Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Budai Mind1 | Hobbi SK | 2021. október 8. | 20:45 | 82 - 66 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nagy László, Bujtor Péter | |||||
Optofit VKB Vác | Újpest-MT Old Boys | 2021. október 9. | 17:00 | 61 - 47 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Vigh Balázs | |||||
Treff 07 SE | E5vös NGRK | 2021. október 10. | 12:00 | 57 - 73 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Goda László, Gaál István Tamás | |||||
Kisbojtár | ÁSE nemecsek | 2021. október 10. | 13:30 | 60 - 48 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Goda László, Gaál István Tamás | |||||
Eötvös Halak | Szinyei KC | 2021. október 10. | 15:00 | 35 - 47 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter | |||||
Powear-TFT | Álló Farkasok | 2021. október 14. | 20:45 | 69 - 60 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Rózsavölgyi Alexandra | |||||
ÁSE nemecsek | Powear-TFT | 2021. október 15. | 18:30 | 63 - 61 | ÁSE Terem |
Játékvezetők: Goda László, dr. Németh Patrik | |||||
Szinyei KC | Optofit VKB Vác | 2021. október 15. | 19:30 | 71 - 52 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti | |||||
Hobbi SK | Treff 07 SE | 2021. október 17. | 10:30 | 47 - 51 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Horváth Péter | |||||
E5vös NGRK | Budai Mind1 | 2021. október 17. | 12:00 | 55 - 69 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Réger Zsolt Péter | |||||
Újpest-MT Old Boys | Eötvös Halak | 2021. október 20. | 19:15 | 67 - 55 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Réger Zsolt Péter | |||||
Álló Farkasok | Kisbojtár | 2021. október 21. | 20:00 | 62 - 68 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Goda László, Tarnai Gyula Csaba | |||||
Powear-TFT | Szinyei KC | 2021. október 28. | 20:45 | 46 - 64 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Győri Ferenc | |||||
Treff 07 SE | Álló Farkasok | 2021. október 31. | 12:00 | 52 - 37 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Réger Zsolt Péter | |||||
Eötvös Halak | E5vös NGRK | 2021. október 31. | 13:30 | 49 - 85 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Réger Zsolt Péter |
Álló Farkasok | Budai Mind1 | 2021. november 4. | 20:00 | 51 - 65 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Steiner Máté | |||||
ÁSE nemecsek | Treff 07 SE | 2021. november 5. | 18:30 | 87 - 82 | ÁSE Terem |
Játékvezetők: László Zsolt Károly, Horváth Kinga | |||||
Szinyei KC | Kisbojtár | 2021. november 5. | 19:30 | 71 - 58 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Major Ádám, Tóth Kitti | |||||
Hobbi SK | Eötvös Halak | 2021. november 7. | 10:30 | 62 - 64 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
E5vös NGRK | Optofit VKB Vác | 2021. november 7. | 13:30 | 85 - 48 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Réger Zsolt Péter | |||||
Újpest-MT Old Boys | Powear-TFT | 2021. november 10. | 19:15 | 52 - 77 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Gere Kálmán Richárd | |||||
Álló Farkasok | Újpest-MT Old Boys | 2021. november 11. | 20:00 | 60 - 54 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Bujtor Péter | |||||
Powear-TFT | E5vös NGRK | 2021. november 11. | 20:45 | 43 - 75 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kutrik Andrea | |||||
Budai Mind1 | Eötvös Halak | 2021. november 12. | 20:45 | 78 - 69 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Németh Fanni | |||||
Treff 07 SE | Optofit VKB Vác | 2021. november 14. | 13:30 | 36 - 57 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Matics Sándor, Tarnai Gyula Csaba | |||||
Kisbojtár | Hobbi SK | 2021. november 14. | 15:00 | 46 - 49 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tahin András | |||||
Kisbojtár | Újpest-MT Old Boys | 2021. november 17. | 19:00 | 63 - 54 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kruk Melinda | |||||
Budai Mind1 | ÁSE nemecsek | 2021. november 19. | 20:45 | 62 - 50 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nagy László | |||||
Optofit VKB Vác | Hobbi SK | 2021. november 20. | 17:00 | 49 - 57 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Gere Kálmán Richárd | |||||
Szinyei KC | Álló Farkasok | 2021. november 26. | 19:30 | 90 - 66 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
Optofit VKB Vác | Budai Mind1 | 2021. november 27. | 17:00 | 43 - 51 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Major Ádám, Borsos Balázs | |||||
Hobbi SK | Powear-TFT | 2021. november 28. | 10:30 | 48 - 47 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
E5vös NGRK | Kisbojtár | 2021. november 28. | 12:00 | 72 - 55 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
Eötvös Halak | Treff 07 SE | 2021. november 28. | 13:30 | 53 - 48 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Ürögi Zsolt |
Újpest-MT Old Boys | ÁSE nemecsek | 2021. december 1. | 19:15 | 60 - 52 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
Álló Farkasok | Hobbi SK | 2021. december 2. | 20:00 | 47 - 61 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tahin András | |||||
Powear-TFT | Optofit VKB Vác | 2021. december 2. | 20:45 | 57 - 39 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gruber Nikolett Lilla | |||||
ÁSE nemecsek | E5vös NGRK | 2021. december 3. | 18:30 | 72 - 89 | ÁSE Terem |
Játékvezetők: Major Ádám, Kovács Róbert Márió | |||||
Treff 07 SE | Újpest-MT Old Boys | 2021. december 5. | 12:00 | 55 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
Kisbojtár | Eötvös Halak | 2021. december 5. | 15:00 | 57 - 50 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter | |||||
Hobbi SK | ÁSE nemecsek | 2021. december 12. | 12:00 | 76 - 52 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Zádeczki Donát László | |||||
E5vös NGRK | Álló Farkasok | 2021. december 12. | 13:30 | 80 - 54 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Goda László, Győri Ferenc | |||||
Eötvös Halak | Powear-TFT | 2021. december 19. | 12:00 | 57 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Horváth Péter |
Álló Farkasok | Optofit VKB Vác | 2022. január 6. | 20:00 | 47 - 58 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Dr. Oláh Márk | |||||
ÁSE nemecsek | Eötvös Halak | 2022. január 7. | 18:30 | 68 - 70 | ÁSE Terem |
Játékvezetők: László Zsolt Károly, Szabó István | |||||
Szinyei KC | Hobbi SK | 2022. január 7. | 19:30 | 57 - 75 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor | |||||
Budai Mind1 | Powear-TFT | 2022. január 7. | 20:45 | 61 - 75 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Németh Fanni | |||||
Treff 07 SE | Kisbojtár | 2022. január 9. | 15:00 | 48 - 88 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Major Ádám | |||||
Újpest-MT Old Boys | E5vös NGRK | 2022. január 12. | 19:15 | 53 - 78 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Tahin András | |||||
Powear-TFT | Treff 07 SE | 2022. január 13. | 20:45 | 71 - 43 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni | |||||
Eötvös Halak | Álló Farkasok | 2022. január 15. | 16:30 | 51 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Matics Sándor | |||||
Optofit VKB Vác | ÁSE nemecsek | 2022. január 15. | 17:00 | 56 - 53 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kutrik Andrea | |||||
E5vös NGRK | Szinyei KC | 2022. január 15. | 18:00 | 78 - 51 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Matics Sándor | |||||
Hobbi SK | Újpest-MT Old Boys | 2022. január 16. | 12:00 | 65 - 68 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
ÁSE nemecsek | Álló Farkasok | 2022. január 21. | 18:30 | 62 - 49 | ÁSE Terem |
Játékvezetők: Nagy László, Bujtor Péter | |||||
Budai Mind1 | Treff 07 SE | 2022. január 21. | 20:45 | 39 - 54 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pál Roland, Kiss Bálint | |||||
Optofit VKB Vác | Eötvös Halak | 2022. január 22. | 17:00 | 72 - 58 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Vigh Balázs | |||||
Hobbi SK | E5vös NGRK | 2022. január 23. | 12:00 | 34 - 69 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Matics Sándor | |||||
Kisbojtár | Powear-TFT | 2022. január 23. | 13:30 | 53 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Matics Sándor, Horváth Péter | |||||
ÁSE nemecsek | Kisbojtár | 2022. január 28. | 18:30 | 67 - 92 | ÁSE Terem |
Játékvezetők: Tahin András, László Zsolt Károly | |||||
Szinyei KC | Eötvös Halak | 2022. január 28. | 19:30 | 66 - 62 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt | |||||
Hobbi SK | Budai Mind1 | 2022. január 29. | 16:30 | 66 - 51 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Tarnai Gyula Csaba | |||||
Optofit VKB Vác | Kisbojtár | 2022. január 29. | 17:00 | 62 - 76 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Gere Kálmán Richárd | |||||
E5vös NGRK | Treff 07 SE | 2022. január 30. | 13:30 | 82 - 49 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Goda László, Tahin András |
Újpest-MT Old Boys | Optofit VKB Vác | 2022. február 2. | 19:15 | 67 - 92 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kutrik Andrea | |||||
Álló Farkasok | Powear-TFT | 2022. február 3. | 20:00 | 47 - 82 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
Kisbojtár | Budai Mind1 | 2022. február 6. | 19:30 | 67 - 76 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Balogh Kristóf | |||||
Powear-TFT | ÁSE nemecsek | 2022. február 10. | 20:45 | 68 - 35 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Rózsavölgyi Alexandra | |||||
Budai Mind1 | E5vös NGRK | 2022. február 11. | 20:45 | 52 - 95 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Németh Fanni, Bárány Levente | |||||
Optofit VKB Vác | Szinyei KC | 2022. február 12. | 17:00 | 49 - 70 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Vigh Balázs | |||||
Treff 07 SE | Hobbi SK | 2022. február 13. | 10:30 | 53 - 63 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szőts Dávid István | |||||
Eötvös Halak | Újpest-MT Old Boys | 2022. február 13. | 12:00 | 77 - 71 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szőts Dávid István | |||||
Kisbojtár | Álló Farkasok | 2022. február 13. | 13:30 | 69 - 35 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Horváth Péter | |||||
Újpest-MT Old Boys | Kisbojtár | 2022. február 16. | 19:15 | 53 - 71 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Borsos Balázs | |||||
Álló Farkasok | Treff 07 SE | 2022. február 17. | 20:00 | 49 - 63 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Győri Ferenc | |||||
ÁSE nemecsek | Budai Mind1 | 2022. február 18. | 18:30 | 65 - 76 | ÁSE Terem |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Kiss Bálint | |||||
Szinyei KC | Powear-TFT | 2022. február 18. | 19:30 | 51 - 61 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szabó István | |||||
E5vös NGRK | Eötvös Halak | 2022. február 20. | 13:30 | 86 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Réger Zsolt Péter | |||||
Hobbi SK | Optofit VKB Vác | 2022. február 20. | 15:00 | 58 - 39 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tahin András | |||||
Powear-TFT | Újpest-MT Old Boys | 2022. február 24. | 20:45 | 74 - 42 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, László Zsolt Károly | |||||
Budai Mind1 | Álló Farkasok | 2022. február 25. | 20:45 | 51 - 42 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, László Zsolt Károly | |||||
Optofit VKB Vác | E5vös NGRK | 2022. február 26. | 17:00 | 45 - 82 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Tarnai Gyula Csaba | |||||
Treff 07 SE | ÁSE nemecsek | 2022. február 27. | 10:30 | 20 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Réger Zsolt Péter | |||||
Eötvös Halak | Hobbi SK | 2022. február 27. | 13:30 | 36 - 66 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tarnai Gyula Csaba | |||||
Kisbojtár | Szinyei KC | 2022. február 27. | 15:00 | 48 - 76 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Goda László, Bagi Bálint |
Szinyei KC | ÁSE nemecsek | 2022. március 4. | 19:30 | 88 - 51 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kiss Bálint | |||||
Optofit VKB Vác | Treff 07 SE | 2022. március 5. | 17:00 | 35 - 49 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Káré Gergő, Tahin András | |||||
Hobbi SK | Kisbojtár | 2022. március 6. | 10:30 | 75 - 44 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Horváth Péter | |||||
E5vös NGRK | Powear-TFT | 2022. március 6. | 12:00 | 75 - 46 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Simon Kristóf Kolos | |||||
Eötvös Halak | Budai Mind1 | 2022. március 6. | 13:30 | 48 - 52 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Simon Kristóf Kolos | |||||
Újpest-MT Old Boys | Álló Farkasok | 2022. március 9. | 19:15 | 70 - 65 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Tahin András | |||||
Budai Mind1 | Szinyei KC | 2022. március 11. | 20:45 | 70 - 93 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Novák Bence | |||||
Újpest-MT Old Boys | Treff 07 SE | 2022. március 16. | 19:15 | 58 - 47 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Bujtor Péter | |||||
Álló Farkasok | Szinyei KC | 2022. március 17. | 20:00 | 59 - 87 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Győri Ferenc | |||||
Powear-TFT | Hobbi SK | 2022. március 17. | 20:45 | 81 - 53 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bárány Levente | |||||
ÁSE nemecsek | Újpest-MT Old Boys | 2022. március 18. | 18:30 | 66 - 94 | ÁSE Terem |
Játékvezetők: Káré Gergő, Kiss Bálint | |||||
Budai Mind1 | Optofit VKB Vác | 2022. március 18. | 20:45 | 51 - 62 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Bárány Levente | |||||
Treff 07 SE | Eötvös Halak | 2022. március 20. | 12:00 | 62 - 68 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tarnai Gyula Csaba | |||||
Optofit VKB Vác | Powear-TFT | 2022. március 26. | 17:00 | 53 - 67 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korompai Zsolt László | |||||
Hobbi SK | Álló Farkasok | 2022. március 27. | 12:00 | 73 - 44 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Török Béla | |||||
Eötvös Halak | Kisbojtár | 2022. március 27. | 13:30 | 87 - 44 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Tahin András | |||||
E5vös NGRK | ÁSE nemecsek | 2022. március 27. | 15:00 | 101 - 42 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Tahin András | |||||
Álló Farkasok | E5vös NGRK | 2022. március 31. | 20:00 | 34 - 78 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Réger Zsolt Péter | |||||
Powear-TFT | Eötvös Halak | 2022. március 31. | 20:45 | 76 - 62 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Vigh Balázs |
Budai Mind1 | Újpest-MT Old Boys | 2022. április 1. | 20:45 | 56 - 43 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Németh Fanni | |||||
Újpest-MT Old Boys | Szinyei KC | 2022. április 6. | 19:15 | 68 - 78 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gere Kálmán Richárd | |||||
Powear-TFT | Budai Mind1 | 2022. április 7. | 20:45 | 84 - 55 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint | |||||
Eötvös Halak | ÁSE nemecsek | 2022. április 9. | 16:30 | 67 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Hőgerl Bence | |||||
Hobbi SK | Szinyei KC | 2022. április 10. | 10:30 | 58 - 76 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Gaál István Tamás | |||||
Kisbojtár | Treff 07 SE | 2022. április 10. | 13:30 | 63 - 62 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Pohánka Balázs | |||||
Újpest-MT Old Boys | Budai Mind1 | 2022. április 13. | 19:15 | 50 - 40 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
Álló Farkasok | Eötvös Halak | 2022. április 21. | 20:00 | 69 - 54 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Szinyei KC | E5vös NGRK | 2022. április 22. | 19:30 | 72 - 78 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tóth Kitti | |||||
Budai Mind1 | Kisbojtár | 2022. április 22. | 20:45 | 61 - 63 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Győri Ferenc | |||||
Treff 07 SE | Powear-TFT | 2022. április 24. | 10:30 | 64 - 75 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Major Ádám, Bagi Bálint | |||||
ÁSE nemecsek | Optofit VKB Vác | 2022. április 26. | 18:15 | 57 - 74 | ÁSE Terem |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Nagy László | |||||
Újpest-MT Old Boys | Hobbi SK | 2022. április 27. | 19:15 | 42 - 71 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Szinyei KC | Treff 07 SE | 2022. április 29. | 19:30 | 76 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pál Roland | |||||
Kisbojtár | E5vös NGRK | 2022. április 30. | 17:00 | 54 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Pohánka Balázs |
Álló Farkasok | ÁSE nemecsek | 2022. május 5. | 20:00 | 79 - 54 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Pohánka Balázs | |||||
Powear-TFT | Kisbojtár | 2022. május 5. | 20:45 | 58 - 52 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Simon Kristóf Kolos | |||||
Treff 07 SE | Budai Mind1 | 2022. május 8. | 10:30 | 61 - 44 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Réger Zsolt Péter | |||||
E5vös NGRK | Hobbi SK | 2022. május 8. | 12:00 | 74 - 51 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
Eötvös Halak | Optofit VKB Vác | 2022. május 8. | 13:30 | 60 - 64 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs | |||||
ÁSE nemecsek | Szinyei KC | 2022. május 11. | 19:30 | 46 - 85 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gombos Márk Bálint | |||||
E5vös NGRK | Újpest-MT Old Boys | 2022. május 14. | 15:00 | 80 - 45 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balogh Kristóf | |||||
Treff 07 SE | Szinyei KC | 2022. május 15. | 10:30 | 53 - 79 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint | |||||
Kisbojtár | Optofit VKB Vác | 2022. május 15. | 12:00 | 51 - 55 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
Szinyei KC | Budai Mind1 | 2022. május 20. | 19:30 | 93 - 62 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Boros Krisztina | |||||
Optofit VKB Vác | Álló Farkasok | 2022. május 21. | 17:00 | 76 - 52 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők: Goda László, Belák Dorka | |||||
ÁSE nemecsek | Hobbi SK | 2022. május 24. | 18:15 | 63 - 82 | ÁSE Terem |
Játékvezetők: Szabó István, Koncsag Csaba | |||||
Szinyei KC | Újpest-MT Old Boys | 2022. május 25. | 19:30 | 101 - 70 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Koncsag Csaba |