Fiú Serdülő - 2019/2020
Szakaszok
Nyugat
Q csoport Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
AtomCity-RICSILLA - Dávid Kornél KA/A 2020. február 15. szombat 110 - 77
Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Sportiskola/A 2020. február 15. szombat 80 - 63
Soproni Sportiskola/A - AtomCity-RICSILLA 2020. február 15. szombat 52 - 81
Zalakerámia ZTE KK/A - Dávid Kornél KA/A 2020. február 15. szombat 92 - 72
Dávid Kornél KA/A - Soproni Sportiskola/A 2020. február 16. vasárnap 80 - 85
AtomCity-RICSILLA - Zalakerámia ZTE KK/A 2020. február 16. vasárnap 102 - 84

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Atom City Atomerőmű SE
Atom City Atomerőmű SE
3 1.00 6 3 0 293 213 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.83 5 2 1 256 237 V1 2-0 0-1 2-1
3 Soproni Sportiskola / A
Soproni Sportiskola / A
3 0.67 4 1 2 200 241 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Dávid Kornél KA /A
Dávid Kornél KA /A
3 0.50 3 0 3 229 287 V3 0-1 0-2 0-3


R csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Körmendi Törpördögök 2020. február 15. szombat 78 - 55 Paulus Bence Máté, Zádeczki Donát László
RICSILLA - OSE Lions/A 2020. február 15. szombat 25 - 110 Paulus Bence Máté, Zádeczki Donát László
OSE Lions/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2020. február 15. szombat 48 - 70 Komlódi Benedek, Pál Roland
RICSILLA - Körmendi Törpördögök 2020. február 15. szombat 36 - 85 Komlódi Benedek, Pál Roland
Körmendi Törpördögök - OSE Lions/A 2020. február 16. vasárnap 60 - 75 Kapros Roland, Balogh Kristóf
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - RICSILLA 2020. február 16. vasárnap 65 - 41 Kapros Roland, Balogh Kristóf

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 1.00 6 3 0 213 144 GY3 2-0 1-0 3-0
2 OSE Lions/A
OSE Lions/A
3 0.83 5 2 1 233 155 GY2 0-1 2-0 2-1
3 Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 0.67 4 1 2 200 189 V2 0-1 1-1 1-2
4 RICSILLA
RICSILLA
3 0.50 3 0 3 102 260 V3 0-2 0-1 0-3


S csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szombathelyi Sportiskola KA/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. február 15. szombat 76 - 44 Tóth Kálmán, Bognár Tamás
NKA Pécs/A - DMTK 2020. február 15. szombat 60 - 50 Tóth Kálmán, Bognár Tamás
DMTK - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2020. február 15. szombat 28 - 92 DR. MAGYARI TIBOR, Németh András
NKA Pécs/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. február 15. szombat 68 - 41 DR. MAGYARI TIBOR, Németh András
PVSK Nemzeti Akadémia/A - DMTK 2020. február 16. vasárnap 57 - 72 DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi
Szombathelyi Sportiskola KA/A - NKA Pécs/A 2020. február 16. vasárnap 88 - 49 DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 1.00 6 3 0 256 121 GY3 2-0 1-0 3-0
2 NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.83 5 2 1 177 179 V1 2-0 0-1 2-1
3 DMTK
DMTK
3 0.67 4 1 2 150 209 GY1 0-1 1-1 1-2
4 PVSK-Nemzeti Akadémia/A
PVSK-Nemzeti Akadémia/A
3 0.50 3 0 3 142 216 V3 0-1 0-2 0-3


T csoport Klebelsberg Kunó Középiskolai Kollégium (7400 Kaposvár Álmos vezér utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/B - Kozármisleny SE 2020. február 15. szombat 104 - 52 Farkas Roland, Boros Gyevi Ádám
Kaposvári SI - Újpest-MT 2020. február 15. szombat 82 - 79 Bálind Attila, Ács Dezső
Újpest-MT - Vasas Akadémia/B 2020. február 15. szombat 86 - 72 Ács Dezső, Bálind Attila
Kaposvári SI - Kozármisleny SE 2020. február 15. szombat 148 - 24 Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám
Kozármisleny SE - Újpest-MT 2020. február 16. vasárnap 59 - 112 Farkas Roland, Boros Gyevi Ádám
Vasas Akadémia/B - Kaposvári SI 2020. február 16. vasárnap 46 - 107 Bálind Attila, Ács Dezső

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kaposvári SI
Kaposvári SI
3 1.00 6 3 0 337 149 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Megyeri Tigrisek KK
Megyeri Tigrisek KK
3 0.83 5 2 1 277 213 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Vasas Akadémia / B
Vasas Akadémia / B
3 0.67 4 1 2 222 245 V2 1-1 0-1 1-2
4 Kozármisleny SE
Kozármisleny SE
3 0.50 3 0 3 135 364 V3 0-1 0-2 0-3


Kelet
V csoport Deák Ferenc Gimnázium (6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - Budapesti Honvéd 2020. február 15. szombat 69 - 53 Vadász Csaba, Bartucz Csaba
Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/A 2020. február 15. szombat 62 - 47 Vadász Csaba, Czékmán Csaba
SZEDEÁK/A - Vasas Akadémia/A 2020. február 16. vasárnap 81 - 63 Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba
Kecskeméti KA/A - Budapesti Honvéd 2020. február 16. vasárnap 84 - 44 Fenyvesi Zénó, Rideg László
Budapesti Honvéd - SZEDEÁK/A 2020. február 16. vasárnap 66 - 84 Kovács Csaba, Fenyvesi Zénó
Vasas Akadémia/A - Kecskeméti KA/A 2020. február 16. vasárnap 64 - 78 Pál-Szabó Sándor János, Rideg László

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 224 155 GY3 2-0 1-0 3-0
2 SZEDEÁK / A
SZEDEÁK / A
3 0.83 5 2 1 212 191 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Vasas Akadémia / A
Vasas Akadémia / A
3 0.67 4 1 2 196 212 V2 1-1 0-1 1-2
4 Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
3 0.50 3 0 3 163 237 V3 0-1 0-2 0-3


W csoport Őrmezei Általános Iskola (1112 Budapest Menyecske utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC/A - Kiss Lenke KS/A 2020. február 15. szombat 107 - 72 Steiner Máté, Bertók Botond
Gödi SE - Beszterce KK 2020. február 15. szombat 85 - 70 Steiner Máté, Bertók Botond
Beszterce KK - MAFC/A 2020. február 15. szombat 42 - 115 Csoma Viktor, Balogh Kristóf
Gödi SE - Kiss Lenke KS/A 2020. február 15. szombat 70 - 62 Csoma Viktor, Balogh Kristóf
MAFC/A - Gödi SE 2020. február 16. vasárnap 115 - 37 Szentpáli-Gavallér Csaba, Pál Roland
Kiss Lenke KS/A - Beszterce KK 2020. február 16. vasárnap 81 - 48 Szentpáli-Gavallér Csaba, Pál Roland

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 MAFC/A
MAFC/A
3 1.00 6 3 0 337 151 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Gödi SE
Gödi SE
3 0.83 5 2 1 192 247 V1 2-0 0-1 2-1
3 Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 215 225 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Beszterce KK
Beszterce KK
3 0.50 3 0 3 160 281 V3 0-1 0-2 0-3


X csoport Tóth Árpád Gimnázium (4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - Pityke KSE 2020. február 15. szombat 107 - 38 Nyíri Péter Patrik, Szűcs Sándor
Kaszások Akadémia - Békési SZSK 2020. február 15. szombat 62 - 76 Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László
Békési SZSK - Debreceni KA/A 2020. február 15. szombat 33 - 126 Nyíri Péter Patrik, Szűcs Sándor
Kaszások Akadémia - Pityke KSE 2020. február 15. szombat 62 - 93 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Pityke KSE - Békési SZSK 2020. február 16. vasárnap 86 - 75 Fülöp Ádám László, Nemes Gábor
Debreceni KA/A - Kaszások Akadémia 2020. február 16. vasárnap 113 - 45 Nyíri Péter Patrik, Szűcs Sándor

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 1.00 6 3 0 346 116 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Pityke KSE
Pityke KSE
3 0.83 5 2 1 217 244 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Békési SZSK
Békési SZSK
3 0.67 4 1 2 184 274 V2 0-1 1-1 1-2
4 Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
3 0.50 3 0 3 169 282 V3 0-2 0-1 0-3


Y csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Jezsuita - Nyíregyházi Sportcentrum 2020. február 15. szombat 85 - 54 Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
Szolnoki KA/A - Szerencsi Darazsak 2020. február 15. szombat 81 - 64 Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
Szerencsi Darazsak - MEAFC - Jezsuita 2020. február 15. szombat 60 - 102 Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
Szolnoki KA/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2020. február 15. szombat 62 - 60 Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
Nyíregyházi Sportcentrum - Szerencsi Darazsak 2020. február 16. vasárnap 78 - 39 Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
MEAFC - Jezsuita - Szolnoki KA/A 2020. február 16. vasárnap 77 - 69 Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
3 1.00 6 3 0 264 183 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.83 5 2 1 212 201 V1 2-0 0-1 2-1
3 Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.67 4 1 2 192 186 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Szerencs Darazsak
Szerencs Darazsak
3 0.50 3 0 3 163 261 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek