Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Soproni Sportiskola KA/A | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2019. szeptember 29. | 17:45 | 58 - 70 | Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Kozák Tamás) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2019. szeptember 29. | 18:30 | 85 - 61 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba János (Benedek Zoltán) |
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | Zalakerámia ZTE KK | 2019. október 2. | 16:00 | 76 - 50 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: Németh András, Kiss Márton Balázs (Schneider Bertold Antal) | |||||
Kiss Lenke KS/A | NKA Pécs/A | 2019. október 2. | 18:30 | 56 - 119 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | NKA Pécs/A | 2019. október 6. | 14:00 | 50 - 55 | Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik (Kovács Zoltán) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2019. október 6. | 16:00 | 41 - 101 | Szuhay-Sportközpont |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Domokos Lőrinc (Kollár József) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Budapesti Honvéd /A | 2019. október 6. | 17:00 | 81 - 103 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Benedek Zoltán) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Dombóvári Kosársuli KE | 2019. október 8. | 15:30 | 72 - 56 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Szoó László Márton) | |||||
Budapesti Honvéd /A | Soproni Sportiskola KA/A | 2019. október 9. | 15:30 | 87 - 61 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Goda László, Lövei László (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
NKA Pécs/A | Zalakerámia ZTE KK | 2019. október 11. | 17:30 | 93 - 59 | |
Játékvezetők: Ács Dezső, Szücs Szabolcs (Kollár József) | |||||
Budapesti Honvéd /A | Dombóvári Kosársuli KE | 2019. október 12. | 11:00 | 133 - 32 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gruber Nikolett Lilla (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | Kiss Lenke KS/A | 2019. október 13. | 16:00 | 90 - 40 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Levente (Szoó László Márton) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Budapesti Honvéd /A | 2019. október 16. | 18:30 | 64 - 106 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Lövei László, Szőts Dávid István (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Zalakerámia ZTE KK | 2019. október 19. | 09:30 | 72 - 81 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kiss Márton Balázs (Kozák Tamás) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Dombóvári Kosársuli KE | 2019. október 20. | 14:00 | 73 - 63 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szőts Dávid István (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Budapesti Honvéd /A | NKA Pécs/A | 2019. október 20. | 15:00 | 105 - 76 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kapros Roland (Bagi Károly Imre) | |||||
NKA Pécs/A | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2019. október 25. | 15:00 | 80 - 67 | |
Játékvezetők: Ács Dezső, Balogh László (Parádi Péter) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Budapesti Honvéd /A | 2019. október 27. | 14:00 | 69 - 115 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kovács Máté (Schneider Bertold Antal) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Kiss Lenke KS/A | 2019. október 27. | 17:00 | 91 - 76 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Lovas Péter, Szabó Tibor (Dr.Villányi Antal) | |||||
Budapesti Honvéd /A | Kiss Lenke KS/A | 2019. október 30. | 15:30 | 133 - 61 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen) |
Kiss Lenke KS/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2019. november 3. | 14:00 | 89 - 63 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek (Cseh Sándor Attila) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Soproni Sportiskola KA/A | 2019. november 3. | 14:00 | 58 - 62 | |
Játékvezetők: Domokos Bence, Domokos Lőrinc (Kollár József) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | NKA Pécs/A | 2019. november 6. | 15:30 | 65 - 83 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kiss Márton Balázs (Szoó László Márton) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Dombóvári Kosársuli KE | 2019. november 6. | 16:00 | 95 - 56 | Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Dr.Villányi Antal) | |||||
Kiss Lenke KS/A | Soproni Sportiskola KA/A | 2019. november 6. | 18:30 | 57 - 86 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | Soproni Sportiskola KA/A | 2019. november 9. | 11:00 | 64 - 52 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Pál Balázs | |||||
NKA Pécs/A | Dombóvári Kosársuli KE | 2019. november 9. | 11:00 | 103 - 23 | |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Farkas Péter Gábor (Heiling Csaba) | |||||
Budapesti Honvéd /A | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2019. november 10. | 15:00 | 68 - 87 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis (Bagi Károly Imre) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Zalakerámia ZTE KK | 2019. november 10. | 16:00 | 68 - 94 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté, Bognár Tamás (Schneider Bertold Antal) | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Budapesti Honvéd /A | 2019. november 13. | 17:20 | 80 - 90 | Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András (Herczeg Ágoston) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2019. november 16. | 10:00 | 73 - 108 | Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter (Dr.Villányi Antal) | |||||
NKA Pécs/A | Kiss Lenke KS/A | 2019. november 16. | 14:00 | 90 - 69 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Ács Dezső, dr. Szakács Imre Vilmos (Heiling Csaba) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2019. november 17. | 12:00 | 72 - 61 | |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Domokos Bence (Kollár Tamás) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Kiss Lenke KS/A | 2019. november 20. | 15:30 | 77 - 71 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs (Szoó László Márton) | |||||
Budapesti Honvéd /A | Zalakerámia ZTE KK | 2019. november 20. | 15:30 | 102 - 76 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szentpáli-Gavallér Csaba (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | Dombóvári Kosársuli KE | 2019. november 20. | 16:00 | 109 - 29 | |
Játékvezetők: Németh András, Kiss Márton Balázs (Őri László Mihály) | |||||
NKA Pécs/A | Soproni Sportiskola KA/A | 2019. november 20. | 16:00 | 72 - 62 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szalóki Bence (Parádi Péter) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Budapesti Honvéd /A | 2019. november 23. | 11:00 | 58 - 101 | |
Játékvezetők: Domokos Bence, Szücs Szabolcs (Kollár József) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | NKA Pécs/A | 2019. november 23. | 17:00 | 61 - 86 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Szalai Zsolt) | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Soproni Sportiskola KA/A | 2019. november 24. | 11:00 | 86 - 73 | |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Polyák Máté (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
Kiss Lenke KS/A | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2019. november 24. | 13:30 | 38 - 118 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Matóczay Bálint (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Budapesti Honvéd /A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2019. november 27. | 15:30 | 115 - 65 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lövei László, Gruber Nikolett Lilla | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | 2019. november 30. | 14:00 | 72 - 80 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Polyák Máté | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Kiss Lenke KS/A | 2019. november 30. | 14:00 | 68 - 78 | |
Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Keresztes Tamás |
NKA Pécs/A | Budapesti Honvéd /A | 2019. december 1. | 15:00 | 97 - 85 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Propszt Amanda | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2019. december 4. | 15:00 | 90 - 57 | Arena Savaria Munkacsarnoka |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | NKA Pécs/A | 2019. december 4. | 16:30 | 57 - 67 | |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár József) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Soproni Sportiskola KA/A | 2019. december 4. | 18:30 | 94 - 79 | Zalaegerszeg Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János | |||||
Kiss Lenke KS/A | Zalakerámia ZTE KK | 2019. december 8. | 13:30 | 88 - 64 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Dombóvári Kosársuli KE | 2019. december 8. | 14:00 | 85 - 41 | Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Buzai Patrik | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | NKA Pécs/A | 2019. december 8. | 16:30 | 102 - 71 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly | |||||
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A | Budapesti Honvéd /A | 2019. december 11. | 16:00 | 92 - 66 | |
Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Zalakerámia ZTE KK | 2019. december 15. | 16:00 | 55 - 78 | |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Domokos Lőrinc (Kollár Tamás) | |||||
NKA Pécs/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2019. december 17. | 15:00 | 78 - 58 | |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | Kiss Lenke KS/A | 2019. december 18. | 17:20 | 68 - 66 | |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
Soproni Sportiskola KA/A | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2019. december 20. | 17:20 | 79 - 74 | Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Szabadvári János László) |