Fiú Junior - 2022/2023 Fiú Junior - 2022/2023
Legutóbbi - Fiú Junior
2. forduló AKMÉ Körmendi Törpördögök - Atomerőmű SE U18A 2023. január 31. kedd 50 - 89
1. forduló Atomerőmű SE U18A - NKA Pécs u17 fiú/B 2023. január 27. péntek 101 - 73
8. forduló NKA Pécs u17 fiú/B - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2023. január 10. kedd 93 - 54
10. forduló NKA Pécs u17 fiú/B - Kiss Lenke KA 2023. január 8. vasárnap 75 - 62
10. forduló Zalakerámia ZTE KK - Atomerőmű SE U18A 2022. december 22. csütörtök 91 - 95
3. forduló AKMÉ Körmendi Törpördögök - NKA Pécs u17 fiú/B 2022. december 19. hétfő 72 - 73
10. forduló Dávid Kornél Akadémia/A - Szolnoki KA 2022. december 18. vasárnap 47 - 80
10. forduló Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U18A - PVSK NKA 2022. december 18. vasárnap 84 - 77
7. forduló DEAC KA U18/B - Alba Fehérvár 2022. december 18. vasárnap 50 - 61
3. forduló DEAC KA U18/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2022. december 17. szombat 73 - 107
Következik - Fiú Junior
1. forduló Vasas Akadémia - Dávid Kornél Akadémia/A 2023. február 1. szerda 14:45
1. forduló Budapesti Honvéd SE/A - NKA Pécs/A 2023. február 1. szerda 15:15
1. forduló Kecskeméti KA - Soproni SI KA SKC/A 2023. február 1. szerda 17:30
1. forduló Szolnoki KA - KASI/A 2023. február 1. szerda 18:00
1. forduló Zalakerámia ZTE KK - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2023. február 2. csütörtök 15:00
1. forduló Budapesti Honvéd SE/B - Alba Fehérvár 2023. február 2. csütörtök 16:15
1. forduló MAFC - Óbudai Kaszások/A 2023. február 4. szombat 11:00
2. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Szolnoki KA 2023. február 4. szombat 13:00
4. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Atomerőmű SE U18A 2023. február 8. szerda 16:00
1. forduló DEAC KA U18/A - PVSK NKA 2023. február 8. szerda 16:30
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Helyosztók
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
6 0.92 11 5 1 410 380 V1 6-2 4-4 4-1
2. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
6 0.83 10 4 2 442 404 GY3 7-1 2-6 4-1
3. MVM-OSE Lions U18
MVM-OSE Lions U18
6 0.83 10 4 2 372 355 V3 6-3 2-5 1-4
4. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
6 0.75 9 3 3 411 407 GY2 5-3 2-6 2-3
5. MAFC
MAFC
6 0.75 9 3 3 371 347 GY1 4-5 1-6 2-3
6. BUDAFOK
BUDAFOK
6 0.75 9 3 3 386 432 V2 4-3 2-6 1-4
7. DEAC KA U18/B
DEAC KA U18/B
6 0.67 8 2 4 448 444 V4 4-3 3-6 1-4
8. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
6 0.50 6 0 6 330 401 V11 1-5 4-6 0-5
Tabella - Rájátszás - Fehér csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Atomerőmű SE U18A
Atomerőmű SE U18A
4 0.88 7 3 1 372 304 GY3 5-2 4-4 3-2
2. NKA Pécs u17 fiú/B
NKA Pécs u17 fiú/B
3 0.83 5 2 1 239 227 V1 7-1 7-2 4-1
3. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U18A
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U18A
2 0.75 3 1 1 140 124 GY1 4-3 1-5 1-4
4. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
2 0.75 3 1 1 157 157 GY1 7-2 5-2 3-2
5. KASI/A
KASI/A
2 0.75 3 1 1 157 157 GY4 8-1 6-1 4-1
6. Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
2 0.75 3 1 1 181 182 V5 0-5 1-4 0-5
7. Szolnoki KA
Szolnoki KA
2 0.75 3 1 1 124 140 GY2 4-3 2-4 2-3
8. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.50 3 0 3 176 255 V3 8-2 4-3 2-3
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
6 1.00 12 6 0 624 399 GY10 5-0 5-0 5-0
2. DEAC KA U18/A
DEAC KA U18/A
6 0.83 10 4 2 417 443 GY2 7-0 3-3 3-2
3. Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/A
6 0.75 9 3 3 393 374 GY4 3-2 3-2 4-1
4. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
6 0.75 9 3 3 493 413 V1 4-1 3-2 3-2
5. Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
6 0.75 9 3 3 378 369 V1 4-1 3-2 3-2
6. Kecskeméti KA
Kecskeméti KA
6 0.67 8 2 4 384 386 V3 4-1 1-4 1-4
7. Dávid Kornél Akadémia/A
Dávid Kornél Akadémia/A
6 0.67 8 2 4 325 493 V2 3-2 1-4 2-3
8. PVSK NKA
PVSK NKA
6 0.58 7 1 5 364 501 V3 3-2 1-4 2-3
Tabella - Rájátszás - 25-32. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "D" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. KASI/A
KASI/A
10 0.95 19 9 1 857 594 GY4 8-1 6-1 4-1
2. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
10 0.90 18 8 2 906 717 GY1 7-2 5-2 3-2
3. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
10 0.75 15 5 5 717 757 GY3 7-1 2-6 4-1
4. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
10 0.65 13 3 7 622 768 GY2 5-3 2-6 2-3
5. BUDAFOK
BUDAFOK
10 0.65 13 3 7 635 801 V2 4-3 2-6 1-4
6. DEAC KA U18/B
DEAC KA U18/B
10 0.60 12 2 8 710 810 V4 4-3 3-6 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs u17 fiú/B
NKA Pécs u17 fiú/B
10 1.00 20 10 0 783 551 V1 7-1 7-2 4-1
2. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
10 0.85 17 7 3 651 613 V3 8-2 4-3 2-3
3. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
10 0.80 16 6 4 658 661 V1 6-2 4-4 4-1
4. MVM-OSE Lions U18
MVM-OSE Lions U18
10 0.70 14 4 6 619 647 V3 6-3 2-5 1-4
5. MAFC
MAFC
10 0.65 13 3 7 549 639 GY1 4-5 1-6 2-3
6. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
10 0.50 10 0 10 529 678 V11 1-5 4-6 0-5
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
10 1.00 20 10 0 994 673 GY10 5-0 5-0 5-0
2. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
10 0.85 17 7 3 776 620 V1 4-1 3-2 3-2
3. PVSK NKA
PVSK NKA
10 0.70 14 4 6 641 763 V3 3-2 1-4 2-3
4. Dávid Kornél Akadémia/A
Dávid Kornél Akadémia/A
10 0.70 14 4 6 572 773 V2 3-2 1-4 2-3
5. Szolnoki KA
Szolnoki KA
10 0.65 13 3 7 637 703 GY2 4-3 2-4 2-3
6. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U18A
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U18A
10 0.60 12 2 8 650 738 GY1 4-3 1-5 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
10 0.85 17 7 3 681 595 V1 4-1 3-2 3-2
2. DEAC KA U18/A
DEAC KA U18/A
10 0.85 17 7 3 831 778 GY2 7-0 3-3 3-2
3. Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/A
10 0.80 16 6 4 713 639 GY4 3-2 3-2 4-1
4. Kecskeméti KA
Kecskeméti KA
10 0.75 15 5 5 661 628 V3 4-1 1-4 1-4
5. Atomerőmű SE U18A
Atomerőmű SE U18A
10 0.70 14 4 6 772 822 GY3 5-2 4-4 3-2
6. Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
10 0.55 11 1 9 659 855 V5 0-5 1-4 0-5
Tabella - Előselejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. AF-Dunaújvárosi Sárkányok
AF-Dunaújvárosi Sárkányok
2 1.00 4 2 0 212 89 V3 1-1 1-2 2-3
2. VUKE U18/A
VUKE U18/A
2 0.75 3 1 1 146 159 V1 1-1 0-0 1-1
3. Dunaújvárosi Sárkányok U18
Dunaújvárosi Sárkányok U18
2 0.75 3 1 1 104 169 V1 1-0 0-1 1-1
4. Várpalota KK
Várpalota KK
2 0.75 3 1 1 107 133 V1 1-0 0-1 1-1
5. Fűzfői AK
Fűzfői AK
1 0.50 1 0 1 44 50 V1 0-0 0-1 0-1
6. VUKE U18/B
VUKE U18/B
1 0.50 1 0 1 59 72 V1 0-0 0-1 0-1
7. Atomerőmű SE U18B
Atomerőmű SE U18B
2 1.00 4 2 0 218 101 V3 2-1 0-2 2-3
8. Atomerőmű GYKSE U18C
Atomerőmű GYKSE U18C
2 0.75 3 1 1 130 188 V1 1-0 0-1 1-1
9. Kozármisleny SE
Kozármisleny SE
1 0.50 1 0 1 73 82 V1 0-0 0-1 0-1
10. Knipl Kft. Bonyhádi KSE U18
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U18
1 0.50 1 0 1 53 103 V1 0-0 0-1 0-1
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DEAC KA U18/A
DEAC KA U18/A
3 1.00 6 3 0 330 147 GY2 7-0 3-3 3-2
2. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 193 199 V3 8-2 4-3 2-3
3. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
3 0.67 4 1 2 177 231 V1 6-2 4-4 4-1
4. SZEDEÁK U18A
SZEDEÁK U18A
3 0.50 3 0 3 147 270 V2 1-2 0-3 1-4
5. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U18A
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U18A
3 1.00 6 3 0 275 172 GY1 4-3 1-5 1-4
6. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.83 5 2 1 254 224 GY2 5-3 2-6 2-3
7. MVM-OSE Lions U18
MVM-OSE Lions U18
3 0.67 4 1 2 199 251 V3 6-3 2-5 1-4
8. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.50 3 0 3 193 274 V2 1-2 0-3 1-4
9. Szolnoki KA
Szolnoki KA
3 1.00 6 3 0 219 140 GY2 4-3 2-4 2-3
10. KASI/A
KASI/A
3 0.83 5 2 1 233 145 GY4 8-1 6-1 4-1
11. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
3 0.67 4 1 2 192 204 GY3 7-1 2-6 4-1
12. MEAFC U18
MEAFC U18
3 0.50 3 0 3 102 257 V1 1-2 0-3 1-4
13. Atomerőmű SE U18A
Atomerőmű SE U18A
3 1.00 6 3 0 296 188 GY3 5-2 4-4 3-2
14. NKA Pécs u17 fiú/B
NKA Pécs u17 fiú/B
3 0.83 5 2 1 221 204 V1 7-1 7-2 4-1
15. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.67 4 1 2 215 262 GY1 7-2 5-2 3-2
16. MAFC
MAFC
3 0.50 3 0 3 176 254 GY1 4-5 1-6 2-3
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 1.00 6 3 0 307 181 GY1 7-2 5-2 3-2
2. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.83 5 2 1 218 196 GY2 5-3 2-6 2-3
3. Monor SE
Monor SE
3 0.67 4 1 2 179 271 GY1 2-0 1-2 3-2
4. Vásárhelyi Kosársuli
Vásárhelyi Kosársuli
3 0.50 3 0 3 182 238 V3 2-1 0-2 2-3
5. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
3 1.00 6 3 0 263 190 V1 6-2 4-4 4-1
6. NKA Pécs u17 fiú/B
NKA Pécs u17 fiú/B
3 0.83 5 2 1 234 181 V1 7-1 7-2 4-1
7. KASI/B
KASI/B
3 0.67 4 1 2 172 220 GY1 0-1 3-1 3-2
8. Atomerőmű SE U18B
Atomerőmű SE U18B
3 0.50 3 0 3 166 244 V3 2-1 0-2 2-3
9. KASI/A
KASI/A
3 1.00 6 3 0 315 170 GY4 8-1 6-1 4-1
10. DEAC KA U18/B
DEAC KA U18/B
3 0.83 5 2 1 288 209 V4 4-3 3-6 1-4
11. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.67 4 1 2 213 251 V2 1-2 0-3 1-4
12. Zsíros Akadémia Kőbánya/B
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
3 0.50 3 0 3 178 364 V3 1-1 1-2 2-3
13. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 1.00 6 3 0 279 139 V3 8-2 4-3 2-3
14. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
3 0.83 5 2 1 205 167 V11 1-5 4-6 0-5
15. MEAFC U18
MEAFC U18
3 0.67 4 1 2 163 191 V1 1-2 0-3 1-4
16. AF-Dunaújvárosi Sárkányok
AF-Dunaújvárosi Sárkányok
3 0.50 3 0 3 142 292 V3 1-1 1-2 2-3
17. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
3 1.00 6 3 0 160 137 GY3 7-1 2-6 4-1
18. MAFC
MAFC
3 0.83 5 2 1 205 171 GY1 4-5 1-6 2-3
19. TSE Basket U18
TSE Basket U18
3 0.67 4 1 2 238 225 GY1 2-1 2-1 3-2
20. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.33 2 0 3 121 191 V3 1-1 1-2 2-3
21. MVM-OSE Lions U18
MVM-OSE Lions U18
3 1.00 6 3 0 264 201 V3 6-3 2-5 1-4
22. BUDAFOK
BUDAFOK
3 0.67 4 1 2 244 244 V2 4-3 2-6 1-4
23. SZEDEÁK U18A
SZEDEÁK U18A
3 0.67 4 1 2 174 188 V2 1-2 0-3 1-4
24. Újpest-MT/A*
Újpest-MT/A*
3 0.50 3 1 2 137 186 GY1 1-1 2-1 3-2
Ranglisták - Fiú Junior
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek