Mérkőzések - Férfi NB II. Közép B
2023. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2023. október 1. 13:00 64 - 85 Százhalombattai Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Tamás
2023. október 6. 19:00 80 - 60 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
2023. október 6. 20:15 77 - 63 ELTE Sporttelep 1. pálya
Játékvezetők: Molnár Tamás, Dr. Gombos Ádám Attila
2023. október 7. 18:00 70 - 79 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Horváth Emese Kata
2023. október 8. 17:00 82 - 96 Százhalombattai Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Takács István
2023. október 11. 20:20 54 - 73 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Kovács István
2023. október 12. 19:50 86 - 60 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Kruk Melinda, Novák Bence
2023. október 18. 20:20 81 - 56 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Korompai Zsolt László
2023. október 19. 19:50 103 - 76 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Czupi Márton, Belák Zoltán
2023. október 22. 13:30 80 - 86 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kruk Melinda, Fajszi Zsombor Levente
2023. október 26. 19:20 72 - 78 Hanga Ádám Terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sancilio Alexis
2023. október 26. 20:30 64 - 55 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Novák Bence, Kovács István
2023. október 28. 18:00 99 - 82 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Darai Zoé Grèta
2023. október 29. 17:00 57 - 83 Százhalombattai Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Váczi Mihály
2023. október 30. 19:50 77 - 60 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hegedűs Attila
2023. november
2023. november 3. 19:00 98 - 58 Monor Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Molnár Tamás
2023. november 3. 19:00 41 - 98 Ludovika Aréna
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Sancilio Alexis
2023. november 3. 20:15 65 - 56 ELTE Sporttelep 1. pálya
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Kozma Balázs
2023. november 10. 20:15 93 - 54 ELTE Sporttelep 1. pálya
Játékvezetők: Czupi Márton, Kovács István
2023. november 16. 19:20 72 - 54 Hanga Ádám Terem
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Belák Zoltán
2023. november 16. 19:50 79 - 71 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Fajszi Zsombor Levente
2023. november 17. 19:00 74 - 62 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Novák Bence, Darai Zoé Grèta
2023. november 19. 13:30 94 - 88 Ludovika Aréna
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Kiss Bálint
2023. november 23. 19:00 70 - 63 Monor Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Pohánka Balázs
2023. november 24. 20:15 75 - 103 ELTE Sporttelep 1. pálya
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Korompai Zsolt László
2023. november 26. 17:00 79 - 92 Százhalombattai Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, NAGY ISTVÁN
2023. november 30. 19:20 66 - 63 Hanga Ádám Terem
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Kovács István
2023. november 30. 19:50 85 - 89 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Kiss Bálint
2023. december
2023. december 1. 20:15 90 - 53 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sentényi Barna, Pál Roland
2023. december 2. 18:00 75 - 69 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Takács István, Váczi Mihály
2023. december 7. 19:00 82 - 65 Monor Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Belák Zoltán
2023. december 7. 19:20 82 - 79 Hanga Ádám Terem
Játékvezetők: Tóth Kitti, Pohánka Balázs
2023. december 9. 18:00 58 - 107 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Belák Zoltán
2023. december 10. 17:00 70 - 93 Százhalombattai Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Hegedűs Attila
2023. december 11. 20:20 64 - 80 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Takács István, Darai Zoé Grèta
2023. december 14. 19:00 84 - 76 Monor Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Váczi Mihály
2023. december 15. 20:15 95 - 93 ELTE Sporttelep 1. pálya
Játékvezetők: Novák Bence, NAGY ISTVÁN
2023. december 16. 18:00 60 - 67 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Belák Zoltán
2023. december 18. 19:50 86 - 91 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István
2023. december 21. 20:20 92 - 76 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kruk Melinda, B. Németh Kristóf
2024. január
2024. január 7. 13:30 74 - 95 Ludovika Aréna
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Hegedűs Attila
2024. január 10. 20:20 60 - 67 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kruk Melinda, Korompai Zsolt László
2024. január 11. 19:20 65 - 94 Hanga Ádám Terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Darai Zoé Grèta
2024. január 12. 19:00 91 - 89 Monor Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Bátovszky Zsolt
2024. január 13. 18:00 84 - 68 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Lázár Zsigmond György
2024. január 14. 17:00 63 - 83 Százhalombattai Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Szatmári Roland
2024. január 18. 19:20 83 - 82 Hanga Ádám Terem
Játékvezetők: Belák Zoltán, NAGY ISTVÁN
2024. január 19. 19:00 97 - 66 Monor Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Váczi Mihály
2024. január 21. 13:30 71 - 60 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Darai Zoé Grèta
2024. január 24. 20:20 84 - 82 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Kovács István
2024. január 25. 19:20 76 - 79 Hanga Ádám Terem
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Kiss Bálint
2024. január 27. 14:30 88 - 55 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Darai Zoé Grèta
2024. január 27. 18:00 76 - 98 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Váczi Mihály
2024. január 28. 13:30 68 - 70 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Szatmári Roland
2024. február
2024. február 1. 19:50 82 - 69 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Sentényi Barna, Horváth Emese Kata
2024. február 2. 19:00 66 - 87 Monor Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György
2024. február 4. 17:00 72 - 90 Százhalombattai Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Pál Roland
2024. február 7. 20:20 78 - 87 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László
2024. február 8. 19:20 51 - 78 Hanga Ádám Terem
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Darai Zoé Grèta
2024. február 9. 19:00 84 - 67 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kozma Balázs, Darai Zoé Grèta
2024. február 10. 18:00 90 - 76 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István
2024. február 11. 13:30 99 - 75 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Belák Zoltán
2024. február 15. 19:00 92 - 88 Monor Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Takács István
2024. február 16. 20:15 64 - 86 ELTE Sporttelep 1. pálya
Játékvezetők: Molnár Tamás, Sancilio Alexis
2024. február 18. 17:00 60 - 87 Százhalombattai Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2024. február 21. 20:20 42 - 58 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt
2024. február 22. 19:50 93 - 62 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN
2024. február 23. 18:45 76 - 55 ELTE Sporttelep 1. pálya
Játékvezetők: Novák Bence, Sancilio Alexis
2024. február 23. 19:00 83 - 48 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hartai Tamás
2024. február 25. 13:30 81 - 65 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Fajszi Zsombor Levente
2024. február 29. 18:30 0 - 0 ELTE Sporttelep 1. pálya
Játékvezetők: Takács István, Fajszi Zsombor Levente
2024. február 29. 19:50 0 - 0 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Hervay Tibor, Sancilio Alexis

Vármegyei szövetségek