Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Treff 07 SE U23 | Csepel-Bontó/B | 2022. szeptember 30. | 19:20 | 100 - 26 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Hegedűs Attila |
Treff 07 SE | Parthus SE | 2022. október 2. | 10:30 | 71 - 63 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
Kisbojtár | Monor SE | 2022. október 2. | 12:00 | 65 - 45 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior | |||||
Törekvés SE | Budafok/B | 2022. október 2. | 19:00 | 70 - 41 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Pál Roland | |||||
Budai TriplaDupla | Hobbi SK | 2022. október 2. | 19:30 | 77 - 52 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Hőgerl Bence | |||||
Eldorádó KE | E5vös NGRK | 2022. október 5. | 18:45 | 52 - 53 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
Honvéd Zrínyi SE/B | REGI Waldorf U23 | 2022. október 6. | 19:00 | 81 - 53 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kiss Bálint | |||||
Diósdi Sasok KE | Bravos | 2022. október 6. | 20:15 | 90 - 88 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bujtor Péter | |||||
Parthus SE | Eötvös Halak | 2022. október 7. | 19:15 | 81 - 57 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Hartai Tamás | |||||
Treff 07 SE U23 | Honvéd Zrínyi SE/B | 2022. október 7. | 19:20 | 58 - 44 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bujtor Péter | |||||
Hobbi SK | Bravos | 2022. október 9. | 09:00 | 35 - 54 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Cap City Crew | Eldorádó KE | 2022. október 9. | 15:00 | 57 - 73 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior | |||||
REGI Waldorf U23 | Álló Farkasok | 2022. október 9. | 18:30 | 55 - 54 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Réger Zsolt Péter | |||||
Budai TriplaDupla | E5vös NGRK | 2022. október 9. | 19:30 | 69 - 87 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Hegedűs Attila | |||||
Budai Mind1 | Diósdi Sasok KE | 2022. október 10. | 20:45 | 83 - 71 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Hegedűs Attila | |||||
7 + SC | BEAC Kobak | 2022. október 12. | 19:15 | 67 - 63 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Kiss Bálint | |||||
Csepel-Bontó/B | Treff 07 SE | 2022. október 13. | 18:50 | 32 - 98 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Vida József, Józsa András Junior | |||||
Szentendrei KHSE U20 | Monor SE | 2022. október 13. | 19:15 | 78 - 102 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Kiss Bálint | |||||
Powear-TFT | Törekvés SE | 2022. október 13. | 20:45 | 47 - 59 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla | |||||
Bravos | E5vös NGRK | 2022. október 14. | 20:45 | 37 - 64 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
BEAC Und Einz | Parthus SE | 2022. október 14. | 21:00 | 68 - 74 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Korompai Zsolt László | |||||
Optofit VKB Vác | REGI Waldorf U23 | 2022. október 15. | 17:00 | 74 - 36 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarnai Gyula Csaba | |||||
Treff 07 SE | Honvéd Zrínyi SE/B | 2022. október 16. | 10:30 | 59 - 31 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior | |||||
Kisbojtár | Szentendrei KHSE U20 | 2022. október 16. | 13:30 | 71 - 79 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint | |||||
Eötvös Halak | Csepel-Bontó/B | 2022. október 16. | 15:00 | 100 - 32 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Réger Zsolt Péter | |||||
Törekvés SE | BEAC Kobak | 2022. október 16. | 17:30 | 59 - 64 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Vida József, Magyar Zoltán Gábor | |||||
TFSE Senior | Budafok/B | 2022. október 16. | 18:30 | 73 - 58 | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István | |||||
Budai TriplaDupla | Cap City Crew | 2022. október 16. | 19:30 | 63 - 74 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila | |||||
Álló Farkasok | Treff 07 SE U23 | 2022. október 17. | 19:20 | 52 - 72 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kara Zsombor | |||||
Budai Mind1 | Színyei KC | 2022. október 17. | 20:45 | 58 - 74 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Hartai Tamás | |||||
Eldorádó KE | 7 + SC | 2022. október 19. | 18:45 | 87 - 45 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
Budafok/B | Budai Bikák | 2022. október 20. | 19:00 | 50 - 59 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Koncsag Csaba | |||||
Kőbánya Old Boys/B | Optofit VKB Vác | 2022. október 21. | 20:00 | 60 - 76 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Hartai Tamás | |||||
Diósdi Sasok KE | Hobbi SK | 2022. október 25. | 20:15 | 54 - 73 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, NAGY ISTVÁN | |||||
7 + SC | Powear-TFT | 2022. október 26. | 19:15 | 60 - 48 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Vigh Balázs | |||||
Álló Farkasok | Kőbánya Old Boys/B | 2022. október 26. | 19:20 | 79 - 76 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
Bravos | Cap City Crew | 2022. október 26. | 20:45 | 63 - 59 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Budafok/B | Budai Mind1 | 2022. október 27. | 19:00 | 76 - 78 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Hartai Tamás | |||||
Színyei KC | Diósdi Sasok KE | 2022. október 28. | 20:00 | 89 - 91 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
Budai Bikák | BEAC Kobak | 2022. október 28. | 20:10 | 67 - 64 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Vida József, Káré Gergő | |||||
BEAC Und Einz | Honvéd Zrínyi SE/B | 2022. október 28. | 21:00 | 89 - 54 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
Optofit VKB Vác | Szentendrei KHSE U20 | 2022. október 29. | 17:00 | 20 - 0 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Török Béla | |||||
Törekvés SE | Eldorádó KE | 2022. október 30. | 19:30 | 29 - 71 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Korpás Máté |
Kőbánya Old Boys/B | Szentendrei KHSE U20 | 2022. november 3. | 20:45 | 112 - 67 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kiss Bálint | |||||
Powear-TFT | TFSE Senior | 2022. november 3. | 20:45 | 85 - 66 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gombos Márk Bálint | |||||
Parthus SE | Kisbojtár | 2022. november 4. | 19:15 | 76 - 65 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Boros Krisztina | |||||
Treff 07 SE U23 | Optofit VKB Vác | 2022. november 4. | 19:20 | 60 - 56 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Hervay Tibor | |||||
Színyei KC | Budafok/B | 2022. november 4. | 20:00 | 82 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tahin András | |||||
Budai Bikák | Eldorádó KE | 2022. november 4. | 20:10 | 49 - 75 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Bárány Levente | |||||
Bravos | 7 + SC | 2022. november 4. | 20:45 | 77 - 73 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Csoma Viktor | |||||
Eötvös Halak | BEAC Und Einz | 2022. november 4. | 21:00 | 62 - 66 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Kutrik Andrea | |||||
Treff 07 SE | Álló Farkasok | 2022. november 6. | 09:00 | 53 - 49 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Hartai Tamás | |||||
Hobbi SK | Cap City Crew | 2022. november 6. | 15:00 | 53 - 63 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás | |||||
E5vös NGRK | Diósdi Sasok KE | 2022. november 6. | 16:30 | 79 - 50 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás | |||||
TFSE Senior | BEAC Kobak | 2022. november 6. | 18:30 | 68 - 63 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarnai Gyula Csaba | |||||
REGI Waldorf U23 | Monor SE | 2022. november 6. | 18:30 | 36 - 77 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tahin András | |||||
Budai TriplaDupla | Törekvés SE | 2022. november 6. | 19:30 | 65 - 52 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Koncsag Csaba | |||||
Budai Mind1 | Powear-TFT | 2022. november 7. | 20:45 | 92 - 74 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Győri Ferenc | |||||
Honvéd Zrínyi SE/B | Eötvös Halak | 2022. november 10. | 19:10 | 54 - 59 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Németh Patrik | |||||
Parthus SE | Csepel-Bontó/B | 2022. november 11. | 19:15 | 98 - 50 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tarnai Gyula Csaba | |||||
Optofit VKB Vác | Treff 07 SE | 2022. november 12. | 17:00 | 49 - 61 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Korompai Zsolt László | |||||
Cap City Crew | E5vös NGRK | 2022. november 13. | 12:00 | 66 - 75 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
Eötvös Halak | Álló Farkasok | 2022. november 13. | 13:30 | 84 - 57 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
Kisbojtár | Kőbánya Old Boys/B | 2022. november 13. | 15:00 | 52 - 61 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Józsa András Junior | |||||
BEAC Kobak | Budai Mind1 | 2022. november 13. | 16:30 | 61 - 70 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Szőke Attila | |||||
Eldorádó KE | TFSE Senior | 2022. november 16. | 18:45 | 87 - 51 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Zádeczki Donát László | |||||
7 + SC | Hobbi SK | 2022. november 16. | 19:15 | 88 - 53 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Bujtor Péter | |||||
Csepel-Bontó/B | BEAC Und Einz | 2022. november 17. | 18:50 | 29 - 85 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Hartai Tamás | |||||
Budafok/B | Diósdi Sasok KE | 2022. november 17. | 19:00 | 76 - 78 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Vida József | |||||
Monor SE | Treff 07 SE U23 | 2022. november 17. | 19:00 | 46 - 68 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Korpás Máté | |||||
Honvéd Zrínyi SE/B | Parthus SE | 2022. november 17. | 19:10 | 96 - 59 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők: Józsa András Junior, László Zsolt Károly | |||||
Szentendrei KHSE U20 | REGI Waldorf U23 | 2022. november 17. | 19:15 | 51 - 48 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Vigh Balázs | |||||
Powear-TFT | Színyei KC | 2022. november 17. | 20:45 | 56 - 61 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kiss Bálint | |||||
Treff 07 SE U23 | Szentendrei KHSE U20 | 2022. november 18. | 19:20 | 81 - 54 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nagy László | |||||
Bravos | Budai Bikák | 2022. november 18. | 20:45 | 88 - 69 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, NAGY ISTVÁN | |||||
Treff 07 SE | Monor SE | 2022. november 20. | 10:30 | 46 - 54 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
Eötvös Halak | Optofit VKB Vác | 2022. november 20. | 15:00 | 61 - 49 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőke Attila | |||||
E5vös NGRK | 7 + SC | 2022. november 20. | 16:30 | 82 - 46 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőke Attila | |||||
BEAC Kobak | Cap City Crew | 2022. november 20. | 16:30 | 76 - 70 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Nagy László, Vigh Balázs | |||||
Törekvés SE | Hobbi SK | 2022. november 20. | 18:00 | 68 - 33 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Novák Bence, Pál Roland | |||||
REGI Waldorf U23 | Kőbánya Old Boys/B | 2022. november 20. | 18:30 | 68 - 102 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Kutrik Andrea | |||||
TFSE Senior | Budai TriplaDupla | 2022. november 20. | 18:30 | 65 - 72 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti | |||||
Álló Farkasok | BEAC Und Einz | 2022. november 21. | 19:20 | 51 - 72 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Budai Mind1 | Eldorádó KE | 2022. november 21. | 20:45 | 37 - 63 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Kiss Bálint | |||||
Csepel-Bontó/B | Kisbojtár | 2022. november 24. | 18:50 | 55 - 101 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Vida József | |||||
Monor SE | Kőbánya Old Boys/B | 2022. november 24. | 19:00 | 74 - 86 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szilágyi Zsolt József | |||||
Budafok/B | Powear-TFT | 2022. november 24. | 19:00 | 53 - 69 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Korpás Máté | |||||
Diósdi Sasok KE | Cap City Crew | 2022. november 24. | 20:15 | 74 - 66 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy László, Koncsag Csaba | |||||
Parthus SE | Álló Farkasok | 2022. november 25. | 19:15 | 58 - 64 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Korompai Zsolt László | |||||
Budai Bikák | Hobbi SK | 2022. november 25. | 20:10 | 72 - 40 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nagy László | |||||
BEAC Und Einz | Optofit VKB Vác | 2022. november 25. | 21:15 | 55 - 51 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Korpás Máté | |||||
E5vös NGRK | Törekvés SE | 2022. november 27. | 13:30 | 66 - 53 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Réger Zsolt Péter | |||||
Kisbojtár | REGI Waldorf U23 | 2022. november 27. | 15:00 | 52 - 41 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Réger Zsolt Péter | |||||
BEAC Kobak | Budafok/B | 2022. november 27. | 16:30 | 62 - 32 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szőke Attila, Nagy László | |||||
TFSE Senior | Bravos | 2022. november 27. | 18:30 | 75 - 87 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Kiss Bálint | |||||
Budai TriplaDupla | Budai Mind1 | 2022. november 27. | 19:30 | 45 - 55 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás | |||||
Eldorádó KE | Színyei KC | 2022. november 30. | 18:45 | 68 - 66 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tahin András | |||||
7 + SC | Cap City Crew | 2022. november 30. | 19:15 | 69 - 64 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nagy László |
Csepel-Bontó/B | Honvéd Zrínyi SE/B | 2022. december 1. | 18:50 | 71 - 101 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nagy László | |||||
Monor SE | Eötvös Halak | 2022. december 1. | 19:00 | 72 - 54 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Korpás Máté | |||||
Szentendrei KHSE U20 | Treff 07 SE | 2022. december 1. | 19:15 | 47 - 73 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Goda László, Horváth Csongor Béla | |||||
Powear-TFT | Diósdi Sasok KE | 2022. december 1. | 20:45 | 79 - 70 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint | |||||
Treff 07 SE U23 | REGI Waldorf U23 | 2022. december 2. | 19:20 | 76 - 48 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Gaál István Tamás | |||||
Színyei KC | Budai TriplaDupla | 2022. december 2. | 20:00 | 69 - 56 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kiss Bálint | |||||
Bravos | Budai Mind1 | 2022. december 2. | 20:45 | 83 - 60 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, László Zsolt Károly | |||||
BEAC Und Einz | Kisbojtár | 2022. december 2. | 21:15 | 72 - 58 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kutrik Andrea | |||||
Optofit VKB Vác | Parthus SE | 2022. december 3. | 17:00 | 78 - 42 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter | |||||
Treff 07 SE | Kőbánya Old Boys/B | 2022. december 4. | 10:30 | 55 - 59 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Zádeczki Donát László | |||||
Eötvös Halak | Szentendrei KHSE U20 | 2022. december 4. | 13:30 | 75 - 63 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Vida József | |||||
E5vös NGRK | Budai Bikák | 2022. december 4. | 16:30 | 59 - 56 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Pohánka Balázs | |||||
Cap City Crew | Törekvés SE | 2022. december 4. | 18:00 | 42 - 57 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Józsa András Junior | |||||
TFSE Senior | Hobbi SK | 2022. december 4. | 18:30 | 73 - 76 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Bujtor Péter | |||||
Álló Farkasok | Csepel-Bontó/B | 2022. december 5. | 19:20 | 84 - 39 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Honvéd Zrínyi SE/B | Kisbojtár | 2022. december 5. | 19:40 | 82 - 65 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Pohánka Balázs | |||||
Budafok/B | Eldorádó KE | 2022. december 8. | 19:00 | 36 - 58 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Szabó István | |||||
Diósdi Sasok KE | 7 + SC | 2022. december 8. | 20:15 | 59 - 61 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Hervay Tibor | |||||
Powear-TFT | BEAC Kobak | 2022. december 8. | 20:45 | 62 - 52 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Korpás Máté | |||||
Parthus SE | Monor SE | 2022. december 9. | 19:15 | 53 - 71 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Korompai Zsolt László | |||||
Budai Bikák | Cap City Crew | 2022. december 9. | 20:10 | 51 - 58 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nagy László | |||||
Kőbánya Old Boys/B | Eötvös Halak | 2022. december 9. | 20:45 | 79 - 68 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Hegedűs Attila | |||||
E5vös NGRK | Hobbi SK | 2022. december 10. | 16:30 | 82 - 53 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Goda László, Gaál István Tamás | |||||
Kisbojtár | Treff 07 SE U23 | 2022. december 11. | 13:30 | 0 - 20 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
BEAC Kobak | Diósdi Sasok KE | 2022. december 11. | 16:30 | 80 - 40 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila | |||||
TFSE Senior | E5vös NGRK | 2022. december 11. | 18:30 | 48 - 101 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Magyar Zoltán Gábor | |||||
Budai TriplaDupla | Budafok/B | 2022. december 11. | 19:30 | 78 - 51 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Vigh Balázs | |||||
Budai Mind1 | Hobbi SK | 2022. december 12. | 20:45 | 56 - 71 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Vigh Balázs | |||||
REGI Waldorf U23 | Treff 07 SE | 2022. december 13. | 18:30 | 56 - 63 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Réger Zsolt Péter | |||||
Diósdi Sasok KE | Törekvés SE | 2022. december 13. | 20:15 | 64 - 61 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Korompai Zsolt László | |||||
Eldorádó KE | Powear-TFT | 2022. december 14. | 18:45 | 58 - 66 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
Csepel-Bontó/B | Optofit VKB Vác | 2022. december 15. | 18:50 | 19 - 56 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Szabó István | |||||
Budafok/B | Bravos | 2022. december 15. | 19:00 | 53 - 83 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nagy László | |||||
Honvéd Zrínyi SE/B | Álló Farkasok | 2022. december 15. | 19:10 | 69 - 68 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szőke Gábor | |||||
Szentendrei KHSE U20 | BEAC Und Einz | 2022. december 15. | 19:15 | 69 - 79 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
Budai Bikák | Budai TriplaDupla | 2022. december 16. | 20:10 | 66 - 47 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Sancilio Alexis | |||||
BEAC Und Einz | Kőbánya Old Boys/B | 2022. december 16. | 21:15 | 79 - 75 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti | |||||
Optofit VKB Vác | Honvéd Zrínyi SE/B | 2022. december 17. | 17:00 | 52 - 46 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hartai Tamás | |||||
Hobbi SK | Színyei KC | 2022. december 18. | 09:00 | 43 - 88 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hegedűs Attila | |||||
E5vös NGRK | Budai Mind1 | 2022. december 18. | 10:30 | 78 - 26 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hegedűs Attila | |||||
Treff 07 SE | Treff 07 SE U23 | 2022. december 18. | 12:00 | 51 - 39 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
Cap City Crew | TFSE Senior | 2022. december 18. | 13:30 | 96 - 56 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
Budai TriplaDupla | Powear-TFT | 2022. december 18. | 19:30 | 45 - 47 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás | |||||
Álló Farkasok | Kisbojtár | 2022. december 19. | 19:20 | 43 - 62 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László | |||||
Monor SE | Csepel-Bontó/B | 2022. december 19. | 19:30 | 90 - 43 | Monor Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hegedűs Attila | |||||
Kőbánya Old Boys/B | Treff 07 SE U23 | 2022. december 20. | 20:45 | 90 - 67 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Németh Patrik |
Bravos | Powear-TFT | 2023. január 6. | 19:00 | 50 - 66 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vida József, Pohánka Balázs | |||||
TFSE Senior | 7 + SC | 2023. január 8. | 18:30 | 74 - 71 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Vigh Balázs | |||||
REGI Waldorf U23 | BEAC Und Einz | 2023. január 8. | 18:30 | 52 - 71 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Réger Zsolt Péter | |||||
Budai TriplaDupla | BEAC Kobak | 2023. január 8. | 19:30 | 61 - 52 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nagy László | |||||
Álló Farkasok | Optofit VKB Vác | 2023. január 9. | 19:20 | 37 - 72 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Eldorádó KE | Diósdi Sasok KE | 2023. január 11. | 18:45 | 73 - 59 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András | |||||
Parthus SE | REGI Waldorf U23 | 2023. január 13. | 20:00 | 72 - 45 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Korpás Máté | |||||
Budai Bikák | Powear-TFT | 2023. január 13. | 20:10 | 63 - 70 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Nagy László, László Zsolt Károly | |||||
Kőbánya Old Boys/B | Csepel-Bontó/B | 2023. január 13. | 20:45 | 123 - 45 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Szőke Gábor | |||||
BEAC Und Einz | Treff 07 SE U23 | 2023. január 13. | 21:15 | 49 - 51 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Kovács István | |||||
Optofit VKB Vác | Kisbojtár | 2023. január 14. | 17:00 | 76 - 33 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Hartai Tamás | |||||
Eötvös Halak | Treff 07 SE | 2023. január 15. | 10:30 | 39 - 59 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
E5vös NGRK | Budafok/B | 2023. január 15. | 12:00 | 78 - 52 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Cap City Crew | Színyei KC | 2023. január 15. | 13:30 | 70 - 74 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
BEAC Kobak | Bravos | 2023. január 15. | 16:30 | 45 - 54 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila | |||||
Törekvés SE | TFSE Senior | 2023. január 15. | 19:30 | 82 - 64 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Vida József, Magyar Zoltán Gábor | |||||
Monor SE | BEAC Und Einz | 2023. január 16. | 19:00 | 46 - 60 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior | |||||
Eldorádó KE | Budai TriplaDupla | 2023. január 18. | 18:45 | 64 - 46 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti | |||||
7 + SC | Budai Mind1 | 2023. január 18. | 19:15 | 74 - 50 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Vida József | |||||
Csepel-Bontó/B | Szentendrei KHSE U20 | 2023. január 19. | 18:50 | 66 - 84 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Sancilio Alexis | |||||
Budafok/B | Cap City Crew | 2023. január 19. | 19:00 | 80 - 87 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők: László Zsolt Károly, Szabó István | |||||
Honvéd Zrínyi SE/B | Monor SE | 2023. január 19. | 19:10 | 64 - 79 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
Diósdi Sasok KE | Budai Bikák | 2023. január 19. | 20:15 | 68 - 59 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Vigh Balázs | |||||
Powear-TFT | Hobbi SK | 2023. január 19. | 20:45 | 68 - 59 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István | |||||
Bravos | Eldorádó KE | 2023. január 20. | 19:15 | 61 - 73 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint | |||||
Treff 07 SE U23 | Parthus SE | 2023. január 20. | 19:20 | 20 - 0 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Korpás Máté | |||||
Színyei KC | 7 + SC | 2023. január 20. | 20:20 | 80 - 78 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kiss Bálint | |||||
Hobbi SK | BEAC Kobak | 2023. január 22. | 09:00 | 64 - 48 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hegedűs Attila | |||||
Treff 07 SE | BEAC Und Einz | 2023. január 22. | 10:30 | 45 - 35 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hegedűs Attila | |||||
Kisbojtár | Eötvös Halak | 2023. január 22. | 12:00 | 56 - 44 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
E5vös NGRK | Powear-TFT | 2023. január 22. | 13:30 | 61 - 55 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
TFSE Senior | Budai Bikák | 2023. január 22. | 18:30 | 50 - 58 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István | |||||
REGI Waldorf U23 | Csepel-Bontó/B | 2023. január 22. | 18:30 | 63 - 58 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Sancilio Mattia | |||||
Budai TriplaDupla | Diósdi Sasok KE | 2023. január 22. | 19:30 | 52 - 57 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarnai Gyula Csaba | |||||
Álló Farkasok | Szentendrei KHSE U20 | 2023. január 23. | 19:20 | 91 - 45 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Budai Mind1 | Törekvés SE | 2023. január 23. | 20:45 | 62 - 40 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Vida József | |||||
Monor SE | Optofit VKB Vác | 2023. január 26. | 19:00 | 43 - 65 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kozma Balázs | |||||
Honvéd Zrínyi SE/B | Kőbánya Old Boys/B | 2023. január 26. | 19:10 | 75 - 72 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior | |||||
Diósdi Sasok KE | TFSE Senior | 2023. január 26. | 20:15 | 46 - 58 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bujtor Péter | |||||
Budai Bikák | Budai Mind1 | 2023. január 27. | 20:10 | 90 - 59 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Nagy László, Vigh Balázs | |||||
Kőbánya Old Boys/B | Álló Farkasok | 2023. január 27. | 20:45 | 99 - 60 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Káré Gergő, Szőke Gábor | |||||
Hobbi SK | Budafok/B | 2023. január 29. | 13:30 | 65 - 73 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior | |||||
Cap City Crew | Powear-TFT | 2023. január 29. | 15:00 | 62 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Pohánka Balázs | |||||
BEAC Kobak | E5vös NGRK | 2023. január 29. | 16:30 | 37 - 83 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila | |||||
REGI Waldorf U23 | Honvéd Zrínyi SE/B | 2023. január 29. | 18:30 | 59 - 48 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Réger Zsolt Péter | |||||
Törekvés SE | Színyei KC | 2023. január 29. | 19:30 | 57 - 68 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Bátovszky Zsolt | |||||
Budai TriplaDupla | Bravos | 2023. január 29. | 19:30 | 71 - 84 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Hartai Tamás |
Eldorádó KE | Hobbi SK | 2023. február 1. | 18:45 | 48 - 53 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Korompai Zsolt László | |||||
7 + SC | Budafok/B | 2023. február 1. | 19:15 | 57 - 48 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Attila, Győri Ferenc | |||||
Bravos | Színyei KC | 2023. február 1. | 20:45 | 69 - 61 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Gaál István Tamás | |||||
Eötvös Halak | REGI Waldorf U23 | 2023. február 2. | 18:00 | 63 - 67 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Szilágyi Zsolt József | |||||
Monor SE | Kisbojtár | 2023. február 2. | 19:00 | 55 - 62 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Szabó István | |||||
Honvéd Zrínyi SE/B | Treff 07 SE | 2023. február 2. | 19:10 | 46 - 65 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Korpás Máté | |||||
Szentendrei KHSE U20 | Optofit VKB Vác | 2023. február 2. | 19:15 | 41 - 82 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Gombos Márk Bálint | |||||
Színyei KC | Powear-TFT | 2023. február 3. | 20:10 | 87 - 81 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Bagi Bálint | |||||
Kőbánya Old Boys/B | Parthus SE | 2023. február 3. | 20:45 | 92 - 61 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Hobbi SK | Budai TriplaDupla | 2023. február 5. | 09:00 | 52 - 54 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior | |||||
E5vös NGRK | Eldorádó KE | 2023. február 5. | 10:30 | 66 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior | |||||
Cap City Crew | BEAC Kobak | 2023. február 5. | 12:00 | 57 - 59 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
Kisbojtár | Treff 07 SE | 2023. február 5. | 13:30 | 51 - 36 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
Törekvés SE | Bravos | 2023. február 5. | 19:30 | 67 - 57 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Goda László, Hartai Tamás | |||||
Budai Mind1 | TFSE Senior | 2023. február 6. | 20:45 | 72 - 66 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás | |||||
Budafok/B | Törekvés SE | 2023. február 9. | 19:00 | 48 - 76 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Hartai Tamás | |||||
Monor SE | Álló Farkasok | 2023. február 9. | 19:00 | 35 - 59 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szabó István | |||||
Honvéd Zrínyi SE/B | Treff 07 SE U23 | 2023. február 9. | 19:10 | 62 - 64 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior | |||||
Powear-TFT | 7 + SC | 2023. február 9. | 20:45 | 69 - 74 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Vigh Balázs | |||||
Parthus SE | Treff 07 SE | 2023. február 10. | 19:15 | 65 - 79 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Gaál István Tamás | |||||
Bravos | Hobbi SK | 2023. február 10. | 20:45 | 69 - 63 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Tóth Kitti | |||||
BEAC Und Einz | Eötvös Halak | 2023. február 10. | 21:15 | 88 - 62 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Korpás Máté | |||||
Optofit VKB Vác | Kőbánya Old Boys/B | 2023. február 11. | 17:00 | 56 - 58 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Tahin András | |||||
Treff 07 SE | Csepel-Bontó/B | 2023. február 12. | 10:30 | 85 - 40 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior | |||||
Eötvös Halak | Parthus SE | 2023. február 12. | 12:00 | 79 - 48 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior | |||||
Kisbojtár | BEAC Und Einz | 2023. február 12. | 13:30 | 37 - 79 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt | |||||
E5vös NGRK | Budai TriplaDupla | 2023. február 12. | 16:30 | 73 - 45 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Pohánka Balázs | |||||
BEAC Kobak | 7 + SC | 2023. február 12. | 16:30 | 58 - 43 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szőke Attila | |||||
Törekvés SE | Powear-TFT | 2023. február 12. | 19:30 | 61 - 49 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, dr. Horváth Brúnó József | |||||
Álló Farkasok | REGI Waldorf U23 | 2023. február 13. | 19:20 | 77 - 63 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
Eldorádó KE | Cap City Crew | 2023. február 15. | 18:45 | 90 - 82 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Korompai Zsolt László | |||||
Csepel-Bontó/B | Eötvös Halak | 2023. február 16. | 18:50 | 57 - 68 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Vida József, Tóth Olivér | |||||
Monor SE | Szentendrei KHSE U20 | 2023. február 16. | 19:45 | 74 - 66 | Monor Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Vigh Balázs | |||||
Diósdi Sasok KE | Budai Mind1 | 2023. február 16. | 20:15 | 69 - 70 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bujtor Péter | |||||
Parthus SE | BEAC Und Einz | 2023. február 17. | 19:15 | 44 - 92 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Kovács István | |||||
Treff 07 SE U23 | Álló Farkasok | 2023. február 17. | 19:20 | 73 - 83 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Sancilio Alexis | |||||
Kőbánya Old Boys/B | Monor SE | 2023. február 17. | 20:45 | 86 - 61 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Kozma Balázs, NAGY ISTVÁN | |||||
Hobbi SK | Diósdi Sasok KE | 2023. február 19. | 10:30 | 65 - 51 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
E5vös NGRK | Bravos | 2023. február 19. | 13:30 | 75 - 68 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kruk Melinda | |||||
BEAC Kobak | Törekvés SE | 2023. február 19. | 16:30 | 36 - 67 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Steiner Máté | |||||
TFSE Senior | Színyei KC | 2023. február 19. | 18:30 | 92 - 85 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Vida József, Sancilio Alexis | |||||
REGI Waldorf U23 | Optofit VKB Vác | 2023. február 19. | 18:30 | 50 - 58 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Pohánka Balázs | |||||
7 + SC | Eldorádó KE | 2023. február 22. | 19:15 | 52 - 38 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Vigh Balázs | |||||
Színyei KC | BEAC Kobak | 2023. február 22. | 20:00 | 55 - 80 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
BEAC Und Einz | Csepel-Bontó/B | 2023. február 23. | 18:50 | 103 - 53 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Vida József, Vigh Balázs | |||||
Budafok/B | TFSE Senior | 2023. február 23. | 19:00 | 58 - 68 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, dr. Horváth Brúnó József | |||||
Powear-TFT | Budai Bikák | 2023. február 23. | 20:45 | 60 - 46 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla | |||||
Optofit VKB Vác | Treff 07 SE U23 | 2023. február 25. | 17:00 | 66 - 45 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Bujtor Péter | |||||
Hobbi SK | E5vös NGRK | 2023. február 26. | 10:30 | 49 - 64 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Cap City Crew | Bravos | 2023. február 26. | 12:00 | 61 - 68 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Kruk Melinda | |||||
Eötvös Halak | Honvéd Zrínyi SE/B | 2023. február 26. | 13:30 | 69 - 64 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Józsa András Junior | |||||
Kisbojtár | Parthus SE | 2023. február 26. | 15:00 | 79 - 49 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Zádeczki Donát László | |||||
BEAC Kobak | Budai Bikák | 2023. február 26. | 16:30 | 47 - 60 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Szőke Attila | |||||
TFSE Senior | Powear-TFT | 2023. február 26. | 18:30 | 60 - 49 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN | |||||
Budai TriplaDupla | 7 + SC | 2023. február 26. | 19:30 | 57 - 74 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Vigh Balázs | |||||
Álló Farkasok | Treff 07 SE | 2023. február 27. | 19:20 | 47 - 68 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
Budai Mind1 | Budafok/B | 2023. február 27. | 20:45 | 55 - 47 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vida József, Tóth Kitti | |||||
Diósdi Sasok KE | Színyei KC | 2023. február 28. | 20:15 | 79 - 73 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Korpás Máté |
Eldorádó KE | Törekvés SE | 2023. március 1. | 18:45 | 61 - 48 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior | |||||
7 + SC | Budai Bikák | 2023. március 1. | 19:15 | 50 - 59 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők: Vida József, Szőke Attila | |||||
Monor SE | REGI Waldorf U23 | 2023. március 2. | 19:00 | 65 - 58 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Korpás Máté | |||||
Honvéd Zrínyi SE/B | BEAC Und Einz | 2023. március 2. | 19:10 | 55 - 68 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Kutrik Andrea | |||||
Treff 07 SE U23 | Monor SE | 2023. március 3. | 19:20 | 56 - 54 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Korompai Zsolt László | |||||
Treff 07 SE | Optofit VKB Vác | 2023. március 5. | 10:30 | 51 - 55 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán Gábor | |||||
E5vös NGRK | Színyei KC | 2023. március 5. | 12:00 | 65 - 68 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán Gábor | |||||
Cap City Crew | Hobbi SK | 2023. március 5. | 16:30 | 33 - 49 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
REGI Waldorf U23 | Szentendrei KHSE U20 | 2023. március 5. | 18:30 | 44 - 52 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Belák Dorka | |||||
Törekvés SE | Budai TriplaDupla | 2023. március 5. | 19:30 | 63 - 49 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis | |||||
Álló Farkasok | Eötvös Halak | 2023. március 6. | 19:20 | 60 - 82 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Vigh Balázs | |||||
Eldorádó KE | Budai Bikák | 2023. március 8. | 18:45 | 49 - 42 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
7 + SC | Bravos | 2023. március 8. | 19:15 | 55 - 61 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás | |||||
Csepel-Bontó/B | Parthus SE | 2023. március 9. | 18:50 | 68 - 90 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Pál Roland, Tóth Olivér | |||||
Budafok/B | Színyei KC | 2023. március 9. | 19:00 | 57 - 76 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Vigh Balázs | |||||
Szentendrei KHSE U20 | Honvéd Zrínyi SE/B | 2023. március 9. | 19:15 | 56 - 52 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Korpás Máté | |||||
Diósdi Sasok KE | E5vös NGRK | 2023. március 9. | 20:15 | 61 - 71 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Kiss Bálint, Szilágyi Zsolt József | |||||
Powear-TFT | Budai Mind1 | 2023. március 9. | 20:45 | 77 - 65 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN | |||||
Bravos | Törekvés SE | 2023. március 10. | 19:15 | 56 - 59 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Kozma Balázs | |||||
Treff 07 SE U23 | Eötvös Halak | 2023. március 10. | 19:20 | 72 - 61 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Olivér | |||||
Hobbi SK | 7 + SC | 2023. március 12. | 09:00 | 51 - 70 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter | |||||
E5vös NGRK | Cap City Crew | 2023. március 12. | 10:30 | 68 - 35 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter | |||||
TFSE Senior | Eldorádó KE | 2023. március 12. | 18:30 | 57 - 51 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István | |||||
Budai Mind1 | BEAC Kobak | 2023. március 13. | 20:45 | 61 - 73 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Vigh Balázs | |||||
Diósdi Sasok KE | Budafok/B | 2023. március 16. | 20:15 | 54 - 78 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Goda László, Vigh Balázs | |||||
Parthus SE | Honvéd Zrínyi SE/B | 2023. március 17. | 19:15 | 37 - 78 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarnai Gyula Csaba | |||||
Budai Bikák | Bravos | 2023. március 17. | 20:10 | 58 - 47 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Vass Dávid Áron | |||||
Kőbánya Old Boys/B | REGI Waldorf U23 | 2023. március 17. | 20:45 | 79 - 67 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kruk Melinda | |||||
BEAC Und Einz | Álló Farkasok | 2023. március 17. | 21:15 | 82 - 74 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Korpás Máté | |||||
Optofit VKB Vác | Eötvös Halak | 2023. március 18. | 17:00 | 64 - 59 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter | |||||
Hobbi SK | Törekvés SE | 2023. március 19. | 12:00 | 55 - 53 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
Kisbojtár | Csepel-Bontó/B | 2023. március 19. | 13:30 | 75 - 33 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
BEAC Kobak | Színyei KC | 2023. március 19. | 16:30 | 55 - 90 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, dr. Horváth Brúnó József | |||||
Budai TriplaDupla | TFSE Senior | 2023. március 19. | 19:30 | 68 - 84 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Vass Dávid Áron | |||||
Eldorádó KE | Budai Mind1 | 2023. március 22. | 18:45 | 57 - 62 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Tahin András | |||||
7 + SC | E5vös NGRK | 2023. március 22. | 19:15 | 73 - 76 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Korompai Zsolt László | |||||
Bravos | TFSE Senior | 2023. március 22. | 20:45 | 56 - 50 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior | |||||
Honvéd Zrínyi SE/B | Csepel-Bontó/B | 2023. március 23. | 19:10 | 99 - 29 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Vass Dávid Áron | |||||
Szentendrei KHSE U20 | Treff 07 SE U23 | 2023. március 23. | 19:15 | 48 - 38 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
Powear-TFT | Budafok/B | 2023. március 23. | 20:45 | 55 - 52 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Hegedűs Attila | |||||
Budai Bikák | Törekvés SE | 2023. március 24. | 20:10 | 59 - 54 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Sancilio Alexis | |||||
Kőbánya Old Boys/B | Treff 07 SE | 2023. március 24. | 20:45 | 90 - 53 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Tahin András | |||||
Optofit VKB Vác | BEAC Und Einz | 2023. március 25. | 17:00 | 48 - 58 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter | |||||
Hobbi SK | Budai Bikák | 2023. március 26. | 09:00 | 57 - 43 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Pohánka Balázs | |||||
Treff 07 SE | Szentendrei KHSE U20 | 2023. március 26. | 10:30 | 61 - 42 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Pohánka Balázs | |||||
Eötvös Halak | Monor SE | 2023. március 26. | 13:30 | 48 - 58 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tarnai Gyula Csaba | |||||
Cap City Crew | 7 + SC | 2023. március 26. | 16:30 | 60 - 66 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
BEAC Kobak | TFSE Senior | 2023. március 26. | 16:30 | 58 - 50 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila | |||||
REGI Waldorf U23 | Kisbojtár | 2023. március 26. | 18:30 | 78 - 57 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Hőgerl Bence | |||||
Törekvés SE | E5vös NGRK | 2023. március 26. | 19:30 | 43 - 88 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Pál Roland | |||||
Álló Farkasok | Parthus SE | 2023. március 27. | 19:20 | 71 - 61 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Szilágyi Zsolt József | |||||
Budai Mind1 | Budai TriplaDupla | 2023. március 27. | 20:45 | 47 - 56 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Korpás Máté | |||||
Színyei KC | TFSE Senior | 2023. március 29. | 20:00 | 91 - 71 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Goda László, Pohánka Balázs | |||||
Csepel-Bontó/B | Treff 07 SE U23 | 2023. március 30. | 18:50 | 35 - 80 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szilágyi Zsolt József | |||||
Budafok/B | BEAC Kobak | 2023. március 30. | 19:00 | 48 - 55 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Vigh Balázs | |||||
Diósdi Sasok KE | Powear-TFT | 2023. március 30. | 20:15 | 79 - 58 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Gere Kálmán Richárd | |||||
Treff 07 SE U23 | Kőbánya Old Boys/B | 2023. március 31. | 19:20 | 48 - 83 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Vigh Balázs | |||||
BEAC Und Einz | Monor SE | 2023. március 31. | 21:15 | 80 - 49 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Kruk Melinda |
Kisbojtár | Honvéd Zrínyi SE/B | 2023. április 2. | 13:30 | 79 - 54 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Hobbi SK | TFSE Senior | 2023. április 2. | 15:00 | 63 - 54 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
BEAC Kobak | Powear-TFT | 2023. április 2. | 16:30 | 65 - 61 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Hőgerl Bence | |||||
Budai TriplaDupla | Színyei KC | 2023. április 2. | 19:30 | 56 - 67 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán Gábor | |||||
Törekvés SE | Cap City Crew | 2023. április 2. | 19:30 | 62 - 37 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Márk Bálint | |||||
Budai Mind1 | Bravos | 2023. április 3. | 20:45 | 59 - 65 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bujtor Péter | |||||
REGI Waldorf U23 | Treff 07 SE U23 | 2023. április 4. | 19:00 | 65 - 79 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Réger Zsolt Péter | |||||
Eldorádó KE | Budafok/B | 2023. április 5. | 18:45 | 91 - 47 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
Csepel-Bontó/B | Álló Farkasok | 2023. április 6. | 18:50 | 42 - 75 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Vida József, Vass Dávid Áron | |||||
Szentendrei KHSE U20 | Eötvös Halak | 2023. április 6. | 19:15 | 48 - 51 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tahin András | |||||
Budai TriplaDupla | Budai Bikák | 2023. április 6. | 20:50 | 48 - 83 | Szent Margit Gimnázium |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Borsos Balázs | |||||
Bravos | Diósdi Sasok KE | 2023. április 12. | 20:45 | 96 - 67 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Korompai Zsolt László | |||||
Budafok/B | Budai TriplaDupla | 2023. április 13. | 19:00 | 59 - 73 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Vigh Balázs | |||||
Szentendrei KHSE U20 | Kőbánya Old Boys/B | 2023. április 13. | 19:15 | 52 - 60 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
Treff 07 SE U23 | Kisbojtár | 2023. április 14. | 19:20 | 69 - 62 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kruk Melinda | |||||
Budai Bikák | E5vös NGRK | 2023. április 14. | 20:10 | 62 - 74 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Korompai Zsolt László | |||||
BEAC Und Einz | Szentendrei KHSE U20 | 2023. április 14. | 21:15 | 83 - 48 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Goda László, Sancilio Mattia | |||||
Optofit VKB Vác | Csepel-Bontó/B | 2023. április 15. | 17:00 | 76 - 34 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Borsos Balázs | |||||
Hobbi SK | Budai Mind1 | 2023. április 16. | 09:00 | 57 - 64 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
Treff 07 SE | REGI Waldorf U23 | 2023. április 16. | 10:30 | 61 - 19 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
E5vös NGRK | TFSE Senior | 2023. április 16. | 12:00 | 91 - 40 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Eötvös Halak | Kőbánya Old Boys/B | 2023. április 16. | 15:00 | 36 - 51 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Tarnai Gyula Csaba | |||||
BEAC Kobak | Eldorádó KE | 2023. április 16. | 16:30 | 63 - 55 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Szőke Attila | |||||
Törekvés SE | 7 + SC | 2023. április 16. | 19:30 | 69 - 72 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Borsos Balázs | |||||
Cap City Crew | Budai Bikák | 2023. április 16. | 19:30 | 76 - 64 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Horváth Péter | |||||
7 + SC | Törekvés SE | 2023. április 19. | 19:15 | 61 - 58 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Sancilio Alexis | |||||
Álló Farkasok | Honvéd Zrínyi SE/B | 2023. április 19. | 19:20 | 108 - 47 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Diósdi Sasok KE | BEAC Kobak | 2023. április 20. | 20:15 | 57 - 59 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Bujtor Péter | |||||
Powear-TFT | Eldorádó KE | 2023. április 20. | 20:45 | 52 - 57 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Győri Ferenc | |||||
Cap City Crew | Budai TriplaDupla | 2023. április 20. | 20:50 | 84 - 59 | Szent Margit Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István | |||||
Parthus SE | Szentendrei KHSE U20 | 2023. április 21. | 19:15 | 50 - 105 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Korpás Máté | |||||
Színyei KC | Hobbi SK | 2023. április 21. | 20:00 | 72 - 62 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Tahin András | |||||
Budai Bikák | 7 + SC | 2023. április 21. | 20:10 | 80 - 76 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Korompai Zsolt László | |||||
Kőbánya Old Boys/B | BEAC Und Einz | 2023. április 21. | 20:45 | 76 - 61 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Gombos Márk Bálint | |||||
Bravos | Budafok/B | 2023. április 21. | 20:45 | 82 - 53 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kozma Balázs | |||||
Kisbojtár | Álló Farkasok | 2023. április 23. | 16:00 | 65 - 48 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Horváth Péter | |||||
BEAC Kobak | Budai TriplaDupla | 2023. április 23. | 16:30 | 45 - 47 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Tarnai Gyula Csaba | |||||
REGI Waldorf U23 | Eötvös Halak | 2023. április 23. | 18:30 | 72 - 76 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Belák Zoltán | |||||
TFSE Senior | Cap City Crew | 2023. április 23. | 18:30 | 72 - 97 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Tarnai Gyula Csaba | |||||
Törekvés SE | Diósdi Sasok KE | 2023. április 23. | 20:00 | 81 - 62 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán Gábor | |||||
Budai Mind1 | E5vös NGRK | 2023. április 24. | 20:45 | 65 - 78 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás | |||||
Eldorádó KE | BEAC Kobak | 2023. április 26. | 18:45 | 51 - 55 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szilágyi Zsolt József | |||||
Színyei KC | Bravos | 2023. április 26. | 20:00 | 66 - 89 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Csepel-Bontó/B | Monor SE | 2023. április 27. | 18:50 | 50 - 87 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Fulai Bátor Szebasztián | |||||
Honvéd Zrínyi SE/B | Optofit VKB Vác | 2023. április 27. | 19:10 | 57 - 68 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők: Kiss Bálint, Lukács Rezső Tamás | |||||
Szentendrei KHSE U20 | Parthus SE | 2023. április 27. | 19:15 | 87 - 45 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Vass Dávid Áron | |||||
Cap City Crew | Diósdi Sasok KE | 2023. április 27. | 20:15 | 77 - 72 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korpás Máté | |||||
Powear-TFT | Budai TriplaDupla | 2023. április 27. | 20:45 | 73 - 72 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Goda László, Gaál István Tamás | |||||
Színyei KC | E5vös NGRK | 2023. április 28. | 20:00 | 50 - 133 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti | |||||
Kőbánya Old Boys/B | Kisbojtár | 2023. április 28. | 20:45 | 101 - 57 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Kiss Bálint | |||||
Törekvés SE | Budai Bikák | 2023. április 30. | 19:30 | 52 - 77 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Belák Zoltán |
Budai Mind1 | Cap City Crew | 2023. május 1. | 20:45 | 82 - 90 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás | |||||
Diósdi Sasok KE | Eldorádó KE | 2023. május 2. | 20:15 | 50 - 85 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Vida József, Szilágyi Zsolt József | |||||
Budafok/B | Hobbi SK | 2023. május 4. | 19:00 | 35 - 74 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Szilágyi Zsolt József | |||||
Honvéd Zrínyi SE/B | Szentendrei KHSE U20 | 2023. május 4. | 19:10 | 20 - 0 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Vass Dávid Áron | |||||
Treff 07 SE U23 | Treff 07 SE | 2023. május 4. | 19:10 | 38 - 56 | Treff Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Lukács Rezső Tamás | |||||
BEAC Und Einz | REGI Waldorf U23 | 2023. május 4. | 20:00 | 73 - 53 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Tahin András | |||||
Powear-TFT | Bravos | 2023. május 4. | 20:45 | 57 - 80 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Bátovszky Zsolt | |||||
Színyei KC | Cap City Crew | 2023. május 5. | 20:00 | 59 - 76 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szilágyi Zsolt József | |||||
Budai Bikák | Diósdi Sasok KE | 2023. május 5. | 20:10 | 118 - 47 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Fulai Bátor Szebasztián | |||||
Bravos | BEAC Kobak | 2023. május 5. | 20:45 | 59 - 71 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hőgerl Bence | |||||
Optofit VKB Vác | Álló Farkasok | 2023. május 6. | 17:00 | 69 - 58 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Mattia | |||||
Treff 07 SE | Kisbojtár | 2023. május 7. | 12:00 | 63 - 31 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Goda László, Bagi Bálint | |||||
Eötvös Halak | Treff 07 SE U23 | 2023. május 7. | 13:30 | 60 - 57 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
Hobbi SK | Powear-TFT | 2023. május 7. | 15:00 | 64 - 39 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
TFSE Senior | Törekvés SE | 2023. május 7. | 18:30 | 51 - 73 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tarnai Gyula Csaba | |||||
Budai TriplaDupla | Eldorádó KE | 2023. május 7. | 19:30 | 43 - 55 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Mattia | |||||
Parthus SE | Treff 07 SE U23 | 2023. május 9. | 19:50 | 63 - 66 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tarnai Gyula Csaba | |||||
Színyei KC | Budai Bikák | 2023. május 10. | 20:00 | 61 - 65 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti | |||||
Monor SE | Honvéd Zrínyi SE/B | 2023. május 11. | 19:00 | 86 - 62 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Győri Ferenc | |||||
Budafok/B | E5vös NGRK | 2023. május 11. | 19:00 | 66 - 100 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Bujtor Péter | |||||
Szentendrei KHSE U20 | Csepel-Bontó/B | 2023. május 11. | 19:15 | 93 - 56 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Vass Dávid Áron | |||||
Színyei KC | Eldorádó KE | 2023. május 12. | 20:10 | 72 - 59 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Budai Bikák | TFSE Senior | 2023. május 12. | 20:10 | 90 - 61 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bujtor Péter | |||||
Treff 07 SE | Eötvös Halak | 2023. május 14. | 13:30 | 43 - 35 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
Kisbojtár | Optofit VKB Vác | 2023. május 14. | 15:00 | 40 - 37 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Magyar Zoltán Gábor | |||||
Cap City Crew | Budafok/B | 2023. május 14. | 16:30 | 83 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Magyar Zoltán Gábor | |||||
BEAC Kobak | Hobbi SK | 2023. május 14. | 16:30 | 50 - 76 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Hegedűs Attila | |||||
REGI Waldorf U23 | Parthus SE | 2023. május 14. | 18:30 | 85 - 46 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Tahin András | |||||
Törekvés SE | Budai Mind1 | 2023. május 14. | 19:30 | 69 - 77 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Goda László, Kiss Bálint | |||||
Álló Farkasok | Monor SE | 2023. május 15. | 19:20 | 49 - 76 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Belák Zoltán | |||||
Diósdi Sasok KE | Budai TriplaDupla | 2023. május 16. | 20:15 | 53 - 61 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Vigh Balázs | |||||
Eldorádó KE | Bravos | 2023. május 17. | 18:45 | 65 - 55 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Tahin András | |||||
7 + SC | Színyei KC | 2023. május 17. | 19:15 | 84 - 57 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Szőke Attila | |||||
Monor SE | Parthus SE | 2023. május 18. | 18:00 | 73 - 45 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Belák Zoltán | |||||
Csepel-Bontó/B | Kőbánya Old Boys/B | 2023. május 18. | 18:50 | 52 - 87 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gere Kálmán Richárd | |||||
Szentendrei KHSE U20 | Kisbojtár | 2023. május 18. | 19:15 | 44 - 67 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András | |||||
Powear-TFT | E5vös NGRK | 2023. május 18. | 20:45 | 53 - 75 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Sancilio Alexis | |||||
Színyei KC | Törekvés SE | 2023. május 19. | 20:00 | 81 - 59 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Budai Bikák | Budafok/B | 2023. május 19. | 20:10 | 92 - 57 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Sancilio Alexis | |||||
Kőbánya Old Boys/B | Honvéd Zrínyi SE/B | 2023. május 19. | 20:45 | 103 - 66 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Szilágyi Zsolt József | |||||
BEAC Und Einz | Treff 07 SE | 2023. május 19. | 21:15 | 53 - 64 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Vida József, Sancilio Mattia | |||||
Optofit VKB Vác | Monor SE | 2023. május 20. | 17:00 | 54 - 62 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Szőke Gábor | |||||
Hobbi SK | Eldorádó KE | 2023. május 21. | 10:30 | 46 - 63 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Goda László, Bagi Bálint | |||||
Eötvös Halak | Kisbojtár | 2023. május 21. | 12:00 | 41 - 40 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Magyar Zoltán Gábor | |||||
E5vös NGRK | BEAC Kobak | 2023. május 21. | 13:30 | 68 - 54 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Magyar Zoltán Gábor | |||||
TFSE Senior | Diósdi Sasok KE | 2023. május 21. | 18:30 | 49 - 62 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Szőke Attila, Vigh Balázs | |||||
Budai Mind1 | Budai Bikák | 2023. május 22. | 20:45 | 56 - 69 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, dr. Horváth Brúnó József | |||||
TFSE Senior | Budai Mind1 | 2023. május 24. | 18:45 | 55 - 67 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás | |||||
Monor SE | Treff 07 SE | 2023. május 24. | 19:00 | 54 - 55 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Vass Dávid Áron | |||||
7 + SC | Diósdi Sasok KE | 2023. május 24. | 19:15 | 85 - 41 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Hegedűs Attila | |||||
Csepel-Bontó/B | REGI Waldorf U23 | 2023. május 25. | 18:50 | 44 - 88 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők: Steiner Máté, Szilágyi Zsolt József | |||||
Budafok/B | 7 + SC | 2023. május 25. | 19:00 | 43 - 53 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Gere Kálmán Richárd | |||||
Treff 07 SE U23 | BEAC Und Einz | 2023. május 25. | 19:10 | 61 - 62 | Treff Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korpás Máté | |||||
Szentendrei KHSE U20 | Álló Farkasok | 2023. május 25. | 19:15 | 59 - 49 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Vass Dávid Áron | |||||
Bravos | Budai TriplaDupla | 2023. május 25. | 20:30 | 58 - 70 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Szilágyi Zsolt József | |||||
Powear-TFT | Cap City Crew | 2023. május 25. | 20:45 | 75 - 78 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Vigh Balázs | |||||
Parthus SE | Optofit VKB Vác | 2023. május 26. | 19:20 | 47 - 73 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarnai Gyula Csaba | |||||
Cap City Crew | Budai Mind1 | 2023. május 29. | 20:45 | 54 - 79 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás | |||||
Budai Bikák | Színyei KC | 2023. május 30. | 20:10 | 66 - 97 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők: Vida József, Magyar Zoltán Gábor | |||||
7 + SC | Budai TriplaDupla | 2023. május 31. | 19:15 | 52 - 51 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőke Attila | |||||
Színyei KC | Budai Mind1 | 2023. május 31. | 20:00 | 103 - 65 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs |
Parthus SE | Kőbánya Old Boys/B | 2023. június 2. | 19:30 | 62 - 74 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tarnai Gyula Csaba | |||||
7 + SC | TFSE Senior | 2023. június 4. | 18:00 | 82 - 73 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint | |||||
Budai Mind1 | 7 + SC | 2023. június 8. | 20:45 | 58 - 59 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Hartai Tamás |