Eredménymátrix - Női Amatőr NB I. Fehér
  AJKA - Cserpes Trudi ELTE-BEAC Újbuda MAFC UNI Gyõr Szombathely Tatabánya Tatai SE ZTE NKK II.
AJKA - Cserpes Trudi 79-3987-5475-5477-4076-6291-8163-52
ELTE-BEAC Újbuda 91-3672-5578-4983-3769-67106-7674-58
MAFC 56-8088-7473-8881-7557-8170-7678-68
UNI Gyõr 65-8570-7686-7255-8068-5663-70120-33
Szombathely 60-8064-5263-4450-9570-6476-9350-62
Tatabánya 46-6145-6964-5765-5270-3572-6758-56
Tatai SE 78-8059-8086-72102-9083-4357-7293-55
ZTE NKK II. 83-9136-8072-6565-6779-4955-7177-65

Megyei szövetségek