Ranglisták - Fiú Kadett - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Csátaljai Péter

Csátaljai

Péter
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 34.33
2 Heimann Gergő

Heimann

Gergő
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 26.25
3 Schmera Gergely

Schmera

Gergely
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 26.00
4 Csorba Gyula Viktor

Csorba

Gyula Viktor
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 25.50
5 Csendes Péter

Csendes

Péter
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 25.33
6 Ságodi Róbert

Ságodi

Róbert
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 22.00
7 Safranka Márton

Safranka

Márton
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 22.00
8 Boka-Magó Áron István

Boka-Magó

Áron István
MAFC/A MAFC/A 2 21.50
9 Orbán Patrik

Orbán

Patrik
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 21.00
10 Pifkó Bálint

Pifkó

Bálint
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 20.67
11 Kiss Barnabás

Kiss

Barnabás
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 20.33
12 Karabulut Haluk Tunahan

Karabulut

Haluk Tunahan
Kaposvári SI Kaposvári SI 8 19.75
13 Szabadfi Márk

Szabadfi

Márk
OSE Lions/A OSE Lions/A 4 19.00
14 Kovács Bálint

Kovács

Bálint
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 19.00
15 Hőgye Patrik

Hőgye

Patrik
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 5 19.00
16 Szalacsi Balázs

Szalacsi

Balázs
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 18.50
17 Antalics Dániel

Antalics

Dániel
Kaposvári SI Kaposvári SI 13 18.15
18 Kovács Levente Hetény

Kovács

Levente Hetény
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 18.00
19 Bata Olivér

Bata

Olivér
DKKA/A DKKA/A 4 18.00
20 Halmai Dániel

Halmai

Dániel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 18.00
21 Maretics Martin

Maretics

Martin
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 2 17.50
22 Werderits Gergő Péter

Werderits

Gergő Péter
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 17.33
23 Müller Bálint

Müller

Bálint
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 17.00
24 Nagy Péter

Nagy

Péter
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 16.67
25 Fekete Csongor

Fekete

Csongor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 3 16.33
26 Végh Mátyás

Végh

Mátyás
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 16.33
27 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 16.33
28 Büki Lóránt

Büki

Lóránt
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 16.00
29 Antal Donát Gergő

Antal

Donát Gergő
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 2 16.00
30 Simon Benedek

Simon

Benedek
DKKA/A DKKA/A 3 15.67
31 Lőrincze Dominik

Lőrincze

Dominik
MAFC/A MAFC/A 2 15.50
32 Kőházi Bence

Kőházi

Bence
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 15.33
33 Dócs Benedek András

Dócs

Benedek András
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 15.00
34 Csuti Kornél

Csuti

Kornél
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 15.00
35 Reizinger Máté

Reizinger

Máté
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 14.00
36 Ravasz Márk

Ravasz

Márk
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 14.00
37 Prodanovic Todor

Prodanovic

Todor
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 14.00
38 Hibján Máté

Hibján

Máté
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 14.00
39 Szőke Bálint

Szőke

Bálint
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 13.67
40 Takács Áron

Takács

Áron
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 13.50
41 Karsai Balázs

Karsai

Balázs
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 13.50
42 Szalczgruber Ádám

Szalczgruber

Ádám
DKKA/A DKKA/A 4 13.50
43 Madar Kristóf

Madar

Kristóf
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 13.50
44 Koloszár Bence

Koloszár

Bence
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 13.00
45 Mári György József

Mári

György József
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 2 13.00
46 Kégel Tamás

Kégel

Tamás
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 13.00
47 Szendrei Levente Attila

Szendrei

Levente Attila
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 13.00
48 Osztoics Milán

Osztoics

Milán
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 13.00
49 Ujhelyi Adrián

Ujhelyi

Adrián
DKKA/A DKKA/A 4 12.75
50 Madar Krisztián

Madar

Krisztián
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 3 12.67
51 Kicsák Miklós

Kicsák

Miklós
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 12.50
52 Karda Dominik Krisztián

Karda

Dominik Krisztián
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 12.33
53 Németh Levente Bence

Németh

Levente Bence
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 12.00
54 Rácz Dávid

Rácz

Dávid
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 12.00
55 Szalay Domonkos

Szalay

Domonkos
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 12.00
56 Hajdu Péter Márton

Hajdu

Péter Márton
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 12.00
57 Sáfrán Botond

Sáfrán

Botond
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 11.75
58 Ábrahám Soma

Ábrahám

Soma
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 11.75
59 Pleesz Ádám

Pleesz

Ádám
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 11.50
60 Dér-Szabó Dániel

Dér-Szabó

Dániel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 11.33
61 Forró Gergely

Forró

Gergely
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 11.33
62 Csizmadia Bence

Csizmadia

Bence
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 11.00
63 Kertész Dávid

Kertész

Dávid
DKKA/A DKKA/A 3 11.00
64 Linczmaier Gergő Máté

Linczmaier

Gergő Máté
OSE Lions/A OSE Lions/A 4 11.00
65 Lévai András

Lévai

András
Kaposvári SI Kaposvári SI 8 10.75
66 Géringer Gergő

Géringer

Gergő
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 10.50
67 Füzesi András

Füzesi

András
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 2 10.50
68 Tószegi Sabath Levente

Tószegi Sabath

Levente
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 5 10.40
69 Koncz Péter

Koncz

Péter
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 10.00
70 Makkos Dávid

Makkos

Dávid
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 10.00
71 Győrik Dávid

Győrik

Dávid
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 10.00
72 Dávid Benjámin

Dávid

Benjámin
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 10.00
73 Nagy Lázár

Nagy

Lázár
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 9.67
74 Slézia Máté

Slézia

Máté
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 9.67
75 Pintér Gergő

Pintér

Gergő
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 9.67
76 Kuti Dominik

Kuti

Dominik
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 9.67
77 Árva-File Balázs

Árva-File

Balázs
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 9.67
78 Németh Benjamin

Németh

Benjamin
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 9.50
79 János Ábel Márk

János

Ábel Márk
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 9.50
80 Gombos Dániel

Gombos

Dániel
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 9.33
81 Rádonyi Ákos

Rádonyi

Ákos
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 9.33
82 Janszky Zalán

Janszky

Zalán
Győri KC Győri KC 3 9.33
83 Gazdag Áron Bendegúz

Gazdag

Áron Bendegúz
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 9.33
84 Mester Ákos

Mester

Ákos
OSE Lions/A OSE Lions/A 4 9.25
85 Deiana Sergio

Deiana

Sergio
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 12 9.25
86 Flasár Botond

Flasár

Botond
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 9.00
87 Farkas Máté

Farkas

Máté
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 9.00
88 Szöllősi Máté

Szöllősi

Máté
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 2 9.00
89 Szűcs Valter

Szűcs

Valter
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 9.00
90 Németh Barnabás

Németh

Barnabás
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 9.00
91 Kiss Lajos

Kiss

Lajos
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 5 8.80
92 Pajor Máté

Pajor

Máté
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 8.67
93 Herczeg Bálint

Herczeg

Bálint
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 8.67
94 Gróf Máté

Gróf

Máté
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 5 8.60
95 Egédi Balázs

Egédi

Balázs
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 2 8.50
96 Puskás Bendegúz Artúr

Puskás

Bendegúz Artúr
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 8.50
97 Utasi Zsombor

Utasi

Zsombor
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 8.50
98 Bálint Huba

Bálint

Huba
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 8.50
99 Varsányi Áron

Varsányi

Áron
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 8.50
100 Tóth Vilmos Károly

Tóth

Vilmos Károly
MAFC/A MAFC/A 2 8.50
101 Matejovics Máté

Matejovics

Máté
MAFC/A MAFC/A 2 8.00
102 Schwarczenberger Gábor Márk

Schwarczenberger

Gábor Márk
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 8.00
103 Harka Szabolcs

Harka

Szabolcs
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 4 8.00
104 Varga Szilárd

Varga

Szilárd
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 8.00
105 Hegedűs Brúnó

Hegedűs

Brúnó
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 8.00
106 Aranyi Bence Zalán

Aranyi

Bence Zalán
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 8.00
107 Strasszer Ábner

Strasszer

Ábner
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 8.00
108 Komjáti Roland

Komjáti

Roland
MAFC/A MAFC/A 2 8.00
109 Sztányi Martin

Sztányi

Martin
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 7.67
110 Szlama Barnabás

Szlama

Barnabás
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 7.67
111 Várszegi Ádám

Várszegi

Ádám
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 7.50
112 Schwarczenberger Csongor

Schwarczenberger

Csongor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 7.50
113 Nyikos Barnabás

Nyikos

Barnabás
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 4 7.50
114 Geröly Márton András

Geröly

Márton András
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 7.50
115 Kazsuk Botond

Kazsuk

Botond
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 7.50
116 Sárai- Szabó Zsolt

Sárai- Szabó

Zsolt
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 7.50
117 Tóth Erik Sándor

Tóth

Erik Sándor
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 7.33
118 Ács Olivér

Ács

Olivér
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 7.33
119 Gera Ferenc

Gera

Ferenc
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 7.33
120 Merkl Barna Márton

Merkl

Barna Márton
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 7.33
121 Tóth Vajk János

Tóth

Vajk János
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 7.33
122 Petrovics Balázs

Petrovics

Balázs
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 7.00
123 Kalocsa Levente

Kalocsa

Levente
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 7.00
124 Tóth Patrik

Tóth

Patrik
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 7.00
125 Pap Levente

Pap

Levente
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 7.00
126 Kovács Gergely

Kovács

Gergely
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 7.00
127 Komlós Barnabás

Komlós

Barnabás
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 7.00
128 Bor Gábor

Bor

Gábor
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 2 7.00
129 Erdős Ákos

Erdős

Ákos
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 7.00
130 Léhmann Dávid

Léhmann

Dávid
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 6.75
131 Ungvárai Zsombor

Ungvárai

Zsombor
OSE Lions/A OSE Lions/A 4 6.75
132 Pásztor Dávid

Pásztor

Dávid
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 6.67
133 Tóth Dániel

Tóth

Dániel
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 6.67
134 Habling Márk

Habling

Márk
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 6.67
135 Woditsch Tamás

Woditsch

Tamás
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 6.67
136 Jolsvai András Gábor

Jolsvai

András Gábor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 6.67
137 Katatics Kolos

Katatics

Kolos
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 6.67
138 Czétényi Bence Marcell

Czétényi

Bence Marcell
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 6.50
139 Szász Kevin

Szász

Kevin
MAFC/A MAFC/A 2 6.50
140 Kulcsár Kolos

Kulcsár

Kolos
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 2 6.50
141 Kiss Benedek Péter

Kiss

Benedek Péter
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 6.33
142 Kiss Levente

Kiss

Levente
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 6.33
143 Hadházy-Baráth Ádám

Hadházy-Baráth

Ádám
MAFC/A MAFC/A 2 6.00
144 Balaton Gergő

Balaton

Gergő
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 6.00
145 Németh Barnabás

Németh

Barnabás
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 6.00
146 Tóth Balázs

Tóth

Balázs
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 3 6.00
147 Gulyás Botond

Gulyás

Botond
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 6.00
148 Bőhm Ádám

Bőhm

Ádám
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 6.00
149 Virágh Benedek

Virágh

Benedek
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 3 5.67
150 Németh Bálint Péter

Németh

Bálint Péter
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 5.50
151 Garger Zorán

Garger

Zorán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 12 5.50
152 Polster Péter

Polster

Péter
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 5.50
153 Laczházi Bence Botond

Laczházi

Bence Botond
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 9 5.44
154 Laki Patrik

Laki

Patrik
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 5.33
155 Fügemann Dániel

Fügemann

Dániel
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 5.33
156 Vargovics András

Vargovics

András
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 5.33
157 Bán Tamás

Bán

Tamás
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 5.33
158 Gasparics Levente

Gasparics

Levente
Kaposvári SI Kaposvári SI 13 5.31
159 Balogh Ákos

Balogh

Ákos
Kaposvári SI Kaposvári SI 14 5.29
160 Szigetvári Máté

Szigetvári

Máté
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 5.00
161 Ritter Milán

Ritter

Milán
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 5.00
162 Dani Balázs Dominik

Dani

Balázs Dominik
Győri KC Győri KC 3 5.00
163 Kajdacsi Kristóf Zoltán

Kajdacsi

Kristóf Zoltán
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 5.00
164 Méhész Mihály

Méhész

Mihály
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 5.00
165 Akaró Rafael

Akaró

Rafael
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 2 5.00
166 Roósz Roland

Roósz

Roland
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 5.00
167 Balla Levente

Balla

Levente
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 5.00
168 Feitli Ádám Márk

Feitli

Ádám Márk
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 5.00
169 Orosi Bálint Gábor

Orosi

Bálint Gábor
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 3 5.00
170 Kelemen Benjamin

Kelemen

Benjamin
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 5 4.80
171 Inalegwu Marcell Sámuel

Inalegwu

Marcell Sámuel
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 4.75
172 Tarr Zalán

Tarr

Zalán
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 4.67
173 Fekete Máté

Fekete

Máté
Győri KC Győri KC 3 4.67
174 Tóth Benedek

Tóth

Benedek
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 4.67
175 Rozmer Bálint

Rozmer

Bálint
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 4.67
176 Veliczky Csanád

Veliczky

Csanád
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 4.67
177 Héjjas Balázs

Héjjas

Balázs
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 3 4.67
178 Vasas Márk

Vasas

Márk
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 3 4.67
179 Kulcsár Márton

Kulcsár

Márton
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 4.67
180 Hősi Rajmund

Hősi

Rajmund
Győri KC Győri KC 3 4.67
181 Barabás Ábel

Barabás

Ábel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 4.67
182 Meszlényi Róbert

Meszlényi

Róbert
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 2 4.50
183 Erdélyi Barnabás

Erdélyi

Barnabás
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 4.50
184 Zalay Botond

Zalay

Botond
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 2 4.50
185 Neczpál Barnabás

Neczpál

Barnabás
MAFC/A MAFC/A 2 4.50
186 Nánási Patrik

Nánási

Patrik
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 4.50
187 Dobossy Pál Márton

Dobossy

Pál Márton
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 4.50
188 Kovács András

Kovács

András
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 2 4.50
189 Vass Csongor

Vass

Csongor
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 4.33
190 Szemes Ádám István

Szemes

Ádám István
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 4.33
191 Sebestyén Botond

Sebestyén

Botond
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 4.33
192 Párkányi Máté

Párkányi

Máté
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 4.33
193 Fehérvári Csegő

Fehérvári

Csegő
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 4.33
194 Lada Levente Ádám

Lada

Levente Ádám
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 4.33
195 Cseh Botond

Cseh

Botond
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 4.25
196 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 4.00
197 Tökölyi Márton Barnabás

Tökölyi

Márton Barnabás
MAFC/A MAFC/A 2 4.00
198 Szalai Dániel

Szalai

Dániel
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 4.00
199 Berta Boldizsár

Berta

Boldizsár
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 4.00
200 Bősz Richárd

Bősz

Richárd
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 4.00
201 Vasi Bence

Vasi

Bence
OSE Lions/A OSE Lions/A 3 4.00
202 Dénes Kende

Dénes

Kende
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 4.00
203 Szlama Botond

Szlama

Botond
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 3.67
204 Sipos Balázs

Sipos

Balázs
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 3.67
205 Pisch Tibor

Pisch

Tibor
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 3.67
206 Szász Gergely

Szász

Gergely
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 3.67
207 Keller Dávid

Keller

Dávid
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 3.67
208 Csóti Péter

Csóti

Péter
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 3.67
209 Lázár Dániel

Lázár

Dániel
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 4 3.50
210 Lenkó Vencel Tamás

Lenkó

Vencel Tamás
MAFC/A MAFC/A 4 3.50
211 Hajnal Mátyás

Hajnal

Mátyás
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 3.33
212 Horváth Gábor

Horváth

Gábor
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 3.33
213 Tompa Áron

Tompa

Áron
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 3 3.33
214 Salánki Fülöp

Salánki

Fülöp
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 3.33
215 Dobos Máté

Dobos

Máté
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 3.33
216 Németh Benedek Kristóf

Németh

Benedek Kristóf
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 3.25
217 Gyurity Lázár

Gyurity

Lázár
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 3.00
218 Csoknyai Vince

Csoknyai

Vince
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 3.00
219 Horváth Ádám

Horváth

Ádám
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 3.00
220 Horváth Ádám József

Horváth

Ádám József
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 3.00
221 Sparks-Hollósy Kornél

Sparks-Hollósy

Kornél
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 3.00
222 Varga-Zalay Benedek Tibor

Varga-Zalay

Benedek Tibor
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 3.00
223 Polónyi Ákos

Polónyi

Ákos
OSE Lions/A OSE Lions/A 3 3.00
224 Vasali Mátyás

Vasali

Mátyás
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 3.00
225 Filipovic Igor

Filipovic

Igor
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 8 2.88
226 Jámbor Marcell

Jámbor

Marcell
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 2.75
227 Szabó Gergő

Szabó

Gergő
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 2.67
228 Weidemann Ákos

Weidemann

Ákos
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 2.67
229 Borsik Csombor

Borsik

Csombor
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 2.67
230 Némethy Barna

Némethy

Barna
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 2.67
231 Tóth-Erdei Máté

Tóth-Erdei

Máté
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 2.67
232 Kapui András

Kapui

András
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 2.67
233 Kaszai Zalán

Kaszai

Zalán
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 2.67
234 Bereczki Áron

Bereczki

Áron
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 2.67
235 Baranyi Bence

Baranyi

Bence
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 2.67
236 Gáspár Marcell

Gáspár

Marcell
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 2.67
237 Moravetz Bence

Moravetz

Bence
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 2.67
238 Farkas Sebestyén

Farkas

Sebestyén
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 4 2.50
239 Benyusz Máté

Benyusz

Máté
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 2.50
240 Salamon Bálint

Salamon

Bálint
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 2.50
241 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
MAFC/A MAFC/A 2 2.50
242 Mocsári Bendegúz

Mocsári

Bendegúz
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 2 2.50
243 Hansen Dániel

Hansen

Dániel
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 2.50
244 Benda Gábor Ferenc

Benda

Gábor Ferenc
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 2.50
245 Maly Benedek Álmos

Maly

Benedek Álmos
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 2.50
246 Bogdán Dávid Bence

Bogdán

Dávid Bence
Kaposvári SI Kaposvári SI 13 2.46
247 Yake Matthew

Yake

Matthew
Kaposvári SI Kaposvári SI 14 2.43
248 Kránitz Kristóf

Kránitz

Kristóf
DKKA/A DKKA/A 11 2.36
249 Gaál Mátyás Bendegúz

Gaál

Mátyás Bendegúz
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 2.33
250 Endl Levente

Endl

Levente
DKKA/A DKKA/A 3 2.33
251 Kovács Gábor

Kovács

Gábor
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 6 2.33
252 Nagy Zsombor

Nagy

Zsombor
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 2.33
253 Karsai Bálint Sándor

Karsai

Bálint Sándor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 2.33
254 Heffer Barnabás Gyula

Heffer

Barnabás Gyula
Kaposvári SI Kaposvári SI 13 2.08
255 Pallag Adrián

Pallag

Adrián
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 2 2.00
256 Földi Barnabás

Földi

Barnabás
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 2.00
257 Pekó Barnabás

Pekó

Barnabás
Győri KC Győri KC 3 2.00
258 Pokker Erik Károly

Pokker

Erik Károly
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 2.00
259 Kámán Dániel

Kámán

Dániel
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 2 2.00
260 Szabó Máté

Szabó

Máté
MAFC/A MAFC/A 2 2.00
261 Ökrös Márk

Ökrös

Márk
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 2.00
262 Lép Adrián

Lép

Adrián
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 2.00
263 Tóth Olivér Milán

Tóth

Olivér Milán
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 2.00
264 Kispál Dániel

Kispál

Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 2.00
265 Varga Boldizsár

Varga

Boldizsár
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 2.00
266 Józsa Bálint

Józsa

Bálint
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 2.00
267 Salamon Bálint

Salamon

Bálint
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 2 2.00
268 Gróh Levente

Gróh

Levente
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 2.00
269 Huszka Boldizsár Péter

Huszka

Boldizsár Péter
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 4 2.00
270 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 2.00
271 Horváth Zsolt

Horváth

Zsolt
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 2.00
272 Csirkés Péter

Csirkés

Péter
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 2.00
273 Vargha Bulcsú

Vargha

Bulcsú
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 11 1.91
274 Rácsik Kristóf Zsolt

Rácsik

Kristóf Zsolt
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 7 1.86
275 Petz Milán

Petz

Milán
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 7 1.71
276 Kereszty Dániel

Kereszty

Dániel
Győri KC Győri KC 3 1.67
277 Iván Botond

Iván

Botond
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 1.67
278 Czipka Milán

Czipka

Milán
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 9 1.67
279 Bernáth Mátyás Benjámin

Bernáth

Mátyás Benjámin
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 1.67
280 Széki Mór

Széki

Mór
Kaposvári SI Kaposvári SI 14 1.57
281 Simonics Olivér Márk

Simonics

Olivér Márk
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 1.50
282 Hansági Kristóf Zalán

Hansági

Kristóf Zalán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 1.50
283 Pályi Dénes

Pályi

Dénes
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 1.50
284 Paré Máté

Paré

Máté
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.50
285 Kisjós Olivér

Kisjós

Olivér
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 1.50
286 Szilágyi Ábel Mihály

Szilágyi

Ábel Mihály
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 1.50
287 Geiszt Zsombor Jenő

Geiszt

Zsombor Jenő
OSE Lions/A OSE Lions/A 4 1.50
288 Márkus Dániel

Márkus

Dániel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 1.50
289 Ganczer Ádám Tamás

Ganczer

Ádám Tamás
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 3 1.33
290 Ikker Viktor

Ikker

Viktor
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 1.33
291 Mogyorósy Zalán

Mogyorósy

Zalán
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 1.33
292 Nagy Bálint

Nagy

Bálint
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 3 1.33
293 Gyenge Bálint

Gyenge

Bálint
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 1.33
294 Varga Ádám

Varga

Ádám
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 1.33
295 Molnár-Sóvágó Tamás

Molnár-Sóvágó

Tamás
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 1.33
296 Bartha Szilárd

Bartha

Szilárd
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 1.25
297 Chabot Benjamin Sebastian

Chabot

Benjamin Sebastian
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 4 1.25
298 Radó Ádám

Radó

Ádám
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 5 1.20
299 Marics Hunor

Marics

Hunor
Kaposvári SI Kaposvári SI 14 1.07
300 Pintér Ákos Viktor

Pintér

Ákos Viktor
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 1.00
301 Pleesz Gergő

Pleesz

Gergő
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 4 1.00
302 Borsodi Bence

Borsodi

Bence
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 1.00
303 Ferjancsik Kristóf Zsombor

Ferjancsik

Kristóf Zsombor
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 1.00
304 Vojnics Máté

Vojnics

Máté
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 1.00
305 Pintye Ákos

Pintye

Ákos
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 5 1.00
306 Baliga Ákos

Baliga

Ákos
OSE Lions/A OSE Lions/A 3 1.00
307 Simonics Levente Dávid

Simonics

Levente Dávid
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 1.00
308 Tóth Gergye Ádám

Tóth Gergye

Ádám
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 2 1.00
309 Tavarnai András Tibor

Tavarnai

András Tibor
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 1.00
310 Imre Milán

Imre

Milán
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 1.00
311 Szántó Péter Imre

Szántó

Péter Imre
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 1.00
312 Gaál Hunor Sándor

Gaál

Hunor Sándor
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.00
313 Szokol Adrián

Szokol

Adrián
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 1.00
314 Kele Soma

Kele

Soma
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 1.00
315 Marics Csongor

Marics

Csongor
Kaposvári SI Kaposvári SI 4 1.00
316 Farkas Csongor

Farkas

Csongor
Győri KC Győri KC 3 1.00
317 Bundik Bálint

Bundik

Bálint
DKKA/A DKKA/A 4 1.00
318 Csirke Balázs Ferenc

Csirke

Balázs Ferenc
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 1.00
319 László János

László

János
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 8 0.75
320 Németh Áron

Németh

Áron
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 7 0.71
321 Ladovszky János László

Ladovszky

János László
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 0.67
322 Áron Zétény

Áron

Zétény
DKKA/A DKKA/A 3 0.67
323 Horváth Attila Márk

Horváth

Attila Márk
Győri KC Győri KC 3 0.67
324 Molnár Gellért István

Molnár

Gellért István
MAFC/A MAFC/A 3 0.67
325 Barthalos András

Barthalos

András
DKKA/A DKKA/A 3 0.67
326 Major Bulcsú

Major

Bulcsú
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 3 0.67
327 Major Gergő

Major

Gergő
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 3 0.67
328 Szulovszky András

Szulovszky

András
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 0.67
329 Czeglédi Bence

Czeglédi

Bence
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 3 0.67
330 Zalka Csongor

Zalka

Csongor
Győri KC Győri KC 3 0.67
331 Perlaky Áron

Perlaky

Áron
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.67
332 Németh Csanád

Németh

Csanád
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 3 0.67
333 Mészáros Botond

Mészáros

Botond
Győri KC Győri KC 3 0.67
334 Czermann Máté

Czermann

Máté
OSE Lions/A OSE Lions/A 3 0.67
335 Román Barnabás

Román

Barnabás
MAFC/A MAFC/A 5 0.60
336 Arató Gergő

Arató

Gergő
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 0.50
337 Baka Péter

Baka

Péter
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 0.50
338 Ferenczi Roland

Ferenczi

Roland
OSE Lions/A OSE Lions/A 4 0.50
339 Fonyó Botond

Fonyó

Botond
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 4 0.50
340 Villányi Gergely

Villányi

Gergely
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 0.50
341 Pristyák István

Pristyák

István
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 0.50
342 Gál Marcell

Gál

Marcell
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 13 0.46
343 Fey Dávid

Fey

Dávid
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 5 0.40
344 Pala Sándor

Pala

Sándor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 11 0.36
345 Stern Dávid

Stern

Dávid
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.33
346 Fodor Márton Barnabás

Fodor

Márton Barnabás
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.33
347 Lakatos Benkő

Lakatos

Benkő
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 7 0.29
348 Kárpáti Levente

Kárpáti

Levente
Kaposvári SI Kaposvári SI 12 0.17
349 Szekeres Máté Tamás

Szekeres

Máté Tamás
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 0.00
350 Jankó Csaba

Jankó

Csaba
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 0.00
351 Arnóczi Áron

Arnóczi

Áron
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 0.00
352 Ács Dániel

Ács

Dániel
Győri KC Győri KC 3 0.00
353 Györkös Erik

Györkös

Erik
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 3 0.00
354 Veszelszki Balázs

Veszelszki

Balázs
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 0.00
355 Balázsi Ákos

Balázsi

Ákos
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 0.00
356 Korpás Máté

Korpás

Máté
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 0.00
357 Bérces Dániel

Bérces

Dániel
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 3 0.00
358 Léh András Attila

Léh

András Attila
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 0.00
359 Korompay Dénes

Korompay

Dénes
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 0.00
360 Ungvári Zsombor

Ungvári

Zsombor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 3 0.00
361 Bereczki Ádám

Bereczki

Ádám
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
362 Kozári Márton

Kozári

Márton
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 0.00
363 Kenedi Róbert

Kenedi

Róbert
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 0.00
364 Sáska Máté

Sáska

Máté
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.00
365 Vámos Barnabás

Vámos

Barnabás
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 0.00
366 Horváth Gergő

Horváth

Gergő
DKKA/A DKKA/A 3 0.00
367 Radó János

Radó

János
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
368 Gasparics Olivér

Gasparics

Olivér
Kaposvári SI Kaposvári SI 3 0.00
369 Docsa Bence

Docsa

Bence
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 0.00
370 Makray Balázs

Makray

Balázs
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 0.00
371 Csizmazia Márton

Csizmazia

Márton
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.00
372 Lugossy Ádám

Lugossy

Ádám
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 2 0.00
373 Kaszai Kristóf

Kaszai

Kristóf
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 3 0.00
374 Pirint Gergő

Pirint

Gergő
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 0.00
375 Békési László

Békési

László
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 0.00
376 Barics Bálint

Barics

Bálint
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 0.00
377 Hosszú Richárd

Hosszú

Richárd
DKKA/A DKKA/A 4 0.00
378 Billege Martin Levente

Billege

Martin Levente
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 0.00
379 Monostori Ákos

Monostori

Ákos
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 0.00
380 Kéri Krisztofer

Kéri

Krisztofer
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 0.00
381 Mihály Tamás Bence

Mihály

Tamás Bence
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
382 Bazsika Denisz

Bazsika

Denisz
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 0.00
383 Szeverinácz Denisz

Szeverinácz

Denisz
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 2 0.00
384 Jánni Ákos

Jánni

Ákos
DKKA/A DKKA/A 2 0.00
385 Milis Mátyás József

Milis

Mátyás József
Kaposvári SI Kaposvári SI 2 0.00
386 Péntek Krisztián Márk

Péntek

Krisztián Márk
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.00
387 Hajdu Gergely

Hajdu

Gergely
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 4 0.00
388 Kulik Rajmund

Kulik

Rajmund
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 4 0.00
389 Erdélyi Botond

Erdélyi

Botond
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 0.00
390 Balogh Marcell

Balogh

Marcell
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 2 0.00
391 Ábel Zsombor

Ábel

Zsombor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 8 0.00
392 Németh Bence

Németh

Bence
DKKA/A DKKA/A 3 0.00
393 Czeba Máté

Czeba

Máté
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
394 Orbán Norton

Orbán

Norton
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 0.00
395 Farkasdi Bence

Farkasdi

Bence
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 0.00
396 Baranyai Botond

Baranyai

Botond
Kanizsa KK Kanizsa KK 2 0.00
397 Telek Sebestyén Gábor

Telek

Sebestyén Gábor
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 2 0.00
398 Ocskó Balázs

Ocskó

Balázs
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
399 Kiss András

Kiss

András
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 0.00
400 Cserjés Bence Attila

Cserjés

Bence Attila
MAFC/A MAFC/A 2 0.00
401 Molnár Ádám

Molnár

Ádám
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
402 Pallag Márk

Pallag

Márk
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 0.00
403 Szilvágyi Gergő Imre

Szilvágyi

Gergő Imre
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
404 Turbucz Lajos

Turbucz

Lajos
OSE Lions/A OSE Lions/A 3 0.00
405 Seszták Miklós

Seszták

Miklós
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 0.00
406 Szabó Kristóf

Szabó

Kristóf
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 3 0.00
407 Keszler Márk

Keszler

Márk
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2 0.00
408 Várszegi Balázs

Várszegi

Balázs
Győri KC Győri KC 3 0.00
409 Csocsán Marcell Péter

Csocsán

Marcell Péter
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 0.00
410 Tóth Botond

Tóth

Botond
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 0.00
411 Katona Gábor

Katona

Gábor
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 0.00

Megyei szövetségek