Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki MÁV SE | O | GY, 60 - 56 | 1 - 0 |
SZARVAS Gábor (21) (Karcagi SE) |
- | - |
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Drenyovszki Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szolnoki Olaj KK U19 | O | V, 86 - 87 | 1 - 1 |
PÁSZTOR György (24) (Karcagi SE) |
- | - |
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szabó László, Kovács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Tiszakécske VSE | O | GY, 81 - 42 | 2 - 1 |
PÁSZTOR György (35) (Karcagi SE) |
- | - |
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Szolnoki Baglyok SE | O | V, 47 - 87 | 2 - 2 |
DR. BALÁTI Péter (21) (Szolnoki Baglyok SE) |
- | - |
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szabó László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Szolnoki Baglyok SE | I | V, 102 - 66 | 2 - 3 |
SZPIRÓ Balázs (25) (Szolnoki Baglyok SE) |
- | - |
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola | Játékvezetők: Rácz Zsolt, Pál Szabó Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szolnoki Egyesült Királyság | O | V, 68 - 93 | 2 - 4 |
GEDEI Tibor (35) (Szolnoki Egyesült Királyság) |
- | - |
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Pál-Szabó Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Ceglédi KE II. | I | V, 84 - 78 | 2 - 5 |
KALMÁR Bálint (33) (Ceglédi KE II.) |
- | - |
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola | Játékvezetők: Farkas János, Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Lehel Kosársuli | O | V, 67 - 75 | 2 - 6 |
TÓTH Gergő (19) (Karcagi SE) |
- | - |
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Pál Szabó Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szolnoki Olaj KK U19 | I | GY, 64 - 79 | 3 - 6 |
TÓTH Gergő (24) (Karcagi SE) |
- | - |
Aréna: Tiszaligeti Sportcsarnok | Játékvezetők: Szabó László, Pál-Szabó Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Törökszentmiklósi KSE | O | GY, 81 - 55 | 4 - 6 |
TÓTH Gergő (18) (Karcagi SE) |
- | - |
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szabó László, Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szolnoki Egyesült Királyság | I | V, 99 - 83 | 4 - 7 |
RÁCZ Gergely (38) (Szolnoki Egyesült Királyság) |
- | - |
Aréna: Zöld Ház | Játékvezetők: Fodor Attila, Pál Szabó Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szolnoki MÁV SE | I | V, 88 - 83 | 4 - 8 |
PÁSZTOR György (31) (Karcagi SE) |
- | - |
Aréna: Zöld Ház | Játékvezetők: Gál János, Farkas János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Ceglédi KE II. | O | GY, 69 - 58 | 5 - 8 |
KALMÁR Bálint (21) (Ceglédi KE II.) |
- | - |
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Tiszakécske VSE | I | GY, 57 - 85 | 6 - 8 |
HANGYÁSI Tamás (19) (Tiszakécske VSE) |
- | - |
Aréna: Tiszakécske Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt, Fehérvári Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Törökszentmiklósi KSE | I | GY, 69 - 73 | 7 - 8 |
PÁSZTOR György (20) (Karcagi SE) |
- | - |
Aréna: Bercsényi Gimnázium | Játékvezetők: Fodor Attila, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Lehel Kosársuli | I | V, 95 - 76 | 7 - 9 |
VINCZE Mihály András (27) (Karcagi SE) |
- | - |
Aréna: Apponyi Általános Iskola | Játékvezetők: Rácz Zsolt, Szabó László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Negyedd. 1.m | Szolnoki Egyesült Királyság | I | V, 80 - 58 | 7 - 10 |
SZARVAS Gábor (24) (Karcagi SE) |
- | - |
Aréna: Zöld Ház | Játékvezetők: Gál János, Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Negyedd. 2.m | Szolnoki Egyesült Királyság | O | GY, 66 - 64 | 8 - 10 |
SZABÓ Viktor Keresztély (19) (Szolnoki Egyesült Királyság) |
- | - |
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Negyedd. 3.m | Szolnoki Egyesült Királyság | I | V, 75 - 67 | 8 - 11 |
GEDEI Tibor (28) (Szolnoki Egyesült Királyság) |
- | - |
Aréna: Zöld Ház | Játékvezetők: Rácz Zsolt, Szőcs Béla, Pál Szabó Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5-8. hely. 1.m | Lehel Kosársuli | O | V, 104 - 105 | 8 - 12 |
TÓTH Gergő (39) (Karcagi SE) |
- | - |
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Farkas János, Szabó László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5-8. hely. 1.m | Lehel Kosársuli | I | V, 91 - 78 | 8 - 13 |
PÁSZTOR György (25) (Karcagi SE) |
- | - |
Aréna: Apponyi Általános Iskola | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely, Pál Szabó Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. helyért, 1.m | Szolnoki MÁV SE | I | GY, 67 - 71 | 9 - 13 |
PÁSZTOR György (25) (Karcagi SE) |
- | - |
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Farkas János, Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. helyért, 2.m | Szolnoki MÁV SE | O | V, 69 - 76 | 9 - 14 |
PÁSZTOR György (27) (Karcagi SE) |
- | - |
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szőcs Béla, Farkas János, Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. helyért, 3.m | Szolnoki MÁV SE | I | - | - | |||
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária, Szabó László |