Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | ELTE BEAC | I | GY, 67 - 78 | 1 - 0 |
SZALAY Ákos Péter (19) (Közgáz SC és DSK) |
CZIBULA Dávid Bence (11) (ELTE BEAC) |
JAKUCS Balázs (5) (ELTE BEAC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Goda László, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | NKE SE | I | GY, 62 - 92 | 2 - 0 |
LACZÓ Levente (25) (NKE SE) |
BALTA Lüftühan (10) (Közgáz SC és DSK) |
BALTA Lüftühan (4) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka | Játékvezetők: Győrfy Ruben, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | I | V, 87 - 79 | 2 - 1 |
CZURA Attila (26) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
GÁSPÁR Balázs (10) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
CZURA Attila (4) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: Nyíregyházi Főiskola | Játékvezetők: Zalai Ákos, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szegedi RSC | O | GY, 118 - 52 | 3 - 1 |
BEA Gergely (19) (Közgáz SC és DSK) |
MASA Tamás Szabolcs (10) (Szegedi RSC) |
SZALAY Ákos Péter (6) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Józsa A. Junior, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Debreceni Medikus SE | O | GY, 129 - 49 | 4 - 1 |
VÖRÖS Miklós (19) (Közgáz SC és DSK) |
PROKAJ Bálint (17) (Debreceni Medikus SE) |
GŐCZI Norbert (8) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István, Kruk Melinda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Debreceni Egyetem | O | GY, 108 - 81 | 5 - 1 |
PÁLHÁZI Richárd (22) (Közgáz SC és DSK) |
NAGY Szabolcs Szilárd (13) (Közgáz SC és DSK) |
SZALAY Ákos Péter (14) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Szakáll István dr., Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | EKE Eger | I | V, 76 - 61 | 5 - 2 |
CSÁKVÁRI Csaba László (26) (EKE Eger) |
CSÁKVÁRI Csaba László (19) (EKE Eger) |
ILLÉS Balázs (4) (EKE Eger) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | NKE SE | O | GY, 109 - 72 | 6 - 2 |
LACZÓ Levente (24) (NKE SE) |
LOSONCI Gergely (8) (Közgáz SC és DSK) |
SOÓS Mihály János (5) (NKE SE) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gyurka Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Miskolci Egyetem | I | V, 104 - 56 | 6 - 3 |
PIUKOVICS Bálint Branko (22) (Miskolci Egyetem) |
SZATMÁRI Barnabás (10) (Közgáz SC és DSK) |
TAKÁCS Dániel (8) (Miskolci Egyetem) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szegedi RSC | I | GY, 47 - 76 | 7 - 3 |
VÖRÖS Miklós (22) (Közgáz SC és DSK) |
SEBŐK Bence (9) (Közgáz SC és DSK) |
MASA Tamás Szabolcs (4) (Szegedi RSC) |
Aréna: SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Cecília |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | ELTE BEAC | O | GY, 83 - 63 | 8 - 3 |
CZIBULA Dávid Bence (20) (ELTE BEAC) |
SZATMÁRI Barnabás (15) (Közgáz SC és DSK) |
SZALAY Ákos Péter (5) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Sentényi Barna, Szilágyi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | O | GY, 85 - 78 | 9 - 3 |
BEA Gergely (26) (Közgáz SC és DSK) |
OLÁH Zoltán (16) (Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület) |
SZALAY Ákos Péter (10) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Lövei László, Nagy-Pál Petra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Debreceni Egyetem | I | V, 103 - 82 | 9 - 4 |
ASZTALOS Soma (38) (Debreceni Egyetem) |
BALTA Lüftühan (9) (Közgáz SC és DSK) |
KÓSA Tamás (4) (Debreceni Egyetem) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Debreceni Medikus SE | I | GY, 67 - 112 | 10 - 4 |
SZATMÁRI Barnabás (18) (Közgáz SC és DSK) |
BALTA Lüftühan (13) (Közgáz SC és DSK) |
PÁLHÁZI Richárd (5) (Közgáz SC és DSK) |
Aréna: Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | EKE Eger | O | GY, 93 - 71 | 11 - 4 |
VÁGVÖLGYI Ádám (21) (Közgáz SC és DSK) |
VARGA Imre (9) (EKE Eger) |
VARGA Imre (7) (EKE Eger) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Józsa A. Junior, Lázár Zs. György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Miskolci Egyetem | O | GY, 72 - 68 | 12 - 4 |
PÁLHÁZI Richárd (32) (Közgáz SC és DSK) |
MONTAI Márton (11) (Miskolci Egyetem) |
TAKÁCS Dániel (9) (Miskolci Egyetem) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Stánicz Péter |