• Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
    Falc Falco KC 81
    Szol Szolnoki Ol. 83
    40. perc
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    Szol Szolnoki MÃ. 0
    Karc Karcagi SE 0
    2018. 06. 18. 19:30
  • Hajdú-Bihar Megye
    Zicc Ziccer Tigr.
    Hajd HajdúhadhÃ.
    2018. 06. 18. 19:45
Eredménymátrix - Leány egyetemi Kelet
  Debreceni Egyetem EKE EVSI ELTE BEAC Közgáz SC és DSK Miskolci Egyetem Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Szegedi RSC
Debreceni Egyetem 127-1649-4551-6675-43111-568-56
EKE EVSI 36-6324-13636-10435-9656-5235-69
ELTE BEAC 64-69128-1948-6185-58152-1177-54
Közgáz SC és DSK 61-64121-3967-50105-70133-2971-54
Miskolci Egyetem 70-75106-4268-7260-65122-2666-69
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 13-13154-5838-13716-14044-8940-95
Szegedi RSC 74-68119-3169-6552-7886-6976-26

Megyei szövetségek