Leány Junior - 2021/2022
Szakaszok
A csoport
A csoport Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Széchenyi KA - Darazsak Sportakadémia/B 2021. szeptember 25. szombat 100 - 35 Káli Szabolcs, Tamás Pálma
Darazsak Sportakadémia/B - MTK Budapest 2021. szeptember 25. szombat 40 - 60 DR. MAGYARI TIBOR, Káli Szabolcs
MTK Budapest - Széchenyi KA 2021. szeptember 25. szombat 40 - 86 DR. MAGYARI TIBOR, Tamás Pálma
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Széchenyi KA
Széchenyi KA
2 1.00 4 2 0 186 75 GY2 1-0 1-0 2-0
2 MTK Budapest
MTK Budapest
2 0.75 3 1 1 100 126 V1 0-1 1-0 1-1
3 Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
2 0.50 2 0 2 75 160 V2 0-1 0-1 0-2


B csoport
B csoport Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK NKA/A - DEAC 2021. szeptember 25. szombat 97 - 51 Fodor Sándor Balázs, Märcz Péter
DEAC - Szegedi KE/A 2021. szeptember 25. szombat 35 - 86 Fodor Sándor Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos
Szegedi KE/A - PVSK NKA/A 2021. szeptember 25. szombat 72 - 51 dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
2 1.00 4 2 0 158 86 GY2 1-0 1-0 2-0
2 PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
2 0.75 3 1 1 148 123 V1 1-0 0-1 1-1
3 DEAC
DEAC
2 0.50 2 0 2 86 183 V2 0-1 0-1 0-2


C csoport
C csoport Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki MÁV SE - Kanizsai Vadmacskák SE 2021. szeptember 25. szombat 49 - 93 Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám
Zalaegerszegi KTE - Szolnoki MÁV SE 2021. szeptember 25. szombat 63 - 54 Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám
Kanizsai Vadmacskák SE - Zalaegerszegi KTE 2021. szeptember 25. szombat 92 - 66 Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kanizsai Vadmacskák SE
Kanizsai Vadmacskák SE
2 1.00 4 2 0 185 115 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
2 0.75 3 1 1 129 146 GY1 1-0 0-1 1-1
3 Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
2 0.50 2 0 2 103 156 V2 0-1 0-1 0-2


D csoport
D csoport BEAC Sporttelep (1117 Budapest Bogdánfy Ödön utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - BEAC-Újbuda KA/M 2021. szeptember 26. vasárnap 78 - 69 Magyar Zoltán, Sancilio Alexis
BEAC-Újbuda KA/M - Vasas Akadémia/B 2021. szeptember 26. vasárnap 45 - 74 Győri Ferenc, Boros Krisztina
Vasas Akadémia/B - Dávid Kornél KA/A 2021. szeptember 26. vasárnap 55 - 66 Magyar Zoltán, Tahin András
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 1.00 4 2 0 144 124 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 0.75 3 1 1 129 111 GY1 0-1 1-0 1-1
3 BEAC-Újbuda KA/M
BEAC-Újbuda KA/M
2 0.50 2 0 2 114 152 V2 0-1 0-1 0-2


E csoport
E csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Flóris - Törekvés SE/A - BEAC-Újbuda KA/B 2021. szeptember 25. szombat 87 - 51 Hartai Tamás, Balogh Kristóf
BEAC-Újbuda KA/B - Kiss Lenke KA/A 2021. szeptember 25. szombat 56 - 104 Hartai Tamás, Kutrik Andrea
Kiss Lenke KA/A - Török Flóris - Törekvés SE/A 2021. szeptember 25. szombat 59 - 58 Magyar Zoltán, Pál Roland
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
2 1.00 4 2 0 163 114 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
2 0.75 3 1 1 145 110 V1 1-0 0-1 1-1
3 BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
2 0.50 2 0 2 107 191 V2 0-1 0-1 0-2


Megyei szövetségek