Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | O | V, 74 - 112 | 0 - 1 |
FÖLDESI Marcell (37) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
KARAGITY Milán (11) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
KARAGITY Milán (10) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | SMAFC | I | V, 100 - 85 | 0 - 2 |
HORVÁTH Csaba (33) (SMAFC) |
NAGY Gergõ (9) (SMAFC) |
NAGY Gergõ (14) (SMAFC) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rudasits Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | TFSE | O | V, 62 - 83 | 0 - 3 |
FÜLÖP László Botond (20) (TFSE) |
FÜLÖP László Botond (12) (TFSE) |
SINKOVITS Dániel Péter (8) (TFSE) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | PTE-PEAC | I | V, 91 - 45 | 0 - 4 |
BÍRÓ Levente (17) (PTE-PEAC) |
NAGY Bence (11) (PTE-PEAC) |
FÜLÖP Csongor (4) (PTE-EMES Petõfi SE) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok | Játékvezetők: Mintál Csaba, Fleischmann Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem | I | V, 93 - 92 | 0 - 5 |
KÁMÁN Bálint (39) (Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem) |
SZŐNYI Dániel (19) (PTE-EMES Petõfi SE) |
GEIGER Bálint József (15) (Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem) |
Aréna: Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BME-MAFC | I | V, 91 - 67 | 0 - 6 |
MIHALICS Gábor (29) (BME-MAFC) |
KISS Lajos Tibor (19) (BME-MAFC) |
MÉSZÁROS Márton (6) (PTE-EMES Petõfi SE) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Gaál István, Major Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Veszprémi Egyetemi SC | O | V, 75 - 79 | 0 - 7 |
NOVÁK Patrik (29) (Veszprémi Egyetemi SC) |
TAKÁCS András (18) (Veszprémi Egyetemi SC) |
MÉSZÁROS Márton (6) (PTE-EMES Petõfi SE) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | I | V, 105 - 68 | 0 - 8 |
MÉSZÁROS Máté (26) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
PERÁK Denis (9) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
GÁBOR Máté (10) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyari Tibor, Lipics László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | SMAFC | O | V, 70 - 83 | 0 - 9 |
BERNECZEI László István (30) (SMAFC) |
BERNECZEI László István (16) (SMAFC) |
HORVÁTH Csaba (7) (SMAFC) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | TFSE | I | V, 110 - 73 | 0 - 10 |
HORVÁTH Barnabás (18) (TFSE) |
KÁRPÁTI Balázs (11) (PTE-EMES Petõfi SE) |
HORVÁTH Kristóf István (17) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Szakáll István dr., Sentényi Barna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | PTE-PEAC | O | V, 78 - 122 | 0 - 11 |
BÍRÓ Levente (21) (PTE-PEAC) |
KIS Milán (13) (PTE-PEAC) |
BENKE Krisztián (5) (PTE-PEAC) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem | O | V, 81 - 100 | 0 - 12 |
GEIGER Bálint József (40) (Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem) |
FÜZY Marcell (14) (PTE-EMES Petõfi SE) |
GEIGER Bálint József (7) (Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BME-MAFC | O | V, 74 - 85 | 0 - 13 |
DOBOS Viktor (22) (BME-MAFC) |
SZÁLAS Gábor (10) (BME-MAFC) |
FÜLÖP Zsombor Ferenc (7) (PTE-EMES Petõfi SE) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földvári Tamás, Danka Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Veszprémi Egyetemi SC | I | V, 74 - 58 | 0 - 14 |
TAKÁCS András (35) (Veszprémi Egyetemi SC) |
TAKÁCS András (21) (Veszprémi Egyetemi SC) |
PENKSZA András (4) (Veszprémi Egyetemi SC) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Rácz István |