Eredménymátrix - Leány egyetemi Kelet
  Debreceni Egyetem EKE EVSI ELTE BEAC Közgáz SC és DSK Miskolci Egyetem Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület Szegedi RSC
Debreceni Egyetem 127-1649-4551-6675-43111-568-56
EKE EVSI 36-6324-13636-10435-9656-5235-69
ELTE BEAC 64-69128-1948-6185-58152-1177-54
Közgáz SC és DSK 61-64121-3967-50105-70133-2971-54
Miskolci Egyetem 70-75106-4268-7260-65122-2666-69
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület 13-13154-5838-13716-14044-8940-95
Szegedi RSC 74-68119-3169-6552-7886-6976-26

Megyei szövetségek