Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Student SE | O | V, 65 - 66 | 0 - 1 |
SZILÁGYI Gábor (26) (Student SE) |
- | - | |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Major Ádám, Alexis Sancilio |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLF Palota/A | I | GY, 72 - 78 | 1 - 1 |
KÉNESI-WEBERZDORFER Szabolcs (25) (BLF Palota/A) |
- | - | |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Minár László, Nagy Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC Martos | O | V, 63 - 65 | 1 - 2 |
SOMOGYI Zsolt (24) (KKS) |
- | - | |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Nagy István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKE SE | I | V, 71 - 60 | 1 - 3 |
RIBIÁNSZKY Miklós József (22) (NKE SE) |
- | - | |
Aréna: Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka | Játékvezetők: Hervay Tibor, Hegedűs Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK Haraszti Sasok | I | V, 72 - 65 | 1 - 4 |
ERŐS Dániel (25) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - | |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Major Ádám, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hidegkúti KK | O | GY, 78 - 70 | 2 - 4 |
SOMOGYI Zsolt (30) (KKS) |
- | - | |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Öreg Kaszások | I | GY, 52 - 64 | 3 - 4 |
BENK András (21) (KKS) |
- | - | |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Gaál István, Oláh Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Józsefvárosi KC/A | O | GY, 95 - 63 | 4 - 4 |
TAKÁCS Gergely (26) (Józsefvárosi KC/A) |
- | - | |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy I. László, Kapros Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budafok/B | I | V, 72 - 67 | 4 - 5 |
SZENTELEKI László Csaba (30) (Budafok/B) |
- | - | |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Major Ádám, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Maccabi VAC | O | V, 59 - 71 | 4 - 6 |
BÓDI Bence (20) (Maccabi VAC) |
- | - | |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Makay Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budai XI. Öregfiúk | I | GY, 78 - 79 | 5 - 6 |
ZSUREK Lajos Csaba (31) (Budai XI. Öregfiúk) |
- | - | |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Szakáll István dr., Bognár Domokos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLF Palota/A | O | GY, 81 - 57 | 6 - 6 |
BAKONDI János Attila (19) (BLF Palota/A) |
- | - | |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Józsa A. Junior, Lövei László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Toldy Vízivárosi Hódok | O | GY, 89 - 83 | 7 - 6 |
BENCZE Kevin (28) (KKS) |
- | - | |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Oláh Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Student SE | I | V, 68 - 67 | 7 - 7 |
BENCZE Louis (17) (KKS) |
- | - | |
Aréna: Eötvös József Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István, Józsa A. Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budafok/A | O | V, 70 - 75 | 7 - 8 |
DR. GLAVATITY Dénes (26) (Budafok/A) |
- | - | |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Kozma Balázs, Szirt Lajos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK Haraszti Sasok | O | GY, 79 - 78 | 8 - 8 |
ERŐS Dániel (30) (DMTK Haraszti Sasok) |
- | - | |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy Viktor, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC Martos | I | V, 81 - 76 | 8 - 9 |
BARTUS Gergely (24) (MAFC Martos) |
- | - | |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hidegkúti KK | I | GY, 98 - 113 | 9 - 9 |
MENDZSÁK László (27) (KKS) |
- | - | |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Makay Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NKE SE | O | V, 86 - 91 | 9 - 10 |
JÁNOSI Aurél Soma (26) (NKE SE) |
- | - | |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Kozma Balázs, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budafok/A | I | V, 95 - 91 | 9 - 11 |
KOZMA Gábor (35) (Budafok/A) |
- | - | |
Aréna: Kempelen Farkas Gimnázium | Játékvezetők: Major Ádám, Gruber Nikolett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Öreg Kaszások | O | - | - | ||||
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy Viktor, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Toldy Vízivárosi Hódok | I | V, 76 - 61 | 10 - 12 |
RÉGER Tamás (25) (Toldy Vízivárosi Hódok) |
- | - | |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Alexis Sancilio |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Józsefvárosi KC/A | I | GY, 71 - 73 | 11 - 12 |
BÁLINT Zoltán (22) (KKS) |
- | - | |
Aréna: Szent Benedek Gimnázium | Játékvezetők: Nagy Viktor, Alexis Sancilio |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budafok/B | O | V, 47 - 53 | 11 - 13 |
SZIJJ Norbert (25) (Budafok/B) |
- | - | |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy Viktor, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Maccabi VAC | I | V, 54 - 53 | 11 - 14 |
BÓDY Gábor (18) (KKS) |
- | - | |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Józsa A. Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budai XI. Öregfiúk | O | GY, 91 - 69 | 12 - 14 |
ZSUREK Lajos Csaba (26) (Budai XI. Öregfiúk) |
- | - | |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Nagy István |