Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | SMAFC U20 | I | V, 72 - 58 | 0 - 1 |
HORVÁTH Csaba (23) (SMAFC U20) |
HÁRI Brendon Márk (8) (SMAFC U20) |
HORVÁTH Csaba (5) (SMAFC U20) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rudasits Ákos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Salgótarjáni KSE U20 | O | GY, 113 - 18 | 1 - 1 |
SZICSÁK Bence (20) (EKE Eger KOK U20) |
PÁLINKÁS Tamás (16) (EKE Eger KOK U20) |
STÁBER Alex Bence (4) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20 | I | V, 96 - 72 | 1 - 2 |
SZILASI Bence (24) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
KOVÁCS Zoltán (11) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
SZILASI Bence (5) (Tiszaújvárosi Phoenix KK U20) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Zsíros Akadémia U20 | O | GY, 88 - 64 | 2 - 2 |
SZICSÁK Bence (18) (EKE Eger KOK U20) |
FRISNYÁK Dániel Ádám (10) (Zsíros Akadémia U20) |
KISS Bálint (3) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, Stefán Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | O | GY, 118 - 81 | 3 - 2 |
SZABÓ Bence (28) (Bajai Bácska FKE U20) |
PÁLINKÁS András (14) (EKE Eger KOK U20) |
GOLDRING Gergő (4) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Ford Ivanics-Budafok U20 | I | V, 84 - 48 | 3 - 3 |
STEIER Krisztián György (17) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
PÁLINKÁS András (12) (EKE Eger KOK U20) |
KISS Mihály Barna (6) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál Norbert, Lázár Zs. György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Budaörsi DSE U20 | O | GY, 76 - 64 | 4 - 3 |
PÁLINKÁS András (22) (EKE Eger KOK U20) |
PÁLINKÁS András (11) (EKE Eger KOK U20) |
KISS Bálint (3) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Sándor Ivett |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Motax-Pápai KC U20 | O | GY, 107 - 58 | 5 - 3 |
STÁBER Alex Bence (27) (EKE Eger KOK U20) |
SZICSÁK Bence (15) (EKE Eger KOK U20) |
NÉMETH Armand (3) (Motax-Pápai KC U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | SMAFC U20 | O | GY, 76 - 73 | 6 - 3 |
SZICSÁK Bence (23) (EKE Eger KOK U20) |
SZICSÁK Bence (20) (EKE Eger KOK U20) |
STÁBER Alex Bence (2) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, Molnár Krisztián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Salgótarjáni KSE U20 | I | GY, 40 - 112 | 7 - 3 |
STÁBER Alex Bence (31) (EKE Eger KOK U20) |
RINGER Péter (10) (EKE Eger KOK U20) |
KISS Bálint (7) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Tiszaújvárosi Phoenix Kosárlabda Klub U20 | O | GY, 77 - 59 | 8 - 3 |
SZICSÁK Bence (22) (EKE Eger KOK U20) |
SZICSÁK Bence (19) (EKE Eger KOK U20) |
POMÁZI Patrik (3) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Bajai Bácska FKE U20 | I | GY, 74 - 88 | 9 - 3 |
GOLDRING Gergő (24) (Bajai Bácska FKE U20) |
FORGÁCS Gábor Attila (15) (Bajai Bácska FKE U20) |
SZABÓ Bence (7) (Bajai Bácska FKE U20) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Zsíros Akadémia U20 | I | GY, 74 - 91 | 10 - 3 |
FEKETE Bálint (22) (Zsíros Akadémia U20) |
PÜSPÖK Bertalan (20) (Zsíros Akadémia U20) |
STÁBER Alex Bence (10) (EKE Eger KOK U20) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zs. György |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Óbudai Kaszások U20 | I | GY, 96 - 99 | 11 - 3 |
SZICSÁK Bence (36) (EKE Eger KOK U20) |
SZICSÁK Bence (17) (EKE Eger KOK U20) |
VÁMOS László (7) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Gruber Nikolett, Szőts Dávid |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Ford Ivanics-Budafok U20 | O | V, 69 - 87 | 11 - 4 |
TAKÁCS Péter (18) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
SZŐKE Olivér (9) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
KISS Mihály Barna (5) (Ford Ivanics-Budafok U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Budaörsi DSE U20 | I | GY, 68 - 86 | 12 - 4 |
PINTÉR Balázs (16) (Budaörsi DSE U20) |
PÁLINKÁS András (10) (EKE Eger KOK U20) |
OPAUSZKI Balázs (5) (Budaörsi DSE U20) |
Aréna: MKOSZ Sportcentrum | Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreász |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Óbudai Kaszások U20 | O | V, 70 - 71 | 12 - 5 |
SZICSÁK Bence (23) (EKE Eger KOK U20) |
SZICSÁK Bence (19) (EKE Eger KOK U20) |
REITER Bence (2) (Óbudai Kaszások U20) |
Aréna: Eszterházy Csarnok | Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Motax-Pápai KC U20 | I | - | - | |||
Aréna: Pápa Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István |