Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Pénzügyőr SE | Parthus SE | 2022. október 21. | 18:50 | 36 - 47 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Korpás Máté | |||||
KKS | VMG DSE | 2022. október 28. | 19:15 | 99 - 27 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Bárány Levente, Puskás Ágnes Réka |
Gödöllői Sport Klub | Pénzügyőr SE | 2022. november 2. | 17:30 | 90 - 40 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Bárány Levente, Szabó István | |||||
SZPA-HSE U18 | Parthus SE | 2022. november 5. | 13:30 | 44 - 78 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Boros Krisztina | |||||
BEAC-Újbuda KA/M | VMG DSE | 2022. november 11. | 17:20 | 105 - 14 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Boros Dániel | |||||
Kiss Lenke KA | KKS | 2022. november 15. | 18:30 | 68 - 61 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők: Belák Dorka, Puskás Ágnes Réka | |||||
Parthus SE | KKS | 2022. november 23. | 18:30 | 61 - 41 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Szilágyi Zsolt József | |||||
Monor SE | SZPA-HSE U18 | 2022. november 23. | 19:00 | 69 - 31 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Szabó István | |||||
Gödöllői Sport Klub | BEAC-Újbuda KA/M | 2022. november 25. | 18:45 | 52 - 67 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Bíró Brigitta | |||||
KKS | SZPA-HSE U18 | 2022. november 26. | 13:30 | 79 - 17 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Sancilio Mattia |
KKS | Monor SE | 2022. december 2. | 19:15 | 75 - 42 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Miháczi Ádám | |||||
SZPA-HSE U18 | Gödöllői Sport Klub | 2022. december 3. | 10:30 | 27 - 66 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Kovács István, Kiss Bálint | |||||
Parthus SE | BEAC-Újbuda KA/M | 2022. december 7. | 18:30 | 42 - 75 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szilágyi Zsolt József | |||||
VMG DSE | Pénzügyőr SE | 2022. december 8. | 17:30 | 29 - 76 | Vörösmarty Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy László, Kutrik Andrea | |||||
Gödöllői Sport Klub | KKS | 2022. december 9. | 18:45 | 58 - 65 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Korpás Máté, Bíró Brigitta | |||||
BEAC-Újbuda KA/M | Monor SE | 2022. december 10. | 09:30 | 125 - 26 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nagy Joel, Vigh Barnabás Dominik | |||||
Kiss Lenke KA | BEAC-Újbuda KA/M | 2022. december 13. | 18:30 | 78 - 71 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők: Kiss Bálint, Korpás Máté | |||||
SZPA-HSE U18 | Kiss Lenke KA | 2022. december 17. | 12:00 | 0 - 20 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Sancilio Alexis |
KKS | Pénzügyőr SE | 2023. január 13. | 19:15 | 60 - 43 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Szilágyi Zsolt József | |||||
SZPA-HSE U18 | BEAC-Újbuda KA/M | 2023. január 14. | 11:00 | 17 - 140 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Miháczi Ádám | |||||
Pénzügyőr SE | SZPA-HSE U18 | 2023. január 19. | 18:50 | 72 - 21 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Szőke Gábor | |||||
BEAC-Újbuda KA/M | KKS | 2023. január 21. | 10:00 | 80 - 42 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Sancilio Mattia |
Monor SE | KKS | 2023. február 1. | 19:00 | 49 - 62 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Korpás Máté | |||||
Pénzügyőr SE | BEAC-Újbuda KA/M | 2023. február 2. | 18:50 | 21 - 74 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Kiss Bálint, Marjai Réka | |||||
BEAC-Újbuda KA/M | Kiss Lenke KA | 2023. február 5. | 10:00 | 65 - 40 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Korompai Zsolt László | |||||
Gödöllői Sport Klub | VMG DSE | 2023. február 6. | 17:15 | 96 - 21 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Korpás Máté | |||||
Kiss Lenke KA | SZPA-HSE U18 | 2023. február 9. | 18:30 | 93 - 17 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Korpás Máté | |||||
Parthus SE | SZPA-HSE U18 | 2023. február 10. | 17:30 | 124 - 28 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Gaál István Tamás | |||||
Gödöllői Sport Klub | Kiss Lenke KA | 2023. február 15. | 17:15 | 84 - 75 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Földesi Zsófia | |||||
Monor SE | Pénzügyőr SE | 2023. február 15. | 19:00 | 71 - 36 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Marjai Réka | |||||
BEAC-Újbuda KA/M | Gödöllői Sport Klub | 2023. február 18. | 10:00 | 80 - 27 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
SZPA-HSE U18 | VMG DSE | 2023. február 18. | 13:00 | 70 - 21 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Kovács István | |||||
Gödöllői Sport Klub | Parthus SE | 2023. február 20. | 18:45 | 45 - 68 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Balogh Csaba | |||||
Kiss Lenke KA | Pénzügyőr SE | 2023. február 21. | 18:30 | 73 - 37 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Szőke Gábor | |||||
Pénzügyőr SE | Kiss Lenke KA | 2023. február 24. | 18:50 | 58 - 46 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Szőke Gábor |
Gödöllői Sport Klub | Monor SE | 2023. március 1. | 18:30 | 75 - 81 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Korpás Máté, Szilágyi Zsolt József | |||||
BEAC-Újbuda KA/M | Parthus SE | 2023. március 5. | 13:00 | 54 - 43 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Belák Dorka | |||||
VMG DSE | Monor SE | 2023. március 7. | 17:30 | 20 - 0 | Vörösmarty Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Kovács Gedeon | |||||
Pénzügyőr SE | Gödöllői Sport Klub | 2023. március 8. | 17:15 | 0 - 20 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Tahin András | |||||
Monor SE | BEAC-Újbuda KA/M | 2023. március 8. | 19:00 | 49 - 79 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Pál Roland, Kutrik Andrea | |||||
Pénzügyőr SE | Monor SE | 2023. március 16. | 18:50 | 35 - 64 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Fulai Bátor Szebasztián | |||||
KKS | Kiss Lenke KA | 2023. március 17. | 19:15 | 59 - 61 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Szőke Gábor | |||||
VMG DSE | Parthus SE | 2023. március 21. | 17:15 | 15 - 72 | Vörösmarty Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Korpás Máté | |||||
Monor SE | Kiss Lenke KA | 2023. március 22. | 19:00 | 59 - 65 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szőke Gábor | |||||
Pénzügyőr SE | KKS | 2023. március 24. | 18:50 | 29 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Belák Dorka | |||||
BEAC-Újbuda KA/M | SZPA-HSE U18 | 2023. március 25. | 10:00 | 93 - 33 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Sancilio Mattia | |||||
Monor SE | Gödöllői Sport Klub | 2023. március 27. | 18:30 | 69 - 44 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Renkecz Máté Gergő | |||||
VMG DSE | SZPA-HSE U18 | 2023. március 28. | 17:30 | 21 - 58 | Vörösmarty Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Kovács Gedeon | |||||
Kiss Lenke KA | Parthus SE | 2023. március 28. | 18:30 | 42 - 64 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Szőke Gábor | |||||
Gödöllői Sport Klub | SZPA-HSE U18 | 2023. március 31. | 17:15 | 72 - 41 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Porkoláb Mercédesz Anett |
Parthus SE | Pénzügyőr SE | 2023. április 3. | 18:45 | 89 - 21 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Vass Dávid Áron | |||||
KKS | BEAC-Újbuda KA/M | 2023. április 14. | 19:15 | 43 - 63 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Szilágyi Zsolt József | |||||
Monor SE | Parthus SE | 2023. április 15. | 10:00 | 50 - 60 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Bíró Brigitta | |||||
SZPA-HSE U18 | Pénzügyőr SE | 2023. április 15. | 13:00 | 50 - 32 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Sancilio Mattia, Renkecz Máté Gergő | |||||
VMG DSE | Gödöllői Sport Klub | 2023. április 18. | 17:30 | 18 - 111 | Vörösmarty Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Vigh Balázs | |||||
Kiss Lenke KA | Monor SE | 2023. április 18. | 18:30 | 72 - 41 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Korpás Máté | |||||
KKS | Parthus SE | 2023. április 19. | 19:15 | 34 - 49 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Szőke Gábor | |||||
BEAC-Újbuda KA/M | Pénzügyőr SE | 2023. április 22. | 10:00 | 20 - 0 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Tóth Olivér | |||||
Parthus SE | Kiss Lenke KA | 2023. április 22. | 10:00 | 63 - 45 | Sólyom-Fészek Tornacsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Tarnai Gyula Csaba | |||||
SZPA-HSE U18 | KKS | 2023. április 22. | 15:30 | 24 - 61 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Belák Dorka, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
Pénzügyőr SE | VMG DSE | 2023. április 25. | 18:50 | 70 - 13 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Szilágyi Zsolt József | |||||
Parthus SE | Gödöllői Sport Klub | 2023. április 26. | 18:50 | 85 - 63 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Bujtor Péter | |||||
SZPA-HSE U18 | Monor SE | 2023. április 27. | 17:30 | 25 - 68 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Bíró Brigitta |
Parthus SE | VMG DSE | 2023. május 2. | 18:20 | 77 - 9 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Vigh Balázs | |||||
VMG DSE | KKS | 2023. május 8. | 19:15 | 24 - 69 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
VMG DSE | BEAC-Újbuda KA/M | 2023. május 11. | 17:30 | 4 - 99 | Vörösmarty Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Réger Zsolt Péter | |||||
KKS | Gödöllői Sport Klub | 2023. május 12. | 19:15 | 87 - 54 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Földesi Boglárka | |||||
Kiss Lenke KA | Gödöllői Sport Klub | 2023. május 15. | 18:00 | 84 - 44 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Korpás Máté | |||||
Monor SE | VMG DSE | 2023. május 17. | 19:00 | 75 - 19 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Réger Zsolt Péter | |||||
Kiss Lenke KA | VMG DSE | 2023. május 18. | 18:30 | 97 - 34 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Szőke Gábor | |||||
Parthus SE | Monor SE | 2023. május 19. | 18:45 | 72 - 56 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kutrik Andrea | |||||
VMG DSE | Kiss Lenke KA | 2023. május 25. | 17:30 | 37 - 69 | Vörösmarty Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korpás Máté |