Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Óbudai KA | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. november 4. | 09:00 | 85 - 69 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Szirt Lajos, Németh Fanni | |||||
Budapesti Honvéd/B | MAFC/C | 2018. november 4. | 10:40 | 97 - 37 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Lukács Rezső Tamás | |||||
Budafok | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. november 7. | 17:40 | 70 - 52 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy István, Boros Krisztina | |||||
Gödi SE | Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | 2018. november 9. | 17:30 | 76 - 64 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Paulus Bence Máté | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | Budapesti Honvéd/B | 2018. november 10. | 16:15 | 47 - 80 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Németh Fanni | |||||
Óbudai KA | KKS Boys | 2018. november 11. | 09:00 | 103 - 62 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Bozóki Domonkos Olivér | |||||
MAFC/C | Zuglói Sasok /A | 2018. november 11. | 12:20 | 39 - 108 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Winkler Áron, Hőgerl Bence | |||||
MAFC/B | Budafok | 2018. november 11. | 14:00 | 41 - 74 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Winkler Áron, Matóczay Bálint | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Budapesti Honvéd/C | 2018. november 15. | 16:15 | 106 - 29 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Németh Fanni | |||||
Budapest Basket | Zuglói Sasok /A | 2018. november 18. | 13:15 | 71 - 74 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Ürögi Zsolt | |||||
Budapest Basket | MAFC/C | 2018. november 23. | 15:30 | 68 - 34 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Winkler Áron, Boros Krisztina | |||||
KKS Boys | Kiss Lenke KA/B | 2018. november 23. | 17:15 | 124 - 25 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Pál Roland | |||||
Vasas Akadémia U12 | MAFC/B | 2018. november 24. | 13:00 | 31 - 97 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Matics Sándor, Makay Dániel József | |||||
Budapesti Honvéd/B | Kiss Lenke KA/B | 2018. november 25. | 09:00 | 64 - 39 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Novák Zsuzsanna | |||||
Budapesti Honvéd/C | KKS Boys | 2018. november 25. | 10:40 | 18 - 133 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Novák Zsuzsanna | |||||
Gödi SE | Óbudai KA | 2018. november 25. | 11:00 | 50 - 110 | Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Major Ádám, Tőzsér Dénes Kelemen | |||||
Zuglói Sasok /A | Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | 2018. november 25. | 18:00 | 107 - 43 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Bozóki Domonkos Olivér | |||||
Budafok | Vasas Akadémia U12 | 2018. november 30. | 16:45 | 92 - 41 | BME Terem |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bozóki Domonkos Olivér |
Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | MAFC/C | 2018. december 2. | 10:00 | 69 - 72 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Pál Roland | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Vasas Akadémia U12 | 2018. december 2. | 10:00 | 62 - 43 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Ürögi Zsolt | |||||
Budapesti Honvéd/C | Gödi SE | 2018. december 2. | 10:40 | 35 - 93 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Koncsag Csaba | |||||
Óbudai KA | Budapesti Honvéd/B | 2018. december 2. | 15:00 | 89 - 81 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Adjudani Balázs Szaszan, Gere Kálmán Richárd | |||||
MAFC/B | Budapest Basket | 2018. december 6. | 17:30 | 75 - 50 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Krisztina | |||||
Kiss Lenke KA/B | Zuglói Sasok /A | 2018. december 6. | 17:30 | 32 - 62 | Szűcs Sándor Ált. Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Székely Zoltán | |||||
Budapesti Honvéd/B | Budapesti Honvéd/C | 2018. december 9. | 09:00 | 91 - 48 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Pál Roland | |||||
Kiss Lenke KA/B | Gödi SE | 2018. december 12. | 17:45 | 55 - 61 | Szűcs Sándor Ált. Iskola |
Játékvezetők: Boros Krisztina, Ürögi Zsolt | |||||
Budapesti Honvéd/C | MAFC/B | 2018. december 13. | 15:00 | 20 - 104 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nagy István, Bujtor Péter | |||||
Budafok | Budapesti Honvéd/B | 2018. december 15. | 10:40 | 87 - 62 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Győri Ferenc | |||||
Budapesti Honvéd/C | Zuglói Sasok /A | 2018. december 16. | 09:00 | 40 - 123 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Waigand Ágoston | |||||
KKS Boys | MAFC/B | 2018. december 16. | 10:40 | 86 - 54 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Koncsag Csaba | |||||
Óbudai KA | MAFC/C | 2018. december 16. | 13:30 | 110 - 69 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Boros Krisztina | |||||
Gödi SE | Vasas Akadémia U12 | 2018. december 19. | 18:00 | 63 - 29 | Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy István, Pál Roland | |||||
MAFC/C | Kiss Lenke KA/B | 2018. december 21. | 15:15 | 40 - 27 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Hőgerl Bence |
MAFC/C | Budapesti Honvéd/C | 2019. január 5. | 09:00 | 72 - 27 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Kutrik Andrea | |||||
Budapest Basket | Kiss Lenke KA/B | 2019. január 5. | 10:40 | 65 - 26 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Kutrik Andrea | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | KKS Boys | 2019. január 5. | 12:20 | 63 - 80 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni | |||||
Vasas Akadémia U12 | Budapesti Honvéd/B | 2019. január 5. | 13:00 | 45 - 48 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Szokolainé Váradi Anetta Csilla | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | Óbudai KA | 2019. január 5. | 14:00 | 63 - 53 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Waigand Ágoston | |||||
MAFC/B | Gödi SE | 2019. január 6. | 10:40 | 61 - 64 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Bárány Levente | |||||
Vasas Akadémia U12 | KKS Boys | 2019. január 6. | 15:00 | 22 - 100 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Ürögi Zsolt | |||||
Zuglói Sasok /A | Óbudai KA | 2019. január 8. | 17:45 | 69 - 51 | Németh Imre Általános Iskola |
Játékvezetők: Szabó István, Hőgerl Bence | |||||
MAFC/B | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. január 10. | 17:30 | 76 - 51 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szabó István | |||||
Budafok | MAFC/C | 2019. január 12. | 09:00 | 119 - 42 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Steiner Máté | |||||
Zuglói Sasok /A | Vasas Akadémia U12 | 2019. január 13. | 09:00 | 75 - 52 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bárány Levente, Gere Kálmán Richárd | |||||
Budapesti Honvéd/B | MAFC/B | 2019. január 13. | 10:40 | 50 - 65 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Gere Kálmán Richárd | |||||
Budapesti Honvéd/C | Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | 2019. január 13. | 12:20 | 39 - 81 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tahin András, Horváth Kinga | |||||
Zuglói Sasok /A | Budafok | 2019. január 15. | 17:45 | 69 - 56 | Németh Imre Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Süveges Zalán | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Budapesti Honvéd/B | 2019. január 19. | 14:00 | 80 - 41 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Szőke Gábor | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | Budafok | 2019. január 19. | 16:00 | 26 - 103 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Szőke Gábor | |||||
Budapest Basket | Óbudai KA | 2019. január 20. | 09:00 | 66 - 100 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga | |||||
MAFC/B | Zuglói Sasok /A | 2019. január 20. | 10:40 | 74 - 79 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga | |||||
Budapest Basket | Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | 2019. január 22. | 16:00 | 82 - 42 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bárány Levente, Pál Roland | |||||
Zuglói Sasok /A | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. január 22. | 17:45 | 96 - 74 | Németh Imre Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Novák Zsuzsanna | |||||
Kiss Lenke KA/B | Budapesti Honvéd/C | 2019. január 23. | 17:45 | 69 - 33 | Szűcs Sándor Ált. Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Hőgerl Bence | |||||
Budafok | Kiss Lenke KA/B | 2019. január 26. | 09:00 | 83 - 44 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Matejovics Márk | |||||
Gödi SE | Budapest Basket | 2019. január 26. | 14:00 | 62 - 55 | Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Szabó István, Sebestyén Elemér Richárd | |||||
Budapesti Honvéd/B | KKS Boys | 2019. január 27. | 10:40 | 40 - 123 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Kutrik Andrea | |||||
Budapesti Honvéd/C | Óbudai KA | 2019. január 27. | 12:20 | 36 - 92 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Kutrik Andrea | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | MAFC/C | 2019. január 31. | 16:00 | 74 - 39 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Gere Kálmán Richárd |
Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | MAFC/B | 2019. február 2. | 12:20 | 38 - 118 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Szilágyi Tamás | |||||
Budapest Basket | Budapesti Honvéd/C | 2019. február 3. | 12:20 | 90 - 30 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Boros Krisztina | |||||
Kiss Lenke KA/B | Vasas Akadémia U12 | 2019. február 6. | 17:45 | 69 - 36 | Szűcs Sándor Ált. Iskola |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Steiner Máté | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. február 7. | 16:00 | 38 - 72 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Rabi Panna | |||||
KKS Boys | Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | 2019. február 8. | 17:15 | 101 - 32 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bozóki Domonkos Olivér | |||||
Vasas Akadémia U12 | Óbudai KA | 2019. február 9. | 09:00 | 54 - 61 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Konta Csanád János | |||||
Budafok | Budapesti Honvéd/C | 2019. február 9. | 09:00 | 101 - 37 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Gere Kálmán Richárd | |||||
MAFC/B | Kiss Lenke KA/B | 2019. február 10. | 09:00 | 74 - 37 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Bárány Levente, Győri Ferenc | |||||
MAFC/C | KKS Boys | 2019. február 10. | 10:40 | 27 - 107 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Bárány Levente, Győri Ferenc | |||||
Budapesti Honvéd/B | Budapest Basket | 2019. február 10. | 13:00 | 67 - 83 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tahin András, Pál Roland | |||||
Zuglói Sasok /A | Gödi SE | 2019. február 10. | 16:20 | 71 - 48 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Pál Roland, Szabó István | |||||
Kiss Lenke KA/B | Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | 2019. február 12. | 16:00 | 61 - 47 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szőke Gábor | |||||
KKS Boys | Budapest Basket | 2019. február 14. | 17:00 | 85 - 64 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina | |||||
KKS Boys | Budafok | 2019. február 16. | 14:00 | 63 - 71 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Szabó István, Süveges Zalán | |||||
Kiss Lenke KA/B | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. február 17. | 13:00 | 26 - 67 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Horváth Brúnó József | |||||
Vasas Akadémia U12 | Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | 2019. február 19. | 16:15 | 59 - 63 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina | |||||
Óbudai KA | Budafok | 2019. február 19. | 16:40 | 70 - 44 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Bozóki Domonkos Olivér | |||||
MAFC/C | MAFC/B | 2019. február 21. | 17:30 | 23 - 106 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőts Dávid István | |||||
Gödi SE | MAFC/C | 2019. február 23. | 14:00 | 30 - 103 | Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Brúnó József | |||||
Zuglói Sasok /A | Budapesti Honvéd/B | 2019. február 24. | 10:40 | 88 - 69 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Havas Gábor | |||||
Budapesti Honvéd/C | Vasas Akadémia U12 | 2019. február 24. | 12:20 | 44 - 86 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Havas Gábor | |||||
Gödi SE | Budapesti Honvéd/B | 2019. február 27. | 18:10 | 20 - 0 | Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy István, Bozóki Domonkos Olivér | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Budapest Basket | 2019. február 28. | 16:00 | 57 - 65 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bárány Levente, Győri Ferenc |
Budapest Basket | Budafok | 2019. március 1. | 16:45 | 39 - 125 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Ürögi Zsolt | |||||
KKS Boys | Gödi SE | 2019. március 1. | 17:15 | 82 - 36 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Szőke Gábor | |||||
Óbudai KA | Kiss Lenke KA/B | 2019. március 2. | 10:00 | 69 - 59 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Havas Gábor, Ürögi Zsolt | |||||
KKS Boys | Zuglói Sasok /A | 2019. március 2. | 10:40 | 80 - 69 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Szabó István | |||||
MAFC/C | Vasas Akadémia U12 | 2019. március 2. | 11:00 | 49 - 81 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gere Kálmán Richárd | |||||
Óbudai KA | MAFC/B | 2019. március 2. | 12:00 | 89 - 77 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Havas Gábor, Ürögi Zsolt | |||||
Vasas Akadémia U12 | Budapest Basket | 2019. március 3. | 11:00 | 38 - 100 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Pál Roland, Matóczay Bálint | |||||
Gödi SE | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. március 3. | 13:15 | 20 - 0 | Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Dr. Kovács András, Novák Bence | |||||
Budafok | Gödi SE | 2019. március 4. | 17:45 | 92 - 73 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szőke Gábor | |||||
Budapesti Honvéd/C | Kiss Lenke KA/B | 2019. március 21. | 15:00 | 35 - 62 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Boros Krisztina | |||||
Budafok | KKS Boys | 2019. március 23. | 09:00 | 63 - 92 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Török Béla | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | Vasas Akadémia U12 | 2019. március 23. | 15:00 | 48 - 85 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Kapros Roland, Korhetz Szilárd | |||||
Gödi SE | Zuglói Sasok /A | 2019. március 30. | 10:00 | 79 - 66 | Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy István, Horváth Brúnó József |
Óbudai KA | Gödi SE | 2019. április 2. | 18:00 | 84 - 46 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Korhetz Szilárd | |||||
Vasas Akadémia U12 | Budapesti Honvéd/C | 2019. április 4. | 15:00 | 70 - 43 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Győri Ferenc | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | Budapesti Honvéd/C | 2019. április 6. | 10:40 | 66 - 48 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Rózsavölgyi Alexandra | |||||
MAFC/C | Budapest Basket | 2019. április 8. | 15:30 | 55 - 81 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bárány Levente, Tőzsér Dénes Kelemen | |||||
Gödi SE | Budafok | 2019. április 13. | 10:00 | 62 - 82 | Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy István, Koncsag Csaba | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/2007 | Kiss Lenke KA/B | 2019. április 13. | 15:40 | 45 - 49 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tahin András, Makay Dániel József | |||||
MAFC/B | Budapesti Honvéd/B | 2019. április 14. | 09:00 | 90 - 56 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szabó István |
Budapest Basket | MAFC/B | 2019. május 2. | 17:40 | 53 - 71 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Matejovics Márk | |||||
Budapest Basket | Budapesti Honvéd/B | 2019. május 5. | 12:20 | 106 - 68 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman | |||||
Vasas Akadémia U12 | Kiss Lenke KA/B | 2019. május 5. | 15:00 | 52 - 51 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szőts Dávid István | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | MAFC/B | 2019. május 5. | 15:45 | 33 - 100 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Hőgerl Bence | |||||
Zuglói Sasok /A | KKS Boys | 2019. május 7. | 17:45 | 97 - 86 | Németh Imre Általános Iskola |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Ürögi Zsolt | |||||
Gödi SE | KKS Boys | 2019. május 11. | 10:00 | 61 - 73 | Huzella Tivadar Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy István, Miháczi Ádám | |||||
Budapest Basket | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. május 11. | 10:40 | 69 - 60 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Korhetz Szilárd | |||||
MAFC/C | Budapesti Honvéd/B | 2019. május 12. | 10:40 | 60 - 66 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Korhetz Szilárd | |||||
Budapesti Honvéd/B | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. május 18. | 11:00 | 75 - 45 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Matejovics Márk, Tőzsér Dénes Kelemen | |||||
Óbudai KA | Zuglói Sasok /A | 2019. május 20. | 18:10 | 71 - 50 | III. kerületi Sporttelep |
Játékvezetők: Matejovics Márk, Miháczi Ádám | |||||
MAFC/B | MAFC/C | 2019. május 22. | 15:15 | 70 - 24 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kutrik Andrea | |||||
Budafok | Zuglói Sasok /A | 2019. május 23. | 16:00 | 83 - 70 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Boros Krisztina | |||||
KKS Boys | Óbudai KA | 2019. május 23. | 17:15 | 70 - 45 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kutrik Andrea | |||||
MAFC/C | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. május 27. | 16:00 | 62 - 80 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lövei László, Bárány Levente | |||||
Budafok | Óbudai KA | 2019. május 31. | 16:45 | 60 - 74 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Boros Krisztina |