Kenguru Kupa - 2019/2020
Szakaszok
1. régió
A csoport Oláh Gábor utcai sportcsarnok (4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA TK Rakéták - ACS Wildcats Baia Mare I. 2020. február 16. vasárnap 42 - 43 Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence
ACS Wildcats Baia Mare I. - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2020. február 16. vasárnap 40 - 21 Kokas Sándor Zsolt, Szabó Gréta
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Cívis Debreceni KA TK Rakéták 2020. február 16. vasárnap 29 - 51 Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence
B csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráfok - Cívis Debreceni KA Tigrisek 2020. február 16. vasárnap 49 - 34 Zalai Ákos István, Tóth Tamás Zoltán
Cívis Debreceni KA Tigrisek - ACS Wildcats Baia Mare II. 2020. február 16. vasárnap 25 - 43 Zalai Ákos István, Tóth Tamás Zoltán
ACS Wildcats Baia Mare II. - Zsákoló Zsiráfok 2020. február 16. vasárnap 58 - 22 Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter
C csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kék Cápák - Nyíregyházi Sportcentrum 2020. február 15. szombat 51 - 56 Bács Csaba, Lakatos István
Nyíregyházi Sportcentrum - Karcagi SE Pusztai Sasfiókák 2020. február 15. szombat 20 - 93 KONCZ JÁNOS, Szabó Zsuzsa
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - Nyíregyházi Kék Cápák 2020. február 15. szombat 68 - 17 KONCZ JÁNOS, Szabó Zsuzsa
D csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek - Hadházi Farkasok KK 2020. február 23. vasárnap 13:00
Hadházi Farkasok KK - BKGDSE-Ebes 2020. február 23. vasárnap 14:15
BKGDSE-Ebes - Cívis Debreceni KA Fehértigrisek 2020. február 23. vasárnap 15:30
E csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráf Bébik - TSK-Magiszter 2020. február 16. vasárnap 19 - 64 Szulics Zsolt János, KONCZ JÁNOS
TSK-Magiszter - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok 2020. február 16. vasárnap 51 - 25 Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - Zsákoló Zsiráf Bébik 2020. február 16. vasárnap 36 - 21 Szulics Zsolt János, KONCZ JÁNOS
F csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Rakamazi Zsiráfok - Újfehértói Sportklub 2020. február 15. szombat 21 - 35 Bács Csaba, dr. Marjay Péter
Újfehértói Sportklub - Cívis DKA TK Macskák 2020. február 15. szombat 36 - 39 Bács Csaba, dr. Marjay Péter
Cívis DKA TK Macskák - Rakamazi Zsiráfok 2020. február 15. szombat 42 - 22 Bács Csaba, dr. Marjay Péter
G csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyírtelki Zsiráfok - Cívis DKA Jaguárok 2020. február 15. szombat 30 - 38 Horányi András , Lakatos István
Cívis DKA Jaguárok - BKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS 2020. február 15. szombat 20 - 59 Horányi András , Lakatos István
BKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS - Nyírtelki Zsiráfok 2020. február 15. szombat 78 - 23 Horányi András , Lakatos István
H csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - Hadházi Farkasok B 2020. február 16. vasárnap 56 - 10 Gergely Csaba, Horányi András
Hadházi Farkasok B - KARCAGI SE Pusztai Sasfiókák/B 2020. február 16. vasárnap 27 - 35 Gergely Csaba, Horányi András
KARCAGI SE Pusztai Sasfiókák/B - NYKK Eötvös 2020. február 16. vasárnap 13 - 59 Gergely Csaba, Horányi András
I csoport Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYÍKSE Tűzgolyók M. U11 - NYÍKSE Tűzvirágok M. U11 2020. február 23. vasárnap 41 - 58 KONCZ JÁNOS, Scholtz Zoltán
NYÍKSE Tűzvirágok M. U11 - BKGDSE-Thököly 2020. február 23. vasárnap 11:15 Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán
BKGDSE-Thököly - NYÍKSE Tűzgolyók M. U11 2020. február 23. vasárnap 12:30 Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter
J csoport Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYÍKSE Tűzgolyók K. U11 - NYÍKSE Tűzvirágok K. U11 2020. február 29. szombat 14:45 Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter
NYÍKSE Tűzvirágok K. U11 - Hajdúböszörményi TE 2020. február 29. szombat 16:00 Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter
Hajdúböszörményi TE - NYÍKSE Tűzgolyók K. U11 2020. február 29. szombat 17:15 Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter
2. régió
A csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Vidrák - MEAFC Kossuth 2020. február 15. szombat 79 - 31 Molnár Krisztián, Dr. Ormay Gábor
DVTK Akadémia - MEAFC - Vidrák 2020. február 15. szombat 42 - 71 Molnár Krisztián, Dr. Ormay Gábor
MEAFC Kossuth - DVTK Akadémia 2020. február 15. szombat 48 - 63 Molnár Krisztián, Dr. Ormay Gábor
B csoport Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Basket Bulls 2020. február 16. vasárnap 43 - 40 Sörlei Attila, Dr. Ormay Gábor
MEAFC Basket Bulls - Szerencs VSE 2020. február 16. vasárnap 34 - 49 Sörlei Attila, Dr. Ormay Gábor
Szerencs VSE - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2020. február 16. vasárnap 85 - 33 Sörlei Attila, Dr. Ormay Gábor
C csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fürge Gyík DSE - Mezőcsáti Nincs Zsák 2020. február 16. vasárnap 61 - 53 Szobonya Erik, Szalontai Dorina
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Fürge Gyík DSE 2020. február 16. vasárnap 66 - 59 Szobonya Erik, Szalontai Dorina
Mezőcsáti Nincs Zsák - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2020. február 16. vasárnap 44 - 53 Szobonya Erik, Szalontai Dorina
D csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK - DVTK Akadémia/B 2020. február 15. szombat 0 - 2 Molnár Zoltán, Szalontai Dorina
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Beszterce KK 2020. február 15. szombat 2 - 0 Molnár Zoltán, Salánki Krisztián Ignác
DVTK Akadémia/B - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2020. február 15. szombat 30 - 50 Molnár Zoltán, Szalontai Dorina
E csoport Balassi Bálint Általános Iskola (3300 Eger Malomárok utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egri Kék Oroszlánok - MEAFC-Bársony 2020. február 16. vasárnap 25 - 57 Lengyel Ádám József, Vaszi Ádám
Beszterce KK Bolyky - Egri Kék Oroszlánok 2020. február 16. vasárnap 46 - 53 Lengyel Ádám József, Vaszi Ádám
MEAFC-Bársony - Beszterce KK Bolyky 2020. február 16. vasárnap 71 - 41 Lengyel Ádám József, Vaszi Ádám
F csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kövesdi Oroszlán Kölykök - Miskolci Sportiskola Kossuth 2020. február 16. vasárnap 40 - 39 Lónáth László, Bene Szilárd Csaba
MEAFC Vidrakölykök - Salgótarjáni KI 2020. február 16. vasárnap 72 - 46 Lónáth László, Bene Szilárd Csaba
Miskolci Sportiskola Kossuth - Salgótarjáni KI 2020. február 16. vasárnap 39 - 92 Lónáth László, Bene Szilárd Csaba
Kövesdi Oroszlán Kölykök - MEAFC Vidrakölykök 2020. február 16. vasárnap 16 - 101 Lónáth László, Bene Szilárd Csaba
3. régió
A csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZECSKA Bikák - Szolnoki Sasok 2020. február 16. vasárnap 19 - 71 Mile Gábor, Szpiró Balázs
Szolnoki Sasok - SZEDEÁK Bikák 2020. február 16. vasárnap 37 - 83 Mezei Tibor, Kara Zsombor
SZEDEÁK Bikák - SZECSKA Bikák 2020. február 16. vasárnap 92 - 10 Szpiró Balázs, Kara Zsombor
B csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK/A - SZEDEÁK Kisbikák 2020. február 15. szombat 78 - 36 Bere Márton Brúnó, Farkas Barna
SZEDEÁK Kisbikák - Lehel Kosársuli 2020. február 15. szombat 51 - 34 Bere Márton Brúnó, Kis Sándor
Lehel Kosársuli - Békéscsabai KK/A 2020. február 15. szombat 37 - 73 Kis Sándor, Farkas Barna
C csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ACS Baschet Star Oradea zöld IV - ACS Baschet Star Oradea fehér II. 2020. február 16. vasárnap 34 - 40 PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
ACS Baschet Star Oradea fehér II. - Békési Heppes Szöcskék 2020. február 16. vasárnap 30 - 42 Váczi Mihály, Farkas Barna
Békési Heppes Szöcskék - ACS Baschet Star Oradea zöld IV 2020. február 16. vasárnap 80 - 51 PAPY ZSOLT, Farkas Barna
D csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Párduckölykök - Vásárhelyi Villámok 2020. február 15. szombat 36 - 52 Tóth Tamás, Szabó Krisztina
Vásárhelyi Villámok - SZEDEÁK Dózsa 2020. február 15. szombat 57 - 24 Tóth Tamás, Szabó Krisztina
SZEDEÁK Dózsa - Vásárhelyi Párduckölykök 2020. február 15. szombat 28 - 45 Tóth Tamás, Szabó Krisztina
E csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Delfinek - ACS Baschet Star Oradea narancs I. 2020. február 15. szombat 51 - 48 Horgos Péter, Utasi Gábor
ACS Baschet Star Oradea narancs I. - SZEDEÁK Karolina 2020. február 15. szombat 56 - 23 Horgos Péter, Utasi Gábor
SZEDEÁK Karolina - Vásárhelyi Delfinek 2020. február 15. szombat 28 - 78 Horgos Péter, Utasi Balázs
F csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Vadmacskák - Kisújszállási SE 2020. február 15. szombat 50 - 35 Lugosi Lilla, Gedra János
Kisújszállási SE - Szeged KE - Madách 2020. február 15. szombat 2 - 0 Lugosi Lilla, Gedra János
Szeged KE - Madách - Szeged KE - Vadmacskák 2020. február 15. szombat 43 - 80 Lugosi Lilla, Gedra János
G csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Aranysakálok - Szeged KE - Rókusi Mókusok 2020. február 15. szombat 2 - 0 Kaszab Zsuzsa, Dr. Bodnár Gábor
Szeged KE - Rókusi Mókusok - RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 2020. február 15. szombat 0 - 2 Kaszab Zsuzsa, Dr. Bodnár Gábor
RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - SZEDEÁK Aranysakálok 2020. február 15. szombat 54 - 72 Kaszab Zsuzsa, Dr. Bodnár Gábor
H csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZECSKA Szöcskék - HSA Tigrisek 2020. február 15. szombat 61 - 76 Szpiró Balázs, Kovács Karina Erzsébet
HSA Tigrisek - ACS Baschet Star Oradea kék III. 2020. február 15. szombat 81 - 40 Szpiró Balázs, Kovács Karina Erzsébet
ACS Baschet Star Oradea kék III. - SZECSKA Szöcskék 2020. február 15. szombat 27 - 76 Szpiró Balázs, Kovács Karina Erzsébet
I csoport Weöres Sándor Általános Iskola (6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Ezüstrókák - SZEDEÁK Vadócok 2020. február 16. vasárnap 65 - 55 dr. Márok Soma, Lugosi Lilla
SZEDEÁK Vadócok - Mezőberényi KK 2020. február 16. vasárnap 44 - 35 dr. Márok Soma, Lugosi Lilla
Mezőberényi KK - SZEDEÁK Ezüstrókák 2020. február 16. vasárnap 28 - 63 dr. Márok Soma, Lugosi Lilla
J csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK - Szeged KE - Hópárducok 2020. február 15. szombat 2 - 0 Dr. Kozma Gábor
Szeged KE - Hópárducok - Nagyszalontai Tigrisek 2020. február 15. szombat 0 - 2 Dr. Kozma Gábor
Nagyszalontai Tigrisek - Szentesi KK 2020. február 15. szombat 26 - 52 Dr. Kozma Gábor
K csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szandai Farkasok - Ricsilla-Kunszentmárton 2020. február 15. szombat 43 - 26 Pál-Szabó Sándor János, Ócsai József
Békéscsabai KK/B - Vásárhelyi Krokodilok 2020. február 15. szombat 52 - 23 Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András
Ricsilla-Kunszentmárton - Vásárhelyi Krokodilok 2020. február 15. szombat 52 - 26 Rideg László, Ócsai József
Szandai Farkasok - Békéscsabai KK/B 2020. február 15. szombat 38 - 33 Rideg László, Terjéki András
L csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Karolina - BKGDSE-Csongrád 2020. február 16. vasárnap 48 - 14 Gedra János, Szabó Krisztina
Gyulai Vidrák - Szentesi KK/B 2020. február 16. vasárnap 64 - 20 Szabó Krisztina, Gedra János
Szeged KE - Karolina - Szentesi KK/B 2020. február 16. vasárnap 37 - 38 Gedra János, Szabó Krisztina
BKGDSE-Csongrád - Gyulai Vidrák 2020. február 16. vasárnap 16 - 100 Gedra János, Szabó Krisztina
4. régió
A csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Csípős Darazsak 2020. február 15. szombat 0 - 2 Buzai Patrik, Szlávik Bence
Csípős Darazsak - OSE Simbák 2020. február 15. szombat 51 - 72 Hernicz Balazs, Buzai Patrik
OSE Simbák - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2020. február 15. szombat 2 - 0 Hernicz Balazs, Szlávik Bence
B csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek - OSE Mókusok 2020. február 15. szombat 73 - 38 Rokob Krisztián, Wischy Péter
OSE Mókusok - Villámló Tigrisek 2020. február 15. szombat 32 - 83 Rudasits Ákos, Wischy Péter
Villámló Tigrisek - Soproni Tigrisek 2020. február 15. szombat 56 - 61 Rokob Krisztián, Wischy Péter
C csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai Mosómedvék - Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok 2020. február 15. szombat 57 - 71 Kaposi Renátó, Novák Bence
Szorgos Darazsak - Tatai Mosómedvék 2020. február 15. szombat 60 - 68 Kaposi Renátó, Novák Bence
Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok - Szorgos Darazsak 2020. február 15. szombat 82 - 60 Kaposi Renátó, Novák Bence
D csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcias Kenguruk - Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok 2020. február 15. szombat 11 - 50 Erős László, Tóth Gábor Balázs
Győri KC Vizslák - Harcias Kenguruk 2020. február 15. szombat 0 - 2 Káli Szabolcs, Tóth Gábor Balázs
Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok - Győri KC Vizslák 2020. február 15. szombat 2 - 0 Káli Szabolcs, Erős László
E csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vadmacskák - Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok 2020. február 16. vasárnap 31 - 79 Németh Balázs, Matucza Gyula
Soproni Tigrisek Deák tér - Vadmacskák 2020. február 16. vasárnap 46 - 55 Németh Balázs, Matucza Gyula
Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok - Soproni Tigrisek Deák tér 2020. február 16. vasárnap 68 - 21 Németh Balázs, Matucza Gyula
F csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MIZSE Feketés Darazsak - Győri KC Kenguruk 2020. február 15. szombat 6 - 57
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - MIZSE Feketés Darazsak 2020. február 15. szombat 92 - 11
Győri KC Kenguruk - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk 2020. február 15. szombat 27 - 78
G csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Villámló Tigrisek/B - Hunyadis Darazsak 2020. február 15. szombat 17 - 44
Győri KC Párducok - Villámló Tigrisek/B 2020. február 15. szombat 51 - 19
Hunyadis Darazsak - Győri KC Párducok 2020. február 15. szombat 52 - 26
H csoport Hunyadi Általános Iskola (9400 Sopron Hunyadi János u. 8. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Sopron KC-Oroszlánok - Sportdarázs 2020. február 15. szombat 28 - 40 Kovács Zoltán, Dr Tallós Gábor
Lackneros Darazsak - Sopron KC-Oroszlánok 2020. február 15. szombat 28 - 59 Wischy Péter, Dr Tallós Gábor
Sportdarázs - Lackneros Darazsak 2020. február 15. szombat 31 - 36 Kovács Zoltán, Wischy Péter
I csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok - Győri KC Lovagok 2020. február 15. szombat 09:30 Káli Szabolcs, Erős László
Harcos Darazsak - Mezőörsi Oroszlánok 2020. február 15. szombat 0 - 2 Erős László, Tóth Gábor Balázs
Győri KC Lovagok - Harcos Darazsak 2020. február 15. szombat 12:00 Káli Szabolcs, Tóth Gábor Balázs
Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok - Mezőörsi Oroszlánok 2020. február 15. szombat 0 - 2 Káli Szabolcs, Erős László
5. régió
A csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - RICSILLA Lányok 2020. február 23. vasárnap 118 - 38
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A 2020. február 23. vasárnap 46 - 90
RICSILLA Lányok - Ifjú Sólyomfiókák 2020. február 23. vasárnap 12:30
B csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Kanizsai Mókusok 2020. február 15. szombat 106 - 43 Németh Csaba János, Bárczai Krisztofer Márk
RICSILLA - Zalakerámia ZTE KK/A 2020. február 15. szombat 65 - 68 Németh Csaba János, Bárczai Krisztofer Márk
Kanizsai Mókusok - RICSILLA 2020. február 15. szombat 42 - 93 Németh Csaba János, Bárczai Krisztofer Márk
C csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Jaguárok - Tapolcai Gepárdok 2020. február 16. vasárnap 60 - 29
Egerszegi Zsebibabák - Tapolcai Jaguárok 2020. február 16. vasárnap 76 - 38
Tapolcai Gepárdok - Egerszegi Zsebibabák 2020. február 16. vasárnap 34 - 85
D csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kalózok - Sólyomfiókák 2020. február 15. szombat 50 - 53 Horváth Alajos, Szabó Tibor
Zalakerámia ZTE KK/B - Kalózok 2020. február 15. szombat 29 - 59 Horváth Alajos, Szabó Tibor
Sólyomfiókák - Zalakerámia ZTE KK/B 2020. február 15. szombat 81 - 20 Horváth Alajos, Szabó Tibor
E csoport Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kanizsai Mókusok/B - Zalakarosi Fókák 2020. február 15. szombat 73 - 28 Szalai Zsolt, Pálfi Lili Hanna
Hévíz SK - Sportiskolás Törpillák 2020. február 15. szombat 106 - 13 Szalai Zsolt, Imre Márk
Zalakarosi Fókák - Sportiskolás Törpillák 2020. február 15. szombat 26 - 65 Imre Márk, Pálfi Lili Hanna
Kanizsai Mókusok/B - Hévíz SK 2020. február 15. szombat 23 - 107 Szalai Zsolt, Imre Márk
6. régió
A csoport Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - GYKSE Szekszárd 2020. február 15. szombat 62 - 93
GYKSE Szekszárd - KASI/B 2020. február 15. szombat 46 - 99
KASI/B - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. február 15. szombat 92 - 63
B csoport PVSK csarnok (7622 Pécs Verseny utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - KASI/A 2020. február 15. szombat 69 - 42 dr. Szakács Imre Vilmos, Marossy Gergely
KASI/A - NKA Pécs Fiú/A 2020. február 15. szombat 57 - 70 dr. Szakács Imre Vilmos, Marossy Gergely
NKA Pécs Fiú/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. február 15. szombat 39 - 111 dr. Szakács Imre Vilmos, Marossy Gergely
C csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS - Gyakorlós Törpék 2020. február 15. szombat 79 - 96
Kozármisleny SE/A - Dombóvári KS 2020. február 15. szombat 54 - 74
Gyakorlós Törpék - Kozármisleny SE/A 2020. február 15. szombat 84 - 51
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Leány - NKA Pécs Fiú/B 2020. február 16. vasárnap 42 - 55 Székely Bernadett, Leutsch Liza
KASI/D - NKA Pécs Leány 2020. február 16. vasárnap 73 - 26 Székely Bernadett, Leutsch Liza
NKA Pécs Fiú/B - KASI/D 2020. február 16. vasárnap 59 - 79 Székely Bernadett, Leutsch Liza
E csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/B - KASI/C 2020. február 16. vasárnap 40 - 48
FKSE Szekszárd UP - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2020. február 16. vasárnap 53 - 44
KASI/C - FKSE Szekszárd UP 2020. február 16. vasárnap 37 - 62
F csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - NKA Pécs Fiú C 2020. február 15. szombat 47 - 23 Fülöp Zsombor Ferenc, Hergyó-Bencze Gábor
NKA Pécs Fiú C - Monok SE 2020. február 15. szombat 44 - 39 Fülöp Zsombor Ferenc, Hergyó-Bencze Gábor
Monok SE - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2020. február 15. szombat 19 - 88 Fülöp Zsombor Ferenc, Hergyó-Bencze Gábor
G csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Leány/B - Komló Sport 2020. február 16. vasárnap 65 - 24 Kovács Attila, Nagy Kevin, Krisztián
Bonyhádi KSE - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2020. február 16. vasárnap 35 - 32 Kovács Attila, Ignácz Kristóf
NKA Pécs Leány/B - Bonyhádi KSE 2020. február 16. vasárnap 38 - 37 Nagy Kevin, Krisztián, Ignácz Kristóf
Komló Sport - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2020. február 16. vasárnap 33 - 58 Kovács Attila, Nagy Kevin, Krisztián
7. régió
A csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Pityke KSE 2020. február 15. szombat 93 - 36 Papp Attila, Kovács István
Pityke KSE - Kecskeméti KA Amazonok 2020. február 15. szombat 27 - 54 Papp Attila, Kovács István
Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2020. február 15. szombat 47 - 58 Papp Attila, Kovács István
B csoport Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka (6500 Baja Pázmány Péter utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai Bácska FKE - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2020. február 15. szombat 67 - 49 Szőke Bence, Filep Áron Kálmán
FTSI Dózsa Gy. Iskola - KECSKEMÉTI KA/JIMMY 2020. február 15. szombat 43 - 75 Szőke Bence, Filep Áron Kálmán
KECSKEMÉTI KA/JIMMY - Bajai Bácska FKE 2020. február 15. szombat 44 - 46 Szőke Bence, Filep Áron Kálmán
C csoport Kalász János Városi Sportcsarnok (7140 Bátaszék Budai utca 9-11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bátaszéki Oroszlánok U11 - Bajai NKK/A 2020. február 16. vasárnap 72 - 32 Szücs Szabolcs, Jakab Levente
Bajai NKK/A - Kecskeméti KA Villámok 2020. február 16. vasárnap 31 - 98 Szücs Szabolcs, Kovács Kincső
Kecskeméti KA Villámok - Bátaszéki Oroszlánok U11 2020. február 16. vasárnap 54 - 45 Kovács Kincső, Jakab Levente
D csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CEKK - Kecskeméti KA Mitugrász 2020. február 16. vasárnap 31 - 81 Papp Attila, Pásztor Patrik
Nagykőrösi Sólymok - CEKK 2020. február 16. vasárnap 57 - 36 Papp Attila, Pásztor Patrik
Kecskeméti KA Mitugrász - Nagykőrösi Sólymok 2020. február 16. vasárnap 65 - 45 Papp Attila, Fehér Ádám
E csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Darvas Iskola 2020. február 16. vasárnap 55 - 41 Fehér Ádám, Bodnár Máté
FTSI Darvas Iskola - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2020. február 16. vasárnap 2 - 0 Fehér Ádám, Bodnár Máté
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Kecskeméti KA Vadmacskák 2020. február 16. vasárnap 36 - 39 Fehér Ádám, Pásztor Attila
F csoport József Attila Általános Iskola (Kiskunfélegyháza, Deák Ferenc u. 12, 6100)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI József A. Iskola - FTSI Platán Iskola 2020. február 14. péntek 55 - 23 Gelányi Dániel, Kovács Máté
FTSI Platán Iskola - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2020. február 14. péntek 34 - 70 Gelányi Dániel, Kovács Máté
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - FTSI József A. Iskola 2020. február 14. péntek 70 - 55 Gelányi Dániel, Kovács Máté
G csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KC Mátyás - Miklósi KékRókák 2020. február 16. vasárnap 44 - 56 Hajagos-Kiss Hedvig, Pásztor Attila
Miklósi KékRókák - FTSI Constantinum 1. 2020. február 16. vasárnap 82 - 42 Hajagos-Kiss Hedvig
FTSI Constantinum 1. - Kecskeméti KC Mátyás 2020. február 16. vasárnap 50 - 39 Hajagos-Kiss Hedvig
H csoport Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ (6500 Baja Oltványi utca 14.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK/B - FTSI Batthyány L. Iskola 2020. február 15. szombat 0 - 2 Velkey István
FTSI Batthyány L. Iskola - Kecskeméti KC Halas 2020. február 15. szombat 24 - 42 Velkey István
Kecskeméti KC Halas - Bajai NKK/B 2020. február 15. szombat 2 - 0 Velkey István
I csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KC Hetény - Kecskeméti KC Méntelek 2020. február 15. szombat 69 - 34 Baukó Ferenc, Csoma Martin
Baja MNAMK Rakétái - Kécskei Vidrák 2020. február 15. szombat 10:15 Baukó Ferenc, Csoma Martin
Kecskeméti KC Hetény - Kécskei Vidrák 2020. február 15. szombat 47 - 32 Hajagos-Kiss Hedvig, Borbély Zoltán
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Darazsak - DKKA Vezérek 2020. február 15. szombat 77 - 34 Szőcs Péter, Tóth Bence
DKKA Vezérek - DKKA Ugró Mókusok 2020. február 15. szombat 60 - 51
DKKA Ugró Mókusok - DKKA Darazsak 2020. február 15. szombat 45 - 61
B csoport Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred Nádor u. 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Velencei Vadkacsák - Balatonfüred 2020. február 15. szombat 87 - 49 Tóth Bence, Müller Martin
Balatonfüred - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2020. február 15. szombat 77 - 54 Tóth Bence, Csontos Alex
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Velencei Vadkacsák 2020. február 15. szombat 39 - 64 Tóth Bence, Csontos Alex
C csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Tigrisek - Alba Fehérvár 2020. február 16. vasárnap 45 - 41 Tóth Bence, Müller Martin
Alba Fehérvár - VUKE U11 fiú 2020. február 16. vasárnap 35 - 37 Tóth Bence, Poór Tamás
VUKE U11 fiú - DKKA Tigrisek 2020. február 16. vasárnap 28 - 40 Poór Tamás, Müller Martin
D csoport Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali Park utca 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Marcali Szürkefarkasok - DKKA Ördögök 2020. február 15. szombat 51 - 59
DKKA Ördögök - Dunaújvárosi Sárkányok 2020. február 15. szombat 49 - 40
Dunaújvárosi Sárkányok - Marcali Szürkefarkasok 2020. február 15. szombat 42 - 67
E csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Velencei Csukák - Ajka 2020. február 16. vasárnap 35 - 25
Pákozdi Kócsagok - Várpalotai Gepárdok 2020. február 16. vasárnap 57 - 36
Velencei Csukák - Pákozdi Kócsagok 2020. február 16. vasárnap 44 - 56
Ajka - Várpalotai Gepárdok 2020. február 16. vasárnap 57 - 43
F csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pázmándi Farkasok - Dávid Kornél KA Bory 2020. február 15. szombat 09:30 Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós
Várpalotai Sárkányok - Fűzfői AK 2020. február 15. szombat 0 - 2 Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós
Dávid Kornél KA Bory - Várpalotai Sárkányok 2020. február 15. szombat 12:00 Müller Martin, Kaposi Gábor
Pázmándi Farkasok - Fűzfői AK 2020. február 15. szombat 0 - 2 Müller Martin, Kaposi Gábor
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC-Grosics - Vasas Akadémia U11 2020. február 16. vasárnap 53 - 66 Matóczay Bálint, Kutrik Andrea
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC-Grosics 2020. február 16. vasárnap 46 - 73 Bujtor Péter, Gereben Dorka
Vasas Akadémia U11 - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2020. február 16. vasárnap 68 - 41 Bujtor Péter, Gereben Dorka
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Garfield - BEAC Vizslák 2020. február 15. szombat 77 - 37 Balogh Kristóf, Pál Roland
BLF Kenguruk - Csata Garfield 2020. február 15. szombat 51 - 65 Matóczay Bálint, Kutrik Andrea
BEAC Vizslák - BLF Kenguruk 2020. február 15. szombat 40 - 66 Matóczay Bálint, Kutrik Andrea
C csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Amazonok - Budafoki Békák 2020. február 15. szombat 60 - 57 Szilágyi Tamás, Gereben Dorka
Kéksárga Gepárdok - Vasas Amazonok 2020. február 15. szombat 69 - 71 Szilágyi Tamás, Gereben Dorka
Budafoki Békák - Kéksárga Gepárdok 2020. február 15. szombat 54 - 46 Balogh Kristóf, Pál Roland
D csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Sólymok - Török Sasfiókák 2020. február 15. szombat 42 - 58 Csoma Viktor, Boros Krisztina
Török Sasfiókák - Római Kaszások 2020. február 15. szombat 58 - 43 Csoma Viktor, Benkő Glória
Római Kaszások - Budapesti Honvéd Sólymok 2020. február 15. szombat 50 - 54 NAGY ISTVÁN, Bárány Levente
E csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dűlői Kaszások - Zuglói Sasok Herman 2020. február 15. szombat 54 - 45 Kiss Mihály Barna, Matóczay Bálint
Pannónia Csata - Dűlői Kaszások 2020. február 15. szombat 48 - 36 Kiss Mihály Barna, Korhetz Szilárd
Zuglói Sasok Herman - Pannónia Csata 2020. február 15. szombat 64 - 45 Kiss Mihály Barna, Korhetz Szilárd
F csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Kobrák - Budapesti Honvéd Bakáts 2020. február 16. vasárnap 2 - 0 Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman
Békási Kaszások - Malév Kobrák 2020. február 16. vasárnap 36 - 64 Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman
Budapesti Honvéd Bakáts - Békási Kaszások 2020. február 16. vasárnap 48 - 34 Hőgerl Bence, Kovács Gedeon
G csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Bocsok - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok 2020. február 15. szombat 40 - 65 Szabó Péter, Ürögi Zsolt
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - MAFC Farkasrét 2020. február 15. szombat 47 - 41 Szabó Péter, Marjai Réka
MAFC Farkasrét - Ziccer Bocsok 2020. február 15. szombat 58 - 36 Török Béla, Miháczi Ádám
H csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Bolhák - Zuglói Sasok 2020. február 16. vasárnap 31 - 43 Bujtor Péter, Gereben Dorka
Újpest-MT/A - Vasas Bolhák 2020. február 16. vasárnap 22 - 34 Bujtor Péter, Gereben Dorka
Zuglói Sasok - Újpest-MT/A 2020. február 16. vasárnap 54 - 31 Matóczay Bálint, Kutrik Andrea
I csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd-SZSE - MAFC Csíkihegyek 2020. február 15. szombat 30 - 71 Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina
MAFC Csíkihegyek - Vasas Akadémia U10 2020. február 15. szombat 39 - 50 Adjudani Dániel Pezsman, Benkő Glória
Vasas Akadémia U10 - Budapesti Honvéd-SZSE 2020. február 15. szombat 72 - 35 Boros Krisztina, Benkő Glória
J csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Csepel - SZSE Terézvárosi 2020. február 16. vasárnap 56 - 71 Győri Ferenc, Benkő Glória
Törekvés Törpillák - Budapest Csepel 2020. február 16. vasárnap 46 - 51 Győri Ferenc, Benkő Glória
SZSE Terézvárosi - Törekvés Törpillák 2020. február 16. vasárnap 59 - 24 Simon Kristóf Kolos, Steiner Máté
K csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - ICT Repülő Mókusok/A 2020. február 16. vasárnap 24 - 46 Hőgerl Bence, Kovács Gedeon
ICT Repülő Mókusok/A - Csata Pónik 2020. február 16. vasárnap 2 - 0 Adjudani Dániel Pezsman, Marjai Réka
Csata Pónik - MTK Budapest 2020. február 16. vasárnap 0 - 2 Adjudani Dániel Pezsman, Marjai Réka
L csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszások Boys - BEAC Farkasrét 2020. február 15. szombat 19 - 52 Szőke Gábor, Kutrik Andrea
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Kaszások Boys 2020. február 15. szombat 33 - 37 Szőke Gábor, Kutrik Andrea
BEAC Farkasrét - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2020. február 15. szombat 73 - 21 Ürögi Zsolt, Marjai Réka
M csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ICT Repülő Mókusok/B - Kőbányai Darazsak/Harmat 2020. február 16. vasárnap 32 - 57 Kutrik Andrea, Boros Krisztina
Budafoki Bolhák - ICT Repülő Mókusok/B 2020. február 16. vasárnap 45 - 33 Zakár Adrienn, Kutrik Andrea
Kőbányai Darazsak/Harmat - Budafoki Bolhák 2020. február 16. vasárnap 40 - 42 Zakár Adrienn, Boros Krisztina
N csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TFSE - JKC/Molnár 2020. február 16. vasárnap 45 - 34 Matóczay Bálint, Hőgerl Bence
SZPA-HSE - TFSE 2020. február 16. vasárnap 0 - 2 Szőke Gábor, Matóczay Bálint
JKC/Molnár - SZPA-HSE 2020. február 16. vasárnap 2 - 0 Szőke Gábor, Hőgerl Bence
O csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ICT Pilóták - Németvölgyi Bocsok 2020. február 15. szombat 21 - 51 NAGY ISTVÁN, Bárány Levente
Újpest-MT/B - ICT Pilóták 2020. február 15. szombat 23 - 45 Bertók Botond, Ürögi Zsolt
Németvölgyi Bocsok - Újpest-MT/B 2020. február 15. szombat 57 - 6 Bertók Botond, Ürögi Zsolt
P csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF Bolhák - PSE Párducok 2020. február 15. szombat 0 - 2 Szabó Péter, Kovács Gedeon
Ziccer Pumák - BLF Bolhák 2020. február 15. szombat 09:45 Szabó Péter, Mészáros Nándor Lajos
PSE Párducok - Ziccer Pumák 2020. február 15. szombat 2 - 0 Mészáros Nándor Lajos, Kovács Gedeon
Q csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Zsiráfok - BEAC Petőfi 2020. február 15. szombat 18 - 66 Török Béla, Miháczi Ádám
Kőbányai Darázslányok/B - Kéksárga Zsiráfok 2020. február 15. szombat 0 - 2 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Marjai Réka
BEAC Petőfi - Kőbányai Darázslányok/B 2020. február 15. szombat 2 - 0 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Marjai Réka
R csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Zsiráfok - Keresztúri Méhecskék 2020. február 15. szombat 0 - 2 Tahin András, Waigand Ágoston
Pasa Csillagok - Malév Zsiráfok 2020. február 15. szombat 2 - 0 Szentpáli-Gavallér Csaba, Bozóki Domonkos Olivér
Keresztúri Méhecskék - Pasa Csillagok 2020. február 15. szombat 51 - 35 Szentpáli-Gavallér Csaba, Bozóki Domonkos Olivér
S csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Okapik - Újpest-MT/C 2020. február 16. vasárnap 54 - 18 Konta Csanád János, Waigand Ágoston
Kéksárga Flamingók - Kéksárga Okapik 2020. február 16. vasárnap 27 - 60 Konta Csanád János, Waigand Ágoston
Újpest-MT/C - Kéksárga Flamingók 2020. február 16. vasárnap 28 - 22 Miháczi Ádám, Süveges Zalán
T csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF Koalák - KLKS Szigeti 2020. február 15. szombat 0 - 2 Bozóki Domonkos Olivér, Kovács Gedeon
KKS Tigers - BLF Koalák 2020. február 15. szombat 13:30 Bozóki Domonkos Olivér, Mészáros Nándor Lajos
KLKS Szigeti - KKS Tigers 2020. február 15. szombat 2 - 0 Tahin András, Waigand Ágoston
X csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS Homoktövis - SZSE U11 2020. február 16. vasárnap 13 - 68 Török Béla, Rabi Bernadett Panna
SZSE U11 - Törekvés Törpicúrok 2020. február 16. vasárnap 60 - 22 Török Béla, Rabi Bernadett Panna
VUA Törpék - KLKS Homoktövis 2020. február 16. vasárnap 31 - 34 Steiner Máté, Bertók Botond
Törekvés Törpicúrok - VUA Törpék 2020. február 16. vasárnap 27 - 29 Steiner Máté, Bertók Botond
Y csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSE - Ziccer Kistigrisek 2020. február 16. vasárnap 0 - 20 Miháczi Ádám, Süveges Zalán
Ziccer Kistigrisek - TF-BP U11 2020. február 16. vasárnap 20 - 0 Konta Csanád János, Waigand Ágoston
Budapest Blazers - HSE 2020. február 16. vasárnap 20 - 0 Waigand Ágoston, Miháczi Ádám
TF-BP U11 - Budapest Blazers 2020. február 16. vasárnap 0 - 20 Miháczi Ádám, Süveges Zalán
10. régió
A csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi Gödények - DMTK/A 2020. február 16. vasárnap 55 - 48 Szundy Gábor, Hamzi Virág
PILIS BASKET BUDA - Gödi Gödények 2020. február 16. vasárnap 64 - 49 Szundy Gábor, Hamzi Virág
DMTK/A - PILIS BASKET BUDA 2020. február 16. vasárnap 65 - 58 Szundy Gábor, Hamzi Virág
B csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentendrei Kölyökfarkasok - Radobasket - BDSE 2020. február 16. vasárnap 52 - 42
Gödi SE - Dk. Kiscicák - Szentendrei Kölyökfarkasok 2020. február 16. vasárnap 39 - 31
Radobasket - BDSE - Gödi SE - Dk. Kiscicák 2020. február 16. vasárnap 50 - 40
C csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - BSC-Herman 2020. február 16. vasárnap 70 - 39 Agócs Gábor Mihály
Radobasket/A - Herceghalmi Tigrisek 2020. február 16. vasárnap 64 - 53 Agócs Gábor Mihály
BSC-Herman - Radobasket/A 2020. február 16. vasárnap 33 - 53 Agócs Gábor Mihály
D csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - VMG DSE - Bolyai 2020. február 16. vasárnap 2 - 0 Magda János József
Százhalombattai KSE - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2020. február 16. vasárnap 60 - 43 Magda János József
VMG DSE - Bolyai - Százhalombattai KSE 2020. február 16. vasárnap 0 - 2 Magda János József
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC-Páty - BKG-Veresegyház 2020. február 16. vasárnap 76 - 33 Lázár Zsigmond György
DMTK/B - BSC-Páty 2020. február 16. vasárnap 13 - 107 Lázár Zsigmond György
BKG-Veresegyház - DMTK/B 2020. február 16. vasárnap 69 - 31 Lázár Zsigmond György
F csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pilis Basket - Radobasket BDSE/B 2020. február 15. szombat 40 - 26 Erdész Dávid
BKG PRIMA Akadémia SZSZM U11 - Pilis Basket 2020. február 15. szombat 13 - 50 Erdész Dávid
Radobasket BDSE/B - BKG PRIMA Akadémia SZSZM U11 2020. február 15. szombat 60 - 22 Erdész Dávid
G csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket/B - Viadukt SE 2020. február 15. szombat 20 - 54 Magda János József
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - Radobasket/B 2020. február 15. szombat 30 - 44 Magda János József
Viadukt SE - BTDSE Taksonyi Ördögök/B 2020. február 15. szombat 57 - 11 Magda János József
H csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CKE U11 - ELITE Rínók 2020. február 16. vasárnap 13:30 Sersovszky Gergely Péter, Mátyus Zoé Grèta
BSC Herman Lányok - FKE Erdőlakók 2020. február 16. vasárnap 44 - 6 Sersovszky Gergely Péter, Mátyus Zoé Grèta
CKE U11 - FKE Erdőlakók 2020. február 16. vasárnap 0 - 2 Sersovszky Gergely Péter, Mátyus Zoé Grèta
ELITE Rínók - BSC Herman Lányok 2020. február 16. vasárnap 0 - 2 Sersovszky Gergely Péter, Mátyus Zoé Grèta

Megyei szövetségek