Leány Junior - 2019/2020
Szakaszok
Kiemelt "A" csoport
Kiemelt "A" csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata DSE - PVSK Nemzeti Akadémia 2019. szeptember 25. szerda 113 - 38 Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté
Soproni Darazsak Akadémia - Széchenyi KA 2019. szeptember 27. péntek 54 - 44 Németh András, Magyar Gyöngyi
Vasas Akadémia/B - DVTK Akadémia 2019. szeptember 28. szombat 32 - 61 Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor
Csata DSE - Vasas Akadémia/B 2019. október 4. péntek 106 - 23 Bujtor Péter, Pál Roland
Széchenyi KA - PVSK Nemzeti Akadémia 2019. október 5. szombat 66 - 74 Kaposi Renátó, Földesi Marcell
DVTK Akadémia - Soproni Darazsak Akadémia 2019. október 8. kedd 87 - 50
Széchenyi KA - Csata DSE 2019. október 12. szombat 45 - 102 Bognár Tamás, Kovács Máté
PVSK Nemzeti Akadémia - DVTK Akadémia 2019. október 12. szombat 55 - 86 Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs
Vasas Akadémia/B - Soproni Darazsak Akadémia 2019. október 12. szombat 45 - 48 Komlódi Benedek, Balogh Kristóf
Vasas Akadémia/B - PVSK Nemzeti Akadémia 2019. október 19. szombat 54 - 51 Csoma Viktor, Sancilio Alexis
DVTK Akadémia - Széchenyi KA 2019. október 19. szombat 67 - 62 Marton Péter, Nagy Zsombor
DVTK Akadémia - Csata DSE 2019. október 24. csütörtök 65 - 78 Sallai István József, Zalai Ákos István
Vasas Akadémia/B - Széchenyi KA 2019. október 25. péntek 40 - 65 Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
PVSK Nemzeti Akadémia - Soproni Darazsak Akadémia 2019. október 26. szombat 77 - 75 Földvári Tamás, Nagy Bence László
Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia 2019. november 5. kedd 128 - 23 Csoma Viktor, Szentpáli-Gavallér Csaba
Széchenyi KA - Soproni Darazsak Akadémia 2019. november 8. péntek 69 - 51 Kaposi Renátó, Földesi Marcell
DVTK Akadémia - Vasas Akadémia/B 2019. november 8. péntek 95 - 41 Domán István, Nagy Zsombor
PVSK Nemzeti Akadémia - Csata DSE 2019. november 8. péntek 46 - 115 Földvári Tamás, dr. Szakács Imre Vilmos
DVTK Akadémia - PVSK Nemzeti Akadémia 2019. november 13. szerda 86 - 63 Domán István, Nagy Zsombor
PVSK Nemzeti Akadémia - Széchenyi KA 2019. november 16. szombat 56 - 65 Fleischmann Krisztián, Keresztes Tamás
Vasas Akadémia/B - Csata DSE 2019. november 16. szombat 27 - 84 Polonkai Balázs István, Németh Fanni
Soproni Darazsak Akadémia - Vasas Akadémia/B 2019. november 23. szombat 11:30
Csata DSE - Széchenyi KA 2019. november 27. szerda 18:30
Soproni Darazsak Akadémia - DVTK Akadémia 2019. november 29. péntek 14:30
Széchenyi KA - DVTK Akadémia 2019. november 30. szombat 11:00
PVSK Nemzeti Akadémia - Vasas Akadémia/B 2019. november 30. szombat 14:00
Soproni Darazsak Akadémia - Csata DSE 2019. december 4. szerda 17:00
Soproni Darazsak Akadémia - PVSK Nemzeti Akadémia 2019. december 7. szombat 13:00
Széchenyi KA - Vasas Akadémia/B 2019. december 7. szombat 16:00
Csata DSE - DVTK Akadémia 2019. december 11. szerda 18:00

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
7 1.00 14 7 0 726 267 GY7 3-0 4-0 5-0
2 DVTK Akadémia
DVTK Akadémia
7 0.93 13 6 1 547 381 GY2 4-1 2-0 4-1
3 Széchenyi KA
Széchenyi KA
7 0.71 10 3 4 416 444 GY3 1-2 2-2 3-2
4 Soproni Darazsak
Soproni Darazsak
6 0.67 8 2 4 301 450 V3 1-0 1-4 1-4
5 PVSK Nemzeti Akadémia
PVSK Nemzeti Akadémia
8 0.63 10 2 6 460 660 V3 1-3 1-3 1-4
6 Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
7 0.57 8 1 6 262 510 V3 1-4 0-2 1-4


Kiemelt "B" csoport
Kiemelt "B" csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Flóris - Törekvés SE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. szeptember 25. szerda 52 - 97 Komlódi Benedek, Zádeczki Donát László
Szolnoki MÁV SE - Vasas Akadémia/A 2019. szeptember 28. szombat 41 - 88 Szőcs Béla, Gyenge Gábor
Atomerőmű-KSC Szekszárd - BEAC-Újbuda KA/A 2019. október 3. csütörtök 92 - 54 Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
Vasas Akadémia/A - Török Flóris - Törekvés SE 2019. október 5. szombat 15:00 Balogh Kristóf, Horváth Kinga
BEAC-Újbuda KA/A - Török Flóris - Törekvés SE 2019. október 11. péntek 76 - 57 Bujtor Péter, Szilágyi Tamás
Szolnoki MÁV SE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. október 11. péntek 21 - 79 Drenyovszki Dániel , Mile Gábor
NKA Pécs - Vasas Akadémia/A 2019. október 13. vasárnap 69 - 78 Fleischmann Krisztián, Kiss Zoltán
NKA Pécs - Szolnoki MÁV SE 2019. október 16. szerda 80 - 31 Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László
BEAC-Újbuda KA/A - NKA Pécs 2019. október 17. csütörtök 68 - 70 Lövei László, Bujtor Péter
Vasas Akadémia/A - BEAC-Újbuda KA/A 2019. október 19. szombat 87 - 32 Csoma Viktor, Sancilio Alexis
Török Flóris - Törekvés SE - Szolnoki MÁV SE 2019. október 19. szombat 54 - 52 Kapros Roland, Gruber Nikolett Lilla
Atomerőmű-KSC Szekszárd - NKA Pécs 2019. október 20. vasárnap 85 - 54 Farkas Péter Gábor, Ács Dezső
Szolnoki MÁV SE - BEAC-Újbuda KA/A 2019. október 26. szombat 34 - 49 Rácz Zsolt Róbert, Szabó László
NKA Pécs - Török Flóris - Törekvés SE 2019. október 26. szombat 79 - 31 Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Vasas Akadémia/A 2019. november 5. kedd 55 - 68
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Török Flóris - Törekvés SE 2019. november 8. péntek 76 - 58 Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
NKA Pécs - BEAC-Újbuda KA/A 2019. november 8. péntek 78 - 45 Dr. Danka Péter, Nagy Bence László
Vasas Akadémia/A - Szolnoki MÁV SE 2019. november 10. vasárnap 91 - 37 Gaál Norbert, Horváth Kinga
Szolnoki MÁV SE - NKA Pécs 2019. november 16. szombat 43 - 88 Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
Török Flóris - Törekvés SE - Vasas Akadémia/A 2019. november 16. szombat 43 - 87 Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Szolnoki MÁV SE 2019. november 20. szerda 16:00
Török Flóris - Törekvés SE - BEAC-Újbuda KA/A 2019. november 23. szombat 11:00
Vasas Akadémia/A - NKA Pécs 2019. november 24. vasárnap 13:00
NKA Pécs - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. november 30. szombat 14:00
BEAC-Újbuda KA/A - Vasas Akadémia/A 2019. november 30. szombat 14:00
Szolnoki MÁV SE - Török Flóris - Törekvés SE 2019. november 30. szombat 15:00
BEAC-Újbuda KA/A - Szolnoki MÁV SE 2019. december 5. csütörtök 16:30
Vasas Akadémia/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. december 7. szombat 15:00
Török Flóris - Törekvés SE - NKA Pécs 2019. december 7. szombat 16:00
BEAC-Újbuda KA/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. december 21. szombat 16:30

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
6 1.00 12 6 0 499 277 GY6 2-0 4-0 5-0
2 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
6 0.92 11 5 1 484 307 GY1 3-1 2-0 4-1
3 NKA Pécs
NKA Pécs
7 0.86 12 5 2 518 381 GY3 3-1 2-1 4-1
4 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
6 0.67 8 2 4 324 418 V1 1-1 1-3 2-3
5 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
6 0.58 7 1 5 295 467 V3 1-2 0-3 1-4
6 Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
7 0.50 7 0 7 259 529 V7 0-4 0-3 0-5


Ranglisták - Leány Junior - Alapszakasz

Megyei szövetségek