Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Ziccer KS | Gold Boys | 2018. november 6. | 19:20 | 67 - 47 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Szabó István, Havas Gábor | |||||
Újpest-MT/B | BLF KK | 2018. november 9. | 19:30 | 66 - 58 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Korhetz Szilárd | |||||
Malév SC | Budapesti Honvéd | 2018. november 11. | 13:00 | 55 - 75 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Magyar Zoltán | |||||
Gold Boys | Kiss Lenke KA | 2018. november 17. | 10:00 | 28 - 99 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Szilágyi Tamás | |||||
Budapest Csepel | Malév SC | 2018. november 17. | 14:20 | 56 - 92 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nagy István | |||||
BLF KK | Ziccer KS | 2018. november 18. | 09:00 | 132 - 45 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Tahin András | |||||
Újpest-MT/B | Budapest Csepel | 2018. november 23. | 19:30 | 74 - 48 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Balogh Kristóf | |||||
Ziccer KS | Budapesti Honvéd | 2018. november 24. | 10:40 | 26 - 129 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Kapros Roland, Nagy István | |||||
BLF KK | Gold Boys | 2018. november 25. | 10:40 | 117 - 18 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Kapros Roland, Zádeczki Donát László | |||||
Malév SC | Budafok | 2018. november 27. | 19:30 | 44 - 83 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Winkler Áron |
Budapest Csepel | Ziccer KS | 2018. december 1. | 16:15 | 91 - 48 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán | |||||
Budapesti Honvéd | Gold Boys | 2018. december 2. | 09:00 | 111 - 22 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Koncsag Csaba | |||||
Újpest-MT/B | Malév SC | 2018. december 7. | 19:30 | 64 - 53 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Bózsó Gábor | |||||
Ziccer KS | Budafok | 2018. december 8. | 09:00 | 32 - 107 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Réger Zsolt Péter, Szabó István | |||||
Budapest Csepel | Kiss Lenke KA | 2018. december 11. | 18:00 | 44 - 87 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matóczay Bálint | |||||
Újpest-MT/B | Ziccer KS | 2018. december 14. | 19:30 | 111 - 32 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szőts Dávid István | |||||
Budafok | Gold Boys | 2018. december 15. | 09:00 | 139 - 10 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Győri Ferenc | |||||
Malév SC | BLF KK | 2018. december 16. | 18:00 | 53 - 68 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Gere Kálmán Richárd |
Budafok | Újpest-MT/B | 2019. január 5. | 10:40 | 78 - 55 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Bárány Levente | |||||
Kiss Lenke KA | Budapesti Honvéd | 2019. január 9. | 18:30 | 63 - 83 | Nyár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Steiner Máté | |||||
Ziccer KS | Malév SC | 2019. január 12. | 10:40 | 51 - 100 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Szabó István | |||||
Kiss Lenke KA | Újpest-MT/B | 2019. január 12. | 14:00 | 78 - 59 | Nyár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Szabó István | |||||
BLF KK | Budafok | 2019. január 13. | 09:00 | 68 - 69 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Győri Ferenc | |||||
Budapesti Honvéd | Budapest Csepel | 2019. január 13. | 14:00 | 135 - 27 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tahin András, Horváth Kinga | |||||
Újpest-MT/B | Gold Boys | 2019. január 18. | 18:00 | 88 - 33 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Matóczay Bálint | |||||
Budafok | Budapesti Honvéd | 2019. január 19. | 10:00 | 56 - 100 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Csoma Viktor | |||||
Budapest Csepel | BLF KK | 2019. január 19. | 14:20 | 67 - 95 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Komlódi Benedek | |||||
Gold Boys | Budapest Csepel | 2019. január 22. | 16:00 | 69 - 73 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Paulus Bence Máté | |||||
Kiss Lenke KA | Ziccer KS | 2019. január 26. | 09:00 | 147 - 36 | Nyár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Balogh Kristóf | |||||
Gold Boys | Malév SC | 2019. január 26. | 10:00 | 35 - 96 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Sebestyén Elemér Richárd | |||||
Budapest Csepel | Budafok | 2019. január 26. | 14:20 | 54 - 92 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Szőke Gábor | |||||
Malév SC | Kiss Lenke KA | 2019. január 29. | 19:30 | 65 - 102 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Nagy István, Bózsó Gábor | |||||
Budapesti Honvéd | BLF KK | 2019. január 29. | 19:45 | 98 - 58 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szilágyi Tamás |
Gold Boys | Ziccer KS | 2019. február 2. | 10:00 | 20 - 0 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Steiner Máté, Matóczay Bálint | |||||
Budapesti Honvéd | Újpest-MT/B | 2019. február 2. | 18:00 | 135 - 34 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lövei László, Hartai Tamás | |||||
Budapesti Honvéd | Malév SC | 2019. február 3. | 09:00 | 96 - 40 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Csoma Viktor | |||||
BLF KK | Újpest-MT/B | 2019. február 3. | 09:00 | 57 - 73 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Nagy István, Tahin András | |||||
Újpest-MT/B | Budapesti Honvéd | 2019. február 8. | 19:30 | 58 - 77 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Bózsó Gábor | |||||
Ziccer KS | BLF KK | 2019. február 9. | 09:00 | 20 - 0 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Szabó István | |||||
Kiss Lenke KA | Gold Boys | 2019. február 9. | 09:00 | 86 - 49 | Nyár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balogh Kristóf | |||||
Malév SC | Budapest Csepel | 2019. február 14. | 19:30 | 73 - 25 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Bárány Levente, Pál Roland | |||||
Kiss Lenke KA | BLF KK | 2019. február 15. | 18:30 | 103 - 50 | Nyár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Szabó István | |||||
Kiss Lenke KA | Budafok | 2019. február 16. | 09:00 | 88 - 56 | Nyár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Pál Roland | |||||
Gold Boys | BLF KK | 2019. február 21. | 17:30 | 35 - 123 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Szabó István, Matóczay Bálint | |||||
Budapest Csepel | Újpest-MT/B | 2019. február 22. | 18:30 | 33 - 100 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Szőke Gábor | |||||
Budafok | Malév SC | 2019. február 23. | 09:00 | 69 - 45 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Bárány Levente, Matejovics Márk | |||||
Budapesti Honvéd | Ziccer KS | 2019. február 24. | 17:30 | 143 - 30 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Komlódi Benedek |
Újpest-MT/B | Budafok | 2019. március 1. | 18:30 | 86 - 62 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Major Ádám, Paulus Bence Máté | |||||
Ziccer KS | Budapest Csepel | 2019. március 2. | 09:00 | 85 - 64 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Kapros Roland, Pál Roland | |||||
BLF KK | Kiss Lenke KA | 2019. március 3. | 09:00 | 61 - 104 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Kapros Roland, Bózsó Gábor | |||||
Budafok | Ziccer KS | 2019. március 9. | 10:40 | 117 - 36 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Horváth Kinga | |||||
Malév SC | Újpest-MT/B | 2019. március 10. | 13:00 | 56 - 66 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Szőke Gábor | |||||
Gold Boys | Budapesti Honvéd | 2019. március 11. | 16:00 | 32 - 155 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Matóczay Bálint | |||||
Budapest Csepel | Gold Boys | 2019. március 12. | 18:00 | 20 - 0 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: László Zsolt, Ürögi Zsolt | |||||
Kiss Lenke KA | Budapest Csepel | 2019. március 23. | 09:00 | 126 - 43 | Nyár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Simon Kristóf Kolos | |||||
Gold Boys | Budafok | 2019. március 23. | 10:00 | 28 - 100 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szabó István | |||||
Ziccer KS | Újpest-MT/B | 2019. március 23. | 10:40 | 41 - 91 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy István, Koncsag Csaba | |||||
BLF KK | Malév SC | 2019. március 24. | 09:00 | 54 - 74 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Tahin András, Matóczay Bálint | |||||
Újpest-MT/B | Kiss Lenke KA | 2019. március 29. | 19:30 | 48 - 92 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Tahin András, Bózsó Gábor | |||||
Budapest Csepel | Budapesti Honvéd | 2019. március 30. | 14:20 | 37 - 115 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy István, Bózsó Gábor | |||||
Malév SC | Ziccer KS | 2019. március 31. | 13:00 | 70 - 51 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Szőke Gábor |
Budafok | Kiss Lenke KA | 2019. április 7. | 10:00 | 85 - 84 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Bárány Levente, Győri Ferenc | |||||
Gold Boys | Újpest-MT/B | 2019. április 9. | 17:30 | 36 - 99 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Szabó István | |||||
Budapesti Honvéd | Kiss Lenke KA | 2019. április 9. | 19:45 | 90 - 71 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Korhetz Szilárd | |||||
Budapesti Honvéd | Budafok | 2019. április 13. | 12:00 | 100 - 55 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bárány Levente, Szőke Gábor | |||||
Malév SC | Gold Boys | 2019. április 16. | 19:30 | 20 - 0 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Matejovics Márk |
Budafok | BLF KK | 2019. május 3. | 18:00 | 81 - 58 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy István, Paulus Bence Máté | |||||
Ziccer KS | Kiss Lenke KA | 2019. május 4. | 10:30 | 38 - 114 | Jókai Mór Általános Iskola |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Hőgerl Bence | |||||
BLF KK | Budapest Csepel | 2019. május 5. | 09:00 | 101 - 47 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Matics Sándor, Tahin András | |||||
Kiss Lenke KA | Malév SC | 2019. május 9. | 18:30 | 95 - 63 | Nyár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Gere Kálmán Richárd | |||||
BLF KK | Budapesti Honvéd | 2019. május 12. | 09:00 | 53 - 98 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Szabó István | |||||
Budafok | Budapest Csepel | 2019. május 18. | 11:00 | 98 - 40 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Havas Gábor |