Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Dávid Kornél Akadémia | KWBC Körmend | 2022. október 13. | 18:45 | 108 - 37 | Bory Jenő Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF | |||||
DEAC | DVTK Akadémia/C | 2022. október 14. | 17:00 | 76 - 53 | DE Klinika Campus Tornaterem |
Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Rácz Bence | |||||
Gyakorló DSE | Komló Sport KK U18 | 2022. október 14. | 18:15 | 77 - 67 | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka |
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Tolnai Gergő | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | Szombathelyi Sportiskola U18L | 2022. október 14. | 19:30 | 84 - 46 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Wischy Péter | |||||
Óbudai Kaszások | Radobasket Törökbálint | 2022. október 15. | 10:30 | 51 - 73 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kara Zsombor | |||||
MTK Budapest | Vasas Akadémia/B | 2022. október 15. | 11:00 | 61 - 54 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Kutrik Andrea | |||||
PVSK NKA/B | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2022. október 16. | 09:00 | 25 - 126 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Lenger Levente | |||||
Óbudai Kaszások | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18L | 2022. október 16. | 11:00 | 50 - 75 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Gere Kálmán Richárd | |||||
Vasas Akadémia/B | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18L | 2022. október 19. | 18:20 | 74 - 36 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Boros Krisztina, Korpás Máté | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Komló Sport KK U18 | 2022. október 20. | 18:00 | 84 - 46 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szöllősi Boglárka (Kunvári József László) | |||||
Szombathelyi Sportiskola U18L | Dávid Kornél Akadémia | 2022. október 22. | 12:30 | 70 - 55 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Horváth-Magyar Gyöngyi | |||||
DVTK Tiszaújváros | Nagykőrösi Sólymok KE/LU18 | 2022. október 22. | 13:30 | 56 - 59 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett | |||||
MTK Budapest | Óbudai Kaszások | 2022. október 22. | 14:00 | 68 - 38 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Belák Dorka, Brunner Brúnó | |||||
DVTK Akadémia/C | Nagykőrösi Sólymok KE/LU18 | 2022. október 22. | 18:30 | 73 - 45 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Dr. Ormay Gábor | |||||
DVTK Tiszaújváros | DEAC | 2022. október 27. | 16:30 | 44 - 63 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Dr. Ormay Gábor | |||||
Gyakorló DSE | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2022. október 28. | 18:15 | 57 - 110 | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Bencs Vivien | |||||
MTK Budapest | Radobasket Törökbálint | 2022. október 29. | 11:00 | 52 - 70 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Ürögi Zsolt | |||||
KWBC Körmend | Szombathelyi Sportiskola U18L | 2022. október 29. | 14:00 | 27 - 86 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Perák Denis |
Gyakorló DSE | PVSK NKA/B | 2022. november 4. | 18:15 | 65 - 54 | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Horváth Dorina | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18L | MTK Budapest | 2022. november 5. | 10:00 | 67 - 57 | Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Liktor Viktor | |||||
Vasas Akadémia/B | Óbudai Kaszások | 2022. november 5. | 15:15 | 69 - 50 | Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Korpás Máté | |||||
KWBC Körmend | Darazsak Sportakadémia/B | 2022. november 6. | 13:00 | 25 - 101 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Perák Denis, Szabó Krisztina | |||||
Dávid Kornél Akadémia | Darazsak Sportakadémia/B | 2022. november 10. | 16:00 | 44 - 77 | Bory Jenő Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Gyakorló DSE | 2022. november 11. | 18:00 | 80 - 48 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Horváth Alexandra (Kunvári József László) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE/LU18 | DEAC | 2022. november 11. | 18:00 | 45 - 78 | Rákóczi Általános Iskola |
Játékvezetők: Velkey István, Lengyel Dorka | |||||
Komló Sport KK U18 | PVSK NKA/B | 2022. november 11. | 19:15 | 84 - 54 | Komló Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Ignácz Kristóf | |||||
DVTK Akadémia/C | DVTK Tiszaújváros | 2022. november 12. | 10:00 | 76 - 34 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Szalontai Dorina Enikő | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE/LU18 | DVTK Tiszaújváros | 2022. november 14. | 17:45 | 73 - 63 | Rákóczi Általános Iskola |
Játékvezetők: Liktor Viktor, Paulik Benjámin | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18L | Radobasket Törökbálint | 2022. november 17. | 17:45 | 76 - 66 | Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Nagy Dániel Zoltán | |||||
DVTK Akadémia/C | DEAC | 2022. november 19. | 15:00 | 37 - 48 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Gulyás Márton | |||||
Radobasket Törökbálint | Óbudai Kaszások | 2022. november 19. | 18:00 | 61 - 74 | Budaörsi 1.sz.Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurkovics István János | |||||
DVTK Tiszaújváros | DVTK Akadémia/C | 2022. november 23. | 16:30 | 68 - 60 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Lónáth László, Siska-Sándor Ivett | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18L | Vasas Akadémia/B | 2022. november 24. | 18:00 | 52 - 37 | Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: Takács István, Kiss Tamás Sándor | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | PVSK NKA/B | 2022. november 25. | 18:00 | 106 - 40 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Tóth Mihály (Faidt Mihály) | |||||
Komló Sport KK U18 | Gyakorló DSE | 2022. november 25. | 19:15 | 79 - 73 | Komló Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Fülöp Zsombor Ferenc | |||||
Óbudai Kaszások | MTK Budapest | 2022. november 26. | 10:00 | 70 - 64 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Tóth Olivér | |||||
KWBC Körmend | Dávid Kornél Akadémia | 2022. november 26. | 12:00 | 27 - 120 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Perák Denis, Németh Balázs | |||||
DEAC | DVTK Tiszaújváros | 2022. november 30. | 17:00 | 102 - 31 | DE Klinika Campus Tornaterem |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Rácz Bence | |||||
Radobasket Törökbálint | Vasas Akadémia/B | 2022. november 30. | 19:30 | 64 - 52 | Budaörsi 1.sz.Általános Iskola |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Agócs Gábor Mihály |
Dávid Kornél Akadémia | Szombathelyi Sportiskola U18L | 2022. december 1. | 16:00 | 69 - 53 | Bory Jenő Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18L | Óbudai Kaszások | 2022. december 1. | 17:45 | 79 - 73 | Batthyány Kázmér Gimnázium |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | KWBC Körmend | 2022. december 2. | 17:00 | 126 - 21 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Wischy Péter, Söveges Tamás | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE/LU18 | DVTK Akadémia/C | 2022. december 2. | 18:00 | 68 - 67 | Rákóczi Általános Iskola |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László | |||||
PVSK NKA/B | Gyakorló DSE | 2022. december 4. | 09:30 | 54 - 64 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Barics Bálint | |||||
Radobasket Törökbálint | MTK Budapest | 2022. december 4. | 16:00 | 86 - 58 | Budaörsi 1.sz.Általános Iskola |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Magda János József | |||||
Szombathelyi Sportiskola U18L | KWBC Körmend | 2022. december 9. | 16:00 | 89 - 30 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth-Magyar Gyöngyi, Németh Balázs | |||||
Óbudai Kaszások | Vasas Akadémia/B | 2022. december 10. | 10:30 | 30 - 60 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Bíró Brigitta | |||||
MTK Budapest | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18L | 2022. december 10. | 11:00 | 46 - 64 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Zsolt József | |||||
Komló Sport KK U18 | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2022. december 11. | 13:30 | 56 - 72 | Komló Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Hergyó-Bencze Gábor | |||||
DEAC | Nagykőrösi Sólymok KE/LU18 | 2022. december 13. | 17:00 | 89 - 45 | DE Klinika Campus Tornaterem |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | Dávid Kornél Akadémia | 2022. december 17. | 14:00 | 93 - 70 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Matucza Gyula | |||||
PVSK NKA/B | Komló Sport KK U18 | 2022. december 17. | 15:15 | 51 - 62 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Märcz Péter, Csontos Alex | |||||
Vasas Akadémia/B | MTK Budapest | 2022. december 17. | 17:15 | 44 - 41 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tarnai Gyula Csaba |
Radobasket Törökbálint | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U18L | 2023. január 12. | 19:30 | 50 - 60 | Budaörsi 1.sz.Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
Szombathelyi Sportiskola U18L | Darazsak Sportakadémia/B | 2023. január 13. | 19:00 | 59 - 51 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Pesz Alexandra | |||||
Vasas Akadémia/B | Radobasket Törökbálint | 2023. január 21. | 12:00 | 81 - 24 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Novák Bence, Bátovszky Zsolt |
Dávid Kornél Akadémia | Radobasket Törökbálint | 2023. február 25. | 15:00 | 59 - 67 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Koller István, KOCSIS JÓZSEF | |||||
Gyakorló DSE | Komló Sport KK U18 | 2023. február 27. | 16:30 | 81 - 62 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám |
Gyakorló DSE | PVSK NKA/B | 2023. március 3. | 18:30 | 86 - 38 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Ivók Milán Larion | |||||
Szombathelyi Sportiskola U18L | KWBC Körmend | 2023. március 4. | 14:00 | 78 - 21 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly | |||||
Dávid Kornél Akadémia | MTK Budapest | 2023. március 5. | 11:00 | 73 - 84 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Koller István, Tóth Bence | |||||
PVSK NKA/B | Komló Sport KK U18 | 2023. március 7. | 16:45 | 50 - 93 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor | |||||
Szombathelyi Sportiskola U18L | PVSK NKA/B | 2023. március 11. | 12:00 | 95 - 40 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Perák Denis, Matucza Gyula | |||||
DVTK Akadémia/C | DVTK Tiszaújváros | 2023. március 12. | 10:00 | 90 - 42 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán | |||||
Szombathelyi Sportiskola U18L | Komló Sport KK U18 | 2023. március 17. | 17:30 | 66 - 39 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kiss Márton Balázs | |||||
Gyakorló DSE | KWBC Körmend | 2023. március 23. | 18:00 | 83 - 43 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Játékvezetők: Mester Milán, Ivók Milán Larion | |||||
DVTK Tiszaújváros | DVTK Akadémia/C | 2023. március 24. | 14:45 | 63 - 72 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Marton Péter, Siska-Sándor Ivett | |||||
KWBC Körmend | Szombathelyi Sportiskola U18L | 2023. március 26. | 16:00 | 30 - 75 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Perák Denis, Szabó Krisztina | |||||
Komló Sport KK U18 | KWBC Körmend | 2023. március 31. | 19:15 | 76 - 33 | Komló Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Sellei Dalma Laura |
DVTK Akadémia/C | DVTK Tiszaújváros | 2023. április 1. | 12:30 | 83 - 57 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán | |||||
Óbudai Kaszások | Dávid Kornél Akadémia | 2023. április 1. | 13:00 | 81 - 51 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Mészáros Nándor Lajos | |||||
Szombathelyi Sportiskola U18L | Gyakorló DSE | 2023. április 1. | 14:00 | 63 - 59 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula | |||||
Komló Sport KK U18 | Gyakorló DSE | 2023. április 13. | 19:30 | 32 - 56 | Komló Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Märcz Péter, Ignácz Kristóf | |||||
Radobasket Törökbálint | Dávid Kornél Akadémia | 2023. április 14. | 16:30 | 78 - 62 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Takács István | |||||
PVSK NKA/B | Gyakorló DSE | 2023. április 14. | 16:45 | 40 - 86 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Csontos Alex | |||||
Óbudai Kaszások | MTK Budapest | 2023. április 16. | 11:30 | 56 - 65 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Hegedűs Attila | |||||
PVSK NKA/B | Szombathelyi Sportiskola U18L | 2023. április 16. | 12:00 | 54 - 75 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Lenger Levente | |||||
KWBC Körmend | Komló Sport KK U18 | 2023. április 16. | 14:00 | 17 - 71 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs | |||||
DVTK Tiszaújváros | DVTK Akadémia/C | 2023. április 21. | 14:45 | 65 - 72 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán | |||||
Komló Sport KK U18 | PVSK NKA/B | 2023. április 21. | 19:05 | 63 - 59 | Komló Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Kiss Zoltán | |||||
MTK Budapest | Dávid Kornél Akadémia | 2023. április 22. | 16:00 | 62 - 52 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Tahin András | |||||
Komló Sport KK U18 | Szombathelyi Sportiskola U18L | 2023. április 22. | 16:30 | 49 - 65 | Komló Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Győr Marcell István | |||||
PVSK NKA/B | KWBC Körmend | 2023. április 25. | 16:45 | 96 - 48 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos | |||||
Dávid Kornél Akadémia | Óbudai Kaszások | 2023. április 27. | 18:00 | 59 - 71 | Bory Jenő Általános Iskola |
Játékvezetők: Koller István, KOCSIS JÓZSEF | |||||
Gyakorló DSE | Szombathelyi Sportiskola U18L | 2023. április 28. | 18:30 | 53 - 65 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Radobasket Törökbálint | MTK Budapest | 2023. április 29. | 14:00 | 65 - 50 | Budaörsi 1.sz.Általános Iskola |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László | |||||
KWBC Körmend | PVSK NKA/B | 2023. április 30. | 14:00 | 42 - 50 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Balázs, Szabó Krisztina |
KWBC Körmend | Gyakorló DSE | 2023. május 3. | 18:00 | 17 - 78 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Novák Marcell | |||||
MTK Budapest | Óbudai Kaszások | 2023. május 7. | 16:00 | 78 - 50 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hegedűs Attila | |||||
Radobasket Törökbálint | Óbudai Kaszások | 2023. május 17. | 19:30 | 66 - 59 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Nagy László | |||||
Óbudai Kaszások | Radobasket Törökbálint | 2023. május 20. | 15:00 | 62 - 52 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Sancilio Mattia | |||||
MTK Budapest | Radobasket Törökbálint | 2023. május 21. | 16:00 | 39 - 50 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Sancilio Mattia |
Radobasket Törökbálint | DVTK Akadémia/C | 2023. június 7. | 12:00 | 56 - 43 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Darai Zoé Grèta (Solymosi Tamás) | |||||
DVTK Akadémia/C | Szombathelyi Sportiskola U18L | 2023. június 7. | 14:30 | 43 - 70 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Takács István (Solymosi Tamás) | |||||
Szombathelyi Sportiskola U18L | Radobasket Törökbálint | 2023. június 7. | 17:00 | 63 - 69 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Takács István, Darai Zoé Grèta (Solymosi Tamás) |