Ranglisták - Tippmix Férfi NB I. A - 2020/2021
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Rivers Demetre Earl

Rivers

Demetre Earl
3-4 Kaposvári KK Kaposvári KK 22 37.36
2 Curry Morris Sharaud

Curry

Morris Sharaud
1 Kaposvári KK Kaposvári KK 22 35.55
3 Davis Stacy Wright

Davis

Stacy Wright
3-4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 22 35.27
4 Govens Anthony Darrin

Govens

Anthony Darrin
1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 23 34.52
5 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 20 34.15
6 Thompson James Bernard

Thompson

James Bernard
2 Sopron KC Sopron KC 21 34.00
7 Curry Ronald Lee JR.

Curry

Ronald Lee JR.
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 20 33.70
8 Drenovac Djordje

Drenovac

Djordje
3-4 DEAC DEAC 22 32.91
9 Duren Tyreek Andrew

Duren

Tyreek Andrew
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 31.68
10 Ruják András

Ruják

András
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 22 31.50
11 Thomas JR Cleveland Joseph

Thomas JR

Cleveland Joseph
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 22 31.46
12 Funderburk Jr Kenneth Dermont

Funderburk Jr

Kenneth Dermont
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 22 31.23
13 Primorac Mladen

Primorac

Mladen
5 Jászberény Jászberény 11 31.09
14 Delas Ante

Delas

Ante
2-3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 17 31.06
15 Dickey III James L.

Dickey III

James L.
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 23 31.04
16 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 21 30.81
17 Brown Zachary Garrett

Brown

Zachary Garrett
3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 23 30.70
18 Thames Xavier Raynard

Thames

Xavier Raynard
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 20 30.60
19 Hendlein Roland

Hendlein

Roland
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 17 30.47
20 Derasimovic Marko

Derasimovic

Marko
3 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 21 30.29
21 Taylor Travis T.

Taylor

Travis T.
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 19 30.21
22 Turner Frank Rahim

Turner

Frank Rahim
1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 30.18
23 Donovan Treveon Donaldson

Donovan Treveon

Donaldson
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 12 30.00
24 Vuko Tonko

Vuko

Tonko
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 29.90
25 Shepard Winston

Shepard

Winston
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 22 29.77
26 Brbaklic Aleksa

Brbaklic

Aleksa
3 Jászberény Jászberény 22 29.73
27 Lewis II Michael O'Neal

Lewis II

Michael O'Neal
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 22 29.68
28 Moody Stefan Tyler

Moody

Stefan Tyler
1 DEAC DEAC 15 29.60
29 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 22 29.59
30 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
3 Falco KC Falco KC 15 29.47
31 DŽELETOVIĆ Ðorđe

DŽELETOVIĆ

Ðorđe
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 22 29.14
32 Hines Shaqiulle Savan

Hines

Shaqiulle Savan
3-4 DEAC DEAC 23 29.04
33 Mócsán Bálint

Mócsán

Bálint
3 Egis Körmend Egis Körmend 19 28.84
34 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
2-3 Falco KC Falco KC 17 28.41
35 Abell Remy Christianson

Abell

Remy Christianson
1-2 OSE Lions OSE Lions 20 28.40
36 Borisov Milos

Borisov

Milos
4 Sopron KC Sopron KC 21 28.24
37 Eilingsfeld János

Eilingsfeld

János
4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 22 27.96
38 Bruinsma Evan John

Bruinsma

Evan John
4 Falco KC Falco KC 16 27.81
39 Ronald Moore

Ronald

Moore
1 DEAC DEAC 13 27.69
40 Warner Angelo Curtis

Warner

Angelo Curtis
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 27.50
41 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3 OSE Lions OSE Lions 21 27.33
42 Anderson Jr Cedric Paul

Anderson Jr

Cedric Paul
1-2 OSE Lions OSE Lions 21 27.10
43 Badzim Roko

Badzim

Roko
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 19 26.79
44 Budimir Veljko

Budimir

Veljko
3-4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 22 26.73
45 Milisavljevic Milos

Milisavljevic

Milos
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 21 26.57
46 Jackson Justin Le Shayne

Jackson

Justin Le Shayne
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 22 26.46
47 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
4-5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 22 26.41
48 Jogéla Tauras

Jogéla

Tauras
4 Sopron KC Sopron KC 21 26.38
49 Glenn Ja Barion

Glenn

Ja Barion
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 26.32
50 Ahmad Esa Yaqin

Ahmad

Esa Yaqin
4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 21 26.19
51 Cakarun Marjan

Cakarun

Marjan
5 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 26.15
52 Subotic Bojan

Subotic

Bojan
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 25.95
53 Bailey Adrio Ramone

Bailey

Adrio Ramone
4 OSE Lions OSE Lions 21 25.95
54 Guyton Carlton

Guyton

Carlton
1-2 DEAC DEAC 18 25.89
55 WILLIAMS XEYRIUS CLIFTON

WILLIAMS

XEYRIUS CLIFTON
4 Egis Körmend Egis Körmend 11 25.82
56 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 19 25.68
57 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2-3 Falco KC Falco KC 17 25.65
58 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 23 24.83
59 Jukic Josip

Jukic

Josip
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 15 24.80
60 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 DEAC DEAC 23 24.65
61 Capers Kevin Jerome

Capers

Kevin Jerome
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 21 24.10
62 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 22 24.05
63 Somogyi Ádám

Somogyi

Ádám
1-2 DEAC DEAC 21 23.81
64 Brkic Veljko

Brkic

Veljko
5 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 22 23.32
65 Lóránt Péter

Lóránt

Péter
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 12 23.25
66 Ian Thayne Baker

Ian Thayne

Baker
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 12 22.75
67 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 19 22.21
68 Mosely Jagan Keith

Mosely

Jagan Keith
1 Egis Körmend Egis Körmend 16 22.13
69 Hayes Bradley Jordan

Hayes

Bradley Jordan
5 OSE Lions OSE Lions 14 21.50
70 Katona József Bence

Katona

József Bence
1-2 Jászberény Jászberény 16 21.44
71 Pongó Máté

Pongó

Máté
1-2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 21.35
72 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 21.20
73 Fazekas Csaba

Fazekas

Csaba
1-2 Sopron KC Sopron KC 16 20.88
74 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 OSE Lions OSE Lions 20 20.45
75 Valerio Bodon Vincent

Valerio Bodon

Vincent
1-2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 17 20.24
76 Keller Iván

Keller

Iván
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 22 19.96
77 Füzi Róbert

Füzi

Róbert
3 Jászberény Jászberény 21 19.76
78 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 19.45
79 Polyák László

Polyák

László
2 DEAC DEAC 19 19.26
80 Bonifert Bendegúz

Bonifert

Bendegúz
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 19.25
81 Kerpel-Fronius Balázs

Kerpel-Fronius

Balázs
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 23 18.83
82 Morgan Dwayne Tequan

Morgan

Dwayne Tequan
4 OSE Lions OSE Lions 19 18.79
83 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 21 18.52
84 Ruják Bence

Ruják

Bence
1 Jászberény Jászberény 11 18.27
85 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4-5 OSE Lions OSE Lions 17 18.06
86 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 18.00
87 Lake De'Quon

Lake

De'Quon
5 Falco KC Falco KC 18 17.72
88 Doktor Péter László

Doktor

Péter László
1-2 Falco KC Falco KC 17 17.18
89 Kucsora Csaba Ákos

Kucsora

Csaba Ákos
2 OSE Lions OSE Lions 21 17.00
90 Meleg Gergő Zorád

Meleg

Gergő Zorád
4-5 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 21 16.91
91 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4 Egis Körmend Egis Körmend 19 16.42
92 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 DEAC DEAC 22 16.41
93 Demeter Attila

Demeter

Attila
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 20 15.70
94 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 22 15.27
95 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 19 15.26
96 Simon Kristóf

Simon

Kristóf
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 18 14.89
97 Takács Norbert

Takács

Norbert
2-3 Sopron KC Sopron KC 17 14.18
98 Juhos Levente

Juhos

Levente
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 18 14.11
99 Filipovic Stefan

Filipovic

Stefan
4-5 Jászberény Jászberény 17 13.88
100 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 22 13.86
101 Dragasevic Veljko

Dragasevic

Veljko
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 21 13.48
102 Kis Attila Raul

Kis

Attila Raul
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 21 13.00
103 Lukács Döme

Lukács

Döme
2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 11 13.00
104 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
3 Egis Körmend Egis Körmend 18 12.28
105 Baki Gergely

Baki

Gergely
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 11.69
106 Németh Ákos

Németh

Ákos
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 14 11.29
107 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 20 11.10
108 Pallai Tamás

Pallai

Tamás
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 15 11.00
109 Halász Ákos

Halász

Ákos
1-2 Sopron KC Sopron KC 15 11.00
110 Takács Martin

Takács

Martin
1 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 16 10.94
111 Omenaka Godwin Ekene

Omenaka

Godwin Ekene
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 22 10.64
112 Tóth Norbert

Tóth

Norbert
4 Egis Körmend Egis Körmend 19 10.11
113 Lewis Chester

Lewis

Chester
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 15 10.00
114 Dancsecs András

Dancsecs

András
1 Falco KC Falco KC 15 9.73
115 Sitku Márton

Sitku

Márton
3-4 Sopron KC Sopron KC 18 9.39
116 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 9.19
117 Velkey János

Velkey

János
2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 13 8.92
118 Plézer Gábor

Plézer

Gábor
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 14 8.86
119 Bagó Martin

Bagó

Martin
5 Sopron KC Sopron KC 14 8.50
120 Werner Viktor

Werner

Viktor
4 Sopron KC Sopron KC 16 8.50
121 Bíró Levente

Bíró

Levente
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 14 8.14
122 Mucza Tamás

Mucza

Tamás
2-3 OSE Lions OSE Lions 11 8.00
123 Kovács Benedek Máté

Kovács

Benedek Máté
3-4 Falco KC Falco KC 15 7.80
124 Völgyi Marcell

Völgyi

Marcell
4-5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 17 7.47
125 Mayer Ákos

Mayer

Ákos
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 7.29
126 Gulyás Milán

Gulyás

Milán
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 15 7.27
127 Polster Attila

Polster

Attila
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 12 7.17
128 Anda Dávid

Anda

Dávid
5 OSE Lions OSE Lions 16 6.75
129 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 13 6.15
130 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 18 5.94
131 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
2 DEAC DEAC 18 5.89
132 Taiwo Samuel

Taiwo

Samuel
4-5 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 15 5.73

Megyei szövetségek