• Női NB I. A
    ZTE ZTE NKK
    Sopr Sopron Basket
    2018. 10. 17. 17:00
  • Női NB I. A
    Alui Aluinvent D.
    PINK PINKK-Pécs.
    2018. 10. 17. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    Cegl Ceglédi KE
    PRIM PRIMA SE II.
    2018. 10. 17. 20:15
  • Férfi NB II. Közép A
    Buda Budafok II.
    Mono Monori SE
    2018. 10. 17. 19:15
  • Férfi NB II. Közép B
    MAFC MAFC-Csepel
    Malé Malév SC
    2018. 10. 17. 19:00
  • Fiú Junior, Nyugat
    Körm Körmendi T.
    Sopr Soproni Tig.
    2018. 10. 17. 15:45
  • Leány Junior
    Csat Csata DSE
    Sopr Soproni Dar.
    2018. 10. 17. 16:30
  • Fiú Junior, Kelet
    Nyír Nyíregyhá.
    MEAF MEAFC/A
    2018. 10. 17. 19:30
  • Fiú Kadett, Kelet
    Alba Alba Fehér.
    Kecs Kecskeméti.
    2018. 10. 17. 15:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    Szom Szombathely.
    2018. 10. 17. 15:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kapo Kaposvári KK
    Zala Zalakerámi.
    2018. 10. 17. 18:00
  • Leány Kadett, Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 10. 17. 18:00
  • Hepp Kupa, Női
    TFSE TFSE
    KLKS KLKS
    2018. 10. 17. 19:00
  • Hepp Kupa, Női
    Szom Szombathely.
    UNI UNI Gyõr
    2018. 10. 17. 19:30
  • Hepp Kupa, Női
    PEAC PEAC-Pécs-.
    PINK PINKK SE
    2018. 10. 17. 20:00
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    PTE- PTE-ÁOK Pe.
    Mecs Mecsek SE-Ã.
    2018. 10. 17. 20:15
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Devi Devils
    All All Star Bo.
    2018. 10. 17. 19:30
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    ETIK ETIK NyílÃ.
    Bará Barátok
    2018. 10. 17. 20:40
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Buda Budafok/B
    NKE NKE SE
    2018. 10. 17. 20:45
  • Budapest, Férfi A
    Eldo Eldorádó
    Buda Budai XI. Ã.
    2018. 10. 17. 18:45
  • Budapest, Férfi A
    Malé Malév SC
    Old Old Flash
    2018. 10. 17. 20:00
  • Budapest, Férfi C
    Semi Semi Pro
    Cap Cap City Crew
    2018. 10. 17. 20:45
  • Budapest, Női B
    Pénz Pénzügyő.
    Tref Treff 07 SE
    2018. 10. 17. 19:15
Eredménymátrix - Női Amatőr NB I. Fehér
  AJKA - Cserpes Trudi ELTE-BEAC Újbuda MAFC UNI Gyõr Szombathely Tatabánya Tatai SE ZTE NKK II.
AJKA - Cserpes Trudi 79-3987-5475-5477-4076-6291-8163-52
ELTE-BEAC Újbuda 91-3672-5578-4983-3769-67106-7674-58
MAFC 56-8088-7473-8881-7557-8170-7678-68
UNI Gyõr 65-8570-7686-7255-8068-5663-70120-33
Szombathely 60-8064-5263-4450-9570-6476-9350-62
Tatabánya 46-6145-6964-5765-5270-3572-6758-56
Tatai SE 78-8059-8086-72102-9083-4357-7293-55
ZTE NKK II. 83-9136-8072-6565-6779-4955-7177-65

Megyei szövetségek