Ranglisták - Fiú Kadett - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Fulai Bátor Szebasztián

Fulai

Bátor Szebasztián
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 40.67
2 Dékány Imre

Dékány

Imre
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 38.00
3 Paulovits Barnabás

Paulovits

Barnabás
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 38.00
4 Juhász Levente

Juhász

Levente
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 35.33
5 Ságodi Róbert

Ságodi

Róbert
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 35.33
6 Szívós Patrik

Szívós

Patrik
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 35.33
7 Herczeg Kristóf

Herczeg

Kristóf
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 35.00
8 Halmai Dániel

Halmai

Dániel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 34.67
9 Büki Bence

Büki

Bence
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 34.33
10 Gyánó Kristóf

Gyánó

Kristóf
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 33.33
11 Csuti Kornél

Csuti

Kornél
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 33.00
12 Kőházi Bence

Kőházi

Bence
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 32.67
13 Vértes Zsombor

Vértes

Zsombor
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 32.33
14 Köcse Bálint

Köcse

Bálint
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 32.00
15 Pákozdi Csongor

Pákozdi

Csongor
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 32.00
16 Szőke Bálint

Szőke

Bálint
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 31.00
17 Varga Huba

Varga

Huba
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 30.67
18 Ivkovic Milán

Ivkovic

Milán
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 29.33
19 Szabó Dániel

Szabó

Dániel
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 29.33
20 Tiborcz Benedek

Tiborcz

Benedek
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 28.67
21 Lajos Bálint

Lajos

Bálint
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 28.67
22 Balogh László

Balogh

László
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 28.67
23 Németh András

Németh

András
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 28.67
24 Sipos Mátyás

Sipos

Mátyás
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 28.33
25 Németh Zsombor

Németh

Zsombor
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 26.67
26 Dallos Bence

Dallos

Bence
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 26.67
27 Kovács Levente Hetény

Kovács

Levente Hetény
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 26.33
28 Reizinger Máté

Reizinger

Máté
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 25.33
29 Barabás Ábel

Barabás

Ábel
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 24.67
30 Cserkó András

Cserkó

András
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 24.67
31 Horváth Natan

Horváth

Natan
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 24.33
32 Horváth Ádám

Horváth

Ádám
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 24.00
33 Tóth Balázs

Tóth

Balázs
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 24.00
34 Rácz Tamás

Rácz

Tamás
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 23.67
35 Nagy Balázs

Nagy

Balázs
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 23.33
36 Szalay Domonkos

Szalay

Domonkos
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 23.00
37 Szilágyi Örs

Szilágyi

Örs
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 23.00
38 Májer Bálint

Májer

Bálint
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 22.67
39 Megyesi Dániel Márk

Megyesi

Dániel Márk
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 22.33
40 Pánczél Csongor

Pánczél

Csongor
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 22.00
41 Büki Lóránt

Büki

Lóránt
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 21.00
42 Udemezue Ekenedilichukwu

Udemezue

Ekenedilichukwu
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 21.00
43 Dormán Miklós

Dormán

Miklós
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 20.67
44 Pilinszki Máté

Pilinszki

Máté
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 19.33
45 Gombás Gergő

Gombás

Gergő
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 19.00
46 Varga Gergő Detre

Varga

Gergő Detre
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 17.67
47 Knyúr Máté Soma

Knyúr

Máté Soma
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 17.67
48 Kozma Péter

Kozma

Péter
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 17.33
49 Horváth Barnabás

Horváth

Barnabás
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 17.00
50 Laczkovits Andor Noel

Laczkovits

Andor Noel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 17.00
51 Velkey Géza

Velkey

Géza
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 15.33
52 Németh Bálint Péter

Németh

Bálint Péter
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 15.00
53 Mári György József

Mári

György József
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 14.33
54 Makkos Dávid

Makkos

Dávid
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 13.67
55 Vida Máté

Vida

Máté
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 13.33
56 Závecz Péter

Závecz

Péter
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 13.33
57 Garger Zorán

Garger

Zorán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 13.00
58 Boros Richárd

Boros

Richárd
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 13.00
59 Filak László

Filak

László
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 12.67
60 Poór Gergő

Poór

Gergő
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 12.67
61 Bajnok Bulcsú

Bajnok

Bulcsú
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 12.33
62 Szántó Mihály

Szántó

Mihály
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 10.33
63 Kövesdi Zoltán

Kövesdi

Zoltán
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 1 10.00
64 Lakatos Levente

Lakatos

Levente
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 10.00
65 Balázs Benjamin

Balázs

Benjamin
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 9.67
66 Tóth-Erdei Bálint

Tóth-Erdei

Bálint
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 9.67
67 Slavati Bence

Slavati

Bence
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 9.33
68 Éder Barnabás

Éder

Barnabás
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 9.00
69 Roósz Roland

Roósz

Roland
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 8.67
70 Dér-Szabó Dániel

Dér-Szabó

Dániel
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 8.33
71 Lengyel Botond

Lengyel

Botond
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 8.00
72 Karé Gergő

Karé

Gergő
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 6.67
73 Kuti Dominik

Kuti

Dominik
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 5.67
74 Murvai-Szabó Kornél

Murvai-Szabó

Kornél
Alba Fehérvár/A Alba Fehérvár/A 3 5.33
75 Mihály Bence

Mihály

Bence
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 5.00
76 Lép Adrián

Lép

Adrián
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 4.33
77 Németh Barnabás

Németh

Barnabás
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 3 4.33
78 Kovács Kornél

Kovács

Kornél
Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 3 4.00
79 Bukta Martin Bálint

Bukta

Martin Bálint
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 4.00
80 Ács Olivér

Ács

Olivér
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 2 3.50
81 Farkas Sebestyén

Farkas

Sebestyén
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 2.67
82 Nagy Ágoston

Nagy

Ágoston
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 2.33
83 Bodor Milán Ferenc

Bodor

Milán Ferenc
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 2.33
84 Lang Vince

Lang

Vince
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 2.00
85 Vojnics Máté

Vojnics

Máté
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 1.67
86 Kovács Attila

Kovács

Attila
Vásárhelyi Kosársuli / A Vásárhelyi Kosársuli / A 3 1.33
87 Vargyai Kristóf

Vargyai

Kristóf
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 1.33
88 Bulyovszky Domonkos

Bulyovszky

Domonkos
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 1.33
89 Szép Marcell

Szép

Marcell
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 1.00
90 Óházy Máté

Óházy

Máté
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 1 1.00
91 Salánki Fülöp

Salánki

Fülöp
Kecskeméti KA / A Kecskeméti KA / A 3 0.67
92 Kisunyomi Zsombor

Kisunyomi

Zsombor
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 0.67
93 Hoffmann Máté

Hoffmann

Máté
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 3 0.33
94 Vargovics András

Vargovics

András
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
95 Herczeg Bálint

Herczeg

Bálint
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
96 Geröly Márton András

Geröly

Márton András
Szombathelyi SI KA/A Szombathelyi SI KA/A 1 0.00
97 Darvas Ágoston

Darvas

Ágoston
Budapesti Honvéd / A Budapesti Honvéd / A 3 0.00
98 Kiss Barnabás

Kiss

Barnabás
AKMÉ Körmendi Törpördögök AKMÉ Körmendi Törpördögök 3 0.00
99 Széll Bence

Széll

Bence
Zalakerámia ZTE KK/A Zalakerámia ZTE KK/A 2 0.00

Megyei szövetségek