Fiú Serdülő - 2019/2020
Szakaszok
Dél-Nyugati régió
A csoport Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
AtomCity-RICSILLA - NKA Pécs/A 2019. október 19. szombat 93 - 72
Kaposvári SI - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. október 19. szombat 85 - 88
NKA Pécs/A - Kaposvári SI 2019. október 19. szombat 83 - 52
AtomCity-RICSILLA - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. október 19. szombat 113 - 74
B csoport Garay János Általános Iskola (7100 Szekszárd Zrínyi utca 78.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári Kosársuli KE - GYKSE Szekszárd 2019. október 20. vasárnap 44 - 61
Bajai Bácska FKE - Kozármisleny SE 2019. október 20. vasárnap 56 - 67
Dombóvári Kosársuli KE - Bajai Bácska FKE 2019. október 20. vasárnap 71 - 66
GYKSE Szekszárd - Kozármisleny SE 2019. október 20. vasárnap 74 - 88
C csoport Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaposvári SI/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2019. október 20. vasárnap 46 - 68
Bonyhádi KSE - Kanizsa KK 2019. október 20. vasárnap 61 - 75
Kaposvári SI/B - Bonyhádi KSE 2019. október 20. vasárnap 63 - 36
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Kanizsa KK 2019. október 20. vasárnap 109 - 38
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaposvári SI/C - NKA Pécs/B 2019. október 19. szombat 33 - 77 dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián
Siófoki Kosársuli - Kaposvári SI/C 2019. október 19. szombat 56 - 60 dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
NKA Pécs/B - Siófoki Kosársuli 2019. október 19. szombat 90 - 46 Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter
E csoport PVSK NKA Csarnok (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/C - Monok SE 2019. október 19. szombat 109 - 21 Földvári Tamás, Lovász Balázs
Monok SE - Marcali VSZSE 2019. október 19. szombat 25 - 95 Földvári Tamás, Kiss Zoltán
Marcali VSZSE - PVSK Nemzeti Akadémia/C 2019. október 19. szombat 65 - 75 Lovász Balázs, Kiss Zoltán
Dél-Keleti régió
A csoport Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/A - Békési SZSK 2019. október 19. szombat 111 - 30 Gombos Márk Bálint
SZEDEÁK/A - Pityke KSE 2019. október 19. szombat 79 - 51 Gombos Márk Bálint
Békési SZSK - Pityke KSE 2019. október 19. szombat 62 - 101
Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/A 2019. október 19. szombat 87 - 49
B csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki KA/A - Vásárhelyi Cápák 2019. október 19. szombat 63 - 62 Drenyovszki Dániel , Pál-Szabó Sándor János
Kecskeméti KA/B - Szolnoki KA/B 2019. október 19. szombat 61 - 63 Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János
Vásárhelyi Cápák - Kecskeméti KA/B 2019. október 19. szombat 97 - 64 Szőcs Béla, Szabó László
Szolnoki KA/A - Szolnoki KA/B 2019. október 19. szombat 97 - 52 Mezei Tibor, Szabó László
C csoport Deák Ferenc Gimnázium (6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok - SZEDEÁK Csikók 2019. október 20. vasárnap 55 - 59 Tóth Tamás, Boros Eszter
SZEDEÁK Bikák - Békéscsabai KK 2019. október 20. vasárnap 78 - 57 Utasi Balázs, Boros Eszter
Nagykőrösi Sólymok - Békéscsabai KK 2019. október 20. vasárnap 37 - 53 Utasi Balázs, Tóth Tamás
SZEDEÁK Csikók - SZEDEÁK Bikák 2019. október 20. vasárnap 44 - 81 Utasi Balázs, Tóth Tamás
D csoport Molnár Miklós Sportcsarnok (5650 Mezőberény Luther tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Félegyházi TSI - Mezőberényi KK 2019. október 20. vasárnap 60 - 85 Tóth Tamás Zoltán, Szikora Zsóka
Szentesi KK - Békéscsabai KK/B 2019. október 20. vasárnap 76 - 36 PAPY ZSOLT, Szikora Zsóka
Félegyházi TSI - Békéscsabai KK/B 2019. október 20. vasárnap 87 - 14 PAPY ZSOLT, Tóth Tamás Zoltán
Mezőberényi KK - Szentesi KK 2019. október 20. vasárnap 101 - 35 PAPY ZSOLT, Tóth Tamás
E csoport Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola (2700 Cegléd Széchenyi út 16/c.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kisújszállási SE - CEKK 2019. október 20. vasárnap 0 - 2 Antoni Márk Ágoston, Ugróczky Péter
CEKK - Vásárhelyi Gepárdok 2019. október 20. vasárnap 55 - 47 Antoni Márk Ágoston, Ugróczky Péter
Vásárhelyi Gepárdok - Kisújszállási SE 2019. október 20. vasárnap 2 - 0 Antoni Márk Ágoston, Ugróczky Péter
Észak-Keleti régió
A csoport Tóth Árpád Gimnázium (4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Jezsuita - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. október 20. vasárnap 58 - 61 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Debreceni KA/A - Beszterce KK 2019. október 20. vasárnap 132 - 38 Hegedűs Imre, Szücs Balázs
MEAFC - Jezsuita - Beszterce KK 2019. október 20. vasárnap 68 - 80 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Nyíregyházi Sportcentrum - Debreceni KA/A 2019. október 20. vasárnap 46 - 108 Hegedűs Imre, Szücs Balázs
B csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK-Eötvös/A - Egri VSI KOK/A 2019. október 20. vasárnap 38 - 89 Takács Zoltán, Sándor Ivett
Szerencsi Darazsak - Sláger Kazincbarcika 2019. október 20. vasárnap 126 - 38 Takács Zoltán, Sándor Ivett
Egri VSI KOK/A - Szerencsi Darazsak 2019. október 20. vasárnap 74 - 97 Takács Zoltán, Sándor Ivett
NYKK-Eötvös/A - Sláger Kazincbarcika 2019. október 20. vasárnap 30 - 75 Takács Zoltán, Sándor Ivett
C csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC 2019. október 20. vasárnap 86 - 62 Vaszi Ádám, Szobonya Erik
Lehel Kosársuli/A - Debreceni KA DSI 2019. október 20. vasárnap 72 - 38 Vaszi Ádám, Szobonya Erik
MEAFC - Debreceni KA DSI 2019. október 20. vasárnap 55 - 50 Vaszi Ádám, Szobonya Erik
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Lehel Kosársuli/A 2019. október 20. vasárnap 68 - 53 Vaszi Ádám, Szobonya Erik
D csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC-Kossuth - BKG Prima Akadémia Hajdú U14A 2019. október 19. szombat 71 - 102 Lónáth László, Zakár Adrienn
BKG Prima Akadémia Hajdú U14A - Beszterce KK-Bolyky 2019. október 19. szombat 113 - 31 Lónáth László, Molnár Zoltán
Beszterce KK-Bolyky - MEAFC-Kossuth 2019. október 19. szombat 35 - 93 Molnár Zoltán, Zakár Adrienn
E csoport Tóth Árpád Gimnázium (4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/B - Salgótarjáni KI 2019. október 19. szombat 81 - 57 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Salgótarjáni KI - Hajdúhadházi KK 2019. október 19. szombat 26 - 64 Fülöp Ádám László, Kiss Gabriella
Hajdúhadházi KK - Debreceni KA/B 2019. október 19. szombat 41 - 51 Nemes Gábor, Szücs Balázs
Észak-Nyugati régió
A csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - RICSILLA 2019. október 19. szombat 101 - 83 NAGY ZOLTÁN, Tóth Gábor Balázs
Körmendi Törpördögök - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2019. október 19. szombat 56 - 101 NAGY ZOLTÁN, Kocsis Tamás
RICSILLA - Körmendi Törpördögök 2019. október 19. szombat 101 - 72 Tóth Gábor Balázs, Kocsis Tamás
Zalakerámia ZTE KK/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2019. október 19. szombat 83 - 71 NAGY ZOLTÁN, Tóth Gábor Balázs
B csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Lions/A - Soproni Sportiskola/B 2019. október 20. vasárnap 78 - 53 Hernicz Balazs, Dr Tallós Gábor
Dávid Kornél KA/A - Soproni Sportiskola/A 2019. október 20. vasárnap 60 - 77 Kovács Zoltán
Soproni Sportiskola/B - Dávid Kornél KA/A 2019. október 20. vasárnap 53 - 119 Kovács Zoltán, Dr Tallós Gábor
OSE Lions/A - Soproni Sportiskola/A 2019. október 20. vasárnap 49 - 72 Hernicz Balazs
C csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek - Győri KC 2019. október 20. vasárnap 83 - 57 Buzai Patrik, Czinder Adrienn
Zalakerámia ZTE KK/B - Szombathelyi Sportiskola KA/B 2019. október 20. vasárnap 82 - 28 Tóth Bence, Czinder Adrienn
Győri KC - Szombathelyi Sportiskola KA/B 2019. október 20. vasárnap 55 - 50 Rokob Krisztián, Tóth Bence
Soproni Tigrisek - Zalakerámia ZTE KK/B 2019. október 20. vasárnap 56 - 55 Rokob Krisztián, Tóth Bence
D csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE - Veszprém/A - Tatai SE 2019. október 19. szombat 66 - 132 dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
Pápai KC - Alba Fehérvár 2019. október 19. szombat 82 - 56 dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
VUKE - Veszprém/A - Alba Fehérvár 2019. október 19. szombat 81 - 91 dr. Vajda Balázs, Prieger Mihály
Tatai SE - Pápai KC 2019. október 19. szombat 124 - 38 Sebesi Gábor, Prieger Mihály
E csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/B - Fűzfői AK 2019. október 19. szombat 120 - 25 DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi
Ifjú Sólymok - Esztergom 2019. október 19. szombat 2 - 0 DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi
Fűzfői AK - Esztergom 2019. október 19. szombat 2 - 0 DR. MAGYARI TIBOR, Németh András
Dávid Kornél KA/B - Ifjú Sólymok 2019. október 19. szombat 75 - 80 Németh András, Magyar Gyöngyi
F csoport Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok (9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Credobus Mosonmagyaróvár - Dávid Kornél KA/C 2019. október 20. vasárnap 62 - 89 Földesi Marcell, Tóth Gábor Balázs
Ajka - Soproni Sportiskola Akadémia/C 2019. október 20. vasárnap 0 - 20 NAGY ZOLTÁN, Kocsis Tamás
Credobus Mosonmagyaróvár - Ajka 2019. október 20. vasárnap 20 - 0 Tóth Gábor Balázs, Kocsis Tamás
Dávid Kornél KA/C - Soproni Sportiskola Akadémia/C 2019. október 20. vasárnap 119 - 35 NAGY ZOLTÁN, Tóth Gábor Balázs
G csoport Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola (2060 Bicske Szent István utca 42.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalota Sárkányok - Soproni Tigrisek/B 2019. október 20. vasárnap 0 - 2 Szőcs Péter, Kaposi Gábor
Soproni Tigrisek/B - Bicskei Pilóták 2019. október 20. vasárnap 33 - 88 Szőcs Péter, Kaposi Gábor
Bicskei Pilóták - Várpalota Sárkányok 2019. október 20. vasárnap 2 - 0 Szőcs Péter, Kaposi Gábor
Közép régió
A csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - Újpest-MT 2019. október 20. vasárnap 117 - 49 Hartai Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A 2019. október 20. vasárnap 72 - 62 Hartai Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba
Újpest-MT - MAFC/A 2019. október 20. vasárnap 74 - 69 Simon Kristóf Kolos, Pál Roland
Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. október 20. vasárnap 91 - 51 Simon Kristóf Kolos, Pál Roland
B csoport Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kiss Lenke KS/A - DMTK 2019. október 19. szombat 44 - 60 Balogh Kristóf, Szilágyi Tamás
Vasas Akadémia/B - Budapesti Honvéd 2019. október 19. szombat 44 - 80 Balogh Kristóf, Szilágyi Tamás
Kiss Lenke KS/A - Vasas Akadémia/B 2019. október 19. szombat 65 - 66 Komlódi Benedek, Pál Roland
DMTK - Budapesti Honvéd 2019. október 19. szombat 53 - 88 Komlódi Benedek, Pál Roland
C csoport Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola (1223 Budapest Rákóczi utca 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszások Akadémia - BLF KK 2019. október 19. szombat 80 - 57 Horváth Kinga, Bárány Levente
Gödi SE - Budafoki KK 2019. október 19. szombat 76 - 73 Horváth Kinga, Bárány Levente
BLF KK - Budafoki KK 2019. október 19. szombat 73 - 92 Paulus Bence Máté, Matejovics Márk
Kaszások Akadémia - Gödi SE 2019. október 19. szombat 74 - 60 Paulus Bence Máté, Matejovics Márk
D csoport Őrmezei Általános Iskola (1112 Budapest Menyecske utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC/B - Budapesti Honvéd/B 2019. október 19. szombat 116 - 32 Kapros Roland, Steiner Máté
Budapest Csepel - KKS Boys 2019. október 19. szombat 48 - 92 Kapros Roland, Steiner Máté
Budapesti Honvéd/B - Budapest Csepel 2019. október 19. szombat 79 - 50 Polonkai Balázs István, Horváth Kinga
MAFC/B - KKS Boys 2019. október 19. szombat 93 - 69 Polonkai Balázs István, Horváth Kinga
E csoport Városi Sportcsarnok - Monor (2200 Monor Balassi Bálint u. 25.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Monori SE - Ziccer KS 2019. október 19. szombat 123 - 35 Agócs Gábor Mihály, Tatár Domonkos
Pilis Basket Buda - Budapest Basket 2019. október 19. szombat 104 - 36 Tatár Domonkos, Porkoláb Mercédesz Anett
Ziccer KS - Budapest Basket 2019. október 19. szombat 56 - 81 Agócs Gábor Mihály, Porkoláb Mercédesz Anett
Monori SE - Pilis Basket Buda 2019. október 19. szombat 79 - 57 Agócs Gábor Mihály, Tatár Domonkos
F csoport 1-es számú Általános Iskola (2040 Budaörs Hársfa u. 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budaörsi DSE - Herceghalmi Tigrisek 2019. október 20. vasárnap 38 - 76 Belák Zoltán, Kovács Róbert Márió
ELITE Basket - Pilis Basket 2019. október 20. vasárnap 74 - 50 Belák Zoltán, Tatár Domonkos
Budaörsi DSE - Pilis Basket 2019. október 20. vasárnap 101 - 34 Kovács Róbert Márió, Tatár Domonkos
Herceghalmi Tigrisek - ELITE Basket 2019. október 20. vasárnap 102 - 29 Belák Zoltán, Kovács Róbert Márió
G csoport Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok (2030 Érd Széchenyi tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Basket/B - Budapesti Honvéd/C 2019. október 19. szombat 37 - 142 Sersovszky Gergely Péter, Hamzi Virág
Parthus SE - VMG DSE 2019. október 19. szombat 98 - 20 Miklósi László, Hamzi Virág
Budapest Basket/B - VMG DSE 2019. október 19. szombat 59 - 49 Sersovszky Gergely Péter, Miklósi László
Budapesti Honvéd/C - Parthus SE 2019. október 19. szombat 79 - 59 Sersovszky Gergely Péter, Hamzi Virág
H csoport Karinthy Frigyes ÁMK (1046 Budapest Hajló utca 2-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszások Akadémia/C - Újpest-MT/B 2019. október 19. szombat 91 - 23 Bózsó Gábor, Szabó István
TFSE - BKG PPRIMA Ak 2019. október 19. szombat 57 - 52 Bózsó Gábor, Szabó István
Újpest-MT/B - BKG PPRIMA Ak 2019. október 19. szombat 45 - 80 Balogh Kristóf, Szőts Dávid István
Kaszások Akadémia/C - TFSE 2019. október 19. szombat 97 - 35 Balogh Kristóf, Szőts Dávid István
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
2 1.00 4 2 0 240 84 V0 0-0 0-0 0-0
2 Tatai SE
Tatai SE
2 1.00 4 2 0 256 104 V0 0-0 0-0 0-0
3 Vasas Akadémia / A
Vasas Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 299 151 V0 0-0 0-0 0-0
4 Kaszások Akadémia/C
Kaszások Akadémia/C
2 1.00 4 2 0 188 58 GY2 2-0 0-0 2-0
5 Budapesti Honvéd/C
Budapesti Honvéd/C
2 1.00 4 2 0 221 96 V0 0-0 0-0 0-0
6 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
2 1.00 4 2 0 198 79 V0 0-0 0-0 0-0
7 BKG Prima Akadémia Hajdú U14A
BKG Prima Akadémia Hajdú U14A
2 1.00 4 2 0 215 102 V0 0-0 0-0 0-0
8 Szerencs Darazsak
Szerencs Darazsak
2 1.00 4 2 0 223 112 V0 0-0 0-0 0-0
9 Herceghalmi Tigrisek
Herceghalmi Tigrisek
2 1.00 4 2 0 178 67 V0 0-0 0-0 0-0
10 Dávid Kornél KA /C
Dávid Kornél KA /C
2 1.00 4 2 0 208 97 V0 0-0 0-0 0-0
11 Monori SE
Monori SE
2 1.00 4 2 0 202 92 V0 0-0 0-0 0-0
12 MAFC/B
MAFC/B
2 1.00 4 2 0 209 101 V0 0-0 0-0 0-0
13 Keresztúri SE
Keresztúri SE
2 1.00 4 2 0 176 73 V0 0-0 0-0 0-0
14 PVSK Nemzeti Akadémia/C
PVSK Nemzeti Akadémia/C
2 1.00 4 2 0 184 86 V0 0-0 0-0 0-0
15 PVSK Nemzeti Akadémia/B
PVSK Nemzeti Akadémia/B
2 1.00 4 2 0 177 84 V0 0-0 0-0 0-0
16 Mezőberényi KK
Mezőberényi KK
2 1.00 4 2 0 186 95 V0 0-0 0-0 0-0
17 NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
2 1.00 4 2 0 167 79 V0 0-0 0-0 0-0
18 Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
2 1.00 4 2 0 168 97 V0 0-0 0-0 0-0
19 Atom City Atomerőmű SE
Atom City Atomerőmű SE
2 1.00 4 2 0 206 146 V0 0-0 0-0 0-0
20 Szedeák / B
Szedeák / B
2 1.00 4 2 0 159 101 V0 0-0 0-0 0-0
21 Bicskei Pilóták
Bicskei Pilóták
2 1.00 4 2 0 90 33 V0 0-0 0-0 0-0
22 Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
2 1.00 4 2 0 160 114 V0 0-0 0-0 0-0
23 Soproni Sportiskola / A
Soproni Sportiskola / A
2 1.00 4 2 0 149 109 V0 0-0 0-0 0-0
24 Tiszaújvárosi Phoenix KK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
2 1.00 4 2 0 154 115 V0 0-0 0-0 0-0
25 Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
2 1.00 4 2 0 154 117 V0 0-0 0-0 0-0
26 Debreceni KA/B
Debreceni KA/B
2 1.00 4 2 0 132 98 V0 0-0 0-0 0-0
27 Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
2 1.00 4 2 0 184 154 V0 0-0 0-0 0-0
28 Soproni Tigrisek SE / A
Soproni Tigrisek SE / A
2 1.00 4 2 0 139 112 V0 0-0 0-0 0-0
29 Kozármisleny SE
Kozármisleny SE
2 1.00 4 2 0 155 130 V0 0-0 0-0 0-0
30 CEKK
CEKK
2 1.00 4 2 0 57 47 V0 0-0 0-0 0-0
31 Ifjú Sólymok
Ifjú Sólymok
2 1.00 4 2 0 82 75 V0 0-0 0-0 0-0
32 Megyeri Tigrisek KK
Megyeri Tigrisek KK
3 0.83 5 2 1 197 255 V0 0-0 0-0 0-0
33 Dávid Kornél KA /B
Dávid Kornél KA /B
2 0.75 3 1 1 195 105 V0 0-0 0-0 0-0
34 Pilis Basket Buda
Pilis Basket Buda
2 0.75 3 1 1 161 115 V0 0-0 0-0 0-0
35 SZEDEÁK / A
SZEDEÁK / A
2 0.75 3 1 1 128 138 V0 0-0 0-0 0-0
36 Pápai KC
Pápai KC
2 0.75 3 1 1 120 180 V0 0-0 0-0 0-0
37 GYKSE Szekszárd
GYKSE Szekszárd
2 0.75 3 1 1 135 132 V0 0-0 0-0 0-0
38 TFSE
TFSE
2 0.75 3 1 1 92 149 V1 1-0 0-1 1-1
39 Gödi SE
Gödi SE
2 0.75 3 1 1 136 147 V0 0-0 0-0 0-0
40 Marcali VSZSE
Marcali VSZSE
2 0.75 3 1 1 160 100 V0 0-0 0-0 0-0
41 Parthus SE
Parthus SE
2 0.75 3 1 1 157 99 V0 0-0 0-0 0-0
42 Zalakerámia ZTE KK/B
Zalakerámia ZTE KK/B
2 0.75 3 1 1 137 84 V0 0-0 0-0 0-0
43 Dávid Kornél KA /A
Dávid Kornél KA /A
2 0.75 3 1 1 179 130 V0 0-0 0-0 0-0
44 Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
2 0.75 3 1 1 147 99 V0 0-0 0-0 0-0
45 Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
2 0.75 3 1 1 172 139 V0 0-0 0-0 0-0
46 Vásárhelyi Cápák
Vásárhelyi Cápák
2 0.75 3 1 1 159 127 V0 0-0 0-0 0-0
47 Budaörsi DSE
Budaörsi DSE
2 0.75 3 1 1 139 110 V0 0-0 0-0 0-0
48 Hajdúhadházi KK
Hajdúhadházi KK
2 0.75 3 1 1 105 77 V0 0-0 0-0 0-0
49 Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
2 0.75 3 1 1 163 135 V0 0-0 0-0 0-0
50 MEAFC-Kossuth
MEAFC-Kossuth
2 0.75 3 1 1 164 137 V0 0-0 0-0 0-0
51 KKS Boys
KKS Boys
2 0.75 3 1 1 161 141 V0 0-0 0-0 0-0
52 Lehel Kosársuli/A
Lehel Kosársuli/A
2 0.75 3 1 1 125 106 V0 0-0 0-0 0-0
53 RICSILLA
RICSILLA
2 0.75 3 1 1 184 173 V0 0-0 0-0 0-0
54 NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
2 0.75 3 1 1 155 145 V0 0-0 0-0 0-0
55 Kaposvári SI/B
Kaposvári SI/B
2 0.75 3 1 1 109 104 V0 0-0 0-0 0-0
56 OSE Lions/A
OSE Lions/A
2 0.75 3 1 1 127 125 V0 0-0 0-0 0-0
57 Békéscsabai KK
Békéscsabai KK
2 0.75 3 1 1 110 115 V0 0-0 0-0 0-0
58 Vásárhelyi Gepárdok
Vásárhelyi Gepárdok
2 0.75 3 1 1 49 55 V0 0-0 0-0 0-0
59 Credobus Mosonmagyaróvár
Credobus Mosonmagyaróvár
2 0.75 3 1 1 82 89 V0 0-0 0-0 0-0
60 MEAFC
MEAFC
2 0.75 3 1 1 117 136 V0 0-0 0-0 0-0
61 DMTK Haraszti Sasok
DMTK Haraszti Sasok
2 0.75 3 1 1 113 132 V0 0-0 0-0 0-0
62 Győri KC
Győri KC
2 0.75 3 1 1 112 133 V0 0-0 0-0 0-0
63 Szentesi KK
Szentesi KK
2 0.75 3 1 1 111 137 V0 0-0 0-0 0-0
64 SZEDEÁK/C
SZEDEÁK/C
2 0.75 3 1 1 103 136 V0 0-0 0-0 0-0
65 Vasas Akadémia / B
Vasas Akadémia / B
2 0.75 3 1 1 110 145 V0 0-0 0-0 0-0
66 BLF KK/B
BLF KK/B
2 0.75 3 1 1 44 80 V0 0-0 0-0 0-0
67 PVSK-Nemzeti Akadémia/A
PVSK-Nemzeti Akadémia/A
2 0.75 3 1 1 162 198 V0 0-0 0-0 0-0
68 Kaposvári SI/C
Kaposvári SI/C
2 0.75 3 1 1 93 133 V0 0-0 0-0 0-0
69 Szolnoki KA/B
Szolnoki KA/B
2 0.75 3 1 1 115 158 V0 0-0 0-0 0-0
70 Sláger Kazincbarcika
Sláger Kazincbarcika
2 0.75 3 1 1 113 156 V0 0-0 0-0 0-0
71 ELITE Basket
ELITE Basket
2 0.75 3 1 1 103 152 V0 0-0 0-0 0-0
72 Soproni Tigrisek/B
Soproni Tigrisek/B
2 0.75 3 1 1 35 88 V0 0-0 0-0 0-0
73 Budapesti Honvéd/B
Budapesti Honvéd/B
2 0.75 3 1 1 111 166 V0 0-0 0-0 0-0
74 Kanizsa KK
Kanizsa KK
2 0.75 3 1 1 113 170 V0 0-0 0-0 0-0
75 Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
2 0.75 3 1 1 107 166 V0 0-0 0-0 0-0
76 KVSE
KVSE
2 0.75 3 1 1 33 96 V0 0-0 0-0 0-0
77 Soproni Sportiskola Akadémia/C
Soproni Sportiskola Akadémia/C
2 0.75 3 1 1 55 119 V0 0-0 0-0 0-0
78 Beszterce KK
Beszterce KK
2 0.75 3 1 1 118 200 V0 0-0 0-0 0-0
79 Budapest Basket/B
Budapest Basket/B
2 0.75 3 1 1 96 191 V0 0-0 0-0 0-0
80 Budafoki KK
Budafoki KK
2 0.75 3 1 1 165 149 V0 0-0 0-0 0-0
81 BKG PRIMA Ak
BKG PRIMA Ak
2 0.75 3 1 1 132 102 GY1 0-0 1-1 1-1
82 Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
2 0.75 3 1 1 115 127 V0 0-0 0-0 0-0
83 Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
2 0.75 3 1 1 147 163 V0 0-0 0-0 0-0
84 Pityke KSE
Pityke KSE
2 0.75 3 1 1 152 141 V0 0-0 0-0 0-0
85 Budapest Basket
Budapest Basket
2 0.75 3 1 1 117 160 V0 0-0 0-0 0-0
86 Fűzfői AK
Fűzfői AK
2 0.75 3 1 1 27 120 V0 0-0 0-0 0-0
87 Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.67 4 1 2 174 244 V0 0-0 0-0 0-0
88 Kisújszállási SE
Kisújszállási SE
2 0.50 2 0 2 0 4 V0 0-0 0-0 0-0
89 Esztergom
Esztergom
2 0.50 2 0 2 0 4 V0 0-0 0-0 0-0
90 SZPA-HSE
SZPA-HSE
2 0.50 2 0 2 0 4 V0 0-0 0-0 0-0
91 Várpalota Sárkányok
Várpalota Sárkányok
2 0.50 2 0 2 0 4 V0 0-0 0-0 0-0
92 MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
2 0.50 2 0 2 126 141 V0 0-0 0-0 0-0
93 Bajai Bácska FKE
Bajai Bácska FKE
2 0.50 2 0 2 122 138 V0 0-0 0-0 0-0
94 Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
2 0.50 2 0 2 109 126 V0 0-0 0-0 0-0
95 MAFC/A
MAFC/A
3 0.50 3 0 3 200 220 V0 0-0 0-0 0-0
96 Nagykőrösi Sólymok
Nagykőrösi Sólymok
2 0.50 2 0 2 92 112 V0 0-0 0-0 0-0
97 Kaposvári SI
Kaposvári SI
2 0.50 2 0 2 137 171 V0 0-0 0-0 0-0
98 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / B
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / B
2 0.50 2 0 2 125 160 V0 0-0 0-0 0-0
99 Debreceni KA DSI
Debreceni KA DSI
2 0.50 2 0 2 88 127 V0 0-0 0-0 0-0
100 Ajka
Ajka
2 0.50 2 0 2 0 40 V0 0-0 0-0 0-0
101 Bonyhádi KSE
Bonyhádi KSE
2 0.50 2 0 2 97 138 V0 0-0 0-0 0-0
102 BLF KK
BLF KK
2 0.50 2 0 2 130 172 V0 0-0 0-0 0-0
103 Siófoki Kosársuli
Siófoki Kosársuli
2 0.50 2 0 2 102 150 V0 0-0 0-0 0-0
104 Szombathelyi Sportiskola KA/B
Szombathelyi Sportiskola KA/B
2 0.50 2 0 2 78 137 V0 0-0 0-0 0-0
105 Salgótarjáni KI
Salgótarjáni KI
2 0.50 2 0 2 83 145 V0 0-0 0-0 0-0
106 Budapest Csepel
Budapest Csepel
2 0.50 2 0 2 98 171 V0 0-0 0-0 0-0
107 Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
2 0.50 2 0 2 128 202 V0 0-0 0-0 0-0
108 VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/A
2 0.50 2 0 2 147 223 V0 0-0 0-0 0-0
109 VMG DSE
VMG DSE
2 0.50 2 0 2 69 157 V0 0-0 0-0 0-0
110 Soproni Sportiskola / B
Soproni Sportiskola / B
2 0.50 2 0 2 106 197 V0 0-0 0-0 0-0
111 Pilis Basket
Pilis Basket
2 0.50 2 0 2 84 175 V0 0-0 0-0 0-0
112 NYKK-Eötvös/A
NYKK-Eötvös/A
2 0.50 2 0 2 68 164 V0 0-0 0-0 0-0
113 Újpest-MT/B
Újpest-MT/B
2 0.50 2 0 2 68 171 V2 0-1 0-1 0-2
114 Békéscsabai KK/B
Békéscsabai KK/B
2 0.50 2 0 2 50 163 V0 0-0 0-0 0-0
115 Ziccer KS
Ziccer KS
2 0.50 2 0 2 91 204 V0 0-0 0-0 0-0
116 Békési SZSK
Békési SZSK
2 0.50 2 0 2 92 212 V0 0-0 0-0 0-0
117 Beszterce KK-Bolyky
Beszterce KK-Bolyky
2 0.50 2 0 2 66 206 V0 0-0 0-0 0-0
118 Monok SE
Monok SE
2 0.50 2 0 2 46 204 V0 0-0 0-0 0-0


I csoport HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF KK/B - SZPA-HSE 2019. október 20. vasárnap 2 - 0 Tahin András, Korompai Zsolt László
Keresztúri SE - KVSE 2019. október 20. vasárnap 96 - 31 Tahin András, Korompai Zsolt László
BLF KK/B - Keresztúri SE 2019. október 20. vasárnap 42 - 80 Szilágyi Tamás, Zakár Adrienn
SZPA-HSE - KVSE 2019. október 20. vasárnap 0 - 2 Szilágyi Tamás, Zakár Adrienn

Megyei szövetségek