Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Kanizsa KK | NEOsport-Kozármisleny | 2022. szeptember 17. | 20:00 | 89 - 86 | Kanizsa Aréna |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt | |||||
Titán Farkasok | Közgáz SC és DSK/A | 2022. szeptember 19. | 20:15 | 73 - 61 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Káré Gergő | |||||
QPAC | Dunaharaszti MTK II. | 2022. szeptember 21. | 19:00 | 59 - 63 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Pénzügyőr SE II. | BUDAFOK U23 | 2022. szeptember 22. | 19:30 | 70 - 74 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Gombos Márk Bálint | |||||
Malév SC | Gödöllői Sport Klub | 2022. szeptember 22. | 20:00 | 47 - 59 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Pohánka Balázs | |||||
Soproni Tigrisek | MOGAAC | 2022. szeptember 23. | 18:45 | 60 - 68 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté | |||||
SZPA-HSE | KKS | 2022. szeptember 23. | 20:30 | 66 - 73 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Gombos Ádám Attila | |||||
Gyulai Color KE | Tiszakécske VSE | 2022. szeptember 24. | 17:00 | 68 - 72 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Váczi Mihály | |||||
Szentendrei KSE | BKG PRIMA Akadémia II. | 2022. szeptember 24. | 18:00 | 69 - 81 | Móricz Zsigmond Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Darai Zoé Grèta | |||||
BKG-PRIMA Akadémia Debrecen | Ceglédi KE II. | 2022. szeptember 25. | 20:00 | 73 - 77 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kisházi Béla Kálmán | |||||
Józsefvárosi KC | BRAVOS | 2022. szeptember 28. | 20:40 | 60 - 48 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, NAGY ISTVÁN | |||||
PILIS BASKET | Kandó FSC | 2022. szeptember 29. | 20:00 | 85 - 61 | Telki |
Játékvezetők: Czupi Márton, Fajszi Zsombor Levente |
Józsefvárosi KC | Vasas Akadémia | 2022. október 10. | 19:50 | 41 - 106 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Molnár Tamás | |||||
BUDAFOK U23 | Pénzügyőr Sportegyesület | 2022. október 12. | 20:00 | 73 - 90 | Rózsakerti D. I. Református Gimnázium |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Czupi Márton | |||||
Ceglédi KE II. | Jászberényi KSE | 2022. október 12. | 20:30 | 44 - 126 | Tiszavirág Aréna |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla | |||||
MAFC BME | TF-BP | 2022. október 12. | 20:45 | 0 - 20 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Komlódi Benedek | |||||
Dunaharaszti MTK II. | Titán Farkasok | 2022. október 13. | 20:30 | 71 - 78 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, B. Németh Kristóf | |||||
Monori SE | BUDAFOK II. | 2022. október 14. | 19:00 | 72 - 64 | Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Magyar Zoltán Gábor | |||||
Békéscsabai KK | Tiszakécske VSE | 2022. október 14. | 19:30 | 101 - 84 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Váczi Mihály | |||||
DEAC II. | NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | 2022. október 14. | 19:30 | 63 - 94 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kisházi Béla Kálmán | |||||
Békési SZSK U23 | Vásárhelyi Kosársuli | 2022. október 15. | 16:00 | 63 - 84 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Lukácsi Lóránt | |||||
BKG-Veresegyház | BKG Príma Akadémia | 2022. október 16. | 13:00 | 68 - 119 | Veresegyházi Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István | |||||
Százhalombattai KSE | PILIS BASKET | 2022. október 16. | 19:00 | 100 - 60 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Gombos Márk Bálint | |||||
Gödöllői Sport Klub | Óbudai Kaszások | 2022. október 17. | 18:30 | 65 - 96 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Válé Flórián | |||||
SzOESE | Veszprém Kosárlabda Klub | 2022. október 17. | 20:00 | 57 - 59 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kovács Máté | |||||
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix Kosárlabda Klub | DEAC U23 | 2022. október 18. | 18:00 | 85 - 82 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Marton Péter | |||||
KKS | KTE-Duna Aszfalt U23 | 2022. október 18. | 19:00 | 55 - 90 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Csoma Viktor | |||||
MAFC Martos | Dunaharaszti MTK | 2022. október 19. | 19:30 | 65 - 59 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Bátovszky Zsolt | |||||
TFSE | PHOENIX-MT FÓT | 2022. október 19. | 20:45 | 55 - 75 | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Kozma Balázs | |||||
Újpest-MT | ELTE Fortis | 2022. október 20. | 19:15 | 86 - 82 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő | |||||
BLF KK | BKG PRIMA Akadémia II. | 2022. október 20. | 19:20 | 62 - 73 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Belák Zoltán, NAGY ISTVÁN | |||||
Cívis KK U23 | MEAFC-Miskolc | 2022. október 24. | 19:45 | 53 - 75 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Atomerőmű KSE Bonyhád | 2022. október 25. | 18:00 | 75 - 99 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs | |||||
Kanizsa KK | NKA Pécs | 2022. október 25. | 19:00 | 68 - 138 | Kanizsa Aréna |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Németh Sándor | |||||
Eszterházy SC | Nagykőrösi Sólymok KE | 2022. október 25. | 19:15 | 67 - 77 | Eszterházy Csarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor | |||||
PTE-PEAC | Pécsi VSK-VEOLIA | 2022. október 25. | 20:15 | 89 - 129 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László | |||||
Salgótarjáni KSE | Ceglédi KE | 2022. október 26. | 18:00 | 64 - 89 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Vida József, Gaál István Tamás | |||||
CVSE Vulkán Fürdő | SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia | 2022. október 26. | 19:30 | 76 - 66 | CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
RADOBASKET | MAFC | 2022. október 26. | 19:30 | 51 - 107 | 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gombos Ádám Attila | |||||
Szombathelyi Egyetemi SE | Agrofeed UNI Győr | 2022. október 26. | 20:00 | 79 - 85 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Antoni Márk Ágoston | |||||
Honvéd Ludovika | BUDAFOK | 2022. október 26. | 20:30 | 58 - 79 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Káré Gergő | |||||
MOGAAC | Dávid Kornél KA | 2022. október 27. | 18:30 | 59 - 71 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Erős Florentina | |||||
Közgáz SC és DSK/B | Gia Form-VMG DSE | 2022. október 27. | 20:10 | 93 - 50 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Czupi Márton |
Jászberényi KSE | MEAFC-Miskolc | 2022. november 16. | 19:00 | 78 - 75 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János, Földi László Tibor | |||||
Veszprém Kosárlabda Klub | Dávid Kornél KA | 2022. november 17. | 19:00 | 69 - 86 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Horváth Alajos, Benedek Zoltán | |||||
CVSE Vulkán Fürdő | Agrofeed UNI Győr | 2022. november 18. | 19:30 | 78 - 98 | CVSE-Swietelsky Aréna |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
Titán Farkasok | Pénzügyőr Sportegyesület | 2022. november 20. | 16:00 | 60 - 87 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kozma Balázs | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Ceglédi KE | 2022. november 22. | 17:30 | 91 - 87 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vadász Csaba, Farkas Péter Gábor | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád | NKA Pécs | 2022. november 22. | 19:00 | 71 - 122 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Borgula György, Fodor Sándor Balázs | |||||
TF-BP U23 | Óbudai Kaszások | 2022. november 22. | 20:45 | 82 - 97 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Szőts Dávid István | |||||
Békéscsabai KK | Nagykőrösi Sólymok KE | 2022. november 23. | 19:30 | 97 - 101 | Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Utasi Balázs | |||||
BKG PRIMA Akadémia II. | TF-BP | 2022. november 25. | 20:45 | 48 - 96 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás | |||||
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix Kosárlabda Klub | 2022. november 28. | 19:00 | 60 - 62 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Marton Péter, dr. Nagy Zsombor | |||||
Közgáz SC és DSK/B | BUDAFOK | 2022. november 29. | 19:45 | 70 - 104 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Novák Bence |
Százhalombattai KSE | PHOENIX-MT FÓT | 2022. december 1. | 19:30 | 66 - 110 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Antoni Márk Ágoston | |||||
Újpest-MT | BKG Príma Akadémia | 2022. december 1. | 19:45 | 51 - 119 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Káré Gergő | |||||
Monori SE | MAFC | 2022. december 5. | 18:00 | 74 - 95 | Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Lázár Zsigmond György | |||||
MAFC Martos | Vasas Akadémia | 2022. december 7. | 19:30 | 39 - 85 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gombos Márk Bálint | |||||
KTE-Duna Aszfalt U23 | Pécsi VSK-VEOLIA | 2022. december 14. | 19:00 | 57 - 87 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Vida József, Jankovics Viktor Zsolt, Józsa András Junior |
TF-BP | Vasas Akadémia | 2023. január 4. | 18:00 | 67 - 91 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Vida József, Dr. Oláh Márk, Nepp László Oszkár | |||||
Dávid Kornél KA | Agrofeed UNI Győr | 2023. január 10. | 19:00 | 67 - 68 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly | |||||
BUDAFOK | MAFC | 2023. január 11. | 19:45 | 102 - 112 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Györfy Rúben, dr. Németh Patrik, Menyhárt Ferenc Tamás | |||||
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix Kosárlabda Klub | Jászberényi KSE | 2023. január 17. | 18:00 | 58 - 82 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sallai István József, Gergely Csaba | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | Vásárhelyi Kosársuli | 2023. január 17. | 19:00 | 77 - 58 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Radnóti Miklós, Földi László Tibor | |||||
NKA Pécs | Pécsi VSK-VEOLIA | 2023. január 18. | 19:00 | 67 - 78 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János | |||||
PHOENIX-MT FÓT | Óbudai Kaszások | 2023. január 18. | 20:15 | 72 - 69 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla | |||||
BKG Príma Akadémia | Pénzügyőr Sportegyesület | 2023. január 18. | 20:15 | 94 - 52 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Rózsavölgyi Alexandra, Gaál István Tamás |
Jászberényi KSE | Vasas Akadémia | 2023. február 14. | 19:00 | 82 - 71 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Lengyel Ádám József, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | MAFC | 2023. február 15. | 19:00 | 58 - 75 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Nyilas István, Szilágyi Bálint, Borgula György | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA | PHOENIX-MT FÓT | 2023. február 23. | 18:00 | 99 - 64 | PVSK NKA Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Horváth Alajos, Szalai Zsolt | |||||
Agrofeed UNI Győr | BKG Príma Akadémia | 2023. február 23. | 19:30 | 86 - 104 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly |
MAFC | Jászberényi KSE | 2023. április 8. | 11:30 | 91 - 86 | Tüskecsarnok |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Nyilas István, Földesi Marcell (Herczeg Ágoston) | |||||
Pécsi VSK-VEOLIA | BKG Príma Akadémia | 2023. április 8. | 14:00 | 99 - 81 | Tüskecsarnok |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla (HOFFMANN Gergely) | |||||
Jászberényi KSE | BKG Príma Akadémia | 2023. április 9. | 11:30 | 63 - 70 | Tüskecsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Nepp László Oszkár, Farkas Péter Gábor (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
MAFC | Pécsi VSK-VEOLIA | 2023. április 9. | 14:00 | 107 - 108 | Tüskecsarnok |
Játékvezetők: Fodor Attila, dr. Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra (Reisz Péter) |