Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapest Csepel | I | GY, 40 - 88 | 1 - 0 |
MATEJOVICS Máté (22) (Budapest Csepel) |
- | - | |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy István, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd/B | I | GY, 26 - 59 | 2 - 0 |
KENEDI Róbert (13) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
- | - | |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szabó István, Bozóki Domonkos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budafok | O | V, 57 - 87 | 2 - 1 |
MOLNÁR Gellért István (18) (Budafok) |
- | - | |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Varga Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya/2006 | O | GY, 71 - 60 | 3 - 1 |
ARANYI Bence Zalán (19) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
- | - | |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Bárány Levente, Varga Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KS | O | V, 53 - 91 | 3 - 2 |
BERECZKI Áron (20) (Kiss Lenke KS) |
- | - | |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Forintos József, Zádeczki Donát László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zuglói Sasok /B | I | GY, 36 - 89 | 4 - 2 |
KENEDI Róbert (14) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
- | - | |
Aréna: Németh Imre Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor, Szilágyi Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MAFC/B | O | V, 55 - 86 | 4 - 3 |
NECZPÁL Barnabás (17) (MAFC/B) |
- | - | |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Szőke Gábor, Szabó II. Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Malév Kobrák | O | V, 47 - 100 | 4 - 4 |
VARGA Armin Gábor (42) (Malév Kobrák) |
- | - | |
Aréna: Móra Ferenc Általános Iskola | Játékvezetők: Szabó István, Benkő Glóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | SZEDEÁK Sasok | O | GY, 95 - 43 | 5 - 4 |
ARANYI Bence Zalán (18) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
- | - |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bujtor Péter, Gruber Nikolett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Budapest Basket | I | GY, 36 - 76 | 6 - 4 |
ARANYI Bence Zalán (20) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, Vizsgázó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Budapesti Honvéd/B | O | GY, 73 - 59 | 7 - 4 |
CSERHÁTI Dániel (15) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Bujtor Péter, Vizsgázó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vasas Akadémia/B | O | GY, 99 - 26 | 8 - 4 |
CSERHÁTI Dániel (22) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Vizsgázó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | SZEDEÁK Sasok | I | GY, 38 - 93 | 9 - 4 |
DAM Patrik (20) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
- | - |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bárány Levente, Vizsgázó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Vasas Akadémia/B | I | GY, 38 - 51 | 10 - 4 |
KENEDI Róbert (14) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
- | - |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Gruber Nikolett, Boros Krisztina |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MAFC/B | I | V, 57 - 45 | 10 - 5 |
LACZHÁZI Bence Botond (21) (MAFC/B) |
- | - |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Horváth Kinga, Waigand Ágoston |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Budapest Basket | O | GY, 64 - 24 | 11 - 5 |
ARANYI Bence Zalán (19) (Zsíros Akadémia Kőbánya/B) |
- | - |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Sebestyén Richárd, Nagy Helga |