Leány Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
"A" csoport
"A" csoport Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - Széchenyi KA 2018. szeptember 8. szombat 73 - 28 Kiss Máté László, Tóth Mihály
Vasas Akadémia - Bajai NKK 2018. szeptember 8. szombat 84 - 48 Kiss Máté László, Tóth Mihály
Széchenyi KA - Vasas Akadémia 2018. szeptember 8. szombat 16 - 140 Csallóközi Gábor, Szőke Bence

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
2 1.00 4 2 0 224 64 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Bajai NKK
Bajai NKK
2 0.75 3 1 1 121 112 V1 1-0 0-1 1-1
3 Széchenyi KA
Széchenyi KA
2 0.50 2 0 2 44 213 V2 0-1 0-1 0-2


"B" csoport
"B" csoport Generali Aréna (3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/A - DVTK Akadémia/A 2018. szeptember 9. vasárnap 55 - 61 Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella
Kecskeméti KA/A - Soproni Darazsak Akadémia/A 2018. szeptember 9. vasárnap 63 - 50 Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella
DVTK Akadémia/A - Kecskeméti KA/A 2018. szeptember 9. vasárnap 74 - 68 Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
2 1.00 4 2 0 135 123 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
2 0.75 3 1 1 131 124 V1 1-0 0-1 1-1
3 Soproni Darazsak Akadémia / A
Soproni Darazsak Akadémia / A
2 0.50 2 0 2 105 124 V2 0-1 0-1 0-2


"C" csoport
"C" csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC - Újbuda KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2018. szeptember 8. szombat 98 - 77 Szőts Dávid István, Matóczay Bálint
Dávid Kornél KA/A - BEAC - Újbuda KA/A 2018. szeptember 8. szombat 44 - 110 Horváth Kinga, Szőts Dávid István
Zsíros Akadémia Kőbánya - Dávid Kornél KA/A 2018. szeptember 8. szombat 92 - 35 Horváth Kinga, Matóczay Bálint

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
2 1.00 4 2 0 208 121 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
2 0.75 3 1 1 169 133 GY1 1-0 0-1 1-1
3 Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 0.50 2 0 2 79 202 V2 0-1 0-1 0-2


"D" csoport
"D" csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - Csata DSE 2018. szeptember 8. szombat 49 - 109 Molnár Péter Zoltán, Szabados Benedek
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Debreceni KA/A 2018. szeptember 8. szombat 73 - 56 Molnár Péter Zoltán, Szabados Benedek
Csata DSE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2018. szeptember 8. szombat 96 - 33 Rinyu Péter, Kiss Gabriella

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
2 1.00 4 2 0 205 82 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
2 0.75 3 1 1 106 152 V1 1-0 0-1 1-1
3 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
2 0.50 2 0 2 105 182 V2 0-1 0-1 0-2


"E" csoport
"E" csoport Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka (7629 Pécs Dobó István utca 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kosársuli - MVSI Vadmacskák/A 2018. szeptember 8. szombat 80 - 46 Propszt Amanda, Szücs Szabolcs
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Nyíregyházi Kosársuli 2018. szeptember 8. szombat 66 - 73 Domokos Bence, Szücs Szabolcs
MVSI Vadmacskák/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. szeptember 8. szombat 42 - 70 Domokos Bence, Propszt Amanda

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
2 1.00 4 2 0 163 98 GY2 1-0 1-0 2-0
2 PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
2 0.75 3 1 1 137 115 GY1 0-1 1-0 1-1
3 MVSI Vadmacskák/A
MVSI Vadmacskák/A
2 0.50 2 0 2 74 161 V2 0-1 0-1 0-2


Megyei szövetségek