Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
D Lang Academy | UNIBASKET Lanciano | 2022. szeptember 23. | 20:30 | 56 - 83 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint | |||||
Vasas Academy | D Lang Academy | 2022. szeptember 24. | 10:00 | 88 - 33 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Korompai Zsolt László | |||||
Megyeri Tigers | UNIBASKET Lanciano | 2022. szeptember 24. | 12:00 | 58 - 77 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Korompai Zsolt László | |||||
Vasas Academy | UNIBASKET Lanciano | 2022. szeptember 24. | 17:00 | 50 - 61 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Hegedűs Attila | |||||
Megyeri Tigers | D Lang Academy | 2022. szeptember 24. | 19:00 | 86 - 58 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Hegedűs Attila | |||||
Megyeri Tigers | Vasas Academy | 2022. szeptember 25. | 09:00 | 57 - 98 | Camugo Sportlab |
Megyeri Tigers | D Lang Academy | 2022. szeptember 25. | 12:00 | 89 - 74 | Camugo Sportlab |
UNIBASKET Lanciano | Vasas Academy | 2022. szeptember 25. | 14:00 | 82 - 57 | Camugo Sportlab |
Kioko Basket Caserta (ITA) | Ri Basket (CRO) | 2022. október 14. | 20:30 | 76 - 70 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Boros Krisztina (Dernei Gábor) | |||||
GGS Basketball Project (ITA) | CSU Sibiu (ROU) | 2022. október 15. | 09:00 | 84 - 74 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Korompai Zsolt László (Vághy Tamás János) | |||||
Italian Prep-Academy (ITA) | Admirals Chisinau (MDA) | 2022. október 15. | 09:00 | 109 - 80 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Boros Krisztina (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
London Elite (ENG) | AKAPO Lucenec (SVK) | 2022. október 15. | 11:00 | 60 - 55 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Boros Krisztina (Vághy Tamás János) | |||||
Kaszasok | Kioko Basket Caserta (ITA) | 2022. október 15. | 11:00 | 57 - 37 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Korompai Zsolt László (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Italian Prep-Academy (ITA) | Ri Basket (CRO) | 2022. október 15. | 15:00 | 100 - 45 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Novák Bence, Hőgerl Bence (Vághy Tamás János) | |||||
GGS Basketball Project (ITA) | Admirals Chisinau (MDA) | 2022. október 15. | 17:00 | 90 - 75 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Hőgerl Bence (Vághy Tamás János) | |||||
AKAPO Lucenec (SVK) | Kioko Basket Caserta (ITA) | 2022. október 15. | 19:00 | 65 - 71 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Németh Fanni, dr. Horváth Brúnó József | |||||
CSU Sibiu (ROU) | London Elite (ENG) | 2022. október 15. | 19:00 | 62 - 77 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Kutrik Andrea (Vághy Tamás János) | |||||
Ri Basket (CRO) | Kaszasok | 2022. október 15. | 21:00 | 43 - 53 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Németh Fanni, Kutrik Andrea (Vághy Tamás János) | |||||
London Elite (ENG) | Italian Prep-Academy (ITA) | 2022. október 16. | 09:00 | 63 - 73 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, dr. Horváth Brúnó József (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
GGS Basketball Project (ITA) | AKAPO Lucenec (SVK) | 2022. október 16. | 09:00 | 71 - 41 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László (Dernei Gábor) | |||||
CSU Sibiu (ROU) | Kaszasok | 2022. október 16. | 10:45 | 72 - 75 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Németh Fanni (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Ri Basket (CRO) | Admirals Chisinau (MDA) | 2022. október 16. | 10:45 | 59 - 89 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Kutrik Andrea (Dernei Gábor) | |||||
Kioko Basket Caserta (ITA) | Italian Prep-Academy (ITA) | 2022. október 16. | 14:00 | 73 - 68 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Sancilio Mattia (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
GGS Basketball Project (ITA) | London Elite (ENG) | 2022. október 16. | 15:00 | 59 - 41 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Pál Roland, Kara Zsombor (Dernei Gábor) | |||||
Admirals Chisinau (MDA) | Kaszasok | 2022. október 16. | 16:00 | 83 - 60 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Sancilio Mattia (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
AKAPO Lucenec (SVK) | CSU Sibiu (ROU) | 2022. október 16. | 17:00 | 55 - 80 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Pál Roland, Kara Zsombor (Dernei Gábor) | |||||
MAFC Budapest | Budapesti Honvéd | 2022. október 28. | 13:00 | 52 - 100 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Brunner Brúnó (Vághy Tamás János) | |||||
KK Borac Zemun (SRB) | Pamukspor SK (TUR) | 2022. október 28. | 21:00 | 48 - 59 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Kutrik Andrea (Halmos Péter) | |||||
Dan Dacian (ROU) | Cluj- Napoca (ROU) | 2022. október 29. | 09:00 | 32 - 105 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Boros Krisztina (Dernei Gábor) | |||||
MAFC Budapest | London Elite (ENG) | 2022. október 29. | 09:00 | 64 - 84 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Belák Dorka (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Inter Bratislava (SVK) | Budapesti Honvéd | 2022. október 29. | 11:00 | 43 - 82 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Belák Dorka (Dernei Gábor) | |||||
Kaszasok | KK Borac Zemun (SRB) | 2022. október 29. | 11:00 | 53 - 97 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Boros Krisztina (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Cluj- Napoca (ROU) | MAFC Budapest | 2022. október 29. | 15:00 | 128 - 37 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Sancilio Mattia (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Pamukspor SK (TUR) | Dan Dacian (ROU) | 2022. október 29. | 15:00 | 77 - 55 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Pohánka Balázs (Halmos Péter) | |||||
London Elite (ENG) | Inter Bratislava (SVK) | 2022. október 29. | 17:00 | 77 - 66 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Pohánka Balázs (Halmos Péter) | |||||
Budapesti Honvéd | KK Borac Zemun (SRB) | 2022. október 29. | 19:00 | 64 - 69 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Korompai Zsolt László (Halmos Péter) | |||||
Kaszasok | Pamukspor SK (TUR) | 2022. október 29. | 21:00 | 45 - 72 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Kutrik Andrea (Halmos Péter) | |||||
Cluj- Napoca (ROU) | London Elite (ENG) | 2022. október 30. | 09:00 | 93 - 63 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Kiss Bálint (Vághy Tamás János) | |||||
KK Borac Zemun (SRB) | Dan Dacian (ROU) | 2022. október 30. | 09:00 | 68 - 44 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Győri Ferenc (Szabó Anita) | |||||
MAFC Budapest | Inter Bratislava (SVK) | 2022. október 30. | 11:00 | 50 - 59 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Győri Ferenc (Szabó Anita) | |||||
Budapesti Honvéd | Kaszasok | 2022. október 30. | 11:00 | 66 - 62 | Camugo Sportlab |
Dan Dacian (ROU) | London Elite (ENG) | 2022. október 30. | 14:00 | 69 - 54 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kara Zsombor (Vághy Tamás János) | |||||
Pamukspor SK (TUR) | Cluj- Napoca (ROU) | 2022. október 30. | 14:00 | 63 - 80 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Korpás Máté (Szabó Anita) | |||||
Inter Bratislava (SVK) | Kaszasok | 2022. október 30. | 16:00 | 61 - 78 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Belák Dorka (Szabó Anita) |
London Elite (ENG) | CSM Constanca | 2022. november 4. | 09:00 | 51 - 50 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Gaál István Tamás (Halmos Péter) | |||||
Dinamo Bucharest | Budapesti Honvéd | 2022. november 4. | 11:00 | 80 - 53 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Gaál István Tamás (Halmos Péter) | |||||
Grosuplje | London Elite (ENG) | 2022. november 4. | 14:30 | 75 - 62 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Halmos Péter) | |||||
Italian Prep-Academy (ITA) | Indenpendence France | 2022. november 4. | 21:00 | 81 - 41 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István (dr. Gincsai János Péter) | |||||
CSM Constanca | Sheffield College | 2022. november 4. | 21:00 | 62 - 67 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gombos Márk Bálint (Szabó Anita) | |||||
Grosuplje | Italian Prep-Academy (ITA) | 2022. november 5. | 09:00 | 92 - 73 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vida József, Hartai Tamás (Halmos Péter) | |||||
Dinamo Bucharest | Oasis BA | 2022. november 5. | 09:00 | 84 - 61 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kiss Bálint (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
London Elite (ENG) | Sheffield College | 2022. november 5. | 11:00 | 59 - 75 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kiss Bálint (Halmos Péter) | |||||
Budapesti Honvéd | Indenpendence France | 2022. november 5. | 11:00 | 96 - 44 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vida József, Gaál István Tamás (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Dinamo Bucharest | London Elite (ENG) | 2022. november 5. | 17:00 | 95 - 52 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hervay Tibor, B. Németh Kristóf (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Sheffield College | Italian Prep-Academy (ITA) | 2022. november 5. | 18:00 | 79 - 69 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Németh Fanni (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Grosuplje | Oasis BA | 2022. november 5. | 19:00 | 75 - 72 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, B. Németh Kristóf (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Indenpendence France | CSM Constanca | 2022. november 5. | 20:00 | 46 - 59 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőts Dávid István (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Oasis BA | Indenpendence France | 2022. november 6. | 09:00 | 69 - 57 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Győri Ferenc (Szabó Anita) | |||||
Italian Prep-Academy (ITA) | Budapesti Honvéd | 2022. november 6. | 09:00 | 63 - 88 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dernei Gábor) | |||||
Sheffield College | Dinamo Bucharest | 2022. november 6. | 11:00 | 79 - 91 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Hegedűs Attila (Dernei Gábor) | |||||
CSM Constanca | Grosuplje | 2022. november 6. | 11:00 | 76 - 87 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gombos Márk Bálint (Szabó Anita) | |||||
Budapesti Honvéd | Oasis BA | 2022. november 6. | 15:00 | 99 - 31 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Hegedűs Attila (Dernei Gábor) | |||||
CSM Petrolul Ploiesti (ROU) | Budapesti Honvéd | 2022. november 11. | 14:15 | 100 - 81 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Halmos Péter) | |||||
Bayern Munich (GER) | MAFC Budapest | 2022. november 11. | 19:00 | 73 - 62 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Kiss Bálint (Halmos Péter) | |||||
Panter Niksic (MNT) | Pescara Basket (ITA) | 2022. november 12. | 09:00 | 64 - 75 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Belák Dorka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
MAFC Budapest | Dan Dacian (ROU) | 2022. november 12. | 09:00 | 55 - 61 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, dr. Horváth Brúnó József (Halmos Péter) | |||||
CSM Petrolul Ploiesti (ROU) | Bayern Munich (GER) | 2022. november 12. | 11:00 | 79 - 65 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, dr. Horváth Brúnó József (Halmos Péter) | |||||
Div Basket (SRB) | MZT Skopje (MKD) | 2022. november 12. | 11:00 | 57 - 59 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Belák Dorka, Kutrik Andrea (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Pescara Basket (ITA) | Budapesti Honvéd | 2022. november 12. | 15:30 | 77 - 94 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Boros Krisztina (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Dan Dacian (ROU) | Panter Niksic (MNT) | 2022. november 12. | 15:30 | 87 - 71 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Hőgerl Bence (Halmos Péter) | |||||
Bayern Munich (GER) | MZT Skopje (MKD) | 2022. november 12. | 21:00 | 96 - 28 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Boros Krisztina, Kutrik Andrea (Vághy Tamás János) | |||||
Div Basket (SRB) | CSM Petrolul Ploiesti (ROU) | 2022. november 12. | 21:00 | 34 - 104 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tarr Emese Petra (Halmos Péter) | |||||
Panter Niksic (MNT) | MZT Skopje (MKD) | 2022. november 13. | 09:00 | 80 - 88 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Kiss Bálint (Halmos Péter) | |||||
Pescara Basket (ITA) | Dan Dacian (ROU) | 2022. november 13. | 09:00 | 58 - 95 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Győri Ferenc (Szabó Anita) | |||||
Div Basket (SRB) | Bayern Munich (GER) | 2022. november 13. | 10:50 | 30 - 103 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Kiss Bálint (Halmos Péter) | |||||
Dan Dacian (ROU) | MZT Skopje (MKD) | 2022. november 13. | 13:00 | 80 - 57 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Németh Fanni, Sancilio Alexis (Halmos Péter) | |||||
CSM Petrolul Ploiesti (ROU) | Panter Niksic (MNT) | 2022. november 13. | 15:00 | 128 - 54 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Sancilio Mattia (Halmos Péter) | |||||
Budapesti Honvéd | Div Basket (SRB) | 2022. november 13. | 17:00 | 95 - 32 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Vigh Balázs (Szabó Anita) | |||||
Pescara Basket (ITA) | MAFC Budapest | 2022. november 13. | 19:00 | 63 - 79 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Vigh Balázs (Szabó Anita) | |||||
Stiinta Bucharest | DEAC KA | 2022. november 17. | 16:00 | 94 - 65 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Tóth Olivér (Halmos Péter) | |||||
Soproni Sportiskola | College Basket | 2022. november 17. | 18:00 | 72 - 101 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Tóth Olivér (Halmos Péter) | |||||
Zsíros Academy | U-BT Cluj-Napoca | 2022. november 17. | 20:00 | 98 - 88 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Szilágyi Zsolt József (Halmos Péter) | |||||
Porsche Basketball Academy | Stiinta Bucharest | 2022. november 18. | 09:00 | 41 - 111 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Brunner Brúnó (Vághy Tamás János) | |||||
College Basket | Zsíros Academy | 2022. november 18. | 13:15 | 81 - 84 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Boros Krisztina, Korpás Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
U-BT Cluj-Napoca | Santa Cruz Tenerife | 2022. november 18. | 15:15 | 121 - 30 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tarr Emese Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
DEAC KA | Magec Tias Lanzarore | 2022. november 18. | 17:00 | 115 - 31 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Boros Krisztina, Korpás Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Porsche Basketball Academy | Soproni Sportiskola | 2022. november 18. | 17:15 | 99 - 50 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tarr Emese Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Magec Tias Lanzarore | College Basket | 2022. november 18. | 19:15 | 26 - 126 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Brunner Brúnó (Vághy Tamás János) | |||||
Santa Cruz Tenerife | DEAC KA | 2022. november 19. | 09:00 | 42 - 88 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Korpás Máté (Réger Zsolt Péter) | |||||
Soproni Sportiskola | Stiinta Bucharest | 2022. november 19. | 11:00 | 35 - 109 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Korpás Máté (Réger Zsolt Péter) | |||||
College Basket | U-BT Cluj-Napoca | 2022. november 19. | 13:00 | 85 - 109 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kutrik Andrea (Réger Zsolt Péter) | |||||
Magec Tias Lanzarore | Santa Cruz Tenerife | 2022. november 19. | 15:00 | 38 - 45 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kutrik Andrea (Halmos Péter) | |||||
Soproni Sportiskola | DEAC KA | 2022. november 19. | 17:00 | 37 - 82 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Boros Krisztina (Halmos Péter) | |||||
Zsíros Academy | Porsche Basketball Academy | 2022. november 19. | 19:00 | 82 - 85 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Boros Krisztina (Halmos Péter) | |||||
Stiinta Bucharest | Magec Tias Lanzarore | 2022. november 20. | 09:00 | 96 - 6 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Korpás Máté (Halmos Péter) | |||||
U-BT Cluj-Napoca | Porsche Basketball Academy | 2022. november 20. | 11:00 | 83 - 72 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Korpás Máté (Halmos Péter) | |||||
Santa Cruz Tenerife | Zsíros Academy | 2022. november 20. | 13:00 | 58 - 67 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő (Halmos Péter) | |||||
Elite Euro Talent Selection (ITA) | Basketball Academy Amsterdam (NED) | 2022. november 25. | 09:30 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Szlota Tibor Csaba) | |||||
NW Basketball Academy (GER) | Admirals Chisinau (MDA) | 2022. november 25. | 11:30 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Budapest Bulls (HUN) | CSM Oradea (ROU) | 2022. november 25. | 14:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Brunner Brúnó (Szlota Tibor Csaba) | |||||
KK BEKO (SRB) | Ri Basket (CRO) | 2022. november 25. | 21:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Vigh Balázs (Szlota Tibor Csaba) | |||||
CSU Sibiu (ROU) | Elite Euro Talent Selection (ITA) | 2022. november 26. | 09:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hőgerl Bence (Halmos Péter) | |||||
NW Basketball Academy (GER) | CSM Oradea (ROU) | 2022. november 26. | 09:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Bujtor Péter (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Basketball Academy Amsterdam (NED) | KK BEKO (SRB) | 2022. november 26. | 11:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Hőgerl Bence (Halmos Péter) | |||||
Budapest Bulls (HUN) | Ri Basket (CRO) | 2022. november 26. | 11:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Bujtor Péter (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Admirals Chisinau (MDA) | CSU Sibiu (ROU) | 2022. november 26. | 14:30 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Kovács Róbert Márió (Halmos Péter) | |||||
Elite Euro Talent Selection (ITA) | KK BEKO (SRB) | 2022. november 26. | 16:15 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szentpáli-Gavallér Csaba (Halmos Péter) | |||||
Basketball Academy Amsterdam (NED) | CSM Oradea (ROU) | 2022. november 26. | 21:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Belák Dorka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Admirals Chisinau (MDA) | Ri Basket (CRO) | 2022. november 26. | 21:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Vigh Balázs (Halmos Péter) | |||||
NW Basketball Academy (GER) | KK BEKO (SRB) | 2022. november 27. | 09:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Hegedűs Attila (Dernei Gábor) | |||||
CSU Sibiu (ROU) | Budapest Bulls (HUN) | 2022. november 27. | 09:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Halmos Péter) | |||||
Elite Euro Talent Selection (ITA) | Ri Basket (CRO) | 2022. november 27. | 10:50 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, B. Németh Kristóf (Halmos Péter) | |||||
Admirals Chisinau (MDA) | Basketball Academy Amsterdam (NED) | 2022. november 27. | 10:50 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Hegedűs Attila (Dernei Gábor) | |||||
CSU Sibiu (ROU) | CSM Oradea (ROU) | 2022. november 27. | 13:30 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Novák Bence, Kutrik Andrea (Halmos Péter) | |||||
Budapest Bulls (HUN) | NW Basketball Academy (GER) | 2022. november 27. | 15:15 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Novák Bence, Kutrik Andrea (Halmos Péter) |
Alpha Sport Sibiu (ROU) | CSM Oradea (ROU) | 2022. december 9. | 19:00 | 61 - 46 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Tarr Emese Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
BC Uzhgorod (UKR) | Budapest Select (HUN) | 2022. december 10. | 09:00 | 66 - 69 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hegedűs Attila (Szabó Anita) | |||||
Komarno (SVK) | MBA PRIEVIDZA | 2022. december 10. | 11:00 | 56 - 57 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hegedűs Attila (Szabó Anita) | |||||
SBK Levice (SVK) | CSM Oradea (ROU) | 2022. december 10. | 11:00 | 21 - 109 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Sancilio Mattia (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kecskemét (HUN) | Div Basket (SRB) | 2022. december 10. | 13:00 | 37 - 34 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Sancilio Mattia (Réger Zsolt Péter) | |||||
Alpha Sport Sibiu (ROU) | BC Uzhgorod (UKR) | 2022. december 10. | 15:00 | 66 - 75 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Zakár Adrienn (Réger Zsolt Péter) | |||||
Komarno (SVK) | SBK Levice (SVK) | 2022. december 10. | 17:00 | 118 - 16 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Zakár Adrienn (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Budapest Select (HUN) | Div Basket (SRB) | 2022. december 10. | 19:00 | 77 - 30 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Sancilio Mattia (Szlota Tibor Csaba) | |||||
CSM Oradea (ROU) | Kecskemét (HUN) | 2022. december 10. | 19:00 | 47 - 73 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, B. Németh Kristóf (Szabó Anita) | |||||
MBA PRIEVIDZA | Alpha Sport Sibiu (ROU) | 2022. december 10. | 21:00 | 49 - 57 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Korpás Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Kecskemét (HUN) | BC Uzhgorod (UKR) | 2022. december 11. | 09:00 | 25 - 88 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Bárány Levente (Réger Zsolt Péter) | |||||
Div Basket (SRB) | Komarno (SVK) | 2022. december 11. | 09:00 | 51 - 36 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Németh Fanni, Kutrik Andrea (Szabó Anita) | |||||
Budapest Select (HUN) | MBA PRIEVIDZA | 2022. december 11. | 10:50 | 91 - 50 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Bárány Levente (Réger Zsolt Péter) | |||||
SBK Levice (SVK) | Alpha Sport Sibiu (ROU) | 2022. december 11. | 12:40 | 25 - 120 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Frányó Csanád (Szabó Anita) | |||||
BC Uzhgorod (UKR) | Div Basket (SRB) | 2022. december 11. | 14:30 | 81 - 60 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Frányó Csanád (Szabó Anita) | |||||
CSM Oradea (ROU) | MBA PRIEVIDZA | 2022. december 11. | 15:30 | 79 - 92 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Tarr Emese Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
SBK Levice (SVK) | Kecskemét (HUN) | 2022. december 11. | 16:20 | 21 - 71 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Renkecz Máté Gergő (Szabó Anita) | |||||
Budapest Select (HUN) | Komarno (SVK) | 2022. december 11. | 18:00 | 89 - 50 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Renkecz Máté Gergő (Szlota Tibor Csaba) |
Kaszasok | London Elite (ENG) | 2023. január 5. | 19:15 | 47 - 85 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint (Szlota Tibor Csaba) | |||||
GGS Basketball Project (ITA) | London Elite (ENG) | 2023. január 6. | 14:30 | 84 - 63 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korompai Zsolt László (Szabó Anita) | |||||
Italian Prep-Academy (ITA) | Kaszasok | 2023. január 6. | 19:00 | 99 - 70 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kiss Bálint, Boros Krisztina (Szlota Tibor Csaba) | |||||
CSU Sibiu (ROU) | London Elite (ENG) | 2023. január 7. | 09:00 | 56 - 55 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vida József, Sancilio Alexis (Halmos Péter) | |||||
Inter Bratislava (SVK) | GGS Basketball Project (ITA) | 2023. január 7. | 11:00 | 55 - 70 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Győri Ferenc (Halmos Péter) | |||||
Italian Prep-Academy (ITA) | AKAPO Lucenec (SVK) | 2023. január 7. | 13:00 | 98 - 52 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Győri Ferenc (Szabó Anita) | |||||
Inter Bratislava (SVK) | London Elite (ENG) | 2023. január 7. | 17:00 | 60 - 81 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Boros Krisztina (Szabó Anita) | |||||
GGS Basketball Project (ITA) | AKAPO Lucenec (SVK) | 2023. január 7. | 19:00 | 79 - 59 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Kiss Bálint (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Italian Prep-Academy (ITA) | CSU Sibiu (ROU) | 2023. január 7. | 19:00 | 90 - 70 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Kutrik Andrea (Szabó Anita) | |||||
Kaszasok | AKAPO Lucenec (SVK) | 2023. január 8. | 09:00 | 57 - 67 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Belák Dorka (Halmos Péter) | |||||
Inter Bratislava (SVK) | CSU Sibiu (ROU) | 2023. január 8. | 09:00 | 60 - 77 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kutrik Andrea (Szabó Anita) | |||||
Italian Prep-Academy (ITA) | GGS Basketball Project (ITA) | 2023. január 8. | 11:00 | 70 - 79 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Belák Dorka (Halmos Péter) | |||||
Inter Bratislava (SVK) | Kaszasok | 2023. január 8. | 15:00 | 82 - 36 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bárány Levente (Halmos Péter) | |||||
CSU Sibiu (ROU) | Admirals Chisinau (MDA) | 2023. január 8. | 15:00 | 77 - 71 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Novák Bence, Hőgerl Bence (Szabó Anita) | |||||
Basketball Dreams Academy | MAFC Budapest | 2023. január 27. | 09:00 | 37 - 93 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Goda László, Szőts Dávid István (Halmos Péter) | |||||
Budapesti Honvéd | CSKA Sofia (BUL) | 2023. január 27. | 11:00 | 79 - 82 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Halmos Péter) | |||||
One Team Caserta (ITA) | Sokol Prazsky (CZE) | 2023. január 27. | 13:00 | 55 - 77 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szőts Dávid István (Halmos Péter) | |||||
BC Suadiye (TUR) | Basketball Dreams Academy | 2023. január 27. | 20:30 | 86 - 52 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Korompai Zsolt László (Halmos Péter) | |||||
Sokol Prazsky (CZE) | Budapesti Honvéd | 2023. január 28. | 09:00 | 66 - 64 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Tóth Olivér (Halmos Péter) | |||||
MAFC Budapest | BC Suadiye (TUR) | 2023. január 28. | 09:00 | 66 - 71 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Korompai Zsolt László (Szabó Anita) | |||||
CSKA Sofia (BUL) | BC Vodno Suns Partizan Skopje (MKD) | 2023. január 28. | 11:00 | 44 - 115 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Tóth Olivér (Halmos Péter) | |||||
One Team Caserta (ITA) | Basketball Dreams Academy | 2023. január 28. | 11:00 | 65 - 21 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Szőts Dávid István (Szabó Anita) | |||||
BTB Tiblisi (GEO) | MAFC Budapest | 2023. január 28. | 15:00 | 42 - 101 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Sancilio Mattia (Szabó Anita) | |||||
BC Vodno Suns Partizan Skopje (MKD) | Budapesti Honvéd | 2023. január 28. | 17:00 | 91 - 86 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Kutrik Andrea (Szabó Anita) | |||||
Sokol Prazsky (CZE) | CSKA Sofia (BUL) | 2023. január 28. | 19:00 | 59 - 85 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Kutrik Andrea (Szabó Anita) | |||||
One Team Caserta (ITA) | BC Suadiye (TUR) | 2023. január 28. | 20:30 | 66 - 63 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Tóth Olivér (Halmos Péter) | |||||
BTB Tiblisi (GEO) | Basketball Dreams Academy | 2023. január 28. | 21:00 | 44 - 45 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Boros Krisztina (Halmos Péter) | |||||
BC Vodno Suns Partizan Skopje (MKD) | Sokol Prazsky (CZE) | 2023. január 29. | 09:00 | 86 - 79 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Szabó Anita) | |||||
BC Suadiye (TUR) | BTB Tiblisi (GEO) | 2023. január 29. | 11:00 | 63 - 36 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Szabó Anita) | |||||
CSKA Sofia (BUL) | MAFC Budapest | 2023. január 29. | 13:00 | 64 - 63 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gombos Márk Bálint (Halmos Péter) | |||||
One Team Caserta (ITA) | BC Vodno Suns Partizan Skopje (MKD) | 2023. január 29. | 15:00 | 63 - 123 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Belák Dorka (Halmos Péter) | |||||
BTB Tiblisi (GEO) | Budapesti Honvéd | 2023. január 29. | 20:30 | 58 - 67 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Goda László, Vigh Balázs (Szabó Anita) |
Kaszasok | MAFC Budapest | 2023. február 3. | 11:00 | 72 - 71 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Tóth Olivér (Halmos Péter) | |||||
Budapesti Honvéd | Dan Dacian (ROU) | 2023. február 3. | 13:00 | 79 - 35 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szilágyi Zsolt József (Halmos Péter) | |||||
London Elite (ENG) | Pamukspor SK (TUR) | 2023. február 3. | 20:30 | 61 - 74 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kiss Bálint, Korpás Máté (Vághy Tamás János) | |||||
MAFC Budapest | KK Borac Zemun (SRB) | 2023. február 4. | 09:00 | 46 - 113 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Novák Bence, Kutrik Andrea (Halmos Péter) | |||||
Dan Dacian (ROU) | Kaszasok | 2023. február 4. | 09:30 | 86 - 44 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, dr. Horváth Brúnó József (Szabó Anita) | |||||
Cluj- Napoca (ROU) | Inter Bratislava (SVK) | 2023. február 4. | 11:00 | 97 - 34 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Novák Bence, Kutrik Andrea (Halmos Péter) | |||||
London Elite (ENG) | Budapesti Honvéd | 2023. február 4. | 11:30 | 67 - 58 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, dr. Horváth Brúnó József (Csordás Gábor) | |||||
Pamukspor SK (TUR) | MAFC Budapest | 2023. február 4. | 15:00 | 83 - 62 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Sancilio Mattia (Csordás Gábor) | |||||
KK Borac Zemun (SRB) | London Elite (ENG) | 2023. február 4. | 17:00 | 77 - 79 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Csordás Gábor) | |||||
Dan Dacian (ROU) | Inter Bratislava (SVK) | 2023. február 4. | 19:00 | 70 - 83 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás (Csordás Gábor) | |||||
Kaszasok | Cluj- Napoca (ROU) | 2023. február 4. | 20:00 | 58 - 111 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Belák Dorka (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Pamukspor SK (TUR) | Budapesti Honvéd | 2023. február 4. | 21:00 | 53 - 58 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Waigand Ágoston (Halmos Péter) | |||||
KK Borac Zemun (SRB) | Cluj- Napoca (ROU) | 2023. február 5. | 09:00 | 71 - 68 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Boros Krisztina | |||||
Inter Bratislava (SVK) | Pamukspor SK (TUR) | 2023. február 5. | 09:00 | 58 - 71 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Belák Dorka, Földesi Boglárka | |||||
Kaszasok | London Elite (ENG) | 2023. február 5. | 11:00 | 63 - 86 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Belák Dorka | |||||
MAFC Budapest | Dan Dacian (ROU) | 2023. február 5. | 12:00 | 44 - 89 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Puskás Ágnes Réka | |||||
Cluj- Napoca (ROU) | Budapesti Honvéd | 2023. február 5. | 14:00 | 67 - 62 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Novák Bence, Korompai Zsolt László | |||||
Inter Bratislava (SVK) | KK Borac Zemun (SRB) | 2023. február 5. | 15:00 | 49 - 81 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Korpás Máté | |||||
CSM Constanca | Budapesti Honvéd | 2023. február 10. | 13:00 | 86 - 93 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Grosuplje | Dinamo Bucharest | 2023. február 10. | 19:00 | 91 - 83 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vida József, Szőts Dávid István (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Italian Prep-Academy (ITA) | Indenpendence France | 2023. február 10. | 21:00 | 103 - 60 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Sheffield College | Oasis BA | 2023. február 11. | 09:00 | 89 - 61 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Győri Ferenc (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Budapesti Honvéd | Grosuplje | 2023. február 11. | 09:00 | 76 - 70 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tóth Kitti, B. Németh Kristóf (Halmos Péter) | |||||
Dinamo Bucharest | Italian Prep-Academy (ITA) | 2023. február 11. | 11:00 | 80 - 70 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Győri Ferenc (Szlota Tibor Csaba) | |||||
TSE Basket | CSM Constanca | 2023. február 11. | 11:00 | 49 - 82 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Novák Bence, B. Németh Kristóf (Halmos Péter) | |||||
Budapesti Honvéd | Indenpendence France | 2023. február 11. | 15:00 | 82 - 65 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Hegedűs Attila (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Sheffield College | Grosuplje | 2023. február 11. | 17:00 | 75 - 81 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Hegedűs Attila (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Oasis BA | CSM Constanca | 2023. február 11. | 19:00 | 57 - 72 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Korompai Zsolt László (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Italian Prep-Academy (ITA) | TSE Basket | 2023. február 11. | 19:00 | 82 - 74 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Dinamo Bucharest | Indenpendence France | 2023. február 11. | 21:00 | 94 - 57 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Oasis BA | Italian Prep-Academy (ITA) | 2023. február 12. | 08:30 | 81 - 86 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vida József, Győri Ferenc (Szabó Anita) | |||||
Sheffield College | TSE Basket | 2023. február 12. | 09:00 | 87 - 54 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Pohánka Balázs (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Grosuplje | Indenpendence France | 2023. február 12. | 10:30 | 79 - 59 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vida József, Győri Ferenc (Dernei Gábor) | |||||
CSM Constanca | Dinamo Bucharest | 2023. február 12. | 11:00 | 56 - 79 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Pohánka Balázs (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Sheffield College | Budapesti Honvéd | 2023. február 12. | 12:30 | 70 - 79 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Kiss Bálint (Dernei Gábor) | |||||
TSE Basket | Oasis BA | 2023. február 12. | 14:30 | 49 - 53 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Kiss Bálint (Dernei Gábor) | |||||
CSM Oradea (ROU) | Miskolci EAFC | 2023. február 17. | 13:30 | 52 - 55 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kovács István, Tóth Olivér (Halmos Péter) | |||||
MAFC Budapest | All Star Podgorica | 2023. február 17. | 19:30 | 108 - 53 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Szilágyi Zsolt József (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Alpha Sport Sibiu (ROU) | BC Uzhgorod (UKR) | 2023. február 17. | 21:00 | 76 - 56 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Horváth Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
CSM Oradea (ROU) | Grosuplje | 2023. február 18. | 09:00 | 91 - 42 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Sancilio Mattia (Halmos Péter) | |||||
BC Uzhgorod (UKR) | Helios Suns | 2023. február 18. | 10:00 | 44 - 112 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Horváth Petra (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Alpha Sport Sibiu (ROU) | KK Vardar | 2023. február 18. | 11:00 | 62 - 63 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Sancilio Mattia (Halmos Péter) | |||||
All Star Podgorica | Miskolci EAFC | 2023. február 18. | 12:00 | 63 - 72 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Kara Zsombor (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Grosuplje | MAFC Budapest | 2023. február 18. | 15:00 | 43 - 95 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Vigh Barnabás Dominik (Halmos Péter) | |||||
BC Uzhgorod (UKR) | KK Vardar | 2023. február 18. | 20:30 | 63 - 40 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, dr. Horváth Brúnó József (Szlota Tibor Csaba) | |||||
All Star Podgorica | Helios Suns | 2023. február 18. | 21:00 | 66 - 99 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Vigh Balázs (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Alpha Sport Sibiu (ROU) | Grosuplje | 2023. február 19. | 08:00 | 74 - 60 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Zakár Adrienn (Vághy Tamás János) | |||||
KK Vardar | CSM Oradea (ROU) | 2023. február 19. | 09:00 | 55 - 69 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kara Zsombor (Halmos Péter) | |||||
MAFC Budapest | Helios Suns | 2023. február 19. | 10:00 | 77 - 98 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Zakár Adrienn (Vághy Tamás János) | |||||
Miskolci EAFC | BC Uzhgorod (UKR) | 2023. február 19. | 11:00 | 66 - 56 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kara Zsombor (Halmos Péter) | |||||
Grosuplje | All Star Podgorica | 2023. február 19. | 13:00 | 80 - 92 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Sancilio Mattia, Belák Dorka (dr. Gincsai János Péter) | |||||
KK Vardar | Helios Suns | 2023. február 19. | 15:00 | 56 - 88 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Sancilio Mattia, Belák Dorka (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Miskolci EAFC | MAFC Budapest | 2023. február 19. | 17:00 | 87 - 88 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Szilágyi Zsolt József (Halmos Péter) | |||||
Alpha Sport Sibiu (ROU) | CSM Oradea (ROU) | 2023. február 19. | 17:00 | 64 - 90 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Boros Krisztina (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Budapesti Honvéd | MAFC Budapest | 2023. február 22. | 18:00 | 58 - 56 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szilágyi Zsolt József (Halmos Péter) | |||||
Megyeri Tigers | RB Basket Kosice | 2023. február 23. | 20:00 | 92 - 73 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szőts Dávid István (Szlota Tibor Csaba) | |||||
RB Basket Kosice | Italian Prep-Academy (ITA) | 2023. február 24. | 09:00 | 71 - 61 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Goda László, Bagi Bálint (Matics Sándor) | |||||
Megyeri Tigers | UNIBASKET Lanciano | 2023. február 24. | 11:00 | 68 - 93 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Szőts Dávid István (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Dan Dacian (ROU) | Budapesti Honvéd | 2023. február 24. | 12:00 | 77 - 65 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Olivér (Halmos Péter) | |||||
One Team Caserta (ITA) | BC Vodno Suns Partizan Skopje (MKD) | 2023. február 24. | 13:00 | 74 - 70 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Goda László, Bagi Bálint (Matics Sándor) | |||||
CSM Petrolul Ploiesti (ROU) | Pescara Basket (ITA) | 2023. február 24. | 14:00 | 89 - 71 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Boros Krisztina, Tóth Olivér (Halmos Péter) | |||||
RB Basket Kosice | Grosuplje | 2023. február 24. | 16:00 | 50 - 54 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Szőts Dávid István (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Indenpendence France | Italian Prep-Academy (ITA) | 2023. február 24. | 18:00 | 38 - 113 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint (Szlota Tibor Csaba) | |||||
UNIBASKET Lanciano | KK Mladost Zemun | 2023. február 24. | 20:00 | 72 - 77 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Bayern Munich (GER) | Panter Niksic (MNT) | 2023. február 24. | 21:00 | 115 - 49 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Pál Roland, Szilágyi Zsolt József (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Dan Dacian (ROU) | CSM Petrolul Ploiesti (ROU) | 2023. február 25. | 09:00 | 31 - 70 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hőgerl Bence (Halmos Péter) | |||||
One Team Caserta (ITA) | Indenpendence France | 2023. február 25. | 09:00 | 82 - 48 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás (Matics Sándor) | |||||
MZT Skopje (MKD) | MAFC Budapest | 2023. február 25. | 09:00 | 72 - 74 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Győri Ferenc (Vághy Tamás János) | |||||
BC Vodno Suns Partizan Skopje (MKD) | Italian Prep-Academy (ITA) | 2023. február 25. | 11:00 | 109 - 89 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás (Matics Sándor) | |||||
Budapesti Honvéd | Bayern Munich (GER) | 2023. február 25. | 11:00 | 39 - 80 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hőgerl Bence (Halmos Péter) | |||||
Pescara Basket (ITA) | Panter Niksic (MNT) | 2023. február 25. | 11:00 | 100 - 57 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Győri Ferenc (Vághy Tamás János) | |||||
Grosuplje | KK Mladost Zemun | 2023. február 25. | 13:00 | 52 - 97 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Vida József, Korpás Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Megyeri Tigers | One Team Caserta (ITA) | 2023. február 25. | 15:00 | 58 - 76 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Vida József, Korpás Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
MAFC Budapest | CSM Petrolul Ploiesti (ROU) | 2023. február 25. | 17:00 | 58 - 87 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Tarr Emese Petra (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
BC Vodno Suns Partizan Skopje (MKD) | Indenpendence France | 2023. február 25. | 17:00 | 106 - 35 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Szlota Tibor Csaba) | |||||
MZT Skopje (MKD) | Pescara Basket (ITA) | 2023. február 25. | 18:20 | 65 - 95 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Sancilio Mattia, Szilágyi Zsolt József (Szabó Anita) | |||||
UNIBASKET Lanciano | Grosuplje | 2023. február 25. | 19:00 | 79 - 55 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Bayern Munich (GER) | Dan Dacian (ROU) | 2023. február 25. | 19:00 | 66 - 41 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Tarr Emese Petra (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Panter Niksic (MNT) | Budapesti Honvéd | 2023. február 25. | 20:20 | 56 - 108 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Sancilio Mattia, Szilágyi Zsolt József (Szabó Anita) | |||||
One Team Caserta (ITA) | KK Mladost Zemun | 2023. február 26. | 09:00 | 58 - 88 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Győri Ferenc (Matics Sándor) | |||||
MAFC Budapest | Dan Dacian (ROU) | 2023. február 26. | 09:00 | 54 - 68 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Tarr Emese Petra (Szabó Anita) | |||||
CSM Petrolul Ploiesti (ROU) | MZT Skopje (MKD) | 2023. február 26. | 09:00 | 95 - 47 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Kutrik Andrea (Halmos Péter) | |||||
UNIBASKET Lanciano | Italian Prep-Academy (ITA) | 2023. február 26. | 10:50 | 63 - 50 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Vida József, Hartai Tamás (Matics Sándor) | |||||
MAFC Budapest | Panter Niksic (MNT) | 2023. február 26. | 11:00 | 49 - 89 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Tarr Emese Petra (Szabó Anita) | |||||
Pescara Basket (ITA) | Bayern Munich (GER) | 2023. február 26. | 11:00 | 76 - 82 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Kutrik Andrea (Halmos Péter) | |||||
Grosuplje | Indenpendence France | 2023. február 26. | 12:40 | 69 - 62 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Vida József, Győri Ferenc (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Budapesti Honvéd | MZT Skopje (MKD) | 2023. február 26. | 13:00 | 85 - 70 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Marjai Réka (Halmos Péter) | |||||
Megyeri Tigers | BC Vodno Suns Partizan Skopje (MKD) | 2023. február 26. | 14:30 | 81 - 123 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gombos Márk Bálint (Szlota Tibor Csaba) | |||||
RB Basket Kosice | KK Mladost Zemun | 2023. február 26. | 16:20 | 72 - 79 | PHOENIX Sportcsarnok Fót |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gombos Márk Bálint (Szlota Tibor Csaba) |
SBK Levice (SVK) | BC Uzhgorod (UKR) | 2023. március 10. | 21:00 | 15 - 123 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korpás Máté (Halmos Péter) | |||||
Budapest Select (HUN) | CSM Oradea (ROU) | 2023. március 11. | 09:00 | 121 - 38 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Korpás Máté (Halmos Péter) | |||||
Kecskemét (HUN) | MBA PRIEVIDZA | 2023. március 11. | 10:00 | 54 - 63 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Zakár Adrienn (Szabó Anita) | |||||
Div Basket (SRB) | SBK Levice (SVK) | 2023. március 11. | 11:00 | 67 - 51 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Miháczi Ádám (Halmos Péter) | |||||
BC Uzhgorod (UKR) | Komarno (SVK) | 2023. március 11. | 12:00 | 100 - 60 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Zakár Adrienn (Szabó Anita) | |||||
Alpha Sport Sibiu (ROU) | Kecskemét (HUN) | 2023. március 11. | 14:00 | 57 - 39 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tarr Emese Petra (Halmos Péter) | |||||
CSM Oradea (ROU) | Div Basket (SRB) | 2023. március 11. | 17:00 | 57 - 77 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Olivér (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
SBK Levice (SVK) | Budapest Select (HUN) | 2023. március 11. | 17:00 | 33 - 127 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Marjai Réka (Vághy Tamás János) | |||||
BC Uzhgorod (UKR) | MBA PRIEVIDZA | 2023. március 11. | 19:00 | 93 - 54 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Marjai Réka (Vághy Tamás János) | |||||
Komarno (SVK) | Alpha Sport Sibiu (ROU) | 2023. március 11. | 19:00 | 66 - 59 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Olivér (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
MBA PRIEVIDZA | Div Basket (SRB) | 2023. március 12. | 09:00 | 58 - 51 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Sancilio Mattia, Tarr Emese Petra (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Alpha Sport Sibiu (ROU) | Budapest Select (HUN) | 2023. március 12. | 09:00 | 52 - 111 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Belák Dorka (Halmos Péter) | |||||
Kecskemét (HUN) | Komarno (SVK) | 2023. március 12. | 10:50 | 33 - 57 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Mattia (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
CSM Oradea (ROU) | BC Uzhgorod (UKR) | 2023. március 12. | 10:50 | 49 - 110 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Belák Dorka, Tarr Emese Petra (Halmos Péter) | |||||
MBA PRIEVIDZA | SBK Levice (SVK) | 2023. március 12. | 14:00 | 85 - 31 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gaál István Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Div Basket (SRB) | Alpha Sport Sibiu (ROU) | 2023. március 12. | 14:00 | 56 - 84 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Vass Dávid Áron (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Budapest Select (HUN) | Kecskemét (HUN) | 2023. március 12. | 16:00 | 93 - 36 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gaál István Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Komarno (SVK) | CSM Oradea (ROU) | 2023. március 12. | 16:00 | 88 - 58 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Vass Dávid Áron (Schäffer Béla Róbert) |
Budapesti Honvéd | Pamukspor SK (TUR) | 2023. június 19. | 09:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István (Halmos Péter) | |||||
London Elite (ENG) | Komarno (SVK) | 2023. június 19. | 11:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint (Halmos Péter) | |||||
Budapest Select (HUN) | Twarde Pierniki | 2023. június 19. | 13:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Szőts Dávid István (Halmos Péter) | |||||
BC Uzhgorod (UKR) | Budapesti Honvéd | 2023. június 19. | 18:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Boros Krisztina (Halmos Péter) | |||||
Twarde Pierniki | London Elite (ENG) | 2023. június 19. | 19:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás (Schwarz Mária) | |||||
Komarno (SVK) | Budapest Select (HUN) | 2023. június 19. | 20:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Korpás Máté (Halmos Péter) | |||||
Pamukspor SK (TUR) | MBA PRIEVIDZA | 2023. június 19. | 21:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bagi Bálint (Schwarz Mária) | |||||
BC Uzhgorod (UKR) | MBA PRIEVIDZA | 2023. június 20. | 10:00 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás (Halmos Péter) | |||||
London Elite (ENG) | Budapest Select (HUN) | 2023. június 20. | 11:50 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás (Halmos Péter) | |||||
Komarno (SVK) | Twarde Pierniki | 2023. június 20. | 13:40 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Korpás Máté (Halmos Péter) | |||||
Pamukspor SK (TUR) | BC Uzhgorod (UKR) | 2023. június 20. | 15:30 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gombos Márk Bálint (Schwarz Mária) | |||||
MBA PRIEVIDZA | Budapesti Honvéd | 2023. június 20. | 17:20 | 0 - 0 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Szőts Dávid István (Schwarz Mária) |
MAFC Budapest | Budapesti Honvéd | -0001. november 30. | 0 - 0 | Camugo Sportlab |