Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Veszprémi Egyetemi SC | O | GY, 92 - 87 | 1 - 0 |
BARUTA Richárd Roland (35) (Mosonmagyaróvár) |
TAKÁCS András (20) (Veszprémi Egyetemi SC) |
SILVA MAIA Joao (5) (Mosonmagyaróvár) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Surányi Gábor, Sebesi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PTE-Esély a Sportra Petőfi SE | I | GY, 76 - 86 | 2 - 0 |
KÁLI Szabolcs (26) (Mosonmagyaróvár) |
GYŐR Marcell István (16) (PTE-Esély a Sportra Petõfi SE) |
KÁLI Szabolcs (7) (Mosonmagyaróvár) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Danka Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | O | V, 87 - 89 | 2 - 1 |
KÁMÁN Bálint (20) (Mosonmagyaróvár) |
HORVÁTH Ádám (14) (Mosonmagyaróvár) |
KOVÁCS Bence (5) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | TFSE | I | V, 108 - 41 | 2 - 2 |
HORVÁTH Kristóf István (22) (TFSE) |
KARAGITY Milán (6) (TFSE) |
HORVÁTH Kristóf István (9) (TFSE) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Oláh Márk, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | SMAFC-NYME | I | V, 83 - 68 | 2 - 3 |
FORRAI Dániel (27) (SMAFC-NYME) |
BERNECZEI László István (13) (SMAFC-NYME) |
HORVÁTH Csaba (6) (SMAFC-NYME) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Hernicz Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PTE-PEAC | O | V, 70 - 82 | 2 - 4 |
KIS Milán (25) (PTE-PEAC) |
KIS Milán (17) (PTE-PEAC) |
NAGY Bence (10) (PTE-PEAC) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Surányi Gábor, Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | ELTE BEAC | I | GY, 71 - 82 | 3 - 4 |
KÁLI Szabolcs (25) (Mosonmagyaróvár) |
MOKOS Dániel (8) (ELTE BEAC) |
CZIMER Máté (3) (ELTE BEAC) |
Aréna: Tüske csarnok - 1. terem | Játékvezetők: Nepp László, Kruk Melinda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Veszprémi Egyetemi SC | I | GY, 81 - 89 | 4 - 4 |
HORVÁTH Ádám (25) (Mosonmagyaróvár) |
TAKÁCS András (20) (Veszprémi Egyetemi SC) |
KÁLI Szabolcs (12) (Mosonmagyaróvár) |
Aréna: Veszprémi Egyetem Tornacsarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Rácz István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PTE-Esély a Sportra Petőfi SE | O | GY, 89 - 65 | 5 - 4 |
BARUTA Richárd Roland (29) (Mosonmagyaróvár) |
SÜMEGI András (12) (PTE-Esély a Sportra Petõfi SE) |
HORVÁTH Ádám (7) (Mosonmagyaróvár) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | I | V, 104 - 66 | 5 - 5 |
BARUTA Richárd Roland (35) (Mosonmagyaróvár) |
GÁBOR Máté (9) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
FÖLDESI Marcell (7) (Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület) |
Aréna: ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyari Tibor, Lipics László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | TFSE | O | V, 77 - 87 | 5 - 6 |
KARAGITY Milán (26) (TFSE) |
KARAGITY Milán (9) (TFSE) |
KÁLI Szabolcs (10) (Mosonmagyaróvár) |
Aréna: UFM ARÉNA | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | SMAFC-NYME | O | V, 76 - 114 | 5 - 7 |
NAGY Gergõ (35) (SMAFC-NYME) |
BERNECZEI László István (12) (SMAFC-NYME) |
FORRAI Dániel (7) (SMAFC-NYME) |
Aréna: UFM ARÉNA | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | ELTE BEAC | O | GY, 102 - 88 | 6 - 7 |
GYURCSÁNYI Péter (33) (ELTE BEAC) |
HORVÁTH Ádám (17) (Mosonmagyaróvár) |
KÁLI Szabolcs (12) (Mosonmagyaróvár) |
Aréna: UFM ARÉNA | Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | PTE-PEAC | I | V, 70 - 47 | 6 - 8 |
KÁMÁN Bálint (15) (Mosonmagyaróvár) |
KIS Milán (15) (PTE-PEAC) |
NAGY Bence (7) (PTE-PEAC) |
Aréna: PTE TTK Sportcsarnok |