Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Győri KC/A | Soproni Tigrisek | 2022. november 10. | 16:00 | 103 - 51 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Vass Dávid Áron | |||||
Kanizsa Kosárlabda Klub | Soproni Sportiskola DUNK | 2022. november 11. | 17:00 | 45 - 37 | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. |
Játékvezetők: Németh Sándor, Imre Márk | |||||
Falco KC Szombathely | Zalakerámia ZTE KK/B | 2022. november 12. | 12:30 | 50 - 79 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Horváth-Magyar Gyöngyi | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | Győri KC/B | 2022. november 12. | 18:00 | 153 - 27 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
Soproni Tigrisek | CREDOBUS Mosonmagyaróvár | 2022. november 16. | 18:15 | 105 - 53 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston | |||||
Győri KC/B | Kanizsa Kosárlabda Klub | 2022. november 18. | 17:30 | 34 - 70 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Kocsis Pálma, Bende Zoltán | |||||
Soproni Sportiskola DUNK | Győri KC/A | 2022. november 19. | 11:00 | 31 - 92 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Horváth Márk | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | Falco KC Szombathely | 2022. november 19. | 19:30 | 111 - 45 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvár | Zalakerámia ZTE KK/B | 2022. november 23. | 17:15 | 67 - 92 | MOGAAC csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Bende Zoltán | |||||
Győri KC/A | Soproni SI KA SMAFC/B | 2022. november 25. | 17:30 | 83 - 46 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina | |||||
Falco KC Szombathely | Soproni Tigrisek | 2022. november 25. | 17:30 | 56 - 99 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Novák Marcell | |||||
Soproni Sportiskola DUNK | Győri KC/B | 2022. november 27. | 11:00 | 53 - 48 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Horváth Márk |
Soproni Tigrisek | Zalakerámia ZTE KK/B | 2022. december 1. | 18:30 | 96 - 58 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán | |||||
Kanizsa Kosárlabda Klub | Győri KC/A | 2022. december 2. | 17:00 | 31 - 79 | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Guzmics Bence | |||||
Soproni Sportiskola DUNK | Falco KC Szombathely | 2022. december 3. | 16:00 | 53 - 67 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Wischy Péter, Söveges Tamás | |||||
Soproni Sportiskola DUNK | CREDOBUS Mosonmagyaróvár | 2022. december 4. | 11:00 | 42 - 64 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Horváth Ádám | |||||
Győri KC/A | Győri KC/B | 2022. december 8. | 16:00 | 91 - 36 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Bende Zoltán | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | CREDOBUS Mosonmagyaróvár | 2022. december 10. | 11:00 | 135 - 29 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rudasits Ákos | |||||
Falco KC Szombathely | Kanizsa Kosárlabda Klub | 2022. december 10. | 12:30 | 48 - 61 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Horváth-Magyar Gyöngyi | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Soproni SI KA SMAFC/B | 2022. december 11. | 11:00 | 25 - 95 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kocsis Tamás | |||||
Kanizsa Kosárlabda Klub | CREDOBUS Mosonmagyaróvár | 2022. december 16. | 17:00 | 56 - 39 | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán | |||||
Győri KC/B | Falco KC Szombathely | 2022. december 16. | 17:30 | 54 - 81 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Erős Florentina, Bakó László Ferenc | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | Soproni Tigrisek | 2022. december 18. | 11:00 | 77 - 55 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Erős Florentina, Bakó László Ferenc |
Falco KC Szombathely | Győri KC/A | 2023. január 10. | 17:30 | 40 - 90 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Németh András, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
Soproni Tigrisek | Soproni Sportiskola DUNK | 2023. január 11. | 18:15 | 76 - 29 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Buzai Patrik, Vass Dávid Áron | |||||
Győri KC/B | CREDOBUS Mosonmagyaróvár | 2023. január 13. | 17:30 | 36 - 78 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. január 15. | 11:00 | 62 - 79 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Némethy Barna | |||||
Győri KC/A | CREDOBUS Mosonmagyaróvár | 2023. január 18. | 15:45 | 106 - 37 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Földesi Marcell | |||||
Győri KC/B | Zalakerámia ZTE KK/B | 2023. január 20. | 17:30 | 37 - 73 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Erős Florentina, Bakó László Ferenc | |||||
Kanizsa Kosárlabda Klub | Soproni Tigrisek | 2023. január 20. | 18:00 | 33 - 62 | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Németh Csaba János | |||||
Soproni Sportiskola DUNK | Soproni SI KA SMAFC/B | 2023. január 22. | 17:00 | 43 - 80 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kovács Zoltán | |||||
Falco KC Szombathely | CREDOBUS Mosonmagyaróvár | 2023. január 25. | 17:00 | 52 - 58 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András | |||||
Soproni Tigrisek | Győri KC/B | 2023. január 25. | 18:15 | 105 - 46 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Győri KC/A | 2023. január 28. | 11:00 | 56 - 90 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kocsis Tamás | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. január 29. | 11:00 | 134 - 56 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Vass Dávid Áron |
Soproni Tigrisek | Győri KC/A | 2023. február 1. | 18:15 | 51 - 77 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Herczeg Ágoston | |||||
Győri KC/B | Soproni SI KA SMAFC/B | 2023. február 2. | 16:00 | 24 - 98 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Vass Dávid Áron | |||||
Soproni Sportiskola DUNK | Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. február 4. | 11:00 | 64 - 66 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Falco KC Szombathely | 2023. február 4. | 11:00 | 90 - 53 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Németh Sándor, Némethy Barna | |||||
Falco KC Szombathely | Soproni SI KA SMAFC/B | 2023. február 7. | 17:00 | 38 - 82 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Németh András, Horváth-Magyar Gyöngyi | |||||
Győri KC/A | Soproni Sportiskola DUNK | 2023. február 8. | 15:45 | 86 - 35 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Vass Dávid Áron | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvár | Soproni Tigrisek | 2023. február 8. | 17:15 | 53 - 84 | MOGAAC csarnok |
Játékvezetők: Erős Florentina, Káli Szabolcs | |||||
Kanizsa Kosárlabda Klub | Győri KC/B | 2023. február 10. | 17:00 | 75 - 32 | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Imre Márk | |||||
Soproni Tigrisek | Falco KC Szombathely | 2023. február 15. | 18:15 | 109 - 55 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Buzai Patrik | |||||
Győri KC/B | Soproni Sportiskola DUNK | 2023. február 16. | 16:00 | 42 - 54 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Bende Zoltán | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | Győri KC/A | 2023. február 18. | 11:00 | 80 - 84 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Horváth Márk | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | CREDOBUS Mosonmagyaróvár | 2023. február 18. | 11:00 | 63 - 68 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Novák Marcell, Pajor Máté | |||||
Falco KC Szombathely | Soproni Sportiskola DUNK | 2023. február 21. | 17:00 | 45 - 41 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Németh Balázs | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvár | Soproni SI KA SMAFC/B | 2023. február 22. | 17:15 | 49 - 57 | MOGAAC csarnok |
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Farkas Roland | |||||
Győri KC/A | Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. február 24. | 17:30 | 103 - 33 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Bende Réka, Bende Zoltán | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Soproni Tigrisek | 2023. február 25. | 11:00 | 68 - 85 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János |
Győri KC/B | Győri KC/A | 2023. március 1. | 15:45 | 20 - 88 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Farkas Roland | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvár | Soproni Sportiskola DUNK | 2023. március 1. | 17:15 | 55 - 48 | MOGAAC csarnok |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs | |||||
Kanizsa Kosárlabda Klub | Falco KC Szombathely | 2023. március 3. | 17:00 | 66 - 52 | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | Zalakerámia ZTE KK/B | 2023. március 5. | 13:00 | 92 - 67 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly | |||||
Soproni Sportiskola DUNK | Zalakerámia ZTE KK/B | 2023. március 5. | 15:00 | 66 - 50 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly | |||||
Falco KC Szombathely | Győri KC/B | 2023. március 7. | 17:30 | 93 - 45 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Novák Marcell | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvár | Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. március 8. | 17:15 | 66 - 72 | MOGAAC csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Farkas Roland | |||||
Soproni Tigrisek | Soproni SI KA SMAFC/B | 2023. március 8. | 18:15 | 65 - 74 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Soproni Sportiskola DUNK | 2023. március 11. | 11:00 | 97 - 62 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Németh Sándor, Kocsis Tamás | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvár | Győri KC/B | 2023. március 14. | 16:15 | 69 - 30 | MOGAAC csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Farkas Roland | |||||
Kanizsa Kosárlabda Klub | Zalakerámia ZTE KK/B | 2023. március 17. | 17:00 | 76 - 66 | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk | |||||
Soproni Sportiskola DUNK | Soproni Tigrisek | 2023. március 19. | 11:00 | 46 - 92 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Dr Tallós Gábor | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvár | Győri KC/A | 2023. március 22. | 17:15 | 46 - 61 | MOGAAC csarnok |
Játékvezetők: Erős Florentina, Farkas Roland | |||||
Soproni Tigrisek | Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. március 22. | 18:15 | 78 - 61 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Wischy Péter | |||||
Győri KC/A | Falco KC Szombathely | 2023. március 24. | 17:30 | 90 - 49 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Bende Zoltán | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Győri KC/B | 2023. március 25. | 11:00 | 58 - 73 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba János | |||||
Soproni SI KA SMAFC/B | Soproni Sportiskola DUNK | 2023. március 25. | 13:00 | 94 - 71 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Horváth Márk | |||||
Győri KC/B | Soproni Tigrisek | 2023. március 29. | 15:45 | 36 - 85 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Bende Réka | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvár | Falco KC Szombathely | 2023. március 29. | 17:15 | 65 - 55 | MOGAAC csarnok |
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Farkas Roland | |||||
Kanizsa Kosárlabda Klub | Soproni SI KA SMAFC/B | 2023. március 31. | 17:00 | 62 - 72 | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Imre Márk | |||||
Győri KC/A | Zalakerámia ZTE KK/B | 2023. március 31. | 17:30 | 93 - 55 | Győr Városi Egyetemi Csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Farkas Roland |