Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
BLF KK | Zuglói Sasok | 2022. október 21. | 16:50 | 76 - 73 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Koncsag Csaba | |||||
Pilots SE | Budapest Basket | 2022. október 25. | 16:30 | 37 - 77 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Korpás Máté | |||||
Zuglói Sasok | Újpest-MT/A | 2022. október 25. | 18:45 | 53 - 66 | Németh Imre Általános Iskola |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Boros Krisztina |
Vasas Áldás Basket | Keresztúri SE | 2022. november 5. | 10:00 | 83 - 34 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Puskás Ágnes Réka | |||||
Kiss Lenke KA/B | BLF KK | 2022. november 5. | 13:00 | 47 - 86 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Tarr Emese Petra | |||||
Újpest-MT/B | Csepel - Bontó | 2022. november 6. | 09:00 | 43 - 92 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Tahin András, Vigh Barnabás Dominik | |||||
WSK U14 | Budapesti Honvéd/C | 2022. november 6. | 10:00 | 38 - 119 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Puskás Ágnes Réka | |||||
Keresztúri SE | Kiss Lenke KA/B | 2022. november 10. | 17:30 | 127 - 39 | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium |
Játékvezetők: Szabó István, Renkecz Máté Gergő | |||||
Csepel - Bontó | Pilots SE | 2022. november 11. | 17:45 | 74 - 71 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Juhász Ádám, Tarr Emese Petra | |||||
Budapesti Honvéd/C | Vasas Áldás Basket | 2022. november 12. | 10:00 | 49 - 90 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Kovalcsik Emese Zsófia | |||||
Budafok/B | Újpest-MT/B | 2022. november 12. | 12:20 | 56 - 47 | Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, B. Németh Kristóf | |||||
Budapesti Bikák | WSK U14 | 2022. november 13. | 09:30 | 37 - 45 | Budai Sport Központ |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Hőgerl Bence | |||||
Pilots SE | Újpest-MT/B | 2022. november 19. | 09:00 | 0 - 20 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Koncsag Csaba | |||||
HSE-Ady U14 | MAFC/B | 2022. november 19. | 10:00 | 16 - 122 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarr Emese Petra | |||||
Vasas Áldás Basket | Budapesti Bikák | 2022. november 19. | 10:00 | 117 - 13 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Vigh Balázs | |||||
Budapesti Honvéd/C | Keresztúri SE | 2022. november 19. | 10:00 | 36 - 64 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kutrik Andrea | |||||
WSK U14 | Újpest-MT/A | 2022. november 19. | 12:00 | 24 - 74 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Horváth Péter | |||||
TFSE | Budafok/B | 2022. november 19. | 15:00 | 119 - 22 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hegedűs Attila | |||||
Zuglói Sasok | Kiss Lenke KA/B | 2022. november 21. | 18:00 | 104 - 18 | Németh Imre Általános Iskola |
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Szilágyi Zsolt József | |||||
Ziccer KS | BLF KK | 2022. november 23. | 17:20 | 76 - 87 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korpás Máté | |||||
Keresztúri SE | Ziccer KS | 2022. november 25. | 16:30 | 68 - 73 | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium |
Játékvezetők: Bárány Levente, Szőke Gábor | |||||
Csepel - Bontó | TF-JAK-U14 | 2022. november 25. | 17:45 | 127 - 7 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Vida József, László Zsolt Károly | |||||
Budapesti Bikák | Keresztúri SE | 2022. november 26. | 12:00 | 0 - 2 | Budai Sport Központ |
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Konta Csanád János | |||||
MAFC/B | Budafok/B | 2022. november 26. | 13:00 | 109 - 23 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Renkecz Máté Gergő | |||||
Budapest Basket | HSE-Ady U14 | 2022. november 27. | 08:30 | 2 - 0 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Waigand Ágoston | |||||
Újpest-MT/A | Kiss Lenke KA/B | 2022. november 27. | 09:00 | 63 - 16 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Szabó István, Szőke Gábor | |||||
WSK U14 | Vasas Áldás Basket | 2022. november 27. | 10:00 | 27 - 95 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Szilágyi Zsolt József | |||||
Újpest-MT/B | TFSE | 2022. november 27. | 13:00 | 8 - 89 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Szabó István, Szőke Gábor | |||||
HSE-Ady U14 | Csepel - Bontó | 2022. november 30. | 17:45 | 15 - 98 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Földesi Boglárka |
Budafok/B | Budapest Basket | 2022. december 1. | 16:45 | 30 - 58 | BMTE kis terem |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Földesi Boglárka | |||||
Ziccer KS | Kiss Lenke KA/B | 2022. december 1. | 17:20 | 92 - 55 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Szilágyi Zsolt József | |||||
Keresztúri SE | Újpest-MT/A | 2022. december 3. | 10:00 | 80 - 94 | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Gere Kálmán Richárd | |||||
TFSE | Pilots SE | 2022. december 3. | 14:00 | 94 - 29 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Konta Csanád János | |||||
Budapesti Honvéd/C | Zuglói Sasok | 2022. december 3. | 14:30 | 70 - 73 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Horváth Petra | |||||
Újpest-MT/B | MAFC/B | 2022. december 4. | 09:00 | 10 - 72 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szabó István | |||||
Vasas Áldás Basket | BLF KK | 2022. december 4. | 15:15 | 103 - 43 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Horváth Péter | |||||
Kiss Lenke KA/B | Budapesti Honvéd/C | 2022. december 7. | 18:00 | 37 - 102 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Belák Dorka, Korpás Máté | |||||
Ziccer KS | Zuglói Sasok | 2022. december 8. | 17:20 | 76 - 82 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Kiss Bálint | |||||
Pilots SE | MAFC/B | 2022. december 10. | 13:00 | 48 - 72 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Bárány Levente | |||||
TF-JAK-U14 | TFSE | 2022. december 10. | 13:30 | 0 - 2 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Szilágyi Zsolt József | |||||
Budapesti Bikák | Zuglói Sasok | 2022. december 10. | 16:30 | 13 - 107 | Budai Sport Központ |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám | |||||
Újpest-MT/A | Ziccer KS | 2022. december 11. | 09:30 | 76 - 47 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Belák Dorka, Szabó István | |||||
TF-JAK-U14 | HSE-Ady U14 | 2022. december 11. | 12:00 | 36 - 34 | NKE kisterem |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Sancilio Mattia | |||||
Budapest Basket | Újpest-MT/B | 2022. december 11. | 14:00 | 56 - 26 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Vigh Barnabás Dominik | |||||
Ziccer KS | Budapesti Honvéd/C | 2022. december 14. | 17:20 | 83 - 73 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Szabó István, Kara Zsombor | |||||
Csepel - Bontó | Budafok/B | 2022. december 15. | 17:15 | 62 - 45 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Renkecz Máté Gergő | |||||
BLF KK | WSK U14 | 2022. december 16. | 16:50 | 115 - 41 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Szabó István, Bíró Brigitta |
Budafok/B | Pilots SE | 2023. január 6. | 18:30 | 45 - 38 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Bíró Brigitta | |||||
TFSE | Csepel - Bontó | 2023. január 7. | 14:00 | 108 - 53 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Kovács Gedeon | |||||
TFSE | HSE-Ady U14 | 2023. január 8. | 10:00 | 162 - 7 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Bíró Brigitta | |||||
Újpest-MT/B | TF-JAK-U14 | 2023. január 11. | 16:30 | 78 - 25 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tahin András | |||||
Zuglói Sasok | Vasas Áldás Basket | 2023. január 11. | 18:30 | 42 - 94 | Németh Imre Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Renkecz Máté Gergő | |||||
BLF KK | Keresztúri SE | 2023. január 13. | 16:50 | 65 - 95 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hartai Tamás | |||||
MAFC/B | Budapest Basket | 2023. január 13. | 17:30 | 68 - 43 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Boros Dániel | |||||
Pilots SE | HSE-Ady U14 | 2023. január 14. | 09:00 | 80 - 24 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Hegedűs Attila | |||||
Budapesti Bikák | Ziccer KS | 2023. január 14. | 10:00 | 16 - 96 | Budai Sport Központ |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Vigh Balázs | |||||
Budapesti Honvéd/C | BLF KK | 2023. január 14. | 10:00 | 79 - 70 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Krisztina | |||||
TF-JAK-U14 | Budafok/B | 2023. január 14. | 12:20 | 35 - 97 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nagy László | |||||
Kiss Lenke KA/B | Budapesti Bikák | 2023. január 14. | 18:00 | 52 - 40 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Korompai Zsolt László | |||||
WSK U14 | Keresztúri SE | 2023. január 15. | 10:00 | 26 - 120 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korompai Zsolt László | |||||
Budapest Basket | TFSE | 2023. január 15. | 11:00 | 35 - 95 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Vigh Balázs | |||||
Újpest-MT/A | Budapesti Honvéd/C | 2023. január 15. | 13:00 | 79 - 40 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Belák Zoltán | |||||
Csepel - Bontó | MAFC/B | 2023. január 16. | 18:00 | 71 - 77 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szilágyi Zsolt József | |||||
Újpest-MT/A | Vasas Áldás Basket | 2023. január 17. | 17:30 | 71 - 60 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Belák Dorka, Szilágyi Zsolt József | |||||
Ziccer KS | WSK U14 | 2023. január 18. | 17:20 | 95 - 42 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Kovács Gedeon | |||||
WSK U14 | Zuglói Sasok | 2023. január 21. | 10:00 | 35 - 119 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Vigh Balázs | |||||
MAFC/B | TFSE | 2023. január 21. | 18:30 | 48 - 76 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN | |||||
Budapest Basket | Csepel - Bontó | 2023. január 22. | 09:00 | 48 - 62 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Vigh Balázs | |||||
Budapesti Bikák | Újpest-MT/A | 2023. január 22. | 11:00 | 25 - 78 | Budai Sport Központ |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Kutrik Andrea | |||||
Újpest-MT/B | HSE-Ady U14 | 2023. január 22. | 12:00 | 2 - 0 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Tahin András | |||||
Budapesti Bikák | Budapesti Honvéd/C | 2023. január 23. | 17:45 | 21 - 87 | Budai Sport Központ |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Renkecz Máté Gergő | |||||
Kiss Lenke KA/B | Vasas Áldás Basket | 2023. január 25. | 17:30 | 21 - 91 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarr Emese Petra | |||||
Pilots SE | TF-JAK-U14 | 2023. január 25. | 17:30 | 73 - 28 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Tóth Olivér | |||||
Keresztúri SE | Zuglói Sasok | 2023. január 27. | 16:30 | 71 - 82 | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Bíró Brigitta | |||||
BLF KK | Budapesti Bikák | 2023. január 27. | 18:30 | 108 - 54 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Tahin András, Tarr Emese Petra | |||||
Vasas Áldás Basket | Ziccer KS | 2023. január 28. | 10:00 | 82 - 25 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Bárány Levente, Zakár Adrienn | |||||
MAFC/B | TF-JAK-U14 | 2023. január 28. | 10:30 | 2 - 0 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Steiner Máté, Szőke Gábor | |||||
Kiss Lenke KA/B | WSK U14 | 2023. január 28. | 11:00 | 65 - 37 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Tarr Emese Petra | |||||
TF-JAK-U14 | Budapest Basket | 2023. január 29. | 12:30 | 0 - 2 | NKE kisterem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarr Emese Petra | |||||
HSE-Ady U14 | Budafok/B | 2023. január 29. | 14:15 | 27 - 64 | NKE kisterem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarr Emese Petra | |||||
Újpest-MT/A | BLF KK | 2023. január 29. | 15:00 | 105 - 48 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Tahin András, Vigh Barnabás Dominik |
Újpest-MT/B | Ziccer KS | 2023. február 12. | 09:00 | 37 - 74 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Tahin András, Szőke Gábor | |||||
TFSE | Kiss Lenke KA/A | 2023. február 12. | 12:00 | 45 - 108 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Lukács Rezső Tamás | |||||
Budapest Basket | Budapesti Honvéd/C | 2023. február 12. | 12:00 | 35 - 51 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Korpás Máté | |||||
Csepel - Bontó | Vasas Áldás Basket | 2023. február 20. | 18:00 | 65 - 114 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Ábrahám Soma | |||||
Budafok/B | BLF KK | 2023. február 21. | 17:00 | 52 - 94 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Tóth Olivér | |||||
Zuglói Sasok | TFSE | 2023. február 21. | 18:50 | 73 - 62 | Németh Imre Általános Iskola |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Szilágyi Zsolt József | |||||
Pilots SE | Kiss Lenke KA/B | 2023. február 22. | 17:30 | 0 - 2 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Meszlényi-Bodnár Zoltán | |||||
Keresztúri SE | Újpest-MT/B | 2023. február 23. | 17:00 | 112 - 17 | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium |
Játékvezetők: Szabó István, Szőke Gábor | |||||
Budapest Basket | Ziccer KS | 2023. február 26. | 11:00 | 64 - 53 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Földesi Zsófia | |||||
TFSE | Vasas Áldás Basket | 2023. február 26. | 12:00 | 39 - 92 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Hőgerl Bence | |||||
MAFC/B | Zuglói Sasok | 2023. február 26. | 14:30 | 75 - 65 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Bíró Brigitta | |||||
MAFC/B | Újpest-MT/A | 2023. február 28. | 17:30 | 45 - 77 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Boros Dániel, Földesi Boglárka |
BLF KK | Budapest Basket | 2023. március 2. | 16:50 | 85 - 54 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Tarr Emese Petra, Goda László | |||||
Keresztúri SE | Budapest Basket | 2023. március 3. | 16:30 | 81 - 43 | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium |
Játékvezetők: Bárány Levente, Miháczi Ádám | |||||
BLF KK | Újpest-MT/B | 2023. március 3. | 16:50 | 100 - 56 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Meszlényi-Bodnár Zoltán | |||||
Csepel - Bontó | Kiss Lenke KA/A | 2023. március 3. | 17:30 | 33 - 119 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Puskás Ágnes Réka | |||||
Kiss Lenke KA/B | Pilots SE | 2023. március 4. | 09:00 | 64 - 36 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Vigh Balázs | |||||
Kiss Lenke KA/B | TF-JAK-U14 | 2023. március 4. | 11:00 | 70 - 38 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Vigh Balázs | |||||
Kiss Lenke KA/B | HSE-Ady U14 | 2023. március 4. | 13:00 | 98 - 34 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Sancilio Mattia | |||||
Budapesti Honvéd/C | Budafok/B | 2023. március 4. | 15:00 | 115 - 34 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők: Sancilio Mattia, Fulai Bátor Szebasztián | |||||
WSK U14 | HSE-Ady U14 | 2023. március 5. | 09:45 | 65 - 43 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Bíró Brigitta | |||||
WSK U14 | TF-JAK-U14 | 2023. március 5. | 11:15 | 2 - 0 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Waigand Ágoston | |||||
Vasas Áldás Basket | MAFC/B | 2023. március 5. | 15:15 | 63 - 44 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Konta Csanád János | |||||
Újpest-MT/A | TFSE | 2023. március 6. | 17:30 | 101 - 40 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Bíró Brigitta | |||||
Keresztúri SE | Budapesti Honvéd/C | 2023. március 10. | 16:30 | 99 - 80 | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium |
Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Tőzsér Dénes Kelemen | |||||
Zuglói Sasok | Csepel - Bontó | 2023. március 10. | 18:50 | 102 - 46 | Németh Imre Általános Iskola |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Földesi Zsófia | |||||
Kiss Lenke KA/A | Újpest-MT/A | 2023. március 11. | 09:00 | 74 - 64 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Belák Dorka, Waigand Ágoston | |||||
Budafok/B | Újpest-MT/B | 2023. március 11. | 12:20 | 57 - 67 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Kovács István | |||||
WSK U14 | Budapesti Bikák | 2023. március 12. | 09:00 | 46 - 51 | Budai Sport Központ |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Koncz Levente | |||||
Újpest-MT/A | Kiss Lenke KA/A | 2023. március 12. | 10:00 | 69 - 57 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Miháczi Ádám | |||||
Vasas Áldás Basket | Zuglói Sasok | 2023. március 12. | 15:15 | 81 - 47 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Kara Zsombor | |||||
Újpest-MT/B | Budapest Basket | 2023. március 12. | 16:00 | 15 - 52 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Tahin András, Szabó István | |||||
Újpest-MT/A | Zuglói Sasok | 2023. március 16. | 17:30 | 76 - 67 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Gedeon, Földesi Boglárka | |||||
Budapesti Bikák | Kiss Lenke KA/B | 2023. március 19. | 09:00 | 29 - 59 | Budai Sport Központ |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Tarr Emese Petra | |||||
Budapesti Honvéd/C | Ziccer KS | 2023. március 19. | 10:00 | 68 - 87 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Renkecz Máté Gergő | |||||
TF-JAK-U14 | WSK U14 | 2023. március 19. | 15:45 | 0 - 2 | NKE kisterem |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Bíró Brigitta | |||||
HSE-Ady U14 | WSK U14 | 2023. március 19. | 17:00 | 9 - 30 | NKE kisterem |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Bíró Brigitta | |||||
Kiss Lenke KA/A | Vasas Áldás Basket | 2023. március 22. | 17:30 | 77 - 101 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Földesi Boglárka, Bíró Brigitta | |||||
Ziccer KS | Keresztúri SE | 2023. március 23. | 17:20 | 63 - 90 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Szőke Gábor | |||||
BLF KK | Budapesti Honvéd/C | 2023. március 24. | 16:50 | 92 - 83 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Renkecz Máté Gergő | |||||
Csepel - Bontó | TFSE | 2023. március 24. | 17:30 | 82 - 78 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Földesi Boglárka | |||||
Kiss Lenke KA/A | Zuglói Sasok | 2023. március 25. | 09:00 | 79 - 67 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Belák Dorka, Mészáros Nándor Lajos | |||||
Budapest Basket | Budafok/B | 2023. március 25. | 09:00 | 53 - 46 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács István, Vigh Barnabás Dominik | |||||
WSK U14 | Kiss Lenke KA/B | 2023. március 26. | 10:00 | 57 - 59 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Földesi Zsófia | |||||
Budapesti Bikák | Pilots SE | 2023. március 26. | 11:30 | 26 - 28 | Budai Sport Központ |
Játékvezetők: Vigh Balázs, dr. Horváth Brúnó József | |||||
TFSE | MAFC/B | 2023. március 26. | 12:00 | 65 - 67 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Sancilio Mattia | |||||
Újpest-MT/B | Budapesti Honvéd/C | 2023. március 26. | 13:00 | 38 - 66 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Tahin András, Vass Dávid Áron | |||||
Vasas Áldás Basket | Kiss Lenke KA/A | 2023. március 26. | 15:15 | 51 - 54 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Sancilio Mattia | |||||
MAFC/B | Csepel - Bontó | 2023. március 27. | 17:30 | 91 - 56 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Meszlényi-Bodnár Zoltán | |||||
Zuglói Sasok | Kiss Lenke KA/A | 2023. március 29. | 18:50 | 61 - 84 | Németh Imre Általános Iskola |
Játékvezetők: Pál Roland, Mészáros Nándor Lajos | |||||
Keresztúri SE | BLF KK | 2023. március 30. | 17:30 | 121 - 72 | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Bíró Brigitta | |||||
BLF KK | Budafok/B | 2023. március 31. | 16:50 | 94 - 31 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
Kiss Lenke KA/A | TFSE | 2023. április 1. | 11:00 | 108 - 45 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Boros Dániel, Vigh Barnabás Dominik | |||||
Budapesti Honvéd/C | Budapest Basket | 2023. április 1. | 14:00 | 83 - 41 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Vigh Barnabás Dominik | |||||
Vasas Áldás Basket | Csepel - Bontó | 2023. április 2. | 15:15 | 108 - 21 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Tarr Emese Petra | |||||
BLF KK | Ziccer KS | 2023. április 14. | 16:50 | 79 - 65 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Korpás Máté, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
Budapesti Bikák | TF-JAK-U14 | 2023. április 15. | 10:00 | 2 - 0 | Budai Sport Központ |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Vigh Barnabás Dominik | |||||
Vasas Áldás Basket | Újpest-MT/A | 2023. április 15. | 10:00 | 53 - 69 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Tahin András | |||||
Budapesti Bikák | HSE-Ady U14 | 2023. április 15. | 12:00 | 2 - 0 | Budai Sport Központ |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Vigh Barnabás Dominik | |||||
Budafok/B | Budapesti Honvéd/C | 2023. április 15. | 12:00 | 17 - 109 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Meszlényi-Bodnár Zoltán | |||||
TFSE | Zuglói Sasok | 2023. április 16. | 10:00 | 72 - 69 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Meszlényi-Bodnár Zoltán | |||||
Újpest-MT/B | Keresztúri SE | 2023. április 16. | 11:00 | 51 - 72 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Korpás Máté | |||||
Budapest Basket | BLF KK | 2023. április 16. | 14:00 | 47 - 61 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Borsos Balázs | |||||
Újpest-MT/A | Csepel - Bontó | 2023. április 16. | 17:00 | 67 - 29 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Belák Zoltán | |||||
Ziccer KS | Újpest-MT/B | 2023. április 20. | 17:20 | 88 - 57 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti | |||||
Keresztúri SE | Budafok/B | 2023. április 21. | 16:30 | 108 - 35 | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Tarr Emese Petra | |||||
Csepel - Bontó | Újpest-MT/A | 2023. április 21. | 17:30 | 48 - 69 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
Kiss Lenke KA/A | MAFC/B | 2023. április 21. | 17:30 | 105 - 50 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Földesi Boglárka | |||||
Pilots SE | Budapesti Bikák | 2023. április 22. | 09:00 | 59 - 50 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Vigh Barnabás Dominik | |||||
Kiss Lenke KA/A | Csepel - Bontó | 2023. április 22. | 10:00 | 116 - 59 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Belák Dorka | |||||
Budapesti Honvéd/C | Újpest-MT/B | 2023. április 22. | 10:00 | 122 - 42 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők: Borsos Balázs, Bíró Brigitta | |||||
Újpest-MT/A | MAFC/B | 2023. április 23. | 09:00 | 85 - 32 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Belák Dorka, Korpás Máté | |||||
Vasas Áldás Basket | TFSE | 2023. április 23. | 17:30 | 82 - 43 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Miháczi Ádám | |||||
Ziccer KS | Budapest Basket | 2023. április 26. | 17:20 | 74 - 63 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Bárány Levente, Miháczi Ádám | |||||
Zuglói Sasok | MAFC/B | 2023. április 26. | 18:50 | 91 - 58 | Németh Imre Általános Iskola |
Játékvezetők: Földesi Boglárka, Bíró Brigitta | |||||
MAFC/B | Kiss Lenke KA/A | 2023. április 27. | 17:30 | 54 - 103 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN | |||||
Csepel - Bontó | Zuglói Sasok | 2023. április 28. | 17:30 | 57 - 90 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Korompai Zsolt László | |||||
TF-JAK-U14 | Kiss Lenke KA/B | 2023. április 29. | 13:00 | 24 - 107 | NKE kisterem |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Tarr Emese Petra | |||||
HSE-Ady U14 | Kiss Lenke KA/B | 2023. április 29. | 14:45 | 18 - 87 | NKE kisterem |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Tarr Emese Petra | |||||
Budapest Basket | Keresztúri SE | 2023. április 30. | 09:00 | 46 - 47 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Bárány Levente, Kara Zsombor | |||||
TFSE | Újpest-MT/A | 2023. április 30. | 10:00 | 48 - 88 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Tarr Emese Petra, Fulai Bátor Szebasztián | |||||
Újpest-MT/B | BLF KK | 2023. április 30. | 13:00 | 25 - 100 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Földesi Boglárka | |||||
HSE-Ady U14 | Budapesti Bikák | 2023. április 30. | 14:45 | 31 - 51 | NKE kisterem |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám | |||||
TF-JAK-U14 | Budapesti Bikák | 2023. április 30. | 16:15 | 35 - 45 | NKE kisterem |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám |
Ziccer KS | Budafok/B | 2023. május 3. | 17:20 | 91 - 28 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Tarr Emese Petra | |||||
WSK U14 | Pilots SE | 2023. május 6. | 10:00 | 45 - 73 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Mészáros Nándor Lajos | |||||
MAFC/B | Vasas Áldás Basket | 2023. május 7. | 12:00 | 53 - 132 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Sancilio Mattia | |||||
Budafok/B | Ziccer KS | 2023. május 13. | 10:40 | 37 - 101 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Szőke Attila | |||||
HSE-Ady U14 | TF-JAK-U14 | 2023. május 13. | 12:15 | 21 - 64 | NKE kisterem |
Játékvezetők: Bárány Levente, Sancilio Mattia | |||||
Budafok/B | Keresztúri SE | 2023. május 17. | 17:45 | 35 - 105 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Földesi Boglárka | |||||
Pilots SE | WSK U14 | 2023. május 20. | 09:00 | 83 - 32 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Marjai Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán | |||||
TF-JAK-U14 | Pilots SE | 2023. május 21. | 09:30 | 25 - 50 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Borsos Balázs | |||||
HSE-Ady U14 | Pilots SE | 2023. május 21. | 11:00 | 27 - 50 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Borsos Balázs |