Ranglisták - Gyermek Kupa - 2021/2022
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Daróczi Zsombor

Daróczi

Zsombor
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 22.00
2 Mihályi Hanna

Mihályi

Hanna
1 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 18.00
3 Mikuska Bertold

Mikuska

Bertold
3 Beszterce KK Beszterce KK 2 16.50
4 Szabó Kristóf

Szabó

Kristóf
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 14.50
5 Sallai Milán

Sallai

Milán
4,5 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 14.50
6 Tilli Boglárka

Tilli

Boglárka
2 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 14.00
7 Tarjányi Balázs

Tarjányi

Balázs
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 13.50
8 Pénzes Hunor

Pénzes

Hunor
1 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 13.00
9 Balázsi Máté Csanád

Balázsi

Máté Csanád
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 12.50
10 Bősz Olivér

Bősz

Olivér
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 12.50
11 Novotni Máté

Novotni

Máté
cente MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 12.50
12 Käfer Jázmin

Käfer

Jázmin
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 12.00
13 Ehmann Csilla

Ehmann

Csilla
4 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 12.00
14 Juhász Lara

Juhász

Lara
1 DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 2 12.00
15 Kormos Csaba

Kormos

Csaba
4-5 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 11.00
16 Veresegyházi Mátyás

Veresegyházi

Mátyás
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 11.00
17 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 10.50
18 Kiss-Zsók Csongor

Kiss-Zsók

Csongor
1 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 10.50
19 Fárbás Benjámin

Fárbás

Benjámin
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 10.50
20 Rónaföldi Artúr Zétény

Rónaföldi

Artúr Zétény
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 10.00
21 Ricska Hunor

Ricska

Hunor
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 10.00
22 Ujvári Luca Sára

Ujvári

Luca Sára
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 10.00
23 Kovács Gergő

Kovács

Gergő
2-3 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 10.00
24 Kláris Melinda

Kláris

Melinda
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 10.00
25 Lengyel Zsombor

Lengyel

Zsombor
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 9.50
26 Szabó Herta

Szabó

Herta
3 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 9.50
27 Dányi Benett

Dányi

Benett
1 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 9.50
28 Roósz Balázs

Roósz

Balázs
1 Dombóvári Kosársuli KE/B Dombóvári Kosársuli KE/B 2 9.50
29 Beck Sára

Beck

Sára
1 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 9.50
30 Dénes Enikő

Dénes

Enikő
1 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 9.50
31 Mogyoródi Lili

Mogyoródi

Lili
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 9.50
32 Sallai Márton

Sallai

Márton
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 9.00
33 Sandrik Péter

Sandrik

Péter
2 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 9.00
34 Vértes Botond

Vértes

Botond
4 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 8.50
35 Benedek Botond Aurél

Benedek

Botond Aurél
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 8.50
36 Szebeni Balázs

Szebeni

Balázs
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 8.50
37 Ujhelyi Lea

Ujhelyi

Lea
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 8.50
38 Pásti Bianka

Pásti

Bianka
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 8.50
39 Peinhardt Franciska

Peinhardt

Franciska
2 SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 2 8.50
40 Szabó Álmos

Szabó

Álmos
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 8.50
41 Németh Zsolt

Németh

Zsolt
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 8.50
42 Bagó Dániel

Bagó

Dániel
3 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 8.00
43 Szántó-Holló Bulcsú

Szántó-Holló

Bulcsú
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 8.00
44 Tornóczky Mór Péter

Tornóczky

Mór Péter
1-2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 8.00
45 Kerékgyártó Lea Zoé

Kerékgyártó

Lea Zoé
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 8.00
46 Oláh Teodóra

Oláh

Teodóra
3 Sportdarázs Sportdarázs 2 8.00
47 Szécsy Panna

Szécsy

Panna
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 8.00
48 Papp Dávid

Papp

Dávid
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 8.00
49 Bácsalmási Dóra

Bácsalmási

Dóra
3 Viadukt SE Viadukt SE 2 8.00
50 Sallai Dániel

Sallai

Dániel
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 8.00
51 Csillag Viktor

Csillag

Viktor
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 8.00
52 Tóth-Cseri Dániel

Tóth-Cseri

Dániel
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 8.00
53 Kónya Lola Viktória

Kónya

Lola Viktória
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 7.50
54 Buda Bálint

Buda

Bálint
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 7.50
55 Soós Balázs

Soós

Balázs
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 7.50
56 Groza Mark

Groza

Mark
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 7.50
57 Bálint Andor Borisz

Bálint

Andor Borisz
3-4 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 7.50
58 Szabó Dorka

Szabó

Dorka
2 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 7.50
59 Mácsai László András

Mácsai

László András
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 7.50
60 Árpási Bence

Árpási

Bence
3 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 7.50
61 Dancs Gergely Horka

Dancs

Gergely Horka
2 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 7.50
62 Somodi Csenge

Somodi

Csenge
2 Ajka Ajka 2 7.50
63 Lipcsik Alíz

Lipcsik

Alíz
1 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 7.50
64 Kelemen Júlia Éva

Kelemen

Júlia Éva
3 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 7.50
65 Ház Sámuel

Ház

Sámuel
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 7.50
66 Körösy Gyula Benedek

Körösy

Gyula Benedek
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 1 7.00
67 Banks George

Banks

George
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 7.00
68 Fárbás Dániel

Fárbás

Dániel
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 7.00
69 Szentesi Linda

Szentesi

Linda
3-4 KARCAGI SE Oroszlánok KARCAGI SE Oroszlánok 1 7.00
70 Tóth Lóránd

Tóth

Lóránd
1 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 7.00
71 El-Nader Omár

El-Nader

Omár
1 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 7.00
72 Taricska Barbara Lili

Taricska

Barbara Lili
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 7.00
73 Kis Olivér

Kis

Olivér
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 1 7.00
74 Huszti Jázmin

Huszti

Jázmin
5 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 7.00
75 Borus Zala

Borus

Zala
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 7.00
76 Galatóczki Péter

Galatóczki

Péter
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 7.00
77 Szebényi Zóra

Szebényi

Zóra
2-3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 7.00
78 Mátés Gergő

Mátés

Gergő
2-3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 7.00
79 Erős Liza

Erős

Liza
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 7.00
80 Simon-Palásti Bende

Simon-Palásti

Bende
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 7.00
81 Galavits Levente Csaba

Galavits

Levente Csaba
3-4-5 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 7.00
82 Paitli Dóra Noémi

Paitli

Dóra Noémi
3 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 7.00
83 Turay Szonja

Turay

Szonja
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 7.00
84 Marcsingó Barnabás

Marcsingó

Barnabás
3 Monok SE Monok SE 1 7.00
85 Kiss Dorka

Kiss

Dorka
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 1 7.00
86 Bélafalvi Dóra

Bélafalvi

Dóra
5 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 7.00
87 Tóth Panna Gréta

Tóth

Panna Gréta
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 6.50
88 Molnár Hunor Vilmos

Molnár

Hunor Vilmos
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 6.50
89 Schekulin Flóra

Schekulin

Flóra
3 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 6.50
90 Mészáros Blanka

Mészáros

Blanka
1-2 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 6.50
91 Dudás Olivér

Dudás

Olivér
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 6.50
92 Balla Kristóf

Balla

Kristóf
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 6.50
93 Szőts Dávid József

Szőts

Dávid József
4 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2 6.50
94 Jakapovics Jana

Jakapovics

Jana
3-4 NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 6.50
95 Papp Boglárka

Papp

Boglárka
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 6.50
96 Kőrös-Kovács Nimród

Kőrös-Kovács

Nimród
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 6.50
97 Horváth Gergő

Horváth

Gergő
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 6.50
98 Balogh Viktor Jozsef

Balogh

Viktor Jozsef
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 6.50
99 Tóth Bernát

Tóth

Bernát
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 6.50
100 Levente Boglárka Petra

Levente

Boglárka Petra
1 DMTK Leány DMTK Leány 2 6.50
101 Hegyi Valér

Hegyi

Valér
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 6.50
102 Kenese Ádám

Kenese

Ádám
2 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 6.00
103 Horváth Mária Laura

Horváth

Mária Laura
3 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 6.00
104 Major Marcell

Major

Marcell
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 6.00
105 Jakabfi Cintia

Jakabfi

Cintia
3 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 6.00
106 Tarkovács Levente

Tarkovács

Levente
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 6.00
107 Atkári Ambrus Mór

Atkári

Ambrus Mór
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 6.00
108 Kámán Roland

Kámán

Roland
2 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 6.00
109 Dér-Szabó Anikó

Dér-Szabó

Anikó
4 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 6.00
110 Serestyén Amira

Serestyén

Amira
1 SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 2 6.00
111 Wéber Liliána

Wéber

Liliána
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 6.00
112 Bodor Nóra Anna

Bodor

Nóra Anna
2 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 6.00
113 Dalmi-Dienes Kende

Dalmi-Dienes

Kende
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 6.00
114 Barna Balázs

Barna

Balázs
1 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 6.00
115 Kovács Máté

Kovács

Máté
1 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 6.00
116 Román Richárd Bálint

Román

Richárd Bálint
1-2 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 6.00
117 Radnóti Soma

Radnóti

Soma
1-2 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 6.00
118 Menyhárt Barnabás

Menyhárt

Barnabás
2 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 6.00
119 Strasszer Botond

Strasszer

Botond
1 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 6.00
120 Takács Máté

Takács

Máté
4 Beszterce KK Beszterce KK 2 6.00
121 Koska Ádám

Koska

Ádám
2 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 6.00
122 Grósz Fanni

Grósz

Fanni
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 6.00
123 Czúni Csaba

Czúni

Csaba
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 6.00
124 RIGÓ Szabolcs

RIGÓ

Szabolcs
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 6.00
125 Kóródi Anna

Kóródi

Anna
2-3 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 6.00
126 Szlavicsek Zorán Mór

Szlavicsek

Zorán Mór
véd? Hévíz SK Hévíz SK 2 5.50
127 Závodszky Anna

Závodszky

Anna
2 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 5.50
128 Tüske Petra Paula

Tüske

Petra Paula
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 5.50
129 Nagy Noé Máté

Nagy

Noé Máté
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 5.50
130 Marton Hanna Bianka

Marton

Hanna Bianka
3 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 5.50
131 Kovács Péter

Kovács

Péter
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 5.50
132 Horváth Noel

Horváth

Noel
4-5 Ajka Ajka 2 5.50
133 Goda András

Goda

András
1-3 PILIS Basket PILIS Basket 2 5.50
134 Ormay Gergely

Ormay

Gergely
bedob MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 5.50
135 Orosz Barbara

Orosz

Barbara
1 DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 2 5.50
136 Máté Roland

Máté

Roland
2 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 5.50
137 Pék Botond

Pék

Botond
dobó Hévíz SK Hévíz SK 2 5.50
138 Pataki Gergő

Pataki

Gergő
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 5.50
139 SZAJKÓ Dominik

SZAJKÓ

Dominik
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 5.50
140 Kubista Dávid Áron

Kubista

Dávid Áron
1 DMTK DMTK 2 5.50
141 Szabados Mátyás

Szabados

Mátyás
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 5.50
142 Lehőcz Zétény

Lehőcz

Zétény
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 5.50
143 Lehoczki Marót

Lehoczki

Marót
4 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2 5.50
144 Haberland Ábel

Haberland

Ábel
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 5.50
145 Gergye Álmos

Gergye

Álmos
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 5.50
146 Krasznai Nóra

Krasznai

Nóra
2 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 5.00
147 Perkó Tamara

Perkó

Tamara
3 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 5.00
148 Rotter Hunor

Rotter

Hunor
3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 5.00
149 Nagy Judit Tünde

Nagy

Judit Tünde
1 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 5.00
150 Makk Milán

Makk

Milán
1 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 5.00
151 Kiss Máté Balázs

Kiss

Máté Balázs
1 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 5.00
152 Horváth Máté

Horváth

Máté
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 5.00
153 Kajsza Barna

Kajsza

Barna
3 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 5.00
154 Gaál Nóra

Gaál

Nóra
2 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 5.00
155 Kovács Bence

Kovács

Bence
3-4 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 5.00
156 Sós Patrik

Sós

Patrik
4 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 5.00
157 Székely Lia

Székely

Lia
4 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 5.00
158 Hobok Balázs

Hobok

Balázs
1-2 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 5.00
159 Kovács Laura Viktória

Kovács

Laura Viktória
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 5.00
160 Kronavetter Dániel

Kronavetter

Dániel
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 5.00
161 Pataki Gréta

Pataki

Gréta
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 5.00
162 Zámbó Kinga

Zámbó

Kinga
2 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 5.00
163 Molnár-Bodó Baján

Molnár-Bodó

Baján
1 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 5.00
164 Milcsarek András

Milcsarek

András
2 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 5.00
165 Morsics Máté

Morsics

Máté
2-3 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 5.00
166 Nyeső Emma

Nyeső

Emma
3 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 1 5.00
167 Szakál Péter

Szakál

Péter
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 5.00
168 Wágner Barnabás

Wágner

Barnabás
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 5.00
169 Rácz András

Rácz

András
3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 5.00
170 Stefanovits Hanna

Stefanovits

Hanna
1 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 5.00
171 Elek Levente

Elek

Levente
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 5.00
172 Joó Dávid

Joó

Dávid
cente MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 5.00
173 Kovács Tamara

Kovács

Tamara
1 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2 5.00
174 Gyurcsán Tibor

Gyurcsán

Tibor
1 NYKK Eötvös NYKK Eötvös 2 5.00
175 Tóth Richárd

Tóth

Richárd
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 5.00
176 Féhr Zalán

Féhr

Zalán
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 5.00
177 Halász-Lukács Réka

Halász-Lukács

Réka
1 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 5.00
178 Tóth Réka

Tóth

Réka
4 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 5.00
179 Ocskai László

Ocskai

László
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 5.00
180 Czakó Vince Attila

Czakó

Vince Attila
1 DMTK DMTK 1 5.00
181 Üveges Emma

Üveges

Emma
3 DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 2 5.00
182 Horn Hunor

Horn

Hunor
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 5.00
183 Pintér Ferenc Ákos

Pintér

Ferenc Ákos
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 5.00
184 Szokolik Olivér

Szokolik

Olivér
1-5 VUKE U12 Leopárdok VUKE U12 Leopárdok 2 4.50
185 Mészáros Milán

Mészáros

Milán
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 4.50
186 Szekeres Levente

Szekeres

Levente
1-2 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 4.50
187 Láng Olivér

Láng

Olivér
2 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 4.50
188 Buskó Viktor

Buskó

Viktor
2 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 4.50
189 Gulyás Márton

Gulyás

Márton
bedob MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 4.50
190 Medgyesi Kristóf Ákos

Medgyesi

Kristóf Ákos
3 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 4.50
191 Toth Sebrescu Dominic

Toth

Sebrescu Dominic
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 4.50
192 Kuller Adrián

Kuller

Adrián
2 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 4.50
193 Braun Zsombor

Braun

Zsombor
1 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2 4.50
194 Szabó Frigyes

Szabó

Frigyes
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 4.50
195 Lagler Bonita

Lagler

Bonita
2 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 4.50
196 Kovács Zétény Attila

Kovács

Zétény Attila
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 4.50
197 Mihók Mandula

Mihók

Mandula
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 4.50
198 Doszpod Máté

Doszpod

Máté
2 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 4.50
199 Ladányi Gergő

Ladányi

Gergő
1-2 Kanizsa Kosárlabda Klub Kanizsa Kosárlabda Klub 2 4.50
200 Molnár-Oravecz Ada

Molnár-Oravecz

Ada
3 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 4.50
201 Dombóvári Péter

Dombóvári

Péter
3 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 4.50
202 Bognár Csenge

Bognár

Csenge
3 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 4.50
203 Hegedűs Zsolt

Hegedűs

Zsolt
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 4.50
204 Bogdán Patrik

Bogdán

Patrik
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 4.50
205 Tóbiás Endre

Tóbiás

Endre
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 4.50
206 Király Zsolt

Király

Zsolt
4 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 4.50
207 Südi-Molnár Luca

Südi-Molnár

Luca
5 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 4.50
208 GUTECZ Kornél

GUTECZ

Kornél
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 4.50
209 Szíj Barnabás

Szíj

Barnabás
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 4.50
210 Borosnyai Soma

Borosnyai

Soma
1-2 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 4.50
211 Pomsár Anna

Pomsár

Anna
5 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 4.50
212 Somogyi Balázs

Somogyi

Balázs
3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 4.50
213 Fraknói Dalma

Fraknói

Dalma
4 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 4.50
214 Szigetvári Sára

Szigetvári

Sára
2 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 4.50
215 Baranyai Zsófia

Baranyai

Zsófia
5 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 4.50
216 Horváth Bence

Horváth

Bence
1-2 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 4.50
217 Pozsonyi Kíra

Pozsonyi

Kíra
2 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 4.50
218 Solymosi Richárd

Solymosi

Richárd
2 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 4.50
219 Tarkó Döme Milán

Tarkó

Döme Milán
1 RICSILLA RICSILLA 2 4.50
220 Varga Ármin Benjamin

Varga

Ármin Benjamin
2 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 4.50
221 Toman Zsófi Rozi

Toman

Zsófi Rozi
3 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 4.50
222 Simon Sára

Simon

Sára
1 BSC BSC 2 4.50
223 Némethi Alexandra Erzsébet

Némethi

Alexandra Erzsébet
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 4.50
224 Sipőcz Noémi

Sipőcz

Noémi
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 4.50
225 Szőke Kinga Hanna

Szőke

Kinga Hanna
1 Viadukt SE Viadukt SE 2 4.50
226 Polyák Dominik János

Polyák

Dominik János
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 4.50
227 Sándor Barna

Sándor

Barna
3 Salgótarjáni KSE Szécsény Salgótarjáni KSE Szécsény 2 4.50
228 Kühn György

Kühn

György
4-5 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 4.00
229 Tarkó Dorina Maja

Tarkó

Dorina Maja
2 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 4.00
230 Baranyi Hella Lina

Baranyi

Hella Lina
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 4.00
231 Gergácz Ádám

Gergácz

Ádám
1 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 1 4.00
232 Németh Rebeka

Németh

Rebeka
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 4.00
233 Doró Zsombor

Doró

Zsombor
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 1 4.00
234 Bolvári-Szabó Huba

Bolvári-Szabó

Huba
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 4.00
235 Minárovits Milán

Minárovits

Milán
4 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 4.00
236 Szakács Áron

Szakács

Áron
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 4.00
237 Forgó Tibor Vilmos

Forgó

Tibor Vilmos
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 4.00
238 Pabis Zétény Attila

Pabis

Zétény Attila
irány MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 4.00
239 Arany Gergő

Arany

Gergő
4 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 4.00
240 Bartl Áron

Bartl

Áron
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 4.00
241 Kereki Adél

Kereki

Adél
2-3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 4.00
242 Tarcsa Linett

Tarcsa

Linett
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 4.00
243 Erdősi Lőrinc

Erdősi

Lőrinc
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 4.00
244 Révész-Veres Albert

Révész-Veres

Albert
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 4.00
245 Matejcsek Vajk

Matejcsek

Vajk
2 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 4.00
246 Nagy Nóra

Nagy

Nóra
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 4.00
247 Kocsis Zoltán

Kocsis

Zoltán
4 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2 4.00
248 Pali Ilan

Pali

Ilan
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 4.00
249 Rapali Dániel

Rapali

Dániel
1 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 4.00
250 Tóth Szira Eszter

Tóth

Szira Eszter
2 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 4.00
251 Orsós Barnabás

Orsós

Barnabás
2 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 4.00
252 Csabai Márton

Csabai

Márton
4 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 4.00
253 Szabadi Hanna

Szabadi

Hanna
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 4.00
254 Kurucz Áron

Kurucz

Áron
irány MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 4.00
255 HEGEDÜS ÁRON

HEGEDÜS

ÁRON
1-2 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 4.00
256 Nagy Mihály

Nagy

Mihály
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 4.00
257 Orosházi Tilda

Orosházi

Tilda
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 4.00
258 Sztojka Anna Sára

Sztojka

Anna Sára
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 4.00
259 Tallós Bence

Tallós

Bence
1 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 4.00
260 Husznai Jácinta Glória

Husznai

Jácinta Glória
1 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 4.00
261 Alagi Botond

Alagi

Botond
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 4.00
262 Tóvári Napsugár

Tóvári

Napsugár
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 4.00
263 Pécsi Bence

Pécsi

Bence
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 4.00
264 Balogh Domonkos

Balogh

Domonkos
1-2 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 4.00
265 Matics Gergely

Matics

Gergely
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 4.00
266 Vukov Zétény

Vukov

Zétény
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 4.00
267 Vincze Levente

Vincze

Levente
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 4.00
268 FARKAS Zalán Ákos

FARKAS

Zalán Ákos
1-5 Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 2 4.00
269 Kós Patrícia

Kós

Patrícia
1 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 4.00
270 Ruzsinszki Zsombor

Ruzsinszki

Zsombor
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 4.00
271 Várallyay Koppány

Várallyay

Koppány
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 4.00
272 Eljaber Mohammadihsan Raid

Eljaber

Mohammadihsan Raid
5 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 4.00
273 Végh Napsugár

Végh

Napsugár
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 4.00
274 Nagy Lőrinc

Nagy

Lőrinc
4 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 4.00
275 Ács Lilla Viktória

Ács

Lilla Viktória
2 SZECSKA Szöcskék SZECSKA Szöcskék 2 4.00
276 Czakó Máté

Czakó

Máté
1 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 4.00
277 Máthé-Tóth Marcell

Máthé-Tóth

Marcell
3 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 4.00
278 Kondor Tibor Dorián

Kondor

Tibor Dorián
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 4.00
279 Örkényi Dóra

Örkényi

Dóra
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 4.00
280 PFENING András

PFENING

András
1-5 Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 2 4.00
281 Kárpáti Bulcsú István

Kárpáti

Bulcsú István
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 4.00
282 Domonyai István

Domonyai

István
5 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 4.00
283 Magyar Luca

Magyar

Luca
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 4.00
284 Papp Bertalan

Papp

Bertalan
1-4 PILIS Basket PILIS Basket 2 4.00
285 László Szabolcs

László

Szabolcs
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 3.50
286 Bencs Andor

Bencs

Andor
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 3.50
287 Bajor Zétény

Bajor

Zétény
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 3.50
288 Martini Maja

Martini

Maja
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 3.50
289 Rákosi Emma

Rákosi

Emma
2 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 3.50
290 Szántó Szabolcs István

Szántó

Szabolcs István
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 3.50
291 Vesztróczy Gergely Ede

Vesztróczy

Gergely Ede
1 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 3.50
292 Borsos Panna

Borsos

Panna
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 3.50
293 Merkel Blanka

Merkel

Blanka
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 3.50
294 Vörös Noel Balázs

Vörös

Noel Balázs
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 3.50
295 Palyov Lara

Palyov

Lara
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 3.50
296 Birinyi Marcell Bence

Birinyi

Marcell Bence
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 3.50
297 Moser Réka

Moser

Réka
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 3.50
298 Mihálovics Bálint

Mihálovics

Bálint
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 3.50
299 Ocsenás Emma

Ocsenás

Emma
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 3.50
300 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 2 3.50
301 Babulják Balázs

Babulják

Balázs
5 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 3.50
302 Kassai Eszter

Kassai

Eszter
1 DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 2 3.50
303 Csepin Réka

Csepin

Réka
1 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 3.50
304 Győr Szilárd

Győr

Szilárd
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 3.50
305 Handler Attila

Handler

Attila
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 3.50
306 Németh Adél

Németh

Adél
1 Viadukt SE Viadukt SE 2 3.50
307 Albrecht Nóra

Albrecht

Nóra
1 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 3.50
308 FARKAS Zoltán

FARKAS

Zoltán
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 3.50
309 Kerülő Hanna

Kerülő

Hanna
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 3.50
310 Tóth-Sturza Martin

Tóth-Sturza

Martin
Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 3.50
311 Samson-Érckövi Éva Omozele

Samson-Érckövi

Éva Omozele
5 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 3.50
312 Kivált Veszta Luca

Kivált

Veszta Luca
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 3.50
313 Guzsvinecz Kornél Roland

Guzsvinecz

Kornél Roland
1 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 3.50
314 Molnár Szilárd Bence

Molnár

Szilárd Bence
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 3.50
315 Ravasz Luca Panka

Ravasz

Luca Panka
2 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 3.50
316 Reizmüller Emma Mária

Reizmüller

Emma Mária
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 3.50
317 Dede Lilla

Dede

Lilla
1 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 3.50
318 Németh Zsófia Vanda

Németh

Zsófia Vanda
1 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 3.50
319 Fazekas Zsombor

Fazekas

Zsombor
bedob MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 3.50
320 Kákonyi Márkó

Kákonyi

Márkó
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 3.50
321 Pajor Márk

Pajor

Márk
2 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 3.50
322 Szűcs Adél

Szűcs

Adél
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 3.50
323 Kövér Bence

Kövér

Bence
véd? Hévíz SK Hévíz SK 2 3.50
324 Pataky Vilmos

Pataky

Vilmos
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 3.50
325 Csoma Levente

Csoma

Levente
bedob MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 3.50
326 Paár Ákos

Paár

Ákos
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 3.50
327 Prantner Kinga

Prantner

Kinga
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 3.50
328 Bakos Barnabás

Bakos

Barnabás
5 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 3.50
329 Komenda Illés

Komenda

Illés
bedob MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 3.50
330 Horváth Alma Kamilla

Horváth

Alma Kamilla
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 3.50
331 Varga Enikő Mária

Varga

Enikő Mária
5 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 3.50
332 Herkó Péter

Herkó

Péter
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 3.50
333 Barna Bence

Barna

Bence
2 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 3.50
334 Tóth Gellért

Tóth

Gellért
4 Salgótarjáni KSE Szécsény Salgótarjáni KSE Szécsény 2 3.00
335 Soóky Balázs Vajk

Soóky

Balázs Vajk
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 3.00
336 Labancz Vilmos János

Labancz

Vilmos János
Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 3.00
337 Pintér Vivien Kinga

Pintér

Vivien Kinga
3 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 3.00
338 Nágl Szabolcs

Nágl

Szabolcs
3 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 3.00
339 Petróczi Bálint

Petróczi

Bálint
4-5 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 1 3.00
340 Szilágyi Emma

Szilágyi

Emma
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 3.00
341 Kis Dominik

Kis

Dominik
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 3.00
342 Zifciac Antonio Mihai

Zifciac

Antonio Mihai
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 3.00
343 Szerecz Blanka

Szerecz

Blanka
2 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 3.00
344 Bogdán Ruben Adrián

Bogdán

Ruben Adrián
2 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 3.00
345 Góra Noel

Góra

Noel
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 3.00
346 Mezőssy Júlia

Mezőssy

Júlia
1-2 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 3.00
347 Reichert Vencel

Reichert

Vencel
1 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 3.00
348 Varga Bernát

Varga

Bernát
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 3.00
349 Onder Gerda Viktória

Onder

Gerda Viktória
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 3.00
350 Sereg Gábor Lajos

Sereg

Gábor Lajos
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 3.00
351 Muzsi Bence

Muzsi

Bence
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 3.00
352 Magyar Kinga

Magyar

Kinga
3 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 3.00
353 Szudolszky Ajna

Szudolszky

Ajna
1 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 3.00
354 Forreiter Eszter

Forreiter

Eszter
5 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 3.00
355 Molnár-Oravecz Bendegúz

Molnár-Oravecz

Bendegúz
véd? Hévíz SK Hévíz SK 2 3.00
356 Lantos Levente Ferenc

Lantos

Levente Ferenc
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 3.00
357 Hernádi Kristóf

Hernádi

Kristóf
2-3 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 3.00
358 Gelencsér Ábel

Gelencsér

Ábel
1-2 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 3.00
359 Boldizsár Csaba

Boldizsár

Csaba
4 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 3.00
360 Bogáth Botond

Bogáth

Botond
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 3.00
361 Nagy Dávid

Nagy

Dávid
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 3.00
362 Ikotity Keve

Ikotity

Keve
2-3 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 3.00
363 Molnár Ákos

Molnár

Ákos
2-3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 1 3.00
364 Bibor Blanka

Bibor

Blanka
2-3 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 3.00
365 Verbulecz Roland

Verbulecz

Roland
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 3.00
366 Kovanecz Anna Róza

Kovanecz

Anna Róza
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 3.00
367 Mojs Levente

Mojs

Levente
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 1 3.00
368 Tüttő Zsombor

Tüttő

Zsombor
5 Marcali Szürke Farkasok Marcali Szürke Farkasok 2 3.00
369 Kalocsa Miklós

Kalocsa

Miklós
1 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 3.00
370 Tukora Zétény

Tukora

Zétény
1 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 3.00
371 Teremi Balázs

Teremi

Balázs
4 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 3.00
372 Neuwelt Ádám

Neuwelt

Ádám
5 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 3.00
373 Lipka Barbara Petra

Lipka

Barbara Petra
3 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 3.00
374 Takács Noémi

Takács

Noémi
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 3.00
375 Tóth-Miklósik Dorka

Tóth-Miklósik

Dorka
2 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 3.00
376 Sterbenz Viktória

Sterbenz

Viktória
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 3.00
377 Halasy Enikő

Halasy

Enikő
1 Csata Csillagok Csata Csillagok 2 3.00
378 Szilágyi Tamara

Szilágyi

Tamara
3 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 3.00
379 Szabó Álmos Bence

Szabó

Álmos Bence
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 3.00
380 Donát Szabolcs

Donát

Szabolcs
1 Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2 3.00
381 Mayer András Márton

Mayer

András Márton
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 3.00
382 Lakos Jázmin

Lakos

Jázmin
3 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 3.00
383 Sipos Ádám

Sipos

Ádám
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 3.00
384 Kiss-Kulcsár Zsuzsanna

Kiss-Kulcsár

Zsuzsanna
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 3.00
385 Kiss József

Kiss

József
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 1 3.00
386 Nagy Botond

Nagy

Botond
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 3.00
387 Kovács Levente

Kovács

Levente
1 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 1 3.00
388 Kovács Dávid

Kovács

Dávid
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 3.00
389 Jakó-Szalai Zita

Jakó-Szalai

Zita
1-5 Vasas Bolhák Vasas Bolhák 2 3.00
390 Kálmán Koppány

Kálmán

Koppány
1,2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 3.00
391 Nizzoli Filippo

Nizzoli

Filippo
2 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 1 3.00
392 Benke Dévid

Benke

Dévid
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 3.00
393 Nagy Barnabás József

Nagy

Barnabás József
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 3.00
394 Váczi Kata

Váczi

Kata
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 3.00
395 Verdure Marc

Verdure

Marc
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 3.00
396 Budai Bálint Géza

Budai

Bálint Géza
2 SZEDEÁK Aranysakálok SZEDEÁK Aranysakálok 2 3.00
397 Weiger Dániel Róbert

Weiger

Dániel Róbert
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 3.00
398 Budai Szilárd

Budai

Szilárd
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 3.00
399 Lupkovics Gergő

Lupkovics

Gergő
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 3.00
400 Makra Máté

Makra

Máté
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 3.00
401 Gelencsér Bianka

Gelencsér

Bianka
2-3 Tapolcai Gepárdok Tapolcai Gepárdok 2 3.00
402 Varga Zsombor

Varga

Zsombor
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 3.00
403 Müller Zsófia Erzsébet

Müller

Zsófia Erzsébet
1 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 3.00
404 Hőgye Paulina

Hőgye

Paulina
1 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 3.00
405 Lukán Boris

Lukán

Boris
2 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 1 3.00
406 Kocsis Gergő

Kocsis

Gergő
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 3.00
407 Szeredi Olivér Csaba

Szeredi

Olivér Csaba
4 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 3.00
408 Mizsei Attila Álmos

Mizsei

Attila Álmos
2 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 3.00
409 Klein Richárd

Klein

Richárd
1-2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 1 3.00
410 Éber Janka

Éber

Janka
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 3.00
411 Rácz Antal

Rácz

Antal
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 3.00
412 Kiss Ármin

Kiss

Ármin
cente MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 3.00
413 Török Bálint

Török

Bálint
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 3.00
414 Salai Dorián

Salai

Dorián
4 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 3.00
415 Szántó Soma András

Szántó

Soma András
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 3.00
416 Németh Nóra

Németh

Nóra
2 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 2.50
417 Schmidt Olivér

Schmidt

Olivér
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 2.50
418 Bazsó Anna

Bazsó

Anna
5 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 2.50
419 Cserny Csanád

Cserny

Csanád
1-5 VUKE U12 Leopárdok VUKE U12 Leopárdok 2 2.50
420 Somogyi Dóra

Somogyi

Dóra
3 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 2 2.50
421 Gyebnár Áron

Gyebnár

Áron
2 Gerje-CEKK Gerje-CEKK 2 2.50
422 Borbély Szófia Antónia

Borbély

Szófia Antónia
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 2.50
423 Németh Nelli

Németh

Nelli
3-4 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 2.50
424 Talló Zétény

Talló

Zétény
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 2.50
425 Balpataki Bence

Balpataki

Bence
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 2.50
426 Brujmann Nina

Brujmann

Nina
1 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 2.50
427 Kövecs Luca Panna

Kövecs

Luca Panna
1-2 NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 2.50
428 Veöreös Márton

Veöreös

Márton
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2 2.50
429 Takáts Barbara

Takáts

Barbara
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 2.50
430 Papp Zalán

Papp

Zalán
3 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 2.50
431 Horváth Máté Imre

Horváth

Máté Imre
5 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 2.50
432 Bukovics Botond

Bukovics

Botond
1-2 Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 2 2.50
433 Gulyás Bálint Béla

Gulyás

Bálint Béla
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 2.50
434 Csóti Zsombor

Csóti

Zsombor
2 RICSILLA RICSILLA 2 2.50
435 Kapi Csenge

Kapi

Csenge
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 2.50
436 Jones Benjamin

Jones

Benjamin
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 2.50
437 Pimvicska-Danyi Laura Lara

Pimvicska-Danyi

Laura Lara
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 2.50
438 Vilics Botond Milán

Vilics

Botond Milán
1-2 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 2.50
439 Csécsei Nándor Béla

Csécsei

Nándor Béla
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 2.50
440 Galló-Szabó Milán

Galló-Szabó

Milán
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 2.50
441 Szabó Zsombor

Szabó

Zsombor
4 RICSILLA RICSILLA 2 2.50
442 Klemencsics Dávid Zdravko

Klemencsics

Dávid Zdravko
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 2.50
443 Tisza-Papp Anna

Tisza-Papp

Anna
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 2.50
444 Mekl-Kovács Hanga

Mekl-Kovács

Hanga
2 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 2.50
445 Marossy Ádám

Marossy

Ádám
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 2.50
446 Palásti Adrienn

Palásti

Adrienn
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 2.50
447 Szaszkó-Bogár Eszter

Szaszkó-Bogár

Eszter
1 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 2.50
448 Csiszár Bence Gábor

Csiszár

Bence Gábor
5 DMTK DMTK 2 2.50
449 Péter Vencel Kusán

Péter

Vencel Kusán
3 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 2.50
450 Bagyinszki Zalán

Bagyinszki

Zalán
5 Újpest-MT/B Újpest-MT/B 2 2.50
451 Nagy Dávid

Nagy

Dávid
1 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 2.50
452 Németh Bence

Németh

Bence
2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 2.50
453 Jaszenovics Bence

Jaszenovics

Bence
2 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 2.50
454 Simon Mátyás

Simon

Mátyás
2 BSC BSC 2 2.50
455 Melhem Mathéo

Melhem

Mathéo
4 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 2.50
456 Alapi Botond

Alapi

Botond
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 2.50
457 Rottler Zsófia

Rottler

Zsófia
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 2.50
458 Szabó-Haklits Márk

Szabó-Haklits

Márk
1 RICSILLA RICSILLA 2 2.50
459 Makovics Nóra

Makovics

Nóra
3 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 2.50
460 Mayer Marcell Bálint

Mayer

Marcell Bálint
véd? Hévíz SK Hévíz SK 2 2.50
461 Nagy Ágoston

Nagy

Ágoston
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 2.50
462 Kozma Lóránt

Kozma

Lóránt
1 NYKK Eötvös NYKK Eötvös 2 2.50
463 Szabó Jázmin

Szabó

Jázmin
5 RICSILLA RICSILLA 2 2.50
464 Ress Milán

Ress

Milán
4 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 2.50
465 Ábrahám Gergő

Ábrahám

Gergő
1 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 2.50
466 Tóth Péter

Tóth

Péter
4 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 2.50
467 Gáspár Nóra

Gáspár

Nóra
1 DMTK Leány DMTK Leány 2 2.50
468 Páska Zsombor

Páska

Zsombor
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 2.50
469 Darvas Milán

Darvas

Milán
1-2 Körmendi Törpördögök Körmendi Törpördögök 2 2.50
470 Csali Vilmos

Csali

Vilmos
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 2.50
471 Horváth Bálint

Horváth

Bálint
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 2.50
472 Loksa Márk

Loksa

Márk
2 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 2.50
473 Mikes Máté

Mikes

Máté
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 2.50
474 Kelemen Attila Szabolcs

Kelemen

Attila Szabolcs
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 2.50
475 Ágoston Csanád Andor

Ágoston

Csanád Andor
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 2.50
476 Kövesdi Lujza

Kövesdi

Lujza
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 2.50
477 Farkas Lara

Farkas

Lara
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 2.50
478 Valerio-Bodon Marvin Mario

Valerio-Bodon

Marvin Mario
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 2.50
479 Szabó Bence

Szabó

Bence
4-5 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 2.50
480 Vincze Barnabás

Vincze

Barnabás
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 2.50
481 Erdei Ferenc Zorán

Erdei

Ferenc Zorán
2-3 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 2.50
482 Diószegi Szabolcs

Diószegi

Szabolcs
1-2 Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 2 2.50
483 Balogh Benett

Balogh

Benett
1-2 Békési Gladiátorok Békési Gladiátorok 2 2.50
484 Lóvász Bence

Lóvász

Bence
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 2.50
485 Vajda Lilien

Vajda

Lilien
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 2.50
486 Nógrádi Ágoston

Nógrádi

Ágoston
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 2.50
487 Vulpe Titus Mihail

Vulpe

Titus Mihail
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 2.50
488 Horváth Lili Anna

Horváth

Lili Anna
1 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 2.50
489 Grineusz Péter

Grineusz

Péter
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 2.50
490 Schiller Sára

Schiller

Sára
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 2.50
491 Magda László

Magda

László
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 2.50
492 Radák Zsombor Bence

Radák

Zsombor Bence
2 Monok SE Monok SE 2 2.50
493 Borbély László

Borbély

László
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 2.50
494 Friss Bálint

Friss

Bálint
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 2.50
495 Kostyál Benedek

Kostyál

Benedek
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 2.50
496 Ivkovic Márkó

Ivkovic

Márkó
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 2.50
497 Sipos Boglárka

Sipos

Boglárka
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 2.50
498 Gere Krisztián

Gere

Krisztián
3 Újpest-MT/B Újpest-MT/B 2 2.50
499 Orlov Anna Lujza

Orlov

Anna Lujza
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 2.50
500 Varga Dávid

Varga

Dávid
2 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 2.50
501 Horváth Magor Jutocsa

Horváth

Magor Jutocsa
2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 2 2.50
502 Rosta Márton Domonkos

Rosta

Márton Domonkos
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 2.50
503 Jámbor Noel

Jámbor

Noel
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 2.50
504 Kovács-Tököli Szófia

Kovács-Tököli

Szófia
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 2.50
505 Szabó Zoárd

Szabó

Zoárd
cente MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 2.50
506 Havadi-Nagy Zsófi

Havadi-Nagy

Zsófi
2 Monok SE Monok SE 2 2.50
507 Locsmándi Olivér

Locsmándi

Olivér
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 2.50
508 Domán Noémi

Domán

Noémi
1 Török Sasok Török Sasok 2 2.50
509 Cserteg Arisztid Ádám

Cserteg

Arisztid Ádám
1 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 2.50
510 Szabó Gergő

Szabó

Gergő
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 2.50
511 Pencz Flóra

Pencz

Flóra
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 2.50
512 Hetesi Janka Sára

Hetesi

Janka Sára
5 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 2.50
513 Langer Benjamin Alexander

Langer

Benjamin Alexander
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 2.50
514 Záhonyi Márk

Záhonyi

Márk
1 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 2.50
515 Horváth Gergely

Horváth

Gergely
1 Kőbányai Darazsak/A Kőbányai Darazsak/A 2 2.50
516 Borbély Anna

Borbély

Anna
2 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 2.00
517 Mátrai Nóra

Mátrai

Nóra
2 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 2.00
518 Szabó-Pap Erik

Szabó-Pap

Erik
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 2.00
519 Polt László

Polt

László
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 2.00
520 Majoros Dorottya

Majoros

Dorottya
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 2.00
521 Vigh Simon Tristan

Vigh

Simon Tristan
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 2.00
522 VAJDA Bendegúz

VAJDA

Bendegúz
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 2.00
523 Ajtony Benedek

Ajtony

Benedek
2 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 2.00
524 Keller Ádám György

Keller

Ádám György
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 2.00
525 Szoboszlai Ádám

Szoboszlai

Ádám
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 2.00
526 Moosz Hanna

Moosz

Hanna
3 Ajka Ajka 2 2.00
527 Iván Levente

Iván

Levente
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 2.00
528 Szabó Noémi Lídia

Szabó

Noémi Lídia
1 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 2.00
529 Tóth Elizabet Lili

Tóth

Elizabet Lili
1-2 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 2.00
530 Mayr Jana

Mayr

Jana
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 2.00
531 Czirbus Nóra

Czirbus

Nóra
2 Gödi Gólyák Gödi Gólyák 1 2.00
532 Deák Zsófia

Deák

Zsófia
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 2.00
533 Obert Eszter

Obert

Eszter
1 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 2.00
534 Kiss-Molnár Levente

Kiss-Molnár

Levente
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 2.00
535 Retkes Tamás

Retkes

Tamás
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 2.00
536 Kiss Dániel

Kiss

Dániel
2 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 2.00
537 Virág Botond Áron

Virág

Botond Áron
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 2.00
538 Balogh Lili

Balogh

Lili
2 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 2.00
539 Kun-Szabó Dániel

Kun-Szabó

Dániel
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 2.00
540 Horváth Péter

Horváth

Péter
3 RICSILLA RICSILLA 2 2.00
541 Szili Ádám

Szili

Ádám
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 2.00
542 Pap Melinda

Pap

Melinda
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 2.00
543 Lajos Bertalan

Lajos

Bertalan
1 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 1 2.00
544 Vajda Nóra

Vajda

Nóra
2 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 2.00
545 Ábrahám Marcell

Ábrahám

Marcell
2 Győri KC Zsiráfok Győri KC Zsiráfok 2 2.00
546 Obolér Fanni

Obolér

Fanni
2 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 2.00
547 Papp Máté

Papp

Máté
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 2.00
548 Varga Adina

Varga

Adina
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 2.00
549 Mérész Barnabás

Mérész

Barnabás
2 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 2.00
550 Ágoston Olivér

Ágoston

Olivér
1 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 2.00
551 Tamaskó Milla Dóra

Tamaskó

Milla Dóra
4-5 Bajai NKK Bajai NKK 2 2.00
552 Nagy Dorka

Nagy

Dorka
2 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 2.00
553 Maros Géza

Maros

Géza
3-4 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 2.00
554 Nagy Benedek Máté

Nagy

Benedek Máté
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 2.00
555 Ölveti Mihály Gábor

Ölveti

Mihály Gábor
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 2.00
556 Lo Cheikh Ádám

Lo Cheikh

Ádám
5 RICSILLA RICSILLA 2 2.00
557 Trungel Zsófia

Trungel

Zsófia
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 2.00
558 Pásztor Benett Mihály

Pásztor

Benett Mihály
1 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 2.00
559 Kajdi István Rókus

Kajdi

István Rókus
3 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 2.00
560 Benke Milán

Benke

Milán
bedob Esztergom U12 Esztergom U12 1 2.00
561 Németh Pál Bendegúz

Németh

Pál Bendegúz
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 2.00
562 Varga Bálint

Varga

Bálint
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 2.00
563 Vasi Botond

Vasi

Botond
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 2.00
564 Góbi Gergő

Góbi

Gergő
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 2.00
565 Bácsa Nikoletta

Bácsa

Nikoletta
1-2 KARCAGI SE Oroszlánok KARCAGI SE Oroszlánok 1 2.00
566 Temesvári Kristóf

Temesvári

Kristóf
1 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 2.00
567 Telek Attila Csaba

Telek

Attila Csaba
1 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 2.00
568 Illés Emma

Illés

Emma
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 2.00
569 Galuska Emese

Galuska

Emese
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 2.00
570 Gavlik Liliána Flóra

Gavlik

Liliána Flóra
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 2.00
571 Szabó Levente Péter

Szabó

Levente Péter
5 Beszterce KK Beszterce KK 2 2.00
572 Spanraft Dániel

Spanraft

Dániel
1 Soproni Sportiskolás Vadbivalyok Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 1 2.00
573 Takács Bence

Takács

Bence
3 Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 2 2.00
574 Rácz Dávid Károly

Rácz

Dávid Károly
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 1 2.00
575 Czirkos Ákos Péter

Czirkos

Ákos Péter
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 2.00
576 Daróczi Gergő

Daróczi

Gergő
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 2.00
577 Keresztfalvi Gergő

Keresztfalvi

Gergő
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 2.00
578 Zentai Péter

Zentai

Péter
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 2.00
579 Zsámár Kata

Zsámár

Kata
3 Kanizsai Vadmacskák Kanizsai Vadmacskák 2 2.00
580 Herczeg Alex

Herczeg

Alex
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 2.00
581 Oláh Borbála

Oláh

Borbála
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 2.00
582 Zsólyomi Ákos

Zsólyomi

Ákos
dobó Hévíz SK Hévíz SK 2 2.00
583 Hattyár Benedek István

Hattyár

Benedek István
2 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 2.00
584 Bánki Áron

Bánki

Áron
2-3 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 2.00
585 Szabó István Gergő

Szabó

István Gergő
3 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 2.00
586 Krantz Botond Sámuel

Krantz

Botond Sámuel
2 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 2.00
587 Elek Boldizsár

Elek

Boldizsár
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 2.00
588 Varga Sára

Varga

Sára
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 2.00
589 Rédey Barnabás

Rédey

Barnabás
4 BSC BSC 2 2.00
590 Osztovits Imre Bertalan

Osztovits

Imre Bertalan
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 2.00
591 Halasi Loránd

Halasi

Loránd
1 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 2.00
592 Wicha Zóra

Wicha

Zóra
3 MVM-OSE TKC U12 MVM-OSE TKC U12 2 2.00
593 Szopori Bence

Szopori

Bence
5 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 2.00
594 Lukàn Andrej

Lukàn

Andrej
3 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 2.00
595 Dankó Zsombor

Dankó

Zsombor
2 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 2.00
596 Dobos Lelle

Dobos

Lelle
1-2 KARCAGI SE Oroszlánok KARCAGI SE Oroszlánok 1 2.00
597 Püspök Zalán

Püspök

Zalán
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 2.00
598 Kontér Annamíra

Kontér

Annamíra
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 2.00
599 Ciortan Bogdan

Ciortan

Bogdan
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 2.00
600 Takács Krisztián

Takács

Krisztián
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 2.00
601 Henrik Ákos István

Henrik

Ákos István
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 2.00
602 Domján Dávid Márk

Domján

Dávid Márk
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 2.00
603 Bergh Lili

Bergh

Lili
3 Viadukt SE Viadukt SE 2 2.00
604 Ádám Benedek

Ádám

Benedek
1 BSC BSC 2 2.00
605 Kifuth Anna Bianka

Kifuth

Anna Bianka
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 2.00
606 Boda Mihály Benedek

Boda

Mihály Benedek
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 2.00
607 Krasznay Levente

Krasznay

Levente
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 2.00
608 Horváth Kolos Domonkos

Horváth

Kolos Domonkos
4-5 PILIS Basket PILIS Basket 2 2.00
609 Béres Botond Miklós

Béres

Botond Miklós
3 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 2.00
610 Füredi Bence

Füredi

Bence
1-5 Atomerőmű SE-Paksi Harcosok Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2 2.00
611 Nagy Gergely

Nagy

Gergely
- Gödöllői SK Gödöllői SK 2 2.00
612 Király Lili

Király

Lili
1 BSC Farkasrét BSC Farkasrét 2 2.00
613 Tótin Vanda

Tótin

Vanda
4-5 Gerje-CEKK Gerje-CEKK 2 2.00
614 FÁBIÁN Csongor Bátor

FÁBIÁN

Csongor Bátor
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 2.00
615 Dunca-Stadler Zalán Dániel

Dunca-Stadler

Zalán Dániel
dobó Hévíz SK Hévíz SK 2 2.00
616 Szakács Anna Léna

Szakács

Anna Léna
3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 2.00
617 Bartos Zsuzsanna

Bartos

Zsuzsanna
1 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 2.00
618 Csató Dániel

Csató

Dániel
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 2.00
619 Koch Csanád

Koch

Csanád
1-2 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 2.00
620 Miszori Márton

Miszori

Márton
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 1 2.00
621 Palotai Fanni

Palotai

Fanni
4 Záhonyi Zsiráfok Záhonyi Zsiráfok 1 2.00
622 Dócs Antal János

Dócs

Antal János
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 2.00
623 Ferenczi Martin István

Ferenczi

Martin István
3 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 2.00
624 Fiser Domonkos

Fiser

Domonkos
1-2 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 2.00
625 Harta Olivér István

Harta

Olivér István
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 2.00
626 Marossy Kornél

Marossy

Kornél
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 2.00
627 Hegedűs Áron

Hegedűs

Áron
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 2.00
628 Horváth Nóra

Horváth

Nóra
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 2.00
629 Varga Béla

Varga

Béla
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 2.00
630 Kiss Bence Attila

Kiss

Bence Attila
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 2.00
631 Jusztin Áfra

Jusztin

Áfra
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 2.00
632 Csorba Adrienn

Csorba

Adrienn
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 2.00
633 Erős Máté

Erős

Máté
4 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 2.00
634 Matuz Gergely

Matuz

Gergely
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 2.00
635 Kövér Bendegúz

Kövér

Bendegúz
dobó Hévíz SK Hévíz SK 2 2.00
636 Frank Bálint Mátyás

Frank

Bálint Mátyás
3 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 2.00
637 Csongrádi Anna

Csongrádi

Anna
2 Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2 2.00
638 Sárközi Bálint

Sárközi

Bálint
3 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 2.00
639 Popelyák Zsombor

Popelyák

Zsombor
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 2.00
640 Ihász Kitti

Ihász

Kitti
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 2.00
641 Bogdán Noé Dániel

Bogdán

Noé Dániel
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 2.00
642 Kis Barnabás

Kis

Barnabás
2-3 FTSI Fiú FTSI Fiú 2 2.00
643 Hammer Vince

Hammer

Vince
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 2.00
644 Bácskai Kornél

Bácskai

Kornél
1 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 2.00
645 Kocsis Boglárka

Kocsis

Boglárka
2 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 2.00
646 Domokos Ramóna

Domokos

Ramóna
2 Török Sasok Török Sasok 2 2.00
647 Szegedi Viktória

Szegedi

Viktória
2 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 1 2.00
648 Deme Dávid

Deme

Dávid
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 2.00
649 Reil Emili

Reil

Emili
3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 2.00
650 Vigh Vilmos Archibald

Vigh

Vilmos Archibald
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 2.00
651 Gangl Ádám Richárd

Gangl

Ádám Richárd
2 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 2.00
652 Tarczal István

Tarczal

István
3 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 2.00
653 Kolonits Flóra

Kolonits

Flóra
5 BEAC Újbuda KA/A BEAC Újbuda KA/A 2 2.00
654 Sóvári Kristóf

Sóvári

Kristóf
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 2.00
655 Győrvári Dóra Gréta

Győrvári

Dóra Gréta
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 2.00
656 Gál Edina

Gál

Edina
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 2.00
657 Májer Károly

Májer

Károly
3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 2.00
658 Veresegyházi Miklós

Veresegyházi

Miklós
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 2.00
659 Pataki Benedek Ágoston

Pataki

Benedek Ágoston
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 2.00
660 Zsitkó Sándor

Zsitkó

Sándor
2 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 2.00
661 Tóth Bendegúz

Tóth

Bendegúz
3 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 2.00
662 Kozák Botond

Kozák

Botond
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 2.00
663 Berend Barna

Berend

Barna
4 Monok SE Monok SE 2 2.00
664 Varga Andor János

Varga

Andor János
3 Szentesi KK/A Szentesi KK/A 2 2.00
665 Fazekas Bulcsú

Fazekas

Bulcsú
1-2 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 2.00
666 Gábor Edgár

Gábor

Edgár
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 2.00
667 Kostyál Levente

Kostyál

Levente
2-3 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 2.00
668 Barkó Bence

Barkó

Bence
1 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 2.00
669 Puy Eszter Dorka

Puy

Eszter Dorka
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 2.00
670 Mészáros Márk

Mészáros

Márk
2 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 2.00
671 Akbulut Mustafa Poyraz

Akbulut

Mustafa Poyraz
1-2-3 Vasas Akadémia U12 Vasas Akadémia U12 2 2.00
672 Abdul-Rahman Ármin

Abdul-Rahman

Ármin
1 Cívis KK U12B Cívis KK U12B 1 2.00
673 Kele-Fodor Keve

Kele-Fodor

Keve
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 2.00
674 El-Nader Amír

El-Nader

Amír
1 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 2.00
675 Szabó Fanni

Szabó

Fanni
4 RICSILLA Rakéták RICSILLA Rakéták 2 1.50
676 Tóth Álmos Vazul

Tóth

Álmos Vazul
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 1.50
677 Németh Gergő

Németh

Gergő
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 1.50
678 Sándor Levente

Sándor

Levente
1-5 KöLöKöS Fiúk/A KöLöKöS Fiúk/A 2 1.50
679 Novák Levente Ákos

Novák

Levente Ákos
2 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 1.50
680 Csákvári Attila Erik

Csákvári

Attila Erik
4 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 1.50
681 László Keve

László

Keve
3 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 1.50
682 Korcz Roland

Korcz

Roland
2-3 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 1.50
683 Géri Bálint

Géri

Bálint
véd? Hévíz SK Hévíz SK 2 1.50
684 Koncz Olivér

Koncz

Olivér
irány MEAFC Kossuth MEAFC Kossuth 2 1.50
685 Tönköl Dorottya

Tönköl

Dorottya
3 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 1.50
686 Lovasi Levente Mór

Lovasi

Levente Mór
3 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 1.50
687 Pálinkás Bettina

Pálinkás

Bettina
2 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 1.50
688 Velty Tekla Tamara

Velty

Tekla Tamara
1 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 1.50
689 Fehér Bence

Fehér

Bence
4 NKA Pécs Fiú/A NKA Pécs Fiú/A 2 1.50
690 Jakab Zenkő

Jakab

Zenkő
2 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 1.50
691 Pozsonyi Máté

Pozsonyi

Máté
1-2-3 Vasas Áldás Basket Vasas Áldás Basket 2 1.50
692 Nagy Balázs Kristóf

Nagy

Balázs Kristóf
2 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 2 1.50
693 Nyulasi Ferenc Péter

Nyulasi

Ferenc Péter
3 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 1.50
694 Csordás Blanka

Csordás

Blanka
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 1.50
695 PÁVEL Ármin

PÁVEL

Ármin
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 1.50
696 Balogh Zétény

Balogh

Zétény
4 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 1.50
697 Kis Balázs

Kis

Balázs
3 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 1.50
698 Lestyán-Goda Sára

Lestyán-Goda

Sára
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 1.50
699 Székely Eszter Edit

Székely

Eszter Edit
4 DMTK Leány DMTK Leány 2 1.50
700 Grád Bálint

Grád

Bálint
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 1.50
701 Fajta Péter Bendegúz

Fajta

Péter Bendegúz
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 1.50
702 Roszik Ádám

Roszik

Ádám
1-2-3 Budai Aranysakálok Budai Aranysakálok 2 1.50
703 Domján Áron

Domján

Áron
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 1.50
704 Purza Vlad Tudor

Purza

Vlad Tudor
A.S. Baschet Star Oradea A.S. Baschet Star Oradea 2 1.50
705 Csuka Csenge

Csuka

Csenge
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 1.50
706 Schott Benedek

Schott

Benedek
3 Dombóvári Kosársuli KE/B Dombóvári Kosársuli KE/B 2 1.50
707 Harmath Bálint

Harmath

Bálint
3 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 1.50
708 Azurák Bori

Azurák

Bori
3 Dávid Kornél KA L Dávid Kornél KA L 2 1.50
709 Bíró Balázs

Bíró

Balázs
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 1.50
710 Őze Botond

Őze

Botond
1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 1.50
711 Nagy Áron

Nagy

Áron
1 Cívis Efrém Kenguruk Cívis Efrém Kenguruk 2 1.50
712 Magda Barnabás

Magda

Barnabás
1 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 1.50
713 Bodrogi Dániel

Bodrogi

Dániel
5 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 1.50
714 Papp Barnabás

Papp

Barnabás
1 Monok SE Monok SE 2 1.50
715 Glöckler Ferenc

Glöckler

Ferenc
3 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2 1.50
716 Vida Levente

Vida

Levente
5 Tatai Mosómedvék Tatai Mosómedvék 2 1.50
717 Deés Barnabás

Deés

Barnabás
3 Ajka Ajka 2 1.50
718 Parragi Dominik

Parragi

Dominik
2-3 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 1.50
719 Farkas Bence

Farkas

Bence
1 RICSILLA RICSILLA 2 1.50
720 Fekete Tamás

Fekete

Tamás
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 1.50
721 Tóth Csaba

Tóth

Csaba
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 1.50
722 Kapovits Botond Valter

Kapovits

Botond Valter
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 1.50
723 Drahos Márk

Drahos

Márk
2 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 1.50
724 Kázmér Kristóf

Kázmér

Kristóf
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 1.50
725 Barna Kristóf

Barna

Kristóf
2 Fürge Gyik DSE Fürge Gyik DSE 2 1.50
726 Kiss Márk Dominik

Kiss

Márk Dominik
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 1.50
727 KÁDÁR Botond

KÁDÁR

Botond
1-5 Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 2 1.50
728 Horváth Buda

Horváth

Buda
3 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 1.50
729 Németh Kristóf

Németh

Kristóf
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 2 1.50
730 Varga Csongor

Varga

Csongor
3 Nyíkse Tűzgolyók/A Nyíkse Tűzgolyók/A 2 1.50
731 Lamperth Luca Fanni

Lamperth

Luca Fanni
1 NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 1.50
732 Lampert Lilla

Lampert

Lilla
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 1.50
733 Pfundt Balázs Gábor

Pfundt

Balázs Gábor
1 BTDSE Taksonyi Ördögök BTDSE Taksonyi Ördögök 2 1.50
734 Baranyai Márk

Baranyai

Márk
3 KASI Delfinek/C KASI Delfinek/C 2 1.50
735 Halászy Mátyás

Halászy

Mátyás
2 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 1.50
736 Sulyok Máté János

Sulyok

Máté János
1-5 VUKE U12 Oroszlánok VUKE U12 Oroszlánok 2 1.50
737 Nyitray Nándor

Nyitray

Nándor
2 Herceghalmi Tigrisek Herceghalmi Tigrisek 2 1.50
738 Jaksits Dorka

Jaksits

Dorka
3-4 NKA Pécs Leány/B NKA Pécs Leány/B 2 1.50
739 Goda Krisztián

Goda

Krisztián
4 GYKC Oroszlánok GYKC Oroszlánok 2 1.50
740 Kutykó Hanna Róza

Kutykó

Hanna Róza
3 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 1.50
741 Méhész Benedek

Méhész

Benedek
1-2 PILIS Basket PILIS Basket 2 1.50
742 Takács Hunor Csaba

Takács

Hunor Csaba
1-2 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 1.50
743 Polik Zsófia Mira

Polik

Zsófia Mira
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 1.50
744 Pécsi Lilla

Pécsi

Lilla
1 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 1.50
745 Molnár Endre

Molnár

Endre
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 1.50
746 Sajgó Dóra Tímea

Sajgó

Dóra Tímea
1 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 1.50
747 Szántó Bálint

Szántó

Bálint
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 1.50
748 Juhász Hedvig

Juhász

Hedvig
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 1.50
749 Kruppa Noel

Kruppa

Noel
bedob Esztergom U12 Esztergom U12 2 1.50
750 Dési Erik

Dési

Erik
4 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 1.50
751 Adorján Olivér

Adorján

Olivér
4-5 Egri Kék Oroszlánok Egri Kék Oroszlánok 2 1.50
752 Tölgyesi Ferenc Krisztián

Tölgyesi

Ferenc Krisztián
1 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 1.50
753 Szilágyi Diána

Szilágyi

Diána
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 1.50
754 Eljaber Omar Raid Hassan

Eljaber

Omar Raid Hassan
5 Dombóvári Kosársuli KE/B Dombóvári Kosársuli KE/B 2 1.50
755 Kratochvila Mátyás

Kratochvila

Mátyás
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 1.50
756 Czinege Zsombor

Czinege

Zsombor
2 Újpest-MT/A Újpest-MT/A 2 1.50
757 Csizmazia Kornél

Csizmazia

Kornél
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 1.50
758 Galambos Barnabás

Galambos

Barnabás
1 BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2 1.50
759 Pergely Krisztina

Pergely

Krisztina
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 1.50
760 Nováky Zsófia

Nováky

Zsófia
4 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 1.50
761 Bozóki Nimród Péter

Bozóki

Nimród Péter
1 Szolnoki Leopárdok Szolnoki Leopárdok 2 1.50
762 Juhász Andor

Juhász

Andor
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 1.50
763 Komor Zseni Zsófia

Komor

Zseni Zsófia
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 1.50
764 Pojbics Dávid

Pojbics

Dávid
4 Soproni Sportiskolás Bivalyok Soproni Sportiskolás Bivalyok 2 1.50
765 CSEHI Dániel Tamás

CSEHI

Dániel Tamás
1-5 CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2 1.50
766 Kovács Barbara

Kovács

Barbara
1 Miskolci Sportiskola Kossuth Miskolci Sportiskola Kossuth 2 1.50
767 Barabás Benett Hunor

Barabás

Benett Hunor
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 1.50
768 Kósa Kaba

Kósa

Kaba
1-2 Miklósi Kékrókák Miklósi Kékrókák 2 1.50
769 Balogh Konrád

Balogh

Konrád
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 1.50
770 Kovács Gergő Benedek

Kovács

Gergő Benedek
3 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 1.50
771 Pados Levente

Pados

Levente
3 RICSILLA RICSILLA 2 1.50
772 Kovács Dávid

Kovács

Dávid
1 Soproni Tigrisek Fenyő tér Soproni Tigrisek Fenyő tér 2 1.50
773 Rabi Tamara

Rabi

Tamara
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 1.50
774 Áchim Tamara

Áchim

Tamara
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 1.50
775 Untermüller Lilla Magdolna

Untermüller

Lilla Magdolna
1 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 1.50
776 Donát Ákos

Donát

Ákos
1 Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2 1.50
777 Somogyvári Pál Zoltán

Somogyvári

Pál Zoltán
1 Dombóvári Kosársuli KE/A Dombóvári Kosársuli KE/A 2 1.50
778 Madarász Csaba Viktor

Madarász

Csaba Viktor
2 Gerje-CEKK Gerje-CEKK 2 1.50
779 Sárváry Anna Ilona

Sárváry

Anna Ilona
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 1.50
780 Marosi Nóra

Marosi

Nóra
3 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 1.50
781 Endrédi Gréta Mária

Endrédi

Gréta Mária
2 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 1.50
782 Gelányi Dóra

Gelányi

Dóra
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 1.50
783 Jones Aidan

Jones

Aidan
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 1.50
784 Suba Flóra

Suba

Flóra
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 1.50
785 Czakó Zsófia

Czakó

Zsófia
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 1.50
786 Dánffy Bende

Dánffy

Bende
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 1.50
787 Molnár-Gábor Vanda

Molnár-Gábor

Vanda
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 1.50
788 Ceglédi Anna

Ceglédi

Anna
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 1.50
789 Wolf Dávid

Wolf

Dávid
1-2 Bajai Bácska Bajai Bácska 2 1.50
790 Hegymegi Laura

Hegymegi

Laura
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 1.50
791 Horváth András

Horváth

András
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 1.50
792 Dávid Emma

Dávid

Emma
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 1.50
793 Bujdosó Zoé

Bujdosó

Zoé
5 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 1.50
794 Vinklár Erik Zénó

Vinklár

Erik Zénó
3 Alba Fehérvár Cápák Alba Fehérvár Cápák 2 1.50
795 Szokonya Gergő

Szokonya

Gergő
3 Nagykőrösi Sólymok Nagykőrösi Sólymok 2 1.50
796 Fodróczi Fanni

Fodróczi

Fanni
3 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 2 1.50
797 Hobok Benedek

Hobok

Benedek
1-2 Tapolcai Sárkányok Tapolcai Sárkányok 2 1.50
798 Molnár Barnabás

Molnár

Barnabás
3 KASI Delfinek/B KASI Delfinek/B 2 1.50
799 Marton Dóra

Marton

Dóra
1 BKG Veresegyház BKG Veresegyház 2 1.50
800 Cséfalvay Zalán

Cséfalvay

Zalán
1 Budapesti Honvéd SE/B Budapesti Honvéd SE/B 2 1.50
801 Tóth Vivien

Tóth

Vivien
2 Török Sasok Török Sasok 2 1.50
802 Kismarczi Botond Attila

Kismarczi

Botond Attila
1 Kecskeméti KA Párducok Kecskeméti KA Párducok 2 1.50
803 Rádai Miklós

Rádai

Miklós
2 Gyulasport Nkft. Gyulasport Nkft. 2 1.50
804 Egei Bence Marcell

Egei

Bence Marcell
1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 1.50
805 Zsédenyi Marcell

Zsédenyi

Marcell
4,5 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 1.50
806 Jogg Marcell

Jogg

Marcell
2 Újpest-MT/B Újpest-MT/B 2 1.50
807 Major Péter Marcell

Major

Péter Marcell
1 Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 2 1.50
808 Ispán Balázs

Ispán

Balázs
3 BSC BSC 2 1.50
809 Gscheidt Dominik

Gscheidt

Dominik
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 1.50
810 Tenk Flórián

Tenk

Flórián
1-5 VUKE U12 Leopárdok VUKE U12 Leopárdok 2 1.50
811 Pujcsi Botond

Pujcsi

Botond
1 Szolnoki Fekete Párducok Szolnoki Fekete Párducok 2 1.50
812 Novreczky Hanga

Novreczky

Hanga
5 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 1.50
813 Nagy Ádám

Nagy

Ádám
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 1.50
814 Bednár Nóra Lili

Bednár

Nóra Lili
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 1.50
815 Bálint Gábor

Bálint

Gábor
2 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 1.50
816 Köcse Kornél

Köcse

Kornél
1-5 Kaszás Boys Kaszás Boys 2 1.50
817 Darcsi Zsófia

Darcsi

Zsófia
4 Soproni Darazsak Akadémia Soproni Darazsak Akadémia 2 1.50
818 Monostory Milos Zalán

Monostory

Milos Zalán
1 Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2 1.50
819 Ortutay Bendegúz

Ortutay

Bendegúz
1 Cívis KK U12A Cívis KK U12A 2 1.50
820 Orlik László Gábor

Orlik

László Gábor
1 Kecskeméti KA Mitugrász Kecskeméti KA Mitugrász 2 1.50
821 Gál Rebeka

Gál

Rebeka
1 Pákozdi Kócsagok Pákozdi Kócsagok 2 1.50
822 Tornyos Alíz

Tornyos

Alíz
2 Várpalota Gepárdok Várpalota Gepárdok 2 1.50
823 Garbac Amanda Anna

Garbac

Amanda Anna
1-5 Budafoki Bikák Budafoki Bikák 2 1.50
824 Zsendovics Levente

Zsendovics

Levente
1 Fűzfői AK Fűzfői AK 2 1.50
825 Csesznegi Bálint

Csesznegi

Bálint
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 1.50
826 Anek Ádám

Anek

Ádám
2 Kanizsa Kosárlabda Klub Kanizsa Kosárlabda Klub 2 1.50
827 Sövegjártó Mihály Lipót

Sövegjártó

Mihály Lipót
1 Ifjú Sólymok KS Ifjú Sólymok KS 2 1.50
828 Kinyó Marcell

Kinyó

Marcell
5 SZEDEÁK Kisbikák SZEDEÁK Kisbikák 2 1.50
829 Iván Tamás Maxim

Iván

Tamás Maxim
5 BSC BSC 2 1.50
830 Gondos Fruzsina Anita

Gondos

Fruzsina Anita
1 DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2 1.50
831 Sismanoglu Can

Sismanoglu

Can
2 DMTK DMTK 2 1.50
832 Elekes Tália

Elekes

Tália
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 1.50
833 Varga Bálint

Varga

Bálint
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 1.00
834 Etzl Eszter

Etzl

Eszter
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 1.00
835 Káin Zsófi

Káin

Zsófi
3 Kécskei Vidrák Kécskei Vidrák 2 1.00
836 Kovács Máté

Kovács

Máté
1 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 2 1.00
837 Ari Marcell

Ari

Marcell
1 Budapesti Honvéd SE/A Budapesti Honvéd SE/A 2 1.00
838 Szabó Lehel Nimród

Szabó

Lehel Nimród
2 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 1.00
839 Szopkó Zselyke

Szopkó

Zselyke
1 Viadukt SE Viadukt SE 2 1.00
840 Göncz Emma

Göncz

Emma
2 Zsákoló Zsiráfok Zsákoló Zsiráfok 2 1.00
841 Daskó Detre Milán

Daskó

Detre Milán
1 NYKK Eötvös NYKK Eötvös 2 1.00
842 Sitkei Andor

Sitkei

Andor
2 Ziccer Tigrisek Ziccer Tigrisek 2 1.00
843 Máté Hunor

Máté

Hunor
3 Dávid Kornél KA/A Dávid Kornél KA/A 2 1.00
844 Kállai Boglárka

Kállai

Boglárka
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 1.00
845 Bencze Luca Sára

Bencze

Luca Sára
2-3 NKA Pécs Leány/A NKA Pécs Leány/A 1 1.00
846 Fekete-Páris Balázs

Fekete-Páris

Balázs
4 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 2 1.00
847 Bozó Rudolf Vilmos

Bozó

Rudolf Vilmos
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 1.00
848 Lakatos-Verger Ármin

Lakatos-Verger

Ármin
2 Alba Fehérvár Oroszlánok Alba Fehérvár Oroszlánok 1 1.00
849 Remete Donát

Remete

Donát
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 1.00
850 Mizsák Zsuzsanna

Mizsák

Zsuzsanna
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 1 1.00
851 Percze Kende

Percze

Kende
3 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 1.00
852 Andor Dániel

Andor

Dániel
1-5 VUKE U12 Oroszlánok VUKE U12 Oroszlánok 2 1.00
853 Molnár Márta Lili

Molnár

Márta Lili
1 Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas	Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2 1.00
854 Nagy Nóra

Nagy

Nóra
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 1.00
855 Folkmann Bence

Folkmann

Bence
3 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2 1.00
856 Pichovszky Ferdinánd

Pichovszky

Ferdinánd
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 1.00
857 Hudi Lívia

Hudi

Lívia
3 Gyakorlós Csibék Gyakorlós Csibék 2 1.00
858 Trapp Máté

Trapp

Máté
2 PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 1.00
859 Lévai Lili

Lévai

Lili
4 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 1 1.00
860 Molnár Nóra

Molnár

Nóra
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 1.00
861 Kakuk-Marinov Armand

Kakuk-Marinov

Armand
3 Soproni Tigrisek/A Soproni Tigrisek/A 2 1.00
862 Szolga Panna

Szolga

Panna
3 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 1.00
863 Bordás Lili

Bordás

Lili
1 DVTK Akadémia/B DVTK Akadémia/B 2 1.00
864 Szalai Nándor

Szalai

Nándor
3 Nyíregyházi SportcentruM Nyíregyházi SportcentruM 1 1.00
865 Gulyás Erika

Gulyás

Erika
1 Kecskeméti KA Amazonok Kecskeméti KA Amazonok 2 1.00
866 Kreitner Brúnó

Kreitner

Brúnó
irány Esztergom U12 Esztergom U12 2 1.00
867 Elek Huba

Elek

Huba
irány MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 1.00
868 Malik Zétény László

Malik

Zétény László
1 Kőbányai Darazsak/B Kőbányai Darazsak/B 2 1.00
869 Patik Lilla

Patik

Lilla
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 1.00
870 Pelikán Vanessza

Pelikán

Vanessza
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 1.00
871 Győri Zita

Győri

Zita
3-4 KARCAGI SE Oroszlánok KARCAGI SE Oroszlánok 1 1.00
872 Kosztyu Emma Fanni

Kosztyu

Emma Fanni
1-5 Óbudai Kaszások Girls Óbudai Kaszások Girls 2 1.00
873 Horváth Daniel Kazimierz

Horváth

Daniel Kazimierz
1-5 MAFC Gabányi MAFC Gabányi 2 1.00
874 Lakatos Kata

Lakatos

Kata
4 Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 1.00
875 Ágfalvi Zsófia

Ágfalvi

Zsófia
1 Bajai NKK Bajai NKK 2 1.00
876 Kónya Emili Tímea

Kónya

Emili Tímea
3 MVM-OSE Vadmacskák MVM-OSE Vadmacskák 2 1.00
877 Kálmánchelyi Eszter

Kálmánchelyi

Eszter
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 2 1.00
878 Dukay Gergely

Dukay

Gergely
2 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 1.00
879 Szabó Károly László

Szabó

Károly László
bedob MEAFC Struccolók MEAFC Struccolók 2 1.00
880 Hajnal Lotti

Hajnal

Lotti
1 Kecskeméti KA Vadmacskák Kecskeméti KA Vadmacskák 2 1.00
881 SZABÓ Petra Nóra

SZABÓ

Petra Nóra
1-5 Mezőörsi Hangyák Mezőörsi Hangyák 2 1.00
882 Jakabffy Márk

Jakabffy

Márk
1 Soproni Tigrisek Orsolya Soproni Tigrisek Orsolya 2 1.00
883 Adamcsák Kamilla

Adamcsák

Kamilla
1 Záhonyi Zsiráfok Záhonyi Zsiráfok 1 1.00
884 Sipos Soma

Sipos

Soma
irány MEAFC Cápakölykök MEAFC Cápakölykök 2 1.00
885 Bernáth Ákos

Bernáth

Ákos
4 Győri KC Mókusok Győri KC Mókusok 2 1.00
886 Verebes Hanna

Verebes

Hanna
1 MTK Budapest MTK Budapest 2 1.00
887 Bodnár Dorina

Bodnár

Dorina
1 DVTK Akadémia/A DVTK Akadémia/A 2 1.00
888 Keszthelyi Bianka

Keszthelyi

Bianka
4 PVSK NKA Leány/A PVSK NKA Leány/A 2 1.00
889 Németh Márton

Németh

Márton
1-2-3 Vasas Akadémia U11 Vasas Akadémia U11 2 1.00
890 Faragó Sándor

Faragó

Sándor
1-5 Óbudai Kaszások/A Óbudai Kaszások/A 2 1.00
891 Németh Ádám

Németh

Ádám
2 Kanizsa Kosárlabda Klub Kanizsa Kosárlabda Klub 2 1.00
892 Hajdu Balázs

Hajdu

Balázs
3 MVM-OSE Oroszlánok MVM-OSE Oroszlánok 1 1.00
893 Verlics Konrád

Verlics

Konrád
3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 2 1.00
894 Csontos Medox

Csontos

Medox
4 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 1.00
895 Bors Anna Zoé

Bors

Anna Zoé
1 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 1.00
896 Skoda Zente

Skoda

Zente
2 Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2 1.00
897 Barna Balázs Péter

Barna

Balázs Péter
2 Mezőberényi KK Mezőberényi KK 2 1.00
898 Szabó Lara

Szabó

Lara
2 DVTK-ÉLKSK Zemplén DVTK-ÉLKSK Zemplén 2 1.00
899 Karajos Regő Botond

Karajos

Regő Botond
3 Repülő Mókusok Repülő Mókusok 1 1.00
900 Török Zsombor

Török

Zsombor
1 Szerencsi Varázslók Szerencsi Varázslók 2 1.00
901 Tuboly Márk

Tuboly

Márk
1 GYKSE Szekszárd/A GYKSE Szekszárd/A 2 1.00
902 Kőhegyi Máté

Kőhegyi

Máté
2 Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2 1.00
903 Tapodi Tamara

Tapodi

Tamara
3 Széchenyi KA/A Széchenyi KA/A 1 1.00
904 Nagy Nimród

Nagy

Nimród
1 Lehel Kosársuli Lehel Kosársuli 2 1.00
905 Nagy Emma

Nagy

Emma
2 Zalaegerszegi KTE Zalaegerszegi KTE 2 1.00
906 Deák Nóra Kamilla

Deák

Nóra Kamilla
1-5 Vasas Amazonok Vasas Amazonok 2 1.00
907 Dombai-Pap Olivér

Dombai-Pap

Olivér
3 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 1.00
908 Bakó Mihály

Bakó

Mihály
5 GYKSE Szekszárd/B GYKSE Szekszárd/B 2 1.00
909 Volfárt Bálint

Volfárt

Bálint
4-5 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 1.00
910 Karsai Konrád Armand

Karsai

Konrád Armand
3 Pityke KSE (V) Pityke KSE (V) 2 1.00
911 Burányi Nelli

Burányi

Nelli
1 Gerje-CEKK Gerje-CEKK 2 1.00
912 Pesthi Kiara

Pesthi

Kiara
1 Csata Pannónia Csata Pannónia 2 1.00
913 Kenyeres Máté

Kenyeres

Máté
1 AF-Velencei Gézengúzok AF-Velencei Gézengúzok 2 1.00
914 Varga Zétény

Varga

Zétény
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 1.00
915 Szarvas Petra

Szarvas

Petra
1 Salgótarjáni KI Salgótarjáni KI 1 1.00
916 Decleva Réka

Decleva

Réka
1 Cívis KK Macskatigrisek Cívis KK Macskatigrisek 1 1.00
917 Tar Ferenc

Tar

Ferenc
1 DMTK DMTK 2 1.00
918 Csurgó Blanka

Csurgó

Blanka
1-5 SzKE-Bulldogok SzKE-Bulldogok 2 1.00
919 Szakács Máté

Szakács

Máté
2,3 Conoil Pápa KC Conoil Pápa KC 2 1.00
920 Wahler Áron

Wahler

Áron
3-4 Kozármisleny SE/A Kozármisleny SE/A 1 1.00
921 Tárczy Emma

Tárczy

Emma
1 Kőbányai Darázslányok Kőbányai Darázslányok 2 1.00
922 László Tamara

László

Tamara
1 Vasas Bolhák Vasas Bolhák 2 1.00
923 Fonai Balázs

Fonai

Balázs
3 KASI Delfinek/A KASI Delfinek/A 2 1.00
924 Dósa Zsombor

Dósa

Zsombor
1-5 Óbudai Kaszások/B Óbudai Kaszások/B 2 1.00
925 Kovács Bendegúz

Kovács

Bendegúz
1-5 MAFC Gabányi