Fiú Junior - 2022/2023 Fiú Junior - 2022/2023
Legutóbbi - Fiú Junior
0. forduló MAFC - Egri VSI KOK/A 2022. október 1. szombat 68 - 61
0. forduló Kiss Lenke KA - Atomerőmű SE U18B 2022. október 1. szombat 88 - 59
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Monor SE 2022. október 1. szombat 116 - 59
0. forduló Nyíregyházi Sportcentrum - DEAC KA U18/B 2022. október 1. szombat 68 - 87
0. forduló Vásárhelyi Kosársuli - Óbudai Kaszások/A 2022. október 1. szombat 59 - 64
0. forduló TSE Basket U18 - Alba Fehérvár 2022. október 1. szombat 82 - 83
0. forduló KASI/B - NKA Pécs u17 fiú/B 2022. október 1. szombat 51 - 68
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/B - KASI/A 2022. október 1. szombat 53 - 135
0. forduló SZEDEÁK U18A - Újpest-MT/A 2022. október 1. szombat 52 - 38
0. forduló MVM-OSE Lions U18 - BUDAFOK 2022. október 1. szombat 80 - 74
Következik - Fiú Junior
0. forduló AKMÉ Körmendi Törpördögök - Budapesti Honvéd SE/B 2022. október 2. vasárnap 09:00
0. forduló Monor SE - Vásárhelyi Kosársuli 2022. október 2. vasárnap 09:30
0. forduló Újpest-MT/A - MVM-OSE Lions U18 2022. október 2. vasárnap 09:30
0. forduló Egri VSI KOK/A - TSE Basket U18 2022. október 2. vasárnap 09:30
0. forduló DEAC KA U18/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2022. október 2. vasárnap 09:30
0. forduló Atomerőmű SE U18B - KASI/B 2022. október 2. vasárnap 09:30
0. forduló MEAFC U18 - AF-Dunaújvárosi Sárkányok 2022. október 2. vasárnap 11:00
0. forduló KASI/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2022. október 2. vasárnap 11:30
0. forduló NKA Pécs u17 fiú/B - Kiss Lenke KA 2022. október 2. vasárnap 11:30
0. forduló Alba Fehérvár - MAFC 2022. október 2. vasárnap 11:30
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Helyosztók
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Fehér csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - 25-32. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "D" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Előselejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. AF-Dunaújvárosi Sárkányok
AF-Dunaújvárosi Sárkányok
2 1.00 4 2 0 212 89 V1 1-0 1-1 2-1
2. VUKE U18/A
VUKE U18/A
2 0.75 3 1 1 146 159 V1 1-1 0-0 1-1
3. Dunaújvárosi Sárkányok U18
Dunaújvárosi Sárkányok U18
2 0.75 3 1 1 104 169 V1 1-0 0-1 1-1
4. Várpalota KK
Várpalota KK
2 0.75 3 1 1 107 133 V1 1-0 0-1 1-1
5. Fűzfői AK
Fűzfői AK
1 0.50 1 0 1 44 50 V1 0-0 0-1 0-1
6. VUKE U18/B
VUKE U18/B
1 0.50 1 0 1 59 72 V1 0-0 0-1 0-1
7. Atomerőmű SE U18B
Atomerőmű SE U18B
2 1.00 4 2 0 218 101 V2 2-0 0-2 2-2
8. Atomerőmű GYKSE U18C
Atomerőmű GYKSE U18C
2 0.75 3 1 1 130 188 V1 1-0 0-1 1-1
9. Kozármisleny SE
Kozármisleny SE
1 0.50 1 0 1 73 82 V1 0-0 0-1 0-1
10. Knipl Kft. Bonyhádi KSE U18
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U18
1 0.50 1 0 1 53 103 V1 0-0 0-1 0-1
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DEAC KA U18/A
DEAC KA U18/A
3 1.00 6 3 0 330 147 GY3 2-0 1-0 3-0
2. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 193 199 GY1 3-0 0-1 3-1
3. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
3 0.67 4 1 2 177 231 GY3 2-1 1-1 3-2
4. SZEDEÁK U18A
SZEDEÁK U18A
3 0.50 3 0 3 147 270 GY1 1-1 0-2 1-3
5. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U18A
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U18A
3 1.00 6 3 0 275 172 GY3 2-0 1-0 3-0
6. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.83 5 2 1 254 224 GY4 2-0 2-1 4-1
7. MVM-OSE Lions U18
MVM-OSE Lions U18
3 0.67 4 1 2 199 251 GY1 2-1 0-1 2-2
8. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.50 3 0 3 193 274 V1 1-2 0-2 1-4
9. Szolnoki KA
Szolnoki KA
3 1.00 6 3 0 219 140 GY3 2-0 1-0 3-0
10. KASI/A
KASI/A
3 0.83 5 2 1 233 145 GY2 2-1 2-0 4-1
11. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
3 0.67 4 1 2 192 204 GY3 2-0 1-2 3-2
12. MEAFC U18
MEAFC U18
3 0.50 3 0 3 102 257 V4 0-1 0-3 0-4
13. Atomerőmű SE U18A
Atomerőmű SE U18A
3 1.00 6 3 0 296 188 GY3 1-0 2-0 3-0
14. NKA Pécs u17 fiú/B
NKA Pécs u17 fiú/B
3 0.83 5 2 1 221 204 GY2 2-0 2-1 4-1
15. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.67 4 1 2 215 262 GY3 2-2 1-0 3-2
16. MAFC
MAFC
3 0.50 3 0 3 176 254 GY2 2-2 0-1 2-3
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Ranglisták - Fiú Junior
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek