Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLF Palota | O | V, 58 - 98 | 0 - 1 |
SIMON Gyula (16) (BLF Palota) |
- | - | |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Tarnai Gyula, Makay Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budafok | I | V, 113 - 53 | 0 - 2 |
HÓDOS Bálint (30) (Budafok) |
- | - | |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Varga Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KS | I | V, 94 - 27 | 0 - 3 |
BÉRCES András (31) (Kiss Lenke KS) |
- | - | |
Aréna: Nyár utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Jankovics Viktor, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KOKEC | O | GY, 68 - 33 | 1 - 3 |
SZÍLVÁGYI Béla László (16) (Malév SC) |
- | - | |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Major Ádám, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
SZPA-HSE | O | V, 62 - 89 | 1 - 4 |
CSERKÓ Krisztián (29) (SZPA-HSE) |
- | - | |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Szirt Lajos, Steiner Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Újpest-MT/B | I | V, 89 - 40 | 1 - 5 |
ANYANWU Tony Chikezire (17) (Újpest-MT/B) |
- | - | |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Gruber Nikolett, Bózsó Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Budapesti Honvéd | O | V, 54 - 82 | 1 - 6 |
BÉKÉSI Ármin (19) (Budapesti Honvéd) |
- | - | |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: László Zsolt, Forintos József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gold Boys | I | GY, 16 - 91 | 2 - 6 |
KÓSA Dominik (18) (Malév SC) |
- | - | |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Bózsó Gábor, Varga Gergely |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zuglói Sasok | I | V, 71 - 49 | 2 - 7 |
BANNA Marcell Rúfusz (20) (Zuglói Sasok) |
- | - | |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Jankovics Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer KS | O | GY, 97 - 50 | 3 - 7 |
LEHOCZKY Simon (22) (Malév SC) |
- | - | |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: László Zsolt, Korhetz Szilárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kölcsey Hősei | O | GY, 98 - 43 | 4 - 7 |
LEHOCZKY Simon (32) (Malév SC) |
- | - | |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Szőke Gábor, Kiss Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ziccer KS | I | GY, 25 - 59 | 5 - 7 |
KÓSA Dominik (13) (Malév SC) |
- | - | |
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola | Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Winkler Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gold Boys | O | GY, 108 - 16 | 6 - 7 |
LEHOCZKY Simon (28) (Malév SC) |
- | - | |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Győri Ferenc, Paulus Bence Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kölcsey Hősei | I | GY, 27 - 83 | 7 - 7 |
KÓSA Dominik (16) (Malév SC) |
- | - | |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Mocsai László, Horváth Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BLF Palota | I | V, 105 - 49 | 7 - 8 |
MAJOR Gergely (22) (BLF Palota) |
- | - | |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Jankovics Viktor, Konta Csanád János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
KOKEC | I | GY, 47 - 56 | 8 - 8 |
SOÓS Levente (19) (Malév SC) |
- | - | |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Nagy István, László Zsolt |