Ranglisták - Leány Serdülő - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Toman Petra

Toman

Petra
Csata DSE Csata DSE 5 33.20 (39.30)
2 Papp Lilla

Papp

Lilla
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 28.00
3 Jánosi Virág

Jánosi

Virág
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 24.60 (30.40)
4 Bajzáth Lili

Bajzáth

Lili
Csata DSE Csata DSE 5 24.20 (28.70)
5 Kastl Dóra

Kastl

Dóra
Csata DSE Csata DSE 5 20.00 (23.90)
6 Strausz Edina

Strausz

Edina
Csata DSE Csata DSE 5 19.20 (21.50)
7 Jármay Anna

Jármay

Anna
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 16.40 (19.10)
8 Egresits Réka

Egresits

Réka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 15.00 (19.00)
9 Szűcs Gréta

Szűcs

Gréta
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 14.00
10 Oberfrank Laura

Oberfrank

Laura
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 13.80
11 Ács Luca

Ács

Luca
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 13.20 (16.40)
12 Fárbás Eliza

Fárbás

Eliza
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 13.00
13 Szilágyi Ágnes Lilla

Szilágyi

Ágnes Lilla
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 12.60 (13.10)
14 Hawrlant Boglárka

Hawrlant

Boglárka
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 12.60
15 Szakolczi Diána

Szakolczi

Diána
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 12.60 (14.70)
16 Morshauzer Petra

Morshauzer

Petra
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 12.20
17 Kohn Petra

Kohn

Petra
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 12.00
18 Toman Dóra

Toman

Dóra
Csata DSE Csata DSE 5 11.60 (14.40)
19 Kókai Patrícia  Tímea

Kókai

Patrícia Tímea
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 11.00 (14.20)
20 Simon Dorottya

Simon

Dorottya
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 11.00
21 Rátkai Eszter

Rátkai

Eszter
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 10.40 (13.20)
22 Sámóczi Zsófia

Sámóczi

Zsófia
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 10.40
23 Tomis Boglárka

Tomis

Boglárka
Csata DSE Csata DSE 5 10.20 (11.40)
24 Piukovits Dorka

Piukovits

Dorka
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 10.20
25 Vita Alexandra

Vita

Alexandra
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 10.00 (10.50)
26 Villányi Diána

Villányi

Diána
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 9.80 (11.00)
27 Tar Csenge

Tar

Csenge
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 9.60
28 Toman Réka

Toman

Réka
Csata DSE Csata DSE 5 9.40 (10.50)
29 László Anna

László

Anna
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 4 9.00
30 Aho Tyra Nolwenn

Aho

Tyra Nolwenn
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 8.20 (8.40)
31 Tatár Hanna Anikó

Tatár

Hanna Anikó
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 8.20
32 Farkas Léna Virág

Farkas

Léna Virág
Csata DSE Csata DSE 5 8.00 (9.80)
33 Gábor Lili

Gábor

Lili
Csata DSE Csata DSE 5 7.80 (9.80)
34 Rubint Ágnes

Rubint

Ágnes
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 7.20 (8.10)
35 Szűcs Anna

Szűcs

Anna
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 7.00
36 Szász Lili

Szász

Lili
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 7.00
37 Balassa Kincső

Balassa

Kincső
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 7.00
38 Láng-Miticzky Blanka

Láng-Miticzky

Blanka
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 7.00 (8.10)
39 Torda Csenge Anna

Torda

Csenge Anna
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 6.80
40 Vladár Róza

Vladár

Róza
Csata DSE Csata DSE 5 6.40 (7.10)
41 Örsi Kata Anna

Örsi

Kata Anna
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 6.40 (7.40)
42 Bauer Zorka

Bauer

Zorka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 6.00 (7.10)
43 Bencsik Luca

Bencsik

Luca
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 6.00 (6.60)
44 Körmendi Janka

Körmendi

Janka
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 6.00 (7.40)
45 Pusztai Linda

Pusztai

Linda
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 6.00
46 Fekete Letícia

Fekete

Letícia
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 6.00
47 Zsirka Erzsébet

Zsirka

Erzsébet
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 4 5.75 (6.13)
48 Lábas Flóra

Lábas

Flóra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 3 5.67
49 Lányi Léna Mónika

Lányi

Léna Mónika
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 5.60
50 Rozsonits Melissza

Rozsonits

Melissza
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 5.60 (6.60)
51 Karácsonyi-Domány Liza

Karácsonyi-Domány

Liza
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 5.40
52 Pelle Fanni

Pelle

Fanni
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 5.20
53 Farkas Jázmin Fruzsina

Farkas

Jázmin Fruzsina
Csata DSE Csata DSE 5 4.80 (6.70)
54 Doszpod Anna

Doszpod

Anna
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 3 4.67
55 Martin Anna

Martin

Anna
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 4.60
56 Bagoly Liliána

Bagoly

Liliána
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 4.60 (5.60)
57 Kohán Patrícia Kata

Kohán

Patrícia Kata
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 4.40 (5.30)
58 Gremsperger Alíz Júlia

Gremsperger

Alíz Júlia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 4.20 (5.20)
59 Vámos Anna

Vámos

Anna
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 4.00
60 Arnóczki Sára

Arnóczki

Sára
Csata DSE Csata DSE 5 3.80 (4.50)
61 Jónás Mirjana

Jónás

Mirjana
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 3.60
62 Horog Betta

Horog

Betta
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 3.60
63 Jécsák Lili

Jécsák

Lili
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 3.60 (3.70)
64 László Veronika

László

Veronika
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 3.60
65 Kálmán Liza

Kálmán

Liza
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 3.40 (3.10)
66 Hegedűs Dóra

Hegedűs

Dóra
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 1 3.00
67 Harsági Lili Dorina

Harsági

Lili Dorina
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 3.00
68 Bognár Dóra

Bognár

Dóra
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 2.80 (3.00)
69 Horváth Petra Anna

Horváth

Petra Anna
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 2.60
70 Szakács Laura

Szakács

Laura
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 4 2.50
71 Futó Sára

Futó

Sára
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 2.20
72 Sebestyén Panni Ildikó

Sebestyén

Panni Ildikó
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 2.00
73 Kánitsch Boglárka

Kánitsch

Boglárka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 2.00 (2.60)
74 Szieberth Gréta

Szieberth

Gréta
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 3 2.00
75 Csákvári Viktória

Csákvári

Viktória
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 2.00
76 Baka Natália

Baka

Natália
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 4 1.75
77 Vasvári Nikolett

Vasvári

Nikolett
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 3 1.67
78 Szabados Dorottya

Szabados

Dorottya
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 1.60
79 Székedi Szonja

Székedi

Szonja
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 1.40 (1.50)
80 Berekali Petra

Berekali

Petra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 1.20
81 Fodor Lili

Fodor

Lili
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 1.00
82 Glatz Giza Bodza

Glatz

Giza Bodza
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 1 1.00 (1.50)
83 Mathész Csenge Emese

Mathész

Csenge Emese
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 1.00
84 Kiss Virág

Kiss

Virág
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 3 1.00
85 Istenes Jolán Zsuzska

Istenes

Jolán Zsuzska
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 1.00 (0.88)
86 Nagy Anna

Nagy

Anna
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 1.00 (1.00)
87 Gaszner Réka

Gaszner

Réka
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.60
88 Dormán Klára

Dormán

Klára
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 2 0.50 (0.75)
89 László Réka Brigitta

László

Réka Brigitta
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 0.50 (0.25)
90 Ulrich Zoé Kata

Ulrich

Zoé Kata
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 0.40 (0.50)
91 Szabó Zsófia

Szabó

Zsófia
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.40
92 Kovács Edina

Kovács

Edina
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 3 0.34
93 Szabó Rozina

Szabó

Rozina
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 3 0.33 (0.50)
94 Pásti Regina

Pásti

Regina
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.20
95 Czentye Zoé

Czentye

Zoé
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 4 0.00
96 Dávid Nóra

Dávid

Nóra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 4 -0.25
97 Szeles Dorka

Szeles

Dorka
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 -0.40
98 Szabó Lili

Szabó

Lili
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 -0.40 (-1.00)
99 Varga Rebeka

Varga

Rebeka
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 -0.60
100 Záboji Tita

Záboji

Tita
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 -0.75 (-1.13)
101 Bernáth Petra

Bernáth

Petra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 -1.20
102 Prajczer Petra

Prajczer

Petra
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 -1.40 (-1.70)
103 Kerti Barbara Lilla

Kerti

Barbara Lilla
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 -1.40
104 Lovasi Tímea

Lovasi

Tímea
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 -1.50
105 Egresits Réka

Egresits

Réka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 2 -1.50
106 Séra Zsófia

Séra

Zsófia
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 1 -2.00
107 Mészáros Tánja

Mészáros

Tánja
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 -2.00 (-3.00)
108 Masier Sophia

Masier

Sophia
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 -3.00

Megyei szövetségek