Ranglisták - Fiú Kadett - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Sáfrán Botond

Sáfrán

Botond
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 13.00
2 Antalics Dániel

Antalics

Dániel
Kaposvári SI Kaposvári SI 14 11.64
3 Hajdu Péter Márton

Hajdu

Péter Márton
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 11.38
4 Mári György József

Mári

György József
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 16 10.44
5 Dócs Benedek András

Dócs

Benedek András
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 16 10.06
6 Safranka Márton

Safranka

Márton
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 16 10.00
7 Karsai Balázs

Karsai

Balázs
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 9.50
8 Hőgye Patrik

Hőgye

Patrik
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 17 9.00
9 Kovács Bálint

Kovács

Bálint
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 9.00
10 Szőke Bálint

Szőke

Bálint
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 18 8.94
11 Kertész Dávid

Kertész

Dávid
DKKA/A DKKA/A 12 8.83
12 Boka-Magó Áron István

Boka-Magó

Áron István
MAFC/A MAFC/A 15 8.80
13 Szabadfi Márk

Szabadfi

Márk
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 8.50
14 Árva-File Balázs

Árva-File

Balázs
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 16 8.50
15 Schmera Gergely

Schmera

Gergely
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 17 8.41
16 Kazsuk Botond

Kazsuk

Botond
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 18 8.39
17 Antal Donát Gergő

Antal

Donát Gergő
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 17 8.12
18 Csuti Kornél

Csuti

Kornél
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 13 8.08
19 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 18 8.00
20 Szalay Domonkos

Szalay

Domonkos
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 7.88
21 Várszegi Ádám

Várszegi

Ádám
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 16 7.75
22 Prodanovic Todor

Prodanovic

Todor
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 16 7.69
23 Csendes Péter

Csendes

Péter
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 18 7.56
24 Nagy Péter

Nagy

Péter
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 7.33
25 Schwarczenberger Gábor Márk

Schwarczenberger

Gábor Márk
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 15 7.33
26 Csorba Gyula Viktor

Csorba

Gyula Viktor
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 7.19
27 Virágh Benedek

Virágh

Benedek
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 15 7.13
28 Mester Ákos

Mester

Ákos
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 7.00
29 Csátaljai Péter

Csátaljai

Péter
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 18 7.00
30 Takács Áron

Takács

Áron
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 7.00
31 Bata Olivér

Bata

Olivér
DKKA/A DKKA/A 14 7.00
32 Ságodi Róbert

Ságodi

Róbert
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 7.00
33 Tóth Vilmos Károly

Tóth

Vilmos Károly
MAFC/A MAFC/A 18 6.89
34 Hegedűs Brúnó

Hegedűs

Brúnó
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 6.88
35 Szendrei Levente Attila

Szendrei

Levente Attila
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 6.86
36 Meszlényi Róbert

Meszlényi

Róbert
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 13 6.77
37 Jámbor Marcell

Jámbor

Marcell
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 15 6.67
38 Lada Levente Ádám

Lada

Levente Ádám
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 6.67
39 Balaton Gergő

Balaton

Gergő
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 6.56
40 Makkos Dávid

Makkos

Dávid
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 6.53
41 Héjjas Balázs

Héjjas

Balázs
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 6.50
42 Sárai- Szabó Zsolt

Sárai- Szabó

Zsolt
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 6.50
43 Heimann Gergő

Heimann

Gergő
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 6.50
44 Szalai Dániel

Szalai

Dániel
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 6.33
45 Simon Benedek

Simon

Benedek
DKKA/A DKKA/A 13 6.31
46 Bőhm Ádám

Bőhm

Ádám
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 18 6.17
47 Orbán Patrik

Orbán

Patrik
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 15 6.13
48 Karsai Bálint Sándor

Karsai

Bálint Sándor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 18 6.11
49 Fekete Csongor

Fekete

Csongor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 14 6.07
50 Kajdacsi Kristóf Zoltán

Kajdacsi

Kristóf Zoltán
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 6.00
51 Ungvárai Zsombor

Ungvárai

Zsombor
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 6.00
52 Németh Barnabás

Németh

Barnabás
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 4 6.00
53 Czermann Máté

Czermann

Máté
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 6.00
54 Karabulut Haluk Tunahan

Karabulut

Haluk Tunahan
Kaposvári SI Kaposvári SI 10 6.00
55 Varga Szilárd

Varga

Szilárd
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 6.00
56 Csizmadia Bence

Csizmadia

Bence
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 6.00
57 Kulcsár Kolos

Kulcsár

Kolos
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 15 5.87
58 Geröly Márton András

Geröly

Márton András
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 16 5.81
59 Pleesz Ádám

Pleesz

Ádám
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 14 5.79
60 Matejovics Máté

Matejovics

Máté
MAFC/A MAFC/A 13 5.77
61 Nagy Lázár

Nagy

Lázár
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 5.67
62 Sebestyén Botond

Sebestyén

Botond
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 5.67
63 Garger Zorán

Garger

Zorán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 14 5.57
64 Kőházi Bence

Kőházi

Bence
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 17 5.53
65 Rácz Dávid

Rácz

Dávid
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 5.50
66 Horváth Ádám

Horváth

Ádám
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 16 5.44
67 Osztoics Milán

Osztoics

Milán
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 5.43
68 Ikker Viktor

Ikker

Viktor
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 5.33
69 Werderits Gergő Péter

Werderits

Gergő Péter
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 5.33
70 Varga Boldizsár

Varga

Boldizsár
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 15 5.33
71 Fekete Máté

Fekete

Máté
Győri KC Győri KC 3 5.33
72 Lévai András

Lévai

András
Kaposvári SI Kaposvári SI 10 5.30
73 Madar Krisztián

Madar

Krisztián
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 15 5.27
74 Reizinger Máté

Reizinger

Máté
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 20 5.25
75 Kulcsár Márton

Kulcsár

Márton
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 5.00
76 Dér-Szabó Dániel

Dér-Szabó

Dániel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 4 5.00
77 Koloszár Bence

Koloszár

Bence
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 3 5.00
78 Janszky Zalán

Janszky

Zalán
Győri KC Győri KC 3 5.00
79 Sztányi Martin

Sztányi

Martin
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 5.00
80 Gáspár Marcell

Gáspár

Marcell
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 5.00
81 Kovács Gergely

Kovács

Gergely
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 5.00
82 Németh Barnabás

Németh

Barnabás
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 5.00
83 Sparks-Hollósy Kornél

Sparks-Hollósy

Kornél
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 5.00
84 Bundik Bálint

Bundik

Bálint
DKKA/A DKKA/A 14 4.86
85 Puskás Bendegúz Artúr

Puskás

Bendegúz Artúr
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 4.86
86 Ujhelyi Adrián

Ujhelyi

Adrián
DKKA/A DKKA/A 13 4.85
87 Ravasz Márk

Ravasz

Márk
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 15 4.80
88 Halmai Dániel

Halmai

Dániel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 21 4.76
89 Nyikos Barnabás

Nyikos

Barnabás
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 15 4.73
90 Kelemen Benjamin

Kelemen

Benjamin
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 13 4.69
91 Gazdag Áron Bendegúz

Gazdag

Áron Bendegúz
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 4.67
92 Hadházy-Baráth Ádám

Hadházy-Baráth

Ádám
MAFC/A MAFC/A 18 4.67
93 Horváth Gábor

Horváth

Gábor
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 4.67
94 Tóth Patrik

Tóth

Patrik
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 18 4.61
95 Tóth Balázs

Tóth

Balázs
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 11 4.55
96 Fügemann Dániel

Fügemann

Dániel
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 4 4.50
97 Büki Lóránt

Büki

Lóránt
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 14 4.50
98 Ganczer Ádám Tamás

Ganczer

Ádám Tamás
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 4.50
99 Roósz Roland

Roósz

Roland
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 21 4.48
100 Kégel Tamás

Kégel

Tamás
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 13 4.39
101 Méhész Mihály

Méhész

Mihály
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 17 4.35
102 Petrovics Balázs

Petrovics

Balázs
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 4.33
103 Végh Mátyás

Végh

Mátyás
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 4.33
104 Orosi Bálint Gábor

Orosi

Bálint Gábor
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 16 4.25
105 Győrik Dávid

Győrik

Dávid
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 4.19
106 Merkl Barna Márton

Merkl

Barna Márton
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 18 4.17
107 Lőrincze Dominik

Lőrincze

Dominik
MAFC/A MAFC/A 18 4.11
108 Kalocsa Levente

Kalocsa

Levente
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 22 4.09
109 Géringer Gergő

Géringer

Gergő
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 4.00
110 Dobossy Pál Márton

Dobossy

Pál Márton
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 14 3.93
111 Kovács Levente Hetény

Kovács

Levente Hetény
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 14 3.86
112 Deiana Sergio

Deiana

Sergio
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 13 3.85
113 Simonics Olivér Márk

Simonics

Olivér Márk
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 3.81
114 Madar Kristóf

Madar

Kristóf
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 3.80
115 Tószegi Sabath Levente

Tószegi Sabath

Levente
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 11 3.73
116 Gera Ferenc

Gera

Ferenc
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 15 3.73
117 Bogdán Dávid Bence

Bogdán

Dávid Bence
Kaposvári SI Kaposvári SI 14 3.72
118 Dobos Máté

Dobos

Máté
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 17 3.71
119 Várszegi Balázs

Várszegi

Balázs
Győri KC Győri KC 3 3.67
120 Szalczgruber Ádám

Szalczgruber

Ádám
DKKA/A DKKA/A 12 3.67
121 Maretics Martin

Maretics

Martin
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 17 3.65
122 Szász Kevin

Szász

Kevin
MAFC/A MAFC/A 16 3.63
123 Szűcs Valter

Szűcs

Valter
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 3.59
124 Léhmann Dávid

Léhmann

Dávid
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 3.50
125 Balogh Ákos

Balogh

Ákos
Kaposvári SI Kaposvári SI 16 3.50
126 Csocsán Marcell Péter

Csocsán

Marcell Péter
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 13 3.38
127 Laki Patrik

Laki

Patrik
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 16 3.38
128 Aranyi Bence Zalán

Aranyi

Bence Zalán
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 14 3.36
129 Endl Levente

Endl

Levente
DKKA/A DKKA/A 14 3.36
130 Woditsch Tamás

Woditsch

Tamás
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 17 3.35
131 Farkas Csongor

Farkas

Csongor
Győri KC Győri KC 3 3.33
132 Harka Szabolcs

Harka

Szabolcs
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 15 3.33
133 Kiss Barnabás

Kiss

Barnabás
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 3.33
134 Hősi Rajmund

Hősi

Rajmund
Győri KC Győri KC 3 3.33
135 Bereczki Áron

Bereczki

Áron
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 3.33
136 Jolsvai András Gábor

Jolsvai

András Gábor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 16 3.31
137 Józsa Bálint

Józsa

Bálint
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 3.29
138 Tóth Dániel

Tóth

Dániel
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 18 3.28
139 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 16 3.25
140 Koncz Péter

Koncz

Péter
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 3.20
141 Maly Benedek Álmos

Maly

Benedek Álmos
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 3.20
142 Ács Olivér

Ács

Olivér
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 15 3.13
143 Németh Bálint Péter

Németh

Bálint Péter
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 17 3.12
144 Laczházi Bence Botond

Laczházi

Bence Botond
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 9 3.11
145 Kiss Lajos

Kiss

Lajos
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 16 3.06
146 Strasszer Ábner

Strasszer

Ábner
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 3.00
147 Lugossy Ádám

Lugossy

Ádám
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 7 3.00
148 Varga Ádám

Varga

Ádám
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 3.00
149 Vargovics András

Vargovics

András
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 3.00
150 Dávid Benjámin

Dávid

Benjámin
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 3.00
151 Polster Péter

Polster

Péter
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 3.00
152 Ábrahám Soma

Ábrahám

Soma
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 3.00
153 János Ábel Márk

János

Ábel Márk
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 6 3.00
154 Feitli Ádám Márk

Feitli

Ádám Márk
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 3.00
155 Hibján Máté

Hibján

Máté
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 17 3.00
156 Utasi Zsombor

Utasi

Zsombor
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 3.00
157 Czétényi Bence Marcell

Czétényi

Bence Marcell
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 2.94
158 Pifkó Bálint

Pifkó

Bálint
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 15 2.93
159 Kovács András

Kovács

András
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 7 2.86
160 Müller Bálint

Müller

Bálint
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 2.86
161 Varsányi Áron

Varsányi

Áron
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 14 2.86
162 Németh Levente Bence

Németh

Levente Bence
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 2.80
163 Komjáti Roland

Komjáti

Roland
MAFC/A MAFC/A 18 2.78
164 Tóth Olivér Milán

Tóth

Olivér Milán
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 4 2.75
165 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
MAFC/A MAFC/A 16 2.75
166 Hansen Dániel

Hansen

Dániel
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 15 2.73
167 Telek Sebestyén Gábor

Telek

Sebestyén Gábor
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 17 2.71
168 Ökrös Márk

Ökrös

Márk
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 2.67
169 Kiss András

Kiss

András
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 2.67
170 Dénes Kende

Dénes

Kende
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 6 2.67
171 Tóth-Erdei Máté

Tóth-Erdei

Máté
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 2.67
172 Cseh Botond

Cseh

Botond
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 16 2.63
173 Simonics Levente Dávid

Simonics

Levente Dávid
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 12 2.58
174 Gróf Máté

Gróf

Máté
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 14 2.57
175 Barthalos András

Barthalos

András
DKKA/A DKKA/A 14 2.57
176 Szöllősi Máté

Szöllősi

Máté
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 9 2.56
177 Farkas Sebestyén

Farkas

Sebestyén
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 13 2.54
178 Polónyi Ákos

Polónyi

Ákos
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 2.50
179 Mesits Maxim

Mesits

Maxim
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 2.50
180 Pajor Máté

Pajor

Máté
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 2.41
181 Rádonyi Ákos

Rádonyi

Ákos
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 18 2.39
182 Németh Csanád

Németh

Csanád
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 8 2.38
183 Barabás Ábel

Barabás

Ábel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 21 2.38
184 Major Bulcsú

Major

Bulcsú
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 11 2.36
185 Salamon Bálint

Salamon

Bálint
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 17 2.35
186 Csóti Péter

Csóti

Péter
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 2.33
187 Dani Balázs Dominik

Dani

Balázs Dominik
Győri KC Győri KC 3 2.33
188 Pisch Tibor

Pisch

Tibor
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 2.33
189 Herczeg Bálint

Herczeg

Bálint
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 2.33
190 Tavarnai András Tibor

Tavarnai

András Tibor
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 2.33
191 Borsik Csombor

Borsik

Csombor
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 10 2.30
192 Akaró Rafael

Akaró

Rafael
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 12 2.25
193 Kenedi Róbert

Kenedi

Róbert
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 2.25
194 Slézia Máté

Slézia

Máté
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 18 2.22
195 Farkas Máté

Farkas

Máté
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 2.20
196 Pallag Adrián

Pallag

Adrián
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 16 2.19
197 Tompa Áron

Tompa

Áron
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 14 2.14
198 Yake Matthew

Yake

Matthew
Kaposvári SI Kaposvári SI 16 2.13
199 Németh Benedek Kristóf

Németh

Benedek Kristóf
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 8 2.13
200 Horváth Ádám József

Horváth

Ádám József
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 10 2.10
201 Huszka Boldizsár Péter

Huszka

Boldizsár Péter
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 11 2.09
202 Németh Benjamin

Németh

Benjamin
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 14 2.07
203 Szilágyi Ábel Mihály

Szilágyi

Ábel Mihály
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 17 2.06
204 Széki Mór

Széki

Mór
Kaposvári SI Kaposvári SI 16 2.06
205 Vass Csongor

Vass

Csongor
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 2.06
206 Gulyás Botond

Gulyás

Botond
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 19 2.05
207 Lázár Dániel

Lázár

Dániel
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 15 2.00
208 Duránszkai Bence

Duránszkai

Bence
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 2.00
209 Gróh Levente

Gróh

Levente
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 2.00
210 Molnár Gellért István

Molnár

Gellért István
MAFC/A MAFC/A 3 2.00
211 Pallag Márk

Pallag

Márk
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 2.00
212 Mogyorósy Zalán

Mogyorósy

Zalán
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 2.00
213 Paré Máté

Paré

Máté
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 2.00
214 Flasár Botond

Flasár

Botond
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 18 2.00
215 Szigetvári Máté

Szigetvári

Máté
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 2.00
216 Iván Botond

Iván

Botond
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 12 2.00
217 Kiss Levente

Kiss

Levente
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 2.00
218 Katatics Kolos

Katatics

Kolos
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 22 1.96
219 Pásztor Dávid

Pásztor

Dávid
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 17 1.88
220 Habling Márk

Habling

Márk
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 14 1.86
221 Bartha Szilárd

Bartha

Szilárd
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 6 1.83
222 Füzesi András

Füzesi

András
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 15 1.80
223 Rácsik Kristóf Zsolt

Rácsik

Kristóf Zsolt
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 8 1.75
224 Mocsári Bendegúz

Mocsári

Bendegúz
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 8 1.75
225 Lenkó Vencel Tamás

Lenkó

Vencel Tamás
MAFC/A MAFC/A 15 1.73
226 Kapui András

Kapui

András
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 15 1.73
227 Pályi Dénes

Pályi

Dénes
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 14 1.72
228 Szabó Máté

Szabó

Máté
MAFC/A MAFC/A 16 1.69
229 Szász Gergely

Szász

Gergely
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 1.67
230 Gombos Dániel

Gombos

Dániel
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 1.67
231 Rozmer Bálint

Rozmer

Bálint
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 12 1.67
232 Kereszty Dániel

Kereszty

Dániel
Győri KC Győri KC 3 1.67
233 Kiss Benedek Péter

Kiss

Benedek Péter
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 1.67
234 Czeglédi Bence

Czeglédi

Bence
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 14 1.64
235 Salánki Fülöp

Salánki

Fülöp
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 16 1.63
236 Chabot Benjamin Sebastian

Chabot

Benjamin Sebastian
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 13 1.62
237 Gasparics Levente

Gasparics

Levente
Kaposvári SI Kaposvári SI 15 1.60
238 Hansági Kristóf Zalán

Hansági

Kristóf Zalán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 15 1.60
239 Fey Dávid

Fey

Dávid
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 5 1.60
240 Baranyi Bence

Baranyi

Bence
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 7 1.57
241 Filipovic Igor

Filipovic

Igor
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 9 1.56
242 Vargha Bulcsú

Vargha

Bulcsú
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 11 1.55
243 Kuti Dominik

Kuti

Dominik
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 22 1.55
244 Bor Gábor

Bor

Gábor
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 13 1.54
245 Baka Péter

Baka

Péter
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 1.50
246 Balla Levente

Balla

Levente
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.50
247 Imre Milán

Imre

Milán
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 1.50
248 Botz Botond Béla

Botz

Botond Béla
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 1.50
249 Szalacsi Balázs

Szalacsi

Balázs
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 18 1.50
250 Benyusz Máté

Benyusz

Máté
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 12 1.50
251 Inalegwu Marcell Sámuel

Inalegwu

Marcell Sámuel
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 1.50
252 Lép Adrián

Lép

Adrián
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 18 1.50
253 Nánási Patrik

Nánási

Patrik
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 1.50
254 Karda Dominik Krisztián

Karda

Dominik Krisztián
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 1.50
255 Németh Áron

Németh

Áron
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 8 1.50
256 Vasas Márk

Vasas

Márk
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 17 1.47
257 Ferjancsik Kristóf Zsombor

Ferjancsik

Kristóf Zsombor
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 1.43
258 Pleesz Gergő

Pleesz

Gergő
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 7 1.43
259 Veliczky Csanád

Veliczky

Csanád
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 12 1.42
260 Bérces Dániel

Bérces

Dániel
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 10 1.40
261 Tökölyi Márton Barnabás

Tökölyi

Márton Barnabás
MAFC/A MAFC/A 16 1.38
262 Némethy Barna

Némethy

Barna
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 1.35
263 Mészáros Botond

Mészáros

Botond
Győri KC Győri KC 3 1.33
264 Forró Gergely

Forró

Gergely
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 1.33
265 Tarr Zalán

Tarr

Zalán
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 1.33
266 Neczpál Barnabás

Neczpál

Barnabás
MAFC/A MAFC/A 13 1.31
267 Pintér Gergő

Pintér

Gergő
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 18 1.28
268 Nagy Bálint

Nagy

Bálint
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 4 1.25
269 Korompay Dénes

Korompay

Dénes
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 16 1.25
270 Tóth Botond

Tóth

Botond
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 10 1.20
271 Pristyák István

Pristyák

István
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 15 1.20
272 Kaszai Kristóf

Kaszai

Kristóf
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 17 1.18
273 Molnár-Sóvágó Tamás

Molnár-Sóvágó

Tamás
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 1.17
274 Erdős Ákos

Erdős

Ákos
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 1.17
275 Gál Marcell

Gál

Marcell
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 14 1.14
276 Léh András Attila

Léh

András Attila
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 14 1.14
277 Márkus Dániel

Márkus

Dániel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 1.14
278 Áron Zétény

Áron

Zétény
DKKA/A DKKA/A 9 1.11
279 Fehérvári Csegő

Fehérvári

Csegő
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 22 1.09
280 Balázsi Ákos

Balázsi

Ákos
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 7 1.00
281 Keller Dávid

Keller

Dávid
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 10 1.00
282 Sipos Balázs

Sipos

Balázs
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 1.00
283 Vasi Bence

Vasi

Bence
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 1.00
284 Moravetz Bence

Moravetz

Bence
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 1.00
285 Villányi Gergely

Villányi

Gergely
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 1.00
286 Kárpáti Levente

Kárpáti

Levente
Kaposvári SI Kaposvári SI 14 1.00
287 Ladovszky János László

Ladovszky

János László
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 5 1.00
288 Fonyó Botond

Fonyó

Botond
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 5 1.00
289 Szabó Gergő

Szabó

Gergő
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 1.00
290 Kisjós Olivér

Kisjós

Olivér
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 1.00
291 Ritter Milán

Ritter

Milán
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 1.00
292 Pekó Barnabás

Pekó

Barnabás
Győri KC Győri KC 3 1.00
293 Gaál Mátyás Bendegúz

Gaál

Mátyás Bendegúz
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 1.00
294 Péntek Krisztián Márk

Péntek

Krisztián Márk
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 1.00
295 Makray Balázs

Makray

Balázs
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 3 1.00
296 Varga-Zalay Benedek Tibor

Varga-Zalay

Benedek Tibor
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.00
297 Gaál Hunor Sándor

Gaál

Hunor Sándor
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.00
298 Szokol Adrián

Szokol

Adrián
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 1.00
299 Fodor Márton Barnabás

Fodor

Márton Barnabás
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 1.00
300 Zalka Csongor

Zalka

Csongor
Győri KC Győri KC 3 1.00
301 Pintér Ákos Viktor

Pintér

Ákos Viktor
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 1.00
302 Horváth Zsolt

Horváth

Zsolt
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 1.00
303 Radó Ádám

Radó

Ádám
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 16 0.94
304 Pala Sándor

Pala

Sándor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 11 0.91
305 László János

László

János
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 9 0.89
306 Korpás Máté

Korpás

Máté
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 16 0.88
307 Zalay Botond

Zalay

Botond
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 8 0.88
308 Cserjés Bence Attila

Cserjés

Bence Attila
MAFC/A MAFC/A 13 0.85
309 Jankó Csaba

Jankó

Csaba
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 12 0.83
310 Vasali Mátyás

Vasali

Mátyás
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 12 0.83
311 Berta Boldizsár

Berta

Boldizsár
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 22 0.82
312 Tóth Gergye Ádám

Tóth Gergye

Ádám
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 11 0.82
313 Egédi Balázs

Egédi

Balázs
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 10 0.80
314 Erdélyi Barnabás

Erdélyi

Barnabás
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.80
315 Katona Gábor

Katona

Gábor
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 10 0.80
316 Czipka Milán

Czipka

Milán
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 9 0.78
317 Tóth Benedek

Tóth

Benedek
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 4 0.75
318 Kránitz Kristóf

Kránitz

Kristóf
DKKA/A DKKA/A 12 0.75
319 Marics Hunor

Marics

Hunor
Kaposvári SI Kaposvári SI 16 0.75
320 Kaszai Zalán

Kaszai

Zalán
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 15 0.73
321 Heffer Barnabás Gyula

Heffer

Barnabás Gyula
Kaposvári SI Kaposvári SI 15 0.73
322 Csoknyai Vince

Csoknyai

Vince
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 0.67
323 Hosszú Richárd

Hosszú

Richárd
DKKA/A DKKA/A 12 0.67
324 Stern Dávid

Stern

Dávid
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.67
325 Szulovszky András

Szulovszky

András
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 0.67
326 Szeverinácz Denisz

Szeverinácz

Denisz
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 0.67
327 Csizmazia Márton

Csizmazia

Márton
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.67
328 Petz Milán

Petz

Milán
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 0.63
329 Csirke Balázs Ferenc

Csirke

Balázs Ferenc
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 13 0.62
330 Kele Soma

Kele

Soma
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.60
331 Párkányi Máté

Párkányi

Máté
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 12 0.58
332 Ábel Zsombor

Ábel

Zsombor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 9 0.56
333 Hajnal Mátyás

Hajnal

Mátyás
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 15 0.53
334 Borsodi Bence

Borsodi

Bence
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 0.50
335 Bálint Huba

Bálint

Huba
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 6 0.50
336 Vojnics Máté

Vojnics

Máté
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.50
337 Békési László

Békési

László
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 0.50
338 Arató Gergő

Arató

Gergő
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 0.50
339 Salamon Bálint

Salamon

Bálint
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 16 0.50
340 Bősz Richárd

Bősz

Richárd
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.50
341 Turbucz Lajos

Turbucz

Lajos
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 0.50
342 Szabó Kristóf

Szabó

Kristóf
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 0.50
343 Csirkés Péter

Csirkés

Péter
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 0.50
344 Pirint Gergő

Pirint

Gergő
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 0.50
345 Monostori Ákos

Monostori

Ákos
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 21 0.48
346 Kulik Rajmund

Kulik

Rajmund
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 11 0.46
347 Keszler Márk

Keszler

Márk
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 7 0.43
348 Schwarczenberger Csongor

Schwarczenberger

Csongor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 7 0.43
349 Hajdu Gergely

Hajdu

Gergely
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 5 0.40
350 Román Barnabás

Román

Barnabás
MAFC/A MAFC/A 5 0.40
351 Erdélyi Botond

Erdélyi

Botond
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.40
352 Pintye Ákos

Pintye

Ákos
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 5 0.40
353 Arnóczi Áron

Arnóczi

Áron
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 10 0.40
354 Földi Barnabás

Földi

Barnabás
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 0.40
355 Seszták Miklós

Seszták

Miklós
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 11 0.36
356 Horváth Attila Márk

Horváth

Attila Márk
Győri KC Győri KC 3 0.33
357 Perlaky Áron

Perlaky

Áron
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.33
358 Gasparics Olivér

Gasparics

Olivér
Kaposvári SI Kaposvári SI 3 0.33
359 Lakatos Benkő

Lakatos

Benkő
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 7 0.29
360 Kispál Dániel

Kispál

Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 0.25
361 Ungvári Zsombor

Ungvári

Zsombor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 4 0.25
362 Docsa Bence

Docsa

Bence
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 17 0.24
363 Pokker Erik Károly

Pokker

Erik Károly
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 13 0.23
364 Vámos Barnabás

Vámos

Barnabás
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 15 0.20
365 Baranyai Botond

Baranyai

Botond
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.20
366 Marics Csongor

Marics

Csongor
Kaposvári SI Kaposvári SI 5 0.20
367 Balogh Marcell

Balogh

Marcell
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 11 0.18
368 Horváth Gergő

Horváth

Gergő
DKKA/A DKKA/A 11 0.18
369 Kovács Gábor

Kovács

Gábor
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 6 0.17
370 Kámán Dániel

Kámán

Dániel
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 10 0.10
371 Németh Bence

Németh

Bence
DKKA/A DKKA/A 11 0.09
372 Tóth Erik Sándor

Tóth

Erik Sándor
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
373 Tóth Vajk János

Tóth

Vajk János
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
374 Szekeres Máté Tamás

Szekeres

Máté Tamás
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 0.00
375 Barics Bálint

Barics

Bálint
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 0.00
376 Farkasdi Bence

Farkasdi

Bence
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 0.00
377 Nagy Zsombor

Nagy

Zsombor
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
378 Geiszt Zsombor Jenő

Geiszt

Zsombor Jenő
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 0.00
379 Veszelszki Balázs

Veszelszki

Balázs
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 0.00
380 Czeba Máté

Czeba

Máté
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
381 Radó János

Radó

János
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
382 Szlama Botond

Szlama

Botond
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
383 Billege Martin Levente

Billege

Martin Levente
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.00
384 Ocskó Balázs

Ocskó

Balázs
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
385 Major Gergő

Major

Gergő
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 5 0.00
386 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 0.00
387 Bazsika Denisz

Bazsika

Denisz
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.00
388 Szilvágyi Gergő Imre

Szilvágyi

Gergő Imre
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
389 Mihály Tamás Bence

Mihály

Tamás Bence
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
390 Bereczki Ádám

Bereczki

Ádám
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
391 Szemes Ádám István

Szemes

Ádám István
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
392 Weidemann Ákos

Weidemann

Ákos
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 0.00
393 Milis Mátyás József

Milis

Mátyás József
Kaposvári SI Kaposvári SI 2 0.00
394 Benda Gábor Ferenc

Benda

Gábor Ferenc
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 0.00
395 Bernáth Mátyás Benjámin

Bernáth

Mátyás Benjámin
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 0.00
396 Gyurity Lázár

Gyurity

Lázár
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 0.00
397 Kéri Krisztofer

Kéri

Krisztofer
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 0.00
398 Gyenge Bálint

Gyenge

Bálint
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
399 Molnár Ádám

Molnár

Ádám
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
400 Ács Dániel

Ács

Dániel
Győri KC Győri KC 3 0.00
401 Kozári Márton

Kozári

Márton
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.00
402 Szlama Barnabás

Szlama

Barnabás
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
403 Szántó Péter Imre

Szántó

Péter Imre
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
404 Bán Tamás

Bán

Tamás
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
405 Sáska Máté

Sáska

Máté
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.00
406 Györkös Erik

Györkös

Erik
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 4 0.00
407 Komlós Barnabás

Komlós

Barnabás
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
408 Orbán Norton

Orbán

Norton
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 0.00

Megyei szövetségek