Mérkőzések - 2021. 01. 13.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 17:00 82 - 65 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Szilágyi Bálint, Horváth Csongor Béla (Téczely Tamás)
2021. január 13. 17:00 76 - 96 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Lengyel Ádám József (Gorka Szabolcs Zsombor)
2021. január 13. 18:00 89 - 85 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Nyilas István (Faidt Mihály)
2021. január 13. 20:00 82 - 70 Arena Savaria
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 19:30 71 - 83 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Cecília, Varga-Záray Katalin, Makrai Márton (Dernei Gábor)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 18:00 83 - 85 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Domán István, Marton Péter (Hartyáni Zsolt)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 18:30 44 - 117 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Kisházi Béla Kálmán
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 20:45 57 - 75 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pohánka Balázs
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 19:30 60 - 38 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Gruber Nikolett Lilla
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 16:15 50 - 66 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Káré Gergő (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2021. január 13. 19:00 65 - 56 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Szentpáli-Gavallér Csaba (Schwarz Mária)
2021. január 13. 19:30 51 - 84 PVSK csarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Marossy Gergely (Várhalmi Zsolt László)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 13:00 91 - 58 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen)
2021. január 13. 17:15 79 - 78 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Marossy Gergely (Várhalmi Zsolt László)
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 13:45 78 - 54 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Hamzi Virág (Dr. Kovács András)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 14:00 47 - 67 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán)
2021. január 13. 15:30 90 - 57 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Éles Péter Emil)
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 19:00 53 - 89 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 16:30 141 - 56 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár József)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 16:15 49 - 100
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
2021. január 13. 18:30 117 - 57
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 17:45 117 - 38 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Bodnárné Pasek Mónika (Budai Csaba)
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 15:30 74 - 104 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 18:10 54 - 64 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Gaál Norbert, Hartai Tamás
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 13:30 73 - 41 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz
2021. január 13. 14:00 65 - 73 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Filep Áron Kálmán
2021. január 13. 15:15 55 - 62 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2021. január 13. 16:00 74 - 73 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Dr. Popgyákunik Balázs
Leány Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 13:00 50 - 91 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Éles Péter Emil)
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 19:15 54 - 77 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 20:40 26 - 69 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Vigh Balázs
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 20:00 56 - 76 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Józsa András Junior, Nepp László Oszkár
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 20:15 71 - 49 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Lövei László
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 13. 17:30 51 - 66 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Szappanos Máté, Ócsai József

Megyei szövetségek