Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
KKS | Kiss Lenke KS | 2017. október 8. | 09:00 | 45 - 83 | |
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Lőrincz Erzsébet | |||||
SZPA-HSE | BEAC -Újbuda KA/B | 2017. október 8. | 10:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Brúnó József | |||||
BEAC -Újbuda KA/C | Vasas Akadémia/B | 2017. október 8. | 12:30 | 29 - 138 | |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Korompai Zsolt | |||||
BEAC Farkasrét | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2017. október 12. | 16:00 | 42 - 122 | |
Játékvezetők: Szabó István, Varga Gergely | |||||
Kiss Lenke KS | Pénzügyőr SE | 2017. október 12. | 18:30 | 71 - 38 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Tőzsér Dénes | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/B | SZPA-HSE | 2017. október 14. | 10:00 | 93 - 56 | |
Játékvezetők: Steier Krisztián, Jankovics Viktor | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Ajka | 2017. október 14. | 11:00 | 151 - 18 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Dávid | |||||
Ajka | Pécsi VSK/B | 2017. október 14. | 13:00 | 8 - 134 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Dávid | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Zalaegerszegi KTE | 2017. október 14. | 14:00 | 64 - 90 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Varga Flóra, Téczely Roland | |||||
Pécsi VSK/B | Kanizsai Vadmacskák SE | 2017. október 14. | 16:00 | 42 - 78 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Dávid | |||||
Zalaegerszegi KTE | Mágusok Egyesület | 2017. október 14. | 16:00 | 107 - 34 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Varga Flóra, Lovász Balázs | |||||
Mágusok Egyesület | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2017. október 14. | 18:00 | 35 - 144 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Téczely Roland | |||||
Dávid Kornél KA | Tatabányai KC | 2017. október 15. | 10:00 | 118 - 22 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz István, Tóth Bence | |||||
Debreceni KA/A | Nyíregyházi Kosársuli | 2017. október 15. | 10:00 | 43 - 63 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Nyíri Péter | |||||
DVTK-ÉLKSK T | Monori SE | 2017. október 15. | 10:30 | 29 - 69 | Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium |
Játékvezetők: Domán István, Stefán Attila (Pázsitka Ferenc) | |||||
Százhalombattai KSE | DVTK-ÉLKSK Ó | 2017. október 15. | 10:30 | 72 - 46 | Vasvár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán | |||||
DVTK-ÉLKSK M | CEKK | 2017. október 15. | 10:30 | 2 - 0 | Egressy Béni Általános Iskola |
Játékvezetők: Bene Szilárd, Sörlei Attila | |||||
Tatabányai KC | Szombathelyi SI | 2017. október 15. | 12:00 | 30 - 103 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz István, Koller István | |||||
DVTK Akadémia/B | MVSI Vadmacskák | 2017. október 15. | 12:00 | 77 - 58 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Dr. Marjay Péter | |||||
DVTK-ÉLKSK Z | Parthus KSZ | 2017. október 15. | 12:30 | 55 - 35 | Egressy Béni Általános Iskola |
Játékvezetők: Marton Péter, Sörlei Attila | |||||
Kecskeméti KA/B | Szolnoki Sportcentrum | 2017. október 15. | 12:30 | 52 - 49 | Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium |
Játékvezetők: Jobbágy István, Stefán Attila (Pázsitka Ferenc) | |||||
Debreceni KA/B | PAFC Basket | 2017. október 15. | 12:30 | 82 - 60 | Vasvár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sándor Ivett | |||||
Szombathelyi SI | Dávid Kornél KA | 2017. október 15. | 14:00 | 39 - 90 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Tóth Bence | |||||
Százhalombattai KSE | PAFC Basket | 2017. október 15. | 15:00 | 73 - 34 | Vasvár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Lónáth László, Sándor Ivett | |||||
MVSI Vadmacskák | Debreceni KA/A | 2017. október 15. | 15:00 | 30 - 61 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Nyíri Péter | |||||
DVTK-ÉLKSK Z | CEKK | 2017. október 15. | 15:00 | 2 - 0 | Egressy Béni Általános Iskola |
Játékvezetők: Bene Szilárd, Marton Péter | |||||
Szolnoki Sportcentrum | Monori SE | 2017. október 15. | 15:00 | 38 - 72 | Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium |
Játékvezetők: Domán István, Jobbágy István (Pázsitka Ferenc) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | KKS | 2017. október 15. | 16:00 | 122 - 21 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid, Szabó István | |||||
Parthus KSZ | DVTK-ÉLKSK M | 2017. október 15. | 17:00 | 33 - 83 | Egressy Béni Általános Iskola |
Játékvezetők: Bene Szilárd, Marton Péter | |||||
DVTK-ÉLKSK T | Kecskeméti KA/B | 2017. október 15. | 17:00 | 34 - 81 | Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium |
Játékvezetők: Domán István, Stefán Attila (Pázsitka Ferenc) | |||||
DVTK Akadémia/B | Nyíregyházi Kosársuli | 2017. október 15. | 17:00 | 36 - 68 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Káré Gergő, Horányi András | |||||
DVTK-ÉLKSK Ó | Debreceni KA/B | 2017. október 15. | 17:00 | 60 - 62 | Vasvár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán | |||||
Félegyházi TSI | Kecskeméti KA/A | 2017. október 20. | 15:00 | 36 - 107 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Váczi Mihály | |||||
Szeged KE | Mezőberényi KK | 2017. október 20. | 15:00 | 91 - 29 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Bere Márton | |||||
BEAC -Újbuda KA/C | Kiss Lenke KS | 2017. október 20. | 15:30 | 66 - 60 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Varga Gergely | |||||
Szeged KE | Félegyházi TSI | 2017. október 20. | 17:00 | 129 - 46 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Váczi Mihály | |||||
Kecskeméti KA/A | Mezőberényi KK | 2017. október 20. | 17:00 | 63 - 20 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Bere Márton | |||||
BEAC Farkasrét | BEAC -Újbuda KA/C | 2017. október 27. | 17:00 | 76 - 58 | |
Játékvezetők: Szirt Lajos, Tahin András | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/B | BEAC -Újbuda KA/B | 2017. október 27. | 18:30 | 113 - 28 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor, Szabó István | |||||
Vasas Akadémia/B | BEAC Farkasrét | 2017. október 28. | 13:00 | 94 - 43 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Gere Kálmán | |||||
KKS | Vasas Akadémia/B | 2017. október 29. | 09:00 | 27 - 120 | |
Játékvezetők: Szirt Lajos, Steiner Máté | |||||
Pénzügyőr SE | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2017. október 29. | 10:00 | 28 - 70 | |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bárány Levente |
Kecskeméti KA/A | Szeged KE | 2017. november 10. | 14:00 | 67 - 55 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Kónya Levente, Maráz András | |||||
Mezőberényi KK | Félegyházi TSI | 2017. november 10. | 16:00 | 82 - 51 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Kónya Levente, Hegedűs Csaba | |||||
Félegyházi TSI | Szeged KE | 2017. november 10. | 18:00 | 25 - 66 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Hegedűs Csaba, Maráz András | |||||
Mezőberényi KK | Kecskeméti KA/A | 2017. november 10. | 20:00 | 24 - 55 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Hegedűs Csaba, Maráz András | |||||
Vasas Akadémia/B | Pénzügyőr SE | 2017. november 11. | 09:00 | 88 - 7 | |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Komlódi Benedek | |||||
Kiss Lenke KS | BEAC -Újbuda KA/B | 2017. november 11. | 10:00 | 102 - 60 | |
Játékvezetők: Oláh Márk, Pál Roland | |||||
KKS | BEAC Farkasrét | 2017. november 12. | 09:00 | 44 - 47 | |
Játékvezetők: Matics Sándor, Szirt Lajos | |||||
Monori SE | Kecskeméti KA/B | 2017. november 12. | 09:00 | 0 - 2 | Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Vigh Balázs | |||||
CEKK | Parthus KSZ | 2017. november 12. | 09:30 | 0 - 2 | Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Szájer József, Jurászik László | |||||
Pénzügyőr SE | Török Flóris - Törekvés SE/B | 2017. november 12. | 10:00 | 39 - 76 | |
Játékvezetők: Sebestyén Richárd, Komlódi Benedek | |||||
Mágusok Egyesület | Zalaegerszegi KTE | 2017. november 12. | 10:00 | 0 - 2 | Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Farkas Roland, Lakos Koppány | |||||
Debreceni KA/A | DVTK Akadémia/B | 2017. november 12. | 10:30 | 74 - 48 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Balázs | |||||
Dávid Kornél KA | Szombathelyi SI | 2017. november 12. | 10:30 | 64 - 46 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Polyák Máté | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Pécsi VSK/B | 2017. november 12. | 11:00 | 99 - 30 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám | |||||
Szolnoki Sportcentrum | DVTK-ÉLKSK T | 2017. november 12. | 11:00 | 77 - 23 | Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Sersovszky Gergely | |||||
PAFC Basket | DVTK-ÉLKSK Ó | 2017. november 12. | 11:00 | 86 - 46 | Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Stoller Balázs | |||||
DVTK-ÉLKSK M | DVTK-ÉLKSK Z | 2017. november 12. | 11:30 | 42 - 65 | Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Szájer József, Kovács Róbert | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | SZPA-HSE | 2017. november 12. | 12:00 | 97 - 44 | |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Lukács Rezső | |||||
Zalaegerszegi KTE | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2017. november 12. | 12:00 | 70 - 45 | Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Lakos Koppány, Szecsődi Richárd | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | MVSI Vadmacskák | 2017. november 12. | 12:30 | 67 - 55 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Bács Csaba, Rinyu Péter | |||||
Tatabányai KC | Dávid Kornél KA | 2017. november 12. | 12:30 | 18 - 117 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Bognár Tamás | |||||
Kecskeméti KA/B | DVTK-ÉLKSK T | 2017. november 12. | 13:00 | 62 - 24 | Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Sersovszky Gergely | |||||
Debreceni KA/B | Százhalombattai KSE | 2017. november 12. | 13:00 | 74 - 68 | Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Rab Domonkos | |||||
Pécsi VSK/B | Ajka | 2017. november 12. | 13:00 | 106 - 6 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám | |||||
Parthus KSZ | DVTK-ÉLKSK Z | 2017. november 12. | 13:30 | 33 - 76 | Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Jurászik László, Kovács Róbert | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Mágusok Egyesület | 2017. november 12. | 14:00 | 2 - 0 | Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Farkas Roland, Szecsődi Richárd | |||||
Szombathelyi SI | Tatabányai KC | 2017. november 12. | 14:30 | 73 - 27 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Polyák Máté, Bognár Tamás | |||||
DVTK-ÉLKSK Ó | Százhalombattai KSE | 2017. november 12. | 15:00 | 42 - 81 | Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Stoller Balázs | |||||
Ajka | Kanizsai Vadmacskák SE | 2017. november 12. | 15:00 | 10 - 143 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám | |||||
Monori SE | Szolnoki Sportcentrum | 2017. november 12. | 15:00 | 0 - 2 | Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Vigh Balázs | |||||
MVSI Vadmacskák | DVTK Akadémia/B | 2017. november 12. | 15:00 | 54 - 72 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám, Rinyu Péter | |||||
CEKK | DVTK-ÉLKSK M | 2017. november 12. | 15:30 | 0 - 2 | Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Szájer József, Jurászik László | |||||
PAFC Basket | Debreceni KA/B | 2017. november 12. | 17:00 | 62 - 51 | Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Stoller Balázs, Rab Domonkos | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Debreceni KA/A | 2017. november 12. | 17:00 | 66 - 60 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám, Szűcs Balázs | |||||
SZPA-HSE | Kiss Lenke KS | 2017. november 15. | 16:30 | 78 - 81 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Zádeczki Donát László | |||||
Pénzügyőr SE | KKS | 2017. november 16. | 17:15 | 30 - 43 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Zádeczki Donát László | |||||
BEAC -Újbuda KA/B | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2017. november 17. | 15:30 | 20 - 89 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor | |||||
BEAC -Újbuda KA/C | Török Flóris - Törekvés SE/B | 2017. november 17. | 17:00 | 87 - 49 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor | |||||
SZPA-HSE | Vasas Akadémia/B | 2017. november 19. | 14:00 | 36 - 100 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Tóth Richárd | |||||
BEAC Farkasrét | Kiss Lenke KS | 2017. november 23. | 16:00 | 64 - 56 | |
Játékvezetők: Gaál István, Németh Fanni | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | BEAC -Újbuda KA/C | 2017. november 24. | 19:00 | 104 - 50 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Bárány Levente | |||||
KKS | Török Flóris - Törekvés SE/B | 2017. november 26. | 10:00 | 44 - 92 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Reiter Márton | |||||
Vasas Akadémia/B | BEAC -Újbuda KA/B | 2017. november 26. | 11:00 | 140 - 11 | |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gere Kálmán | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/B | BEAC Farkasrét | 2017. november 30. | 19:00 | 90 - 72 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Matóczay Bálint |
Kecskeméti KA/B | Monori SE | 2017. december 1. | 14:00 | 48 - 61 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Simon Tamás, Bodnárné Pasek Mónika | |||||
BEAC -Újbuda KA/B | BEAC Farkasrét | 2017. december 1. | 15:30 | 52 - 80 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Németh Fanni | |||||
DVTK-ÉLKSK T | Szolnoki Sportcentrum | 2017. december 1. | 16:00 | 51 - 67 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Simon Tamás, Hajagos-Kiss Hedvig | |||||
BEAC -Újbuda KA/C | Pénzügyőr SE | 2017. december 1. | 17:00 | 52 - 36 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Jankovics Viktor | |||||
Monori SE | DVTK-ÉLKSK T | 2017. december 1. | 18:00 | 66 - 47 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Maráz András | |||||
Kiss Lenke KS | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2017. december 1. | 18:30 | 47 - 68 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Matóczay Bálint | |||||
Szolnoki Sportcentrum | Kecskeméti KA/B | 2017. december 1. | 20:00 | 61 - 52 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Maráz András | |||||
Pécsi VSK/B | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2017. december 2. | 10:00 | 69 - 48 | Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely |
Játékvezetők: Székely Bernadett | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Szombathelyi SI | 2017. december 2. | 12:00 | 58 - 61 | Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely |
Játékvezetők: Székely Bernadett, Szalóki Bence | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/B | Vasas Akadémia/B | 2017. december 2. | 15:00 | 49 - 72 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Varga Gergely | |||||
Szombathelyi SI | Pécsi VSK/B | 2017. december 2. | 16:00 | 60 - 41 | Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence | |||||
DVTK-ÉLKSK M | DVTK-ÉLKSK Z | 2017. december 3. | 08:30 | 88 - 48 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Marton Péter | |||||
Félegyházi TSI | Mezőberényi KK | 2017. december 3. | 10:00 | 41 - 52 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Romhányi Mária (Király László) | |||||
Szeged KE | Kecskeméti KA/A | 2017. december 3. | 10:00 | 45 - 51 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Hegedűs Csaba (Király László) | |||||
Ajka | Mágusok Egyesület | 2017. december 3. | 10:00 | 2 - 0 | Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Farkas Roland, Dross Bálint | |||||
Debreceni KA/B | DVTK-ÉLKSK Ó | 2017. december 3. | 10:30 | 81 - 58 | Vasvár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Bene Szilárd, Sörlei Attila | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | DVTK Akadémia/B | 2017. december 3. | 10:30 | 67 - 39 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő | |||||
DVTK-ÉLKSK M | Parthus KSZ | 2017. december 3. | 10:30 | 67 - 24 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Marton Péter | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Zalaegerszegi KTE | 2017. december 3. | 11:00 | 53 - 51 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Lovas Dávid | |||||
Kecskeméti KA/A | Félegyházi TSI | 2017. december 3. | 12:00 | 90 - 27 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Hegedűs Csaba (Király László) | |||||
Mezőberényi KK | Szeged KE | 2017. december 3. | 12:00 | 45 - 76 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Romhányi Mária (Király László) | |||||
Tatabányai KC | Ajka | 2017. december 3. | 12:00 | 76 - 32 | Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Farkas Roland, Deák Zsuzsanna | |||||
Debreceni KA/A | MVSI Vadmacskák | 2017. december 3. | 12:30 | 51 - 45 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Nyíri Péter | |||||
Parthus KSZ | CEKK | 2017. december 3. | 12:30 | 20 - 0 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Stefán Attila | |||||
PAFC Basket | Százhalombattai KSE | 2017. december 3. | 12:30 | 58 - 50 | Vasvár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila | |||||
SZPA-HSE | KKS | 2017. december 3. | 14:00 | 67 - 33 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Koncsag Csaba | |||||
Mágusok Egyesület | Tatabányai KC | 2017. december 3. | 14:00 | 0 - 2 | Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Dross Bálint | |||||
Zalaegerszegi KTE | Dávid Kornél KA | 2017. december 3. | 14:00 | 50 - 66 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Lovas Dávid | |||||
CEKK | DVTK-ÉLKSK Z | 2017. december 3. | 14:30 | 0 - 20 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Marton Péter, Stefán Attila | |||||
Százhalombattai KSE | Debreceni KA/B | 2017. december 3. | 14:30 | 56 - 61 | Vasvár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd | |||||
DVTK Akadémia/B | Debreceni KA/A | 2017. december 3. | 15:00 | 65 - 60 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Zalai Ákos, Horányi András | |||||
DVTK-ÉLKSK Ó | PAFC Basket | 2017. december 3. | 16:30 | 42 - 106 | Vasvár utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Bene Szilárd, Lónáth László | |||||
MVSI Vadmacskák | Nyíregyházi Kosársuli | 2017. december 3. | 17:00 | 36 - 69 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Zalai Ákos, Nyíri Péter | |||||
Dávid Kornél KA | Kanizsai Vadmacskák SE | 2017. december 3. | 17:00 | 69 - 49 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Lovas Dávid | |||||
BEAC Farkasrét | SZPA-HSE | 2017. december 7. | 16:00 | 67 - 35 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Zádeczki Donát László | |||||
Vasas Akadémia/B | Kiss Lenke KS | 2017. december 10. | 09:00 | 87 - 57 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Horváth Kinga | |||||
Pénzügyőr SE | BEAC -Újbuda KA/B | 2017. december 10. | 10:00 | 90 - 37 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Komlódi Benedek | |||||
Pénzügyőr SE | SZPA-HSE | 2017. december 12. | 17:15 | 57 - 54 | |
Játékvezetők: Tahin András, Győri Ferenc | |||||
BEAC -Újbuda KA/B | BEAC -Újbuda KA/C | 2017. december 15. | 15:30 | 38 - 115 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor, Horváth Kinga | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Török Flóris - Törekvés SE/B | 2017. december 15. | 19:00 | 83 - 64 | |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Paulus Bence Máté | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Vasas Akadémia/B | 2017. december 16. | 12:00 | 69 - 53 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Bárány Levente |
KKS | BEAC -Újbuda KA/C | 2018. január 6. | 13:00 | 40 - 68 | |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Matóczay Bálint | |||||
BEAC -Újbuda KA/B | KKS | 2018. január 7. | 10:00 | 53 - 68 | |
Játékvezetők: Bognár Domokos, Győri Ferenc | |||||
BEAC -Újbuda KA/C | SZPA-HSE | 2018. január 7. | 11:30 | 64 - 41 | |
Játékvezetők: Bognár Domokos, Győri Ferenc | |||||
BEAC Farkasrét | Pénzügyőr SE | 2018. január 11. | 16:00 | 74 - 45 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Matóczay Bálint | |||||
Kiss Lenke KS | Török Flóris - Törekvés SE/B | 2018. január 15. | 18:30 | 62 - 68 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid, Pál Roland | |||||
Pécsi VSK/B | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. január 17. | 15:30 | 65 - 44 | Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence | |||||
MVSI Vadmacskák | DVTK-ÉLKSK M | 2018. január 21. | 09:30 | 83 - 47 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd (Pázsitka Ferenc) | |||||
BEAC Farkasrét | BEAC -Újbuda KA/C | 2018. január 21. | 10:00 | 49 - 108 | Grosics Gyula Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Gere Kálmán | |||||
BEAC Farkasrét | BEAC -Újbuda KA/C | 2018. január 21. | 10:00 | 49 - 108 | Grosics Gyula Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Gere Kálmán (Kis Balázs) | |||||
Szolnoki Sportcentrum | Szeged KE | 2018. január 21. | 10:00 | 51 - 55 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Debreceni KA/B | 2018. január 21. | 10:00 | 76 - 39 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Pál-Szabó Dávid | |||||
DVTK-ÉLKSK Ó | Parthus KSZ | 2018. január 21. | 10:30 | 72 - 35 | Remetekertvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: Varga Dániel, Rab Domonkos | |||||
Mezőberényi KK | DVTK-ÉLKSK T | 2018. január 21. | 11:00 | 64 - 46 | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium |
Játékvezetők: Bere Márton, Váczi Mihály | |||||
Zalaegerszegi KTE | Dávid Kornél KA | 2018. január 21. | 11:00 | 50 - 65 | Tóvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Ecet Zsolt | |||||
PAFC Basket | Százhalombattai KSE | 2018. január 21. | 11:30 | 76 - 52 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Bene Szilárd, Molnár Krisztián (Pázsitka Ferenc) | |||||
Debreceni KA/A | DVTK Akadémia/B | 2018. január 21. | 12:00 | 66 - 73 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Mezei Tibor | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Kiss Lenke KS | 2018. január 21. | 12:00 | 117 - 35 | Grosics Gyula Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Gere Kálmán | |||||
Kecskeméti KA/A | Kecskeméti KA/B | 2018. január 21. | 12:00 | 76 - 45 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Rideg László | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Kiss Lenke KS | 2018. január 21. | 12:00 | 117 - 35 | Grosics Gyula Általános Iskola |
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Gere Kálmán (Kis Balázs) | |||||
DVTK-ÉLKSK Z | DVTK-ÉLKSK Ó | 2018. január 21. | 12:30 | 78 - 53 | Remetekertvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: Varga Dániel, Rab Domonkos | |||||
Monori SE | Félegyházi TSI | 2018. január 21. | 12:45 | 88 - 21 | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium |
Játékvezetők: Bere Márton, Tóth Tamás | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Szombathelyi SI | 2018. január 21. | 13:30 | 68 - 101 | Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka |
Játékvezetők: Polyák Máté, Bognár Tamás | |||||
DVTK-ÉLKSK M | Százhalombattai KSE | 2018. január 21. | 13:45 | 56 - 62 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Bene Szilárd, Molnár Krisztián (Pázsitka Ferenc) | |||||
BEAC Farkasrét | Kiss Lenke KS | 2018. január 21. | 14:00 | 45 - 87 | Grosics Gyula Általános Iskola |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Zádeczki Donát László (Kis Balázs) | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Zalaegerszegi KTE | 2018. január 21. | 14:00 | 85 - 59 | Tóvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Poór Tamás | |||||
BEAC Farkasrét | Kiss Lenke KS | 2018. január 21. | 14:00 | 45 - 87 | Grosics Gyula Általános Iskola |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Zádeczki Donát László | |||||
Parthus KSZ | DVTK-ÉLKSK Z | 2018. január 21. | 14:30 | 46 - 62 | Remetekertvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: Varga Dániel, Rab Domonkos | |||||
DVTK-ÉLKSK T | Félegyházi TSI | 2018. január 21. | 14:45 | 48 - 30 | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Váczi Mihály | |||||
Szolnoki Sportcentrum | Kecskeméti KA/B | 2018. január 21. | 15:00 | 48 - 40 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Fenyvesi Zénó | |||||
Tatabányai KC | Ajka | 2018. január 21. | 15:00 | 102 - 26 | Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Wágner Szabolcs, Kiss István | |||||
Debreceni KA/A | Debreceni KA/B | 2018. január 21. | 15:00 | 89 - 41 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Pál-Szabó Dávid | |||||
MVSI Vadmacskák | PAFC Basket | 2018. január 21. | 15:30 | 75 - 46 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd (Pázsitka Ferenc) | |||||
Szombathelyi SI | Pécsi VSK/B | 2018. január 21. | 16:00 | 73 - 45 | Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka |
Játékvezetők: Polyák Máté, Bognár Tamás | |||||
BEAC -Újbuda KA/C | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2018. január 21. | 16:00 | 34 - 105 | Grosics Gyula Általános Iskola |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Zádeczki Donát László (Kis Balázs) | |||||
BEAC -Újbuda KA/C | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2018. január 21. | 16:00 | 34 - 105 | Grosics Gyula Általános Iskola |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Zádeczki Donát László | |||||
Mezőberényi KK | Monori SE | 2018. január 21. | 16:30 | 46 - 88 | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium |
Játékvezetők: Bere Márton, Váczi Mihály | |||||
Dávid Kornél KA | Kanizsai Vadmacskák SE | 2018. január 21. | 17:00 | 81 - 65 | Tóvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: Ecet Zsolt, Poór Tamás | |||||
Szeged KE | Kecskeméti KA/A | 2018. január 21. | 17:00 | 52 - 42 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária | |||||
DVTK Akadémia/B | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. január 21. | 17:00 | 65 - 54 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Mezei Tibor |
BEAC -Újbuda KA/C | Török Flóris - Törekvés SE/B | 2018. február 2. | 17:00 | 36 - 88 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Matóczay Bálint | |||||
KKS | SZPA-HSE | 2018. február 4. | 09:00 | 46 - 68 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Korompai Zsolt | |||||
MVSI Vadmacskák | Debreceni KA/B | 2018. február 4. | 10:00 | 61 - 34 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Bene Szilárd, Stefán Attila (Pázsitka Ferenc) | |||||
DVTK-ÉLKSK T | DVTK-ÉLKSK Ó | 2018. február 4. | 10:30 | 66 - 45 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Jobbágy István | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Szombathelyi SI | 2018. február 4. | 10:30 | 78 - 58 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szabó Tibor, Rácz Balázs | |||||
Kecskeméti KA/B | DVTK-ÉLKSK M | 2018. február 4. | 10:30 | 91 - 30 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Kónya Levente, Bodnárné Pasek Mónika | |||||
Monori SE | PAFC Basket | 2018. február 4. | 11:45 | 82 - 18 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Bene Szilárd, Szobonya Erik (Pázsitka Ferenc) | |||||
Pénzügyőr SE | BEAC -Újbuda KA/B | 2018. február 4. | 12:00 | 73 - 55 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Ürögi Zsolt | |||||
Mezőberényi KK | Félegyházi TSI | 2018. február 4. | 12:30 | 87 - 58 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Domán István, Hegedűs Imre | |||||
Százhalombattai KSE | DVTK-ÉLKSK Z | 2018. február 4. | 12:30 | 67 - 56 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Kónya Levente, Bodnárné Pasek Mónika | |||||
Zalaegerszegi KTE | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. február 4. | 12:30 | 74 - 58 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szabó Tibor, Rácz Balázs | |||||
Debreceni KA/B | Monori SE | 2018. február 4. | 14:00 | 23 - 77 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Stefán Attila, Szobonya Erik (Pázsitka Ferenc) | |||||
Százhalombattai KSE | DVTK-ÉLKSK M | 2018. február 4. | 14:30 | 53 - 46 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Kiss Máté László, Hajagos-Kiss Hedvig | |||||
DVTK-ÉLKSK Ó | Mezőberényi KK | 2018. február 4. | 14:30 | 44 - 84 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Domán István, Jobbágy István | |||||
Zalaegerszegi KTE | Szombathelyi SI | 2018. február 4. | 15:00 | 83 - 57 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Illés Bálint | |||||
MVSI Vadmacskák | PAFC Basket | 2018. február 4. | 15:45 | 64 - 37 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Bene Szilárd, Stefán Attila (Pázsitka Ferenc) | |||||
DVTK-ÉLKSK T | Félegyházi TSI | 2018. február 4. | 16:30 | 81 - 46 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Domán István, Jobbágy István | |||||
DVTK-ÉLKSK Z | Kecskeméti KA/B | 2018. február 4. | 16:30 | 32 - 102 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Kiss Máté László, Hajagos-Kiss Hedvig | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Kanizsai Vadmacskák SE | 2018. február 4. | 17:00 | 58 - 102 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Illés Bálint | |||||
SZPA-HSE | BEAC -Újbuda KA/B | 2018. február 10. | 11:00 | 87 - 46 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Paulus Bence Máté | |||||
SZPA-HSE | Pénzügyőr SE | 2018. február 16. | 17:30 | 67 - 54 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Pál Roland | |||||
Vasas Akadémia/B | Kiss Lenke KS | 2018. február 18. | 09:00 | 92 - 31 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Adjudani Pezsman | |||||
BEAC -Újbuda KA/B | KKS | 2018. február 18. | 10:00 | 49 - 70 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán, Lukács Rezső | |||||
BEAC Farkasrét | Kiss Lenke KS | 2018. február 22. | 16:00 | 32 - 62 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szőts Dávid | |||||
BEAC -Újbuda KA/C | Kiss Lenke KS | 2018. február 23. | 15:30 | 58 - 75 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid, Németh Fanni | |||||
Parthus KSZ | Tatabányai KC | 2018. február 24. | 09:30 | 45 - 75 | Éltes Mátyás Általános Iskola |
Játékvezetők: Novák Bence, Fazekas Hajnal Erzsébet | |||||
PAFC Basket | Monori SE | 2018. február 24. | 09:30 | 44 - 70 | Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Kovács Róbert | |||||
Ajka | Parthus KSZ | 2018. február 24. | 11:15 | 20 - 69 | Éltes Mátyás Általános Iskola |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence | |||||
Debreceni KA/B | MVSI Vadmacskák | 2018. február 24. | 11:15 | 44 - 68 | Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Novák Bence | |||||
Tatabányai KC | Ajka | 2018. február 24. | 13:00 | 87 - 17 | Éltes Mátyás Általános Iskola |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet | |||||
Monori SE | MVSI Vadmacskák | 2018. február 24. | 13:30 | 79 - 50 | Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Novák Bence, Kovács Róbert | |||||
PAFC Basket | Debreceni KA/B | 2018. február 24. | 15:15 | 67 - 52 | Paduai Szent Antal Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Kovács Róbert | |||||
Vasas Akadémia/B | BEAC -Újbuda KA/C | 2018. február 25. | 09:00 | 102 - 28 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Bárány Levente | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Zalaegerszegi KTE | 2018. február 25. | 09:30 | 93 - 67 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Németh Csaba, Földesi Marcell | |||||
Szolnoki Sportcentrum | Kecskeméti KA/A | 2018. február 25. | 10:00 | 37 - 66 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Kiss Máté László, Hegedűs Csaba | |||||
Félegyházi TSI | Mezőberényi KK | 2018. február 25. | 10:30 | 45 - 71 | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Szenteszki Berta | |||||
DVTK-ÉLKSK M | DVTK-ÉLKSK Z | 2018. február 25. | 10:30 | 60 - 51 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sándor Ivett | |||||
Szombathelyi SI | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. február 25. | 11:30 | 62 - 57 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Kaszás Gyula, Németh Csaba | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Debreceni KA/A | 2018. február 25. | 12:00 | 56 - 53 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Kiss Máté László | |||||
DVTK-ÉLKSK Ó | DVTK-ÉLKSK T | 2018. február 25. | 12:15 | 37 - 50 | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Szenteszki Berta | |||||
Kecskeméti KA/B | Százhalombattai KSE | 2018. február 25. | 12:30 | 49 - 52 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sándor Ivett | |||||
Szombathelyi SI | Kanizsai Vadmacskák SE | 2018. február 25. | 13:30 | 46 - 77 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Kaszás Gyula, Földesi Marcell | |||||
Félegyházi TSI | DVTK-ÉLKSK Ó | 2018. február 25. | 14:15 | 62 - 31 | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Tóth Tamás | |||||
DVTK-ÉLKSK M | Kecskeméti KA/B | 2018. február 25. | 14:30 | 22 - 94 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter | |||||
Szolnoki Sportcentrum | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. február 25. | 14:30 | 30 - 63 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Hegedűs Csaba | |||||
Pénzügyőr SE | KKS | 2018. február 25. | 15:00 | 45 - 54 | |
Játékvezetők: Tahin András, Matóczay Bálint | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Zalaegerszegi KTE | 2018. február 25. | 15:30 | 32 - 107 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Németh Csaba, Földesi Marcell | |||||
Mezőberényi KK | DVTK-ÉLKSK T | 2018. február 25. | 16:00 | 62 - 52 | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Szenteszki Berta | |||||
DVTK-ÉLKSK Z | Százhalombattai KSE | 2018. február 25. | 16:30 | 44 - 87 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Marton Péter, Sándor Ivett | |||||
Kecskeméti KA/A | Debreceni KA/A | 2018. február 25. | 16:30 | 66 - 53 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Kiss Máté László, Hegedűs Csaba |
BEAC -Újbuda KA/B | Pénzügyőr SE | 2018. március 2. | 16:15 | 27 - 70 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Szőke Gábor | |||||
Tatabányai KC | Ajka | 2018. március 3. | 12:00 | 87 - 20 | Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András | |||||
Parthus KSZ | Tatabányai KC | 2018. március 3. | 13:30 | 42 - 78 | Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András | |||||
Ajka | Parthus KSZ | 2018. március 3. | 15:00 | 27 - 50 | Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András | |||||
SZPA-HSE | KKS | 2018. március 4. | 13:30 | 63 - 64 | |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Csilla, Steiner Máté | |||||
BEAC Farkasrét | Török Flóris - Törekvés SE/B | 2018. március 8. | 16:00 | 37 - 68 | |
Játékvezetők: Simon Kristóf, Ürögi Zsolt | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/B | Kiss Lenke KS | 2018. március 13. | 19:00 | 87 - 67 | |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Szőke Gábor | |||||
BEAC -Újbuda KA/C | BEAC Farkasrét | 2018. március 14. | 15:30 | 88 - 35 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Hőgerl Bence | |||||
Pénzügyőr SE | SZPA-HSE | 2018. március 14. | 17:45 | 52 - 29 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Bózsó Gábor | |||||
BEAC Farkasrét | Vasas Akadémia/B | 2018. március 22. | 16:00 | 46 - 70 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Matóczay Bálint | |||||
KKS | BEAC -Újbuda KA/B | 2018. március 25. | 11:00 | 70 - 22 | |
Játékvezetők: Sebestyén Richárd, Lukács Rezső | |||||
Kiss Lenke KS | BEAC Farkasrét | 2018. március 26. | 18:30 | 63 - 62 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Hőgerl Bence |
BEAC -Újbuda KA/C | Vasas Akadémia/B | 2018. április 7. | 09:00 | 48 - 94 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Steiner Máté | |||||
Százhalombattai KSE | Kecskeméti KA/B | 2018. április 7. | 10:00 | 38 - 77 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Tóth Mihály | |||||
DVTK-ÉLKSK Z | DVTK-ÉLKSK M | 2018. április 7. | 12:00 | 44 - 60 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Fekete Csaba | |||||
Kiss Lenke KS | Vasas Akadémia/B | 2018. április 7. | 14:00 | 71 - 100 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Koncsag Csaba | |||||
DVTK-ÉLKSK M | Százhalombattai KSE | 2018. április 7. | 14:00 | 50 - 73 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Velkey István, Maráz András | |||||
Kecskeméti KA/B | DVTK-ÉLKSK Z | 2018. április 7. | 16:00 | 112 - 23 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Velkey István, Maráz András | |||||
Kecskeméti KA/A | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. április 7. | 18:00 | 33 - 61 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Nyíri Péter | |||||
Zalaegerszegi KTE | Kanizsai Vadmacskák SE | 2018. április 8. | 10:00 | 54 - 102 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Kecskeméti KA/A | 2018. április 8. | 10:30 | 52 - 47 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Horányi András (Zalai Ákos) | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Szombathelyi SI | 2018. április 8. | 12:00 | 47 - 63 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Marcell | |||||
Szolnoki Sportcentrum | Debreceni KA/A | 2018. április 8. | 12:30 | 40 - 67 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Horányi András (Zalai Ákos) | |||||
Mezőberényi KK | DVTK-ÉLKSK Ó | 2018. április 8. | 13:00 | 81 - 79 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kónya Levente | |||||
Félegyházi TSI | DVTK-ÉLKSK T | 2018. április 8. | 13:00 | 57 - 82 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Cselóczki Bence | |||||
Szombathelyi SI | Zalaegerszegi KTE | 2018. április 8. | 14:00 | 63 - 62 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Földesi Marcell | |||||
DVTK-ÉLKSK T | Mezőberényi KK | 2018. április 8. | 14:45 | 69 - 49 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Cselóczki Bence | |||||
DVTK-ÉLKSK Ó | Félegyházi TSI | 2018. április 8. | 14:45 | 51 - 61 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kónya Levente, Hajagos-Kiss Hedvig | |||||
Kecskeméti KA/A | Szolnoki Sportcentrum | 2018. április 8. | 15:00 | 52 - 36 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Káré Gergő, Balogh Kristóf (Zalai Ákos) | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. április 8. | 16:00 | 115 - 32 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Marcell | |||||
Debreceni KA/A | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. április 8. | 17:00 | 58 - 70 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Káré Gergő, Balogh Kristóf (Zalai Ákos) | |||||
KKS | Pénzügyőr SE | 2018. április 11. | 18:30 | 62 - 49 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szilágyi Tamás | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Szolnoki Sportcentrum | 2018. április 13. | 11:00 | 35 - 44 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Mile Gábor, Szpiró Balázs (Bernáth András) | |||||
Debreceni KA/A | Kecskeméti KA/A | 2018. április 13. | 13:00 | 52 - 45 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó (Bernáth András) | |||||
Debreceni KA/A | Szolnoki Sportcentrum | 2018. április 13. | 15:00 | 51 - 58 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szpiró Balázs (Bernáth András) | |||||
Parthus KSZ | Tatabányai KC | 2018. április 14. | 10:00 | 45 - 71 | Remetekertvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: Rab Domonkos, Németh Kitti | |||||
Tatabányai KC | Ajka | 2018. április 14. | 11:30 | 106 - 27 | Remetekertvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: Rab Domonkos, Németh Kitti | |||||
Ajka | Parthus KSZ | 2018. április 14. | 13:00 | 12 - 64 | Remetekertvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: Rab Domonkos, Németh Kitti | |||||
Kiss Lenke KS | BEAC -Újbuda KA/C | 2018. április 20. | 18:30 | 76 - 75 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Pál Roland | |||||
Monori SE | Debreceni KA/B | 2018. április 21. | 13:00 | 90 - 51 | Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Magda János | |||||
PAFC Basket | MVSI Vadmacskák | 2018. április 21. | 14:45 | 41 - 45 | Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Magda János | |||||
Debreceni KA/B | PAFC Basket | 2018. április 21. | 16:30 | 48 - 53 | Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Novák Bence | |||||
MVSI Vadmacskák | Monori SE | 2018. április 21. | 18:15 | 42 - 69 | Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Novák Bence | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/B | Vasas Akadémia/B | 2018. április 22. | 11:45 | 52 - 49 | |
Játékvezetők: Szirt Lajos, Hőgerl Bence | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/B | BEAC Farkasrét | 2018. április 24. | 19:00 | 96 - 41 | |
Játékvezetők: Forintos József, Havas Gábor | |||||
BEAC -Újbuda KA/B | SZPA-HSE | 2018. április 25. | 15:30 | 55 - 51 | |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Horváth Kinga | |||||
BEAC Farkasrét | BEAC -Újbuda KA/C | 2018. április 26. | 16:00 | 43 - 80 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Matóczay Bálint | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/B | BEAC -Újbuda KA/C | 2018. április 27. | 18:40 | 73 - 61 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Németh Fanni | |||||
Vasas Akadémia/B | BEAC Farkasrét | 2018. április 28. | 12:30 | 101 - 32 | |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Csilla, Németh Fanni | |||||
Debreceni KA/B | DVTK-ÉLKSK T | 2018. április 29. | 10:00 | 61 - 73 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Hegedűs Norbert, Szobonya Erik (Bukta Bertalan) | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. április 29. | 10:30 | 91 - 24 | Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Parádi Péter) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Monori SE | 2018. április 29. | 10:30 | 46 - 55 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Marton Péter, Sándor Ivett | |||||
Szolnoki Sportcentrum | Kecskeméti KA/B | 2018. április 29. | 11:00 | 49 - 47 | Széchenyi körút-i Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Mezei Tibor | |||||
Százhalombattai KSE | DVTK-ÉLKSK M | 2018. április 29. | 12:00 | 79 - 32 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Hegedűs Norbert, Szobonya Erik (Bukta Bertalan) | |||||
Zalaegerszegi KTE | Szombathelyi SI | 2018. április 29. | 12:30 | 51 - 29 | Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence (Parádi Péter) | |||||
Kecskeméti KA/A | Debreceni KA/A | 2018. április 29. | 12:30 | 74 - 48 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Bács Csaba, Nyíri Péter | |||||
MVSI Vadmacskák | PAFC Basket | 2018. április 29. | 13:00 | 64 - 25 | Széchenyi körút-i Általános Iskola |
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Gyenge Gábor | |||||
Debreceni KA/B | DVTK-ÉLKSK M | 2018. április 29. | 14:00 | 68 - 83 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Hegedűs Norbert, Nagy Zsombor (Bukta Bertalan) | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Szombathelyi SI | 2018. április 29. | 14:30 | 46 - 61 | Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely |
Játékvezetők: Szalóki Bence, Lovász Balázs (Parádi Péter) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Debreceni KA/A | 2018. április 29. | 15:00 | 64 - 52 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Marton Péter, Sándor Ivett | |||||
Kecskeméti KA/B | PAFC Basket | 2018. április 29. | 15:00 | 47 - 65 | Széchenyi körút-i Általános Iskola |
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Mezei Tibor | |||||
DVTK-ÉLKSK T | Százhalombattai KSE | 2018. április 29. | 16:00 | 45 - 80 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy Zsombor, Szobonya Erik (Bukta Bertalan) | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Zalaegerszegi KTE | 2018. április 29. | 16:30 | 59 - 58 | Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely |
Játékvezetők: Szalóki Bence, Lovász Balázs (Parádi Péter) | |||||
Monori SE | Kecskeméti KA/A | 2018. április 29. | 17:00 | 47 - 67 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Bács Csaba, Nyíri Péter | |||||
Szolnoki Sportcentrum | MVSI Vadmacskák | 2018. április 29. | 17:00 | 58 - 47 | Széchenyi körút-i Általános Iskola |
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Gyenge Gábor |
Kiss Lenke KS | Török Flóris - Törekvés SE/B | 2018. május 4. | 18:30 | 63 - 90 | |
Játékvezetők: Szabó István, Hőgerl Bence | |||||
KKS | Parthus KSZ | 2018. május 12. | 09:00 | 96 - 17 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Matóczay Bálint | |||||
DVTK-ÉLKSK Z | DVTK-ÉLKSK Ó | 2018. május 12. | 10:30 | 58 - 63 | Vasvár Úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Molnár Krisztián | |||||
Tatabányai KC | Pénzügyőr SE | 2018. május 12. | 11:00 | 48 - 54 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Matóczay Bálint | |||||
Mezőberényi KK | Félegyházi TSI | 2018. május 12. | 12:30 | 40 - 12 | Vasvár Úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Szobonya Erik | |||||
Parthus KSZ | Tatabányai KC | 2018. május 12. | 13:00 | 43 - 38 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Lukács Rezső | |||||
DVTK-ÉLKSK Z | Félegyházi TSI | 2018. május 12. | 14:30 | 32 - 21 | Vasvár Úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Szobonya Erik | |||||
KKS | Pénzügyőr SE | 2018. május 12. | 15:00 | 61 - 38 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Lukács Rezső | |||||
DVTK-ÉLKSK Ó | Mezőberényi KK | 2018. május 12. | 16:30 | 50 - 70 | Vasvár Úti Általános Iskola |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Molnár Krisztián | |||||
BEAC -Újbuda KA/B | SZPA-HSE | 2018. május 19. | 09:00 | 57 - 82 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Bárány Levente, Komlódi Benedek | |||||
Ajka | BEAC -Újbuda KA/B | 2018. május 19. | 11:00 | 36 - 104 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Csilla, Bárány Levente | |||||
Vasas Akadémia/B | Török Flóris - Törekvés SE/B | 2018. május 19. | 13:00 | 58 - 54 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Matóczay Bálint | |||||
SZPA-HSE | Ajka | 2018. május 19. | 13:00 | 72 - 18 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Csilla, Komlódi Benedek | |||||
Kecskeméti KA/A | Monori SE | 2018. május 26. | 11:00 | 41 - 73 | Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Cselóczki Mátyás | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Kiss Lenke KS | 2018. május 26. | 12:45 | 93 - 39 | Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Cselóczki Mátyás | |||||
Kiss Lenke KS | Kecskeméti KA/A | 2018. május 26. | 17:00 | 46 - 72 | Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szájer József, Németh Kitti | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Monori SE | 2018. május 26. | 18:45 | 58 - 55 | Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szájer József, Németh Kitti | |||||
Monori SE | Kiss Lenke KS | 2018. május 27. | 09:30 | 92 - 56 | Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Magda János | |||||
Kecskeméti KA/A | Kanizsai Vadmacskák SE | 2018. május 27. | 11:15 | 77 - 79 | Szterényi József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Magda János |