Mérkőzések - Férfi NB II. Közép A
2021. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 29. 20:40 67 - 62 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Czupi Márton, Matics Sándor
2021. október
2021. október 1. 20:00 76 - 85 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Kozma Balázs
2021. október 1. 20:15 71 - 51 TF E-terem
Játékvezetők: Hervay Tibor, Tóth Kitti
2021. október 1. 20:30 62 - 117 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2021. október 2. 18:00 55 - 72 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor
2021. október 3. 17:00 92 - 32 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Balogh Kristóf
2021. október 3. 18:00 73 - 77 Telki
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. október 5. 19:00 53 - 63 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Magyar Zoltán
2021. október 6. 20:40 56 - 71 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Hervay Tibor, dr. Németh Patrik
2021. október 8. 19:30 107 - 59 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kozma Balázs
2021. október 10. 13:00 40 - 47 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Balogh Kristóf
2021. október 10. 16:00 49 - 64 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Czupi Márton
2021. október 10. 18:00 84 - 47 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Pohánka Balázs
2021. október 10. 18:00 67 - 60 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás
2021. október 10. 18:00 45 - 95 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Márk Bálint
2021. október 15. 20:15 83 - 67 TF E-terem
Játékvezetők: Káré Gergő, Szőts Dávid István
2021. október 17. 15:00 37 - 67 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Válé Flórián, Bátovszky Zsolt
2021. október 21. 20:10 55 - 91 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Zádeczki Donát László
2021. október 22. 20:00 75 - 86 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Bagi Bálint
2021. október 22. 20:30 41 - 82 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gyurka Tamás
2021. október 22. 20:45 65 - 42 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Magyar Zoltán
2021. október 24. 18:00 81 - 63 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Káré Gergő, Pohánka Balázs
2021. október 24. 18:00 107 - 74 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Magyar Zoltán
2021. október 26. 19:30 58 - 85 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István
2021. október 26. 20:30 66 - 57 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. október 27. 20:40 60 - 48 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Válé Flórián
2021. október 29. 19:30 117 - 53 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Sancilio Alexis
2021. október 29. 20:15 91 - 51 TF E-terem
Játékvezetők: Káré Gergő, Csoma Viktor
2021. október 30. 11:00 61 - 31 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Simon Kristóf Kolos
2021. október 31. 16:00 76 - 65 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György
2021. november
2021. november 5. 20:00 65 - 79 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nepp László Oszkár
2021. november 5. 20:30 54 - 82 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, dr. Németh Patrik
2021. november 6. 11:00 71 - 63 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gombos Márk Bálint
2021. november 7. 16:00 68 - 69 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Zádeczki Donát László
2021. november 7. 16:00 81 - 67 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gombos Ádám Attila
2021. november 7. 18:00 76 - 75 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis
2021. november 7. 18:00 64 - 55 Telki
Játékvezetők: Válé Flórián, Hartai Tamás
2021. november 10. 20:40 53 - 70 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Simon Kristóf Kolos
2021. november 12. 20:15 67 - 50 TF E-terem
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Novák Bence
2021. november 12. 20:30 61 - 67 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Kozma Balázs
2021. november 14. 14:30 56 - 65 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Molnár Tamás
2021. november 14. 16:00 49 - 97 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Belák Zoltán
2021. november 14. 17:00 89 - 76 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Balogh Kristóf
2021. november 16. 19:00 66 - 78 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor
2021. november 17. 19:30 83 - 70 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szőts Dávid István
2021. november 17. 20:00 56 - 104 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Magyar Zoltán
2021. november 17. 20:40 58 - 101 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Csoma Viktor, Gombos Márk Bálint
2021. november 22. 20:40 42 - 52 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tóth Kitti
2021. november 26. 19:30 104 - 48 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gombos Márk Bálint
2021. november 26. 20:00 65 - 62 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Csoma Viktor
2021. november 27. 10:00 77 - 50 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Hartai Tamás
2021. november 28. 18:00 80 - 77 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő
2021. november 28. 18:00 89 - 54 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Belák Zoltán
2021. november 28. 18:00 86 - 50 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Sancilio Alexis
2021. november 30. 19:00 91 - 72 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. november 30. 19:30 81 - 71 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Ádám Attila
2021. december
2021. december 3. 20:00 57 - 82 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Káré Gergő
2021. december 3. 20:15 106 - 54 TF E-terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis
2021. december 3. 20:30 64 - 65 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Csoma Viktor, Gombos Ádám Attila
2021. december 3. 20:45 65 - 67 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Belák Zoltán
2021. december 5. 18:00 79 - 71 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Balogh Kristóf
2021. december 7. 19:00 58 - 105 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sértő Róbert, Magyar Zoltán
2021. december 8. 20:30 77 - 66 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Tamás
2021. december 8. 20:40 53 - 64 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szőts Dávid István
2021. december 10. 19:30 94 - 32 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Simon Kristóf Kolos
2021. december 10. 20:15 71 - 60 TF E-terem
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Pohánka Balázs
2021. december 11. 11:00 64 - 47 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Hartai Tamás
2021. december 12. 16:00 75 - 83 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Belák Zoltán
2021. december 12. 18:00 76 - 42 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Novák Bence
2021. december 12. 18:00 80 - 60 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőts Dávid István
2021. december 12. 18:00 66 - 79 Telki
Játékvezetők: Molnár Tamás, Balogh Kristóf
2021. december 14. 19:00 55 - 74 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Zádeczki Donát László
2021. december 14. 20:45 83 - 78 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Ntasis Lazaros
2021. december 16. 20:10 96 - 54 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Matics Sándor, Csoma Viktor
2021. december 17. 20:00 95 - 74 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István
2021. december 17. 20:15 81 - 56 TF E-terem
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tóth Kitti
2021. december 17. 20:45 70 - 64 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Gombos Ádám Attila
2021. december 19. 17:00 59 - 81 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sértő Róbert
2021. december 21. 19:00 62 - 64 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor
2022. január
2022. január 5. 19:20 56 - 80 Pázmány Péter Katolikus Egyetem Tornaterme
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti
2022. január 7. 20:15 100 - 44 TF E-terem
Játékvezetők: Novák Bence, Csoma Viktor
2022. január 8. 11:00 85 - 55 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Balogh Kristóf
2022. január 9. 16:00 90 - 60 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Gombos Márk Bálint
2022. január 9. 17:00 66 - 118 Telki
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Czupi Márton
2022. január 9. 18:00 90 - 64 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor
2022. január 10. 19:00 102 - 72 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. január 11. 19:00 71 - 65 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Magyar Zoltán
2022. január 11. 20:30 64 - 67 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos
2022. január 13. 20:10 83 - 80 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Sancilio Alexis
2022. január 14. 19:30 96 - 79 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Novák Bence
2022. január 14. 20:15 62 - 51 TF E-terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sancilio Alexis
2022. január 14. 20:30 65 - 102 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor
2022. január 16. 17:00 85 - 59 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gombos Ádám Attila
2022. január 16. 18:00 74 - 48 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Káré Gergő
2022. január 16. 18:30 75 - 76 Telki
Játékvezetők: Válé Flórián, Hartai Tamás
2022. január 18. 19:00 99 - 62 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Czupi Márton
2022. január 18. 19:00 86 - 75 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Matics Sándor
2022. január 21. 18:30 78 - 66 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Válé Flórián, Csoma Viktor
2022. január 21. 20:00 90 - 82 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Magyar Zoltán
2022. január 22. 16:00 72 - 70 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint
2022. január 23. 13:00 45 - 115 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Simon Kristóf Kolos
2022. január 23. 18:00 113 - 62 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gombos Ádám Attila
2022. január 24. 19:00 79 - 60 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. január 25. 20:15 76 - 65 TF E-terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sancilio Alexis
2022. január 26. 20:40 64 - 58 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Novák Bence
2022. január 28. 20:00 87 - 55 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Magyar Zoltán
2022. január 28. 20:15 57 - 66 TF E-terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti
2022. január 28. 20:45 57 - 75 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István
2022. január 30. 17:45 85 - 73 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Csoma Viktor
2022. január 30. 18:00 85 - 65 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Sancilio Alexis
2022. január 30. 18:00 61 - 75 Telki
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton
2022. február
2022. február 4. 19:30 111 - 71 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Rózsavölgyi Alexandra
2022. február 4. 20:15 88 - 49 TF E-terem
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kozma Balázs
2022. február 4. 20:30 51 - 95 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Magyar Zoltán
2022. február 4. 20:45 70 - 77 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Sancilio Alexis
2022. február 6. 13:00 37 - 100 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gombos Ádám Attila
2022. február 8. 19:00 78 - 80 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Pohánka Balázs
2022. február 8. 19:00 63 - 48 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Molnár Tamás
2022. február 10. 20:10 91 - 86 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Lázár Zsigmond György
2022. február 11. 19:30 127 - 41 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Csoma Viktor
2022. február 11. 20:45 90 - 56 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gombos Márk Bálint
2022. február 12. 11:00 102 - 49 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szőts Dávid István
2022. február 13. 10:00 28 - 101 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Hartai Tamás, Balogh Kristóf
2022. február 13. 16:00 61 - 94 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
2022. február 13. 18:00 73 - 67 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. február 15. 19:00 80 - 50 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint
2022. február 18. 19:00 73 - 61 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István
2022. február 18. 20:00 76 - 102 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kozma Balázs
2022. február 18. 20:30 61 - 68 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2022. február 18. 20:45 62 - 75 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Gombos Márk Bálint
2022. február 20. 11:00 89 - 67 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Ntasis Lazaros
2022. február 20. 18:00 106 - 41 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Magyar Zoltán
2022. február 22. 19:45 70 - 73 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Zoltán
2022. február 23. 20:15 68 - 55 TF E-terem
Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Márk Bálint
2022. február 23. 20:40 40 - 53 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. február 24. 19:00 103 - 63 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Molnár Tamás
2022. február 25. 20:45 65 - 49 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Kozma Balázs
2022. február 27. 11:00 60 - 82 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Pohánka Balázs
2022. február 27. 13:00 72 - 84 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Gombos Márk Bálint
2022. február 27. 18:00 75 - 85 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Magyar Zoltán
2022. február 27. 18:00 59 - 70 Telki
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Ádám Attila
2022. március
2022. március 1. 19:00 56 - 65 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sancilio Alexis
2022. március 3. 20:10 87 - 72 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Káré Gergő, Bátovszky Zsolt
2022. március 4. 20:00 65 - 76 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. március 4. 20:45 70 - 72 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence
2022. március 6. 18:00 63 - 92 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Lázár Zsigmond György
2022. március 6. 18:00 87 - 61 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gombos Márk Bálint
2022. március 8. 19:00 73 - 60 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Magyar Zoltán
2022. március 8. 19:45 88 - 63 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis
2022. március 8. 20:30 87 - 80 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Pohánka Balázs
2022. március 10. 20:45 58 - 81 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sértő Róbert
2022. március 11. 19:30 116 - 47 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Simon Kristóf Kolos
2022. március 11. 20:45 59 - 83 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Tóth Kitti
2022. március 18. 19:30 96 - 57 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Szőts Dávid István
2022. március 18. 20:00 69 - 87 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Kozma Balázs
2022. március 18. 20:45 69 - 55 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gombos Márk Bálint
2022. március 19. 11:00 63 - 89 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Sancilio Alexis
2022. március 19. 18:00 83 - 51 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás
2022. március 20. 17:00 51 - 89 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gyurka Tamás
2022. március 20. 18:00 107 - 46 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Káré Gergő
2022. március 20. 18:00 58 - 95 Telki
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
2022. március 24. 19:15 61 - 106 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Zádeczki Donát László
2022. március 24. 20:10 82 - 85 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Válé Flórián, Belák Zoltán
2022. március 25. 20:30 45 - 93 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Válé Flórián
2022. március 25. 20:45 48 - 60 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gombos Márk Bálint
2022. március 26. 18:30 73 - 83 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Novák Bence, Szőts Dávid István
2022. március 27. 16:00 59 - 74 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2022. március 27. 17:30 63 - 111 Telki
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szőts Dávid István
2022. március 29. 19:00 73 - 66 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, NAGY ISTVÁN
2022. március 31. 20:10 83 - 76 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. március 31. 20:15 123 - 79 Telki
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György
2022. március 31. 20:45 50 - 92 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Csoma Viktor
2022. április
2022. április 2. 11:00 99 - 106 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Czupi Márton
2022. április 2. 16:00 55 - 71 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Sancilio Alexis
2022. április 3. 18:00 71 - 39 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Balogh Kristóf
2022. április 5. 19:30 100 - 71 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint
2022. április 6. 20:40 44 - 84 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő
2022. április 7. 20:10 89 - 101 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, NAGY ISTVÁN
2022. április 8. 20:30 60 - 90 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Csoma Viktor, Komlódi Benedek
2022. április 8. 20:45 82 - 110 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gruber Nikolett Lilla
2022. április 9. 14:30 81 - 52 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti
2022. április 10. 18:00 76 - 83 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Pohánka Balázs
2022. április 11. 19:00 87 - 51 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Szőts Dávid István
2022. április 12. 19:00 78 - 55 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, NAGY ISTVÁN
2022. április 12. 20:30 87 - 49 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Sértő Róbert
2022. április 14. 19:00 72 - 100 Telki
Játékvezetők: Sentényi Barna, Bátovszky Zsolt
2022. április 20. 20:40 65 - 56 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis
2022. április 22. 19:30 76 - 62 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Magyar Zoltán
2022. április 23. 11:00 73 - 52 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Pohánka Balázs
2022. április 24. 15:00 58 - 66 Telki
Játékvezetők: Válé Flórián, Lázár Zsigmond György
2022. április 24. 16:00 75 - 69 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Sancilio Alexis
2022. április 24. 18:00 91 - 62 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. április 24. 18:00 63 - 78 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Bátovszky Zsolt
2022. április 26. 19:30 99 - 81 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Szőts Dávid István
2022. április 26. 20:00 103 - 73 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN
2022. április 28. 20:10 99 - 94 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István
2022. április 29. 18:30 48 - 78 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Válé Flórián, Zádeczki Donát László
2022. április 29. 20:00 102 - 55 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor
2022. április 29. 20:30 51 - 106 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Magyar Zoltán
2022. május
2022. május 1. 18:00 83 - 47 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gombos Márk Bálint
2022. május 2. 20:45 64 - 113 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Molnár Tamás
2022. május 3. 19:00 60 - 82 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás
2022. május 3. 19:30 110 - 84 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. május 4. 20:40 62 - 64 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kruk Melinda, Káré Gergő
2022. május 5. 20:15 54 - 77 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sértő Róbert
2022. május 6. 20:00 63 - 65 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, dr. Németh Patrik
2022. május 6. 20:45 62 - 83 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sancilio Alexis
2022. május 7. 18:00 84 - 64 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. május 8. 16:00 58 - 96 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás
2022. május 8. 17:15 57 - 71 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Csoma Viktor
2022. május 8. 18:00 90 - 122 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Ádám Attila
2022. május 10. 20:20 49 - 93 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál Norbert, Gombos Márk Bálint
2022. május 11. 20:40 83 - 90 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Czupi Márton, Szőts Dávid István
2022. május 12. 20:10 75 - 90 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Rózsavölgyi Alexandra
2022. május 13. 19:30 150 - 57 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Ádám Attila
2022. május 13. 20:30 57 - 101 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor
2022. május 13. 20:45 76 - 57 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Sancilio Alexis
2022. május 14. 11:00 77 - 58 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla
2022. május 15. 17:00 57 - 63 Telki
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gombos Márk Bálint
2022. május 15. 18:00 76 - 54 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Balogh Kristóf
2022. május 16. 18:45 105 - 56 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Tóth Kitti, Pohánka Balázs
2022. május 17. 19:30 124 - 78 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Czupi Márton
2022. május 17. 20:00 70 - 55 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Molnár Tamás
2022. május 20. 20:30 65 - 91 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Magyar Zoltán
2022. május 20. 20:45 76 - 74 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, NAGY ISTVÁN
2022. május 21. 13:00 92 - 76 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Ádám Attila
2022. május 22. 13:00 64 - 67 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Molnár Tamás, NAGY ISTVÁN
2022. május 22. 16:00 74 - 80 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Belák Zoltán
2022. május 22. 17:00 94 - 53 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Csoma Viktor
2022. május 22. 18:00 68 - 65 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Hartai Tamás
2022. május 24. 19:00 62 - 90 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Molnár Tamás
2022. május 24. 20:20 60 - 52 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN
2022. május 25. 20:40 59 - 81 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Hervay Tibor, Zádeczki Donát László
2022. május 26. 20:10 112 - 59 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Tóth Kitti
2022. május 27. 19:30 74 - 100 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Kozma Balázs
2022. május 27. 20:00 52 - 82 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nepp László Oszkár
2022. május 29. 16:00 77 - 53 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gombos Márk Bálint
2022. május 29. 18:00 87 - 45 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Komlódi Benedek
2022. május 29. 18:00 74 - 69 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Bagi Bálint
2022. május 29. 19:00 70 - 71 Telki
Játékvezetők: Kruk Melinda, Belák Zoltán

Megyei szövetségek