Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Gia Form-VMG DSE | Malév SC | 2023. szeptember 19. | 19:15 | 56 - 70 | Szalay Jenő Tornacsarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gyurka Tamás | |||||
BUDAFOK II. | Dunaújvárosi Sárkányok | 2023. szeptember 20. | 19:30 | 100 - 73 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Dr. Gombos Ádám Attila | |||||
Dunaharaszti MTK II. | RADOBASKET Törökbálint | 2023. szeptember 20. | 20:30 | 110 - 57 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Darai Zoé Grèta | |||||
Pénzügyőr SE II. | Százhalombattai KSE II. | 2023. szeptember 21. | 19:50 | 82 - 50 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Korompai Zsolt László | |||||
MOGAAC | CVSE Vulkán Fürdő | 2023. szeptember 22. | 18:00 | 58 - 54 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
SZPA-HSE | MAFC | 2023. szeptember 22. | 19:30 | 66 - 72 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Hegedűs Attila | |||||
Budapesti Bikák U23 | BKG PRIMA Szigetszentmiklós | 2023. szeptember 23. | 10:30 | 56 - 94 | Budai Sport Központ |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kiss Bálint | |||||
TF-BP U23 | Szentendrei KSE | 2023. szeptember 24. | 13:45 | 84 - 61 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Fajszi Zsombor Levente | |||||
QPAC | Gödöllői Sport Klub | 2023. szeptember 25. | 20:00 | 49 - 67 | Szent Margit Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
SzOESE | Soproni Tigrisek | 2023. szeptember 25. | 20:00 | 56 - 59 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kiss Márton Balázs |
BUDAFOK U23 | Pénzügyőr Sportegyesület | 2023. október 3. | 19:45 | 64 - 85 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Káré Gergő | |||||
DEAC U23 | Eszterházy SC | 2023. október 3. | 20:00 | 72 - 68 | Oláh Gábor utcai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Marton Péter, Nyíri Péter Patrik | |||||
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | Agrofeed UNI Győr | 2023. október 4. | 19:00 | 78 - 81 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
Közgáz SC és DSK/A | BKG PRIMA Akadémia | 2023. október 4. | 20:15 | 35 - 106 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Novák Bence | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2023. október 6. | 19:30 | 44 - 94 | G4 Fitness |
Játékvezetők: Balogh Gyula, Kisházi Béla Kálmán | |||||
Jászberényi KSE | MEAFC-Miskolc | 2023. október 9. | 18:30 | 89 - 75 | Bercsényi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Fodor Attila, Földi László Tibor, Komáromi Péter | |||||
TFSE | BUDAFOK | 2023. október 9. | 20:30 | 37 - 86 | Dr. Koltai Jenő Sportközpont |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Hartai Tamás | |||||
Titán Farkasok | MAFC Martos | 2023. október 9. | 20:45 | 66 - 72 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Szatmári Roland | |||||
MOGAAC | Dávid Kornél KA | 2023. október 10. | 18:30 | 40 - 153 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Fülöp András | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | NKA Universitas Pécs II. | 2023. október 10. | 19:00 | 56 - 78 | Szuhay Sportcentrum |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs | |||||
Tiszakécske VSE | Vásárhelyi Kosársuli | 2023. október 10. | 19:00 | 70 - 81 | Tiszakécske Város Kosárlabda Csarnoka |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó | |||||
Közgáz SC és DSK/B | TF-BP | 2023. október 10. | 19:50 | 53 - 94 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bátovszky Zsolt | |||||
Malév SC | Salgótarjáni KSE | 2023. október 10. | 20:00 | 48 - 107 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gyurka Tamás | |||||
Dunaharaszti MTK II. | Újbuda MAFC | 2023. október 10. | 20:30 | 58 - 85 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Váczi Mihály | |||||
Ceglédi KE II. | Phoenix-MT FÓT | 2023. október 11. | 19:00 | 79 - 93 | Gál József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla | |||||
Gödöllői Sport Klub | KKS | 2023. október 11. | 19:00 | 75 - 83 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
MAFC | Dunaharaszti MTK | 2023. október 11. | 19:30 | 65 - 72 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Kitti, B. Németh Kristóf | |||||
Kanizsa KK | Nagykőrösi Sólymok KE | 2023. október 11. | 19:45 | 102 - 89 | Kanizsa Aréna |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szecsődi Richárd Attila | |||||
Soproni Tigrisek | Veszprém Kosárlabda Klub | 2023. október 11. | 19:50 | 75 - 89 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Hernicz Balazs | |||||
BKG PRIMA Szigetszentmiklós | Százhalombattai KSE | 2023. október 11. | 20:45 | 56 - 96 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kruk Melinda | |||||
Honvéd Ludovika | Ceglédi KE | 2023. október 12. | 20:30 | 44 - 109 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Pohánka Balázs | |||||
Bonyhádi KSE | NEOsport-Kozármisleny | 2023. október 13. | 18:30 | 68 - 89 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence | |||||
Monori SE | ELTE Fortis | 2023. október 13. | 19:00 | 97 - 72 | Monor Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Kiss Bálint | |||||
BKG-Veresegyház | Pénzügyőr SE II. | 2023. október 15. | 16:00 | 70 - 75 | Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Horváth Emese Kata | |||||
NYÍKSE-Szegfű Bútor | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix Kosárlabda Klub | 2023. október 15. | 17:00 | 61 - 85 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Balogh Gyula, Nyíri Péter Patrik | |||||
Kandó SC-Óbudai Egyetem | BUDAFOK II. | 2023. október 15. | 18:00 | 54 - 83 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Korompai Zsolt László | |||||
Vasas Akadémia | Józsefvárosi KC | 2023. október 15. | 18:00 | 139 - 41 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Dr. Gombos Ádám Attila | |||||
Békési SzSK | Békéscsabai KK | 2023. október 16. | 18:00 | 71 - 127 | Karacs Teréz Általános Iskola |
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Utasi Balázs | |||||
BLF KK | TF-BP U23 | 2023. október 16. | 19:00 | 79 - 97 | Hanga Ádám Terem |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Lázár Zsigmond György | |||||
Újpest-MT | Óbudai Kaszások | 2023. október 16. | 19:15 | 67 - 116 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Nepp László Oszkár | |||||
PTE-PEAC | Atomerőmű SE U23 | 2023. október 16. | 20:15 | 79 - 70 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Fleischmann Krisztián | |||||
BUDAFOK II. | Phoenix-MT FÓT | 2023. október 25. | 19:30 | 62 - 123 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Takács István | |||||
Veszprém Kosárlabda Klub | Agrofeed UNI Győr | 2023. október 31. | 18:00 | 74 - 90 | Vetési Albert Gimnázium Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly | |||||
KKS | TF-BP | 2023. október 31. | 18:00 | 73 - 89 | Kőrösi Csoma Sándor Ált. Iskola és Gimnázium Tornaterme |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kozma Balázs |
Monori SE | Újbuda MAFC | 2023. november 6. | 19:30 | 76 - 116 | Monor Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás | |||||
HÜBNER Nyíregyháza BS | Salgótarjáni KSE | 2023. november 7. | 17:00 | 74 - 60 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Domán István | |||||
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix Kosárlabda Klub | DEAC U23 | 2023. november 7. | 18:00 | 75 - 54 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Marton Péter, dr. Nagy Zsombor | |||||
TF-BP U23 | Százhalombattai KSE | 2023. november 7. | 19:00 | 81 - 76 | Százhalombattai Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Fajszi Zsombor Levente | |||||
Kanizsa KK | Pécsi VSK-VEOLIA | 2023. november 7. | 19:30 | 63 - 104 | Kanizsa Aréna |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor | |||||
BUDAFOK | Jászberényi KSE | 2023. november 7. | 19:30 | 68 - 79 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Sentényi Barna, Gombos Márk Bálint | |||||
Dunaharaszti MTK | BKG PRIMA Akadémia | 2023. november 7. | 21:00 | 77 - 87 | Dunaharaszti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László Tibor, Tóth Kitti, Polonkai Balázs István | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Békéscsabai KK | 2023. november 8. | 18:30 | 83 - 75 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Borgula György, Drenyovszki Dániel | |||||
NEOsport-Kozármisleny | NKA Universitas Pécs II. | 2023. november 8. | 19:00 | 51 - 104 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Fleischmann Krisztián | |||||
PTE-PEAC | Dávid Kornél KA | 2023. november 8. | 19:00 | 87 - 99 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs | |||||
Ceglédi KE | Óbudai Kaszások | 2023. november 8. | 19:15 | 90 - 86 | Gál József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István József, dr. Szűcs Sándor | |||||
MAFC Martos | Pénzügyőr Sportegyesület | 2023. november 8. | 19:30 | 79 - 75 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Czupi Márton | |||||
Pénzügyőr SE II. | Vasas Akadémia | 2023. november 9. | 19:50 | 45 - 97 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Novák Bence | |||||
Agrofeed UNI Győr | Dávid Kornél KA | 2023. november 22. | 19:30 | 67 - 99 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
TF-BP U23 | Jászberényi KSE | 2023. november 28. | 20:00 | 62 - 96 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Kiss Bálint |
Pécsi VSK-VEOLIA | NKA Universitas Pécs II. | 2023. december 5. | 18:00 | 110 - 74 | PVSK csarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Horváth Alajos, Szalai Zsolt | |||||
Újbuda MAFC | TF-BP | 2023. december 5. | 19:00 | 102 - 69 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Rózsavölgyi Alexandra, Magyari Viktor | |||||
Ceglédi KE | Vásárhelyi Kosársuli | 2023. december 5. | 19:15 | 106 - 58 | Gál József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Dr. Varga Zoltán, Borgula György | |||||
BKG PRIMA Akadémia | Vasas Akadémia | 2023. december 5. | 20:00 | 69 - 80 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gruber Nikolett Lilla, Hervay Tibor | |||||
MAFC Martos | Phoenix-MT FÓT | 2023. december 6. | 19:30 | 71 - 117 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gaál István Tamás | |||||
HÜBNER Nyíregyháza BS | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix Kosárlabda Klub | 2023. december 7. | 15:00 | 100 - 98 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Balogh Gyula, Marton Péter, Vaszi Ádám |
Ceglédi KE | HÜBNER Nyíregyháza BS | 2024. január 8. | 17:15 | 98 - 78 | Gál József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Dr. Varga Zoltán, Borgula György | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA | Vasas Akadémia | 2024. január 9. | 17:30 | 91 - 80 | PVSK csarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Földesi Ádám, Szalai Zsolt | |||||
Phoenix-MT FÓT | Jászberényi KSE | 2024. január 9. | 18:00 | 67 - 65 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt, Nepp László Oszkár | |||||
Dávid Kornél KA | Újbuda MAFC | 2024. január 9. | 19:00 | 95 - 97 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly |
Újbuda MAFC | Phoenix-MT FÓT | 2024. április 6. | 11:00 | 85 - 94 | BOK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Téczely Roland Balázs, Szőts Dávid István (Reisz Péter) | |||||
Ceglédi KE | Pécsi VSK-VEOLIA | 2024. április 6. | 14:00 | 87 - 90 | BOK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Utasi Balázs, dr. Nagy Zsombor (Bogárdi János) | |||||
Újbuda MAFC | Ceglédi KE | 2024. április 7. | 11:00 | 85 - 90 | BOK Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Dr. Popgyákunik Balázs, Csák Máté Károly (Vághy Tamás János) | |||||
Phoenix-MT FÓT | Pécsi VSK-VEOLIA | 2024. április 7. | 14:00 | 87 - 104 | BOK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Földesi Ádám, Gombos Márk Bálint (Fekete László) |