Ranglisták - Leány Serdülő - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Bajzáth Lili

Bajzáth

Lili
Csata DSE Csata DSE 5 6.20
2 Tatár Hanna Anikó

Tatár

Hanna Anikó
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 4.80
3 Jánosi Virág

Jánosi

Virág
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 3.80
4 Aho Tyra Nolwenn

Aho

Tyra Nolwenn
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 3.80
5 Simon Dorottya

Simon

Dorottya
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 3.60
6 Tar Csenge

Tar

Csenge
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 3.40
7 Toman Petra

Toman

Petra
Csata DSE Csata DSE 5 3.20
8 Horog Betta

Horog

Betta
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 3.00
9 Toman Dóra

Toman

Dóra
Csata DSE Csata DSE 5 2.80
10 Gremsperger Alíz Júlia

Gremsperger

Alíz Júlia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 2.60
11 Szilágyi Ágnes Lilla

Szilágyi

Ágnes Lilla
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 2.60
12 Szűcs Gréta

Szűcs

Gréta
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 2.60
13 Egresits Réka

Egresits

Réka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 2.60
14 Kastl Dóra

Kastl

Dóra
Csata DSE Csata DSE 5 2.40
15 Tomis Boglárka

Tomis

Boglárka
Csata DSE Csata DSE 5 2.40
16 Futó Sára

Futó

Sára
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 2.20
17 Gábor Lili

Gábor

Lili
Csata DSE Csata DSE 5 2.20
18 Szűcs Anna

Szűcs

Anna
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 2.00
19 Sámóczi Zsófia

Sámóczi

Zsófia
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 2.00
20 Séra Zsófia

Séra

Zsófia
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 1 2.00
21 László Veronika

László

Veronika
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 2.00
22 Szakolczi Diána

Szakolczi

Diána
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 2.00
23 Piukovits Dorka

Piukovits

Dorka
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 1.80
24 Jármay Anna

Jármay

Anna
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 1.80
25 Berekali Petra

Berekali

Petra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 1.80
26 Toman Réka

Toman

Réka
Csata DSE Csata DSE 5 1.80
27 Kókai Patrícia  Tímea

Kókai

Patrícia Tímea
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 1.80
28 Rátkai Eszter

Rátkai

Eszter
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 1.80
29 Vladár Róza

Vladár

Róza
Csata DSE Csata DSE 5 1.80
30 Jónás Mirjana

Jónás

Mirjana
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 1.80
31 Bencsik Luca

Bencsik

Luca
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 1.80
32 Balassa Kincső

Balassa

Kincső
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 1.80
33 Villányi Diána

Villányi

Diána
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 1.60
34 Martin Anna

Martin

Anna
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 1.60
35 Oberfrank Laura

Oberfrank

Laura
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 1.60
36 Harsági Lili Dorina

Harsági

Lili Dorina
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 1.60
37 Örsi Kata Anna

Örsi

Kata Anna
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 1.60
38 Fekete Letícia

Fekete

Letícia
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 1.40
39 Arnóczki Sára

Arnóczki

Sára
Csata DSE Csata DSE 5 1.40
40 Kohán Patrícia Kata

Kohán

Patrícia Kata
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 1.40
41 Lányi Léna Mónika

Lányi

Léna Mónika
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 1.40
42 Fodor Lili

Fodor

Lili
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 1.40
43 Szász Lili

Szász

Lili
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 1.40
44 Bagoly Liliána

Bagoly

Liliána
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 1.40
45 Rubint Ágnes

Rubint

Ágnes
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 1.40
46 Hawrlant Boglárka

Hawrlant

Boglárka
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 1.40
47 Strausz Edina

Strausz

Edina
Csata DSE Csata DSE 5 1.40
48 Zsirka Erzsébet

Zsirka

Erzsébet
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 4 1.25
49 Istenes Jolán Zsuzska

Istenes

Jolán Zsuzska
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 1.25
50 Morshauzer Petra

Morshauzer

Petra
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 1.20
51 Vita Alexandra

Vita

Alexandra
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 1.20
52 Jécsák Lili

Jécsák

Lili
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 1.20
53 Lovasi Tímea

Lovasi

Tímea
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 1.00
54 Dávid Nóra

Dávid

Nóra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 4 1.00
55 Pásti Regina

Pásti

Regina
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 1.00
56 Kovács Edina

Kovács

Edina
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 3 1.00
57 Hegedűs Dóra

Hegedűs

Dóra
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 1 1.00
58 Bauer Zorka

Bauer

Zorka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 1.00
59 Ulrich Zoé Kata

Ulrich

Zoé Kata
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 1.00
60 Glatz Giza Bodza

Glatz

Giza Bodza
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 1 1.00
61 Bognár Dóra

Bognár

Dóra
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 1.00
62 Láng-Miticzky Blanka

Láng-Miticzky

Blanka
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 1.00
63 Fárbás Eliza

Fárbás

Eliza
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 1.00
64 Torda Csenge Anna

Torda

Csenge Anna
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 1.00
65 Bernáth Petra

Bernáth

Petra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 5 1.00
66 Farkas Jázmin Fruzsina

Farkas

Jázmin Fruzsina
Csata DSE Csata DSE 5 0.80
67 Ács Luca

Ács

Luca
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.80
68 Kálmán Liza

Kálmán

Liza
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 5 0.80
69 Szeles Dorka

Szeles

Dorka
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.80
70 Szabó Lili

Szabó

Lili
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.80
71 Szabados Dorottya

Szabados

Dorottya
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.80
72 Papp Lilla

Papp

Lilla
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.80
73 Pelle Fanni

Pelle

Fanni
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.80
74 Baka Natália

Baka

Natália
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 4 0.75
75 Záboji Tita

Záboji

Tita
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 0.75
76 Doszpod Anna

Doszpod

Anna
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 3 0.67
77 Kiss Virág

Kiss

Virág
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 3 0.67
78 Varga Rebeka

Varga

Rebeka
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.60
79 Gaszner Réka

Gaszner

Réka
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.60
80 Kohn Petra

Kohn

Petra
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 0.60
81 Körmendi Janka

Körmendi

Janka
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.60
82 László Réka Brigitta

László

Réka Brigitta
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 2 0.50
83 Székedi Szonja

Székedi

Szonja
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.40
84 Farkas Léna Virág

Farkas

Léna Virág
Csata DSE Csata DSE 5 0.40
85 Kerti Barbara Lilla

Kerti

Barbara Lilla
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.40
86 Rozsonits Melissza

Rozsonits

Melissza
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.40
87 Kánitsch Boglárka

Kánitsch

Boglárka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.40
88 Pusztai Linda

Pusztai

Linda
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 0.40
89 Szabó Rozina

Szabó

Rozina
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 3 0.33
90 Lábas Flóra

Lábas

Flóra
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 3 0.33
91 Szieberth Gréta

Szieberth

Gréta
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 3 0.33
92 László Anna

László

Anna
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 4 0.25
93 Szakács Laura

Szakács

Laura
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 4 0.25
94 Karácsonyi-Domány Liza

Karácsonyi-Domány

Liza
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 5 0.20
95 Nagy Anna

Nagy

Anna
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 5 0.20
96 Prajczer Petra

Prajczer

Petra
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 5 0.20
97 Horváth Petra Anna

Horváth

Petra Anna
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 5 0.20
98 Szabó Zsófia

Szabó

Zsófia
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.00
99 Vasvári Nikolett

Vasvári

Nikolett
Kosárlabda Akadémia Pécs/A Kosárlabda Akadémia Pécs/A 3 0.00
100 Vámos Anna

Vámos

Anna
Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 5 0.00
101 Mészáros Tánja

Mészáros

Tánja
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 4 0.00
102 Egresits Réka

Egresits

Réka
Soproni Darazsak Akadémia / A Soproni Darazsak Akadémia / A 2 0.00
103 Masier Sophia

Masier

Sophia
Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 0.00
104 Dormán Klára

Dormán

Klára
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia 2 0.00
105 Czentye Zoé

Czentye

Zoé
Debreceni KA/A Debreceni KA/A 4 0.00
106 Sebestyén Panni Ildikó

Sebestyén

Panni Ildikó
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 0.00
107 Mathész Csenge Emese

Mathész

Csenge Emese
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 0.00
108 Csákvári Viktória

Csákvári

Viktória
Atomerőmű-KSC Szekszárd Atomerőmű-KSC Szekszárd 2 0.00

Megyei szövetségek