Műsor - 2017. október 7. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | KOKEC |
O |
GY, 77 - 69
|
1 - 0 |
CZIPCZER Dávid (26) (KOKEC)
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Szőts Dávid |
Műsor - 2017. október 12. 20:20
Műsor - 2017. október 21. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
6. forduló | Hobbi SK |
O |
GY, 88 - 51
|
3 - 0 |
MONOS Norbert Dénes (14) (Hobbi SK)
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Makay Dániel, Alexis Sancilio |
Műsor - 2017. november 4. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | Cap City Crew |
O |
GY, 79 - 69
|
4 - 0 |
MENTES Máté (29) (Cap City Crew)
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Bózsó Gábor |
Műsor - 2017. november 13. 20:00
Műsor - 2017. november 26. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Szabadtéri SE/B |
I |
GY, 61 - 63
|
6 - 0 |
SZIGETI Balázs (18) (BLF Palota C)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Bárány Levente |
Műsor - 2017. december 2. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | Budai Bikák |
O |
GY, 87 - 72
|
7 - 0 |
SZENTPÁLI-GAVALLÉR Csaba (25) (BLF Palota C)
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Lövei László, Alexis Sancilio |
Műsor - 2017. december 15. 21:00
Műsor - 2018. január 1.
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | KOKEC |
I |
|
|
|
-
|
-
|
Aréna: BEAC Sporttelep |
|
Műsor - 2018. január 7. 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
1. forduló | Terézvárosi BC |
I |
GY, 50 - 80
|
10 - 0 |
MÁNDOKY Balázs (22) (Terézvárosi BC)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Zádeczki Donát László |
Műsor - 2018. január 14. 13:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
2. forduló | István Öregfiúk |
I |
GY, 52 - 85
|
11 - 0 |
OTTMÁR Tamás (20) (István Öregfiúk)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőke Attila |
Műsor - 2018. január 20. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
3. forduló | Budafok/C |
O |
GY, 93 - 61
|
12 - 0 |
GECSE Zoltán (23) (Budafok/C)
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Goda László, Alexis Sancilio |
Műsor - 2018. február 3. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Álló Farkasok |
O |
GY, 83 - 66
|
13 - 0 |
VLAJK Ádám György (24) (Álló Farkasok)
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Matics Sándor, Bárány Levente |
Műsor - 2018. február 11. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
3. forduló | Párkány Street |
I |
GY, 68 - 76
|
14 - 0 |
THEISZ Attila (24) (Párkány Street)
|
-
|
-
|
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Matics Sándor, Nagy László |
Műsor - 2018. február 18. 09:00
Műsor - 2018. február 25. 15:00
Műsor - 2018. március 3. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | Szentendrei Kinizsi |
O |
V, 65 - 81
|
16 - 1 |
DZSIDA Tamás (26) (Szentendrei Kinizsi)
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Alexis Sancilio |
Műsor - 2018. március 17. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Szabadtéri SE/B |
O |
GY, 87 - 69
|
17 - 1 |
BERBEROVICS Márk (21) (Szabadtéri SE/B)
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Matics Sándor, László Zsolt |
Műsor - 2018. április 7. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
3. forduló | Párkány Street |
O |
GY, 119 - 64
|
18 - 1 |
THEISZ Attila (31) (Párkány Street)
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Magyar Zoltán |
Műsor - 2018. április 14. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
2. forduló | Szabadtéri SE/A |
O |
GY, 112 - 70
|
19 - 1 |
HÉCZEI András (23) (Szabadtéri SE/A)
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Magyar Zoltán |
Műsor - 2018. április 21. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
1. forduló | Terézvárosi BC |
O |
GY, 101 - 56
|
20 - 1 |
MÁNDOKY Balázs (30) (Terézvárosi BC)
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Alexis Sancilio, Jankovics Viktor |
Műsor - 2018. április 22. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | Budai Bikák |
I |
GY, 58 - 104
|
21 - 1 |
JAKOB Adolf (27) (Budai Bikák)
|
-
|
-
|
Aréna: ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület |
Játékvezetők: László Zsolt, Győri Ferenc |
Műsor - 2018. május 5. 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
2. forduló | István Öregfiúk |
O |
GY, 139 - 51
|
22 - 1 |
RÉTI Géza (23) (István Öregfiúk)
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Alexis Sancilio, Bujtor Péter |
Műsor - 2018. május 10. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
3. forduló | Budafok/C |
I |
GY, 88 - 105
|
23 - 1 |
GECSE Zoltán (36) (Budafok/C)
|
-
|
-
|
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Hegedűs Roland, Mocsai László |