Leány Junior - 2019/2020
Szakaszok
Felsõház
Felsőház
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata DSE - BEAC-Újbuda KA/A 2020. január 4. szombat 84 - 39 Gruber Nikolett Lilla, Balogh Kristóf
Soproni Darazsak Akadémia - Vasas Akadémia/A 2020. január 8. szerda 51 - 88 Kapusi Gábor, Tóth Bence
DVTK Akadémia - NKA Pécs 2020. január 8. szerda 68 - 67 Sándor Ivett, Nagy Zsombor
BEAC-Újbuda KA/A - DVTK Akadémia 2020. január 11. szombat 67 - 68 Kozma Balázs, Horváth Kinga
Vasas Akadémia/A - Széchenyi KA 2020. január 11. szombat 90 - 26 Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos
Széchenyi KA - BEAC-Újbuda KA/A 2020. január 15. szerda 61 - 72 Tóth Bence, Erős Florentina
Soproni Darazsak Akadémia - NKA Pécs 2020. január 15. szerda 74 - 84 Kapusi Gábor, Kovács Zoltán
DVTK Akadémia - Vasas Akadémia/A 2020. január 15. szerda 51 - 81 Lónáth László, Szobonya Erik
Csata DSE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. január 15. szerda 88 - 53 Matics Sándor, Tahin András
BEAC-Újbuda KA/A - Soproni Darazsak Akadémia 2020. január 18. szombat 66 - 54 Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba
Vasas Akadémia/A - Soproni Darazsak Akadémia 2020. január 19. vasárnap 78 - 41 Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga
NKA Pécs - Széchenyi KA 2020. január 19. vasárnap 76 - 59 dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
Atomerőmű-KSC Szekszárd - DVTK Akadémia 2020. január 19. vasárnap 104 - 43
Széchenyi KA - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. január 21. kedd 17:30 Földesi Marcell, Erős Florentina
NKA Pécs - Csata DSE 2020. január 22. szerda 17:00 Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter
Vasas Akadémia/A - Csata DSE 2020. január 28. kedd 18:00
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Széchenyi KA 2020. január 29. szerda 15:00
NKA Pécs - DVTK Akadémia 2020. január 29. szerda 17:30
BEAC-Újbuda KA/A - Csata DSE 2020. január 30. csütörtök 16:30
Széchenyi KA - Vasas Akadémia/A 2020. január 31. péntek 15:00 Földesi Marcell, Erős Florentina
DVTK Akadémia - BEAC-Újbuda KA/A 2020. február 1. szombat 11:00
NKA Pécs - Soproni Darazsak Akadémia 2020. február 1. szombat 13:00
Vasas Akadémia/A - DVTK Akadémia 2020. február 5. szerda 18:15
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Csata DSE 2020. február 7. péntek 16:00
BEAC-Újbuda KA/A - Széchenyi KA 2020. február 9. vasárnap 17:00
Csata DSE - NKA Pécs 2020. február 13. csütörtök 17:30
DVTK Akadémia - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. február 14. péntek 15:00
Széchenyi KA - NKA Pécs 2020. február 15. szombat 17:30
Soproni Darazsak Akadémia - BEAC-Újbuda KA/A 2020. február 16. vasárnap 15:30
Csata DSE - Vasas Akadémia/A 2020. február 19. szerda 18:30
Soproni Darazsak Akadémia - Atomerőmű-KSC Szekszárd Egyeztetés alatt
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Soproni Darazsak Akadémia Egyeztetés alatt

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
8 1.00 16 8 0 708 336 GY2 2-0 0-0 2-0
2 Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
10 1.00 20 10 0 783 474 GY4 2-0 2-0 4-0
3 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
8 0.81 13 5 3 566 493 GY1 1-0 0-1 1-1
4 DVTK Akadémia
DVTK Akadémia
10 0.80 16 6 4 632 677 V2 1-1 1-1 2-2
5 NKA Pécs
NKA Pécs
9 0.72 13 4 5 610 619 GY2 1-0 1-1 2-1
6 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
10 0.60 12 2 8 544 720 GY2 1-1 1-1 2-2
7 Széchenyi KA
Széchenyi KA
9 0.56 10 1 8 432 653 V3 0-1 0-2 0-3
8 Soproni Darazsak Akadémia
Soproni Darazsak Akadémia
10 0.55 11 1 9 508 811 V4 0-2 0-2 0-4


Középház - Fehér csoport
Középház - Fehér csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki MÁV SE - Dávid Kornél KA 2020. január 8. szerda 43 - 69 Szőcs Béla, Gyenge Gábor
PVSK Nemzeti Akadémia - MTK Budapest 2020. január 8. szerda 61 - 65 Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László
MTK Budapest - Szolnoki MÁV SE 2020. január 11. szombat 38 - 41 Komlódi Benedek, Szőts Dávid István
MTK Budapest - Dávid Kornél KA 2020. január 18. szombat 52 - 58 Horváth Kinga, Tompa Gellért
Dávid Kornél KA - PVSK Nemzeti Akadémia 2020. január 21. kedd 17:30 Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós
Dávid Kornél KA - Szolnoki MÁV SE 2020. február 1. szombat 13:00
MTK Budapest - PVSK Nemzeti Akadémia 2020. február 5. szerda 16:30
Szolnoki MÁV SE - MTK Budapest 2020. február 8. szombat 16:00
PVSK Nemzeti Akadémia - Dávid Kornél KA 2020. február 12. szerda 18:15
Dávid Kornél KA - MTK Budapest 2020. február 15. szombat 13:00
PVSK Nemzeti Akadémia - Szolnoki MÁV SE Egyeztetés alatt
Szolnoki MÁV SE - PVSK Nemzeti Akadémia Egyeztetés alatt

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
2 1.00 4 2 0 127 95 GY2 0-0 2-0 2-0
2 Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
2 0.75 3 1 1 84 107 GY1 0-1 1-0 1-1
3 MTK Budapest
MTK Budapest
3 0.67 4 1 2 155 160 V2 0-2 1-0 1-2
4 PVSK Nemzeti Akadémia
PVSK Nemzeti Akadémia
1 0.50 1 0 1 61 65 V1 0-1 0-0 0-1


Középház - Zöld csoport
Középház - Zöld csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya - Vasas Akadémia/B 2020. január 8. szerda 68 - 50 Tóth Kitti, Korompai Zsolt László
Zsíros Akadémia Kőbánya - Török Flóris - Törekvés SE 2020. január 12. vasárnap 53 - 69 László Zsolt Károly, Bózsó Gábor
Török Flóris - Törekvés SE - Vasas Akadémia/B 2020. január 15. szerda 46 - 68 Zádeczki Donát László, Németh Fanni
Zsíros Akadémia Kőbánya - Kecskeméti KC/A 2020. január 29. szerda 18:00
Kecskeméti KC/A - Török Flóris - Törekvés SE 2020. február 1. szombat 11:30
Vasas Akadémia/B - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. február 1. szombat 15:00
Kecskeméti KC/A - Vasas Akadémia/B 2020. február 5. szerda 17:00
Török Flóris - Törekvés SE - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. február 5. szerda 18:45
Török Flóris - Törekvés SE - Kecskeméti KC/A 2020. február 8. szombat
Vasas Akadémia/B - Török Flóris - Törekvés SE 2020. február 12. szerda 18:30
Kecskeméti KC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. február 13. csütörtök 19:00
Vasas Akadémia/B - Kecskeméti KC/A 2020. február 18. kedd 16:45

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 0.75 3 1 1 118 114 GY1 0-0 1-1 1-1
2 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
2 0.75 3 1 1 121 119 V1 1-1 0-0 1-1
3 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
2 0.50 3 1 1 115 121 V1 0-1 1-0 1-1


Ranglisták - Leány Junior - Rájátszás

Megyei szövetségek