Ranglisták - Hepp Kupa, Férfi - 2018/2019
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1

PRIMA SE II. PRIMA SE II. 2 41.00
2

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 36.00
3

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 33.00
4

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 33.00
5

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 32.00
6

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 32.00
7

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 31.50
8

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 31.00
9

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 1 31.00
10

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 29.00
11

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 28.00
12

BKG DSE BKG DSE 1 28.00
13

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 27.00
14

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 26.00
15

MOGAAC MOGAAC 1 25.00
16

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 25.00
17

MOGAAC MOGAAC 1 24.00
18

DEAC U23 DEAC U23 1 24.00
19

DEAC Campusfesztivál 2018. DEAC Campusfesztivál 2018. 1 24.00
20

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 24.00
21

DEAC Campusfesztivál 2018. DEAC Campusfesztivál 2018. 1 24.00
22

DEAC Campusfesztivál 2018. DEAC Campusfesztivál 2018. 1 24.00
23

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 23.00
24

SZOESE SZOESE 1 23.00
25

MOGAAC MOGAAC 1 23.00
26

DEAC II. DEAC II. 1 23.00
27 Harmon Michael

Harmon

Michael
1 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 23.00
28

PE Veszprém PE Veszprém 1 23.00
29

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 22.50
30

KKS KKS 1 22.00
31

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 22.00
32

DEAC Campusfesztivál 2018. DEAC Campusfesztivál 2018. 1 22.00
33

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 22.00
34

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 22.00
35

MEAFC II. MEAFC II. 1 22.00
36

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 22.00
37

SMAFC SMAFC 1 22.00
38

MAFC BME MAFC BME 1 22.00
39

PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 22.00
40

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 21.00
41

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 21.00
42

CVSE Vulkán Fürdõ CVSE Vulkán Fürdõ 1 21.00
43

MOGAAC MOGAAC 2 21.00
44

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 20.50
45

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 20.00
46

Dunaújváros Dunaújváros 1 20.00
47

TFSE TFSE 1 20.00
48

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 20.00
49

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 20.00
50

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 20.00
51

Gyulai Color Gyulai Color 1 20.00
52

SZOESE SZOESE 1 20.00
53

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 20.00
54

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 20.00
55

Monori SE Monori SE 2 19.50
56

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 19.50
57

MAFC Csepel MAFC Csepel 1 19.00
58

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 19.00
59

DEAC U23 DEAC U23 1 19.00
60

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 19.00
61

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 19.00
62

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 19.00
63

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 19.00
64

MAFC Martos MAFC Martos 1 19.00
65

Dunaújváros Dunaújváros 1 19.00
66

MAFC MAFC 1 19.00
67

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 19.00
68

MEAFC MEAFC 1 19.00
69

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 18.00
70

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 18.00
71

Békéscsaba Békéscsaba 1 18.00
72

Bravos Bravos 1 18.00
73

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 18.00
74

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 18.00
75

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 18.00
76

MEAFC II. MEAFC II. 1 18.00
77

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 1 18.00
78

PE Veszprém PE Veszprém 1 18.00
79 Jakab Péter

Jakab

Péter
3-4 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 17.50
80

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 17.50
81

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 17.00
82 Völgyi Marcell

Völgyi

Marcell
4-5 PE Veszprém PE Veszprém 2 17.00
83

DEAC U23 DEAC U23 1 17.00
84

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 17.00
85

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 17.00
86

Budafok Budafok 1 17.00
87

MAFC MAFC 1 17.00
88

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 17.00
89

Budafok II. Budafok II. 1 17.00
90

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 17.00
91

Újpest-MT Újpest-MT 1 17.00
92

MAFC Martos MAFC Martos 1 17.00
93

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 17.00
94

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 17.00
95

DEAC II. DEAC II. 1 17.00
96

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 16.50
97

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 16.00
98

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 16.00
99

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 16.00
100

Monori SE Monori SE 2 16.00
101

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 16.00
102

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 16.00
103

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 16.00
104

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 16.00
105

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 16.00
106

SMAFC SMAFC 1 16.00
107

DEAC U23 DEAC U23 1 16.00
108

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 16.00
109

MAFC BME MAFC BME 1 16.00
110

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 16.00
111

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 16.00
112

MAFC MAFC 1 16.00
113

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 16.00
114

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 16.00
115

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 16.00
116

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 16.00
117

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 16.00
118

Budafok II. Budafok II. 1 16.00
119 Bus Iván

Bus

Iván
1-2 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 15.50
120 Szabó Péter

Szabó

Péter
1 PE Veszprém PE Veszprém 2 15.50
121

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 15.00
122

BLF KK BLF KK 1 15.00
123

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 15.00
124

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 15.00
125

KKS KKS 1 15.00
126

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 15.00
127

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 15.00
128

Békéscsaba Békéscsaba 1 15.00
129

SMAFC SMAFC 1 15.00
130

PRIMA SE II. PRIMA SE II. 2 15.00
131

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 15.00
132

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 15.00
133

Malév SC Malév SC 2 14.50
134

Malév SC Malév SC 2 14.50
135

PAFC Basket PAFC Basket 1 14.00
136

Dunaújváros Dunaújváros 1 14.00
137

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 14.00
138

MOGAAC MOGAAC 2 14.00
139

Bravos Bravos 1 14.00
140

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 14.00
141

MAFC BME MAFC BME 1 14.00
142

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 14.00
143

MAFC MAFC 1 14.00
144

Bravos Bravos 1 14.00
145

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 14.00
146

MAFC Martos MAFC Martos 1 14.00
147

BLF KK BLF KK 1 14.00
148

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 14.00
149 Madár András

Madár

András
1-3 PE Veszprém PE Veszprém 2 14.00
150

DEAC Campusfesztivál 2018. DEAC Campusfesztivál 2018. 1 14.00
151

MAFC MAFC 1 14.00
152

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 14.00
153 Horváth Ákos

Horváth

Ákos
1-2-3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 13.50
154

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 13.50
155

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 13.50
156

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 13.00
157

MAFC MAFC 1 13.00
158

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 13.00
159

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 13.00
160

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 13.00
161

Malév SC Malév SC 2 13.00
162

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 13.00
163 Nagy Dániel

Nagy

Dániel
1 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 13.00
164

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 13.00
165

Budafok Budafok 1 13.00
166

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 13.00
167

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 13.00
168

Marcali Marcali 1 13.00
169

BLF KK BLF KK 2 13.00
170

MAFC Martos MAFC Martos 1 13.00
171

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 13.00
172

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 13.00
173 Pavlovic Nebojsa

Pavlovic

Nebojsa
4 PE Veszprém PE Veszprém 2 12.50
174

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 12.50
175

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 12.50
176

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 12.50
177

Gödi SE Gödi SE 2 12.50
178

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 12.50
179

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 12.50
180

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 12.50
181

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 2 12.50
182

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 12.50
183

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 12.00
184

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 12.00
185

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 12.00
186

KKS KKS 1 12.00
187

DEAC U23 DEAC U23 1 12.00
188

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 12.00
189

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 12.00
190

Budafok Budafok 1 12.00
191

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 12.00
192

Budafok II. Budafok II. 1 12.00
193

BKG DSE BKG DSE 1 12.00
194

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 12.00
195

Budafok Budafok 1 12.00
196

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 12.00
197

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 12.00
198

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 12.00
199

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 12.00
200

SMAFC SMAFC 1 12.00
201

Monori SE Monori SE 2 12.00
202

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 12.00
203

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 12.00
204

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 12.00
205

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 12.00
206

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 12.00
207

MEAFC II. MEAFC II. 1 12.00
208

Marcali Marcali 1 12.00
209

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 12.00
210

DEAC II. DEAC II. 1 12.00
211

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 11.50
212 Kövágó-Laska Márk

Kövágó-Laska

Márk
5 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 11.50
213

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 11.50
214

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 11.50
215

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 11.50
216

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 11.50
217

PRIMA SE II. PRIMA SE II. 2 11.00
218

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 11.00
219

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 11.00
220

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 11.00
221

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 11.00
222

Gyulai Color Gyulai Color 1 11.00
223

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 2 11.00
224

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 11.00
225

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 11.00
226 Pongó Martin

Pongó

Martin
1-2 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 11.00
227

Bravos Bravos 1 11.00
228

MAFC MAFC 1 11.00
229

Malév SC Malév SC 2 11.00
230

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 11.00
231

Kandó FSC Kandó FSC 1 11.00
232

DEAC Campusfesztivál 2018. DEAC Campusfesztivál 2018. 1 11.00
233

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 11.00
234

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 11.00
235

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 11.00
236

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 11.00
237

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 11.00
238

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 11.00
239

MEAFC II. MEAFC II. 1 11.00
240

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 11.00
241 Valerio Bodon Vincent

Valerio Bodon

Vincent
1-2-3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 11.00
242

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 11.00
243

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 11.00
244

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 11.00
245

PE Veszprém PE Veszprém 1 11.00
246 Martinez Ralf

Martinez

Ralf
2-3-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 10.50
247

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 10.50
248 Kovács Ádám

Kovács

Ádám
3 PE Veszprém PE Veszprém 2 10.50
249

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 10.50
250 Ágfalvi Bálint

Ágfalvi

Bálint
4-5 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 10.50
251

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 10.00
252

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 10.00
253

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 10.00
254

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 10.00
255

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 10.00
256

SMAFC SMAFC 1 10.00
257

Dombóvár Dombóvár 1 10.00
258

Újpest-MT Újpest-MT 1 10.00
259

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 10.00
260

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 10.00
261

Gyulai Color Gyulai Color 1 10.00
262

Malév SC Malév SC 1 10.00
263

SMAFC SMAFC 1 10.00
264

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 10.00
265

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 10.00
266

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 10.00
267

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 10.00
268

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 10.00
269

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 10.00
270

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 10.00
271

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 10.00
272

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 10.00
273

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 10.00
274

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 10.00
275

Malév SC Malév SC 2 10.00
276

Dombóvár Dombóvár 1 10.00
277

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 10.00
278

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 10.00
279

MEAFC MEAFC 1 10.00
280

Budafok Budafok 1 10.00
281

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 10.00
282

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 10.00
283

Dunaújváros Dunaújváros 1 10.00
284

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 10.00
285

Gödi SE Gödi SE 2 9.50
286

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 9.50
287

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 9.50
288

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 9.50
289 Körtélyesi Gergely

Körtélyesi

Gergely
1-5 PE Veszprém PE Veszprém 2 9.50
290

PE Veszprém PE Veszprém 1 9.00
291

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 9.00
292

PE Veszprém PE Veszprém 1 9.00
293

DEAC U23 DEAC U23 1 9.00
294

MAFC MAFC 1 9.00
295

CVSE Vulkán Fürdõ CVSE Vulkán Fürdõ 1 9.00
296

Monori SE Monori SE 2 9.00
297

Gödi SE Gödi SE 2 9.00
298

Békéscsaba Békéscsaba 1 9.00
299

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 9.00
300

MEAFC MEAFC 1 9.00
301

Monori SE Monori SE 2 9.00
302

KKS KKS 1 9.00
303

Bravos Bravos 1 9.00
304

Dunaújváros Dunaújváros 1 9.00
305

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 9.00
306

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 9.00
307

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 9.00
308

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 9.00
309

Marcali Marcali 1 9.00
310

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 9.00
311

DEAC II. DEAC II. 1 9.00
312

TFSE TFSE 1 9.00
313

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 9.00
314

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 9.00
315

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 9.00
316

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 9.00
317

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 9.00
318

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 9.00
319

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 9.00
320

PE Veszprém PE Veszprém 1 9.00
321

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 9.00
322 Stefán Dávid

Stefán

Dávid
5-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 8.50
323 Szalay Ákos

Szalay

Ákos
1-2-3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 8.50
324

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 2 8.50
325

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 8.00
326

Budafok II. Budafok II. 1 8.00
327

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 8.00
328

SMAFC SMAFC 1 8.00
329

BKG DSE BKG DSE 1 8.00
330

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 8.00
331

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 8.00
332

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 8.00
333

MAFC BME MAFC BME 1 8.00
334

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 8.00
335

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 8.00
336

MAFC MAFC 1 8.00
337

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 8.00
338

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 8.00
339

BKG DSE BKG DSE 1 8.00
340

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 8.00
341 Bazsó Brúnó

Bazsó

Brúnó
3-4 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 8.00
342

Kandó FSC Kandó FSC 1 8.00
343

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 8.00
344

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 8.00
345

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 8.00
346

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 8.00
347

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 8.00
348

MOGAAC MOGAAC 1 8.00
349

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 8.00
350

Marcali Marcali 1 8.00
351

Monori SE Monori SE 2 8.00
352

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 8.00
353

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 8.00
354

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 8.00
355

MEAFC MEAFC 1 8.00
356

TFSE TFSE 1 8.00
357

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 8.00
358

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 8.00
359

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 8.00
360

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 8.00
361

Újpest-MT Újpest-MT 1 8.00
362

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 8.00
363

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 7.50
364

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 7.50
365

Malév SC Malév SC 2 7.50
366

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 7.00
367

MEAFC MEAFC 1 7.00
368

PAFC Basket PAFC Basket 1 7.00
369

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 7.00
370

PE Veszprém PE Veszprém 1 7.00
371

DEAC U23 DEAC U23 1 7.00
372

DEAC U23 DEAC U23 1 7.00
373

Gyulai Color Gyulai Color 1 7.00
374 Bea Bence

Bea

Bence
2-3-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 7.00
375

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 7.00
376

Békéscsaba Békéscsaba 1 7.00
377

Budafok Budafok 1 7.00
378

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 7.00
379

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 7.00
380

Dombóvár Dombóvár 1 7.00
381

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 7.00
382

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 7.00
383

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 7.00
384

MOGAAC MOGAAC 1 7.00
385

BKG DSE BKG DSE 1 7.00
386

MAFC Martos MAFC Martos 1 7.00
387

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 7.00
388

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 7.00
389

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 7.00
390

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 7.00
391

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 7.00
392

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 7.00
393

BLF KK BLF KK 2 7.00
394

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 7.00
395

PRIMA SE II. PRIMA SE II. 2 7.00
396

Gyulai Color Gyulai Color 1 7.00
397

Békéscsaba Békéscsaba 1 7.00
398

Dombóvár Dombóvár 1 7.00
399

MAFC Martos MAFC Martos 1 7.00
400

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 7.00
401

Újpest-MT Újpest-MT 1 7.00
402

Kandó FSC Kandó FSC 1 7.00
403

MEAFC II. MEAFC II. 1 7.00
404

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 6.50
405

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 6.50
406

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 6.50
407

PE Veszprém PE Veszprém 2 6.50
408

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 6.50
409

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 6.50
410

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 1 6.00
411

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 6.00
412

SZOESE SZOESE 1 6.00
413

Kandó FSC Kandó FSC 1 6.00
414

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 6.00
415

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 6.00
416

DEAC II. DEAC II. 1 6.00
417

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 6.00
418

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 6.00
419

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 6.00
420

Újpest-MT Újpest-MT 1 6.00
421

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 6.00
422 Sitku Márton

Sitku

Márton
3-4 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 6.00
423

MAFC BME MAFC BME 1 6.00
424

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 6.00
425

Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 1 6.00
426

BLF KK BLF KK 1 6.00
427

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 6.00
428

SZOESE SZOESE 1 6.00
429

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 6.00
430

Dunaújváros Dunaújváros 1 6.00
431

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 6.00
432

Újpest-MT Újpest-MT 1 6.00
433

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 6.00
434

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 6.00
435

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 6.00
436

KKS KKS 1 6.00
437

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 2 6.00
438

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 6.00
439

Újpest-MT Újpest-MT 1 6.00
440

Budafok Budafok 1 6.00
441

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 6.00
442

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 6.00
443

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 6.00
444

BLF KK BLF KK 1 6.00
445

MOGAAC MOGAAC 2 6.00
446

Budafok Budafok 1 6.00
447

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 6.00
448

TFSE TFSE 1 6.00
449

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 6.00
450

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 6.00
451

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 6.00
452

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 6.00
453

PAFC Basket PAFC Basket 1 6.00
454

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 6.00
455

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 6.00
456

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 6.00
457

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 6.00
458

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 1 6.00
459

Budafok II. Budafok II. 1 6.00
460 Pintér Dávid

Pintér

Dávid
3-2-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 5.50
461 Kovács Barnabás

Kovács

Barnabás
3 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 5.50
462

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 5.50
463 Mokánszki Máté

Mokánszki

Máté
5 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 5.50
464

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 5.50
465

BLF KK BLF KK 2 5.50
466

Gödi SE Gödi SE 2 5.00
467

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 5.00
468

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 5.00
469

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 5.00
470

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 5.00
471

Gyulai Color Gyulai Color 1 5.00
472

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 5.00
473

PE Veszprém PE Veszprém 1 5.00
474

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 5.00
475

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 1 5.00
476

PRIMA SE II. PRIMA SE II. 2 5.00
477

Békéscsaba Békéscsaba 1 5.00
478

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 5.00
479

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 5.00
480

Budafok Budafok 1 5.00
481

SMAFC SMAFC 1 5.00
482

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 5.00
483

BLF KK BLF KK 2 5.00
484

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 5.00
485

Monori SE Monori SE 1 5.00
486

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 5.00
487

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 5.00
488

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 5.00
489

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 5.00
490

DEAC II. DEAC II. 1 5.00
491 Pálkerti Tamás

Pálkerti

Tamás
1-2 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 5.00
492

BLF KK BLF KK 1 5.00
493

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 5.00
494

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 5.00
495

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 5.00
496

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 5.00
497

Újpest-MT Újpest-MT 1 5.00
498

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 5.00
499

TFSE TFSE 1 5.00
500

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 5.00
501

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 5.00
502

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 5.00
503

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 5.00
504

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 5.00
505

BLF KK BLF KK 2 5.00
506

BLF KK BLF KK 1 5.00
507

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 5.00
508

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 5.00
509

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 4.50
510 Mucza Tamás

Mucza

Tamás
2-3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 4.50
511 Fazekas Csaba

Fazekas

Csaba
1-2 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 4.50
512

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 4.50
513

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 4.50
514

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 4.00
515

TFSE TFSE 1 4.00
516

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 4.00
517

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 4.00
518

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 4.00
519

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 4.00
520

MAFC Martos MAFC Martos 1 4.00
521

MOGAAC MOGAAC 1 4.00
522

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 4.00
523

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 4.00
524

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 4.00
525

BLF KK BLF KK 1 4.00
526

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 4.00
527

Marcali Marcali 1 4.00
528

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 4.00
529

MAFC Martos MAFC Martos 1 4.00
530

Budafok Budafok 1 4.00
531

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 4.00
532

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 4.00
533

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 4.00
534

Dombóvár Dombóvár 1 4.00
535

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 4.00
536

Budafok Budafok 1 4.00
537

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 4.00
538

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 4.00
539

Marcali Marcali 1 4.00
540

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 4.00
541

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 4.00
542

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 4.00
543

MEAFC II. MEAFC II. 1 4.00
544

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 4.00
545

Gyulai Color Gyulai Color 1 4.00
546

MEAFC II. MEAFC II. 1 4.00
547

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 4.00
548

Marcali Marcali 1 4.00
549

BLF KK BLF KK 1 4.00
550

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 1 4.00
551

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 4.00
552

Malév SC Malév SC 2 4.00
553

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 4.00
554

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 4.00
555

Monori SE Monori SE 2 4.00
556

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 4.00
557

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 4.00
558

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 4.00
559

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 4.00
560

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 4.00
561

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 4.00
562

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 4.00
563

Dombóvár Dombóvár 1 4.00
564

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 4.00
565

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 4.00
566

SZOESE SZOESE 1 4.00
567

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 4.00
568

MEAFC MEAFC 1 4.00
569

Dombóvár Dombóvár 1 4.00
570

Monori SE Monori SE 2 4.00
571

PAFC Basket PAFC Basket 1 4.00
572

Kandó FSC Kandó FSC 1 4.00
573

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 4.00
574

Monori SE Monori SE 2 4.00
575

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 4.00
576

Újpest-MT Újpest-MT 1 4.00
577

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 4.00
578

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 3.50
579 Czura Attila

Czura

Attila
1-2 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 3.50
580

Monori SE Monori SE 2 3.50
581

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 3.50
582

Gödi SE Gödi SE 2 3.50
583

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 3.50
584

BKG DSE BKG DSE 1 3.00
585

SMAFC SMAFC 1 3.00
586 Debreceni Dániel

Debreceni

Dániel
5-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 3.00
587

MOGAAC MOGAAC 1 3.00
588

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 1 3.00
589

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 3.00
590

SZOESE SZOESE 1 3.00
591

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 3.00
592

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 3.00
593

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 3.00
594 Hargitai Krisztián

Hargitai

Krisztián
4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 3.00
595

KKS KKS 1 3.00
596

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 3.00
597

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 3.00
598

Kandó FSC Kandó FSC 1 3.00
599

Békéscsaba Békéscsaba 1 3.00
600

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 3.00
601

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 3.00
602

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 3.00
603

PAFC Basket PAFC Basket 1 3.00
604

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 3.00
605

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 3.00
606

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 3.00
607

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 3.00
608

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 3.00
609

SZOESE SZOESE 1 3.00
610

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 3.00
611

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 3.00
612

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 3.00
613 Tóth Gergely

Tóth

Gergely
5 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 3.00
614

MAFC BME MAFC BME 1 3.00
615

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 3.00
616

KKS KKS 1 3.00
617

MAFC Martos MAFC Martos 1 3.00
618

Békéscsaba Békéscsaba 1 3.00
619

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 3.00
620

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 3.00
621 Czinger Zoltán

Czinger

Zoltán
5 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 3.00
622

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 3.00
623

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 3.00
624

Bravos Bravos 1 3.00
625

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 3.00
626

MOGAAC MOGAAC 1 3.00
627

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 3.00
628

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 3.00
629

DEAC Campusfesztivál 2018. DEAC Campusfesztivál 2018. 1 3.00
630

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 3.00
631

DEAC II. DEAC II. 1 3.00
632

Gödi SE Gödi SE 2 2.50
633

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 2 2.50
634

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 2.50
635

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 2 2.00
636

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 2.00
637 Kerkai Ákos

Kerkai

Ákos
2-3 PE Veszprém PE Veszprém 2 2.00
638

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 2.00
639

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 2.00
640

Dombóvár Dombóvár 1 2.00
641

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 2.00
642

Gödi SE Gödi SE 1 2.00
643

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 2.00
644

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 2.00
645

KKS KKS 1 2.00
646

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 2.00
647

CVSE Vulkán Fürdõ CVSE Vulkán Fürdõ 1 2.00
648

CVSE Vulkán Fürdõ CVSE Vulkán Fürdõ 1 2.00
649

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 2.00
650

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 2.00
651

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 2.00
652

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 2.00
653

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 2.00
654 Goldring Gergö

Goldring

Gergö
2-3 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 2.00
655

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 2.00
656

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 2.00
657

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 2.00
658

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 2.00
659

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 2.00
660

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 2.00
661

Marcali Marcali 1 2.00
662

PAFC Basket PAFC Basket 1 2.00
663

Budafok II. Budafok II. 1 2.00
664

MAFC MAFC 1 2.00
665

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 2.00
666

TFSE TFSE 1 2.00
667

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 2.00
668

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 2.00
669

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 2.00
670

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 2.00
671

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 2.00
672

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 2.00
673

SMAFC SMAFC 1 2.00
674

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 2.00
675

DEAC U23 DEAC U23 1 2.00
676

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 2.00
677

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 2.00
678

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 1 2.00
679

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 2.00
680

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 2.00
681

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 2.00
682

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 2.00
683

MEAFC MEAFC 1 2.00
684

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 2.00
685

PAFC Basket PAFC Basket 1 2.00
686

CVSE Vulkán Fürdõ CVSE Vulkán Fürdõ 1 2.00
687

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 2.00
688

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 2.00
689

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 2.00
690

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 2.00
691

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 1 2.00
692

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 2.00
693

Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 1 2.00
694

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 2.00
695

PAFC Basket PAFC Basket 1 2.00
696 Helmeczi András

Helmeczi

András
1-2 PE Veszprém PE Veszprém 2 1.50
697

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 1.50
698

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 1.50
699 Fülöp László Botond

Fülöp

László Botond
3-4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 1.50
700

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 1.50
701

Széchenyi Egyetem Gy?r Széchenyi Egyetem Gy?r 1 1.00
702

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 1 1.00
703

SZOESE SZOESE 1 1.00
704

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 2 1.00
705

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 1.00
706

PAFC Basket PAFC Basket 1 1.00
707

BKG DSE BKG DSE 1 1.00
708

Dombóvár Dombóvár 1 1.00
709

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 1.00
710 Szücs Péter

Szücs

Péter
1-2 PE Veszprém PE Veszprém 2 1.00
711

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 1.00
712

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 1.00
713

MEAFC II. MEAFC II. 1 1.00
714

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 1.00
715

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 1.00
716

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 0.50
717

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 0.50
718

SZOESE SZOESE 1 0.00
719

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 0.00
720

Gyulai Color Gyulai Color 1 0.00
721

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 0.00
722

KKS KKS 1 0.00
723

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 0.00
724 Schmitz Dávid

Schmitz

Dávid
2 PE Veszprém PE Veszprém 2 0.00
725

Malév SC Malév SC 2 0.00
726

SZOESE SZOESE 1 0.00
727

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 0.00
728

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 0.00
729

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 0.00
730

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 1 0.00
731

TFSE TFSE 1 0.00
732 Lógár Bence

Lógár

Bence
3-4 PE Veszprém PE Veszprém 2 0.00
733

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 0.00
734

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 0.00
735

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 0.00
736

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 0.00
737

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 0.00
738

MEAFC II. MEAFC II. 1 0.00
739

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 0.00
740

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 2 0.00
741

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 0.00
742

Budafok II. Budafok II. 1 0.00
743

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 0.00
744

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 0.00
745

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 0.00
746

BKG DSE BKG DSE 1 0.00
747

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 1 0.00
748

Budafok II. Budafok II. 1 0.00
749

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
750

MEAFC II. MEAFC II. 1 0.00
751

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 0.00
752

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 1 0.00
753

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 0.00
754

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 0.00
755

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 0.00
756

Dombóvár Dombóvár 1 0.00
757

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 0.00
758

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 0.00
759

CVSE Vulkán Fürdõ CVSE Vulkán Fürdõ 1 0.00
760

KKS KKS 1 0.00
761

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 0.00
762

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 0.00
763

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 0.00
764

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 0.00
765

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 0.00
766

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 0.00
767

PAFC Basket PAFC Basket 1 0.00
768

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 0.00
769

Kandó FSC Kandó FSC 1 0.00
770

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 2 0.00
771

MEAFC MEAFC 1 0.00
772

MEAFC MEAFC 1 0.00
773

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 0.00
774

Újpest-MT Újpest-MT 1 0.00
775

Budafok II. Budafok II. 1 0.00
776

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 0.00
777

KKS KKS 1 0.00
778

CVSE Vulkán Fürdõ CVSE Vulkán Fürdõ 1 0.00
779

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 0.00
780

Dombóvár Dombóvár 1 0.00
781

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 0.00
782

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
783

MOGAAC MOGAAC 1 0.00
784

Újpest-MT Újpest-MT 1 0.00
785

MOGAAC MOGAAC 1 0.00
786

Békéscsaba Békéscsaba 1 0.00
787

Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 1 0.00
788

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 0.00
789

BLF KK BLF KK 2 0.00
790

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 0.00
791

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 0.00
792

Salgótarjáni KSE Salgótarjáni KSE 1 0.00
793

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 0.00
794

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 0.00
795

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 0.00
796

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 0.00
797

Dunaújváros Dunaújváros 1 0.00
798

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
799

Budafok Budafok 2 0.00
800

SMAFC SMAFC 1 0.00
801

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
802

Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 0.00
803

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
804

MAFC BME MAFC BME 1 0.00
805

MEAFC MEAFC 1 0.00
806

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 0.00
807

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 0.00
808

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 2 0.00
809

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 0.00
810

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 0.00
811

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 0.00
812 Simon Márton

Simon

Márton
1-2 PE Veszprém PE Veszprém 2 0.00
813

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 1 0.00
814

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 0.00
815

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 0.00
816

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 0.00
817

Monori SE Monori SE 1 0.00
818

Újpest-MT Újpest-MT 1 0.00
819

MEAFC II. MEAFC II. 1 0.00
820

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 0.00
821

Mez?berényi KK Mez?berényi KK 1 0.00
822

Budafok II. Budafok II. 1 0.00
823

Marcali Marcali 1 0.00
824

MEAFC MEAFC 1 0.00
825

MAFC Martos MAFC Martos 1 0.00
826

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 0.00
827

Soproni Tigrisek KE Soproni Tigrisek KE 1 0.00
828

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 0.00
829

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
830

MAFC MAFC 1 0.00
831

MAFC Csepel MAFC Csepel 2 0.00
832

Kõbánya Oldboys Kõbánya Oldboys 1 0.00
833

GEAC-SZIE GEAC-SZIE 2 0.00
834

SZOESE SZOESE 1 0.00
835

BLF KK BLF KK 1 0.00
836

Békéscsaba Békéscsaba 1 0.00
837

Újpest-MT Újpest-MT 1 0.00
838

BKG-Príma SE BKG-Príma SE 1 0.00
839

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 0.00
840

Bravos Bravos 1 0.00
841

Békéscsaba Békéscsaba 1 0.00
842

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
843

Concordia Motax KC Pápa Concordia Motax KC Pápa 1 0.00
844

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 0.00
845

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 0.00
846

Gödi SE Gödi SE 1 0.00
847

Szentendrei KSE Szentendrei KSE 1 0.00
848

Malév SC Malév SC 1 0.00
849

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 0.00
850

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 0.00
851

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 0.00
852

TFSE TFSE 1 0.00
853

PTE-PEAC PTE-PEAC 1 0.00
854

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 1 0.00
855

Pénzügyõr Sportegyesület Pénzügyõr Sportegyesület 1 0.00
856

MAFC MAFC 1 0.00
857

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 2 0.00
858

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 0.00
859

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 0.00
860 Vaskó György

Vaskó

György
1-2 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 0.00
861

BLF KK BLF KK 1 0.00
862

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 0.00
863

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 0.00
864

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 0.00
865

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 1 0.00
866

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 0.00
867

Alba Fehérvár Alba Fehérvár 1 0.00
868

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
869

Közgáz SC és DSK/A Közgáz SC és DSK/A 1 0.00
870

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 0.00
871

ELTE-BEAC Újbuda ELTE-BEAC Újbuda 1 0.00
872

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 0.00
873

MEAFC MEAFC 1 0.00
874

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
875

Monori SE Monori SE 1 0.00
876 Demeter Ádám

Demeter

Ádám
1-2 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 0.00
877

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 0.00
878

SMAFC SMAFC 1 0.00
879

DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
880

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
881

Marcali Marcali 1 0.00
882

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 0.00
883

Tiszaújvárosi Phoenix KK Tiszaújvárosi Phoenix KK 1 0.00
884

PE Veszprém PE Veszprém 1 0.00
885 Weidinger Áron

Weidinger

Áron
3-4 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 0.00
886

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 0.00
887

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 0.00
888

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 1 0.00
889

Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 Kozármisleny-PTE-ÁOK Petõfi SE U23 2 0.00
890

Mágusok-Zrínyi KK Mágusok-Zrínyi KK 1 0.00
891

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 0.00
892

PRIMA SE II. PRIMA SE II. 1 0.00
893

Dunaharaszti MTK Dunaharaszti MTK 2 0.00
894

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 0.00
895

MOGAAC MOGAAC 2 0.00
896

MEAFC II. MEAFC II. 1 0.00
897

Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 0.00
898

MAFC MAFC 1 0.00
899

Budaörsi DSE Budaörsi DSE 1 0.00
900

Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 1 0.00
901

BKG-Veresegyház BKG-Veresegyház 1 0.00
902

Gyulai Color Gyulai Color 1 0.00
903

Gödi SE Gödi SE 1 0.00
904

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 0.00
905

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 1 0.00
906 Oláh Zoltán

Oláh

Zoltán
3 Nyíregyháza Nyíregyháza 2 0.00
907

KKS KKS 1 0.00
908

Monori SE Monori SE 1 0.00
909

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 2 0.00
910 Steier Roland

Steier

Roland
1-2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 2 0.00
911

Gödi SE Gödi SE 1 0.00
912

MTK Törökbálint MTK Törökbálint 1 0.00
913

Közgáz SC és DSK/B Közgáz SC és DSK/B 1 0.00
914

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 0.00
915

Békési SZSK U23 Békési SZSK U23 1 0.00
916

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 0.00
917

PE Veszprém PE Veszprém 1 0.00
918

PVSK-Kronosz PVSK-Kronosz 1 0.00
919

Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 1 0.00
920

DEAC U23 DEAC U23 1 0.00
921

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 0.00
922

Sunshine-NYIKSE Sunshine-NYIKSE 1 0.00
923

OMNIA Pub&Food Békés OMNIA Pub&Food Békés 1 0.00
924

Kiskunfélegyházi KC Kiskunfélegyházi KC 1 0.00
925

DEAC II. DEAC II. 1 0.00
926

SZPA-Cserpes Trudi SZPA-Cserpes Trudi 1 0.00
927 Bene Tamás

Bene

Tamás
4-5 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 0.00
928

BKG-VMG DSE BKG-VMG DSE 1 0.00
929

Zuglói Sasok Zuglói Sasok 1 0.00
930

PE Veszprém PE Veszprém 1 0.00
931

TFSE TFSE 1 0.00
932

Nyíregyháza Nyíregyháza 1 0.00
933

Budapesti Honvéd U23 Budapesti Honvéd U23 1 0.00
934

Nagyk?rös Nagyk?rös 1 0.00
935

Ceglédi KE Ceglédi KE 1 0.00
936

Malév SC Malév SC 2 0.00
937 Bor Sándor

Bor

Sándor
1 Bajai Bácska FKE Bajai Bácska FKE 2 0.00
938

BKG DSE BKG DSE 1 0.00
939

PE Veszprém PE Veszprém 1 0.00
940

KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 1 0.00
941

Szolnoki Olaj KK Szolnoki Olaj KK 2 0.00
942

Bonyhádi KSE Bonyhádi KSE 1 0.00
943

Zalaegerszeg Zalaegerszeg 2 0.00
944

EKE Eger KOK EKE Eger KOK 1 0.00

Megyei szövetségek