Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budai Old Boys | O | GY, 105 - 51 | 1 - 0 |
SZILÁGYI Áron (24) (SZPA-HSE) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Forintos József, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Nagytétényi Kohász | I | GY, 41 - 69 | 2 - 0 |
MOGYORÓSI Gergely (20) (Nagytétényi Kohász) |
- | - |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Móricz Krisztián, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Semi Pro | I | V, 81 - 64 | 2 - 1 |
MARKÓ Péter Ádám (23) (Semi Pro) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Oláh Márk, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Újpest-MT U20 | I | V, 106 - 59 | 2 - 2 |
MORAUVSZKI Gergely (25) (Újpest-MT U20) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Hervay Tibor, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Keresztúri SE | O | GY, 81 - 58 | 3 - 2 |
KOROMPAY Márk (23) (SZPA-HSE) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Alexis Sancilio |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | E5vös NGRK | I | V, 90 - 58 | 3 - 3 |
KERÉNYI Dániel Zoltán (28) (E5vös NGRK) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Gruber Nikolett, Győri Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Budai Mind1 | O | GY, 90 - 47 | 4 - 3 |
SZILÁGYI Áron (31) (SZPA-HSE) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: László Zsolt, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Treff 07 SE | I | GY, 30 - 84 | 5 - 3 |
KOROMPAY Márk (21) (SZPA-HSE) |
- | - |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Réger Zsolt, Schäffer Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Budai TriplaDupla | O | GY, 69 - 60 | 6 - 3 |
KOROMPAY Márk (20) (SZPA-HSE) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Bárány Levente, Koncsag Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | KOKEC U23 | O | GY, 95 - 80 | 7 - 3 |
ERDEI Dávid (33) (KOKEC U23) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Vizsgázó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budai Old Boys | I | GY, 46 - 109 | 8 - 3 |
SZILÁGYI Áron (28) (SZPA-HSE) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Nepp László, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Nagytétényi Kohász | O | GY, 66 - 51 | 9 - 3 |
MOGYORÓSI Gergely (26) (Nagytétényi Kohász) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Szirt Lajos, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Honvéd Zrínyi SE/B | I | GY, 40 - 67 | 10 - 3 |
KOROMPAY Márk (21) (SZPA-HSE) |
- | - |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Mocsai László, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Semi Pro | O | GY, 102 - 64 | 11 - 3 |
MLINÁRCSIK Izsák Csaba (22) (SZPA-HSE) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Szőke Gábor, Bános Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Újpest-MT U20 | O | V, 77 - 87 | 11 - 4 |
KOROMPAY Márk (27) (SZPA-HSE) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Szokolainé Váradi Csilla, Steiner Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Keresztúri SE | I | GY, 71 - 98 | 12 - 4 |
BANDúR Ádám (37) (Keresztúri SE) |
- | - |
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | Játékvezetők: Szabó István, Szilágyi Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | E5vös NGRK | O | GY, 81 - 79 | 13 - 4 |
KOROMPAY Márk (32) (SZPA-HSE) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Szokolainé Váradi Csilla, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | ASE nemecsek | O | GY, 68 - 52 | 14 - 4 |
BARSI Zoltán (21) (ASE nemecsek) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Szőke Gábor, Steiner Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Budai Mind1 | I | GY, 56 - 91 | 15 - 4 |
MLINÁRCSIK Izsák Csaba (30) (SZPA-HSE) |
- | - |
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Treff 07 SE | O | GY, 92 - 63 | 16 - 4 |
MLINÁRCSIK Izsák Csaba (20) (SZPA-HSE) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Szirt Lajos, László Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | ASE nemecsek | I | V, 80 - 63 | 16 - 5 |
PODOBA Tamás (33) (ASE nemecsek) |
- | - |
Aréna: ÁSE Terem | Játékvezetők: Forintos József, Steiner Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Budai TriplaDupla | I | GY, 52 - 61 | 17 - 5 |
KOROMPAY Márk (21) (SZPA-HSE) |
- | - |
Aréna: IX. kerületi Sportcsarnok | Játékvezetők: Lövei László, Makay Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Honvéd Zrínyi SE/B | O | GY, 82 - 61 | 18 - 5 |
ICHA Milán (20) (SZPA-HSE) |
- | - |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Szőke Gábor, Szabó István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | KOKEC U23 | I | GY, 64 - 92 | 19 - 5 |
KOZMA Dávid (29) (KOKEC U23) |
- | - |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szokolainé Váradi Csilla |