Műsor - 2017. november 5. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
1. forduló | Atom Manók |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Villányi János, Propszt Amanda |
Műsor - 2017. november 5. 16:00
Műsor - 2017. november 25. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
2. forduló | PVSK Hópárducok |
I |
V, 68 - 15
|
2 - 1 |
CSERNUS Dániel (19) (PVSK Hópárducok)
|
-
|
-
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Kovács Kincső |
Műsor - 2017. november 25. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
2. forduló | Babits Lurkók |
O |
GY, 26 - 14
|
3 - 1 |
GRÉCZY Bálint (10) (Babits Lurkók)
|
-
|
-
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Villányi János, Sterczer Péter |
Műsor - 2017. december 17. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
3. forduló | PVSK Hópárducok |
I |
V, 59 - 18
|
3 - 2 |
ARATÓ Mátyás (18) (PVSK Hópárducok)
|
-
|
-
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Baki Sándor, Nemes Hajnalka |
Műsor - 2017. december 17. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
3. forduló | GYKSE Szekszárd/B |
O |
V, 10 - 42
|
3 - 3 |
FINTA Dániel (13) (GYKSE Szekszárd/B)
|
-
|
-
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Baki Sándor, Szűcs Szabolcs |
Műsor - 2018. január 13. 09:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | Babits Lurkók |
O |
V, 16 - 19
|
3 - 4 |
MISÓCZKI Zorka (7) (Zombasket)
|
-
|
-
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Lenger Levente, Keresztes Tamás |
Műsor - 2018. január 13. 10:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | Atomerőmű SE leány |
I |
V, 53 - 28
|
3 - 5 |
ÁCS Míra (12) (Atomerőmű SE leány)
|
-
|
-
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Keresztes Tamás |
Műsor - 2018. február 25. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Gyaxi-Maxi |
O |
GY, 39 - 5
|
4 - 5 |
MISÓCZKI Zorka (9) (Zombasket)
|
-
|
-
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Baki Sándor, Liszkai Rebeka |
Műsor - 2018. február 25. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Baka-Gidák |
O |
GY, 51 - 4
|
5 - 5 |
MÓZER Fanni (20) (Zombasket)
|
-
|
-
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Villányi János, Tálosi Péter |
Műsor - 2018. március 18. 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
6. forduló | Atomerőmű SE leány |
I |
V, 49 - 30
|
5 - 6 |
ÁCS Míra (17) (Atomerőmű SE leány)
|
-
|
-
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Domokos Lörinc, Szabó Gábor |
Műsor - 2018. március 18. 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
6. forduló | Babits Lurkók |
O |
GY, 28 - 17
|
6 - 6 |
VALKAY Réka (12) (Zombasket)
|
-
|
-
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Szabó Gábor, Jakab Levente |
Műsor - 2018. április 14. 13:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | Dienes Cicák |
O |
V, 23 - 31
|
6 - 7 |
SZEMES Márk (12) (Zombasket)
|
-
|
-
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Kincső, Liszkai Rebeka |
Műsor - 2018. április 14. 14:00
Műsor - 2018. május 19. 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
8. forduló | Babits Lurkók |
O |
GY, 26 - 22
|
7 - 8 |
GRÉCZY Bálint (8) (Babits Lurkók)
|
-
|
-
|
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Rutkai Péter, Reining Márton |
Műsor - 2018. május 19. 11:00