Ranglisták - Gyermek Kupa - 2021/2022
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Szebényi Zóra

Szebényi

Zóra
2-3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 7.00
2 Buda Bálint

Buda

Bálint
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 5.00
3 Szabó Herta

Szabó

Herta
3 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 4.50
4 Dányi Benett

Dányi

Benett
1 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 4.50
5 Roósz Balázs

Roósz

Balázs
1 Dombóvári Kosársuli KE/B Dombóvári Kosársuli KE/B 2 4.00
6 Pécsi Bence

Pécsi

Bence
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 4.00
7 Varga Dávid

Varga

Dávid
2 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 4.00
8 Galavits Levente Csaba

Galavits

Levente Csaba
3-4-5 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 4.00
9 Dénes Enikő

Dénes

Enikő
1 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 4.00
10 Mák Dániel

Mák

Dániel
5 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 1 4.00
11 Czúni Csaba

Czúni

Csaba
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 4.00
12 Morsics Máté

Morsics

Máté
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 4.00
13 Bagó Dániel

Bagó

Dániel
3 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 4.00
14 Perkó Tamara

Perkó

Tamara
3 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 4.00
15 Bélteky Marianna

Bélteky

Marianna
4 Záhonyi Zsiráfok Záhonyi Zsiráfok 1 4.00
16 Lajos Bertalan

Lajos

Bertalan
1 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 1 4.00
17 Verdure Marc

Verdure

Marc
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 4.00
18 Darvas Milán

Darvas

Milán
1-2 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 4.00
19 Pataki Gergő

Pataki

Gergő
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 4.00
20 Nógrádi Ágoston

Nógrádi

Ágoston
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 3.50
21 Szalai Blanka

Szalai

Blanka
2 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 3.50
22 Szűcs Adél

Szűcs

Adél
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 3.50
23 Tuboly Márk

Tuboly

Márk
1 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 3.50
24 Szabó-Haklits Márk

Szabó-Haklits

Márk
1 RICSILLA RICSILLA 2 3.50
25 Juhász Lara

Juhász

Lara
1 DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 2 3.50
26 Nagy Judit Tünde

Nagy

Judit Tünde
1 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 3.50
27 Vilics Botond Milán

Vilics

Botond Milán
1-2 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 3.50
28 Ujhelyi Lea

Ujhelyi

Lea
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 3.50
29 Marossy Ádám

Marossy

Ádám
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 3.50
30 Nagy Dávid

Nagy

Dávid
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 3.50
31 Mechler Ábel

Mechler

Ábel
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 1 3.00
32 Marossy Kornél

Marossy

Kornél
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 3.00
33 Horváth Bence

Horváth

Bence
1-2 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 3.00
34 Makra Máté

Makra

Máté
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 3.00
35 Radnóti Soma

Radnóti

Soma
1-2 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 3.00
36 Szabó Zoárd

Szabó

Zoárd
cente MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 3.00
37 Várallyay Koppány

Várallyay

Koppány
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 3.00
38 Kocsis Gergő

Kocsis

Gergő
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 3.00
39 Tomasevic Petar

Tomasevic

Petar
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 3.00
40 Doszpod Máté

Doszpod

Máté
2 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 3.00
41 Sövegjártó Mihály Lipót

Sövegjártó

Mihály Lipót
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 3.00
42 Kondor Tibor Dorián

Kondor

Tibor Dorián
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 3.00
43 Domonyai István

Domonyai

István
5 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 3.00
44 Kiss Dániel

Kiss

Dániel
2 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 3.00
45 Rotter Hunor

Rotter

Hunor
3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 3.00
46 Szakács Áron

Szakács

Áron
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 3.00
47 Mészáros Blanka

Mészáros

Blanka
1-2 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 3.00
48 Sallai Márton

Sallai

Márton
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 3.00
49 Papp Dániel

Papp

Dániel
1-4 PILIS Basket PILIS Basket 2 3.00
50 Varga Sára

Varga

Sára
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 3.00
51 Banks George

Banks

George
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 3.00
52 Benke Dévid

Benke

Dévid
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 2.50
53 Jones Aidan

Jones

Aidan
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 2.50
54 Toth Sebrescu Dominic

Toth

Sebrescu Dominic
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 2.50
55 Halász-Lukács Réka

Halász-Lukács

Réka
1 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 2.50
56 Jusztin Áfra

Jusztin

Áfra
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 2.50
57 Szabados Mátyás

Szabados

Mátyás
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 2.50
58 Solymosi Richárd

Solymosi

Richárd
2 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 2.50
59 Papp Fruzsina Zsófia

Papp

Fruzsina Zsófia
2 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 2.50
60 Müller Zsófia Erzsébet

Müller

Zsófia Erzsébet
1 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 2.50
61 Deme Dávid

Deme

Dávid
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 2.50
62 Novreczky Hanga

Novreczky

Hanga
5 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 2.50
63 Sandrik Péter

Sandrik

Péter
2 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 2.50
64 Éber Janka

Éber

Janka
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 2.50
65 Tóth Bendegúz

Tóth

Bendegúz
3 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 2.50
66 Hegyi Valér

Hegyi

Valér
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 2.50
67 Molnár-Oravecz Ada

Molnár-Oravecz

Ada
3 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 2.50
68 Csillag Viktor

Csillag

Viktor
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 2.50
69 Benkő Hanna

Benkő

Hanna
2 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 2.50
70 Pegán Ádám László

Pegán

Ádám László
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 2.50
71 Kenese Ádám

Kenese

Ádám
2 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 2.50
72 Szekeres Levente

Szekeres

Levente
1-2 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 2.50
73 Tarjányi Balázs

Tarjányi

Balázs
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 2.50
74 Pásztor Benett Mihály

Pásztor

Benett Mihály
1 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 2.50
75 Molnár Hunor Vilmos

Molnár

Hunor Vilmos
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 2.50
76 Seregély Imre Gergő

Seregély

Imre Gergő
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 2.50
77 Horváth Máté

Horváth

Máté
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 2.50
78 Farkas Bence

Farkas

Bence
1 RICSILLA RICSILLA 2 2.50
79 Moser Réka

Moser

Réka
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 2.50
80 Pajor Márk

Pajor

Márk
2 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 2.50
81 Hobok Balázs

Hobok

Balázs
1-2 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 2.50
82 Keresztfalvi Gergő

Keresztfalvi

Gergő
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 2.50
83 Szabó Kristóf

Szabó

Kristóf
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 2.50
84 Ormay Gergely

Ormay

Gergely
bedob MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 2.50
85 Győr Szilárd

Győr

Szilárd
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 2.50
86 Gáspár Nóra

Gáspár

Nóra
1 DMTK Leány DMTK Leány 2 2.50
87 Rabi Tamara

Rabi

Tamara
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 2.00
88 HEGEDÜS ÁRON

HEGEDÜS

ÁRON
1-2 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 2.00
89 Czakó Zsófia

Czakó

Zsófia
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 2.00
90 Tóth Lóránd

Tóth

Lóránd
1 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 2.00
91 Kovács Gergő

Kovács

Gergő
2-3 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 2.00
92 Alagi Botond

Alagi

Botond
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 2.00
93 Kákonyi Márkó

Kákonyi

Márkó
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 2.00
94 Matics Gergely

Matics

Gergely
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 2.00
95 Marton Dóra

Marton

Dóra
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 2.00
96 Paitli Dóra Noémi

Paitli

Dóra Noémi
3 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 2.00
97 Sárdy Réka

Sárdy

Réka
4 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 2.00
98 Varga Ármin Benjamin

Varga

Ármin Benjamin
2 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 2.00
99 Paár Ákos

Paár

Ákos
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 2.00
100 Grósz Fanni

Grósz

Fanni
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 2.00
101 Varga Enikő Mária

Varga

Enikő Mária
5 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 2.00
102 Turay Szonja

Turay

Szonja
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 2.00
103 Mizsei Attila Álmos

Mizsei

Attila Álmos
2 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 2.00
104 Gál Rebeka

Gál

Rebeka
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 2.00
105 Berend Barna

Berend

Barna
4 Monok SE Monok SE 2 2.00
106 Levente Boglárka Petra

Levente

Boglárka Petra
1 DMTK Leány DMTK Leány 2 2.00
107 Tóth-Cseri Dániel

Tóth-Cseri

Dániel
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 2.00
108 Horváth Gergely

Horváth

Gergely
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 2.00
109 Abdul-Rahman Ármin

Abdul-Rahman

Ármin
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 2.00
110 Papp Bertalan

Papp

Bertalan
1-4 PILIS Basket PILIS Basket 2 2.00
111 Jáhny Péter

Jáhny

Péter
3 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 2.00
112 Szabó Fanni

Szabó

Fanni
4 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 2.00
113 Kis Dominik

Kis

Dominik
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 2.00
114 Bajor Zétény

Bajor

Zétény
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 2.00
115 Auffenberg Márton

Auffenberg

Márton
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 2.00
116 Keller Ádám György

Keller

Ádám György
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 2.00
117 Mayr Jana

Mayr

Jana
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 2.00
118 Czirbus Nóra

Czirbus

Nóra
2 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 1 2.00
119 Käfer Jázmin

Käfer

Jázmin
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 2.00
120 Szili Ádám

Szili

Ádám
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 2.00
121 Rónaföldi Artúr Zétény

Rónaföldi

Artúr Zétény
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 2.00
122 Sereg Gábor Lajos

Sereg

Gábor Lajos
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 2.00
123 Gulyás Márton

Gulyás

Márton
bedob MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 2.00
124 Kiss Máté Balázs

Kiss

Máté Balázs
1 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 2.00
125 Nagy Benedek Máté

Nagy

Benedek Máté
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 2.00
126 Váczi Kata

Váczi

Kata
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 2.00
127 Trungel Zsófia

Trungel

Zsófia
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 2.00
128 Doró Zsombor

Doró

Zsombor
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 1 2.00
129 Ocsenás Emma

Ocsenás

Emma
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 2.00
130 Faragó Sándor

Faragó

Sándor
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 2.00
131 Huszti Jázmin

Huszti

Jázmin
5 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 2.00
132 Kovács Péter

Kovács

Péter
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 2.00
133 Atkári Ambrus Mór

Atkári

Ambrus Mór
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 2.00
134 Molnár Ákos

Molnár

Ákos
2-3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 1 2.00
135 Kereki Adél

Kereki

Adél
2-3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 2.00
136 Kovács Laura Viktória

Kovács

Laura Viktória
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 2.00
137 Mojs Levente

Mojs

Levente
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 1 2.00
138 Balázsi Máté Csanád

Balázsi

Máté Csanád
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 2.00
139 Vitályos Luca Anna

Vitályos

Luca Anna
1 Viadukt SE Viadukt SE 2 2.00
140 Pataki Gréta

Pataki

Gréta
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 2.00
141 Krasznay Levente

Krasznay

Levente
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 2.00
142 Révész-Veres Albert

Révész-Veres

Albert
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 2.00
143 Sterbenz Viktória

Sterbenz

Viktória
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 2.00
144 Boda Mihály Benedek

Boda

Mihály Benedek
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 2.00
145 Kiss-Zsók Csongor

Kiss-Zsók

Csongor
1 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 2.00
146 Csányi Dávid Soma

Csányi

Dávid Soma
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 2.00
147 Tölgyesi Ferenc Krisztián

Tölgyesi

Ferenc Krisztián
1 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 2.00
148 Bűcs Fülöp

Bűcs

Fülöp
2 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 2.00
149 Freund Csongor

Freund

Csongor
4-5 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 2.00
150 Molnár Szilárd Bence

Molnár

Szilárd Bence
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 2.00
151 Szabó Bence

Szabó

Bence
4-5 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 2.00
152 Szécsy Panna

Szécsy

Panna
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 2.00
153 Borosnyai Soma

Borosnyai

Soma
1-2 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 2.00
154 Nagy Arnold

Nagy

Arnold
1 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 2.00
155 Kósa Kaba

Kósa

Kaba
1-2 Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 2 2.00
156 Rácz András

Rácz

András
3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 2.00
157 Vajda Lilien

Vajda

Lilien
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 1.50
158 Kotlik Pál Hugó

Kotlik

Pál Hugó
3 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 1.50
159 Lakos Jázmin

Lakos

Jázmin
3 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 1.50
160 Fárbás Benjámin

Fárbás

Benjámin
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 1.50
161 Mátés Gergő

Mátés

Gergő
2-3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 1.50
162 Nagy Dávid Zoltán

Nagy

Dávid Zoltán
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2 1.50
163 Grineusz Péter

Grineusz

Péter
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 1.50
164 Kiss Bence Attila

Kiss

Bence Attila
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 1.50
165 Somogyi Balázs

Somogyi

Balázs
3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 1.50
166 Szigetvári Sára

Szigetvári

Sára
2 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 1.50
167 Kovács Levente Viktor

Kovács

Levente Viktor
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 1.50
168 Dávid Emma

Dávid

Emma
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 1.50
169 Jakó-Szalai Zita

Jakó-Szalai

Zita
1-5 Vasas Bolhák Vasas Bolhák 2 1.50
170 Novotni Máté

Novotni

Máté
cente MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 1.50
171 Balogh Domonkos

Balogh

Domonkos
1-2 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 1.50
172 Kajsza Barna

Kajsza

Barna
3 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 1.50
173 Pinczehelyi Vencel

Pinczehelyi

Vencel
2 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 1.50
174 Radák Zsombor Bence

Radák

Zsombor Bence
2 Monok SE Monok SE 2 1.50
175 Sárközi Bálint

Sárközi

Bálint
3 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 1.50
176 Román Richárd Bálint

Román

Richárd Bálint
1-2 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 1.50
177 Budai Bálint Géza

Budai

Bálint Géza
2 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 1.50
178 Groza Mark

Groza

Mark
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 1.50
179 Kostyál Benedek

Kostyál

Benedek
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 1.50
180 Strasszer Botond

Strasszer

Botond
1 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 1.50
181 Lupkovics Gergő

Lupkovics

Gergő
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 1.50
182 Laboncz Ferenc

Laboncz

Ferenc
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 1.50
183 Bácskai Kornél

Bácskai

Kornél
1 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 1.50
184 Tarkó Döme Milán

Tarkó

Döme Milán
1 RICSILLA RICSILLA 2 1.50
185 Zollner Bendegúz

Zollner

Bendegúz
2 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 1.50
186 Molnár Barnabás

Molnár

Barnabás
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 1.50
187 Kelemen Júlia Éva

Kelemen

Júlia Éva
3 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 1.50
188 Gelencsér Bianka

Gelencsér

Bianka
2-3 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 1.50
189 Vigh Vilmos Archibald

Vigh

Vilmos Archibald
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 1.50
190 Németh Nadin

Németh

Nadin
2 DMTK Leány DMTK Leány 2 1.50
191 Verbulecz Roland

Verbulecz

Roland
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 1.50
192 Varga Andor János

Varga

Andor János
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 1.50
193 Rácz Antal

Rácz

Antal
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 1.50
194 Ispán Balázs

Ispán

Balázs
3 BSC BSC 2 1.50
195 Domán Noémi

Domán

Noémi
1 Török Sasok Török Sasok 2 1.50
196 Cserteg Arisztid Ádám

Cserteg

Arisztid Ádám
1 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 1.50
197 Fodor Barnabás Balázs

Fodor

Barnabás Balázs
3-4 PILIS Basket PILIS Basket 2 1.50
198 Tóth Bernát

Tóth

Bernát
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 1.50
199 Németh Lili

Németh

Lili
4 Ajka Ajka 2 1.50
200 Akbulut Mustafa Poyraz

Akbulut

Mustafa Poyraz
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 1.50
201 Egyed Sára

Egyed

Sára
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 1.50
202 Belicza Dániel

Belicza

Dániel
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 1.50
203 Pintér Ferenc Ákos

Pintér

Ferenc Ákos
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 1.50
204 Borbély Anna

Borbély

Anna
2 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 1.50
205 Darázs Dániel

Darázs

Dániel
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 1.50
206 Garbac Amanda Anna

Garbac

Amanda Anna
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 1.50
207 László Szabolcs

László

Szabolcs
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 1.50
208 Dömse Luca

Dömse

Luca
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 1.50
209 Barkó Bence

Barkó

Bence
1 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 1.50
210 RIGÓ Szabolcs

RIGÓ

Szabolcs
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 1.50
211 Iván Tamás Maxim

Iván

Tamás Maxim
5 BSC BSC 2 1.50
212 Gergye Álmos

Gergye

Álmos
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 1.50
213 Nágl Szabolcs

Nágl

Szabolcs
3 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 1.50
214 Szalay Emese

Szalay

Emese
5 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 1.50
215 Borbély Szófia Antónia

Borbély

Szófia Antónia
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 1.50
216 Szokolik Olivér

Szokolik

Olivér
1-5 VUKE U12 Leopárdok VUKE U12 Leopárdok 2 1.50
217 Belléncs Bori

Belléncs

Bori
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 1.50
218 Sitkei Andor

Sitkei

Andor
2 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 1.50
219 Csordás Blanka

Csordás

Blanka
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 1.50
220 Németh Nelli

Németh

Nelli
3-4 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 1.50
221 Hölzl-Szabó Emília

Hölzl-Szabó

Emília
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 1.50
222 Kompár Levente

Kompár

Levente
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 1.50
223 Tarkó Dorina Maja

Tarkó

Dorina Maja
2 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 1.50
224 Kreitner Brúnó

Kreitner

Brúnó
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 1.50
225 Máté Ádám

Máté

Ádám
3 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 1.50
226 Szerecz Blanka

Szerecz

Blanka
2 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 1.50
227 Gáspár Dóra

Gáspár

Dóra
3 Ajka Ajka 2 1.50
228 Ölveti Mihály Gábor

Ölveti

Mihály Gábor
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 1.50
229 Horváth Daniel Kazimierz

Horváth

Daniel Kazimierz
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 1.50
230 Roszik Ádám

Roszik

Ádám
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 1.50
231 Nagy Noé Máté

Nagy

Noé Máté
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 1.50
232 Szeghalmi Mátyás

Szeghalmi

Mátyás
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 1.50
233 Horváth Péter

Horváth

Péter
3 RICSILLA RICSILLA 2 1.50
234 Szabó Panka

Szabó

Panka
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 1.50
235 Fajta Péter Bendegúz

Fajta

Péter Bendegúz
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 1.50
236 Kónya Lola Viktória

Kónya

Lola Viktória
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 1.50
237 Varga Adina

Varga

Adina
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 1.50
238 Onder Gerda Viktória

Onder

Gerda Viktória
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 1.50
239 Mérész Barnabás

Mérész

Barnabás
2 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 1.50
240 Azurák Bori

Azurák

Bori
3 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 1.50
241 Nagy Mihály

Nagy

Mihály
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 1.50
242 Hernádi Kristóf

Hernádi

Kristóf
2-3 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 1.50
243 Birinyi Marcell Bence

Birinyi

Marcell Bence
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 1.50
244 Magyar Kinga

Magyar

Kinga
3 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 1.50
245 Németh Márton

Németh

Márton
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 1.50
246 Deák-Torák Benedek

Deák-Torák

Benedek
1-2 Salgótarjáni KSE Szécsény Salgótarjáni KSE Szécsény 2 1.50
247 Jones Benjamin

Jones

Benjamin
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 1.50
248 Palásti Adrienn

Palásti

Adrienn
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 1.50
249 Soós Balázs

Soós

Balázs
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 1.50
250 Klemencsics Dávid Zdravko

Klemencsics

Dávid Zdravko
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 1.50
251 Taricska Barbara Lili

Taricska

Barbara Lili
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 1.50
252 Lantos Levente Ferenc

Lantos

Levente Ferenc
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 1.50
253 Kormos Csaba

Kormos

Csaba
4-5 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 1.50
254 Kázmér Kristóf

Kázmér

Kristóf
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 1.50
255 Skoda Zente

Skoda

Zente
2 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 1.50
256 Galuska Emese

Galuska

Emese
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 1.50
257 Gavlik Liliána Flóra

Gavlik

Liliána Flóra
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 1.50
258 Bencsik Dóra Éva

Bencsik

Dóra Éva
2 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 1.50
259 Varga Zsombor

Varga

Zsombor
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 1.50
260 Pabis Zétény Attila

Pabis

Zétény Attila
irány MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 1.50
261 Székely Lia

Székely

Lia
4 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 1.50
262 Hontai Márton

Hontai

Márton
1-5 VUKE U12 Oroszlánok VUKE U12 Oroszlánok 2 1.50
263 Némethi Alexandra Erzsébet

Némethi

Alexandra Erzsébet
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 1.50
264 Schekulin Flóra

Schekulin

Flóra
3 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 1.50
265 Zagyi Mira

Zagyi

Mira
2 Beszterce KK Beszterce KK 2 1.50
266 Jaksits Dorka

Jaksits

Dorka
3-4 NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 1.50
267 Pesthi Kiara

Pesthi

Kiara
1 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 1.50
268 Hajzuk Dániel

Hajzuk

Dániel
1 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 1.50
269 Kalocsa Miklós

Kalocsa

Miklós
1 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 1.50
270 Sárkány Szonja

Sárkány

Szonja
1 Viadukt SE Viadukt SE 2 1.50
271 Kovács Alex

Kovács

Alex
3 Kanizsa Kosárlabda Klub Kanizsa Kosárlabda Klub 2 1.50
272 Bősz Olivér

Bősz

Olivér
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 1.50
273 Mayer Marcell Bálint

Mayer

Marcell Bálint
véd? Hévíz SK Hévíz SK 2 1.50
274 Dér-Szabó Anikó

Dér-Szabó

Anikó
4 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 1.50
275 Vesa Dragos

Vesa

Dragos
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 1.50
276 Rédey Barnabás

Rédey

Barnabás
4 BSC BSC 2 1.50
277 Galatóczki Péter

Galatóczki

Péter
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 1.50
278 Dósa Zsombor

Dósa

Zsombor
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 1.50
279 Dudás Olivér

Dudás

Olivér
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 1.50
280 Sismanoglu Can

Sismanoglu

Can
2 DMTK DMTK 2 1.50
281 Nagy Gergely

Nagy

Gergely
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 1.50
282 Nagy Nóra

Nagy

Nóra
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 1.50
283 CSEHI Dániel Tamás

CSEHI

Dániel Tamás
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 1.50
284 Szakál Péter

Szakál

Péter
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 1.50
285 Sándor Dominik Tamás

Sándor

Dominik Tamás
2 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 1.50
286 GUTECZ Kornél

GUTECZ

Kornél
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 1.50
287 Bodor Nóra Anna

Bodor

Nóra Anna
2 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 1.50
288 Ágoston Csanád Andor

Ágoston

Csanád Andor
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 1.50
289 Tótin Vanda

Tótin

Vanda
4-5 Gerje-CEKK Gerje-CEKK 2 1.50
290 Erdei Ferenc Zorán

Erdei

Ferenc Zorán
2-3 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 1.50
291 Szilágyi Tamara

Szilágyi

Tamara
3 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 1.50
292 Madarász Csaba Viktor

Madarász

Csaba Viktor
2 Gerje-CEKK Gerje-CEKK 2 1.50
293 Muzsek Luca Helén

Muzsek

Luca Helén
2 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 1.50
294 Szekeres Nóra

Szekeres

Nóra
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 1.50
295 Tóth Barnabás

Tóth

Barnabás
3 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 1.50
296 Csaszlava Lilla

Csaszlava

Lilla
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 1.50
297 Dancs Gergely Horka

Dancs

Gergely Horka
2 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 1.50
298 Pados Levente

Pados

Levente
3 RICSILLA RICSILLA 2 1.00
299 Tállai Zaránd

Tállai

Zaránd
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 1 1.00
300 Szakács Anna Léna

Szakács

Anna Léna
3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 1.00
301 Kiss József

Kiss

József
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 1 1.00
302 Nagy Botond

Nagy

Botond
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 1.00
303 Tilli Boglárka

Tilli

Boglárka
2 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 1.00
304 Wágner Krisztián Patrik

Wágner

Krisztián Patrik
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 1.00
305 Purza Vlad Tudor

Purza

Vlad Tudor
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 1.00
306 Elek Levente

Elek

Levente
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 1.00
307 Szarka Levente

Szarka

Levente
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 1 1.00
308 Szabó Álmos

Szabó

Álmos
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 1.00
309 Kovács Máté

Kovács

Máté
1 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 1.00
310 Palotai Fanni

Palotai

Fanni
4 Záhonyi Zsiráfok Záhonyi Zsiráfok 1 1.00
311 Nagy Zalán

Nagy

Zalán
1 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 1.00
312 Cserép Milán

Cserép

Milán
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 1.00
313 Dócs Antal János

Dócs

Antal János
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 1.00
314 Horváth Lili Anna

Horváth

Lili Anna
1 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 1.00
315 Endrédi Gréta Mária

Endrédi

Gréta Mária
2 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 1.00
316 Koch Csanád

Koch

Csanád
1-2 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 1.00
317 Veszprémi Vince Ferenc

Veszprémi

Vince Ferenc
4 Újpest-MT/B Újpest-MT/B 2 1.00
318 Grendorf Kata Gréta

Grendorf

Kata Gréta
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 1.00
319 Semethy Yvonne Tessa

Semethy

Yvonne Tessa
1-5 Vasas Bolhák Vasas Bolhák 2 1.00
320 Kiss-Bartos Júlia

Kiss-Bartos

Júlia
1 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 1.00
321 Dóczi Levente

Dóczi

Levente
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 1.00
322 Örsi Anna Mária

Örsi

Anna Mária
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 1.00
323 Varga Domos Marcell

Varga

Domos Marcell
4 BSC BSC 2 1.00
324 Berta András

Berta

András
3 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 1.00
325 Beck Sára

Beck

Sára
1 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 1.00
326 Fazekas Zsombor

Fazekas

Zsombor
bedob MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 1.00
327 Csorba Adrienn

Csorba

Adrienn
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 1.00
328 Lo Cheikh Ádám

Lo Cheikh

Ádám
5 RICSILLA RICSILLA 2 1.00
329 Kövér Bendegúz

Kövér

Bendegúz
dobó Hévíz SK Hévíz SK 2 1.00
330 Papp Boglárka

Papp

Boglárka
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 1.00
331 Tóth Réka

Tóth

Réka
4 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 1.00
332 Molnár-Gábor Vanda

Molnár-Gábor

Vanda
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 1.00
333 Szukits Koppány

Szukits

Koppány
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2 1.00
334 Németh Zsófia Vanda

Németh

Zsófia Vanda
1 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 1.00
335 Kőrös-Kovács Nimród

Kőrös-Kovács

Nimród
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 1.00
336 Weiger Dániel Róbert

Weiger

Dániel Róbert
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 1.00
337 Csór Gergő

Csór

Gergő
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 1.00
338 Román Bálint

Román

Bálint
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 1.00
339 Sasi Réka

Sasi

Réka
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 1.00
340 Pénzes Hunor

Pénzes

Hunor
1 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 1.00
341 Kurucsai Hunor

Kurucsai

Hunor
4 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 1 1.00
342 Ivkovic Márkó

Ivkovic

Márkó
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 1.00
343 Czakó Vince Attila

Czakó

Vince Attila
1 DMTK DMTK 1 1.00
344 Pamminger Zsombor

Pamminger

Zsombor
5 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 1.00
345 Jánosi Dániel

Jánosi

Dániel
1 NYKK Eötvös NYKK Eötvös 2 1.00
346 Terjéki Tamara

Terjéki

Tamara
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 1.00
347 Mihálovics Bálint

Mihálovics

Bálint
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 1.00
348 Hobok Benedek

Hobok

Benedek
1-2 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 1.00
349 Pataky Vilmos

Pataky

Vilmos
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 1.00
350 Bogdán Noé Dániel

Bogdán

Noé Dániel
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 1.00
351 Kláris Melinda

Kláris

Melinda
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 1.00
352 Varga Máté

Varga

Máté
cente MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 1.00
353 Gangl Ádám Richárd

Gangl

Ádám Richárd
2 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 1.00
354 Jogg Marcell

Jogg

Marcell
2 Újpest-MT/B Újpest-MT/B 2 1.00
355 Lukán Boris

Lukán

Boris
2 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 1 1.00
356 Sóvári Kristóf

Sóvári

Kristóf
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 1.00
357 Üveges Emma

Üveges

Emma
3 DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 2 1.00
358 Németh Zsolt

Németh

Zsolt
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 1.00
359 Vincze Levente

Vincze

Levente
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 1.00
360 Veresegyházi Miklós

Veresegyházi

Miklós
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 1.00
361 Toman Zsófi Rozi

Toman

Zsófi Rozi
3 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 1.00
362 Reil Emili

Reil

Emili
3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 1.00
363 Takács Máté

Takács

Máté
4 Beszterce KK Beszterce KK 2 1.00
364 Szeredi Olivér Csaba

Szeredi

Olivér Csaba
4 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 1.00
365 Sipőcz Noémi

Sipőcz

Noémi
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 1.00
366 Ács Lilla Viktória

Ács

Lilla Viktória
2 SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 2 1.00
367 Herkó Péter

Herkó

Péter
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 1.00
368 Gscheidt Dominik

Gscheidt

Dominik
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 1.00
369 Lipcsik Alíz

Lipcsik

Alíz
1 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 1.00
370 FARKAS Zalán Ákos

FARKAS

Zalán Ákos
1-5 Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 2 1.00
371 Tenk Flórián

Tenk

Flórián
1-5 VUKE U12 Leopárdok VUKE U12 Leopárdok 2 1.00
372 Simon Sára

Simon

Sára
1 BSC BSC 2 1.00
373 Kós Patrícia

Kós

Patrícia
1 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 1.00
374 Szabó Gergő

Szabó

Gergő
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 1.00
375 Gál Edina

Gál

Edina
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 1.00
376 Hallgat Péter

Hallgat

Péter
2 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 1.00
377 Marcsingó Barnabás

Marcsingó

Barnabás
3 Monok SE Monok SE 1 1.00
378 Kovács Zétény Attila

Kovács

Zétény Attila
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 1.00
379 Kerényi Balázs

Kerényi

Balázs
1 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 1.00
380 Fekete Róbert

Fekete

Róbert
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 1.00
381 Gábor Edgár

Gábor

Edgár
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 1.00
382 Péntek Sámuel Tamás

Péntek

Sámuel Tamás
2 Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 2 1.00
383 Nagy Gábor

Nagy

Gábor
1 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 1.00
384 Ortutay Bendegúz

Ortutay

Bendegúz
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 1.00
385 Orlik László Gábor

Orlik

László Gábor
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 1.00
386 Orosz Orsolya

Orosz

Orsolya
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 1 1.00
387 Magyar Luca

Magyar

Luca
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 1.00
388 Csesznegi Bálint

Csesznegi

Bálint
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 1.00
389 Malárik Máté

Malárik

Máté
bedob Esztergom U12 Esztergom U12 1 1.00
390 Neusinger-Kiss Fédra

Neusinger-Kiss

Fédra
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 1 1.00
391 Bartha Patrik

Bartha

Patrik
2 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 1.00
392 Tóth Álmos Vazul

Tóth

Álmos Vazul
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 1.00
393 Gershoj Benjamin

Gershoj

Benjamin
4 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 1.00
394 Pencz Flóra

Pencz

Flóra
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 1.00
395 Veczán Ádám Pál

Veczán

Ádám Pál
irány MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 1.00
396 Hetesi Janka Sára

Hetesi

Janka Sára
5 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 1.00
397 Bélafalvi Dóra

Bélafalvi

Dóra
5 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 1.00
398 Salai Dorián

Salai

Dorián
4 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 1.00
399 Sárándi István

Sárándi

István
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 1.00
400 Remete Donát

Remete

Donát
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 1.00
401 Záhonyi Márk

Záhonyi

Márk
1 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 1.00
402 Nagy Bálint

Nagy

Bálint
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 1 1.00
403 Novák Levente Ákos

Novák

Levente Ákos
2 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 1.00
404 Kóródi Anna

Kóródi

Anna
2-3 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 1.00
405 Langer Benjamin Alexander

Langer

Benjamin Alexander
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 1.00
406 Varga Dávid

Varga

Dávid
1-5 VUKE U12 Oroszlánok VUKE U12 Oroszlánok 2 1.00
407 Puy Eszter Dorka

Puy

Eszter Dorka
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 1.00
408 Jakucs-Herczeg Franciska Flóra

Jakucs-Herczeg

Franciska Flóra
2 Viadukt SE Viadukt SE 2 1.00
409 Morvai Bence

Morvai

Bence
2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 1.00
410 Labancz Vilmos János

Labancz

Vilmos János
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 1.00
411 Pogácsás Zsolt

Pogácsás

Zsolt
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 1 1.00
412 Szabó Lehel Nimród

Szabó

Lehel Nimród
2 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 1.00
413 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 1.00
414 Tóth Blanka

Tóth

Blanka
2 DMTK Leány DMTK Leány 2 1.00
415 Talló Zétény

Talló

Zétény
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 1.00
416 Kiss Ajsa Borbála

Kiss

Ajsa Borbála
2 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 1 1.00
417 Lengyel Zsombor

Lengyel

Zsombor
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 1.00
418 Gyebnár Áron

Gyebnár

Áron
2 Gerje-CEKK Gerje-CEKK 2 1.00
419 Vesztróczy Gergely Ede

Vesztróczy

Gergely Ede
1 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 1.00
420 Cserny Csanád

Cserny

Csanád
1-5 VUKE U12 Leopárdok VUKE U12 Leopárdok 2 1.00
421 Jakabfi Cintia

Jakabfi

Cintia
3 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 1.00
422 Lovasi Levente Mór

Lovasi

Levente Mór
3 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 1.00
423 Merkel Blanka

Merkel

Blanka
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 1.00
424 Hiegl Matthias

Hiegl

Matthias
3 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 1.00
425 Pálfi Balázs

Pálfi

Balázs
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 1.00
426 Zeberer-Bakócai Levente

Zeberer-Bakócai

Levente
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 1 1.00
427 Rákosi Emma

Rákosi

Emma
2 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 1.00
428 Mizsák Zsuzsanna

Mizsák

Zsuzsanna
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 1 1.00
429 Weigert Zoltán

Weigert

Zoltán
4 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 1.00
430 Hudi Lívia

Hudi

Lívia
3 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 1.00
431 Kiss Barnabás

Kiss

Barnabás
2 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 1.00
432 Tüske Petra Paula

Tüske

Petra Paula
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 1.00
433 Somogyi Réka

Somogyi

Réka
2-3 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 1.00
434 PÁVEL Ármin

PÁVEL

Ármin
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 1.00
435 Láng Olivér

Láng

Olivér
2 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 1.00
436 Szántó Szabolcs István

Szántó

Szabolcs István
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 1.00
437 Pusztai Bálint

Pusztai

Bálint
4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 2 1.00
438 Borbély Endre

Borbély

Endre
4-5 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 1.00
439 Fárbás Dániel

Fárbás

Dániel
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 1.00
440 Miklóssy Lea

Miklóssy

Lea
3 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 1.00
441 Ungvári Nóra

Ungvári

Nóra
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 1.00
442 Nagy Balázs Kristóf

Nagy

Balázs Kristóf
2 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 1.00
443 Szentesi Linda

Szentesi

Linda
3-4 KARCAGI SE Oroszlánok KARCAGI SE Oroszlánok 1 1.00
444 Sipos Ádám

Sipos

Ádám
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 1.00
445 Trapp Máté

Trapp

Máté
2 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 1.00
446 Nagy Áron

Nagy

Áron
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 1.00
447 Vajda Nóra

Vajda

Nóra
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 1.00
448 Hamza Hunor Jutocsa

Hamza

Hunor Jutocsa
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 1 1.00
449 Virág Botond Áron

Virág

Botond Áron
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 1.00
450 Branda Helga Petronella

Branda

Helga Petronella
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 1.00
451 Kun-Szabó Dániel

Kun-Szabó

Dániel
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 1.00
452 Papp Zalán

Papp

Zalán
3 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 1.00
453 Tornóczky Mór Péter

Tornóczky

Mór Péter
1-2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 1.00
454 Germus Lili

Germus

Lili
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 1 1.00
455 Kárpáti Marcell

Kárpáti

Marcell
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 1.00
456 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
2 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 1.00
457 Kitanics Léna

Kitanics

Léna
4 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 1.00
458 Kovács Levente

Kovács

Levente
1 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 1 1.00
459 Gergácz Ádám

Gergácz

Ádám
1 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 1 1.00
460 Kálló-Nagy Zsombor

Kálló-Nagy

Zsombor
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 1.00
461 Makk Milán

Makk

Milán
1 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 1.00
462 Tamaskó Milla Dóra

Tamaskó

Milla Dóra
4-5 Bajai NKK Bajai NKK 2 1.00
463 Vulpe Titus Mihail

Vulpe

Titus Mihail
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 1.00
464 Zélity Kristóf

Zélity

Kristóf
3 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 1.00
465 Jakab Attila

Jakab

Attila
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 1.00
466 Laczi Vivien

Laczi

Vivien
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 1.00
467 Csóti Zsombor

Csóti

Zsombor
2 RICSILLA RICSILLA 2 1.00
468 Banitz Boróka

Banitz

Boróka
2 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 1.00
469 Temesvári Kristóf

Temesvári

Kristóf
1 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 1.00
470 Krachun Borka Hanga

Krachun

Borka Hanga
2 Viadukt SE Viadukt SE 2 1.00
471 Gulyás Bálint Béla

Gulyás

Bálint Béla
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 1.00
472 Szanda-Nagy Zétény

Szanda-Nagy

Zétény
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 1.00
473 Ricska Hunor

Ricska

Hunor
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 1.00
474 Medgyesi Kristóf Ákos

Medgyesi

Kristóf Ákos
3 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 1.00
475 Tóth Fanni

Tóth

Fanni
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 1.00
476 Szulák Anna Eszter

Szulák

Anna Eszter
5 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 1.00
477 Nagy Emilía

Nagy

Emilía
1 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 1.00
478 Szudolszky Ajna

Szudolszky

Ajna
1 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 1.00
479 Kajdi István Rókus

Kajdi

István Rókus
3 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 1.00
480 Tarkovács Levente

Tarkovács

Levente
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 1.00
481 Magda Barnabás

Magda

Barnabás
1 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 1.00
482 Ritter Tibor Márk

Ritter

Tibor Márk
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 1 1.00
483 Németh Rebeka

Németh

Rebeka
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 1.00
484 Palyov Lara

Palyov

Lara
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 1.00
485 Parragi Dominik

Parragi

Dominik
2-3 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 1.00
486 Bácsa Nikoletta

Bácsa

Nikoletta
1-2 KARCAGI SE Oroszlánok KARCAGI SE Oroszlánok 1 1.00
487 Sós Patrik

Sós

Patrik
4 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 1.00
488 Keszthelyi Bianka

Keszthelyi

Bianka
4 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 1.00
489 Csizmadia Zoé Dóra

Csizmadia

Zoé Dóra
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 1.00
490 Tisza-Papp Anna

Tisza-Papp

Anna
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 1.00
491 Takács Zalán

Takács

Zalán
1-5 VUKE U12 Oroszlánok VUKE U12 Oroszlánok 2 1.00
492 Karajos Regő Botond

Karajos

Regő Botond
3 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 1.00
493 Szabó Zsombor

Szabó

Zsombor
4 RICSILLA RICSILLA 2 1.00
494 Gaál Nóra

Gaál

Nóra
2 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 1.00
495 Kovács Bence

Kovács

Bence
3-4 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 1.00
496 Vértes Botond

Vértes

Botond
4 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 1.00
497 Vasi Botond

Vasi

Botond
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 1.00
498 Csontos Medox

Csontos

Medox
4 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 1.00
499 Szaszkó-Bogár Eszter

Szaszkó-Bogár

Eszter
1 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 1.00
500 Spanraft Dániel

Spanraft

Dániel
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 1 1.00
501 Daróczi Gergő

Daróczi

Gergő
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 1.00
502 Molnár Mária Tünde

Molnár

Mária Tünde
3 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 1 1.00
503 Molnár Márton Emil

Molnár

Márton Emil
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 1 1.00
504 Hajdu Balázs

Hajdu

Balázs
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 1 1.00
505 Szebeni Balázs

Szebeni

Balázs
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 1.00
506 Ikotity Keve

Ikotity

Keve
2-3 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 1.00
507 Lamperth Luca Fanni

Lamperth

Luca Fanni
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 1.00
508 Zentai Péter

Zentai

Péter
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 1.00
509 Takács Bence

Takács

Bence
3 Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 2 1.00
510 KÁDÁR Botond

KÁDÁR

Botond
1-5 Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 2 1.00
511 Wratschko Lucas Volker

Wratschko

Lucas Volker
4 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 1.00
512 Takács Elza

Takács

Elza
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 1.00
513 Kiss Márk Dominik

Kiss

Márk Dominik
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 1.00
514 Radnai Dávid

Radnai

Dávid
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 1.00
515 Lagler Bonita

Lagler

Bonita
2 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 1.00
516 Varga Zétény

Varga

Zétény
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 1.00
517 Halászy Mátyás

Halászy

Mátyás
2 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 1.00
518 Trenka Barnabás

Trenka

Barnabás
4 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 1.00
519 Babulják Balázs

Babulják

Balázs
5 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 1.00
520 Marosi Zoltán

Marosi

Zoltán
1 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 1.00
521 Burányi Nelli

Burányi

Nelli
1 Gerje-CEKK Gerje-CEKK 2 1.00
522 Kámán Roland

Kámán

Roland
2 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 1.00
523 Nagy Dávid

Nagy

Dávid
1 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 1.00
524 Bibor Blanka

Bibor

Blanka
2-3 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 1.00
525 Hárs Janka

Hárs

Janka
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 1.00
526 Dombai-Pap Olivér

Dombai-Pap

Olivér
3 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 1.00
527 Nagy József Kornél

Nagy

József Kornél
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 1.00
528 Goda Krisztián

Goda

Krisztián
4 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 1.00
529 Handler Attila

Handler

Attila
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 1.00
530 Borus Zala

Borus

Zala
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 1.00
531 Bartl Áron

Bartl

Áron
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 1.00
532 Veresegyházi Mátyás

Veresegyházi

Mátyás
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 1.00
533 Halász Ádám

Halász

Ádám
4 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 1.00
534 Kovács Bendegúz

Kovács

Bendegúz
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 1 1.00
535 Szilágyi Dorina

Szilágyi

Dorina
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 1.00
536 Csepin Réka

Csepin

Réka
1 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 1.00
537 Reiner Buda Bulcsú

Reiner

Buda Bulcsú
1-3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 1.00
538 Telegdi Nóra

Telegdi

Nóra
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 1 1.00
539 Takács Krisztián

Takács

Krisztián
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 1.00
540 Csurgó Blanka

Csurgó

Blanka
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 1.00
541 Tarcsa Linett

Tarcsa

Linett
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 1.00
542 Ecsedi-Orosz Anna

Ecsedi-Orosz

Anna
2 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 1 1.00
543 Makovics Nóra

Makovics

Nóra
3 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 1.00
544 Czakó Máté

Czakó

Máté
1 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 1.00
545 Kronavetter Dániel

Kronavetter

Dániel
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 1.00
546 Tóth Sári

Tóth

Sári
1 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 1.00
547 Tüttő Zsombor

Tüttő

Zsombor
5 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 1.00
548 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
3 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 1.00
549 Bigus Nóra

Bigus

Nóra
4 Török Sasok Török Sasok 2 1.00
550 Kutykó Hanna Róza

Kutykó

Hanna Róza
3 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 1.00
551 Kozma Lóránt

Kozma

Lóránt
1 NYKK Eötvös NYKK Eötvös 2 1.00
552 Dombóvári Péter

Dombóvári

Péter
3 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 1.00
553 Zentai Zaránd

Zentai

Zaránd
3 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 1 1.00
554 Juhász Zsombor

Juhász

Zsombor
2 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 1.00
555 Fogl Noel

Fogl

Noel
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 1 1.00
556 Szilágyi Diána

Szilágyi

Diána
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 1.00
557 Tukora Zétény

Tukora

Zétény
1 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 1.00
558 Tóth Péter

Tóth

Péter
4 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 1.00
559 Bognár Zalán György

Bognár

Zalán György
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 1.00
560 Czilik Miklós

Czilik

Miklós
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 1.00
561 Máté Roland

Máté

Roland
2 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 1.00
562 Szabó Loreláj

Szabó

Loreláj
1 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 1.00
563 Dési Erik

Dési

Erik
4 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 1.00
564 Gönczy Lara

Gönczy

Lara
2 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 1.00
565 Horváth Bianka

Horváth

Bianka
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 1.00
566 Szabó Jázmin

Szabó

Jázmin
5 RICSILLA RICSILLA 2 1.00
567 Tokai Bence

Tokai

Bence
3 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 1.00
568 FARKAS Zoltán

FARKAS

Zoltán
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 1.00
569 Kilvinger Barnabás Gábor

Kilvinger

Barnabás Gábor
2 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 1.00
570 Mátrai Nóra

Mátrai

Nóra
2 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 1.00
571 Miklós Robin

Miklós

Robin
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 1 1.00
572 Pergely Krisztina

Pergely

Krisztina
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 1.00
573 Czecze Hunor Zalán

Czecze

Hunor Zalán
irány MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 1.00
574 Harangozó Gergely

Harangozó

Gergely
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 1.00
575 Samson-Érckövi Éva Omozele

Samson-Érckövi

Éva Omozele
5 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 1.00
576 Ádám Benedek

Ádám

Benedek
1 BSC BSC 2 1.00
577 Svábik Alex Zétény

Svábik

Alex Zétény
2 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 1 1.00
578 Komor Zseni Zsófia

Komor

Zseni Zsófia
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 1.00
579 Ábrahám Gergő

Ábrahám

Gergő
1 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 1.00
580 Tóth-Miklósik Dorka

Tóth-Miklósik

Dorka
2 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 1.00
581 Bozóki Nimród Péter

Bozóki

Nimród Péter
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 1.00
582 Farkas Kornél

Farkas

Kornél
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 1.00
583 Földesi Zsombor

Földesi

Zsombor
3 Monok SE Monok SE 2 1.00
584 Balla Kristóf

Balla

Kristóf
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 1.00
585 Iván Levente

Iván

Levente
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 1.00
586 Barabás Benett Hunor

Barabás

Benett Hunor
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 1.00
587 Fafula Bendegúz

Fafula

Bendegúz
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 1 1.00
588 Szíj Barnabás

Szíj

Barnabás
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 1.00
589 Vincsákovics Máté

Vincsákovics

Máté
5 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 1.00
590 Vadadi Márton

Vadadi

Márton
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 1.00
591 Pojbics Dávid

Pojbics

Dávid
4 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 1.00
592 Pató Bence

Pató

Bence
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 1.00
593 Laskai Ramses Bence

Laskai

Ramses Bence
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 1 1.00
594 Halasy Enikő

Halasy

Enikő
1 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 1.00
595 Juhász Andor

Juhász

Andor
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 1.00
596 Bende Mór

Bende

Mór
2 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 1.00
597 Erős Liza

Erős

Liza
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 1.00
598 Fehér Bence

Fehér

Bence
4 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 1.00
599 Szabadi Hanna

Szabadi

Hanna
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 1.00
600 Tóth Szira Eszter

Tóth

Szira Eszter
2 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 1.00
601 Fritz Fanni

Fritz

Fanni
1 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 1.00
602 SZAJKÓ Dominik

SZAJKÓ

Dominik
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 1.00
603 Schmidt Vince

Schmidt

Vince
4 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 1.00
604 Kovács Barbara

Kovács

Barbara
1 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 1.00
605 Guzsvinecz Kornél Roland

Guzsvinecz

Kornél Roland
1 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 1.00
606 Fekete Ábel

Fekete

Ábel
3 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 1.00
607 Peinhardt Franciska

Peinhardt

Franciska
2 SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 2 1.00
608 Horváth Norbert Zoltán

Horváth

Norbert Zoltán
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 1.00
609 Hegedűs Áron

Hegedűs

Áron
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 0.50
610 Dede Lilla

Dede

Lilla
1 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 0.50
611 Bohn Levente János

Bohn

Levente János
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 0.50
612 Nagy Benjámin

Nagy

Benjámin
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 0.50
613 Grád Bálint

Grád

Bálint
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 0.50
614 Takács Levente Imre

Takács

Levente Imre
3 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 0.50
615 Marics Léda Blanka

Marics

Léda Blanka
4 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 0.50
616 Fiser Domonkos

Fiser

Domonkos
1-2 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 0.50
617 Czombos Nikolett Evelin

Czombos

Nikolett Evelin
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 0.50
618 Varga Domonkos Lázár

Varga

Domonkos Lázár
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 0.50
619 Kovács Adrienn

Kovács

Adrienn
2 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 0.50
620 Magda László

Magda

László
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 0.50
621 Diószegi Szabolcs

Diószegi

Szabolcs
1-2 Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 2 0.50
622 Török Dávid

Török

Dávid
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 0.50
623 Domján Bálint

Domján

Bálint
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 0.50
624 Lóvász Bence

Lóvász

Bence
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 0.50
625 Féhr Zalán

Féhr

Zalán
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 0.50
626 Gajda Alexandra

Gajda

Alexandra
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 0.50
627 Kovács Dávid

Kovács

Dávid
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 0.50
628 Kokavecz Rita

Kokavecz

Rita
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 0.50
629 Bujtás Rebeka

Bujtás

Rebeka
1 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 0.50
630 Turcsányi Tamás

Turcsányi

Tamás
2 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 0.50
631 Frank Bálint Mátyás

Frank

Bálint Mátyás
3 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 0.50
632 Sárváry Anna Ilona

Sárváry

Anna Ilona
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 0.50
633 Kurucz Áron

Kurucz

Áron
irány MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 0.50
634 Gyurcsán Tibor

Gyurcsán

Tibor
1 NYKK Eötvös NYKK Eötvös 2 0.50
635 Németh Karola

Németh

Karola
3 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 0.50
636 Császár-Nagymihály Olivér

Császár-Nagymihály

Olivér
4 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 0.50
637 Áchim Tamara

Áchim

Tamara
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 0.50
638 Untermüller Lilla Magdolna

Untermüller

Lilla Magdolna
1 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 0.50
639 Erős Máté

Erős

Máté
4 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 0.50
640 Sepsey Lilla

Sepsey

Lilla
1-5 Vasas Bolhák Vasas Bolhák 2 0.50
641 Szokonya Gergő

Szokonya

Gergő
3 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 0.50
642 Fraknói Dalma

Fraknói

Dalma
4 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 0.50
643 Kővári Zsófia

Kővári

Zsófia
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 0.50
644 Vaspál Márton

Vaspál

Márton
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 0.50
645 Somodi Csenge

Somodi

Csenge
2 Ajka Ajka 2 0.50
646 Konecsnyi Bertin

Konecsnyi

Bertin
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 0.50
647 Orovecz Zsombor

Orovecz

Zsombor
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 0.50
648 Tóth Máté

Tóth

Máté
3-5 PILIS Basket PILIS Basket 2 0.50
649 Visnyár Bence Zoltán

Visnyár

Bence Zoltán
2 Salgótarjáni KSE Szécsény Salgótarjáni KSE Szécsény 2 0.50
650 Kuppin Laura

Kuppin

Laura
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 0.50
651 Horváth Nóra

Horváth

Nóra
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 0.50
652 Földi Fanni

Földi

Fanni
1 Ajka Ajka 2 0.50
653 Börönte Ádám

Börönte

Ádám
1 Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2 0.50
654 Kubista Dávid Áron

Kubista

Dávid Áron
1 DMTK DMTK 2 0.50
655 Balogh Adrienn

Balogh

Adrienn
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 0.50
656 Böröcz Bianka

Böröcz

Bianka
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 0.50
657 Suba Flóra

Suba

Flóra
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 0.50
658 Tallós Bence

Tallós

Bence
1 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 0.50
659 Bencze Dániel Bendegúz

Bencze

Dániel Bendegúz
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2 0.50
660 Bodnár Eliza

Bodnár

Eliza
2 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 0.50
661 Matuz Gergely

Matuz

Gergely
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 0.50
662 Ihász Kitti

Ihász

Kitti
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 0.50
663 Szabó Donát

Szabó

Donát
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 0.50
664 Menyhárt Barnabás

Menyhárt

Barnabás
2 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 0.50
665 Tamási Luca

Tamási

Luca
1 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 0.50
666 Sztojka Anna Sára

Sztojka

Anna Sára
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 0.50
667 Bakacsi Bulcsú

Bakacsi

Bulcsú
2 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 0.50
668 Gecse Áron Tamás

Gecse

Áron Tamás
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 0.50
669 CSABAY Ármin

CSABAY

Ármin
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 0.50
670 Pozsonyi Kíra

Pozsonyi

Kíra
2 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 0.50
671 Sipos Boglárka

Sipos

Boglárka
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 0.50
672 Kolonits Flóra

Kolonits

Flóra
5 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 0.50
673 Csongrádi Anna

Csongrádi

Anna
2 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 0.50
674 Lehőcz Zétény

Lehőcz

Zétény
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 0.50
675 Zsédenyi Marcell

Zsédenyi

Marcell
4,5 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 0.50
676 Fazekas Áron

Fazekas

Áron
2-3 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 0.50
677 Kiss-Barsi Viktor

Kiss-Barsi

Viktor
1 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 0.50
678 Székely-Sipos Viola

Székely-Sipos

Viola
2 Török Sasmadarak Török Sasmadarak 2 0.50
679 Gere Krisztián

Gere

Krisztián
3 Újpest-MT/B Újpest-MT/B 2 0.50
680 Fodróczi Fanni

Fodróczi

Fanni
3 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 0.50
681 Horváth Magor Jutocsa

Horváth

Magor Jutocsa
2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 2 0.50
682 Sipos Soma

Sipos

Soma
irány MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 0.50
683 Budai Szilárd

Budai

Szilárd
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 0.50
684 Sasvári Bulcsú

Sasvári

Bulcsú
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 0.50
685 Hegymegi Laura

Hegymegi

Laura
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 0.50
686 Bűdi Balázs

Bűdi

Balázs
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 0.50
687 Ocskai László

Ocskai

László
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 0.50
688 Egei Bence Marcell

Egei

Bence Marcell
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 0.50
689 Farkas Ádám

Farkas

Ádám
4 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 0.50
690 Lőrincz Máté

Lőrincz

Máté
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 0.50
691 Bujdosó Zoé

Bujdosó

Zoé
5 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 0.50
692 Mészáros Viktória

Mészáros

Viktória
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 0.50
693 Bakos Barnabás

Bakos

Barnabás
5 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 0.50
694 Horváth Gergő

Horváth

Gergő
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 0.50
695 Kisgyörgy Boróka Réka

Kisgyörgy

Boróka Réka
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 0.50
696 Barna Níla

Barna

Níla
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 0.50
697 Goda Tamás

Goda

Tamás
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 0.50
698 Orlov Anna Lujza

Orlov

Anna Lujza
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 0.50
699 Ruzsinszki Zsombor

Ruzsinszki

Zsombor
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 0.50
700 Rádai Miklós

Rádai

Miklós
2 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 0.50
701 Hőgye Paulina

Hőgye

Paulina
1 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 0.50
702 Jancsók Olivér

Jancsók

Olivér
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 0.50
703 Scal Benjamin

Scal

Benjamin
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 0.50
704 Vukov Zétény

Vukov

Zétény
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 0.50
705 Oláh Bendegúz

Oláh

Bendegúz
3-4 Salgótarjáni KSE Szécsény Salgótarjáni KSE Szécsény 2 0.50
706 Domokos Ramóna

Domokos

Ramóna
2 Török Sasok Török Sasok 2 0.50
707 Pallagi György Marcell

Pallagi

György Marcell
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 0.50
708 Rosta Márton Domonkos

Rosta

Márton Domonkos
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 0.50
709 Tóth Zétény

Tóth

Zétény
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 0.50
710 Kismarczi Botond Attila

Kismarczi

Botond Attila
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 0.50
711 Szeszák Adél

Szeszák

Adél
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 0.50
712 Pataki Benedek Ágoston

Pataki

Benedek Ágoston
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 0.50
713 Zuber András

Zuber

András
5 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 0.50
714 Horti Mihály

Horti

Mihály
2 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 0.50
715 Kovács-Tököli Szófia

Kovács-Tököli

Szófia
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 0.50
716 Tőkey Vilmos Isua

Tőkey

Vilmos Isua
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 0.50
717 Koska Ádám

Koska

Ádám
2 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 0.50
718 Májer Károly

Májer

Károly
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 0.50
719 Major Péter Marcell

Major

Péter Marcell
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 0.50
720 Ónodi Balázs

Ónodi

Balázs
1 NYKK Eötvös NYKK Eötvös 2 0.50
721 Bácsalmási Dóra

Bácsalmási

Dóra
3 Viadukt SE Viadukt SE 2 0.50
722 Prantner Kinga

Prantner

Kinga
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 0.50
723 Jámbor Noel

Jámbor

Noel
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 0.50
724 Kozák Botond

Kozák

Botond
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 0.50
725 Nagy Márton Gábor

Nagy

Márton Gábor
5 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 0.50
726 Fülöp Letícia Gréta

Fülöp

Letícia Gréta
1 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 0.50
727 Hubay Péter Ákos

Hubay

Péter Ákos
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 0.50
728 Nagy Jázmin Neszta

Nagy

Jázmin Neszta
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 0.50
729 Nagy Borbála

Nagy

Borbála
2 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 0.50
730 Balta Roland

Balta

Roland
3 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 0.50
731 Zsitkó Sándor

Zsitkó

Sándor
2 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 0.50
732 Jánosi Gergő Máté

Jánosi

Gergő Máté
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 0.50
733 Szentpéteri Lilla

Szentpéteri

Lilla
4 DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 2 0.50
734 Darcsi Zsófia

Darcsi

Zsófia
4 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 0.50
735 Pataki Áron

Pataki

Áron
1-2 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 0.50
736 Belényes Levente Antal

Belényes

Levente Antal
3-4 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 0.50
737 Sándor Barna

Sándor

Barna
3 Salgótarjáni KSE Szécsény Salgótarjáni KSE Szécsény 2 0.50
738 Szabó Ádám

Szabó

Ádám
2 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 0.50
739 Szemán Alíz

Szemán

Alíz
4 Török Sasmadarak Török Sasmadarak 2 0.50
740 Makra Gergő Levente

Makra

Gergő Levente
5 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 0.50
741 Bednár Nóra Lili

Bednár

Nóra Lili
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 0.50
742 Kele Benjamin

Kele

Benjamin
2 Kanizsa Kosárlabda Klub Kanizsa Kosárlabda Klub 2 0.50
743 Vasvári Vivien

Vasvári

Vivien
3-4 NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 0.50
744 Kovács Fanni

Kovács

Fanni
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 0.50
745 Kiss Ármin

Kiss

Ármin
cente MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 0.50
746 Csehi Arnold

Csehi

Arnold
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 0.50
747 Budai Gábor Zalán

Budai

Gábor Zalán
2 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 0.50
748 Barna Zsombor

Barna

Zsombor
2 Dombóvári Kosársuli KE/B Dombóvári Kosársuli KE/B 2 0.50
749 Juhász Jázmin

Juhász

Jázmin
3 Salgótarjáni KSE Szécsény Salgótarjáni KSE Szécsény 2 0.50
750 Mara Júlia Eszter

Mara

Júlia Eszter
3 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 0.50
751 Horváth Zsombor

Horváth

Zsombor
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 0.50
752 Sal Kamilla

Sal

Kamilla
2 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 0.50
753 Manner Martin

Manner

Martin
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 0.50
754 Török Bálint

Török

Bálint
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 0.50
755 Csintalan Gergő

Csintalan

Gergő
1-2 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 0.50
756 Tornyos Alíz

Tornyos

Alíz
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 0.50
757 Vitéz Botond

Vitéz

Botond
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 0.50
758 Balogh Mira Eszter

Balogh

Mira Eszter
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 0.50
759 Marton Artúr

Marton

Artúr
1-5 VUKE U12 Oroszlánok VUKE U12 Oroszlánok 2 0.50
760 Siba Dániel István

Siba

Dániel István
5 BSC BSC 2 0.50
761 Baráth Cecília

Baráth

Cecília
2 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 0.50
762 Szabó Kamilla Veronika

Szabó

Kamilla Veronika
3 Török Sasok Török Sasok 2 0.50
763 Ádám Zsanett

Ádám

Zsanett
1 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 0.50
764 Farkas Ádám

Farkas

Ádám
3 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 0.50
765 Máthé-Tóth Marcell

Máthé-Tóth

Marcell
3 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 0.50
766 Ház Sámuel

Ház

Sámuel
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 0.50
767 Brunszvik Levente

Brunszvik

Levente
4-5 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 0.50
768 Szabó-Pap Erik

Szabó-Pap

Erik
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 0.50
769 Grósz Máté

Grósz

Máté
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 0.50
770 Gadácsi Bence

Gadácsi

Bence
3 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2 0.50
771 Polony Emma

Polony

Emma
4 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 0.50
772 Fazekas Bulcsú

Fazekas

Bulcsú
1-2 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 0.50
773 Biró Panna

Biró

Panna
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 0.50
774 Schmiedl Anna Kornélia

Schmiedl

Anna Kornélia
5 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 0.50
775 Elekes Tália

Elekes

Tália
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 0.50
776 Barna Bence

Barna

Bence
2 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 0.50
777 Szántó Soma András

Szántó

Soma András
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 0.50
778 Bíró Anna

Bíró

Anna
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 0.50
779 Ajtony Benedek

Ajtony

Benedek
2 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 0.50
780 Szoboszlai Ádám

Szoboszlai

Ádám
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 0.50
781 Ciortan Bogdan

Ciortan

Bogdan
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 0.50
782 Ertl Daniel

Ertl

Daniel
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 0.50
783 Galler Ambrus

Galler

Ambrus
1-5 VUKE U12 Oroszlánok VUKE U12 Oroszlánok 2 0.50
784 Gondos Fruzsina Anita

Gondos

Fruzsina Anita
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 0.50
785 Polyányi Liza

Polyányi

Liza
2 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 0.50
786 Mészáros Márk

Mészáros

Márk
2 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 0.50
787 Ország Katalin

Ország

Katalin
2 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 0.50
788 Bazsó Anna

Bazsó

Anna
5 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 0.50
789 Kulcsár Barna

Kulcsár

Barna
2 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 0.50
790 Kiss Bendegúz

Kiss

Bendegúz
2 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 0.50
791 Németh Gergő

Németh

Gergő
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 0.50
792 Velty Tekla Tamara

Velty

Tekla Tamara
1 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 0.50
793 Pintér Vivien Kinga

Pintér

Vivien Kinga
3 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 0.50
794 Göncz Emma

Göncz

Emma
2 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 0.50
795 Daskó Detre Milán

Daskó

Detre Milán
1 NYKK Eötvös NYKK Eötvös 2 0.50
796 Pamminger Soma

Pamminger

Soma
5 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 0.50
797 Varga Bálint

Varga

Bálint
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 0.50
798 Etzl Eszter

Etzl

Eszter
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 0.50
799 Gyatyel Máté

Gyatyel

Máté
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 0.50
800 Sallay Anna Gréta

Sallay

Anna Gréta
5 Sportdarázs Sportdarázs 2 0.50
801 Majoros Dorottya

Majoros

Dorottya
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 0.50
802 Borsos Panna

Borsos

Panna
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 0.50
803 Csákvári Attila Erik

Csákvári

Attila Erik
4 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 0.50
804 Tapodi Sári

Tapodi

Sári
1 Vasas Bolhák Vasas Bolhák 2 0.50
805 Bozó Rudolf Vilmos

Bozó

Rudolf Vilmos
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 0.50
806 Rózsás Kristóf

Rózsás

Kristóf
2 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 0.50
807 Tallmayer Szabolcs

Tallmayer

Szabolcs
3 DMTK DMTK 2 0.50
808 László Keve

László

Keve
3 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 0.50
809 Jambrik Zalán

Jambrik

Zalán
2 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 0.50
810 Krasznai Nóra

Krasznai

Nóra
2 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 0.50
811 Magos Csongor

Magos

Csongor
3 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 0.50
812 Markovits Dávid Marcell

Markovits

Dávid Marcell
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 0.50
813 Mihályi Hanna

Mihályi

Hanna
1 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 0.50
814 Tóth Anna Kamilla

Tóth

Anna Kamilla
4 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 0.50
815 Pozsonyi Máté

Pozsonyi

Máté
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 0.50
816 Péter Zsófia

Péter

Zsófia
1-5 Vasas Bolhák Vasas Bolhák 2 0.50
817 Pali Ilan

Pali

Ilan
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 0.50
818 Kállai Boglárka

Kállai

Boglárka
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 0.50
819 Máté Hunor

Máté

Hunor
3 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 0.50
820 Mester Dániel

Mester

Dániel
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 0.50
821 Musa Milán

Musa

Milán
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 0.50
822 Fekete-Páris Balázs

Fekete-Páris

Balázs
4 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 0.50
823 Tönköl Dorottya

Tönköl

Dorottya
3 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 0.50
824 Szántó-Holló Bulcsú

Szántó-Holló

Bulcsú
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 0.50
825 Balpataki Bence

Balpataki

Bence
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 0.50
826 Pálinkás Bettina

Pálinkás

Bettina
2 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 0.50
827 Udvardi Míra Diána

Udvardi

Míra Diána
5 Török Sasmadarak Török Sasmadarak 2 0.50
828 Horváth Benedek Tamás

Horváth

Benedek Tamás
3 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 0.50
829 Folkmann Bence

Folkmann

Bence
3 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2 0.50
830 Mészáros Milán

Mészáros

Milán
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 0.50
831 Szabó Noémi Lídia

Szabó

Noémi Lídia
1 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 0.50
832 Varga Vivien

Varga

Vivien
4-5 Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 2 0.50
833 Benkó Henrietta

Benkó

Henrietta
2 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 0.50
834 Tóth Balassa

Tóth

Balassa
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 0.50
835 Lakatos Noel Hunor

Lakatos

Noel Hunor
4 Dombóvári Kosársuli KE/B Dombóvári Kosársuli KE/B 2 0.50
836 Kövecs Luca Panna

Kövecs

Luca Panna
NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 0.50
837 Pomsár Anna

Pomsár

Anna
5 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 0.50
838 Veöreös Márton

Veöreös

Márton
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2 0.50
839 Oláh Benjámin Krisztofer

Oláh

Benjámin Krisztofer
2-3 Salgótarjáni KSE Szécsény Salgótarjáni KSE Szécsény 2 0.50
840 Reichert Vencel

Reichert

Vencel
1 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 0.50
841 Deák Zsófia

Deák

Zsófia
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 0.50
842 Jakab Zenkő

Jakab

Zenkő
2 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 0.50
843 Varga Bernát

Varga

Bernát
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 0.50
844 Závodszky Anna

Závodszky

Anna
2 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 0.50
845 Tóth Panna Gréta

Tóth

Panna Gréta
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 0.50
846 Molnár Márta Lili

Molnár

Márta Lili
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 0.50
847 Gulyás-Szabó Boglárka

Gulyás-Szabó

Boglárka
2 Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 2 0.50
848 Magyar Milán József

Magyar

Milán József
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 0.50
849 Pap Melinda

Pap

Melinda
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 0.50
850 Pichovszky Ferdinánd

Pichovszky

Ferdinánd
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 0.50
851 Horváth Zselyke

Horváth

Zselyke
2 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 0.50
852 Horváth Máté Imre

Horváth

Máté Imre
5 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 0.50
853 Baranyi Hella Lina

Baranyi

Hella Lina
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 0.50
854 Schubert Rudolf

Schubert

Rudolf
3 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 0.50
855 Farkas Aliz

Farkas

Aliz
3 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 0.50
856 Kühn György

Kühn

György
4-5 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 0.50
857 Nagy Dorka

Nagy

Dorka
2 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 0.50
858 Bogdán Ruben Adrián

Bogdán

Ruben Adrián
2 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 0.50
859 Lestyán-Goda Sára

Lestyán-Goda

Sára
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 0.50
860 Székely Eszter Edit

Székely

Eszter Edit
4 DMTK Leány DMTK Leány 2 0.50
861 Balás-Piri Kata

Balás-Piri

Kata
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 0.50
862 Ujvári Zoltán Márió

Ujvári

Zoltán Márió
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 0.50
863 Bordás Lili

Bordás

Lili
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 0.50
864 Kakuk Levente

Kakuk

Levente
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 0.50
865 Gulyás Erika

Gulyás

Erika
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 0.50
866 Bakó Szilvia

Bakó

Szilvia
1 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 0.50
867 Simon Amarilla

Simon

Amarilla
5 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 0.50
868 Pap Benedek

Pap

Benedek
3 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 0.50
869 Molnár Nóra

Molnár

Nóra
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 0.50
870 Herczeg Dániel

Herczeg

Dániel
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 0.50
871 Mezőssy Júlia

Mezőssy

Júlia
1-2 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 0.50
872 Vörös Noel Balázs

Vörös

Noel Balázs
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 0.50
873 Ferenc Gergő

Ferenc

Gergő
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 0.50
874 Varga Jázmin Anna

Varga

Jázmin Anna
3-4 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 0.50
875 Somogyi László Rudolf

Somogyi

László Rudolf
1 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 0.50
876 Magyarovits Janka

Magyarovits

Janka
4 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 0.50
877 Szigeti Marcell

Szigeti

Marcell
4 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 0.50
878 Kozák Sára

Kozák

Sára
2 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 0.50
879 Vida Levente

Vida

Levente
5 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 0.50
880 Silvi Renzo Zeno

Silvi

Renzo Zeno
2 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 0.50
881 Ribarics Domonkos Dániel

Ribarics

Domonkos Dániel
5 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 0.50
882 Muzsi Bence

Muzsi

Bence
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 0.50
883 Deés Barnabás

Deés

Barnabás
3 Ajka Ajka 2 0.50
884 Nagy Barnabás

Nagy

Barnabás
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 0.50
885 Schvéder Mónika Fanni

Schvéder

Mónika Fanni
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 0.50
886 Malik Zétény László

Malik

Zétény László
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 0.50
887 Patik Lilla

Patik

Lilla
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 0.50
888 Drágán Balázs Tamás

Drágán

Balázs Tamás
5 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 0.50
889 Androvics Mátyás

Androvics

Mátyás
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 0.50
890 Verebes Hanna

Verebes

Hanna
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 0.50
891 Sborgi Davide Emanuele

Sborgi

Davide Emanuele
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 0.50
892 Bors Anna Zoé

Bors

Anna Zoé
1 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 0.50
893 Kazi Dávid Márk

Kazi

Dávid Márk
1 Újpest-MT/B Újpest-MT/B 2 0.50
894 Tóthmárton Bence

Tóthmárton

Bence
4 Monok SE Monok SE 2 0.50
895 Galló-Szabó Milán

Galló-Szabó

Milán
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 0.50
896 Forreiter Eszter

Forreiter

Eszter
5 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 0.50
897 Ágfalvi Zsófia

Ágfalvi

Zsófia
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 0.50
898 Tóth Csaba

Tóth

Csaba
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 0.50
899 Tátrai Márk

Tátrai

Márk
1-2 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 0.50
900 Kónya Emili Tímea

Kónya

Emili Tímea
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 0.50
901 Pimvicska-Danyi Laura Lara

Pimvicska-Danyi

Laura Lara
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 0.50
902 Gurau Darius Cristian

Gurau

Darius Cristian
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 0.50
903 Dús Bence

Dús

Bence
1 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 0.50
904 Bodrogi Dániel

Bodrogi

Dániel
5 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 0.50
905 Bernáth Ákos

Bernáth

Ákos
4 Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 2 0.50
906 Kállai Fanni

Kállai

Fanni
4 SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 2 0.50
907 Góbi Gergő

Góbi

Gergő
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 0.50
908 Sági Helga

Sági

Helga
2 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 0.50
909 Telek Attila Csaba

Telek

Attila Csaba
1 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 0.50
910 Glöckler Ferenc

Glöckler

Ferenc
3 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2 0.50
911 SZABÓ Petra Nóra

SZABÓ

Petra Nóra
1-5 Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 2 0.50
912 Németh Csanád

Németh

Csanád
3 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 0.50
913 Jakabffy Márk

Jakabffy

Márk
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 0.50
914 Szalai Máté

Szalai

Máté
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 0.50
915 Kerékgyártó Lea Zoé

Kerékgyártó

Lea Zoé
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 0.50
916 Slezák Bálint

Slezák

Bálint
5 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 0.50
917 Balázs Laura

Balázs

Laura
2 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 0.50
918 Mojzes Márton

Mojzes

Márton
4 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 0.50
919 Stefanovits Szonja

Stefanovits

Szonja
3 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 0.50
920 Csiszár Bence Gábor

Csiszár

Bence Gábor
5 DMTK DMTK 2 0.50
921 Nagy Emma

Nagy

Emma
2 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 0.50
922 Baranyai Márk

Baranyai

Márk
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 0.50
923 Benedek Botond Aurél

Benedek

Botond Aurél
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 0.50
924 Lakatos Csanád

Lakatos

Csanád
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 0.50
925 Fiola Patrik  György

Fiola

Patrik György
5 Salgótarjáni KSE Szécsény