Leány Junior - 2019/2020
Szakaszok
Felsõház
Felsőház
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata DSE - BEAC-Újbuda KA/A 2020. január 4. szombat 84 - 39 Gruber Nikolett Lilla, Balogh Kristóf
Soproni Darazsak Akadémia - Vasas Akadémia/A 2020. január 8. szerda 51 - 88 Kapusi Gábor, Tóth Bence
DVTK Akadémia - NKA Pécs 2020. január 8. szerda 68 - 67 Sándor Ivett, dr. Nagy Zsombor
BEAC-Újbuda KA/A - DVTK Akadémia 2020. január 11. szombat 67 - 68 Kozma Balázs, Horváth Kinga
Vasas Akadémia/A - Széchenyi KA 2020. január 11. szombat 90 - 26 Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos
Széchenyi KA - BEAC-Újbuda KA/A 2020. január 15. szerda 61 - 72 Tóth Bence, Erős Florentina
Soproni Darazsak Akadémia - NKA Pécs 2020. január 15. szerda 74 - 84 Kapusi Gábor, Kovács Zoltán
DVTK Akadémia - Vasas Akadémia/A 2020. január 15. szerda 51 - 81 Lónáth László, Szobonya Erik
Csata DSE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. január 15. szerda 88 - 53 Matics Sándor, Tahin András
BEAC-Újbuda KA/A - Soproni Darazsak Akadémia 2020. január 18. szombat 66 - 54 Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba
Vasas Akadémia/A - Soproni Darazsak Akadémia 2020. január 19. vasárnap 78 - 41 Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga
NKA Pécs - Széchenyi KA 2020. január 19. vasárnap 76 - 59 Téczely Roland Balázs , Lovász Balázs
Atomerőmű-KSC Szekszárd - DVTK Akadémia 2020. január 19. vasárnap 104 - 43
Széchenyi KA - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. január 21. kedd 74 - 75 Földesi Marcell, Erős Florentina
NKA Pécs - Csata DSE 2020. január 22. szerda 66 - 76 Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter
Vasas Akadémia/A - Csata DSE 2020. január 28. kedd 46 - 49 Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Széchenyi KA 2020. január 29. szerda 87 - 37 Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
NKA Pécs - DVTK Akadémia 2020. január 29. szerda 55 - 51 dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
BEAC-Újbuda KA/A - Csata DSE 2020. január 30. csütörtök 37 - 80 Gruber Nikolett Lilla, Lakos Koppány Ádám
Széchenyi KA - Vasas Akadémia/A 2020. január 31. péntek 57 - 81 Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR
DVTK Akadémia - BEAC-Újbuda KA/A 2020. február 1. szombat 64 - 51 Lónáth László, dr. Nagy Zsombor
NKA Pécs - Soproni Darazsak Akadémia 2020. február 1. szombat 101 - 49 Téczely Roland Balázs , Nagy Bence László
Soproni Darazsak Akadémia - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. február 4. kedd 45 - 76 Kapusi Gábor, Hernicz Balazs
Vasas Akadémia/A - DVTK Akadémia 2020. február 5. szerda 64 - 45 Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Csata DSE 2020. február 7. péntek 42 - 84 Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
BEAC-Újbuda KA/A - Széchenyi KA 2020. február 13. csütörtök 86 - 38 Gaál István Tamás, Lövei László
Csata DSE - NKA Pécs 2020. február 13. csütörtök 90 - 48 Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás
DVTK Akadémia - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. február 14. péntek 83 - 59 Domán István, dr. Nagy Zsombor
Széchenyi KA - NKA Pécs 2020. február 15. szombat 34 - 82 Kaposi Renátó, Bognár Tamás
Soproni Darazsak Akadémia - BEAC-Újbuda KA/A 2020. február 16. vasárnap 69 - 66 Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Soproni Darazsak Akadémia 2020. február 19. szerda 16:00
Csata DSE - Vasas Akadémia/A 2020. február 19. szerda 18:30 Gaál Norbert, Komlódi Benedek

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
13 1.00 26 13 0 1087 575 GY7 3-0 4-0 5-0
2 Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
13 0.96 25 12 1 974 625 GY2 3-1 3-0 4-1
3 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
13 0.81 21 8 5 905 816 V2 2-1 2-2 3-2
4 DVTK Akadémia
DVTK Akadémia
14 0.79 22 8 6 875 906 GY1 3-1 1-3 2-3
5 NKA Pécs
NKA Pécs
14 0.75 21 7 7 962 919 GY1 3-1 2-2 3-2
6 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
14 0.61 17 3 11 784 971 V1 2-2 1-3 2-3
7 Soproni Darazsak Akadémia
Soproni Darazsak Akadémia
13 0.58 15 2 11 671 1054 GY1 1-3 0-3 1-4
8 Széchenyi KA
Széchenyi KA
14 0.54 15 1 13 672 1064 V8 0-4 0-4 0-5


Középház - Fehér csoport
Középház - Fehér csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki MÁV SE - Dávid Kornél KA 2020. január 8. szerda 43 - 69 Szőcs Béla, Gyenge Gábor
PVSK Nemzeti Akadémia - MTK Budapest 2020. január 8. szerda 61 - 65 Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László
MTK Budapest - Szolnoki MÁV SE 2020. január 11. szombat 38 - 41 Komlódi Benedek, Szőts Dávid István
MTK Budapest - Dávid Kornél KA 2020. január 18. szombat 52 - 58 Horváth Kinga, Tompa Gellért
Dávid Kornél KA - PVSK Nemzeti Akadémia 2020. január 21. kedd 58 - 49 Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós
PVSK Nemzeti Akadémia - Szolnoki MÁV SE 2020. január 29. szerda 69 - 46
Dávid Kornél KA - Szolnoki MÁV SE 2020. február 1. szombat 55 - 35 Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz
MTK Budapest - PVSK Nemzeti Akadémia 2020. február 5. szerda 57 - 62 Gaál István Tamás, Szilágyi Tamás
Szolnoki MÁV SE - MTK Budapest 2020. február 8. szombat 47 - 51 Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba
PVSK Nemzeti Akadémia - Dávid Kornél KA 2020. február 12. szerda 61 - 67 Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs
Dávid Kornél KA - MTK Budapest 2020. február 15. szombat 71 - 57 Gyurka Tamás, Tatár Domonkos
Szolnoki MÁV SE - PVSK Nemzeti Akadémia 2020. február 15. szombat 51 - 79 Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
6 1.00 12 6 0 378 297 GY6 3-0 3-0 5-0
2 PVSK Nemzeti Akadémia
PVSK Nemzeti Akadémia
6 0.75 9 3 3 381 344 GY1 1-2 2-1 3-2
3 MTK Budapest
MTK Budapest
6 0.67 8 2 4 320 340 V1 0-3 2-1 1-4
4 Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
6 0.58 7 1 5 263 361 V4 0-3 1-2 1-4


Középház - Zöld csoport
Középház - Zöld csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya - Vasas Akadémia/B 2020. január 8. szerda 68 - 50 Tóth Kitti, Korompai Zsolt László
Zsíros Akadémia Kőbánya - Török Flóris - Törekvés SE 2020. január 12. vasárnap 53 - 69 László Zsolt Károly, Bózsó Gábor
Török Flóris - Törekvés SE - Vasas Akadémia/B 2020. január 15. szerda 46 - 68 Zádeczki Donát László, Németh Fanni
Zsíros Akadémia Kőbánya - Kecskeméti KC/A 2020. január 29. szerda 58 - 51 Magyar Zoltán, Németh Fanni
Kecskeméti KC/A - Török Flóris - Törekvés SE 2020. február 1. szombat 64 - 51 Baukó Ferenc, Nagy Joel
Vasas Akadémia/B - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. február 1. szombat 57 - 51 Horváth Kinga, Paulus Bence Máté
Kecskeméti KC/A - Vasas Akadémia/B 2020. február 5. szerda 61 - 57 Komáromi Péter, Pásztor Patrik
Török Flóris - Törekvés SE - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. február 5. szerda 69 - 63 Zádeczki Donát László, Németh Fanni
Török Flóris - Törekvés SE - Kecskeméti KC/A 2020. február 8. szombat 59 - 53 Lövei László, Németh Fanni
Kecskeméti KC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. február 12. szerda 75 - 55 Arató Balázs, Nagy Joel
Vasas Akadémia/B - Török Flóris - Törekvés SE 2020. február 12. szerda 38 - 62 Tahin András, Szilágyi Tamás
Vasas Akadémia/B - Kecskeméti KC/A 2020. február 18. kedd 16:45 Gruber Nikolett Lilla, Pál Roland

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
6 0.75 10 4 2 356 339 GY3 2-1 2-1 3-2
2 Kecskeméti KC/A
Kecskeméti KC/A
5 0.80 8 3 2 304 280 GY1 3-0 0-2 3-2
3 Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
5 0.70 7 2 3 270 288 V2 1-1 1-2 2-3
4 Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
6 0.67 8 2 4 348 371 V3 2-1 0-3 1-4


Ranglisták - Leány Junior - Rájátszás

Megyei szövetségek