Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Kaposvári KK | Kanizsa KK | 2017. szeptember 27. | 17:50 | 84 - 47 | |
Játékvezetők: Lakos Koppány, Mérei Áron | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | SZEDEÁK/B | 2017. szeptember 29. | 17:15 | 86 - 65 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs | |||||
Fűzfői AK | VUKE - Veszprém | 2017. szeptember 29. | 18:30 | 61 - 85 | |
Játékvezetők: Rácz István, Béndek Gábor |
PVSK-Panthers | Dombóvári Kosársuli KE | 2017. október 1. | 13:00 | 104 - 42 | |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kovács Attila | |||||
Szolnoki Olaj KK | Békési SzSK | 2017. október 1. | 13:00 | 83 - 66 | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Pál-Szabó Dávid | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2017. október 2. | 16:15 | 97 - 57 | |
Játékvezetők: Domán István, Jobbágy István | |||||
Soproni Tigrisek | Szombathelyi Sportiskola KA | 2017. október 3. | 19:15 | 106 - 53 | |
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rudasits Ákos | |||||
OSE Lions | Pápai KC | 2017. október 4. | 17:15 | 120 - 25 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor | |||||
Félegyházi TSI | Nagykőrösi Sólymok | 2017. október 4. | 18:00 | 59 - 77 | |
Játékvezetők: Simon Tamás, Tóth Mihály | |||||
Győri KC | Soproni Sportiskola/B | 2017. október 4. | 18:30 | 114 - 32 | |
Játékvezetők: Erős Florentina, Bakó László Ferenc | |||||
Bajai Bácska FKE | Bonyhádi KSE | 2017. október 5. | 17:30 | 115 - 23 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Kaposvári KK | 2017. október 5. | 18:00 | 45 - 65 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Kollár Tamás | |||||
MEAFC/A | Szerencs VSE | 2017. október 5. | 18:00 | 63 - 55 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián | |||||
Budapest Csepel | BKGDSE | 2017. október 5. | 18:00 | 78 - 58 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Rózsavölgyi Alexandra | |||||
Gödöllői SK | Újpest-MT/C | 2017. október 5. | 19:00 | 77 - 81 | |
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Nagy-Pál Petra | |||||
PVSK-Panthers | Kanizsa KK | 2017. október 5. | 19:00 | 96 - 48 | |
Játékvezetők: Dr. Marjay Péter, Korhetz Szilárd | |||||
Sunshine NYIKSE | Salgótarjáni KI | 2017. október 6. | 15:30 | 48 - 46 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Scholtz Zoltán | |||||
Salgótarjáni KI | Sunshine NYIKSE | 2017. október 6. | 17:30 | 49 - 55 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt, Dr. Marjay Péter | |||||
Nagykőrösi Sólymok | Szentesi KK | 2017. október 6. | 17:45 | 124 - 50 | |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Vigh Balázs | |||||
Budafoki KK | Szentendrei KSE | 2017. október 6. | 18:00 | 67 - 53 | |
Játékvezetők: Makay Dániel, Gaál Norbert | |||||
Újpest-MT/C | Százhalombattai KSE | 2017. október 7. | 10:00 | 89 - 44 | |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Tóth Richárd | |||||
BLF KK | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2017. október 7. | 10:00 | 84 - 71 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid | |||||
Budapesti Honvéd/B | Újpest-MT/A | 2017. október 7. | 13:00 | 46 - 68 | |
Játékvezetők: Major Ádám, Zádeczki Donát László | |||||
Szolnoki Olaj KK | Lehel Kosársuli | 2017. október 7. | 13:00 | 58 - 50 | |
Játékvezetők: Fodor Attila, Pál-Szabó Dávid (Balogh László) | |||||
Bonyhádi KSE | Atomerőmű SE | 2017. október 7. | 15:00 | 42 - 95 | |
Játékvezetők: Szabó Gábor, Nemes Hajnalka | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok | Gödöllői SK | 2017. október 7. | 16:00 | 78 - 56 | |
Játékvezetők: Ecet Zsolt, Tóth Bence | |||||
Kiss Lenke KS | Budaörsi DSE/B | 2017. október 7. | 16:00 | 81 - 60 | |
Játékvezetők: Móricz Krisztián, Horváth Brúnó József | |||||
Kecskeméti KA | Békéscsabai KK | 2017. október 7. | 18:00 | 111 - 61 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Bodnárné Pasek Mónika | |||||
Győri KC | Szombathelyi Sportiskola KA | 2017. október 8. | 17:00 | 87 - 65 | |
Játékvezetők: Nagy János, Erős Florentina | |||||
Szentesi KK | Vásárhelyi Kosársuli | 2017. október 8. | 17:30 | 66 - 67 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Szikora Zsóka | |||||
Budaörsi DSE/B | Dunaújvárosi Sárkányok | 2017. október 8. | 18:00 | 74 - 75 | |
Játékvezetők: Németh Patrik, Jurászik László | |||||
VUKE - Veszprém | Pápai KC | 2017. október 9. | 19:45 | 56 - 41 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Sebesi Gábor | |||||
Fűzfői AK | OSE Lions | 2017. október 10. | 18:15 | 40 - 110 | |
Játékvezetők: Rácz István, Béndek Gábor | |||||
BKGDSE | Budafoki KK | 2017. október 10. | 19:00 | 67 - 82 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Antoni Márk | |||||
Békéscsabai KK | Szolnoki Olaj KK | 2017. október 11. | 15:45 | 70 - 78 | |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Bere Márton | |||||
Szerencs VSE | Egri VSI KOK | 2017. október 11. | 16:00 | 83 - 72 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter | |||||
Félegyházi TSI | Szentesi KK | 2017. október 11. | 18:15 | 66 - 52 | |
Játékvezetők: Simon Tamás, Romhányi Mária | |||||
Atomerőmű SE | Bajai Bácska FKE | 2017. október 12. | 16:00 | 85 - 58 | |
Játékvezetők: Domokos Lörinc, Lenger Levente | |||||
Pápai KC | Fűzfői AK | 2017. október 12. | 17:15 | 48 - 41 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István | |||||
Kaposvári KK | PVSK-Panthers | 2017. október 12. | 17:20 | 67 - 59 | |
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Dross Bálint | |||||
MEAFC/B | Nyíregyházi Kék Cápák | 2017. október 12. | 18:15 | 133 - 26 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Molnár Krisztián | |||||
Kanizsa KK | Dombóvári Kosársuli KE | 2017. október 12. | 18:30 | 76 - 72 | |
Játékvezetők: Lovas Péter, Szabó Tibor | |||||
Soproni Sportiskola/B | Győri KC | 2017. október 12. | 19:30 | 40 - 88 | |
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Kovács Zoltán Sop | |||||
Nagykőrösi Sólymok | SZEDEÁK/B | 2017. október 13. | 17:45 | 95 - 58 | |
Játékvezetők: Szájer József, Vigh Balázs | |||||
Szombathelyi Sportiskola KA | Soproni Tigrisek | 2017. október 13. | 20:00 | 56 - 88 | |
Játékvezetők: Pál Balázs, Nagy Zoltán | |||||
Százhalombattai KSE | Gödöllői SK | 2017. október 14. | 10:00 | 52 - 45 | |
Játékvezetők: Németh Patrik, Szundy Gábor | |||||
Budafoki KK | Budapest Csepel | 2017. október 14. | 10:00 | 89 - 77 | |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Komlódi Benedek | |||||
Újpest-MT/A | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2017. október 14. | 10:00 | 60 - 51 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Paulus Bence Máté | |||||
Békési SzSK | Kecskeméti KA | 2017. október 14. | 15:00 | 76 - 74 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba László, Bere Márton | |||||
Budaörsi DSE/B | Újpest-MT/C | 2017. október 14. | 16:00 | 63 - 78 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Novák Bence | |||||
Szentendrei KSE | Újpest-MT/B | 2017. október 14. | 16:00 | 65 - 64 | |
Játékvezetők: Iski Zsolt, Antoni Márk | |||||
OSE Lions | VUKE - Veszprém | 2017. október 15. | 11:00 | 77 - 58 | |
Játékvezetők: Bognár Tibor, Krisztián-Világos Tünde | |||||
Gyulai SI | Vásárhelyi Kosársuli | 2017. október 15. | 16:00 | 68 - 82 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Magyar Bálint László | |||||
Atomerőmű SE | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2017. október 16. | 16:00 | 68 - 61 | |
Játékvezetők: Domokos Lörinc, Horváth László Tibor | |||||
Sunshine NYIKSE | MEAFC/B | 2017. október 17. | 17:30 | 57 - 47 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Molnár Péter Zoltán | |||||
Soproni Tigrisek | Soproni Sportiskola/B | 2017. október 17. | 19:15 | 143 - 45 | |
Játékvezetők: Kovács Zoltán Sop, Wischy Péter | |||||
VUKE - Veszprém | Fűzfői AK | 2017. október 17. | 19:30 | 93 - 40 | |
Játékvezetők: Balassa Gergő, Takács András | |||||
Szerencs VSE | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2017. október 18. | 16:00 | 95 - 89 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | PVSK-Panthers | 2017. október 18. | 16:30 | 57 - 77 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/B | MEAFC/A | 2017. október 18. | 17:00 | 49 - 61 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán | |||||
Kanizsa KK | Kaposvári KK | 2017. október 19. | 18:30 | 59 - 108 | |
Játékvezetők: Lovas Péter, Szabó Tibor | |||||
SZEDEÁK/B | Félegyházi TSI | 2017. október 20. | 18:15 | 56 - 49 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs | |||||
Szentesi KK | Gyulai SI | 2017. október 21. | 09:30 | 70 - 59 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba László, Utasi Balázs | |||||
Bonyhádi KSE | Bajai Bácska FKE | 2017. október 21. | 15:00 | 53 - 89 | |
Játékvezetők: Szabó Gábor, Villányi János | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Atomerőmű SE | 2017. október 21. | 17:30 | 79 - 65 | |
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Dr. Szakács Imre | |||||
Pápai KC | OSE Lions | 2017. október 22. | 11:00 | 35 - 123 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András | |||||
Kiss Lenke KS | Dunaújvárosi Sárkányok | 2017. október 22. | 16:00 | 91 - 78 | |
Játékvezetők: Nagy István, Paulus Bence Máté | |||||
Egri VSI KOK | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2017. október 24. | 17:30 | 84 - 51 | |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Sándor Ivett | |||||
OSE Lions | Fűzfői AK | 2017. október 24. | 19:00 | 118 - 34 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Vörös Eszter | |||||
Salgótarjáni KI | MEAFC/B | 2017. október 25. | 15:30 | 40 - 39 | |
Játékvezetők: Benedek Dávid Bence, Trizna Pál Krisztián | |||||
MEAFC/B | Salgótarjáni KI | 2017. október 25. | 17:30 | 34 - 41 | |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Benedek Dávid Bence | |||||
Kaposvári KK | Dombóvári Kosársuli KE | 2017. október 25. | 17:50 | 66 - 41 | |
Játékvezetők: Borovszki György, Dross Bálint | |||||
Békéscsabai KK | Lehel Kosársuli | 2017. október 25. | 18:40 | 51 - 74 | |
Játékvezetők: Borgula György, Bere Márton | |||||
Atomerőmű SE | Bonyhádi KSE | 2017. október 26. | 16:00 | 118 - 68 | |
Játékvezetők: Domokos Lörinc, Vörös Ferenc Zsolt | |||||
Kanizsa KK | PVSK-Panthers | 2017. október 26. | 18:30 | 56 - 108 | |
Játékvezetők: Lovas Péter, Lovas Dávid | |||||
Soproni Sportiskola/B | Soproni Tigrisek | 2017. október 26. | 19:30 | 49 - 139 | |
Vásárhelyi Kosársuli | Nagykőrösi Sólymok | 2017. október 27. | 17:15 | 63 - 41 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Bartucz Csaba László | |||||
Szombathelyi Sportiskola KA | Győri KC | 2017. október 27. | 19:30 | 80 - 85 | |
Játékvezetők: Bognár Tamás, Nagy Zoltán | |||||
Kecskeméti KA | Szolnoki Olaj KK | 2017. október 28. | 10:00 | 70 - 61 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Maráz András | |||||
BLF KK | Újpest-MT/A | 2017. október 28. | 11:00 | 61 - 58 | |
Játékvezetők: Bános Csaba, Komlódi Benedek | |||||
Gödöllői SK | Budaörsi DSE/B | 2017. október 28. | 14:00 | 101 - 77 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gyurkovics István | |||||
Budapesti Honvéd/B | Vasas Akadémia/B | 2017. október 28. | 14:30 | 68 - 86 | |
Játékvezetők: Nagy István, Gaál Norbert | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok | Százhalombattai KSE | 2017. október 28. | 16:00 | 84 - 53 | |
Játékvezetők: Krékity Kornél, Jurászik László | |||||
BKGDSE | Szentendrei KSE | 2017. október 28. | 18:00 | 61 - 82 | |
Játékvezetők: Magda János, Lázár Zs. György | |||||
Újpest-MT/C | Kiss Lenke KS | 2017. október 29. | 12:00 | 43 - 44 | |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bárány Levente | |||||
Pápai KC | VUKE - Veszprém | 2017. október 29. | 14:15 | 45 - 77 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András | |||||
Szentesi KK | Félegyházi TSI | 2017. október 29. | 17:30 | 74 - 47 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Horgos Péter | |||||
Lehel Kosársuli | Békési SzSK | 2017. október 30. | 19:30 | 95 - 68 | |
Játékvezetők: Mile Gábor, Szpiró Balázs | |||||
Soproni Tigrisek | Győri KC | 2017. október 31. | 19:00 | 93 - 44 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Hernicz Balázs | |||||
Vasas Akadémia/B | Bikák KK | 2017. október 31. | 19:50 | 89 - 51 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Varga Gergely |
MEAFC/B | Nyíradonyi VVTK | 2017. november 2. | 16:00 | 78 - 33 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sándor Ivett | |||||
Nyíradonyi VVTK | MEAFC/B | 2017. november 2. | 18:00 | 29 - 82 | |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Stefán Attila | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Bikák KK | 2017. november 3. | 19:00 | 106 - 77 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor, Forintos József | |||||
Szombathelyi Sportiskola KA | Soproni Sportiskola/B | 2017. november 3. | 19:30 | 83 - 59 | |
Játékvezetők: Németh András, Bognár Tamás | |||||
Gyulai SI | Szentesi KK | 2017. november 3. | 19:45 | 50 - 62 | |
Játékvezetők: Bere Márton, Schneider Bertold Antal | |||||
Nyíradonyi VVTK | Salgótarjáni KI | 2017. november 4. | 12:00 | 32 - 56 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István | |||||
Salgótarjáni KI | Nyíradonyi VVTK | 2017. november 4. | 13:30 | 75 - 36 | |
Bonyhádi KSE | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2017. november 4. | 15:00 | 20 - 156 | |
Játékvezetők: Szabó Gábor, Nemes Hajnalka | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Bonyhádi KSE | 2017. november 5. | 15:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Danka Péter, Kiss Zoltán | |||||
Szentesi KK | Nagykőrösi Sólymok | 2017. november 5. | 17:30 | 60 - 69 | |
Játékvezetők: Horgos Péter, Utasi Balázs | |||||
Salgótarjáni KI | Nyíregyházi Kék Cápák | 2017. november 7. | 15:30 | 82 - 20 | |
Játékvezetők: Grosch Attila, Benedek Dávid Bence | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | Salgótarjáni KI | 2017. november 7. | 17:30 | 38 - 67 | |
Játékvezetők: Grosch Attila, Benedek Dávid Bence | |||||
VUKE - Veszprém | OSE Lions | 2017. november 7. | 18:00 | 41 - 100 | |
BKGDSE | Újpest-MT/B | 2017. november 7. | 19:00 | 63 - 64 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Kovács Róbert | |||||
Soproni Sportiskola/B | Szombathelyi Sportiskola KA | 2017. november 7. | 19:30 | 45 - 57 | |
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Buzai Patrik | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/B | Szerencs VSE | 2017. november 8. | 17:00 | 54 - 69 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Horváth András | |||||
Félegyházi TSI | Vásárhelyi Kosársuli | 2017. november 8. | 18:00 | 71 - 97 | |
Játékvezetők: Simon Tamás, Tóth Mihály | |||||
Bajai Bácska FKE | Atomerőmű SE | 2017. november 9. | 17:30 | 65 - 84 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence | |||||
MEAFC/A | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2017. november 9. | 18:00 | 83 - 78 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Molnár Krisztián | |||||
PVSK-Panthers | Kaposvári KK | 2017. november 9. | 19:00 | 93 - 64 | |
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Kiss Zoltán | |||||
Vasas Akadémia/B | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2017. november 9. | 19:50 | 82 - 57 | |
Játékvezetők: Pohánka Gergely, Szőts Dávid | |||||
Nagykőrösi Sólymok | Gyulai SI | 2017. november 10. | 17:45 | 99 - 44 | |
Játékvezetők: Krékity Kornél, Sersovszky Gergely | |||||
SZEDEÁK/B | Szentesi KK | 2017. november 10. | 18:15 | 47 - 58 | |
Játékvezetők: Nyilas István, Kaszab Zsuzsa | |||||
Lehel Kosársuli | Kecskeméti KA | 2017. november 10. | 19:30 | 79 - 38 | |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Pál-Szabó Dávid (Bernáth András) | |||||
Szentendrei KSE | Budapest Csepel | 2017. november 11. | 10:00 | 80 - 87 | |
Játékvezetők: Németh Patrik, Iski Zsolt | |||||
Budapesti Honvéd/B | BLF KK | 2017. november 11. | 14:30 | 57 - 94 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid | |||||
Újpest-MT/C | Dunaújvárosi Sárkányok | 2017. november 11. | 16:00 | 98 - 91 | |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szilágyi Tamás | |||||
Kiss Lenke KS | Gödöllői SK | 2017. november 11. | 16:00 | 90 - 67 | |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András | |||||
Budaörsi DSE/B | Százhalombattai KSE | 2017. november 11. | 18:00 | 79 - 50 | |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Mészáros Anna | |||||
Győri KC | Soproni Tigrisek | 2017. november 12. | 15:00 | 61 - 86 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Tamás Pálma | |||||
Gyulai SI | Félegyházi TSI | 2017. november 12. | 16:00 | 54 - 53 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Váczi Mihály | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Bajai Bácska FKE | 2017. november 12. | 16:30 | 80 - 88 | |
Játékvezetők: Danka Péter, Téczely Roland | |||||
Békési SzSK | Békéscsabai KK | 2017. november 13. | 18:30 | 78 - 51 | |
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Fehérvári Gergely | |||||
Bajai Bácska FKE | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2017. november 14. | 17:30 | 68 - 62 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Kanizsa KK | 2017. november 14. | 18:00 | 87 - 58 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Kollár Tamás | |||||
BKGDSE | Budapest Csepel | 2017. november 14. | 19:00 | 60 - 66 | |
Játékvezetők: Horváth Csongor, Sersovszky Gergely | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/B | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2017. november 15. | 17:00 | 57 - 74 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Scholtz Zoltán | |||||
Újpest-MT/B | Budafoki KK | 2017. november 15. | 17:45 | 75 - 70 | |
Játékvezetők: Jurászik László, Steiner Máté | |||||
MEAFC/B | Sunshine NYIKSE | 2017. november 15. | 18:15 | 64 - 56 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Hegedűs Norbert | |||||
Lehel Kosársuli | Békéscsabai KK | 2017. november 15. | 19:15 | 104 - 62 | |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Szőcs Béla (Bernáth András) | |||||
Békési SzSK | Szolnoki Olaj KK | 2017. november 17. | 18:00 | 63 - 79 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Bere Márton | |||||
SZEDEÁK/B | Vásárhelyi Kosársuli | 2017. november 17. | 18:15 | 70 - 93 | |
Játékvezetők: Angyal Frigyes, Török Daniella | |||||
BLF KK | Bikák KK | 2017. november 18. | 10:00 | 102 - 66 | |
Játékvezetők: Goda László, Bognár Domokos | |||||
Újpest-MT/C | Gödöllői SK | 2017. november 18. | 12:00 | 97 - 75 | |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Alexis Sancilio | |||||
Újpest-MT/A | Vasas Akadémia/B | 2017. november 18. | 14:00 | 63 - 76 | |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Alexis Sancilio | |||||
Szentendrei KSE | Budafoki KK | 2017. november 18. | 14:00 | 71 - 77 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Marossy Gergely | |||||
Kiss Lenke KS | Százhalombattai KSE | 2017. november 18. | 16:00 | 115 - 45 | |
Játékvezetők: Szabó István, Paulus Bence Máté | |||||
Gyulai SI | Nagykőrösi Sólymok | 2017. november 18. | 16:00 | 45 - 53 | |
Játékvezetők: Bere Márton, Tóth Tamás | |||||
Egri VSI KOK | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2017. november 19. | 11:00 | 74 - 67 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sándor Ivett | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok | Budaörsi DSE/B | 2017. november 19. | 13:00 | 60 - 105 | |
Játékvezetők: Kocsis József, Tóth Bence | |||||
Szentesi KK | SZEDEÁK/B | 2017. november 19. | 18:00 | 61 - 53 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba László, Czékmán Csaba | |||||
Újpest-MT/B | Budapest Csepel | 2017. november 20. | 19:10 | 70 - 93 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Forintos József | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2017. november 21. | 16:30 | 50 - 58 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Kollár József | |||||
Fűzfői AK | Pápai KC | 2017. november 21. | 18:30 | 41 - 63 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor, Wágner Szabolcs | |||||
Soproni Tigrisek | VUKE - Veszprém | 2017. november 21. | 19:00 | 114 - 20 | |
Játékvezetők: Wischy Péter, Kovács Zoltán Sop | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | MEAFC/B | 2017. november 22. | 17:15 | 18 - 35 | |
Játékvezetők: Zalai Ákos, Horányi András | |||||
Félegyházi TSI | Gyulai SI | 2017. november 22. | 18:00 | 77 - 26 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Bodnárné Pasek Mónika | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Egri VSI KOK | 2017. november 22. | 18:30 | 67 - 50 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Jobbágy István | |||||
Szerencs VSE | MEAFC/A | 2017. november 22. | 19:00 | 69 - 61 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Marton Péter | |||||
Kaposvári KK | Atomerőmű SE | 2017. november 23. | 17:20 | 78 - 44 | |
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Mérei Áron | |||||
Kanizsa KK | Bonyhádi KSE | 2017. november 23. | 18:30 | 71 - 41 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor, Szabó Tibor | |||||
Budafoki KK | BKGDSE | 2017. november 23. | 19:00 | 61 - 53 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid | |||||
PVSK-Panthers | Bajai Bácska FKE | 2017. november 23. | 19:00 | 105 - 58 | |
Játékvezetők: Szalóki Bence, Kiss Zoltán | |||||
Soproni Sportiskola/B | Fűzfői AK | 2017. november 23. | 19:30 | 51 - 53 | |
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Herczeg Ágoston | |||||
Békéscsabai KK | Kecskeméti KA | 2017. november 24. | 17:15 | 50 - 110 | |
Játékvezetők: Bere Márton, Schneider Bertold Antal | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Szentesi KK | 2017. november 24. | 17:15 | 120 - 36 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba László, Czékmán Csaba | |||||
Nagykőrösi Sólymok | Félegyházi TSI | 2017. november 24. | 17:45 | 55 - 67 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Antoni Márk | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | BLF KK | 2017. november 25. | 10:20 | 76 - 85 | |
Játékvezetők: Sebestyén Richárd, Németh Péter | |||||
Százhalombattai KSE | Újpest-MT/C | 2017. november 25. | 10:30 | 60 - 76 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Hamzi Virág | |||||
Újpest-MT/A | Budapesti Honvéd/B | 2017. november 25. | 14:00 | 74 - 72 | |
Játékvezetők: Tahin András, Szilágyi Tamás | |||||
Budapest Csepel | Újpest-MT/B | 2017. november 25. | 14:00 | 85 - 82 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Koncsag Csaba | |||||
Budaörsi DSE/B | Kiss Lenke KS | 2017. november 25. | 18:00 | 62 - 101 | |
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Antoni Márk | |||||
Bonyhádi KSE | Kanizsa KK | 2017. november 26. | 11:00 | 41 - 90 | |
Játékvezetők: Villányi János, Nemes Hajnalka | |||||
Gödöllői SK | Dunaújvárosi Sárkányok | 2017. november 26. | 16:00 | 88 - 90 | |
Játékvezetők: Jurászik László, Novák Bence | |||||
Győri KC | OSE Lions | 2017. november 26. | 16:00 | 88 - 69 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kovács Zoltán Sop | |||||
Gyulai SI | SZEDEÁK/B | 2017. november 26. | 17:00 | 60 - 65 | |
Játékvezetők: Bere Márton, Schneider Bertold Antal | |||||
Újpest-MT/B | Szentendrei KSE | 2017. november 27. | 19:10 | 64 - 70 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Forintos József | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Szerencs VSE | 2017. november 28. | 15:15 | 88 - 68 | |
Játékvezetők: Domán István, Stefán Attila | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | Sunshine NYIKSE | 2017. november 28. | 17:30 | 30 - 81 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt, Nyíri Péter | |||||
VUKE - Veszprém | Győri KC | 2017. november 28. | 19:30 | 62 - 84 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András | |||||
Szolnoki Olaj KK | Békéscsabai KK | 2017. november 30. | 15:30 | 84 - 35 | |
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Szőcs Béla (Bernáth András) | |||||
OSE Lions | Soproni Tigrisek | 2017. november 30. | 17:00 | 79 - 62 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Bognár Tibor | |||||
Kecskeméti KA | Békési SzSK | 2017. november 30. | 17:30 | 82 - 71 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Bodnárné Pasek Mónika | |||||
Bajai Bácska FKE | Kaposvári KK | 2017. november 30. | 17:30 | 63 - 96 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence | |||||
PVSK-Panthers | Atomerőmű SE | 2017. november 30. | 19:00 | 94 - 74 | |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán |
Vásárhelyi Kosársuli | Gyulai SI | 2017. december 1. | 17:15 | 113 - 51 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs | |||||
Egri VSI KOK | Szerencs VSE | 2017. december 1. | 17:30 | 58 - 53 | |
Játékvezetők: Bene Szilárd, Takács Zoltán | |||||
SZEDEÁK/B | Nagykőrösi Sólymok | 2017. december 1. | 18:15 | 69 - 67 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Angyal Frigyes | |||||
Szombathelyi Sportiskola KA | Pápai KC | 2017. december 1. | 20:00 | 74 - 38 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Buzai Patrik | |||||
BLF KK | Vasas Akadémia/B | 2017. december 2. | 10:00 | 77 - 66 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor, Matóczay Bálint | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Újpest-MT/A | 2017. december 2. | 10:00 | 58 - 59 | |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Varga Fanni Erzsébet | |||||
Újpest-MT/C | Budaörsi DSE/B | 2017. december 2. | 12:00 | 73 - 59 | |
Játékvezetők: Szabó István, Adjudani Pezsman | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok | Kiss Lenke KS | 2017. december 2. | 16:00 | 75 - 122 | |
Játékvezetők: Domokos Lörinc, Tálosi Péter | |||||
OSE Lions | Győri KC | 2017. december 4. | 17:00 | 106 - 53 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor | |||||
Bajai Bácska FKE | PVSK-Panthers | 2017. december 4. | 17:30 | 68 - 108 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence | |||||
MEAFC/A | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2017. december 4. | 19:00 | 91 - 23 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Vasas Akadémia/B | 2017. december 4. | 19:00 | 59 - 92 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Bárány Levente | |||||
Soproni Sportiskola/B | Pápai KC | 2017. december 4. | 19:30 | 51 - 26 | |
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Herczeg Ágoston | |||||
Budapesti Honvéd/B | Bikák KK | 2017. december 5. | 16:30 | 80 - 75 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Zádeczki Donát László | |||||
Sunshine NYIKSE | Nyíregyházi Kék Cápák | 2017. december 5. | 17:30 | 74 - 32 | |
Játékvezetők: Nyíri Péter, Scholtz Zoltán | |||||
Budapest Csepel | Budafoki KK | 2017. december 5. | 18:00 | 46 - 93 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Villányi Mátyás | |||||
Fűzfői AK | Szombathelyi Sportiskola KA | 2017. december 5. | 18:30 | 58 - 38 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor, Wágner Szabolcs | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Kanizsa KK | 2017. december 5. | 19:30 | 102 - 54 | |
Játékvezetők: Danka Péter, Korhetz Szilárd | |||||
Atomerőmű SE | Kaposvári KK | 2017. december 6. | 16:00 | 62 - 57 | |
Játékvezetők: Domokos Lörinc, Lenger Levente | |||||
Félegyházi TSI | SZEDEÁK/B | 2017. december 6. | 18:00 | 59 - 61 | |
Zsíros Akadémia Kőbánya | Budapesti Honvéd/B | 2017. december 6. | 19:00 | 83 - 67 | |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gruber Nikolett | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/B | Egri VSI KOK | 2017. december 7. | 16:30 | 44 - 75 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Szulics Zsolt | |||||
Nagykőrösi Sólymok | Vásárhelyi Kosársuli | 2017. december 8. | 17:45 | 69 - 80 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Velkey István | |||||
SZEDEÁK/B | Gyulai SI | 2017. december 8. | 18:00 | 89 - 38 | |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Török Daniella | |||||
Százhalombattai KSE | Dunaújvárosi Sárkányok | 2017. december 9. | 10:00 | 63 - 88 | |
Játékvezetők: Benke Balázs, Tanka Miklós | |||||
Szolnoki Olaj KK | Kecskeméti KA | 2017. december 9. | 11:00 | 65 - 45 | |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla (Farkas János) | |||||
Szentendrei KSE | BKGDSE | 2017. december 9. | 14:00 | 75 - 55 | |
Játékvezetők: Stoller Balázs, Benke Balázs | |||||
Budaörsi DSE/B | Gödöllői SK | 2017. december 9. | 18:00 | 145 - 58 | |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Németh Kitti | |||||
Békési SzSK | Lehel Kosársuli | 2017. december 10. | 15:00 | 84 - 87 | |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Pál-Szabó Dávid | |||||
Vasas Akadémia/B | Budapesti Honvéd/B | 2017. december 10. | 17:30 | 104 - 34 | |
Játékvezetők: Lövei László, Pohánka Balázs | |||||
Szerencs VSE | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2017. december 11. | 15:00 | 69 - 66 | |
Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila | |||||
Budafoki KK | Újpest-MT/B | 2017. december 11. | 17:45 | 88 - 78 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szőts Dávid | |||||
Bikák KK | Budapesti Honvéd/B | 2017. december 12. | 18:00 | 61 - 63 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor, Forintos József | |||||
Fűzfői AK | Soproni Sportiskola/B | 2017. december 12. | 18:30 | 53 - 70 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor, Wágner Szabolcs | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | MEAFC/A | 2017. december 12. | 19:20 | 59 - 69 | |
Játékvezetők: Domán István, Jobbágy István | |||||
Budapesti Honvéd/B | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2017. december 13. | 17:00 | 91 - 82 | |
Játékvezetők: Simon Kristóf, Szőts Dávid | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | Nyíradonyi VVTK | 2017. december 13. | 17:15 | 36 - 18 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Dr. Marjay Péter | |||||
Újpest-MT/B | BKGDSE | 2017. december 13. | 17:30 | 76 - 51 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor, Horváth Kinga | |||||
Békéscsabai KK | Békési SzSK | 2017. december 13. | 18:40 | 65 - 63 | |
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Drenyovszki Dániel | |||||
Nyíradonyi VVTK | Nyíregyházi Kék Cápák | 2017. december 13. | 18:45 | 28 - 39 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Dr. Marjay Péter | |||||
Lehel Kosársuli | Szolnoki Olaj KK | 2017. december 13. | 19:30 | 70 - 56 | |
Játékvezetők: Fodor Attila, Rideg László (Bernáth András) | |||||
Atomerőmű SE | PVSK-Panthers | 2017. december 14. | 16:00 | 91 - 88 | |
Játékvezetők: Domokos Lörinc, Vörös Ferenc Zsolt | |||||
Soproni Tigrisek | OSE Lions | 2017. december 14. | 17:30 | 59 - 63 | |
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Buzai Patrik | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Bonyhádi KSE | 2017. december 14. | 18:00 | 108 - 18 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba | |||||
Pápai KC | Szombathelyi Sportiskola KA | 2017. december 15. | 16:00 | 50 - 57 | |
Játékvezetők: Kiss István, Fülöp András | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Félegyházi TSI | 2017. december 15. | 17:15 | 110 - 61 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba László, Utasi Balázs | |||||
Kecskeméti KA | Lehel Kosársuli | 2017. december 15. | 18:30 | 74 - 82 | |
Játékvezetők: Simon Tamás, Arató Balázs | |||||
Gödöllői SK | Kiss Lenke KS | 2017. december 15. | 19:00 | 70 - 94 | |
BLF KK | Budapesti Honvéd/B | 2017. december 16. | 09:00 | 95 - 67 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Komlódi Benedek | |||||
Újpest-MT/A | Bikák KK | 2017. december 16. | 10:00 | 94 - 48 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Jankovics Viktor | |||||
Győri KC | VUKE - Veszprém | 2017. december 16. | 10:00 | 90 - 66 | |
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Tamás Pálma | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok | Újpest-MT/C | 2017. december 16. | 14:00 | 83 - 76 | |
Játékvezetők: Poór Tamás, Kocsis József | |||||
Budapest Csepel | Szentendrei KSE | 2017. december 16. | 14:00 | 86 - 60 | |
Játékvezetők: Forintos József, Gere Kálmán | |||||
Százhalombattai KSE | Budaörsi DSE/B | 2017. december 16. | 15:00 | 24 - 83 | |
Játékvezetők: Szájer József, Jurászik László | |||||
Bonyhádi KSE | Dombóvári Kosársuli KE | 2017. december 17. | 10:00 | 26 - 83 | |
Játékvezetők: Villányi János, Kovács Kincső | |||||
Vasas Akadémia/B | Újpest-MT/A | 2017. december 17. | 16:00 | 81 - 48 | |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Matóczay Bálint | |||||
MEAFC/A | Egri VSI KOK | 2017. december 18. | 19:00 | 90 - 51 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila | |||||
Vasas Akadémia/B | BLF KK | 2017. december 18. | 19:50 | 83 - 68 | |
Játékvezetők: Makay Dániel, Tahin András | |||||
Bikák KK | Vasas Akadémia/B | 2017. december 19. | 18:00 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Győri Ferenc | |||||
VUKE - Veszprém | Soproni Tigrisek | 2017. december 19. | 19:30 | 61 - 92 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Dombóvári Kosársuli KE | 2017. december 19. | 19:30 | 90 - 59 | |
Játékvezetők: Danka Péter, Lovász Balázs | |||||
Újpest-MT/A | BLF KK | 2017. december 20. | 18:00 | 64 - 61 | |
Játékvezetők: Lövei László, Szabó István | |||||
Szombathelyi Sportiskola KA | Fűzfői AK | 2017. december 20. | 18:30 | 58 - 39 | |
Játékvezetők: Polyák Máté, Magyar Gyöngyi | |||||
Pápai KC | Soproni Sportiskola/B | 2017. december 21. | 17:30 | 82 - 37 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András | |||||
Bikák KK | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2017. december 21. | 17:30 | 63 - 88 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Bujtor Péter | |||||
Kanizsa KK | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2017. december 21. | 18:30 | 59 - 102 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor | |||||
Egri VSI KOK | MEAFC/A | 2017. december 22. | 18:30 | 49 - 71 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter |
Kaposvári KK | Bajai Bácska FKE | 2018. január 3. | 17:10 | 99 - 75 | |
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Koncsek Balázs | |||||
Bikák KK | BLF KK | 2018. január 4. | 18:00 | 70 - 93 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Jankovics Viktor | |||||
Gödöllői SK | Százhalombattai KSE | 2018. január 6. | 10:00 | 103 - 58 | |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Mészáros Anna | |||||
Kiss Lenke KS | Újpest-MT/C | 2018. január 7. | 16:00 | 66 - 51 | |
Játékvezetők: Tahin András, Gruber Nikolett | |||||
Százhalombattai KSE | Kiss Lenke KS | 2018. január 9. | 18:00 | 63 - 114 | |
Játékvezetők: Szájer József, Vigh Balázs | |||||
Bikák KK | Újpest-MT/A | 2018. január 9. | 18:00 | 66 - 60 | |
Játékvezetők: Forintos József, Zádeczki Donát László | |||||
MEAFC/A | Szolnoki Olaj KK | 2018. január 14. | 10:30 | 47 - 75 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária (Bernáth András) | |||||
Lehel Kosársuli | Szerencs VSE | 2018. január 14. | 12:30 | 52 - 49 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Pál-Szabó Dávid (Bernáth András) | |||||
MEAFC/A | Szerencs VSE | 2018. január 14. | 15:00 | 49 - 55 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mile Gábor (Bernáth András) | |||||
Szolnoki Olaj KK | Lehel Kosársuli | 2018. január 14. | 17:00 | 73 - 64 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Pál-Szabó Dávid (Bernáth András) | |||||
Sunshine NYIKSE | Nyíradonyi VVTK | 2018. január 27. | 10:00 | 55 - 28 | |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, Dr. Marjay Péter | |||||
Nyíradonyi VVTK | Sunshine NYIKSE | 2018. január 27. | 12:00 | 18 - 27 | |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, Dr. Marjay Péter |
Szolnoki Olaj KK | Békési SzSK | 2018. február 1. | 17:15 | 86 - 79 | |
Játékvezetők: Fodor Attila, Fehérvári Gergely (Bernáth András) | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Kecskeméti KA | 2018. február 1. | 17:15 | 77 - 74 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba László, Czékmán Csaba | |||||
Lehel Kosársuli | Szolnoki Olaj KK | 2018. február 6. | 18:00 | 74 - 77 | |
Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Egri VSI KOK | 2018. február 8. | 16:00 | 82 - 66 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Jobbágy István | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Fűzfői AK | 2018. február 8. | 18:00 | 124 - 40 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba | |||||
Szombathelyi Sportiskola KA | Kanizsa KK | 2018. február 9. | 20:00 | 76 - 69 | |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Bognár Tamás | |||||
BLF KK | Újpest-MT/A | 2018. február 10. | 14:20 | 69 - 55 | |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Alexis Sancilio | |||||
Kiss Lenke KS | Budapest Csepel | 2018. február 10. | 16:30 | 80 - 71 | |
Játékvezetők: Nepp László, Koncsag Csaba | |||||
Atomerőmű SE | Bajai Bácska FKE | 2018. február 11. | 13:00 | 103 - 80 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Vasas Akadémia/B | 2018. február 11. | 14:00 | 60 - 109 | |
Játékvezetők: Tahin András, Bárány Levente | |||||
SZEDEÁK/B | Gyulai SI | 2018. február 11. | 16:00 | 69 - 48 | |
Játékvezetők: Nyilas István, Kovács Gergely | |||||
Békési SzSK | Vásárhelyi Kosársuli | 2018. február 11. | 17:00 | 104 - 83 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Szolnoki Olaj KK | 2018. február 12. | 17:15 | 84 - 94 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba László, Czékmán Csaba | |||||
Budafoki KK | Budapesti Honvéd/B | 2018. február 12. | 17:45 | 74 - 62 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok | VUKE - Veszprém | 2018. február 12. | 18:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Tóth Bence, Horváth András | |||||
Budaörsi DSE/B | BKGDSE | 2018. február 12. | 20:30 | 59 - 44 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Gombos Ádám | |||||
VUKE - Veszprém | Dombóvári Kosársuli KE | 2018. február 13. | 19:30 | 52 - 91 | |
Játékvezetők: Rácz István, Kiss István | |||||
Gyulai SI | Békéscsabai KK | 2018. február 14. | 16:30 | 41 - 66 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Váczi Mihály | |||||
Újpest-MT/A | Budafoki KK | 2018. február 14. | 17:30 | 81 - 30 | |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András | |||||
Félegyházi TSI | Szentesi KK | 2018. február 14. | 18:00 | 58 - 63 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Bodnárné Pasek Mónika | |||||
Soproni Tigrisek | OSE Lions | 2018. február 15. | 17:30 | 67 - 60 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kovács Zoltán Sop | |||||
Bajai Bácska FKE | Kaposvári KK | 2018. február 15. | 17:30 | 44 - 73 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence | |||||
Pápai KC | Szombathelyi Sportiskola KA | 2018. február 15. | 17:30 | 65 - 70 | |
Játékvezetők: Vajda Balázs, Kiss István | |||||
Kecskeméti KA | Lehel Kosársuli | 2018. február 15. | 18:30 | 69 - 70 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Hajagos-Kiss Hedvig | |||||
Egri VSI KOK | Szerencs VSE | 2018. február 15. | 18:30 | 57 - 69 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd | |||||
Kanizsa KK | Soproni Sportiskola/B | 2018. február 15. | 18:30 | 102 - 44 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor | |||||
Százhalombattai KSE | Budaörsi DSE/B | 2018. február 16. | 16:30 | 53 - 94 | |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Szájer József | |||||
Nagykőrösi Sólymok | SZEDEÁK/B | 2018. február 16. | 17:45 | 66 - 64 | |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Vigh Balázs | |||||
Budapest Csepel | Újpest-MT/B | 2018. február 16. | 17:45 | 83 - 76 | |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Havas Gábor | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Győri KC | 2018. február 16. | 18:00 | 115 - 56 | |
Játékvezetők: Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi | |||||
Szentesi KK | Békéscsabai KK | 2018. február 17. | 10:00 | 64 - 71 | |
Játékvezetők: Kovács Gergely, Angyal Frigyes | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok | Bonyhádi KSE | 2018. február 17. | 18:00 | 134 - 33 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István | |||||
Budapesti Honvéd/B | Újpest-MT/A | 2018. február 18. | 10:00 | 67 - 70 | |
Játékvezetők: Tahin András, Horváth Kinga | |||||
BKGDSE | Újpest-MT/C | 2018. február 18. | 10:00 | 79 - 27 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Hamzi Virág | |||||
Vasas Akadémia/B | Budafoki KK | 2018. február 18. | 18:15 | 95 - 41 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Makay Dániel | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Sunshine NYIKSE | 2018. február 19. | 16:15 | 107 - 41 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sándor Ivett | |||||
OSE Lions | Győri KC | 2018. február 20. | 17:15 | 89 - 61 | |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó | |||||
Fűzfői AK | Bonyhádi KSE | 2018. február 20. | 18:30 | 64 - 31 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Wágner Szabolcs | |||||
Békéscsabai KK | Félegyházi TSI | 2018. február 20. | 18:45 | 78 - 63 | |
Játékvezetők: Borgula György, Tóth Tamás | |||||
Gödöllői SK | Százhalombattai KSE | 2018. február 20. | 19:00 | 85 - 62 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Németh Kitti | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/B | MEAFC/B | 2018. február 21. | 17:00 | 54 - 50 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Koncz János | |||||
Szerencs VSE | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2018. február 22. | 15:00 | 90 - 71 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila | |||||
Kaposvári KK | Atomerőmű SE | 2018. február 22. | 17:20 | 91 - 63 | |
Játékvezetők: Mérei Áron | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. február 23. | 18:00 | 78 - 46 | |
Játékvezetők: Péter Csaba, Fodor Balázs | |||||
Szombathelyi Sportiskola KA | Soproni Sportiskola/B | 2018. február 23. | 20:00 | 88 - 50 | |
Játékvezetők: Németh András, Magyar Gyöngyi | |||||
Szentesi KK | SZEDEÁK/B | 2018. február 24. | 09:30 | 65 - 68 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Horgos Péter | |||||
Újpest-MT/A | Vasas Akadémia/B | 2018. február 24. | 14:00 | 45 - 53 | |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Thomas Kieffer | |||||
BLF KK | Budapesti Honvéd/B | 2018. február 24. | 15:00 | 77 - 58 | |
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Paulus Bence Máté | |||||
Békési SzSK | Kecskeméti KA | 2018. február 25. | 11:00 | 107 - 67 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton | |||||
OSE Lions | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2018. február 25. | 17:00 | 53 - 94 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Bognár Tibor | |||||
Győri KC | Soproni Tigrisek | 2018. február 25. | 19:00 | 66 - 104 | |
Játékvezetők: Erős Florentina, Pohl Balázs | |||||
Budafoki KK | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2018. február 26. | 17:45 | 60 - 74 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Bujtor Péter | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Bajai Bácska FKE | 2018. február 26. | 18:15 | 60 - 53 | |
Játékvezetők: Téczely Roland, Kiss Zoltán | |||||
MEAFC/A | Szerencs VSE | 2018. február 26. | 19:10 | 57 - 55 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián | |||||
Nagykőrösi Sólymok | Békéscsabai KK | 2018. február 27. | 17:45 | 54 - 50 | |
Játékvezetők: Németh Patrik, Krékity Kornél | |||||
Lehel Kosársuli | Vásárhelyi Kosársuli | 2018. február 27. | 18:00 | 104 - 71 | |
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Drenyovszki Dániel (Balogh László) | |||||
BKGDSE | Gödöllői SK | 2018. február 27. | 19:00 | 75 - 70 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Kovács Róbert | |||||
Pápai KC | Soproni Sportiskola/B | 2018. február 28. | 15:30 | 83 - 44 | |
Játékvezetők: Kiss István, Fülöp András | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/B | Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. február 28. | 17:00 | 64 - 32 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Balogh Kristóf | |||||
Félegyházi TSI | SZEDEÁK/B | 2018. február 28. | 18:00 | 73 - 55 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Romhányi Mária | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Soproni Tigrisek | 2018. február 28. | 18:00 | 97 - 66 | |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás |
Újpest-MT/C | Budaörsi DSE/B | 2018. március 1. | 17:10 | 53 - 67 | |
Játékvezetők: Simon Kristóf, Lukács Rezső | |||||
Bajai Bácska FKE | Atomerőmű SE | 2018. március 1. | 17:30 | 67 - 70 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence | |||||
Kanizsa KK | Szombathelyi Sportiskola KA | 2018. március 1. | 18:30 | 50 - 55 | |
Játékvezetők: Lovas Péter, Szabó Tibor | |||||
Nagykőrösi Sólymok | Szentesi KK | 2018. március 2. | 17:45 | 59 - 47 | |
Játékvezetők: Agócs Gábor, Velkey István | |||||
Újpest-MT/C | Százhalombattai KSE | 2018. március 3. | 10:00 | 38 - 62 | |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Kapros Roland | |||||
Bonyhádi KSE | Dombóvári Kosársuli KE | 2018. március 3. | 11:00 | 22 - 146 | |
Zsíros Akadémia Kőbánya | Újpest-MT/A | 2018. március 3. | 12:30 | 49 - 51 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett, Bujtor Péter | |||||
Nagykőrösi Sólymok | Gyulai SI | 2018. március 3. | 14:00 | 76 - 38 | |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Simon Tamás | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok | Fűzfői AK | 2018. március 3. | 16:00 | 112 - 59 | |
Játékvezetők: Kovács András dr., Kaposi Renátó | |||||
Győri KC | OSE Lions | 2018. március 4. | 17:00 | 52 - 99 | |
Játékvezetők: Pohl Balázs, Tamás Pálma | |||||
Vasas Akadémia/B | Budapesti Honvéd/B | 2018. március 4. | 18:15 | 77 - 54 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor, Gruber Nikolett | |||||
Kaposvári KK | Bajai Bácska FKE | 2018. március 5. | 17:45 | 107 - 59 | |
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Mester Milán | |||||
Békési SzSK | Lehel Kosársuli | 2018. március 5. | 18:45 | 87 - 69 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton | |||||
Kecskeméti KA | Vásárhelyi Kosársuli | 2018. március 6. | 17:00 | 94 - 91 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Hajagos-Kiss Hedvig | |||||
Szombathelyi Sportiskola KA | Pápai KC | 2018. március 6. | 18:20 | 57 - 42 | |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András | |||||
Fűzfői AK | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. március 6. | 18:30 | 70 - 78 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor, Wágner Szabolcs | |||||
VUKE - Veszprém | Bonyhádi KSE | 2018. március 6. | 19:30 | 71 - 37 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/B | Nyíradonyi VVTK | 2018. március 7. | 16:30 | 101 - 11 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Dr. Marjay Péter | |||||
OSE Lions | Soproni Tigrisek | 2018. március 7. | 17:15 | 78 - 63 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Bognár Tibor | |||||
Budapest Csepel | Szentendrei KSE | 2018. március 7. | 17:45 | 76 - 62 | |
Játékvezetők: Hegedűs Roland, László Zsolt | |||||
Nagykőrösi Sólymok | Félegyházi TSI | 2018. március 7. | 17:45 | 54 - 65 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Velkey István | |||||
Nyíradonyi VVTK | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. március 7. | 18:00 | 24 - 98 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Dr. Marjay Péter | |||||
Békéscsabai KK | SZEDEÁK/B | 2018. március 7. | 18:45 | 91 - 75 | |
Játékvezetők: Borgula György, Tóth Tamás | |||||
Sunshine NYIKSE | Szerencs VSE | 2018. március 8. | 16:30 | 64 - 65 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Szulics Zsolt | |||||
Budapest Csepel | Bikák KK | 2018. március 9. | 17:30 | 76 - 78 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Kinga | |||||
BLF KK | Vasas Akadémia/B | 2018. március 9. | 19:15 | 92 - 66 | |
Játékvezetők: Alexis Sancilio, Szőts Dávid | |||||
Soproni Sportiskola/B | Kanizsa KK | 2018. március 9. | 19:30 | 53 - 72 | |
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Herczeg Ágoston | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Budapesti Honvéd/B | 2018. március 10. | 16:00 | 88 - 60 | |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szőts Dávid | |||||
Atomerőmű SE | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. március 11. | 13:00 | 70 - 112 | |
Játékvezetők: Lenger Levente, Horváth László Tibor | |||||
Győri KC | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2018. március 11. | 13:00 | 90 - 99 | |
Játékvezetők: Vajda Balázs, Magyari Viktor | |||||
Újpest-MT/B | Kiss Lenke KS | 2018. március 12. | 18:20 | 82 - 81 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid, Zádeczki Donát László | |||||
Békési SzSK | Szolnoki Olaj KK | 2018. március 12. | 18:45 | 84 - 60 | |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Bere Márton | |||||
Fűzfői AK | Dombóvári Kosársuli KE | 2018. március 13. | 18:30 | 50 - 104 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor, Wágner Szabolcs | |||||
Gödöllői SK | Újpest-MT/C | 2018. március 13. | 19:00 | 87 - 62 | |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Krékity Kornél | |||||
BKGDSE | Budaörsi DSE/B | 2018. március 13. | 19:00 | 56 - 59 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Antoni Márk | |||||
VUKE - Veszprém | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. március 13. | 19:30 | 86 - 69 | |
Atomerőmű SE | Kaposvári KK | 2018. március 14. | 16:00 | 77 - 57 | |
Vásárhelyi Kosársuli | Békési SzSK | 2018. március 14. | 17:15 | 76 - 75 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba László, Utasi Balázs | |||||
Félegyházi TSI | Békéscsabai KK | 2018. március 14. | 18:00 | 71 - 75 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Papp Attila | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | MEAFC/A | 2018. március 14. | 19:00 | 68 - 65 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila | |||||
Szentesi KK | Nagykőrösi Sólymok | 2018. március 17. | 10:00 | 51 - 60 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Horgos Péter | |||||
Szentesi KK | Gyulai SI | 2018. március 18. | 10:00 | 59 - 46 | |
Játékvezetők: Horgos Péter, Utasi Balázs | |||||
Budapesti Honvéd/B | Budafoki KK | 2018. március 18. | 12:30 | 75 - 68 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Simon Kristóf | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | OSE Lions | 2018. március 18. | 15:00 | 70 - 41 | |
Játékvezetők: Németh András, Magyar Gyöngyi | |||||
Szolnoki Olaj KK | Lehel Kosársuli | 2018. március 19. | 15:30 | 74 - 68 | |
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Drenyovszki Dániel (Bernáth András) | |||||
Soproni Sportiskola/B | Szombathelyi Sportiskola KA | 2018. március 20. | 20:00 | 38 - 68 | |
Játékvezetők: Kovács Zoltán Sop, Buzai Patrik | |||||
Szerencs VSE | Egri VSI KOK | 2018. március 21. | 16:30 | 66 - 63 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter | |||||
Újpest-MT/A | BLF KK | 2018. március 21. | 17:30 | 39 - 51 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor, Szilágyi Tamás | |||||
Békéscsabai KK | Gyulai SI | 2018. március 21. | 18:45 | 97 - 37 | |
Játékvezetők: Borgula György, Tóth Tamás | |||||
Soproni Tigrisek | Győri KC | 2018. március 22. | 17:30 | 75 - 58 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter | |||||
Pápai KC | Kanizsa KK | 2018. március 22. | 18:00 | 46 - 59 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András | |||||
MEAFC/A | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2018. március 22. | 18:00 | 55 - 59 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Marton Péter | |||||
MEAFC/B | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. március 22. | 18:15 | 54 - 55 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Katinka | |||||
Békéscsabai KK | Nagykőrösi Sólymok | 2018. március 23. | 17:15 | 60 - 74 | |
Játékvezetők: Borgula György, Bere Márton | |||||
Soproni Tigrisek | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2018. március 23. | 17:30 | 61 - 74 | |
Játékvezetők: Kovács Zoltán Sop, Buzai Patrik | |||||
Budafoki KK | Vasas Akadémia/B | 2018. március 23. | 18:00 | 57 - 99 | |
Játékvezetők: Nagy István, Szilágyi Tamás | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | VUKE - Veszprém | 2018. március 23. | 18:00 | 108 - 51 | |
Játékvezetők: Péter Csaba, Kollár Tamás | |||||
Lehel Kosársuli | Kecskeméti KA | 2018. március 23. | 19:15 | 111 - 77 | |
Játékvezetők: Pál-Szabó Dávid, Gyenge Gábor | |||||
Gyulai SI | Nagykőrösi Sólymok | 2018. március 23. | 20:00 | 59 - 76 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Váczi Mihály | |||||
BLF KK | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2018. március 24. | 10:00 | 86 - 49 | |
Játékvezetők: Tahin András, Steiner Máté | |||||
Újpest-MT/C | BKGDSE | 2018. március 24. | 10:00 | 25 - 76 | |
Játékvezetők: Steier Krisztián, Alexis Sancilio | |||||
Budaörsi DSE/B | Százhalombattai KSE | 2018. március 24. | 14:00 | 87 - 42 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Cselóczki Mátyás | |||||
Újpest-MT/A | Budapesti Honvéd/B | 2018. március 24. | 14:00 | 70 - 31 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Thomas Kieffer | |||||
Kiss Lenke KS | Bikák KK | 2018. március 24. | 16:00 | 81 - 68 | |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Komlódi Benedek | |||||
Gödöllői SK | Budaörsi DSE/B | 2018. március 25. | 10:00 | 72 - 93 | |
Játékvezetők: Mészáros Anna, Benke Balázs | |||||
Szolnoki Olaj KK | Vásárhelyi Kosársuli | 2018. március 25. | 11:00 | 77 - 69 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla (Balogh László) | |||||
Sunshine NYIKSE | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2018. március 25. | 11:00 | 41 - 75 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Horányi András | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | MEAFC/B | 2018. március 26. | 15:30 | 30 - 109 | |
Játékvezetők: Koncz János, Nyíri Péter | |||||
SZEDEÁK/B | Nagykőrösi Sólymok | 2018. március 26. | 17:30 | 79 - 62 | |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Török Daniella | |||||
Budafoki KK | Újpest-MT/A | 2018. március 26. | 17:45 | 61 - 85 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Horváth Kinga | |||||
Kaposvári KK | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. március 26. | 17:45 | 97 - 77 | |
Játékvezetők: Mérei Áron, Mester Milán | |||||
Újpest-MT/B | Szentendrei KSE | 2018. március 26. | 18:30 | 78 - 71 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Matóczay Bálint | |||||
MEAFC/A | Egri VSI KOK | 2018. március 26. | 19:10 | 52 - 51 | |
Játékvezetők: Domán István, Molnár Krisztián | |||||
Budapest Csepel | Kiss Lenke KS | 2018. március 26. | 19:15 | 63 - 88 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Zádeczki Donát László | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Atomerőmű SE | 2018. március 27. | 16:30 | 80 - 100 | |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Nagy Bence | |||||
Egri VSI KOK | MEAFC/A | 2018. március 27. | 18:20 | 65 - 69 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán | |||||
BKGDSE | Százhalombattai KSE | 2018. március 27. | 18:30 | 67 - 49 | |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Jurászik László | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Szerencs VSE | 2018. március 28. | 15:30 | 95 - 89 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sándor Ivett | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Kaposvári KK | 2018. március 29. | 18:00 | 69 - 94 | |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Lovász Balázs | |||||
Kecskeméti KA | Békési SzSK | 2018. március 29. | 18:30 | 53 - 72 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Tóth Mihály | |||||
Soproni Sportiskola/B | Pápai KC | 2018. március 29. | 19:30 | 53 - 58 | |
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Buzai Patrik | |||||
Sunshine NYIKSE | Egri VSI KOK | 2018. március 31. | 11:00 | 46 - 42 | |
Játékvezetők: Koncz János, Balogh Kristóf | |||||
Egri VSI KOK | Sunshine NYIKSE | 2018. március 31. | 13:00 | 37 - 44 | |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Balogh Kristóf |
Sunshine NYIKSE | MEAFC/A | 2018. április 3. | 10:00 | 41 - 47 | |
Játékvezetők: Horányi András, Balogh Kristóf | |||||
MEAFC/A | Sunshine NYIKSE | 2018. április 3. | 12:00 | 44 - 47 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Balogh Kristóf | |||||
Kecskeméti KA | Szolnoki Olaj KK | 2018. április 3. | 14:00 | 92 - 88 | |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kónya Levente | |||||
Félegyházi TSI | Gyulai SI | 2018. április 3. | 18:00 | 65 - 46 | |
Játékvezetők: Bodnárné Pasek Mónika, Arató Balázs | |||||
VUKE - Veszprém | Fűzfői AK | 2018. április 3. | 19:30 | 100 - 30 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András | |||||
Százhalombattai KSE | Gödöllői SK | 2018. április 4. | 18:00 | 56 - 104 | |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Szájer József | |||||
Szerencs VSE | MEAFC/A | 2018. április 4. | 19:30 | 65 - 53 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter | |||||
Soproni Tigrisek | Győri KC | 2018. április 5. | 17:30 | 63 - 65 | |
Játékvezetők: Kovács Zoltán Sop, Wischy Péter | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok | Dombóvári Kosársuli KE | 2018. április 5. | 18:00 | 82 - 89 | |
Játékvezetők: Borsos Miklós, Tóth Bence | |||||
Egri VSI KOK | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2018. április 5. | 18:00 | 75 - 88 | |
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Varholik Dávid | |||||
Bikák KK | Szentendrei KSE | 2018. április 5. | 18:00 | 61 - 33 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Lukács Rezső | |||||
Soproni Sportiskola/B | Pápai KC | 2018. április 5. | 19:30 | 54 - 64 | |
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Herczeg Ágoston | |||||
Szerencs VSE | Sunshine NYIKSE | 2018. április 6. | 14:30 | 93 - 49 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila | |||||
Vásárhelyi Kosársuli | Lehel Kosársuli | 2018. április 6. | 18:45 | 70 - 91 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Horgos Péter | |||||
Szombathelyi Sportiskola KA | Kanizsa KK | 2018. április 6. | 20:00 | 79 - 56 | |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Szabó Dávid | |||||
Szolnoki Olaj KK | Kecskeméti KA | 2018. április 7. | 13:00 | 106 - 52 | |
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Szpiró Balázs (Balogh László) | |||||
Budaörsi DSE/B | Újpest-MT/C | 2018. április 7. | 15:00 | 147 - 30 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Jurászik László | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Budafoki KK | 2018. április 7. | 16:00 | 80 - 58 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Adjudani Pezsman | |||||
Kiss Lenke KS | Újpest-MT/B | 2018. április 7. | 16:30 | 86 - 67 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Koncsag Csaba | |||||
Gyulai SI | Félegyházi TSI | 2018. április 8. | 15:00 | 43 - 51 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Váczi Mihály | |||||
OSE Lions | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2018. április 8. | 17:00 | 56 - 70 | |
Játékvezetők: Rácz Ákos, Krisztián-Világos Tünde | |||||
SZEDEÁK/B | Szentesi KK | 2018. április 8. | 18:00 | 69 - 65 | |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs | |||||
Budapesti Honvéd/B | BLF KK | 2018. április 8. | 19:00 | 59 - 83 | |
Játékvezetők: Oláh Márk, Magyar Zoltán | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Bonyhádi KSE | 2018. április 9. | 18:00 | 107 - 23 | |
Játékvezetők: Péter Csaba, Uzonyi Zalán | |||||
Lehel Kosársuli | Békési SzSK | 2018. április 9. | 19:15 | 85 - 83 | |
Játékvezetők: Farkas János, Pál Szabó Sándor (Balogh László) | |||||
Vasas Akadémia/B | BLF KK | 2018. április 9. | 19:50 | 69 - 72 | |
Játékvezetők: Bános Csaba, Szőts Dávid | |||||
Salgótarjáni KI | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. április 10. | 15:00 | 46 - 47 | |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Tóth Péter | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/B | Salgótarjáni KI | 2018. április 10. | 17:00 | 50 - 47 | |
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Tóth Péter | |||||
Bajai Bácska FKE | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. április 10. | 17:30 | 61 - 77 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence | |||||
Budapesti Honvéd/B | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2018. április 10. | 18:10 | 56 - 64 | |
Játékvezetők: Tahin András, Szőts Dávid | |||||
Fűzfői AK | VUKE - Veszprém | 2018. április 10. | 18:30 | 39 - 78 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Takács András | |||||
Békéscsabai KK | Szentesi KK | 2018. április 11. | 17:15 | 75 - 79 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Bere Márton | |||||
Kaposvári KK | Atomerőmű SE | 2018. április 12. | 17:20 | 83 - 71 | |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mérei Áron | |||||
Pápai KC | Szombathelyi Sportiskola KA | 2018. április 12. | 17:30 | 49 - 42 | |
Játékvezetők: Vajda Balázs, Kiss István | |||||
Kanizsa KK | Soproni Sportiskola/B | 2018. április 12. | 18:30 | 76 - 39 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor | |||||
Budafoki KK | BLF KK | 2018. április 12. | 19:00 | 54 - 90 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Zádeczki Donát László | |||||
Gyulai SI | SZEDEÁK/B | 2018. április 12. | 19:45 | 56 - 86 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Váczi Mihály | |||||
Szentesi KK | Félegyházi TSI | 2018. április 14. | 09:30 | 93 - 78 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Váczi Mihály | |||||
BLF KK | Budafoki KK | 2018. április 14. | 10:00 | 117 - 40 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Matóczay Bálint | |||||
MEAFC/B | Salgótarjáni KI | 2018. április 14. | 10:30 | 57 - 30 | |
Játékvezetők: Pázsitka Ferenc, Sztrakovics István | |||||
Szolnoki Olaj KK | Szerencs VSE | 2018. április 14. | 11:00 | 65 - 74 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Marton Péter, Sándor Ivett | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Békési SzSK | 2018. április 14. | 11:00 | 68 - 77 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Nagy Zsombor | |||||
Salgótarjáni KI | MEAFC/B | 2018. április 14. | 12:30 | 34 - 58 | |
Játékvezetők: Pázsitka Ferenc, Sztrakovics István | |||||
Újpest-MT/A | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2018. április 14. | 14:00 | 56 - 52 | |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Alexis Sancilio | |||||
Gödöllői SK | BKGDSE | 2018. április 14. | 15:30 | 56 - 76 | |
Játékvezetők: Kovács Róbert, Gombos Márk Bálint | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Szolnoki Olaj KK | 2018. április 14. | 17:00 | 82 - 57 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Nagy Zsombor | |||||
SZEDEÁK/B | Félegyházi TSI | 2018. április 15. | 16:00 | 90 - 43 | |
Százhalombattai KSE | Újpest-MT/C | 2018. április 15. | 17:00 | 67 - 34 | |
Játékvezetők: Stoller Balázs, Vigh Balázs | |||||
Győri KC | Soproni Tigrisek | 2018. április 15. | 18:00 | 76 - 63 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. április 16. | 15:30 | 55 - 80 | |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Nyíri Péter | |||||
Salgótarjáni KI | Nyíradonyi VVTK | 2018. április 17. | 15:00 | 66 - 24 | |
Játékvezetők: Deák Csaba, Tóth Péter | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | OSE Lions | 2018. április 17. | 15:30 | 70 - 41 | |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly | |||||
Nyíradonyi VVTK | Salgótarjáni KI | 2018. április 17. | 17:00 | 27 - 75 | |
Játékvezetők: Deák Csaba, Tóth Péter | |||||
Százhalombattai KSE | BKGDSE | 2018. április 17. | 18:00 | 46 - 72 | |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Novák Bence | |||||
Félegyházi TSI | Nagykőrösi Sólymok | 2018. április 18. | 18:00 | 62 - 69 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Hajagos-Kiss Hedvig | |||||
Atomerőmű SE | Kaposvári KK | 2018. április 19. | 16:00 | 91 - 48 | |
Bikák KK | Budapest Csepel | 2018. április 19. | 18:00 | 100 - 80 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Steiner Máté | |||||
Kanizsa KK | Pápai KC | 2018. április 19. | 18:30 | 78 - 47 | |
Játékvezetők: Szabó Tibor, Mester Milán | |||||
SZEDEÁK/B | Békéscsabai KK | 2018. április 19. | 19:00 | 73 - 51 | |
Játékvezetők: Török Daniella, Kaszab Zsuzsa | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | BLF KK | 2018. április 20. | 19:00 | 85 - 79 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Balogh Kristóf | |||||
Vasas Akadémia/B | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2018. április 21. | 14:30 | 79 - 73 | |
Játékvezetők: Simon Kristóf, Szőts Dávid | |||||
Bonyhádi KSE | VUKE - Veszprém | 2018. április 21. | 15:00 | 16 - 69 | |
Játékvezetők: Kollár Tamás, Kovács Kincső | |||||
Szerencs VSE | Békési SzSK | 2018. április 21. | 18:00 | 67 - 59 | Eötvös József Gimnázium |
Játékvezetők: Domán István, Vaszi Ádám | |||||
Kanizsa KK | Pápai KC | 2018. április 22. | 13:00 | 41 - 39 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Dávid | |||||
Szentendrei KSE | Újpest-MT/B | 2018. április 22. | 16:00 | 74 - 71 | |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Kovács Róbert | |||||
Gyulai SI | Szentesi KK | 2018. április 22. | 17:00 | 64 - 95 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Tóth Tamás | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | Salgótarjáni KI | 2018. április 23. | 15:00 | 45 - 57 | |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Nyíri Péter | |||||
Salgótarjáni KI | Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. április 23. | 17:00 | 54 - 31 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Koncz János | |||||
Szombathelyi Sportiskola KA | Soproni Sportiskola/B | 2018. április 24. | 18:15 | 77 - 50 | |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly | |||||
Bonyhádi KSE | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. április 25. | 17:00 | 56 - 66 | |
Bikák KK | Kiss Lenke KS | 2018. április 26. | 18:00 | 72 - 68 | |
Játékvezetők: Forintos József, Gruber Nikolett | |||||
MEAFC/B | Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. április 27. | 16:30 | 93 - 32 | |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Sztrakovics István | |||||
Szentendrei KSE | Kiss Lenke KS | 2018. április 28. | 10:00 | 67 - 97 | |
Szerencs VSE | BLF KK | 2018. április 28. | 11:00 | 58 - 82 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | Atomerőmű SE | 2018. április 28. | 12:45 | 74 - 86 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Marton Péter | |||||
Atomerőmű SE | Szerencs VSE | 2018. április 28. | 17:00 | 96 - 69 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd | |||||
AKMÉ Körmendi Törpördögök | BLF KK | 2018. április 28. | 18:45 | 61 - 74 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd, Marton Péter | |||||
BLF KK | Atomerőmű SE | 2018. április 29. | 09:30 | 76 - 88 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd | |||||
Bonyhádi KSE | Fűzfői AK | 2018. április 29. | 11:00 | 29 - 56 | |
Szerencs VSE | AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2018. április 29. | 11:15 | 60 - 75 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd | |||||
Nyíradonyi VVTK | Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. április 30. | 17:00 | 30 - 49 | |
Nyíregyházi Kék Cápák | Nyíradonyi VVTK | 2018. április 30. | 18:30 | 55 - 48 |
Szentendrei KSE | Bikák KK | 2018. május 5. | 16:00 | 51 - 76 | |
Játékvezetők: Szájer József, Vigh Balázs | |||||
Budaörsi DSE/B | Gödöllői SK | 2018. május 10. | 20:30 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Kovács Róbert | |||||
Szentendrei KSE | Budapest Csepel | 2018. május 12. | 10:00 | 60 - 81 | |
Játékvezetők: Németh Patrik, Jurászik László | |||||
Bikák KK | Újpest-MT/B | 2018. május 15. | 18:00 | 67 - 80 | |
Játékvezetők: Havas Gábor, Varga Gergely | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Bajai Bácska FKE | 2018. május 16. | 18:00 | 92 - 71 | |
Játékvezetők: Sági Zoltán, Kiss Zoltán | |||||
Kiss Lenke KS | Szentendrei KSE | 2018. május 19. | 12:30 | 73 - 67 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor, Gruber Nikolett | |||||
Újpest-MT/B | Bikák KK | 2018. május 22. | 18:30 | 80 - 68 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Havas Gábor | |||||
Bajai Bácska FKE | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. május 23. | 17:30 | 62 - 91 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence | |||||
Újpest-MT/C | Gödöllői SK | 2018. május 24. | 17:00 | 61 - 92 | |
Játékvezetők: Szájer József, Lázár Zs. György | |||||
Újpest-MT/B | Budapest Csepel | 2018. május 26. | 14:00 | 74 - 94 | |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Matóczay Bálint | |||||
Vasas Akadémia/B | Újpest-MT/A | 2018. május 27. | 16:30 | 62 - 34 | |
Játékvezetők: Tahin András, Szőts Dávid | |||||
Budapesti Honvéd/B | Vasas Akadémia/B | 2018. május 29. | 18:10 | 55 - 125 | |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Gruber Nikolett |
MEAFC/B | Nyíradonyi VVTK | 2018. június 2. | 13:00 | 104 - 12 | |
Játékvezetők: ifj. Marton Péter, Bene Szilárd | |||||
Nyíradonyi VVTK | MEAFC/B | 2018. június 2. | 14:30 | 11 - 133 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Molnár Krisztián |