Ranglisták - Fiú Kadett - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Csendes Péter

Csendes

Péter
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 18 9.39
2 Kőházi Bence

Kőházi

Bence
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 17 6.77
3 Meszlényi Róbert

Meszlényi

Róbert
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 13 5.00
4 Halmai Dániel

Halmai

Dániel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 21 4.67
5 Karsai Balázs

Karsai

Balázs
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 4.50
6 Nánási Patrik

Nánási

Patrik
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 4.50
7 Ságodi Róbert

Ságodi

Róbert
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 4.50
8 Simon Benedek

Simon

Benedek
DKKA/A DKKA/A 13 4.08
9 Tóth-Erdei Máté

Tóth-Erdei

Máté
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 4.00
10 Merkl Barna Márton

Merkl

Barna Márton
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 18 3.89
11 Reizinger Máté

Reizinger

Máté
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 20 3.80
12 Herczeg Bálint

Herczeg

Bálint
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 3.67
13 Hajdu Péter Márton

Hajdu

Péter Márton
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 3.63
14 Karabulut Haluk Tunahan

Karabulut

Haluk Tunahan
Kaposvári SI Kaposvári SI 10 3.50
15 Lőrincze Dominik

Lőrincze

Dominik
MAFC/A MAFC/A 18 3.50
16 Bősz Richárd

Bősz

Richárd
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 3.50
17 Bata Olivér

Bata

Olivér
DKKA/A DKKA/A 14 3.43
18 Kovács Bálint

Kovács

Bálint
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 3.33
19 Kovács Levente Hetény

Kovács

Levente Hetény
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 14 3.21
20 Madar Kristóf

Madar

Kristóf
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 3.20
21 Csátaljai Péter

Csátaljai

Péter
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 18 3.11
22 Pifkó Bálint

Pifkó

Bálint
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 15 3.07
23 Ritter Milán

Ritter

Milán
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 3.00
24 Madar Krisztián

Madar

Krisztián
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 15 3.00
25 Gróf Máté

Gróf

Máté
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 14 3.00
26 Hőgye Patrik

Hőgye

Patrik
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 17 3.00
27 Szabadfi Márk

Szabadfi

Márk
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 3.00
28 Kiss Barnabás

Kiss

Barnabás
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 3.00
29 Csorba Gyula Viktor

Csorba

Gyula Viktor
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 2.94
30 Koloszár Bence

Koloszár

Bence
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 3 2.67
31 Fekete Csongor

Fekete

Csongor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 14 2.64
32 Nyikos Barnabás

Nyikos

Barnabás
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 15 2.60
33 Kertész Dávid

Kertész

Dávid
DKKA/A DKKA/A 12 2.58
34 Dobossy Pál Márton

Dobossy

Pál Márton
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 14 2.57
35 Németh Barnabás

Németh

Barnabás
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 4 2.50
36 Czeglédi Bence

Czeglédi

Bence
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 14 2.50
37 Léhmann Dávid

Léhmann

Dávid
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 2.50
38 Szász Kevin

Szász

Kevin
MAFC/A MAFC/A 16 2.44
39 Puskás Bendegúz Artúr

Puskás

Bendegúz Artúr
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 2.43
40 Boka-Magó Áron István

Boka-Magó

Áron István
MAFC/A MAFC/A 15 2.40
41 Simonics Olivér Márk

Simonics

Olivér Márk
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 2.38
42 Tószegi Sabath Levente

Tószegi Sabath

Levente
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 11 2.36
43 Makkos Dávid

Makkos

Dávid
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 2.35
44 Werderits Gergő Péter

Werderits

Gergő Péter
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 2.33
45 Szűcs Valter

Szűcs

Valter
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 2.29
46 Kazsuk Botond

Kazsuk

Botond
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 18 2.22
47 Orbán Patrik

Orbán

Patrik
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 15 2.20
48 Woditsch Tamás

Woditsch

Tamás
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 17 2.18
49 Szalay Domonkos

Szalay

Domonkos
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 2.12
50 Szalczgruber Ádám

Szalczgruber

Ádám
DKKA/A DKKA/A 12 2.08
51 Varsányi Áron

Varsányi

Áron
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 14 2.07
52 Gulyás Botond

Gulyás

Botond
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 19 2.00
53 Jámbor Marcell

Jámbor

Marcell
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 15 2.00
54 Heimann Gergő

Heimann

Gergő
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 2.00
55 Kégel Tamás

Kégel

Tamás
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 13 2.00
56 Németh Barnabás

Németh

Barnabás
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 2.00
57 Pintér Ákos Viktor

Pintér

Ákos Viktor
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 2.00
58 Duránszkai Bence

Duránszkai

Bence
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 2 2.00
59 Mester Ákos

Mester

Ákos
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 2.00
60 Árva-File Balázs

Árva-File

Balázs
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 16 1.94
61 Szőke Bálint

Szőke

Bálint
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 18 1.89
62 Maretics Martin

Maretics

Martin
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 17 1.88
63 Zalay Botond

Zalay

Botond
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 8 1.88
64 Büki Lóránt

Büki

Lóránt
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 14 1.86
65 Pleesz Ádám

Pleesz

Ádám
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 14 1.86
66 Hibján Máté

Hibján

Máté
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 17 1.82
67 Szalacsi Balázs

Szalacsi

Balázs
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 18 1.72
68 Polster Péter

Polster

Péter
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 1.71
69 Müller Bálint

Müller

Bálint
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 1.71
70 Szilágyi Ábel Mihály

Szilágyi

Ábel Mihály
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 17 1.71
71 Schwarczenberger Gábor Márk

Schwarczenberger

Gábor Márk
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 15 1.67
72 János Ábel Márk

János

Ábel Márk
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 6 1.67
73 Kiss Levente

Kiss

Levente
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 1.67
74 Major Bulcsú

Major

Bulcsú
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 11 1.64
75 Németh Benedek Kristóf

Németh

Benedek Kristóf
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 8 1.63
76 Várszegi Ádám

Várszegi

Ádám
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 16 1.63
77 Maly Benedek Álmos

Maly

Benedek Álmos
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 1.60
78 Vasas Márk

Vasas

Márk
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 17 1.59
79 Simonics Levente Dávid

Simonics

Levente Dávid
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 12 1.58
80 Kovács András

Kovács

András
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 7 1.57
81 Balaton Gergő

Balaton

Gergő
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 1.56
82 Sáfrán Botond

Sáfrán

Botond
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 1.50
83 Ábrahám Soma

Ábrahám

Soma
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 1.50
84 Tóth Dániel

Tóth

Dániel
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 18 1.50
85 Kiss Lajos

Kiss

Lajos
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 16 1.50
86 Paré Máté

Paré

Máté
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.50
87 Rácz Dávid

Rácz

Dávid
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.50
88 Czétényi Bence Marcell

Czétényi

Bence Marcell
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 1.50
89 Takács Áron

Takács

Áron
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 1.50
90 Ujhelyi Adrián

Ujhelyi

Adrián
DKKA/A DKKA/A 13 1.46
91 Tóth Balázs

Tóth

Balázs
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 11 1.46
92 Horváth Ádám

Horváth

Ádám
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 16 1.44
93 Komjáti Roland

Komjáti

Roland
MAFC/A MAFC/A 18 1.44
94 Veliczky Csanád

Veliczky

Csanád
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 12 1.42
95 Csuti Kornél

Csuti

Kornél
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 13 1.39
96 Schmera Gergely

Schmera

Gergely
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 17 1.35
97 Sebestyén Botond

Sebestyén

Botond
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 1.33
98 Végh Mátyás

Végh

Mátyás
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 1.33
99 Dani Balázs Dominik

Dani

Balázs Dominik
Győri KC Győri KC 3 1.33
100 Salamon Bálint

Salamon

Bálint
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 17 1.29
101 Pajor Máté

Pajor

Máté
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 1.29
102 Németh Bálint Péter

Németh

Bálint Péter
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 17 1.29
103 Lugossy Ádám

Lugossy

Ádám
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 7 1.29
104 Németh Benjamin

Németh

Benjamin
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 14 1.29
105 Kaszai Zalán

Kaszai

Zalán
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 15 1.27
106 Ács Olivér

Ács

Olivér
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 15 1.27
107 Dócs Benedek András

Dócs

Benedek András
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 16 1.25
108 Virágh Benedek

Virágh

Benedek
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 15 1.20
109 Egédi Balázs

Egédi

Balázs
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 10 1.20
110 Hansen Dániel

Hansen

Dániel
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 15 1.20
111 Yake Matthew

Yake

Matthew
Kaposvári SI Kaposvári SI 16 1.19
112 Huszka Boldizsár Péter

Huszka

Boldizsár Péter
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 11 1.18
113 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 18 1.17
114 Tóth Vilmos Károly

Tóth

Vilmos Károly
MAFC/A MAFC/A 18 1.17
115 Vasali Mátyás

Vasali

Mátyás
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 12 1.17
116 Kiss Benedek Péter

Kiss

Benedek Péter
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 1.17
117 Bor Gábor

Bor

Gábor
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 13 1.15
118 Bundik Bálint

Bundik

Bálint
DKKA/A DKKA/A 14 1.14
119 Habling Márk

Habling

Márk
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 14 1.14
120 Józsa Bálint

Józsa

Bálint
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 1.14
121 Korompay Dénes

Korompay

Dénes
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 16 1.13
122 Győrik Dávid

Győrik

Dávid
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 1.13
123 Safranka Márton

Safranka

Márton
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 16 1.13
124 Méhész Mihály

Méhész

Mihály
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 17 1.12
125 Lép Adrián

Lép

Adrián
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 18 1.11
126 Farkas Sebestyén

Farkas

Sebestyén
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 13 1.08
127 Füzesi András

Füzesi

András
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 15 1.07
128 Szabó Gergő

Szabó

Gergő
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 1.00
129 Dávid Benjámin

Dávid

Benjámin
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.00
130 Nagy Péter

Nagy

Péter
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 1.00
131 Vojnics Máté

Vojnics

Máté
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 1.00
132 Sztányi Martin

Sztányi

Martin
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 1.00
133 Kovács Gergely

Kovács

Gergely
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.00
134 Varga-Zalay Benedek Tibor

Varga-Zalay

Benedek Tibor
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.00
135 Szigetvári Máté

Szigetvári

Máté
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 1.00
136 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
MAFC/A MAFC/A 16 1.00
137 Deiana Sergio

Deiana

Sergio
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 13 1.00
138 Karda Dominik Krisztián

Karda

Dominik Krisztián
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 1.00
139 Pleesz Gergő

Pleesz

Gergő
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 7 1.00
140 Dér-Szabó Dániel

Dér-Szabó

Dániel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 4 1.00
141 Csóti Péter

Csóti

Péter
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 1.00
142 Balla Levente

Balla

Levente
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 1.00
143 Géringer Gergő

Géringer

Gergő
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 1.00
144 Berta Boldizsár

Berta

Boldizsár
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 22 0.96
145 Cseh Botond

Cseh

Botond
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 16 0.94
146 Antal Donát Gergő

Antal

Donát Gergő
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 17 0.94
147 Hansági Kristóf Zalán

Hansági

Kristóf Zalán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 15 0.93
148 Kránitz Kristóf

Kránitz

Kristóf
DKKA/A DKKA/A 12 0.92
149 Kuti Dominik

Kuti

Dominik
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 22 0.91
150 Prodanovic Todor

Prodanovic

Todor
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 16 0.88
151 Mári György József

Mári

György József
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 16 0.88
152 Lenkó Vencel Tamás

Lenkó

Vencel Tamás
MAFC/A MAFC/A 15 0.87
153 Roósz Roland

Roósz

Roland
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 21 0.86
154 Szendrei Levente Attila

Szendrei

Levente Attila
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 0.86
155 Osztoics Milán

Osztoics

Milán
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 0.86
156 Baranyi Bence

Baranyi

Bence
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 7 0.86
157 Schwarczenberger Csongor

Schwarczenberger

Csongor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 7 0.86
158 Ferjancsik Kristóf Zsombor

Ferjancsik

Kristóf Zsombor
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 0.86
159 Bőhm Ádám

Bőhm

Ádám
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 18 0.83
160 Kenedi Róbert

Kenedi

Róbert
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 0.81
161 Laki Patrik

Laki

Patrik
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 16 0.81
162 Gasparics Levente

Gasparics

Levente
Kaposvári SI Kaposvári SI 15 0.80
163 Filipovic Igor

Filipovic

Igor
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 9 0.78
164 Chabot Benjamin Sebastian

Chabot

Benjamin Sebastian
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 13 0.77
165 Vargha Bulcsú

Vargha

Bulcsú
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 11 0.73
166 Ravasz Márk

Ravasz

Márk
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 15 0.73
167 Hadházy-Baráth Ádám

Hadházy-Baráth

Ádám
MAFC/A MAFC/A 18 0.72
168 Balázsi Ákos

Balázsi

Ákos
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 7 0.71
169 Matejovics Máté

Matejovics

Máté
MAFC/A MAFC/A 13 0.69
170 Geröly Márton András

Geröly

Márton András
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 16 0.69
171 Rádonyi Ákos

Rádonyi

Ákos
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 18 0.67
172 Jankó Csaba

Jankó

Csaba
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 12 0.67
173 Kiss András

Kiss

András
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 0.67
174 Petrovics Balázs

Petrovics

Balázs
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.67
175 Makray Balázs

Makray

Balázs
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 3 0.67
176 Gombos Dániel

Gombos

Dániel
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.67
177 Pallag Márk

Pallag

Márk
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 0.67
178 Bereczki Áron

Bereczki

Áron
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 0.67
179 Kovács Gábor

Kovács

Gábor
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 6 0.67
180 Feitli Ádám Márk

Feitli

Ádám Márk
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 0.67
181 Fekete Máté

Fekete

Máté
Győri KC Győri KC 3 0.67
182 Horváth Gábor

Horváth

Gábor
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.67
183 Gera Ferenc

Gera

Ferenc
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 15 0.67
184 Lázár Dániel

Lázár

Dániel
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 15 0.67
185 Párkányi Máté

Párkányi

Máté
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 12 0.67
186 Pisch Tibor

Pisch

Tibor
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.67
187 Vass Csongor

Vass

Csongor
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 0.65
188 Antalics Dániel

Antalics

Dániel
Kaposvári SI Kaposvári SI 14 0.64
189 Rácsik Kristóf Zsolt

Rácsik

Kristóf Zsolt
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 8 0.63
190 Jolsvai András Gábor

Jolsvai

András Gábor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 16 0.63
191 Orosi Bálint Gábor

Orosi

Bálint Gábor
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 16 0.63
192 Petz Milán

Petz

Milán
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 8 0.63
193 Román Barnabás

Román

Barnabás
MAFC/A MAFC/A 5 0.60
194 Varga Boldizsár

Varga

Boldizsár
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 15 0.60
195 Pristyák István

Pristyák

István
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 15 0.60
196 Erdélyi Barnabás

Erdélyi

Barnabás
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.60
197 Némethy Barna

Némethy

Barna
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 0.59
198 Garger Zorán

Garger

Zorán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 14 0.57
199 Márkus Dániel

Márkus

Dániel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 7 0.57
200 Laczházi Bence Botond

Laczházi

Bence Botond
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 9 0.56
201 Tóth Patrik

Tóth

Patrik
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 18 0.56
202 Balogh Ákos

Balogh

Ákos
Kaposvári SI Kaposvári SI 16 0.56
203 Czermann Máté

Czermann

Máté
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 0.50
204 Dénes Kende

Dénes

Kende
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 6 0.50
205 Ocskó Balázs

Ocskó

Balázs
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.50
206 Tóth Olivér Milán

Tóth

Olivér Milán
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 4 0.50
207 Ganczer Ádám Tamás

Ganczer

Ádám Tamás
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 0.50
208 Sárai- Szabó Zsolt

Sárai- Szabó

Zsolt
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 0.50
209 Ungvári Zsombor

Ungvári

Zsombor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 4 0.50
210 Tóth Botond

Tóth

Botond
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 10 0.50
211 Borsik Csombor

Borsik

Csombor
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 10 0.50
212 Flasár Botond

Flasár

Botond
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 18 0.50
213 Széki Mór

Széki

Mór
Kaposvári SI Kaposvári SI 16 0.50
214 Forró Gergely

Forró

Gergely
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 0.50
215 Varga Szilárd

Varga

Szilárd
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.50
216 Kéri Krisztofer

Kéri

Krisztofer
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 0.50
217 Arnóczi Áron

Arnóczi

Áron
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 10 0.50
218 Erdős Ákos

Erdős

Ákos
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 0.50
219 Barthalos András

Barthalos

András
DKKA/A DKKA/A 14 0.50
220 Turbucz Lajos

Turbucz

Lajos
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 0.50
221 Fügemann Dániel

Fügemann

Dániel
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 4 0.50
222 Nagy Bálint

Nagy

Bálint
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 4 0.50
223 Tóth Benedek

Tóth

Benedek
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 4 0.50
224 Héjjas Balázs

Héjjas

Balázs
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 0.50
225 Kaszai Kristóf

Kaszai

Kristóf
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 17 0.47
226 Katatics Kolos

Katatics

Kolos
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 22 0.46
227 Pintér Gergő

Pintér

Gergő
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 18 0.44
228 Pallag Adrián

Pallag

Adrián
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 16 0.44
229 Slézia Máté

Slézia

Máté
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 18 0.44
230 Marics Hunor

Marics

Hunor
Kaposvári SI Kaposvári SI 16 0.44
231 Szabó Gábor

Szabó

Gábor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 16 0.44
232 Korpás Máté

Korpás

Máté
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 16 0.44
233 Bogdán Dávid Bence

Bogdán

Dávid Bence
Kaposvári SI Kaposvári SI 14 0.43
234 Endl Levente

Endl

Levente
DKKA/A DKKA/A 14 0.43
235 Benyusz Máté

Benyusz

Máté
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 12 0.42
236 Pásztor Dávid

Pásztor

Dávid
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 17 0.41
237 Kisjós Olivér

Kisjós

Olivér
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.40
238 Baranyai Botond

Baranyai

Botond
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.40
239 Marics Csongor

Marics

Csongor
Kaposvári SI Kaposvári SI 5 0.40
240 Fey Dávid

Fey

Dávid
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 5 0.40
241 Pintye Ákos

Pintye

Ákos
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 5 0.40
242 Szokol Adrián

Szokol

Adrián
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.40
243 Kapui András

Kapui

András
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 15 0.40
244 Koncz Péter

Koncz

Péter
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.40
245 Lévai András

Lévai

András
Kaposvári SI Kaposvári SI 10 0.40
246 Vámos Barnabás

Vámos

Barnabás
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 15 0.40
247 Ladovszky János László

Ladovszky

János László
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 5 0.40
248 Neczpál Barnabás

Neczpál

Barnabás
MAFC/A MAFC/A 13 0.39
249 Csirke Balázs Ferenc

Csirke

Balázs Ferenc
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 13 0.39
250 Salánki Fülöp

Salánki

Fülöp
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 16 0.38
251 Szabó Máté

Szabó

Máté
MAFC/A MAFC/A 16 0.38
252 Mocsári Bendegúz

Mocsári

Bendegúz
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 8 0.38
253 Tompa Áron

Tompa

Áron
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 14 0.36
254 Varga Ádám

Varga

Ádám
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.33
255 Pekó Barnabás

Pekó

Barnabás
Győri KC Győri KC 3 0.33
256 Bálint Huba

Bálint

Huba
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 6 0.33
257 Gaál Mátyás Bendegúz

Gaál

Mátyás Bendegúz
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.33
258 Heffer Barnabás Gyula

Heffer

Barnabás Gyula
Kaposvári SI Kaposvári SI 15 0.33
259 Hősi Rajmund

Hősi

Rajmund
Győri KC Győri KC 3 0.33
260 Bartha Szilárd

Bartha

Szilárd
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 6 0.33
261 Mészáros Botond

Mészáros

Botond
Győri KC Győri KC 3 0.33
262 Szalai Dániel

Szalai

Dániel
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.33
263 Szöllősi Máté

Szöllősi

Máté
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 9 0.33
264 Rozmer Bálint

Rozmer

Bálint
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 12 0.33
265 Fodor Márton Barnabás

Fodor

Márton Barnabás
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.33
266 Szeverinácz Denisz

Szeverinácz

Denisz
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 0.33
267 Barabás Ábel

Barabás

Ábel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 21 0.33
268 Csizmazia Márton

Csizmazia

Márton
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.33
269 Akaró Rafael

Akaró

Rafael
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 12 0.33
270 Moravetz Bence

Moravetz

Bence
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.33
271 Karsai Bálint Sándor

Karsai

Bálint Sándor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 18 0.33
272 Gróh Levente

Gróh

Levente
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.33
273 Molnár-Sóvágó Tamás

Molnár-Sóvágó

Tamás
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 0.33
274 László János

László

János
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 9 0.33
275 Ökrös Márk

Ökrös

Márk
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 0.33
276 Nagy Lázár

Nagy

Lázár
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.33
277 Molnár Gellért István

Molnár

Gellért István
MAFC/A MAFC/A 3 0.33
278 Kalocsa Levente

Kalocsa

Levente
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 22 0.32
279 Csocsán Marcell Péter

Csocsán

Marcell Péter
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 13 0.31
280 Bérces Dániel

Bérces

Dániel
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 10 0.30
281 Pályi Dénes

Pályi

Dénes
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 14 0.29
282 Lakatos Benkő

Lakatos

Benkő
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 7 0.29
283 Aranyi Bence Zalán

Aranyi

Bence Zalán
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 14 0.29
284 Horváth Gergő

Horváth

Gergő
DKKA/A DKKA/A 11 0.27
285 Seszták Miklós

Seszták

Miklós
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 11 0.27
286 Salamon Bálint

Salamon

Bálint
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 16 0.25
287 Telek Sebestyén Gábor

Telek

Sebestyén Gábor
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 17 0.24
288 Ábel Zsombor

Ábel

Zsombor
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 9 0.22
289 Gál Marcell

Gál

Marcell
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 14 0.21
290 Kámán Dániel

Kámán

Dániel
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 10 0.20
291 Farkas Máté

Farkas

Máté
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.20
292 Földi Barnabás

Földi

Barnabás
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 5 0.20
293 Németh Levente Bence

Németh

Levente Bence
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.20
294 Harka Szabolcs

Harka

Szabolcs
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 15 0.20
295 Fonyó Botond

Fonyó

Botond
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 5 0.20
296 Kispál Dániel

Kispál

Dániel
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 16 0.19
297 Pala Sándor

Pala

Sándor
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 11 0.18
298 Hegedűs Brúnó

Hegedűs

Brúnó
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 17 0.18
299 Fehérvári Csegő

Fehérvári

Csegő
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 22 0.18
300 Bernáth Mátyás Benjámin

Bernáth

Mátyás Benjámin
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 0.17
301 Tarr Zalán

Tarr

Zalán
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 0.17
302 Sipos Balázs

Sipos

Balázs
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 0.17
303 Cserjés Bence Attila

Cserjés

Bence Attila
MAFC/A MAFC/A 13 0.15
304 Kárpáti Levente

Kárpáti

Levente
Kaposvári SI Kaposvári SI 14 0.14
305 Németh Csanád

Németh

Csanád
Vasas Akadémia/A Vasas Akadémia/A 8 0.13
306 Radó Ádám

Radó

Ádám
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 16 0.13
307 Kulcsár Kolos

Kulcsár

Kolos
NKA Pécs/B NKA Pécs/B 15 0.13
308 Tökölyi Márton Barnabás

Tökölyi

Márton Barnabás
MAFC/A MAFC/A 16 0.13
309 Dobos Máté

Dobos

Máté
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 17 0.12
310 Áron Zétény

Áron

Zétény
DKKA/A DKKA/A 9 0.11
311 Monostori Ákos

Monostori

Ákos
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 21 0.10
312 Katona Gábor

Katona

Gábor
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 10 0.10
313 Horváth Ádám József

Horváth

Ádám József
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 10 0.10
314 Kulik Rajmund

Kulik

Rajmund
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 11 0.09
315 Hosszú Richárd

Hosszú

Richárd
DKKA/A DKKA/A 12 0.08
316 Iván Botond

Iván

Botond
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 12 0.08
317 Docsa Bence

Docsa

Bence
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 17 0.06
318 Vargovics András

Vargovics

András
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
319 Németh Bence

Németh

Bence
DKKA/A DKKA/A 11 0.00
320 Szlama Botond

Szlama

Botond
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
321 Billege Martin Levente

Billege

Martin Levente
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.00
322 Horváth Attila Márk

Horváth

Attila Márk
Győri KC Győri KC 3 0.00
323 Botz Botond Béla

Botz

Botond Béla
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 0.00
324 Janszky Zalán

Janszky

Zalán
Győri KC Győri KC 3 0.00
325 Major Gergő

Major

Gergő
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 5 0.00
326 Péntek Krisztián Márk

Péntek

Krisztián Márk
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.00
327 Pokker Erik Károly

Pokker

Erik Károly
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 13 0.00
328 Mogyorósy Zalán

Mogyorósy

Zalán
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
329 Békési László

Békési

László
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 0.00
330 Erdélyi Botond

Erdélyi

Botond
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.00
331 Ikker Viktor

Ikker

Viktor
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.00
332 Gáspár Marcell

Gáspár

Marcell
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 0.00
333 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 0.00
334 Bazsika Denisz

Bazsika

Denisz
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.00
335 Hajnal Mátyás

Hajnal

Mátyás
Soproni Sportiskola KA/A Soproni Sportiskola KA/A 15 0.00
336 Arató Gergő

Arató

Gergő
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 0.00
337 Szilvágyi Gergő Imre

Szilvágyi

Gergő Imre
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
338 Tóth Gergye Ádám

Tóth Gergye

Ádám
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 11 0.00
339 Perlaky Áron

Perlaky

Áron
VUKE - Veszprém VUKE - Veszprém 3 0.00
340 Mihály Tamás Bence

Mihály

Tamás Bence
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
341 Bereczki Ádám

Bereczki

Ádám
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
342 Szemes Ádám István

Szemes

Ádám István
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
343 Weidemann Ákos

Weidemann

Ákos
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 0.00
344 Inalegwu Marcell Sámuel

Inalegwu

Marcell Sámuel
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 0.00
345 Sparks-Hollósy Kornél

Sparks-Hollósy

Kornél
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 0.00
346 Polónyi Ákos

Polónyi

Ákos
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 0.00
347 Gaál Hunor Sándor

Gaál

Hunor Sándor
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 0.00
348 Stern Dávid

Stern

Dávid
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.00
349 Szulovszky András

Szulovszky

András
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 0.00
350 Milis Mátyás József

Milis

Mátyás József
Kaposvári SI Kaposvári SI 2 0.00
351 Gasparics Olivér

Gasparics

Olivér
Kaposvári SI Kaposvári SI 3 0.00
352 Mesits Maxim

Mesits

Maxim
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 0.00
353 Benda Gábor Ferenc

Benda

Gábor Ferenc
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 0.00
354 Kereszty Dániel

Kereszty

Dániel
Győri KC Győri KC 3 0.00
355 Csizmadia Bence

Csizmadia

Bence
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
356 Kele Soma

Kele

Soma
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.00
357 Gyurity Lázár

Gyurity

Lázár
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 0.00
358 Léh András Attila

Léh

András Attila
Kaszások Akadémia Kaszások Akadémia 14 0.00
359 Ács Dániel

Ács

Dániel
Győri KC Győri KC 3 0.00
360 Kozári Márton

Kozári

Márton
Kanizsa KK Kanizsa KK 5 0.00
361 Gyenge Bálint

Gyenge

Bálint
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
362 Molnár Ádám

Molnár

Ádám
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
363 Szlama Barnabás

Szlama

Barnabás
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
364 Szántó Péter Imre

Szántó

Péter Imre
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
365 Zalka Csongor

Zalka

Csongor
Győri KC Győri KC 3 0.00
366 Bán Tamás

Bán

Tamás
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
367 Sáska Máté

Sáska

Máté
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.00
368 Utasi Zsombor

Utasi

Zsombor
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 2 0.00
369 Tavarnai András Tibor

Tavarnai

András Tibor
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.00
370 Komlós Barnabás

Komlós

Barnabás
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
371 Györkös Erik

Györkös

Erik
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 4 0.00
372 Lada Levente Ádám

Lada

Levente Ádám
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.00
373 Horváth Zsolt

Horváth

Zsolt
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
374 Kelemen Benjamin

Kelemen

Benjamin
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 13 0.00
375 Szabó Kristóf

Szabó

Kristóf
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 0.00
376 Csirkés Péter

Csirkés

Péter
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 2 0.00
377 Pirint Gergő

Pirint

Gergő
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 2 0.00
378 Orbán Norton

Orbán

Norton
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 0.00
379 Czipka Milán

Czipka

Milán
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 9 0.00
380 Németh Áron

Németh

Áron
NKA Pécs/A NKA Pécs/A 8 0.00
381 Tóth Erik Sándor

Tóth

Erik Sándor
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
382 Kulcsár Márton

Kulcsár

Márton
Szombathelyi SI KA/B Szombathelyi SI KA/B 3 0.00
383 Tóth Vajk János

Tóth

Vajk János
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
384 Farkas Csongor

Farkas

Csongor
Győri KC Győri KC 3 0.00
385 Csoknyai Vince

Csoknyai

Vince
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 3 0.00
386 Strasszer Ábner

Strasszer

Ábner
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 0.00
387 Hajdu Gergely

Hajdu

Gergely
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 5 0.00
388 Szekeres Máté Tamás

Szekeres

Máté Tamás
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 0.00
389 Szász Gergely

Szász

Gergely
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.00
390 Barics Bálint

Barics

Bálint
PVSK Nemzeti Akadémia/A PVSK Nemzeti Akadémia/A 3 0.00
391 Farkasdi Bence

Farkasdi

Bence
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 0.00
392 Baka Péter

Baka

Péter
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 0.00
393 Keller Dávid

Keller

Dávid
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 10 0.00
394 Vasi Bence

Vasi

Bence
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 0.00
395 Nagy Zsombor

Nagy

Zsombor
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
396 Villányi Gergely

Villányi

Gergely
GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 0.00
397 Gazdag Áron Bendegúz

Gazdag

Áron Bendegúz
Budapesti Honvéd / B Budapesti Honvéd / B 6 0.00
398 Imre Milán

Imre

Milán
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 0.00
399 Geiszt Zsombor Jenő

Geiszt

Zsombor Jenő
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 0.00
400 Kajdacsi Kristóf Zoltán

Kajdacsi

Kristóf Zoltán
Budaörsi DSE Budaörsi DSE 3 0.00
401 Czeba Máté

Czeba

Máté
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
402 Ungvárai Zsombor

Ungvárai

Zsombor
OSE Lions/A OSE Lions/A 2 0.00
403 Borsodi Bence

Borsodi

Bence
Atomerőmű SE/A Atomerőmű SE/A 2 0.00
404 Keszler Márk

Keszler

Márk
Zsíros Akadémia Kőbánya/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 7 0.00
405 Veszelszki Balázs

Veszelszki

Balázs
Kecskeméti KA/B Kecskeméti KA/B 2 0.00
406 Balogh Marcell

Balogh

Marcell
NYKK-Eötvös NYKK-Eötvös 11 0.00
407 Radó János

Radó

János
Kiss Lenke KS Kiss Lenke KS 3 0.00
408 Várszegi Balázs

Várszegi

Balázs
Győri KC Győri KC 3 0.00

Megyei szövetségek