Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | GYKSE Szekszárd | I | V, 97 - 22 | 0 - 1 |
ASZTALOS Botond (13) (GYKSE Szekszárd) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Gombos Ádám, Gébert Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | FKSE Karvalyocskák | O | GY, 43 - 28 | 1 - 1 |
SZÍVÓS Flóra (17) (PVSK Fehér Tigrisek) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Rutkai Péter, Szűcs Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dombóvári KKE | O | GY, 64 - 31 | 2 - 1 |
ZSOMBÉKI Zita (15) (PVSK Fehér Tigrisek) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Tálosi Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Bátaszéki Oroszlánok | I | V, 37 - 36 | 2 - 2 |
ZSOMBÉKI Zita (14) (PVSK Fehér Tigrisek) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Szűcs Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Tamási Dámocskák | O | V, 24 - 40 | 2 - 3 |
MAGYAR Dóra (11) (PVSK Fehér Tigrisek) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Rutkai Péter, Kovács Kincső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 42 - 19 | 2 - 4 |
PAVLÍK Benjamín (14) (Atomerőmű SE) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Rutkai Péter, Kovács Kincső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Dombóvári KKE | O | V, 34 - 46 | 2 - 5 |
HALMAI Zsombor (13) (Dombóvári KKE) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Vörös Ferenc Zsolt, Horváth László Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | PVSK Hópárducok | I | V, 39 - 31 | 2 - 6 |
SZÍVÓS Flóra (9) (PVSK Fehér Tigrisek) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Vörös Ferenc Zsolt, Horváth László Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | GYKSE Szekszárd/B | I | GY, 28 - 45 | 3 - 6 |
INALEGWU Noel (14) (GYKSE Szekszárd/B) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Liszkai Rebeka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | FKSE Karvalyocskák | O | GY, 79 - 22 | 4 - 6 |
SZÜCS Boglárka (18) (PVSK Fehér Tigrisek) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Propszt Amanda, Liszkai Rebeka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Tamási Dámocskák | I | V, 43 - 24 | 4 - 7 |
NOVRECZKY Csenge (10) (PVSK Fehér Tigrisek) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Propszt Amanda, Breuer-Orbán Kristóf Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bátaszéki Oroszlánok | O | GY, 34 - 28 | 5 - 7 |
VARGA Regina (16) (PVSK Fehér Tigrisek) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Villányi János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Dombóvári KKE | I | V, 60 - 24 | 5 - 8 |
KAPINYA Péter (17) (Dombóvári KKE) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Lörinc, Horváth László Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Fürge Nyuszik | O | V, 17 - 72 | 5 - 9 |
SUBOTIC Milka (27) (Fürge Nyuszik) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Tálosi Péter, Liszkai Rebeka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Fürge Nyuszik | O | V, 21 - 76 | 5 - 10 |
SUBOTIC Milka (29) (Fürge Nyuszik) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Jakab Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű SE leány | I | GY, 17 - 51 | 6 - 10 |
PIRISI Eszter (12) (PVSK Fehér Tigrisek) |
- | - |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Nagy Viktor |