Műsor - 2017. október 3. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
1. forduló | BKGDSE-Szigetszentmiklós |
O |
GY, 80 - 72
|
1 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hegedűs Roland |
Műsor - 2017. október 17. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
2. forduló | Budaörsi DSE |
O |
GY, 89 - 57
|
2 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Oláh Márk, Kapros Roland |
Műsor - 2017. október 24. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
4. forduló | Gödi SE |
O |
GY, 78 - 65
|
3 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert |
Műsor - 2017. november 11. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
5. forduló | Szentendrei KSE |
I |
GY, 58 - 97
|
4 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szájer József |
Műsor - 2017. november 14. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
6. forduló | Újpest-MT |
O |
GY, 77 - 69
|
5 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Matics Sándor |
Műsor - 2017. november 26. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
7. forduló | Dunaharaszti MTK |
I |
GY, 69 - 77
|
6 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Pohánka Balázs |
Műsor - 2017. november 28. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
8. forduló | Bikák KK U23 |
O |
GY, 100 - 67
|
7 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Lövei László, Hegedűs Roland |
Műsor - 2017. december 5. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
9. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
O |
GY, 71 - 54
|
8 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Oláh Márk, Pohánka Gergely |
Műsor - 2017. december 14. 20:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
10. forduló | Józsefvárosi KC |
I |
GY, 63 - 67
|
9 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Szent Benedek Gimnázium |
Játékvezetők: Lövei László, Pohánka Gergely |
Műsor - 2017. december 19. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
3. forduló | MAFC BME |
O |
GY, 76 - 58
|
10 - 0 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István, Varga Fanni Erzsébet |
Műsor - 2018. január 9. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
11. forduló | Budapesti Honvéd U23 |
O |
V, 84 - 105
|
10 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Lövei László, Czupi Márton |
Műsor - 2018. január 12. 20:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
12. forduló | Ferencváros Szabadidős SE |
I |
GY, 38 - 73
|
11 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Puskás Tivadar Távközlési Technikum |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton |
Műsor - 2018. január 16. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
13. forduló | Ziccer KS |
O |
GY, 128 - 67
|
12 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Nagy-Pál Petra |
Műsor - 2018. január 27. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
14. forduló | BLF KK |
I |
GY, 67 - 101
|
13 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Major Ádám, Hartai Tamás |
Műsor - 2018. február 15. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
17. forduló | Budaörsi DSE |
I |
GY, 86 - 100
|
14 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás |
Műsor - 2018. február 21. 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
15. forduló | Monori SE |
I |
GY, 58 - 69
|
15 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy I. László |
Műsor - 2018. február 25. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
18. forduló | MAFC BME |
I |
GY, 65 - 71
|
16 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy I. László, Kapros Roland |
Műsor - 2018. március 4. 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
19. forduló | Gödi SE |
I |
GY, 58 - 70
|
17 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán |
Műsor - 2018. március 6. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
20. forduló | Szentendrei KSE |
O |
GY, 67 - 56
|
18 - 1 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Oláh Márk, Kozma Balázs |
Műsor - 2018. március 27. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
22. forduló | Dunaharaszti MTK |
O |
V, 54 - 71
|
18 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Major Ádám, Oláh Márk |
Műsor - 2018. április 3. 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
16. forduló | BKGDSE-Szigetszentmiklós |
I |
GY, 88 - 95
|
19 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Lázár Zs. György |
Műsor - 2018. április 5. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
23. forduló | Bikák KK U23 |
I |
GY, 74 - 94
|
20 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: The British International School |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert |
Műsor - 2018. április 8. 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
24. forduló | Közgáz SC és DSK/A |
I |
GY, 86 - 89
|
21 - 2 |
|
-
|
-
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Pohánka Balázs |
Műsor - 2018. április 10. 19:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
21. forduló | Újpest-MT |
I |
V, 75 - 63
|
21 - 3 |
|
-
|
-
|
Aréna: Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kruk Melinda |
Műsor - 2018. április 17. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
25. forduló | Józsefvárosi KC |
O |
V, 87 - 95
|
21 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Lövei László, Kruk Melinda |
Műsor - 2018. április 24. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
27. forduló | Ferencváros Szabadidős SE |
O |
GY, 76 - 55
|
22 - 4 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lövei László |
Műsor - 2018. május 3. 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
26. forduló | Budapesti Honvéd U23 |
I |
V, 102 - 60
|
22 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nagy I. László, Stánicz Péter |
Műsor - 2018. május 5. 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
28. forduló | Ziccer KS |
I |
GY, 61 - 101
|
23 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Lövei László, Gaál Norbert |
Műsor - 2018. május 8. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
29. forduló | BLF KK |
O |
GY, 84 - 60
|
24 - 5 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szájer József |
Műsor - 2018. május 15. 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max lep |
Max gólp. |
30. forduló | Monori SE |
O |
V, 60 - 66
|
24 - 6 |
|
-
|
-
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Nagy István |