Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Tatabányai Titánok U16 | Gödöllői Sportklub | 2018. október 15. | 18:30 | 61 - 47 | Éltes Mátyás Általános Iskola |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Novák Bence |
Miklósi KékRókák KE | Ziccer KS | 2018. november 10. | 14:00 | 106 - 35 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Stoller Balázs, Szundy Gábor | |||||
Monor SE | Gödöllői Sportklub | 2018. november 14. | 17:15 | 32 - 57 | Jászai Mari Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács András dr., Antoni Márk | |||||
Tatabányai Titánok U16 | Nagykőrösi Sólymok KE | 2018. november 16. | 18:00 | 83 - 43 | Éltes Mátyás Általános Iskola |
Játékvezetők: Novák Bence, Vigh Balázs | |||||
Szentendrei KSE | Gödöllői Sportklub | 2018. november 17. | 12:00 | 70 - 71 | Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Hamzi Virág | |||||
Gödöllői Sportklub | Parthus SE | 2018. november 20. | 19:00 | 51 - 33 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Nagy Helga | |||||
Monor SE | Parthus SE | 2018. november 24. | 09:00 | 53 - 68 | Jászai Mari Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Antoni Márk | |||||
Monor SE | Miklósi KékRókák KE | 2018. november 24. | 13:00 | 37 - 76 | Jászai Mari Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Antoni Márk | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | Parthus SE | 2018. november 24. | 13:30 | 71 - 67 | Rákóczi Általános Iskola |
Gödöllői Sportklub | Ziccer KS | 2018. november 24. | 14:00 | 118 - 29 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Mészáros Anna, Jurászik László |
Szentendrei KSE | Parthus SE | 2018. december 1. | 12:00 | 99 - 30 | Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Cselóczki Mátyás | |||||
Tatabányai Titánok U16 | Ziccer KS | 2018. december 2. | 10:00 | 117 - 49 | Éltes Mátyás Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Gombos Márk Bálint | |||||
Miklósi KékRókák KE | Nagykőrösi Sólymok KE | 2018. december 5. | 18:15 | 52 - 53 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Vigh Balázs | |||||
Miklósi KékRókák KE | Parthus SE | 2018. december 12. | 18:15 | 96 - 29 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Gyurkovics István | |||||
Monor SE | Tatabányai Titánok U16 | 2018. december 21. | 17:00 | 29 - 110 | Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Mátyus Zoé Grèta |
Miklósi KékRókák KE | Tatabányai Titánok U16 | 2019. január 9. | 19:00 | 62 - 77 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Hamzi Virág | |||||
Szentendrei KSE | Tatabányai Titánok U16 | 2019. január 12. | 10:00 | 37 - 80 | Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Krékity Kornél | |||||
Gödöllői Sportklub | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. január 13. | 12:00 | 72 - 53 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Káré Gergő, Mészáros Anna | |||||
Monor SE | Szentendrei KSE | 2019. január 19. | 11:30 | 41 - 64 | Jászai Mari Általános Iskola |
Játékvezetők: Miklósi László, Cselóczki Mátyás | |||||
Miklósi KékRókák KE | Albertirsai SE | 2019. január 20. | 18:00 | 0 - 0 | Miklóssy János Sportközpont |
Ziccer KS | Parthus SE | 2019. január 23. | 18:15 | 53 - 101 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Hamzi Virág | |||||
Gödöllői Sportklub | Miklósi KékRókák KE | 2019. január 25. | 16:00 | 83 - 57 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Ádám Attila | |||||
Taksonyi Ördögök | Parthus SE | 2019. január 26. | 10:00 | 0 - 0 | Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola |
Szentendrei KSE | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. január 26. | 13:00 | 52 - 68 | Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Antoni Márk | |||||
Miklósi KékRókák KE | Taksonyi Ördögök | 2019. január 27. | 10:30 | 0 - 0 | Miklóssy János Sportközpont |
Ziccer KS | Monor SE | 2019. január 30. | 18:20 | 57 - 91 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Miklósi László, Gombos Ádám Attila |
Tatabányai Titánok U16 | Taksonyi Ördögök | 2019. február 2. | 10:00 | 0 - 0 | Éltes Mátyás Általános Iskola |
Nagykőrösi Sólymok KE | Monor SE | 2019. február 2. | 15:00 | 82 - 73 | Rákóczi Általános Iskola |
Játékvezetők: Káré Gergő, Agócs Gábor | |||||
Szentendrei KSE | Ziccer KS | 2019. február 2. | 16:00 | 105 - 50 | Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Kovács András dr., Rab Domonkos | |||||
Taksonyi Ördögök | Gödöllői Sportklub | 2019. február 3. | 10:00 | 0 - 0 | Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola |
Tatabányai Titánok U16 | Parthus SE | 2019. február 4. | 18:00 | 96 - 37 | Éltes Mátyás Általános Iskola |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Nagy Helga | |||||
Parthus SE | Albertirsai SE | 2019. február 8. | 16:30 | 0 - 0 | Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola |
Monor SE | Taksonyi Ördögök | 2019. február 8. | 17:00 | 0 - 0 | Városi Sportcsarnok - Monor |
Parthus SE | Monor SE | 2019. február 10. | 11:00 | 68 - 53 | Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács András dr., Porkoláb Mercédesz | |||||
Miklósi KékRókák KE | Szentendrei KSE | 2019. február 10. | 14:00 | 78 - 43 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Gyurkovics István, Sersovszky Gergely | |||||
Ziccer KS | Miklósi KékRókák KE | 2019. február 13. | 18:20 | 46 - 98 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Mátyus Zoé Grèta, Nagy Helga | |||||
Gödöllői Sportklub | Albertirsai SE | 2019. február 15. | 19:15 | 0 - 0 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Taksonyi Ördögök | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. február 16. | 10:00 | 0 - 0 | Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola |
Albertirsai SE | Tatabányai Titánok U16 | 2019. február 16. | 10:00 | 0 - 0 | Albertirsai Sportcsarnok |
Parthus SE | Gödöllői Sportklub | 2019. február 17. | 13:00 | 54 - 58 | Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács András dr., Gyurkovics István | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | Ziccer KS | 2019. február 18. | 18:00 | 20 - 0 | Rákóczi Általános Iskola |
Gödöllői Sportklub | Szentendrei KSE | 2019. február 23. | 09:00 | 51 - 58 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Erdész Dávid | |||||
Albertirsai SE | Ziccer KS | 2019. február 23. | 10:00 | 0 - 0 | Albertirsai Sportcsarnok |
Nagykőrösi Sólymok KE | Tatabányai Titánok U16 | 2019. február 23. | 18:00 | 36 - 83 | Rákóczi Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Mátyus Zoé Grèta |
Tatabányai Titánok U16 | Monor SE | 2019. március 1. | 18:00 | 94 - 29 | Éltes Mátyás Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Miklósi László | |||||
Ziccer KS | Gödöllői Sportklub | 2019. március 1. | 19:20 | 44 - 102 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Hamzi Virág, Porkoláb Mercédesz | |||||
Albertirsai SE | Szentendrei KSE | 2019. március 2. | 10:00 | 0 - 0 | Albertirsai Sportcsarnok |
Parthus SE | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. március 3. | 13:00 | 62 - 86 | Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Hamzi Virág | |||||
Miklósi KékRókák KE | Monor SE | 2019. március 6. | 18:15 | 62 - 44 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Kovács András dr., Sersovszky Gergely | |||||
Ziccer KS | Tatabányai Titánok U16 | 2019. március 8. | 19:20 | 20 - 138 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Nagy Helga | |||||
Albertirsai SE | Taksonyi Ördögök | 2019. március 9. | 10:00 | 0 - 0 | Albertirsai Sportcsarnok |
Parthus SE | Szentendrei KSE | 2019. március 10. | 11:00 | 37 - 73 | Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács András dr., Sersovszky Gergely | |||||
Albertirsai SE | Parthus SE | 2019. március 17. | 16:00 | 0 - 0 | Albertirsai Sportcsarnok |
Tatabányai Titánok U16 | Szentendrei KSE | 2019. március 22. | 18:00 | 70 - 37 | Éltes Mátyás Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Belák Zoltán | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | Miklósi KékRókák KE | 2019. március 23. | 14:00 | 79 - 49 | Rákóczi Általános Iskola |
Játékvezetők: Káré Gergő, Novák Bence | |||||
Gödöllői Sportklub | Monor SE | 2019. március 24. | 13:00 | 69 - 65 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Jurászik László, Porkoláb Mercédesz | |||||
Parthus SE | Ziccer KS | 2019. március 24. | 15:00 | 83 - 53 | Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Róbert, Mátyás Ferenc | |||||
Parthus SE | Miklósi KékRókák KE | 2019. március 27. | 16:30 | 64 - 52 | Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor, Hamzi Virág | |||||
Gödöllői Sportklub | Tatabányai Titánok U16 | 2019. március 29. | 19:20 | 62 - 71 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Róbert, Porkoláb Mercédesz | |||||
Taksonyi Ördögök | Tatabányai Titánok U16 | 2019. március 30. | 10:00 | 0 - 0 | Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola |
Albertirsai SE | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. március 30. | 10:00 | 0 - 0 | Albertirsai Sportcsarnok |
Monor SE | Albertirsai SE | 2019. április 5. | 17:00 | 0 - 0 | Városi Sportcsarnok - Monor |
Szentendrei KSE | Miklósi KékRókák KE | 2019. április 6. | 09:30 | 46 - 50 | Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Taksonyi Ördögök | Ziccer KS | 2019. április 6. | 10:00 | 0 - 0 | Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola |
Nagykőrösi Sólymok KE | Gödöllői Sportklub | 2019. április 6. | 15:00 | 89 - 62 | Rákóczi Általános Iskola |
Tatabányai Titánok U16 | Miklósi KékRókák KE | 2019. április 8. | 18:30 | 82 - 58 | Éltes Mátyás Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács András dr., Porkoláb Mercédesz | |||||
Ziccer KS | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. április 12. | 19:20 | 81 - 85 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurkovics István, Varga Dániel | |||||
Albertirsai SE | Miklósi KékRókák KE | 2019. április 13. | 10:00 | 0 - 0 | Albertirsai Sportcsarnok |
Szentendrei KSE | Monor SE | 2019. április 13. | 12:00 | 43 - 59 | Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Kovács András dr. | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | Szentendrei KSE | 2019. április 27. | 12:00 | 85 - 59 | Rákóczi Általános Iskola |
Játékvezetők: Miklósi László, Agócs Gábor | |||||
Parthus SE | Taksonyi Ördögök | 2019. április 28. | 13:15 | 0 - 0 | Sólyom-Fészek Tornacsarnok |
Miklósi KékRókák KE | Gödöllői Sportklub | 2019. április 28. | 16:00 | 74 - 54 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Kovács András dr., Hamzi Virág | |||||
Monor SE | Ziccer KS | 2019. április 29. | 18:00 | 104 - 59 | Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Porkoláb Mercédesz |
Monor SE | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. május 3. | 17:00 | 56 - 87 | Városi Sportcsarnok - Monor |
Játékvezetők: Mátyás Ferenc, Magda János | |||||
Ziccer KS | Szentendrei KSE | 2019. május 3. | 19:20 | 34 - 67 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Káré Gergő, Porkoláb Mercédesz | |||||
Taksonyi Ördögök | Albertirsai SE | 2019. május 4. | 10:00 | 0 - 0 | Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola |
Albertirsai SE | Gödöllői Sportklub | 2019. május 4. | 10:00 | 0 - 0 | Albertirsai Sportcsarnok |
Parthus SE | Tatabányai Titánok U16 | 2019. május 5. | 15:00 | 39 - 76 | Máriaremete-Hidegkúti Ökomenikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor | |||||
Tatabányai Titánok U16 | Miklósi KékRókák KE | 2019. május 25. | 10:00 | 82 - 42 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely, Agócs Gábor | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | Gödöllői Sportklub | 2019. május 25. | 12:00 | 69 - 55 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Magda János, Gombos Márk Bálint | |||||
Miklósi KékRókák KE | Gödöllői Sportklub | 2019. május 25. | 14:30 | 55 - 47 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely, Agócs Gábor | |||||
Tatabányai Titánok U16 | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. május 25. | 16:30 | 125 - 37 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Magda János, Gombos Márk Bálint |